Design & Developed BY Patira

صفحه 53 از 113 نخستنخست ... 343515253545563103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیــــر خآن
    بازیکن محبوب
    مسـی,ژیــرو,تــورس
    اسم واقعی شما
    B a R a N

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    273
    تشکر شده 663 در 129 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

رئیس مستعفی هیئت مدیره استقلال با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه گفت: اگر می‌خواستم به این مسائل ورود کنم می‌گفتند دخالت می‌کند و اگر سکوت می‌کردم می‌گفتند بی‌تفاوت است.
    احمد رسولی‌نژاد پس از استعفا از ریاست هیئت‌مدیره باشگاه استقلال در خصوص این مسئله با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، صحبت کرد.
    فارس: در مورد استعفایتان صحبت کنید.
    من از اردیبهشت امسال بنای استعفا داشتم اما به دلیل اینکه لیگ تازه تمام شده بود و فصل نقل و انتقالات را در پیش داشتیم صحیح ندیدم تیم را در آن شرایط ترک کنم. به همین دلیل پس از مشخص شدن وضعیت تیم تصمیمم را جدی‌تر دنبال کردم و حدود ۴۰ روز قبل استعفایم را به وزیر ورزش دادم.
    چون یکی از حوزه‌های کاری‌ام در وزارت ورزش، ارتباط با مجلس است و با توجه به تشکیل مجلس جدید باید رفته رفته تعامل‌مان را با مجلس بیشتر می‌کردیم. از طرفی من با استان‌ها در ارتباطم و باید وقت بیشتری برای مسئولیت‌هایم می‌گذاشتم، از این رو نمی‌توانستم برای باشگاه استقلال همه وقت خود را بگذارم. در نهایت تصمیم گرفتیم پس از دربی با وزیر در این خصوص صحبت کنم و ایشان هم امروز موافقت خود را اعلام کرد و ظرف دو سه روز آینده هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال معرفی می‌شوند.
    فارس: چرا ترکیب هیئت مدیره دو باشگاه تغییر می‌کند؟
    به دلیل اینکه هر دو هیئت مدیره به لحاظ تعداد نفرات ناقص هستند و از مدت‌ها پیش تصمیم گرفته شد هیئت‌مدیره هر دو باشگاه به پنج نفر برسد. به همین دلیل قرار شد همزمان با استعفای من ترکیب جدید هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس مشخص شود.
    فارس: این به این معنی است که اعضای فعلی هیئت مدیره دو باشگاه به طور کامل جدا می‌شوند؟
    تعدادی از اعضا می‌مانند و تعداد جدیدی می‌آیند. تا مراحل قانونی آن طی شود نمی‌توانم اعضای جدید را معرفی کنم اما یک خبر خوب برای هواداران دو تیم دارم.
    فارس: چه خبری؟
    امروز یک جلسه خوب در دفتر من با حضور کفاشیان، رویانیان، معاون شرکت توسعه و تجهیز امکان ورزشی، معاون حقوقی وزارت ورزش و مسئول ورزشگاه آزادی برگزار شد که یکی از مهمترین تصمیمات و مصوبه این جلسه این بود که درآمد حاصل از تبلیغات محیطی ورزشگاه آزادی در روزهایی که استقلال و پرسپولیس میزبان هستند به این دو باشگاه واگذار شود. این می‌تواند درآمد پایداری برای این دو باشگاه باشد و همه مسئولان حاضر در این جلسه این مصوبه را امضا کردند.
    فارس: چرا فتح‌الله‌زاده در این جلسه حضور نداشت؟
    قرار بود او هم در این جلسه باشد اما به من دو مطلب را گفتند، یکی اینکه گفتند، ایشان در سفر است و یکی هم گفتند کسالت دارد.
    فارس: ممکن است او از ناراحتی شرایط استقلال در این جلسه شرکت نکرده باشد؟
    نه او می‌دانست این جلسه به نفع باشگاه است و قطعاً اگر تهران بود در این جلسه شرکت می‌کرد.
    فارس: قضیه استقلال با مشکلات مالی چه می‌شود؟
    من از باشگاه استقلال جدا نمی‌شوم و هرکاری که از دستم برآید انجام می‌دهم، حتی سر تمرینات شرکت می‌کنم و یا در ورزشگاه برای تماشای بازی می‌آیم. از طریق دکتر مرادی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت رئیس‌جمهور در حال برطرف کردن مشکلات هستیم.
    فارس: بازیکنان استقلال می‌گویند از ابتدای فصل تاکنون یک ریال هم از باشگاه پول نگرفته‌اند.
    اینطور هم نبوده که در این مدت پولی به باشگاه نیامده باشد. بانک رفاه و بازار مبل ایران دو اسپانسر استقلال در پشت پیراهن بوده‌اند. به هر حال امسال هزینه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس افزایش پیدا کرده است. سال گذشته که هیئت‌مدیره کار خود را آغاز کرد، قرار شده بود یکی از دوستان مسئول کمیته اقتصادی باشد اما پیدا کردن اسپانسر از سوی او تا اردیبهشت سال جاری طول کشید و من و آقای فتح‌الله زاده خودمان به این مسئله ورود کردیم. سپس قرار شد آقای صلاحی اسپانسر ۱۵ میلیاردی بیاورد اما او هم کاری نکرد. از سوی دیگر قراردادهای بازیکنان را من و فتح‌الله زاده امضا کردیم و چک‌هایی که به بازیکنان داده شده برگشت خورده و ناچار شدیم به دنبال راه حل‌های دیگری باشیم اما همین تصمیمی که امروز گرفته شد در کوتاه‌ترین زمان برای این دو باشگاه درآمدزایی دارد.
    فارس: قلعه ‌نویی در چند مصاحبه اعلام کرده هرگاه استقلال دچار بی‌پولی می‌شود سراغ او می‌روند و این در حالی است که به او قول داده شده امسال مشکلات مالی باشگاه حل شود، آیا به او حق می‌دهید که اکنون نگران وضعیت استقلال باشد؟
    با آمدن هیئت مدیره جدید به امید خدا مشکلات حل می‌شود. آنها باید تدبیر کنند و به دنبال راهکار اقتصادی باشند. به هر حال باشگاه باید به دنبال درآمد باشد. شما ظرف سه چهار ماه آینده خواهید دید همین تصمیمی که گرفته شد چه تأثیری دارد.
    رویانیان از این مسئله خیلی راضی بود. ما نباید شعار بدهیم و باید به دنبال راه حل باشیم. چرا دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نباید دارای ورزشگاه اختصاصی و امکانات حرفه‌ای باشند یا مثلاً چرا باید حق پخش تلویزیونی به اندازه‌ای که حق این دو باشگاه است پرداخت نشود؟ خود تلویزیون هم می‌داند که درآمدی که دارد مدیون استقلال و پرسپولیس است. میلیون‌ها بیننده هنگام پخش بازی‌های این دو تیم پای تلویزیون هستند.
    صدا و سیما باید همانقدر که مبالغ سنگینی را صرف ساخت سریال‌های تلویزیونی می‌کند برای فوتبال هم هزینه کند. کادر اجرایی باشگاه استقلال باید مثل پرسپولیس به دنبال منابع مالی جدید برود و اینطور نباشد که فقط منتظر باشیم پول برسد چون از این راه کاری نمی‌شود کرد. زمانی که مسئولیت داشتم درست است که همه توپ‌ها به زمین می‌افتاد و می‌گفتند به عنوان رئیس هیئت‌ مدیره چه کاری انجام داده‌ام اما رئیس هیئت مدیره مسئولیت اجرایی دیگری دارد. اگر می‌خواستم به این مسائل ورود کنم می‌گفتند دخالت می‌کند و اگر سکوت می‌کردم می‌گفتند بی‌تفاوت است. امیدوارم با ترکیب جدید هیئت مدیره و تعامل با باشگاه کارها به خوبی پیش رود و تلاش خودم را می‌کنم تا مشکلات برطرف شود.

مـَـن شـَبـ ـُ روز دَرس مـیـ ـ خـونَـم تـ ـآ پُشـت ِ
    کـــ ـ ـنـ ـکــ ـور نَمـونَـم!

4. 2 کاربر از پست مفید Blue-StaR تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیــــر خآن
    بازیکن محبوب
    مسـی,ژیــرو,تــورس
    اسم واقعی شما
    B a R a N

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    273
    تشکر شده 663 در 129 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

علی فتح‌الله‌زاده ، درباره مسائل مختلف پیرامون این باشگاه از جمله استعفای رسولی‌نژاد، جاسوس استقلال، داربی ۷۵ و انتقادهایی که تماشاگران قبل و بعد از بازی به عملکرد این تیم داشتند صحبت کرد.
    * داربی هفتاد و پنج برگزار شد و پس از آن انتقادهای زیادی نسبت به عملکرد دو تیم انجام شد. شما از این بازی و عملکرد تیمتان راضی بودید؟
    ـ خیر. در داربی خوب بازی نکردیم و تقابل خوبی ایجاد نشد. اگر از نظر فنی بازی را آنالیز کنیم، می بینیم که دو تیم نتوانستند قابلیت‌های خود را بروز دهند و حیف شد که بازی خوبی را ندیدیم، هر چه صبر کردیم داربی زیبایی ببینیم، اما بازی آن طور که باید از آب در نیامد.
    * قبل از شروع داربی با بعضی از تماشاگران دو تیم صحبت کرده بودیم و آنها از نحوه عملکرد تیم‌های‌شان در طول فصل راضی نبودند و نسبت به قراردادهایی که در فوتبال ثبت می‌شود گله‌مند بودند. در این مساله شما تا چه اندازه حق را به این هواداران می‌دهید؟
    ـ واقعیت این است که حق با هواداران است و آنها به عشق تیم‌هایشان به ورزشگاه می‌آیند. از قدیم این دو تیم بازی‌های زیبایی را به نمایش می‌گذاشتند و به عنوان مثال در داربی‌های گذشته افرادی مانند مرحوم حجازی، علی جباری، جواد قراب، دانایی فرد، زرینچه، مظلومی و قلعه نویی در زمین حضور پیدا می‌کردند و از آنجایی که تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند خودشان هم فوتبالی هستند، از نوع بازی این بازیکنان نکاتی را می‌آموختند، اما در حال حاضر این مسایل وجود ندارد که دلایل خاص خودش را هم دارد. من به صورت خصوصی آنها را بیان کردم و حتی هشدارهای لازم را هم داده‌ام. اگر فوتبال ما بخواهد با این چارچوب پیش رود، مسلما در آینده اثری از فوتبال زیبا نخواهیم دید. ما از نظر زیر ساخت‌ها به فوتبال دنیا نمی‌رسیم، اما نکته مثبت فوتبال ایران تکنیکی بود که ذاتا در بازیکنان آن وجود داشت، اما در حال حاضر فوتبال ما هم ماشینی شده است و سیستم‌ بعضی از مربیان هم اجازه نمی‌دهد که بازیکنان ارزش‌های فنی خود را به نمایش بگذارند و دیگر نمی‌بینیم کسی دریبل بزند و با یک شوت زیبا گلزنی کند. متاسفانه این مسائل در فوتبال ما کم رنگ شده است و خطری است که آن را تهدید می‌کند. در حال حاضر تیم‌های بزرگ دنیا مانند برزیل در شرایطی خودشان را با پیشرفت‌های فوتبال همگام می‌کنند و به روز می‌شوند، اما در کنارش تکنیک‌های بازیکنانشان را فراموش نمی‌کنند و هنوز این مساله در فوتبال آنها جایگاه خودش را دارد. اگر بخش تکنیکی هم حذف شود، دیگر ‌ فوتبال ما لطافت لازم را نخواهد داشت.
    * همین هواداران دو تیم به قراردادهای میلیاردی هم اشاره می‌کردند و معتقد بودند که بازیکنان امروزی غیرت و تعصب گذشته را ندارند، آیا شما با این نظر تماشاگران موافقید؟
    ـ البته اگر نگوییم غیرت بهتر است، اما تعصب و حمیت قبلی وجود ندارد. البته اعتقادم این است که پولی که به بازیکنان داده می‌شود، حقشان است و به این موضوع نیز اعتراضی ندارم، اما انتظارمان این است که به اندازه پولی که دریافت می‌کنند فوتبال ارائه دهند. در حال حاضر سطح کیفی فوتبال ما به اندازه پرداختی‌های آن نیست. بازیکنان هم این مساله را می‌دانند و از آن ناراحتند. در حال حاضر هیچ هماهنگی بین تیم ملی، باشگاه‌ها و فدراسیون وجود ندارد و طبیعی است که وقتی هم فکری نباشد، هر کسی کار خودش را می‌کند و هیچ کسی دل به کار نمی‌دهد. در این شرایط نه تیم‌های بزرگ نتیجه‌ می‌گیرند و نه تیم ملی می‌تواند خوب کار کند، چون همدلی و همکاری وجود ندارد.
    * خبری که باعث شد استقلال در چند روز گذشته مورد توجه رسانه‌ها قرار گیرد، استعفای احمد رسولی نژاد رییس هیات مدیره باشگاه بود.
    ـ شما می دانید وقتی که هیات مدیره ما تشکیل شد، زمان برد تا با کار و روحیات یکدیگر آشنا شویم و در این مدت ضرر هم کردیم و حتی در برخی از موارد خودزنی کردیم، اما حالا تقریبا به هماهنگی لازم رسیده‌ایم و همه با هم آشنا شده‌ایم و کارها روند مناسبی را در پیش گرفته بود. از همین رو از استعفای رسولی نژاد ناراحت شدم و به خود او هم گفتم که نباید این کار را انجام دهد، زیرا در این اواخر ما در کنار هم بودیم و با هم فکری کارهای خوبی را انجام دادیم. از جمله این کارها این بود که قرار شد مبلغ قراردادهای تبلیغات دور زمین به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس پرداخت شود و در این زمینه جلساتی گذاشته شده و کارهای بزرگی هم انجام شد، من از این استعفا ناراحت شدم، اما خود رسولی نژاد قول داد که به ما کمک کند.
    * مساله‌ای که درباره استعفای رسولی نژاد در محافل مختلف مطرح شد، این بود که گفته می‌شد به دلیل اختلاف‌هایی که وجود داشت شما فشارهایی را وارد کرده اید تا رسولی نژاد استعفا بدهد.
    ـ خیر. اتفاقا در این اواخر دوستی بسیار خوبی بین ما وجود داشت، حتی این مساله را در مصاحبه‌ها و کارهایی که انجام می دادیم می‌دیدید. حتی من به رسولی نژاد هم گفتم که اگر قرار است استعفا دهید، باید با هم استعفا دهیم. ضمن این که من چنین قدرتی را ندارم تا بخواهم فشار آورم و رسولی نژاد را برکنار کنم، چرا که او معاون وزیر است و به وزیر ورزش و جوانان نزدیک‌تر است. به هر حال او هم از شرایطی که وجود داشت خسته شده بود. ضمن این که فشارهای موجود مرا هم خسته کرده است، اما تلاش می‌کنم که ایستادگی کنم. امروز هم حدود یک ساعتی با رسولی نژاد صحبت کردم و قرار شد که او در کنار ما و استقلال باشد و برای ارتقای جایگاه باشگاه کمک کند.
    * رسولی نژاد گفته است که یکی دیگر از اعضای هیات مدیره استقلال نیز تغییر خواهد کرد. شما از این موضوع اطلاعی دارید؟
    ـ این مساله از اختیارات وزیر ورزش و جوانان است و منتظریم زمانی که عباسی از مسابقات پارالمپیک برگردد نام دو نفر را به ما ابلاغ کند.
    * اما به نظر می‌رسد که افرادی که قرار است در هیات مدیره حضور پیدا کنند، مشخص شده اند.
    ـ قبل از سفر وزیر ورزش و جوانان فرصت نشد که با او صحبت کنیم، اما به ما هیچ ابلاغی نشده است.
    * این که گفته می‌شود شهریاری یکی از گزینه‌ها است تا چه اندازه صحت دارد؟
    ـ شهریاری یکی از گزینه‌ها است که قبلا هم برای مدیر عاملی باشگاه مطرح شده بود، اما همان طور که گفته‌ام چیزی به ما ابلاغ نشده است و منتظریم که وزیر ورزش این مساله را اعلام کند، چون ممکن است نام‌ها با تغییراتی مواجه شود. حتی دو، سه بار این تغییرات انجام شد.
    * با توجه به این که قرار شده است درآمد تبلیغات محیطی بازی‌های استقلال و پرسپولیس به این دو تیم برسد، این موضوع تا چه اندازه می‌تواند از نظر مالی به شما کمک کند و مشکلات موجود را حل کند؟
    ـ این بخشی از مطالباتی است که حق باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس است و امیدوارم که پس از چندین سال بتوانیم به آن دست پیدا کنیم. من نمی‌دانم که سازمان لیگ برای تبلیغات دور زمین چقدر اجاره می‌گرفت، ولی شرکت‌های بزرگی هستند که می‌‌خواهند با ما همکاری کنند و تبلیغات دور زمین را بگیرند. ما سعی می‌‌کنیم صحبت مسئولان این شرکت‌ها را بشنویم و نظرات خودمان را هم به آنها ابلاغ کنیم تا به نتیجه‌ برسیم.
    * رسولی نژاد برای این مساله پیشنهاد کرده بود که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با هم با یک شرکت قرارداد ببندند و درآمد را بین خود تقسیم کنند و یا این که هر کدام به طور جداگانه این مساله را در اختیار بگیرند. آیا پیرامون این موضوع با رویانیان صحبت کرده اید؟
    ـ خیر. ان‌شاءالله یکشنبه با رویانیان جلسه‌ای خواهیم گذاشت و صحبت‌هایی را انجام خواهیم داد و من قبلا هم پیشنهاد داده بودم که یک شرکت سرخابی را تاسیس کنیم و مسایل اقتصادی هر دو باشگاه را به آن شرکت بدهیم تا پیگیری کند که فکر می‌کنم که این کار به نفع هر دو باشگاه باشد.
    * این که گفته می‌شود جواد نکونام و امیر قلعه نویی بخشی از قرارداد خود را دریافت کرده‌اند، در شرایطی که هیچ کدام از بازیکنان پولی نگرفته‌اند تا چه اندازه صحیح است؟
    ـ مرام امیر قلعه نویی به گونه‌ای است که اگر قرار باشد پولی هم پرداخت شود، می‌گوید اول این مبلغ به بازیکنان داده شود و ما هنوزی پولی را پرداخت نکرده‌ایم. به دنبال اسپانسر هستیم و تعطیلات پیش‌رو چند روزی کار ما را عقب انداخت، چند روز پس از این که قرارداد مان را با اسپانسر امضا کردیم مبلغی را به اعضای تیم پرداخت می‌‌کنیم.
    * گفته می‌شود چکی یک میلیارد و خرده‌ای که شما به نکونام داده‌اید، پاس نشده است و این مبلغ را انصاری به نکونام داده است، این موضوع صحت دارد؟
    ـ خیر. ما هنوز پولی به نکونام پرداخت نکرد‌ه‌ایم. انصاری از دوستان ما است و اسپانسری لیگ و لیگ قهرمانان ما را هم قبول کرده است، اما هنوز هیچ پولی به نکونام نداده‌ایم. تنها مبلغی که پرداخت ‌کرده‌ایم ۴۰۰ هزار دلار برای قسط اول این بازیکن به باشگاه اوساسونا بوده است.
    * پرویز مظلومی هم در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود حق اعضای تیم است که مطالباتشان را دریافت کنند، اما نباید بر سر هواداران این تیم منت بگذارند.
    ـ پرویز خان هم مبلغ زیادی از ما طلبکار است و تاکنون هیچ فشاری هم بر ما نیاورده است، مطمئن باشید که وقتی پول برسد، همه را مدنظر قرار خواهیم داد. من پیش مظلومی دو چک دارم، اما او تاکنون کاری با این چک‌ها نکرده است . ضمن این که در کنار او افرادی مانند بهتاش فریبا و آتیلا حجازی هستند که طلب دارند و ما حتما سعی می‌‌کنیم وقتی که پولی به باشگاه برسد، همه مطالباتی که افراد مختلف از باشگاه دارند را مدنظر بگیریم.
    * حتی مطالباتی که از باشگاه استقلال وجود دارد به مدت‌ها قبل هم بر می‌گردد و یکی از افرادی که نسبت به این موضوع انتقاد کرد، ناصر فریاد شیران بود که گفته بود مطالباتش پرداخت نشده است.
    ـ متاسفانه فریاد شیران بدون این که به من مراجعه کند و درباره مطالباتش صحبت کند، مصاحبه کرده است. من نمی‌دانم او چقدر طلبکار است و این طلب‌ها برای چه دوره‌ای است. یک بار به من گفت که از باشگاه طلبکار است و من هم گفتم که اسنادش را بیاورد تا ببینیم مطالبات او چقدر است. ظاهرا این مطالبات برای دوره واعظ آشتیانی است، اما متاسفانه ما هیچ سندی درباره مطالبات فریاد شیران نداریم. انتظار نداشتم که او چنین مصاحبه‌ای را انجام دهد. او اگر قراردادی دارد آن را به باشگاه بیاورد تا مطالباتش مشخص شود. از این که چنین کاری نکرده و مصاحبه می‌کند، گله‌مند شدم.
    * بالاخره جاسوس تیم را پیدا کردید؟
    ـ ما مشکلی با این قضیه نداریم و یکشنبه تذکرات جدی را اعلام خواهیم کرد. ضمن این که کاملا می‌دانیم چه کسی ترکیب تیم را لو داده است.
    * بازی این هفته‌ استقلال برابر پیکان هم به تعویق افتاد، در شرایطی که هنوز تاریخ برگزاری این بازی مشخص نشده است. این مساله در کار تیم اخلال وارد نمی‌کند؟
    ـ هنوز تاریخ این بازی را اعلام نکرده‌اند و منتظریم که آن را به ما ابلاغ کنند. به هر حال این مساله باعث می‌شود که ما اذیت شویم.
    * در این مدت که بازی‌های لیگ تعطیل است، برنامه خاصی پیش‌رو دارید؟
    ـ یک بازی برای کمک به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی با تیم فوتبال ابومسلم برگزار می‌‌کنیم، ضمن این که اگر تراکتورسازی هم اعلام آمادگی کند، ما می‌توانیم با آنها هم به نفع مردم زلزله زده استان آذربایجان شرقی بازی کنیم.

مـَـن شـَبـ ـُ روز دَرس مـیـ ـ خـونَـم تـ ـآ پُشـت ِ
    کـــ ـ ـنـ ـکــ ـور نَمـونَـم!

6. 2 کاربر از پست مفید Blue-StaR تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه اميرحسين صادقى

اميرحسين صادقى: بازى با ابومسلم ما را در شرايط مسابقه نگه مى دارد

اميرحسين صادقى، مدافع استقلال معتقد است تيمش مى تواند با يكى، دو پيروزى در هفته هاى آينده به جمع صدرنشينان بپيوندد و استارت خود را براى قهرمانى بزند. گفت وگو وى را با ابرارورزشى در ذيل مى خوانيد:

• بازى اين هفته استقلال لغو شد، به نظرت اين موضوع به نفع آبى پوشان بود يا به ضررتان؟

- همين كه ما با يك بازى كمتر در رده هاى پايين جدول قرار گرفتيم، فشار روانى را روى ما بالا برده است چون با يك برد مى توانستيم تا رده سوم و چهارم بالا بياييم اما در هر صورت اين بازى شايد در زمانى برگزار شود كه شرايط ما بهتر باشد و بتوانيم راحت پيكان را ببريم.

• امروز هم مقابل ابومسلم به ميدان مى رويد. اين بازى را چطور مى بينى؟

- به هر حال مسئولان باشگاه بهترين بازى كه توانستند تدارك ببينند اين بازى بوده است و بايد از آن استفاده لازم را ببريم و در شرايط مسابقه باقى بمانيم. ابومسلم از تيم هاى قديمى كشور است و اين بازى هم كه يك كار خير محسوب مى شود.

• بحث جدايى برخى نفرات تيمشان تا چه حد صحت دارد؟

- من به عنوان بازيكن زياد در جريان اين مسائل نيستم اما تا آنجا كه مى دانم قرار نيست بازيكنى از جمع ما جدا شود.

• بازى هفته هشتم با راه آهن را چطور ارزيابى مى كنى؟

- تيم هاى دايى هميشه جنگنده فوتبال بازى مى كنند. راه آهن با اين كه كارش را دير آغاز كرد اما توانست بازيكنان خوبى جذب كند. در حال حاضر هم كه هماهنگ تر شده اند ما قطعا براى پيروزى به مصاف راه آهن مى رويم چون براى قهرمانى امتياز ات همين هفته هاى اول اهميت زيادى دارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه ژنرال امیر قلعه نوعی

قلعه نويى: مى خواهند استقلال را به هم بريزند

امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال استقلال گفت: مى گويند من فوتبال نمى فهمم وهمچنين عليه مربيان تيم ملى هم جوسازى مى كنند.او در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازى خوبى بود و تماشاگران زيادى هم به ورزشگاه آمده بودند اما از تماشاگران گلايه دارم كه متاسفانه برخى از الفاظ نامناسب عليه داور استفاده كردند. ما در بازى هاى رسمى فحاشى مى شنويم و در اين بازى دوستانه هم شاهد فحاشى بوديم. معلوم نيست چه زمانى اين اتفاق ها مى خواهد حل شود. در ايران اسلامى استفاده از اين دشنام ها خوب نيست.وى ادامه داد: ما به احترام مردم آذربايجان و براى كمك به زلزله زدگان به مشهد آمديم و توقع نداشتيم كه از روى سكوها چنين الفاظى را بشنويم. دو تيم خوب بازى كردند و ابومسلم هم مى توانست برنده بازى باشد.سرمربى تيم فوتبال استقلال در مورد تغيير و تحول در هيئت مديره باشگاه استقلال گفت: استقلال تيم بزرگى است و آدم هايى كه به هيئت مديره باشگاه استقلال مى آيند بايد بزرگ فكر كنند. اكنون باشگاه مشكل مالى دارد. هر اسمى مى خواهد به استقلال بيايد و هر چقدر هم بزرگ باشد اگر نتواند مشكل مالى استقلال را حل كند فايده اى ندارد. همه بايد كمك كنند. ما هنوز مشكل مالى داريم.قلعه نويى تصريح كرد: تغيير و تحول اگر با برنامه باشد و بتواند مشكل مالى باشگاه را حل كند خوب است وگرنه از اين تغيير و تحول ها در باشگاه استقلال زياد داشته ايم. تمامى نفراتى هم كه به هيأت مديره باشگاه آمده اند باشگاه دارى كرده اند و همه بايد كمك كنند. فتح الله زاده اين روزها خيلى تحت فشار است و از همه طرف اذيت مى شود.سرمربى استقلال در مورد اينكه فتح الله زاده گفت از اين به بعد ما هم بايد مثل افشارزاده ساعت ۵ صبح سركار بياييم، گفت: يكى از خصوصيات خوب افشارزاده اين سحرخيزى است و اميدوارم اين زود آمد ن ها بتواند به استقلال كمك كند. از اعضاى سابق هيئت مديره باشگاه هم تشكر مى كنم.قلعه نويى در مورد انتقادهايى كه از نكونام و هاشم بيك زاده مى شود، گفت: برخى مى خواهند استقلال را به هم بريزند. يك سرى افراد خيرخواه هستند كه انتقاد مى كنند و يك سرى ديگر دشمنان استقلال هستند. استقلال تيم بزرگى است و دشمنان زيادى هم دارد. برخى با برنامه ريزى قلم مى زنند.وى افزود: ما يك سيستم آناليز با همكارى دانشگاه شريف داريم و جاى تعجب دارد كه در اين سيستم هميشه نكونام و بيك زاده جز ۴ بازيكن برتر ميدان هستند اما برخى انتقاد مى كنند. اين هم به كنار، مى گويند من فوتبال بلد نيستم. البته آنها وجدان ندارند و مى گويند سرمربى تيم ملى اشتباهى بيك زاده را به تيم ملى دعوت كرده است و بعد من هم حرف بزنم ۵ ميليون تومان جريمه مى شوم.قلعه نويى تاكيد كرد: اين همان قلم هايى است كه ترور شخصيت مى كنند و آبرو ندارند. هم به من توهين مى كنند و هم به مربيان تيم ملى، جاى تاسف دارد. اميدوارم روزى اين اتفاق ها به پايان برسد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه حميد بابازاده

بين رحمتى و ديگر دروازه بان ها فرق نمى گذارم

بابازاده: به خاطر گردن درد گلرها را تمرين ندادم

حميد بابازاده درباره خبرى پيرامون اينكه دروازه بان هاى استقلال را در تمرينات اين تيم تمرين نمى دهد توضيحاتى ارائه داد.مربى دروازه بان هاى استقلال در ابتداى حرف هايش گفت: من مشكلى از ناحيه گردن داشتم كه نمى توانستم با دروازه بان ها كار كنم. آن روز همان طور كه نوشتند من حتى يك بغل پا هم به توپ نزدم كه اين به خاطر گرفتگى گردنم بود. بدون شك از وقتى مشكلم برطرف بشود با تمام قدرت در خدمت دروازه بان هاى استقلال خواهم بود. از بابازاده درباره اينكه گفته مى شود بين گلرهاى استقلال تبعيض قائل مى شود ووقتى رحمتى نيست انگيزه اى براى تمرين دادن به ديگر دروازه بان ها ندارد پرسيديدم كه او اين پاسخ را داد: اصلا اين طور نيست. گفتم كه با تمام وجود در خدمت دروازه بان هاى استقلال هستم و اين طور نيست كه وقتى رحمتى در تمرينات ما حضور نداشته باشد انگيزه ام رابراى تمرين دادن به ديگر دروازه بان ها از دست بدهم. بين رحمتى و حسينى و ريش اصفهانى و ليام ردى هيچ فرقى نمى گذارم. مطمئن باشيد با تمام وجود وقتى رحمتى نباشد با دروازه بان هاى استقلال كار مى كنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه سیاوش اکبرپور

هنوز از خودم راضى نيستم

اكبرپور: پرسپوليس بزرگ است و به ليگ برمى گردد

سياوش اكبرپور هافبك مهاجم استقلال اميدوار است كه در بازى هاى آينده نمايش بهترى در جمع آبى پوشان داشته باشد و بيشتر گل بزند.اكبرپور كه در حال حاضر مراحل درمانى مصدوميتش را پشت سر مى گذارد،همراه بااستقلال به اردوى مشهد نرفت.او در مورد آسيب ديدگى اش گفت: مصدوميتم جدى نيست و خيلى زود برمى گردم.روزى دو مرتبه فيزيوتراپى انجام مى دهم و به زودى به تمرينات استقلال برمى گردم. تا پايان تعطيلات هم مصدوميت من برطرف مى شود و مشكل خاصى ندارم.از اكبرپور در مورد تعطيلى موقت ليگ برتر سوال كرديم كه اينگونه جواب داد:وقفه اى كه در ليگ اتفاق افتاده هم مى تواند براى استقلال مفيد باشد و هم به ضرر تيم تمام شود. مفيد از اين نظر كه استقلال مى تواند با برگزارى چند بازى دوستانه به آمادگى لازم برسد و بعداز تعطيلات استارت محكمى بزند. شايد هم تعطيلات برايمان خوب نباشد چون بايد به صورت پى در پى در ليگ بازى مى كرديم و از شرايط مسابقه خارج نمى شديم.اكبرپور هنوز با دوران اوج خود فاصله دارد هر چند كه هميشه در زمين مسابقه دوندگى زيادى دارد و سبك بازى اش مورد پسند قلعه نويى است.او در مورد عملكردش گفت: هنوزاز شرايطى كه دارم راضى نيستم و بايد بهتر از اين باشم. دوست دارم بيشتر گل بزنم و با گلهايم به قهرمانى استقلال كمك كنم.هنوز ابتداى ليگ است و من سعى مى كنم خيلى زود به همان بازيكنى تبديل شوم كه هواداران انتظار دارند.اكبرپور در پاسخ به اين سوال كه امسال چه تيمهايى مى توانند مدعى قهرمانى هستند افزود: هنوز حرف زدن درباره مدعيان قهرمانى زود است اما فكر مى كنم استقلال و سپاهان مدعيان اصلى باشند. البته پرسپوليس را هم نبايد دست كم گرفت و اين تيم هم مى تواند مدعى قهرمانى باشد.اين درست كه آنها خوب نتيجه نگرفتند اما پرسپوليس تيم بزرگى است و دوباره به ليگ برمى گردد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فتح الله زاده

تاج به تنهايى يك باشگاه است!

فتح الله زاده:اعضاى جديد هيأت مديره كمك كنند تا مسائل مالى حل شود

على فتح الله زاده مديرعامل استقلال پس از معرفى اعضاى جديد هيات مديره اين باشگاه گفت: اميدوارم اعضاى جديدى كه به جمع ما اضافه شدند، بتوانند در مسائل مالى به ما كمك كنند.او درباره اعضاى جديد هيات مديره باشگاه استقلال و حضور افشارزاده و شهريارى در كنار۳ نفر ديگر گفت: به هر حال اميدوارم تيم جديد بتواند در مسائل مالى به ما كمك كند چرا كه ما در حال حاضر به غير از مشكل مالى هيچ مشكل ديگرى نداريم و آكادمى ما هم روند محسوس و رو به رشدى را تاكنون طى كرده است. حاجيلو هم به بهترين نحو كارش را انجام داده است و آرام آرام در حال كار روى تيم پايه است. تنها مشكل ما بحث مالى است و اميدوارم افشارزاده و شهريارى كه به ما اضافه شده اند بتوانند در امور مالى كمك كنند.او درباره حضور افشارزاده در هيات مديره استقلال در حالى كه بيشتر در ورزش هايى غير از فوتبال فعاليت كرده است، گفت: در باشگاه ما تنها بحث فوتبال نيست، زيرساخت ها مهم ترين مشكل ماست و اميدوارم كه افشارزاده در ادامه تكميل كمپ بتواند به ما كمك كند. به هر حال سختى هايى باقى مانده است كه يك نفر نمى تواند همه كارها را انجام دهد. اميدوارم با آمدن افراد تازه نفس هرچه بهتر كارها را پيش ببريم.وى ادامه داد: جا دارد از تلاش هاى جواد زرينچه، غلامحسين فرزامى، عبدالرضا ساور و به خصوص زحماتى كه رسولى نژاد كشيد تشكر كنم، انصافا او تلاش هاى زيادى انجام داد، هرچند كه هنوز هم در كنار ما حضور دارد و كمك مى كند و ورود افشارزاده و شهريارى را خوشامد مى گويم. اميدوارم در كنار آنها تيم منسجمى داشته باشيم و بتوانيم مشكلات را حل كنيم.
    مديرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به اين سوال كه آيا امكان دارد مانند هيات مديره قبلى اختلاف نظرهايى پيش بيايد و به روند كار لطمه بزند يا خير؟ گفت: به هر حال سعى مى كنيم نظرات مان را بيشتر به كارهاى اجرايى معطوف كنيم و نگذاريم تيم مان به حاشيه برود. ضمن اينكه سعى مى كنم از تجاربى كه در اين سال ها به دست آوردم بهره ببرم و همچنين از انتقادات و گوشزدهايى كه مطبوعات به من مى كنند استفاده مى كنم تا بتوانم استقلال را به جايگاه واقعى خودش برسانم.على فتح الله زاده درباره وضعيت اسپانسر باشگاه استقلال نيز گفت: ما اسپانسر را پيدا كرده ايم و مذاكرات نهايى مان را ادامه مى دهيم و بحث ما بر سر پيش پرداخت است. هر كدام از آنها كه بتوانند پيش پرداخت بيشترى بدهند، با آن قرارداد مى بنديم. از آنجايى كه دو اسپانسر مد نظر ماست، يك روز در ميان با يكى از آنها جلسه مى گذاريم.مديرعامل باشگاه استقلال درباره هيات مديره تيم فوتبال پرسپوليس نيز گفت: فكر مى كنم آنها هم هيات مديره خوبى دارند. تاج به تنهايى يك باشگاه است و مالكى هم از افرادى است كه از گذشته ارادت خاصى نسبت به او دارم. او فردى كم حاشيه و پربار است.فتح الله زاده درباره اينكه گفته مى شود نام هاشم بيگ زاده به اشتباه به عنوان بازيكن دعوت شده به تيم ملى مطرح شده است و از ابتدا قرار بوده حمودى دعوت شود، گفت: من از اين موضوع اطلاعى ندارم اما كادر فنى تيم ملى آنقدر شعور دارد كه چنين اشتباهى را انجام ندهد. مطمئنا خود بيگ زاده را دعوت كرده بودند. افرادى كه در چند وقت اخير تلاش مى كردند تا بيگ زاده را بكوبند وقتى ديدند اين بازيكن دعوت شده است با اين خبرها مى خواهند كار خودشان را توجيه كنند. مطمئن باشيد هاشم بيگ زاده به تيم ملى دعوت مى شود و در ليگ هم لياقت هايش را نشان خواهد داد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه منصور پورحیدری

پورحيدرى: بى پولى باشگاه استقلال در تاريخ بى سابقه است

مشكلات مالى باشگاه استقلال با وجود گذشت ۴ ماه از شروع ليگ و عقد قراردادهاى جديد هنوز برطرف نشده است. به اعتقاد پورحيدرى اين مشكلات تأثير مستقيم در نتايج استقلال هم گذاشته است.با ما همراه باشيد.

• برنامه استقلال براى ادامه روزهاى باقى مانده تا آغاز ليگ چيست؟

- در غياب ملى پوشان و بازيكنانى كه مصدوم هستند كار خاصى از نظر ايجاد هماهنگى نمى توان كرد اما سعى مى كنيم از همين نفراتى كه داريم نهايت استفاده را ببريم. معتقدم اگر يك بازيكن كه جزو تركيب اصلى ما است هم به هر دليلى در تمرين ها حضور نداشته باشد كار هماهنگى با مشكل روبرو مى شود. با اين حال سعى مى كنيم بهترين عملكرد را در زمان باقيمانده داشته باشيم.

• مشكلات مالى باشگاه استقلال حل شد؟

- هنوز حل نشده و آقاى فتح الله زاده در حال عقد قرارداد با يك اسپانسر هستند. ايشان را در جذب اسپانسر قدرى عقب انداختند. بعضى ها قول داده بودند اسپانسرهاى ۹ ميلياردى براى باشگاه بياورند اما موفق نشدند. فتح الله زاده روى حرف همكارانش حساب كرده بود اما همان طور كه ديديد هيچ پولى به باشگاه نيامد. تا به حال ياد ندارم كه باشگاه استقلال تا اين اندازه مشكل مالى داشته باشد. اين موضوع در تاريخ باشگاه استقلال بى سابقه بوده است. ما حدود ۴ ماه است هيچ پولى به بازيكنان پرداخت نكرديم.

• گفته مى شود بسيارى از بازيكنانتان از فصل قبل هم طلبكارند.

- بله، بازيكنانى كه از فصل قبل با ما هستند هنوز بخشى از پول آن زمان خود را نگرفته اند. حتى كادر فنى فصل قبل هم دستمزدهاى شان را نگرفته اند. اميدوارم هرچه زودتر مشكلات حل شود.

• آقاى وزير پيرامون نتايجى كه استقلال و پرسپوليس گرفته اند ابراز نگرانى كرده است.

- من فكر مى كنم سر و صداى بى موردى كه پيش از فصل در قبال استقلال و پرسپوليس شد اين ذهنيت را به وجود آورده است. هنوز در هفته هاى آغازين ليگ هستيم و چيزى از ليگ نگذشته است. اگر اين همه سر و صدا نمى كردند الان به خاطر نتايج استقلال و پرسپوليس اين همه نگرانى به وجود نمى آمد. معتقدم رسانه ها نبايد جذب بازيكنان جديد اين دو تيم را تا اين اندازه بزرگ مى كردند. همانطور كه گفتم ما تا حالا هيچ پولى به ستاره هايى كه از آن نام مى برند نداديم.

• مشكلات مالى تا چه اندازه در بحث فنى تأثيرگذار است؟

- مطمئن باشيد تأثير زيادى مى گذارد. اگر شرايط مالى باشگاه استقلال از اينكه هست تغيير كند بدون شك نتايج هم بهتر مى شود البته ما بهتر از پرسپوليس نتيجه گرفتيم. آنها با اينكه مشكلات مالى ما را ندارند و آقاى رويانيان از منابع خاصى بودجه باشگاه را تأمين مى كند اما در جدول با يك بازى بيشتر پايين تر از استقلال قرار دارند.

• تغييرات هيأت مديره در رفع مشكلات مالى تان گره گشا است؟

- من اميدوارم اعضا در اين بخش به ما كمك كنند. مشكل اساسى باشگاه استقلال مشكل مالى است و اعضاى جديد بايد بتوانند منابع مالى مناسب را تأمين كنند. نمى دانم چه كسانى انتخاب مى شوند اما اميدوارم در بهبود وضعيت مالى ما اثرگذار باشند. من از شخص وزير مى خواهم وضعيت مالى باشگاه را هم روشن كنند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

حضور در استقلال دیگر چنگی به دل نمی‌زند

/فدراسیون باید جریمه شود

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه استقلال معتقد است با وجود مشکلاتی که وجود دارد دیگر مدیرعاملی این باشگاه چنگی به دل نمی‌زند.

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره استقلال،‌ تعیین اسپانسر و دیگر مسائل این باشگاه صحبت‌های زیر را مطرح کرد.

فارس: چند هفته‌ای است که می‌گویید در حال نهایی کردن مذاکرات با اسپانسر هستید. چرا تاکنون خبری نشده است؟
    برخی اسپانسرها چون این کاره نیستند فضا را خراب و سپس خود را از گردونه چنین کارهایی خارج می‌کنند. اکنون در حال مذاکره با دو اسپانسر هستم و تنها دلیلی که نهایی نکرده‌ایم این است که سر مبلغ پرداخت اولیه به تفاهم نرسیده‌ایم. من به دنبال این هستم که هر اسپانسری پرداختی بیشتری بدهد، با آن قرارداد امضا کنم. به همین دلیل امروز هم تکلیف این مسئله مشخص نمی‌شود.

فارس: برخی فکر می‌کنند شما منتظر هستید تکلیف هیئت مدیره مشخص شود و سپس کار اسپانسر را نهایی کنید؟
    هر کسی که چنین چیزی گفته من را نمی‌شناسد. بارها گفته‌ام اگر قرار باشد من نباشم تیم را می‌بندم و می‌روم. تاریخ و سابقه این را ثابت کرده است. استقلال را دوست دارم و حتی اگر از این تیم بیرون بروم این باشگاه را از اذیت نمی‌کنم. هر کاری برای استقلال انجام می‌دهم.

فارس:‌ در مورد اعضای جدید هیئت مدیره صحبت کنید. به نظر شما اگر عضوی منبع مالی خوبی نداشته باشد، حضورش در هیئت مدیره چه کمکی می‌کند؟

مشکل شخص و فرد نیست و نباید دنبال مقصر گشت. ساختار کلی فوتبال ما اشتباه است. 10 سال است که کار غیرفرهنگی می‌کنند و از این مسئله اشباع شده‌ایم اما همان‌ها دایه مهربان‌تر از مادر شدند. مثلا برخی می‌نویسند که چرا مدیر عامل باشگاه استقلال و پرسپولیس تا نصف شب بیدار می‌‌مانند تا 5 دقیقه با فردوسی‌پور صحبت کنند. در صورتی که من نیاز به صحبت کردن ندارم. دو هفته است فردوسی‌پور به من زنگ می‌زند اما من حاضر نشده بودم روی خط بیایم در حالی که در این دو هفته رویانیان صحبت کرد. دیدید که فردوسی‌پور به خاطر صحبت نکردن من چه حرف‌هایی زد و به بچه من متلک انداخت در حالی که من به شهرستان رفته بودم و قرار نیست بچه من منشی من باشد و دقیقه به دقیقه بداند کجا هستم.
    شب گذشته هم دیدید مجری برنامه نود بعد از دو هفته چه سؤالی از من پرسید. به نظر شما ارزش داشت من به خاطر سؤال تکراری نکونام تا نصف شب بیدار بمانم در صورتی که حتی مسئله نکونام نیاز به مدرک ندارد. هر مدیرعامل دیگری جای من بود وقتی بازیکن خودش می‌گوید رضایتنامه‌اش را می‌گیرد این شرایط را قبول می‌کرد اما فردا می‌بینیم روزنامه‌ای مدیر عامل باشگاه را کوچک می‌کند که چرا معطل یک مصاحبه دو دقیقه‌ای شدم. البته من تا حدودی به آنها حق می‌دهم. وقتی مجری یک برنامه چنین سؤالی می‌پرسد آنها حق دارند چنین برداشتی کنند.

فارس: نظرتان در مورد حکم کمیته انضباطی در خصوص خاطیان دربی چیست؟

به آن اعتراض داریم و اصلا قبول نداریم که شروع کننده این حاشیه‌ها استقلالی‌ها بودند. نمی‌دانم چرا مسئولان کمیته انضباطی چشم خود را بر حقیقت می‌بندند. اصلا کاری به هوادار استقلال و پرسپولیس ندارم. فیلم این اتفاقات موجود است. سر بازیکن من شکسته؛ چرا کمیته انضباطی این را نمی‌بیند. اگر قرار به ترسیدن از داد و بیداد است صدای من از همه بلندتر است. درست است که میزبان هم نقشی در اداره ورزشگاه ندارد اما در این دربی ما میهمان بودیم. مشکل اینجاست آنهایی که مقصر هستند را جریمه نمی‌کنند. فدراسیون فوتبال باید جریمه شود. فدراسیونی که نمی‌تواند 4 صندلی بچیند تا مردم از 10 ساعت قبل وارد ورزشگاه نشوند، باید جریمه شود اما آقایان دوست دارند فقط صورت مسئله را پاک کنند.

فارس: گفته می‌شود قلعه نویی به افشارزاده توصیه کرده عضویت در هیئت مدیره استقلال را قبول نکند.

اگر قلعه نویی چنین توصیه‌ای کرده به این دلیل است که می‌داند افشارزاده در ورزش کشور مطرح است و شخصیت او را می‌شناسد. ما هم که در این قضیه هستیم بریده‌ایم و دیگر مدیرعاملی و عضو هیئت مدیره استقلال شدن چنگی به دل نمی‌زند. متاسفانه برخی روزنامه‌ها الفاظی را به ما لقب می‌دهند که من مجبور شدم بعد از 20 سال از یکی از این روزنامه‌ها شکایت کنم. قاضی وقتی طرف را دید به من گفت این که بچه است و چرا تا به حال از او شکایت نکرده‌ای. به او گفتم در این مدت فکر می‌کردم درست می‌شود. این درست نیست که یک نفر از سر عقده‌گشایی مطلب بنویسد. از توهین کردن به ما چه به دست می‌آورند؟ باور کنید اگر این دفعه از باشگاه بروم می‌خواهم سراغ کار دیگری بروم چرا که حرمت‌ها از بین رفته است.
    معتقدم اگر قرار است هیئت مدیره‌ای تشکیل شود باید شرح وظایف مشخص باشد. همیشه گفته‌ام کسی که می‌خواهد در هیئت مدیره کار کند باید حداقل یک بار اساسنامه باشگاه را بخواند و بعد قبول مسئولیت کند. مدیرعامل بالاترین مقام اجرایی باشگاه است و بقیه اعضا باید مسائل کلان را تشریح کنند. همه عزل و نصب‌ها به عهده مدیرعامل است. چرا باید یک نفر دیگر بگوید چه کار کنم. متاسفانه همین عدم شناخت‌ها تیم را به حاشیه می‌برد. ما سال گذشته به خاطر همین مسائل بی‌جهت و خودزنی‌ها قهرمانی لیگ برتر را از دست دادیم.

فارس: این روزها بحث خارج کردن نام یکی از بازیکنان خارجی تیم از لیست مطرح شده است...

قطعا با نظر امیر قلعه‌نویی یکی از بازیکنان خارجی را از لیست خارج می‌کنیم اما هنوز فرد مورد نظر مشخص نیست و این طور نیست که بخواهیم ردی دروازه‌بان تیم‌مان را به دلیل عملکردش مقابل ابومسلم نادیده بگیریم. درست است که او دیروز یک گل بد خورد اما دو ـ سه موقعیت خوب را هم گرفت. عده‌ای که از حالا چنین خبرهایی می‌زنند مثل همان‌هایی هستند که به طور مشترک می‌نویسند کی‌روش اشتباهی بیک زاده را به تیم ملی دعوت کرده است. عده‌ای خود را به خواب زده‌اند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

فتح‌الله‌زاده:شهریاری بخواهد دودستی مدیرعاملی استقلال را واگذار می‌کنم

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اگر شهریاری به مدیرعاملی استقلال تمایل داشته باشد، دودستی پست خود را به او واگذار می‌کنم.

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس و در پاسخ به این سؤال که ظاهرا به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال ابقا شده است، گفت: در جلسه‌ای که با حضور وزیر ورزش انجام شد، دوستان به من لطف داشتند که همان‌طور که شما گفتید به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال به فعالیت خود ادامه خواهم داد.
    وی ادامه داد: وزیر ورزش در این جلسه نیز حضور داشت و در خصوص معرفی اعضای هیئت مدیره با سایر نفرات صحبت کرد و از تمامی عزیزانی که پیش از این در هیئت مدیره استقلال حضور داشتند تشکر کرده و اعضای جدید را به سایر نفرات معرفی کردند.
    مدیرعامل باشگاه استقلال حکم سایر اعضای جدید را به آنها ابلاغ کرد و در خصوص برنامه‌های کلی با همه صحبت کرد.
    فتح‌الله‌زاده در خصوص انتخاب نجف‌نژاد به عنوان رئیس هیئت مدیره و اینکه در نهایت آیا افشارزاده قبول کرد که به عنوان عضو هیئت مدیره با استقلالی‌ها همکاری کند، گفت: ایشان پذیرفت و قبول کرد که به عنوان عضو هیئت مدیره باشد و از این پس همکاری ما ادامه خواهد داشت.
    مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه در خصوص اینکه آیا مشکلات مالی در این جلسه مطرح شد یا خیر، گفت: در خصوص همه چیز صحبت کردیم و اتفاقا گفتیم که مشکلات مالی وجود دارد و استقلال و پرسپولیس مظلوم واقع شده‌اند. متاسفانه جوّ مثبت نیست و مشکلات مالی به ما فشار زیادی وارد کرده و می‌بینید که تمامی تیم‌ها به اندازه ما هزینه می‌کنند اما وقتی که می‌خواهند به استقلال کمک کنند، اینگونه جوّسازی مسموم علیه ما صورت می‌گیرد.
    وی در ادامه صحبت‌هایش در خصوص اینکه گفته می‌شد قرار بود شهریاری به جای شما به عنوان مدیرعامل انتخاب شود، گفت: چنین مسئله‌ای نبود و اینها گمانه‌زنی است. بنده با افتخار می‌گویم که اگر آقای شهریاری بخواهد با کمال میل و دو دستی مدیرعاملی را تقدیم ایشان خواهم کرد اما اتفاقا آقای شهریاری کسی بود که خیلی از من تعریف کرد و می‌خواست که به عنوان مدیرعامل باقی بمانم.
    وی در پایان گفت: امیدوار هستم که طی چند روز دیگر درآمدزایی را انجام دهیم و همه چیز را به اوج برسانیم و با پیروزی در بازی‌ آینده به رده سوم جدول صعود کنیم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 53 از 113 نخستنخست ... 343515253545563103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)