Design & Developed BY Patira

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 152
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

Jadide [$]آخرين اخبار نقل و انتقالات آرسنال در فصل 2011-2012[$]

Hi
    تمامی اخبار نقل انتقالات باشگاه آرسنال در این بخش قرار خواهد گرفت .
    به نکات زیر توجه فرمایید :

1- از ارسال خبرهای تكراری خودداری كنيد.

2- تمامی نظرات شخصی خود را در تاپيك "بحث و تبادل نظر توپچي هاي لندن" ارسال كنيد.

3- در این تاپیک فقط و فقط اخبار نقل و انتقالات قرار می گیرند.

مرسي

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

2. 4 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

دنیلسون با قراردادی قرضی به برزیل بازگشت
    هافبک توپچی ها رقابت های فصل 2011/12 را در آمریکای جنوبی سپری خواهد کرد

پیرو صحبت های آرسن ونگر پس از دیدار مقابل هانگژو گرین تاون در چین در انتهای هفته گذشته، باشگاه فوتبال آرسنال تأیید کرد که دنیلسون به باشگاه برزیلی سائوپائولو پیوسته است و با قراردادی قرضی فصل 2011/12 را در این تیم سپری خواهد کرد.
    دنیلسون 23 ساله که در اکتبر 2006 اولین بازی خود برای تیم نخست آرسنال را در جام اتحادیه و در دیدار مقابل وست برومویچ آلبیون انجام داد؛ در مجموع 153 بار با پیراهن توپچی ها در تمامی مسابقات به میدان رفته است.
    دنیلسون در فصل 2008/09 توانست خود را به عنوان یک بازیکن ثابت در ترکیب آرسنال ثابت کند که در آن فصل 51 بار برای آرسنال بازی کرد. اما اخیراً فرصت ها برای وی برای حضور در ترکیب اصلی محدوم شد و دنیلسون به باشگاهی که فوتبال را از آن آغاز کرده بود بازگشت.
    تمامی اعضای باشگاه فوتبال آرسنال آرزوی بهترین ها را برای دنیلسون در دوران حضورش در برزیل و سائوپائولو خواهند داشت
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

4. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

بازیکن جوان تیم سائوتمپتون از پیشنهاد آرسنال استفبال می کند
    بازیکن جوان 'قدیسه ها' امیدوار است در آینده ای نزدیک به لیگ برتر راه یابد.

الکس اُکسلید چمبرلین مصمم است سوار اتوبوس لیگ برتر شود و راه را برای پیوستن به آرسنال باز کرد.
    این جوان که یکی از بازیکنان آینده دار فوتبال انگلستان به شمار می رود می تواند یکی از انتخاب های تیم لیگ برتری باشد که علاقه مند به جذب و اضافه کردن وی به ترکیب تیم خود می باشند. در این بین آرسنال که به پرورش استعدادها شهرت دارد از شانس بیشتری برای به خدمت گرفتن وی برخوردار می باشد.

در حال حاضر چندین باشگاه به دنبال این استعداد جوان هستند و خود این بازیکن امیدوار است که آرسنال و یا یکی از رقیبان این تیم با پیشنهادی مناسب او را به خدمت بگیرند. چرا که به شدت به دنبال حضور در لیگ برتر است.

این بازیکن 17 ساله در مصاحبه با سان می گوید:

" من شنیده ام که تیم ارسنال مشتاق بازی من است و من امیدوارم بتوانم به یکی از چهار تیم برتر بپیوندم."

" وقتی خوشبختی در خانه شما را می زند شما باید در را برای آن باز کنید و دو دوستی به آن بچسبید."

" این شانس هر روزه در خانه شما را نمی زند. من به توانایی های خودم ایمان دارم و باور دارم کیفیت و معیار های لازم برای بازی در لیگ برتر را دارم."

چمبرلین از تیم سائوتمپتون که به او کمک کرده است تا به این سطح برسد بسیار سپاسگزاری می کند و اینکه او به این تیم خیلی بدهکار است اما او می داند که این شانس ممکن است تنها یک بار برای او پیش بیاید که بتواند به یکی از چهار تیم برتر کشور دسترسی پیدا کند.

" من با سرمربی تیم، نایجل آدکینز، در مورد شرایط صحبت کرده ام و در مورد احساساتم با او مشورت کرده ام."

" من با او صحبت کرده ام که چقدر در تلاشم که بتوانم سریعتر به لیگ برتر بیایم و او شرایط من را درک کرده است."

" من از وقتی هفت ساله بودم در سائوتمپتون بوده ام و از لحظه لحظه ی آن لذت برده ام. آن ها من را در شرایط خیلی خوبی قرار داده اند."

" هواداران و سرمربی تیم واقعا عالی بوده اند و باشگاه من را به چیزی که الان بوده ام تبدیل کرده است."

" اما الان احساس می کنم که زمان برداشتن قدم بعدی است. راهی که من به آن می نگرم به لیگ برتر ختم می شود و لیگ برتر جایی است که می خواهم در آن باشم. تا زمانی که به لیگ برتر نرسید به بالاترین سطح خود دست نخواهید یافت."

" من می توانستم یک فصل را در لیگ دست یک سپری کنم و شاید نتیجه منفی روی من می گذاشت. و شاید دچار مصدومیت می شدم و فرصت را از دست می دادم."

" سال آینده بازیکن جوان دیگری ظهور خواهد کرد و مسلما شرایط برای من آسان نخواهد شد."
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط GOLL : 07-20-2011 در ساعت 21:52

6. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

توپچی ها با کمپبل به توافق رسیدند
    ستاره ی جوان کاستاریکایی با آرسنال توافق کرد

آرسنال به توافقی دست یافت که بر طبق آن جوان مستعد کاستاریکایی جوئل کمپبل به این باشگاه منتقل خواهد شد.
    طبق شواهد آرسنال با رقمی زیر 1 میلیون پوند تواستند این جوان 19 ساله را به خدمت بگیرند.
    کمپبل تنها سه بازی برای تیم بزرگسالان دپورتیوو ساپریسا انجام داده که یکی از باشگاه های بزرگ کاستاریکا می باشد و چشم بسیاری از استعدادیاب های اروپایی به این باشگاه می باشد.
    پتانسیل بالای این بازیکن بر همگان مشخص است و او یکی از ملی پوشان کاستاریکا در کوپا آمریکا 2011 بود.
    او اولین گل ملی خود را در پیروزی 5-0 کاستاریکا مقابل کوپا در جام طلایی به ثمر رساند و در پیروزی 2-0 مقابل بولیوی در کوپاآمریکا این روند گلزنی را ادامه داد.
    کمپبل نتوانست مانع حذف کاستاریکا از این مسابقات در دور گروهی شود اما با سری بلند کشور آرژانتین را ترک کرد.
    آرسنال به سرعت توانست رقابت بر سر جذب این بازیکن را پیروز شود و با قراردادی 1.5 میلیون دلار (900 هزار پوند) او را به خدمت بگیرد.
    خوان کارلوس روخاس، رئیس باشگاه دپورتیوو ساپریسا در گفتگو با رادیو DNA این قرارداد را تأیید کرد و گفت این انتقال 'هم به سود کمپبل و هم فوتبال کاستاریکا' می باشد.
    این بازیکن جوان در جام جهانی جوانان (زیر 20 سال) در همین ماه شرکت خواهد کرد و فرصت دیگری برای ارائه توانایی هایش خواهد داشت.
    انتظار می رود آرسنال این بازیکن را به طور قرضی به باشگاه های دیگر بفرستد زیرا در 75% بازی های ملی کاستاریکا حضور نداشته است.
    او دورنمای خوبی برای خود در آینده ترسیم کرده است و آرسنال در رقابت با رقبای ایتالیایی و اسپانییایی توانست او را به خدمت بگیرد.

ویرایش توسط GOLL : 07-20-2011 در ساعت 21:53

8. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

دنیلسون: ترک دوستان آرسنالی ناراحت کننده است
    دنیلسون از ناراحتی های خود برای ترک دوستانش در آرسنال می گوید.

س از تساوی 1-1 در دیدار دوستانه مقابل هانگژو گرینوتون چین، آرسن ونگر تایید کرد که هافبک برزیلی آرسنال به صورت قرضی به کشورش باز خواهد گشت.

دنیلسون نیز به این خبر واکنش نشان داد و در مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه از ناراحتی های خود نسبت به ترک دوستانش در آرسنال سخن گفت.

" فصل آینده در برزیل بازی خواهم کرد و احساس می کنم فرصت خوبی برای من باشد تا به عنوان بازیکن تیم اصلی بازی کنم.

با ناراحتی اینجا را ترک می کنم زیرا دوستان خیلی زیادی در آرسنال دارم و همه همیشه مرا بسیار حمایت می کردند. می خواهم از باشگاه تشکر کنم و البته یک تشکر بزرگ از هواداران آرسنال که همیشه ویژه بودند.

اکنون بر روی عملکرد خوب در برزیل متمرکز شده ام اما همیشه پیگیر نتایج آرسنال خواهم بود. یک باشگاه بزرگ با بازیکنانی بزرگ، یک روح تیمی فوق العاده همراه با یک مربی سطح بالا. امیدوارم فصل آینده به خوبی عمل کنند. "

10. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

بارتلی: اکنون آماده ی حضور در تیم اصلی هستم
    ' من تمامی ملزومات بازی در یک باشگاه بزرگ را فرا گرفته ام'

کایل بارتلی پس از نمایشی عالی در زمان حضورش در گلاسکورنجرز می گوید او آماده ی پیوستن به تیم اصلی آرسنال در این فصل است.
    مدافع وسط پیشروی آرسنال فصل گذشته در حاشیه ی تیم آرسن ونگر قرار گرفت اما سرمربی تصمیم گرفت او یک فصل دیگر را نیز به طور فرضی سپری کند و این امر برای پیشرفت او خوب خواهد بود. بارتلی به شفیلدیونایتد بازگشت و سپس به رنجرز نقل مکان کرد. تیم قوی اسکاتلند که توانست با قهرمانی در لیگ و جام حذفی دابل کند.
    بارتلی اکنون پس از میزان سازی دقیق در بازی اش و فراگیری یکی دو مطلب در محیط پرفشار آیبروکس - ورزشگاه خانگی رنجرز - احساس می کند برای بازیکن آرسنال بودن حداقل های لازم را در اختیار دارد.
    "اگر بخواهم صادق باشم فکر نمی کنم فصل گذشته در جایی بوده باشم که به سطح بازی آرسنال نزدیک باشد." او در گفتگو با سایت رسمی آرسنال می افزاید:
    " اما من بازگشته ام. احساس می کنم واقعاً قوی شده ام و اکنون آماده ام. من تمامی نیازهای بازی در یک باشگاه بزرگ را یاد گرفتم که مواردی چون تلاش برای پیروزی است و این که قهرمان شدن و برنده بودن چقدر مهم است. هر زمانی که به زمین گام می گذارید می روید که پیروز شوید بنابراین فشار زیادی روی شما خواهد بود."
    " من فکر می کنم من می توانم پیشنهاد دیگری داشته باشم (زیرا) من با مدافعین وسط دیگر کمی تفاوت دارم. من بازی فیزیکی را دوست دارم و خود را مثل یک رهبر می دانم. اگر آرسن تصمیم بگیرد که مرا در تیم نخست می خواهد آنگاه این مسأله فوق العاده خواهد بود."
    بارتلی جزو بازیکنانی که به آسیا سفر کردند نبود زیرا او هنوز از مصدومیت لیگامان میانی که در زمان حضورش در رنجرز دچارش شد کملاً خود را بازیابی نکرده است. او در اولین روز تمرینات با تیم نخست تمرین کرد و این مدافع 19 ساله امیدوار است که بتواند نظر سرمربی اش را در آستانه سفر به آلمان جلب کند.
    " من جمعه ی قبل از رفتن تیم به آسیا با رئیس صحبت کردم و او به من گفت ما با چهار مدافع میانی به این تور خواهیم رفت و مشخصاً من هم کاملاً از کمند مصدومیت رها نشده ام. این یکی از مسائل کلی بود. همیشه هدف من بازگشت برای شروع پیش فصل است زیرا این زمان مهم ترین زمان سال است. من سه شنبه همراه با آن ها به تمرینات بازگشتم تا تمرینات تیم در آستانه سفر به آلمان را پی بگیریم."
    " سرمربی به من گفته است که نمی خواهد اکنون من به طور قرضی به تیمی بروم و البته آنچه در فکرش می گذرد را نیز بیان نکرد. هرسال من همین امید را دارم که بتوانم یکی از بازیکنان تیم نخست شوم. امیدوارم امسال این اتفاق رخ دهد."

12. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال در آستانه جذب ژوئل کمپبل

ژوئل کمپبل مهاجم باشگاه ساپريسا در آستانه پيوستن به باشگاه آرسنال انگليس قرار دارد.

کمپبل بعد از درخشش در رقابتهای کوپا آمه ریکا اکنون مورد توجه چندین باشگاه اروپایی قرار گرفته است. باشگاه ساپریسا اعلام کرد برای فروش با رقم 1.3 میلیون یورو با سران آرسنال به توافق رسیده است.
    علی رغم اینکه پدر کمپبل پیش از این اعلام کرده بود به دلیل پیشنهاد خوب چند باشگاه دیگر اروپایی روند پیوستن پسرش به آرسنال متوقف شد، پیشنهاد جدید توپچی ها همه چیز را حل کرده است.
    کمپبل که فصل گذشته را به صورت قرضی در پونتارناس گذراند، بعد از رقابتهای جام جهانی زیر 20 ساله ها که در کلمبیا برگزار می شود به آرسنال خواهد پیوست. کاستاریکا در این رقابتها با تیم های اسپانیا، اکوادور و استرالیا همگروه است.

14. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

يک خريد ديگر به سبک آرسن ونگر

باشگاه آرسنال سرانجام بعد از شش ماه تلاش ستاره جوان باشگاه ساوتهمپتون را با رقم 12 ميليون پوند به خدمت گرفت

الکس اکسلید چامبرلین بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی آرسنال رسما به این تیم پیوست.
    این بازیکن 17 ساله با رقم 12 میلیون پوند از باشگاه ساوتهمپتون به آرسنال پیوست.
    اوکسلید چامبرلین بعد از درخشش در ترکیب فصل گذشته ساوتهمپتون نظر آرسن ونگر را به خود جلب کرد. او فصل گذشته در 41 بازی 10 گل برای تیمش به ثمر رساند و نقش موثری در صعود ساوتهمپتون از رقابتهای لیگ یک به چمپیون شیپ داشت. او همچنین بهترین بازیکن سال لیگ یک از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس نیز معرفی شد.
    ونگر بعد از جذب این بازیکن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او بازیکن بسیار باکیفیت و آینده داری است که خلاقیت را برای ما در خط حمله ایجاد خواهد کرد."
    "او قابلیت بازی در چند پست را دارد. می تواند به عنوان هافبک وسط، کناری و یا در پشت مهاجم برای ما بازی کند. الکس بازیکنی در خدمت تیم است و بدون شک می تواند بازی های درخشانی برای آرسنال انجام دهد."

16. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    cf
    مربی مورد علاقه
    RDM-jose
    بازیکن محبوب
    all chelsea players_tevez_aguero

BrazilChelseaFoolad

Droghba

تشکر ها
    36
    تشکر شده 103 در 31 پست

پیش فرض بنتنر آماده خروج از آرسنال

نیکلاس بنتنر تأکید کرد که پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات آرسنال را ترک خواهد کرد. مهاجم 23 ساله دانمارکی از وضعیت فصل گذشته خود در آرسنال راضی نیست و اعلام کرد که در هفته های آتی این باشگاه را ترک می کند.
    بنتنر سال گذشته به دلیل مصدومیت بخش مهمی از فصل را از دست داد و اکنون از برنامه های آرسن ونگر خارج شده است.

در آستانه دیدار دوستانه چهارشنبه شب تیم دانمارک مقابل اسکاتلند از وی پرسیدند که آیا آماده ی ترک آرسنال است و او پاسخ داد:

" بله، من کارهای مربوط به خود را تا آنجا که می توانستم انجام داده ام و اکنون به آرسنال بستگی دارد که اوضاع را رو به راه کند، نمی توانم چیز بیشتری بگویم.

امیدوارم که اوضاع به زودی مرتب شود اما همانطور که به رسانه های دانمارکی گفتم، وقتی من چیزی بدانم آن ها هم خواهند دانست.

می خواهم در جایی بازی کنم که خوشحال باشم و هر هفته به میدان بروم، این مهمترین چیز برای هر بازیکن فوتبال است و امید دارم که این امر به زودی اتفاق خواهد افتاد."

استوک سیتی یکی از تیم های لیگ برتری علاقه مند به بنتنر است اما وقتی از او در مورد این انتقال سوال شد، وی خندید و گفت " نمی توانم چیزی در مورد اینکه با چه تیمی مذاکره کرده ام بگویم اما امیدوارم که این مسأله به زودی حل خواهد شد."

18. 3 کاربر از پست مفید soroush_chelsea تشکر کرده اند .

abcdefg
    Guest

واقعا حیف میشه اگه بره.از ونگر عجیب بود.چون اگه بنتنر درست تربیت میشد میتونست1ایبراهیموویچ دیگه در دنیای فوتبال بشه

20. 2 کاربر از پست مفید abcdefg تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

گفته به ارسنال بستگی داره که این جور موردها ارسنال کار بازیکنارو راه نمیندازه بعید میدونم بره هر سال قبل فصل از هر ده تایی که میگن میریم 1شون میرن....

22. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)