Design & Developed BY Patira

صفحه 53 از 64 نخستنخست ... 343515253545563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 637
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

mancity مهمترين اخبار و نقل و انتقالات منچستر سيتي

به نام خدا
    در اين قسمت مهمترين اخبار و نقل وانتقالات مهم تيم منچسر سيتي قرار ميگيره

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

2. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

مانچيني:دوست دارم روني را درتيمم داشته باشم

روبرتو مانچيني، سرمربي منچسترسيتي، در آستانه ديدار حساس تيمش مقابل منچستريونايتد، با ستايش از وين روني، بازيکن ملي پوش حريف، اعلام کرد دوست دارد اين مهاجم گلزن را به خدمت بگيرد.

روني در اکتبر سال 2010 در آستانه جدايي از منچستريونايتد قرار داشت و سيتي سخت به دنبال او بود اما در نهايت، روني قراردادش را با شياطين سرخ تمديد کرد.

مانچو در گفتگو با نشريه فرانس فوتبال در پاسخ به اين سوال که دوست دارد کدام بازيکن منچستريونايتد را در اختيار داشته باشد، گفت:" روني. او يک قهرمان است."

سرمربي ايتاليايي رايان گيگز را نيز مورد ستايش قرار داد و دليل انتخاب روني به جاي اين ستاره ولزي را، سن بالاي گيگز اعلام کرد.

" اگر گيگز مي توانست 5 يا 6 سال ديگر بازي کند، من او را انتخاب مي کردم."

مانچنيني همچنين از سياست باشگاه منچسترسيتي در انجام خريدهاي گران قيمت دفاع کرد و گفت:" منچستريونايتد، ليورپول و آرسنال در 10 سال اخير بسيار بيشتر از منچسترسيتي هزينه کرده اند."

4. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

فرگوسن: این دربی دربیهاست

در حالی مانچینی، سرمربی سیتی، بارها اعلام کرد که این دیدار از اهمیت چندانی برخوردار نیست اما فرگوسن دربی روز دوشنبه در ورزشگاه اتحاد را برای طرفداران هر دو باشگاه بسیار مهم دانست.

سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، دیدار روز دوشنبه تیمش مقابل رقیب همشهری را بسیار بااهمیت دانست و آن را " دربی دربی ها" توصیف کرد. در حالی مانچینی، سرمربی سیتی، بارها اعلام کرد که این دیدار از اهمیت چندانی برخوردار نیست اما فرگوسن دربی روز دوشنبه در ورزشگاه اتحاد را برای طرفداران هر دو باشگاه بسیار مهم دانست.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" روز کاری سه شنبه، مهمترین روز زندگی طرفداران هر دو تیم خواهد بود. پیروزی در این دیدار برای همه آنها مهم است. من بعضی از طرفداران خودمان را می شناسم که حاضرند همه چیزشان را بدهند تا در این دیدار پیروز شوند."
    این مربی باتجربه تردیدی ندارد که این دیدار، مهمترین بازی بین دو باشگاه از زمان حضور او در الدترافورد است.
    " این دیدار، دربی دربی هاست. آنها رقیب همشهری ما هستند و این مسئله، پیش بینی بازی را دشوارتر می کند.
    برای هواداران این قهرمانی بسیار ویژه است زیرا در رقابت با رقیب و دشمن قدیمی مان به دست می آید. این دیدار برای من یک دیدار معمولی است اما برای هواداران ویژه است."

6. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

درخواست مانچيني از کارلوس ته‌وز

روبرتو مانچيني از کارلوس ته وز خواست که فصل آينده هم در تيم فوتبال منچسترسيتي بماند.

در آستانه دربي سرنوشت ساز منچستر، مانچو گفت: او مي تواند فصل آينده به بهترين فرم خود دست يابد.

بر پايه گزارش سان، سرمربي تيم فوتبال منچسترسيتي 6 ماه قبل به دليل درگيري با مهاجم ياغي آرژانتيني اعلام کرده بود که اين بازيکن جايي در تيم سيتي ندارد.

مانچيني گفت: در اين لحظه چندان اهميتي ندارد که در خصوص آينده صحبت کنيم. کارلوس در حال حاضر به دليل 6 ماه دوري از ترکيب تيم در شرايط کاملا آرماني قرار ندارد. با اين حال او با باشگاه قرارداد دارد و مي تواند به فرم ايده آل خود دست پيدا کند.

ديدار تيم هاي فوتبال منچسترسيتي و منچستري يونايتد در هفته سي و ششم رقابتهاي ليگ برتر روز دوشنبه هفته جاري در ورزشگاه "اتحاد" برگزار خواهد شد. يونايتد با 83 امتياز در صدر جدول قرار دارد و من سيتي با 80 امتياز در رده دوم جاي گرفته است.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

8. 4 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

مانچینی: من تنها کسی هستم که به بالوتلی اطمینان دارد

مهاجم ایتالیایی سیتی در رقابت های این فصل جنجال های زیادی ایجاد کرد که آخرین آن دریافت کارت قرمز مقابل آرسنال و محرومیت سه جلسه ای اش بود.

روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، اعلام کرد احتمالا او تنها فرد در دنیای فوتبال است که به ماریو بالوتلی اطمینان دارد. مهاجم ایتالیایی سیتی در رقابت های این فصل جنجال های زیادی ایجاد کرد که آخرین آن دریافت کارت قرمز مقابل آرسنال و محرومیت سه جلسه ای اش بود.
    مانچینی بعد از این اتفاق از هموطنش انتقاد کرد و حتی از اتحادیه فوتبال انگلیس خواست تا محرومیت بیشتری برای این بازیکن در نظر بگیرد.
    با این وجود، در آستانه دیدار حساس مقابل منچستریونایتد، مانچو تاکید کرد که به سوپر ماریو کاملا اطمینان دارد.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" شاید من تنها فرد در دنیای فوتبال باشم که به ماریو اعتماد دارد. او مثل همیشه خوب تمرین می کند.
    او می تواند در یک بازی، دو یا سه گل به ثمر برساند و این بسیار خوب است. او به خاطر کارت قرمزی که در دیدار با آرسنال گرفت، از من عذرخواهی کرد و اکنون برای دیدار با منچستریونایتد آماده می شود."

10. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

فرگوسن: اگر به سیتی ببازیم، قهرمانی را از دست می دهیم

دو تیم شهر منچستر در حالی فردا در ورزشگاه اتحاد مقابل هم قرار خواهند گرفت که در حال حاضر شیاطین سرخ با سه امتیاز برتری در صدر قرار دارند

سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، معتقد است اگر تیمش در دیدار فردا مقابل رقیب همشهری شکست بخورد، دیگر شانسی برای قهرمانی در رقابتهای این فصل لیگ برتر نخواهد داشت. دو تیم شهر منچستر در حالی فردا در ورزشگاه اتحاد مقابل هم قرار خواهند گرفت که در حال حاضر شیاطین سرخ با سه امتیاز برتری در صدر قرار دارند اما اگر سیتی بتواند در دیدار فردا به پیروزی برسد، می توانند بار دیگر به صدر جدول برگردند.
    فرگوسن در گفتگو با ساندی میرر گفت:" اگر سیتی بتواند پیروز شود، می تواند به قهرمانی برسد.

اگرچه آنها باید مقابل نیوکاسل قرار بگیرند اما فکر می کنم از شانس زیادی برخوردار خواهند بود. در مقابل اگر ما پیروز شویم، مدعی اصلی قهرمانی خواهیم بود. البته با یک تساوی هم شانس ما بیشتر خواهد بود. بدون تردید این طور است.
    دو بازی دیگر باقی خواهد ماند؛ یک دیدار در خانه و یک دیدار خارج از خانه؛ ما باید از این مسئله خوشحال باشیم. البته نباید تنها برای نباختن مقابل سیتی قرار بگیریم."
    شاگردان فرگوسن در دیدار قبلی مقابل اورتون در حالی که 4-2 از حریف پیش بودند، در نهایت با تساوی 4-4 رسیدند و همین به سیتی فرصت داد تا اختلاف را به 3 امتیاز کاهش دهد.
    " با توجه به موقعیت هایی که مقابل اورتون ایجاد کردیم و کیفیتی که به نمایش گذاشتیم، باید به راحتی پیروز می شدیم. لعنتی! تنها 7 دقیقه باقی مانده بود تا پیروز شویم.
    من همیشه می دانستم که سیتی بزرگترین رقیب ما در این فصل است؛ به ویژه بعد از نمایش هایی که آنها در هفته های ابتدایی ارائه دادند.
    ما در هفته های ابتدایی مقابل آرسنال، چلسی و تاتنهام قرار گرفتیم و شروع سختی داشتیم؛ در مقابل سیتی شروع خوبی داشت و همین مسئله آنها را پیش انداخت."

12. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

هشدار يوفا به چلسي و منچسترسيتي

اتحاديه فوتبال اروپا به باشگاه هاي چلسي و منچسترسيتي هشدار داد اگر در تابستان براي خريد بازيکنان دست و دلبازي کنند ناچار به کوچک کردن تيم مي شوند و شايد هم از حضور در رقابت هاي اروپايي منع شوند.

به گزارش روزنامه هاي انگليس، طبق قانون پرداخت جوانمردانه يوفا از اين فصل نبايد زيان باشگاه ها طي دو سال بيش از 36 ميليون پوند باشد.

به رغم تنبيهاتي که يوفا از فصل 14-2013 براي باشگاه هاي خاطي در نظرگرفته، بعيد است منچسترسيتي و چلسي بتوانند هزينه ها و زيان هاي خود را به سطح قابل قبولي برسانند.

زيان منچسترسيتي درسال گذشته 197 ميليون پوند و چلسي 67.7 ميليون پوند بود. ضمن اينکه انتظار مي رود هر دو باشگاه در تابستان مبالغ هنگفتي براي بازسازي تيمشان هزينه کنند.

'' ميشل پلاتيني'' رييس يوفا يکي از تماشاچيان شهرآورد منچستريونايتد و منچسترسيتي خواهد بود. پيروزي منچسترسيتي در اين رقابت به منزله پرتاب اين تيم به رقابت هاي اروپايي است ولي مسئولان آن مي دانند اگر در گردش مالي خود تجديدنظر نکنند از ليگ اروپا کنار گذاشته خواهند شد.

در نخستين گام، يوفا باشگاه خاطي را مجبور خواهد کرد روي نام پنج بازيکن از فهرست 25 نفره خود در ليگ قهرمانان اروپا در سال 2013 خط بکشد.

در صورتي که باشگاه باز هم از قوانين يوفا تخطي کند، گام بعدي حذف تيم از رقابت هاي سال آينده ليگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

منچسترسيتي در فهرست خريد هاي خود در تابستان ، نام '' ادن هازارد'' ، '' فرناندو لورنته'' '' ادينسون کاواني'' و '' لوکا مودريچ'' به چشم مي خورد . چلسي هم روز گذشته با '' مارکو مارين'' بازيکن وردربرمن را در ازاي 7 ميليون پوند در اختيار گرفت ؛ ضمن اينکه خواهان هازارد و مدريچ و گونزالو هيگواين نيز هست.

ارزش تمامي اين خريدها بالغ بر 150 ميليون پوند خواهد شد.

14. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

مانچيني: يونايتد شانس بيشتري نسبت به ما دارد

روبرتو مانچيني سرمربي ايتاليايي منچسترسيتي در آستانه ديدار حساس تيمش مقابل منچستريونايتد به صحبت پرداخته است.

اگر سيتي بتواند در داربي 2شنبه شب شهر منچستر، يونايتد را شکست دهد، مي تواند با تفاضل گل به صدر جدول بازگردد ولي مربي ايتاليايي سيتي معتقد است که يونايتد شانس بيشتري براي قهرماني دارد

مانچيني در صحبتهايي به خبرنگاران گفت:« من سورپرايز نمي شوم؛ چون اين دنياي فوتبال است تا زماني که کورس قهرماني به اتمام نرسد،هراتفاقي ممکن است رخ دهد. ولي نظر من هميشه يک سان بوده. من فکر مي کنم که يونايتد شانس بيشتري نسبت به ما دارد.»

مربي باتجربه ايتاليايي ادامه داد:« ما روز دوشنبه در داربي به ميدان مي رويم و بعد از آن مقابل نيوکاسل قرار خواهيم گرفت که بازي خيلي سختي خواهد بود و بعد از آن هم بازي با کوئينز پارک رنجرز را داريم. از سوي ديگر يونايتد با سوانسي و ساندرلند بازي مي کند و من فکر مي کنم که آنها دو بازي آسان را پيش رو دارند. فکر مي کنم حتي اگر دراين دوبازي به پيروزي برسيم هم يونايتد مدعي قهرماني باشد.»

از سوي ديگر سرالکس فرگوسن مربي يونايتد، بازي 2شنبه شب را داربي تمام داربي ها خوانده است.

مانچو دراين باره گفته:« بعد از 50 سال، منچستريونايتد و منچسترسيتي يک بار ديگر براي فتح جام مقابل هم قرار مي گيرند. از اين نظر من با سرالکس موافقم.»

احتمال بازگشت ماريو بالوتلي به ترکيب سيتي دراين ديدار،موضوع ديگري بود که مانچو درباره آن به صحبت پرداخت:« ما دو جلسه تمريني ديگر را پيش رو داريم ولي تمام بازيکنان من آماده اند. ما تا زمان برگزاري بازي زمان دارم تا درمورد تک تک بازيکنان تصميم گيري کنم.»

16. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

پیش بازی منچسترسیتی- منچستریونایتد؛ یک شهر و سه امتیاز

با کسب امتیاز از این دیدار یونایتدها می توانند خود را آماده جشن قهرمانی کنند اما در صورت پیروزی سیتی، آبی ها در فاصله دو هفته به پایان رقابت ها بار دیگر صدر جدول را پس خواهند گرفت.

"دربی دربی ها" لقبی که سرالکس فرگوسن برای دیدار امروز تیمش مقابل منچسترسیتی، همشهری و رقیب همیشگی انتخاب کرد. در واقع هر چقدر مانچینی در این هفته ها تلاش کرد تا این دیدار را کم اهمیت جلوه دهد و فشار را از روی تیمش بردارد، اما فرگوسن باتجربه تر از آن است که اسیر این حریف در جنگ روانی دست پیش را بگیرد.سرنوشت قهرمانی این فصل لیگ برتر بی تردید در این دیدار رقم خواهد خورد و هر تیمی که بتواند نتیجه دلخواه را به دست بیاورد، می تواند تا اندازه زیادی از قهرمانی اش مطمئن باشد. مانند فصل گذشته که دیدار برگشت منچستریونایتد- چلسی در الدترافورد، سرنوشت قهرمانی را تعیین کرد. اگر اختلاف سه امتیازی دو تیم در پایان این دیدار باقی بماند یا افزایش پیدا کند، شاگردان فرگوسن می توانند خود را آماده بیستمین جشن قهرمانی در جزیره کنند اما در صورت پیروزی سیتی، آبی ها در فاصله دو هفته به پایان رقابت ها بار دیگر صدر جدول را پس خواهند گرفت.

منچسترسیتی؛ کارلیتوی خوش قدم

هرچند فرگوسن بازگشت تبس به ترکیب منچسترسیتی را نشانه بیچارگی وضعف مانچینی دانست اما اوج گیری دوباره خط حمله آبی ها در این مقطع حساس فصل نشان داد که تصمیم مانچینی برای استفاده دوباره از این مهاجم جنجالی اشتباه نبوده است. خط حمله سیتی بعد از پشت سر گذاشتن ماه های ابتدایی و ارائه نمایش های دیدنی، به خواب زمستانی رفت و مهاجمان این تیم، به ویژه در دیدارهای خارج از خانه، عملکرد بسیار سوال برانگیزی داشتند. به طوری که در 11 دیدار خارج از خانه بین ماه های نووامبر تا آوریل، تنها 5 بار موفق به باز کردن دروازه حریفان شدند اما با بازگشت تبس به ترکیب اصلی سیتی و شکل گرفتن دوباره زوج آرژانتینی در خط حمله این تیم، آنها توانستند بار دیگر به روزهای خوب شان برگردند؛ به طوری که در دو دیدار خارج از خانه اخیر در خانه وولوز و نوریچ، 8 بار موفق به گلزنی شدند که در این میان سهم زوج تبس و آگوئرو، 5 گل و سه پاس گل بود.
    البته مانچینی برای دیدار امروز بالوتلی را نیز در اختیار دارد. ستاره جنجال ساز ایتالیایی بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت سه جلسه ای اش به خاطر دریافت کارت قرمز در دیدار مقابل آرسنال، می تواند در این دیدار بار دیگر برای سیتی به میدان برود و مانچو باید تصمیم بگیرد از او در ترکیب اصلی استفاده کند یا اینکه بار دیگر زوج آرژانتینی اش را در خط حمله به میدان بفرستد.
    میکا ریچاردز هم که به دلیل مصدومیت دیدار قبلی سیتی مقابل وولوز را از دست داد، مشکلی برای بازی در این دیدار ندارد.
    ترکیب احتمالی: هارت، سابالتا، کمپانی، لسکات، کلیشی، یحیی توره، بری، سیلوا، تبس، نصری، آگوئرو
    منچستریونایتد؛ انتقام

حتی با اینکه شاگردان فرگوسن اختلاف 7 امتیازی با رقیب همشهری را جبران کرده و اکنون با 3 امتیاز برتری در صدر جدول قرار دارند اما هنوز یک نتیجه طرفداران شیاطین سرخ را ناراحت می کند؛ شکست 6-1 دیدار رفت مقابل سیتی در الدترافورد. دیداری که فرگوسن آن را بدترین روز دوران مربیگری اش توصیف کرد و بی تردید بهترین روز مربیگری مانچینی بود. همین مسئله اهمیت این دیدار را دو چندان کرده است. هرچند یونایتدها در همین فصل در رقابت های FA Cup با پیروزی 3-2 در خانه سیتی، موجب حذف شاگردان مانچو از این رقابت ها شدند اما پیروزی در لیگ برتر و رسیدن به قهرمانی با عبور از رقیب همشهری، بی تردید می تواند لذت ویژه ای برای طرفداران یونایتد داشته باشد. به همین دلیل است که فرگوسن تاکید کرد که به خاطر هواداران تیمش، می خواهد حتما در این دیدار پیروز شود.
    در صورتی که یونایتدها در این دیدار پیروز شوند، اختلاف آنها با سیتی به 6 امتیاز افزایش پیدا خواهد کرد و عملا عنوان قهرمانی را از آن خود خواهند کرد. در صورتی پیروزی در دربی، کافی است شاگردان فرگوسن در دو دیدار بعدی مقابل ساندرلند و سوانسی تنها به یک امتیاز دست پیدا کنند، تا بیستمین قهرمانی شان در لیگ جزیره قطعی شود.
    البته تساوی هفته گذشته مقابل اورتون در آستانه این دیدار حساس، ضربه بدی به تیم فرگوسن بود. شاگردان فرگوسن در حالی که می توانستند به راحتی به پیروزی برسند، در دقایق پایانی با اشتباهاتی مضحک و بچه گانه، به راحتی پیروزی را از دست دادند تا با کاهش فاصله با سیتی، جذابیت دربی بیش از پیش شود.
    مشکل فرگوسن برای دیدار امروز، مانند بیشتر دیدارهای این فصل، انتخاب ترکیب اصلی است. اشتباهاتی که رافائل در دیدار قبلی مقابل اورتون مرتکب شد و موجب از دست رفتن دو امتیاز حساس شد، ممکن است موجب شود تا فرگوسن در این دیدار از کریس اسمالینگ یا فیل جونز در خط حمله استفاده کند.
    ترکیب احتمالی: دخه آ، اسمالینگ، اونز، فردیناند، اورا، والنسیا، کریک، اسکولز، نانی، رونی، ولبک

18. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

آخرو: به رئال مادريد نمي‌روم

مهاجم آژرانتيني تيم فوتبال منچسترسيتي گفت: به توصيه‌هاي مارادونا احترام مي‌گذارم اما از خواسته او براي ترک من‌سيتي و انتقال به رئال مادريد پيروي نمي‌کنم.

به نقل از ديلي‌ميل، سرخيو آخرو آينده‌اش را در گرو ادامه حضور نزد آبي‌هاي آسماني شهر منچستر مي‌بيند. اما ديگو مارادونا، اسطوره سابق فوتبال آرژانتين و پدر همسرش که اکنون مربي الوصل امارات است، به وي توصيه کرده به فکر حضور در جمع کهکشاني‌هاي مادريدي باشد.

دراين مورد گلزن يک فصل اخير من‌سيتي اظهار داشت: تابستان گذشته وقتي به من‌سيتي ملحق شدم، فکر مي‌کردم زمان زيادي طول بکشد که بتوانم خودم را با فضاي حاکم بر اينجا وفق دهم. اما چنين اتفاقي نيفتاد و من از همان بدو حضورم در تيم، گلزني کردم. صادقانه مي‌گويم انتظار نداشتم در همان فصل اول حضورم براي من‌سيتي بتوانم گل‌هاي زيادي بزنم. اما آمار نشان مي‌دهد عملکرد خوبي دراين زمينه داشته‌ام.

آخرو افزود: به نقطه نظر مارادونا هميشه احترام گذاشته‌ام. او معقتد است براي من بهترين تيم، رئال مادريد است. اما تصميمي براي رفتن به اسپانيا و حضور در رئال ندارم.

گلزن 23 ساله اهل آمريکاي جنوبي تابستان گذشته درازاي 45 ميليون يورو از تيم اتلتيکو مادريد اسپانيا جدا شد و به تيم دوم شهر منچستر پيوست. وي در فصل جاري در 31 بازي 22 گل زده است.

آخرو ادامه داد: در عين حال سعي مي‌کنم احترام مارادونا را حفظ کنم. وقتي او را مي‌بينم، نمي‌گويم چرا چنين حرفي را زده است. او نقطه نظرش را گفته و کوشيده به من توصيه کند. او هر چه را که دوست داشته باشد، مي‌گويد. بديهي است که من براي آينده‌، ‌خودم تصميم‌ مي‌گيرم.

مهاجم آرژانتيني سيتي عنوان کرد: هيچ‌وقت نگفته‌ام مي‌خواهم براي رئال مادريد بازي کنم. چنين خيالي نيز براي آينده ندارم. من در من‌سيتي مي‌مانم چون واقعا از حضور در اين تيم انگليسي خرسند هستم.

20. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

مانچینی: می خواهیم تیم اول شهر منچسترباشیم

مربی ایتالیایی خواهان آن است تا سیتی پای در مسیر یونایتد بگذارد

روبرتو مانچینی، مربی ایتالیایی منچسترسیتی در صحبتهایی اعلام کرده که تیمی که در پایان رقابتهای این فصل، قهرمان لیگ برتر شود، تیم شماره یک شهر منچسترخواهد بود
    سیتی روز دوشنبه در ورزشگاه اتحاد میزبان یونایتد است و این درحالی است که فاصله دو تیم در صدر جدول سه امتیاز است
    مانچینی در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش می خواهد تا با پیشی گرفتن از حریف دیرینه قهرمان لیگ برتر شود و برای اولین بار بعد از سال 1968 این جام را مال خود کند
    مانچینی در صحبتهایی گفته:« اگر جام قهرمانی را کسب کنی، دیگر بحثی نخواهد بود که تیم شماره یک شهر منچستر، دست کم در طول یک سال اینده، چه تیمی خواهد بود. اما یونایتد تاریخچه فوق العاده ای دارد و تغییر دادن آن غیرممکن است. اهداف ما باید با آنچه یونایتد، بارسلوناو رئال کسب کرده اند، برابری داشته باشد. فکر می کنم که الان در جایگاهی هستیم که می توانیم در آینده جامهای خیلی زیادی را کسب کنیم. خیلی ها می گویند که اگر حریف های ما از همین شهری که ما در آن هستیم نباشند، کار راحت تر است ولی من موافق نیستم.»

مانچوی 47 ساله ادامه داد:« فکر می کنم که خیلی خوب است که مقابل تیم همسایه، به قهرمانی برسی تا اینکه قهرمانی را از دست تیم دیگری از بخش دیگری از کشور مال خود کنی. من این تجربه را برروی نیمکت مربیگری اینتر و در رقابت با میلان داشته اند. شکست دادن یک رقیب همشهری رضایت بخش تر است و برای شهر منچسترهم خیلی مهم است که دو تیم بزرگ دارد.»
    این مربی ایتالیایی درادامه صحبتهایش اعلام کرد که سیتی در سال بعد به مراتب بهتر از این هم خواهد بود گفت:« فکر می کنم که تیمی که فصل بعد را شروع می کند، به مراتب قوی تر خواهد بود، آن هم به خاطر تجربیاتی است که ما به دست آورده ایم. مبارزه برای فتح جام در سه بازی آینده نشان می دهد که ما در طول این فصل پیشرفت وتلاش زیادی داشته ایم.ما نشان داده ایم که سیتی می تواند برای چندین سال دیگر، تیم تراز اولی باشد.»

22. 4 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

صفحه 53 از 64 نخستنخست ... 343515253545563 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)