Design & Developed BY Patira

صفحه 54 از 100 نخستنخست ... 444525354555664 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 991
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

chelsea مهم ترین اخبار شیرهای لندن فصل 2011/12

به نام خدا

آخرین اخبار باشگاه چلسی فصل 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه چلسی در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

تذکر : 1. از قرار دادن مصاحبه های روزانه ی بازیکنان و مربیان که از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند خودداری کنید.
    2. اخبار نقل و انتقالات در همین تاپیک قرار خواهد گرفت. با تشکر

2. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea

پتر چک: در سال جدید قرارداد جدیدی امضا می‌کنم

این دروازه‌بان اهل جمهوری چک از حضور در استمفورد بریج بسیار راضی است.

پتر چک، دروازه‌بان چلسی گفته از حضور در این باشگاه راضی است و امیدوار است که قرارداد جدیدی در سال نو امضا کند.

گفته می‌شد آینده او در چلسی مبهم است، اما آندره ویلاش-بواش، مربی چلسی گفته صحبت بر سر قرارداد جدید او آغاز شده است.

این بازیکن 29 ساله می‌گوید چلسی می‌خواهد در دوران شلوغ کریسمس تا جای ممکن امتیاز کسب کند: «بازی‌های بسیاری در این دوره سال وجود دارد و زمانی که فرصت پیدا کردیم بر سر قرارداد صحبت خواهیم کرد.

چند هفته گذشته بسیار شلوغ بوده و در کریسمس اوضاع حتی بدتر هم می‌شود. ما پس از روز آغاز سال نو با باشگاه دیدار خواهیم کرد.

من هشت سال است این‌جا هستم و کم و بیش بازیکن ثابت بوده‌ام و به همین دلیل بسیار خوشحالم.

از زمانی که کودک بودم می‌خواستم در باشگاهی باشم که جزو بهترین‌های دنیاست. چلسی در رقابت‌های بزرگی حضور دارد و دلیلی ندارد که بخواهم ترکش کنم. دوست دارم در این باشگاه بمانم.»

او البته گفته شاید روزی از چلسی جدا شود: «کسی چه می‌داند، در زندگی فوتبالی همه چیز بسیار سریع پیش می‌رود. ممکن است قراردادی 10 ساله امضا کنید و پس از سه سال آن تیم را ترک کنید. من 29 سال دارم و فکر کنم هنوز فرصت برای چالشی نو دارم.

ترک بهترین لیگ دنیا دشوار است و باشگاه‌های در حد چلسی کم هستند که به دنبال دروازه‌بان جدید باشند. دوست دارم اگر بروم به باشگاهی در سطح چلسی بروم.»

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

ویلاس بواس: چلسی به دنبال خرید مودریچ و رادول نیست

آبی ها در تابستان تلاش زیادی برای خرید مودریچ انجام دادند اما همه پیشنهاد های آنها رد شد

آندره ویلاس بواس، سرمربی چلسی، شایعات اخیر در مورد تمایل این باشگاه برای خرید لوکا مودریچ و جک رادول در بازار نقل و انتقالات تابستانی را رد کرد.

آبی ها در تابستان تلاش زیادی برای خرید مودریچ انجام دادند اما همه پیشنهاد های آنها رد شد و اکنون سرمربی پرتغالی اعلام کرد قصد ندارند در ژانویه پیشنهاد جدیدی برای خرید این ستاره کروات ارائه بدهند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مودریچ بازیکن بسیار خلاقی است، یکی از بااستعدادترین بازیکنان دنیا، بازیکنی که می تواند به موفقیت های زیادی برسد. اما ما در حال حاضر به دنبال خرید او نیستیم."

جک رادول، بازیکن اورتون هم با بازی های خوبی که انجام داد، به تیم ملی انگلیس راه پیدا کرد اما ویلاس بواس شایعه پیوستن او به چلسی را رد کرد.

" من در روزنامه های خواندم که گفته اند چلسی به دنبال رادول است. اول از همه تاکید کنم که اصلا درست نیست من دائما در مورد بازیکنان سایر تیم ها صحبت کنم. ما در خط میانی به بازیکن جدیدی نیاز نداریم. رادول این فصل در خط میانی بازی کرده در حالی که ما نیازی به تقویت خط میانی مان نداریم. بنابراین در حال حاضر این موضوع درست نیست."

چلسی امشب در دیداری حساس در لیگ برتر میهمان تاتنهام خواهد بود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط DanielBahrami : 12-22-2011 در ساعت 22:01

6. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

رقابت منچستر و چلسی بر سر تیوته

دو تیم چلسی و منچستر یونایتد دو مشتری اصلی هافبک نیوکاسل می باشند.

چیک تیوته 25 ساله که مسئول پست هافبک دفاعی تیم نیوکاسل را بر عهده دارد از سوی منچستر یونایتد ، لیورپول ، چلسی و منچستر سیتی با پیشنهاد خوبی مواجه شده است که در این میان چلسی و منچستر یونایتد بیشتر از دیگر تیمها علاقمند جذب این بازیکن ساحل عاجی می باشند.

در این خصوص تیوته در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت :" باشگاه ها از من تعریف و تمجید کردند و گفتند که علاقمند هستند اما چیزی رسمی نشده است."

تیوته ادامه داد :" زمانی که باشگاههایی چون چلسی ، سیتی ، لیورپول ، یونایتد علاقمندت هستند ، باید دوبرابر فکر کرد .اما من به نیوکاسل علاقه دارم و متعلق به آن هستم و از زندگی ام در اینجا لذت می برم."

تیوته همچنین در صحبت هایش این انتقال را نا ممکن نمی داند چرا که معتقد است نیوکاسل می تواند با انتقال او پول خوبی را بدست آورد.

ویرایش توسط DanielBahrami : 12-22-2011 در ساعت 22:01

8. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

ویلاس بواس: حتی اگر تری گناهکار شناخته شود، از او حمایت می کنم

روز گذشته اعلام شد کاپیتان سه شیرها در ماجرای درگیری اش با آنتون فردیناند مقصر شناخته شده و به همین دلیل با جریمه روبرو خواهد شد.

آندره ویلاس بواس، سرمربی چلسی، تاکید کرد حتی اگر ثابت شود که جان تری به آنتون فردیناند توهین نژادپرستانه کرده، باز هم از کاپیتان تیمش حمایت خواهد کرد.

روز گذشته اعلام شد کاپیتان سه شیرها در ماجرای درگیری اش با آنتون فردیناند مقصر شناخته شده و به همین دلیل با جریمه روبرو خواهد شد.

همچنین قرار است تری در جلسه اتحادیه فوتبال انگلیس در خصوص این پرونده که فوریه سال آینده برگزار می شود، حضور پیدا کند.

ویلاس بواس در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در مورد این پرونده من از جان حمایت می کنم، حتی اگر او گناهکار شناخته شود.

من و همین طور باشگاه کاملا از او حمایت می کنیم. این مسئله که او جریمه خواهد شد به این معنی نیست که او گناهکار است. هر اتفاقی رخ دهد، من از او حمایت می کنم. او در بالاترین سطح برای این باشگاه کار کرد و ما بسیار خوشحالیم که چنین بازیکن باکیفیتی در تیم مان داریم.

ما کاملا شخصیت و ارزش های انسانی او را می شناسیم و به همین دلیل هر اتفاقی رخ دهد از او حمایت می کنیم. اما نمی توانم بگویم قضاوتی که در مورد این اتفاق انجام می شود عادلانه نیست."

سرمربی پرتغالی همچنین تایید کرد که نگرانی تاثیر این اتفاق روی عملکرد کاپیتان تیمش نیست.

" او در بازی های اخیر نمایش های خوبی ارائه داد. وقتی خود بازیکن می گوید شرایط خوبی دارد، من به حرف شان اطمینان می کنم.

تعهد او به باشگاه خلل ناپذیر است. او همچنان محور برنامه های من است. او مدت هاست که برای این باشگاه بازی می کند و موفقیت های زیادی برای باشگاه کسب کرده است."

10. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

ویلاس بواس: این چلسی فوق العاده، هنوز در کورس قهرمانی است

مربی پرتغالی به تمجید از عملکرد جان تری پرداخت

- آندره ویلاس بواس مربی جوان باشگاه چلسی درصحبتهایی اعلام کرد که بعد از تساوی 1-1 تیمش مقابل تاتنهام در وایت هارت لین، تیمش هنوز در کورس قهرمانی قرار دارد.

درپایان این مسابقه این مربی 34 ساله در صحبتهایی اعلام کرد که با وجود فاصله 11 امتیازی تیمش با سیتی صدرنشین، چلسی هنوز امیدوار به قهرمانی است.

ویلاس بواس در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« اگر در دو بازی خانگی آتی مان 6 امتیاز بگیریم. من فکر می کنم گام بزرگی برداشته ایم. ما مقابل تاتنهام بازی کردیم، یکی از مدعیان کسب جام قهرمانی و کسب همین یک امتیاز هم خوب است. ما قبل از آن در شرایط بدی بودیم و بهبود پیدا کردیم و الان مطمئنم که می توانیم این فاصله را کمتر کنیم.»

مربی جوان چلسی ادامه داد:« 5شنبه یکی از آن روزهایی بود که نتیجه بازی واقعا برایم مهم نبود. عملکرد تیم،بدون در نظر داشتن نتیجه فوق العاده بود و ما با رضایت تمام وایت هارت لین را ترک کردیم. کسب یک امتیاز با توجه به بازی تاتنهام، آن چیزی بود که در زمین مسابقه رخ داد. ما در این بازی شخصیتمان را نشان دادیم و خیلی سریع با شرایط تطبیق پیدا کردیم.»

مربی چلسی ادامه داد:« فکر می کنم این فوق العاده بود؛ خیلی خوب بود و اگر می خواستیم شاهد یک نتیجه عادلانه باشیم، چلسی باید به پیروزی می رسید.شروع آرام ما تنها نکته ای است که می توانیم درموردش حسرت بخوریم ولی اگر اندکی زودتر بازی مان را به اجرا می گذاشتیم، الان با 3 امتیاز به خانه بازگشته بودیم ولی درابتدای بازی سختی کشیدیم و بعد توانستیم به جریان بازی برگردیم.»

ویلاس بواس در ادامه صحبتهایش درمورد جان تری گفت:« جان تری بازیکن فوق العاده ای است. او متعهد و با کیفیت است و هیچ وقت نباید در مهارتهای او شک کرد.»

12. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

اشلی کول: پنج تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند

مدافع انگلیسی از شانس تیمش برای قهرمانی می گوی

اشلی کول مدافع باتجربه باشگاه چلسی معتقد است که 5 تیم درکورس قهرمانی رقابتهای لیگ برتر حاضرند که هر یک از آنها ممکن است جام قهرمانی را بالای سر ببرد

چلسی در ماه نوامبر عملکرد ضعیفی داشت و سال حاری میلادی را با تساوی 1-1 مقابل تاتنهام به پایان برد.

درپایان این دیدار اشلی کول به اسکای سپورتس گفت:« ما در ابتدای فصل امتیازات زیادی را از دست دادیم ولی فکر می کنم که شرایط لیگ خیلی بهتر شده است. هر یک از 5 تیم مدعی قهرمانی ممکن است در این فصل به قهرمانی برسند ونباید فراموش کنیم که تیمهای منچسترسی عملکرد خیلی خوبی دارند. »

کول ادامه داد:« هر یک از این 5 تیم ممکن است قهرمان شوند ولی رقابت سختی است. »

او درمورد بازی تیمش مقابل تاتنهام که با تساوی 1-1 به پایان رسید گفت:« بازی خیلی سختی بود ؛پس ما از کسب همین یک امتیاز هم راضی هستیم.»

اشلی کول درمورد برخورد توپ به دستش اعلام کرد که این اتفاق رخ داد و گفت:« توپ به بازوی من خورد ولی من واقعا هیچ آگاهی ای از اینکه توپ به طرف من درحال حرکت است، نداشتم.»

البته اشلی کول اعلام کرد که تساوی، نتیجه عادلانه ای بود و از کسب همین یک امتیاز هم راضی است:« ما در جریان بازی فرصتهایی برای گلزنی داشتیم و آنها هم همین طور. پس به همین خاطر باید از کسب همین یک امتیاز هم خوشحال باشیم و به فکر بازی بعدی مان باشیم. فکر می کنم که اندکی ناامید شده ایم. چون در خانه بازی می کردیم و می توانستیم فاصله مان را با سایر حریفان کمتر کنیم ولی باید از کسب همین یک امتیاز هم خوشحال باشیم.»

14. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

کاهیل به چلسی نزدیک شد

گری کاهیل مدافع جوان بولتون در آستانه پیوستن به ابی های لندن می باشد.

پس از قطعی شدن جدایی الکس از چلسی و کمبود مهره در دفاع مرکزی چلسی ، آندره ویلاس بواس قصد دارد گری کاهیل را در نقل و انتقالات زمستانه به تیمش بیاورد.

شایعات در خصوص انتقال وی از تابستان ادامه دارد تا امروز اوون کویله ، سرمربی تیم بولتون مذاکره با چلسی را تائید کرد و در مصاحبه ای با اسکای اسپورت گفت :" عادلانه است که بگوئیم آنها به کاهیل علاقمند هستند و خواهند بود . این مرا شگفت زده نکرد . من روزی گفتم که مطمئنم گری کاهیل برای کس دیگری بازی خواهد کرد . من فکر می کنم او چنین کیفیتی دارد."

با توجه به تائید انتقال احتمالی گری کاهیل از سوی سرمربی اش ، به نظر می رسد گری کاهیل یک گام به چلسی نزدیک تر شده است.

ویرایش توسط DanielBahrami : 12-23-2011 در ساعت 20:06

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

چه کسی جای آنلکا می آید؟

در ادامه نگاهی به بازیکنانی که احتمال انتقالشان برای جایگزینی آنلکا می رود خواهیم داشت.

با توجه به فروش نیکولاس آنلکا و عدم اعتماد آندره ویلاس بواس به مهاجمانی چون لوکاکو و پیازون و حتی فرناندو تورس، به نظر می رسد آندره ویلاس بواس یکی از 10 مهاجم زیر را می تواند یکی را به عنوان جانشینی برای آنلکا به لیست چلسی اضافه کند:

روبینیو
    مهاجم برزیلی آث میلان که سالها پیش و زمانی که رئال مادرید او را به منچستر سیتی فروخت یک مشتری مصمم به نام چلسی داشت که در نهایت نتوانست پیراهن آبی لندنی ها را بر تن کند.اما با توجه به تلاش مسئولان آث میلان بر انتقال کارلوس توز به این تیم دلیلی شده است تا دوباره مردان چلسی به فکر انتقال ستاره برزیلی باشند.

ادینسون کاوانی
    مهاجم اروگوئه وو ناپولی به یکی از سوژه های اصلی نقل و انتقالات تبدیل شده است در چلسی نیز که پیش تر سابقه انتقالات پر سر و صدا را نیز دارد سخت به دنبال این مهاجم می باشد تا بلکه بتواند از او در ترکیب تیمش شرکت کند . اما با توجه به شرایط ناپولی در کالچو و لیگ قهرمانان اروپا ، مدیران این تیم خیلی دوست ندارند گلزن تیمشان را از دست بدهند.

جک رادول
    رادول در پست آنلکا بازی نمی کند اما در اورتون بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشته و نشان داده است که می تواند توان هجومی تیمش را بیشتر کند . حتی در این میان دیلی میل نیز از پیشنهاد 20 میلیون پوندی چلسی به اورتون خبر داده بود و شاید او را جایی بازی دهند که لمپارد چندین سال حضور پر رنگی داشته است.

میلوس کراسیچ
    کراسیچ صربستانی که با کونته ، سرمربی یونتووس به مشکل خورده است به گفته بعضی سایت ها مانند جمیز باند می ماند بدنبال خانه جدیدی است و شاید این خانه را در لندن و بهمراه چلسی بدست آورد.او همان بازیکنی است که چلسی نیاز دارد ، خوب دریبل می زند ، پاس های خوبی به همبازیانش می دهد و از سرعت خوبی نیز برخوردار است و می تواند همچون دنیل استوریج بال دیگر چلسی شود. جایی که سلامون کالو چندین بار توسط ویلاس بوای امتحان شد و نتوانست رضایت مربی اش را جلب کند . کراسیچ را منچستر یونایتد هم می خواهد ، اما با توجه به حضور شیاطین سرخ در جام یوفا ، احتمال انتقالش به اولدترافورد کم تر خواهد بود.

ادن هازارد
    هرچند آندره ویلاس بواس در مصاحبه هاش جذب هازارد 20 ساله را از لیل فرانسه منتفی دانسته است اما از آنجایی که چلسی دست به جذب بازیکنان با استعداد و جوان زده است هیچ بعید نیست آبراموویچ با خرید ستاره 20 ساله تیم ملی بلژیک موافقت کند.

استفان یووتیک
    هیچ کس فکرش را نمی کند که او بتواند خرید خوبی برای چلسی باشد اما چند وب سایت رسمی در مقاله ای او را کلیدی بر مشکلات چلسی نامیده اند . این بازیکن 22 ساله تیم فیورنتینا در این تیم به یکی از مهره های تاثیر گذار تیمش تبدیل شده است و با بازی های درخشانی که در سری آ داشته ، توانسته نظر اهالی فوتبال و به خصوص تیم های انگلیسی و چلسی را جذب کند.

خوآو موتینیو
    مهاجم پورتو که تجربه همکاری با ویلاس بواس را نیز در کارنامه اش دارد پس از ناکانی در انتقالش به این تیم در تابستان گذشته ، امید دارد که بتواند در نقل و انتقالات زمستانه خود را به مربی سابقش برساند و بار دیگر موفقیت های قبلی خود را تکرار کند.

ماریو کوتسه
    کوتسه آلمانی که خیلی ها او را جایگزنی برای بالاک می دانند که بتواند در لیگ های دیگر نیز نمایش خوبی داشته باشد یکی از گزینه های اصلی چلسی بشمار می رود که حاضر شده برایش 40 میلیون یورو نیز پرداخت کند. گوتسه در بوندسلیگا و دورتمند آنقدر خوش درخشیده است که اکثر تیم های بزرگ آلمانی در دیگر کشور ها از جمله چلسی خواهان جذب وی می باشند.

نیمار
    انتقال نیمار به اروپا از تابستان گذشته بحث اول رسانه های ورزشی بوده است و بار ها خبر های ضد و نقیض منتشر شده است . چلسی برای جذب ستاره سانتوس باید با بارسلونا ، رئال مادرید و آث میلان رقابت کند و مطمئنا برای او باید پول بیشتری پرداخت کند.

دیوید ویا
    دیوید ویا که در مسابقات باشگاه های جهان دچار مصدومیت شدیدی شده است در بازار نقل و انتقالات یک ستاره سوخته شده است و تیم های خواهان او می توانند او را با قیمتی کمتر از حد معمول به تیمشان بیاورند ، اما برای انتقال ویا که کمی دور از ذهن می باشد ، رضایت باشگاه بارسلونا و پپ گواردیولا شرط اصلی است.

17. 3 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

مخالفت چلسی بر پوشیدن پیراهن های تری

باشگاه چلسی نگذاشت بازیکنان چلسی تی شرت هایی را برای حمایت از کاپیتانشان را بر تن کنند.

پس از آنکه لوئیز سوارس به نژاد پرستی متهم شد ، بازیکنان این تیم پیراهن هایی برای حمایت از این بازیکن بر تن کردند و تمرین پیش از بازی خود را با آن پیراهن ها انجام دادند.

در همین راستا چند بازیکن از ترکیب چلسی و کارمندان باشگاه از مسئولان این تیم خواستند تا این کار را در تیم خود اجرا کنند و از کاپیتان جان تری حمایت خود را نشان دهند ، اما این ایده از سوی مسئولان این تیم رد شد و نگذاشتند چنین اتفاقی رخ دهد.

تلگراف نیز به نقل از سخنگوی باشگاه چلسی نوشت :" باشگاه کامل از جانحمایت خواهد کرد اما پوشیدن پیراهنی برای حمایت از وی را فکر نمی کنم مفید بود و یا کمکی می کرد.
    "

19. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

مارتین یول: ویلاس بواس نشان داد سن و سال مهم نیست

سرمربی 34 ساله پرتغالی تنها بعد از دو فصل حضور در دنیای مربیگری، در تابستان هدایت آبی ها را برعهده گرفت.

مارتین یول، سرمربی فولام، معتقد است انتخاب آندره ویلاس بواس به عنوان سرمربی چلسی نشان می دهد اگر به اندازه کافی خوب باشید، دیگر سن و سال مهم نیست.

سرمربی 34 ساله پرتغالی تنها بعد از دو فصل حضور در دنیای مربیگری، در تابستان هدایت آبی ها را برعهده گرفت.

ویلاس بواس سال گذشته با پورتو به همه جام های ممکن دست پیدا کرد و با فتح لیگ اروپا به جوان ترین مربی ای تبدیل شد که یک جام اروپایی را به دست آورده است.

فولام این هفته در لیگ برتر مقابل چلسی قرار خواهد کرد که اولین رویارویی یول با ویلاس بواس خواهد بود.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من با همه مربیان رابطه خوبی دارم اما اینجا مسئله کاری در میان است. اگر نتوانید انتظارات را برآورده کنید، دچار مشکل می شوید.

باید امتیاز و نتیجه به دست بیاورید. آن زمان است که همه چیز خوب پیش خواهد رفت. در غیر این صورت دچار مشکل خواهید شد. سن و سال من را متعجب نمی کند. فکر می کنم انتخاب مربی ای در این سن و سال بسیار ماجراجویانه و چالش برانگیز است. کسی که در لیگ اروپا قهرمان شده و چند عنوان داخلی نیز به دست آورده، مربی بسیار خوبی باید باشد. او خیلی جوان است اما فکر نمی کنم این مسئله مهمی باشد."

21. 3 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

صفحه 54 از 100 نخستنخست ... 444525354555664 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع