Design & Developed BY Patira

صفحه 53 از 131 نخستنخست ... 343515253545563103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1305
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 89-90

واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم

مبعلی: دراستقلال شماره 32 را می‌پوشم

خبرگزاری فوتبال ایران - ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

شرایط‌ات با استقلال به کجا رسید؟
    من با استقلالی‌ها چندین بار تلفنی صحبت کردم و سه روز پیش به دفتر این باشگاه رفتم و با مدیر این باشگاه هم صحبت کردم که دیروز به توافق نسبی رسیدیم، اما اصلی‌ترین کار فردا است که به توافق نهایی برسیم.

فردا به هیئت فوتبال می‌روی تا قراردادت را با استقلال ثبت کنی؟
    نه، فردا در باشگاه قرارداد داخلی می‌بنددم.

چرا استقلال را انتخاب کردی؟
    به غیر از استقلال پیشنهاداتی داشتم، اما مشاوران که تعدادشان هم زیاد بود همگی عنوان می‌کردند که استقلال را انتخاب کنم، من هم نظر آنها را قبول کردم و فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن می‌کنم.

می‌دانی که امروز استقلال میداودی را هم خرید؟
    استقلال کار بزرگی انجام داد میداودی خرید بزرگی است، خیلی خوشحال شدم که استقلال این بازیکن را خرید. همه میلاد را می‌شناسیم و می‌دانیم او چه بازیکن بزرگی است، مطمئنم او دراستقلال بهتر دیده می‌شود و توانایی‌هایش بیشتر خواهد شد.

بعد از مدت‌ها به فوتبال ایران برگشتی. نظرت درباره این برگشت چیست؟
    فوتبال ایران حاشیه‌ دارد و خیلی سخت است که بعد از 5 سال نبود در این فوتبال باشم. در فوتبال ایران فقط مسائل داخل زمین مهم نیست و باید مواظب حرف‌ها و رفتارت در خارج از زمین هم باشی. من یک مقدار زمان می‌خواهم تا دوباره به فوتبال ایران عادت کنم، 5 سال زمان کمی نیست.

نظرتان درباره استقلال این فصل چیست؟
    استقلال بازیکنان خوبی به خدمت گرفته و قرار است چند بازیکن خوب دیگر نیز بگیرد. من فکر می‌کنم اگر بهتر از پارسال نباشیم،‌ بدتر هم نمی‌شویم.

استقلال پارسال سوم شد یعنی شما دوم یا اول می‌شوید؟
    استقلال به دنبال قهرمانی است به نظر من یکی از سخت‌ترین لیگ‌های امسال خواهد بود. خیلی از تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و واقعا قهرمانی در این لیگ سخت است.

با پرویز مظلومی صحبت کرده‌ای؟
    بله، تلفنی با ایشان صحبت کرده‌ام و آقای مظلومی به من لطف دارند. من آماده‌ام تا برای استقلال و این مربی کار کنم و می‌خواهم یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را در استقلال انجام دهم.

تو از فولاد حرف می‌زدی و اینکه می‌خواهی در این بروی؟
    درباره پیشنهاد فولاد چپ پا نمی‌خواستند، در تمام مدت به پیشنهاد فولاد فکر می‌کنم، ای کاش فولاد به من پیشنهاد نمی‌داد من این تیم را خیلی دوست دارم و باشگاه فولاد برای من زحمت زیادی کشیده است. واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم.

برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که تو شماره 10 را می‌پوشی و برخی دیگر می‌گویند میلاد میداودی این پیراهن را می‌پوشد.
    من اصلا به شماره 10 علاقه ندارم و همه می‌دانند که شماره مورد علاقه من 23 است، در تمام سال‌های فوتبالم این شماره را پوشیده‌ام مگر اینکه در تیم‌های دیگر که مجبور شدم شماره دیگری را بپوشم. در استقلال شماره 23 در اختیار امید روانخواه است احتمالا من شماره32 را می‌پوشم چون این شماره را دوست دارم، البته اگر به استقلال بیایم.

چرا اگر می‌گویی؟
    چون هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام.

چند درصد احتمال دارد که قراردادت با استقلال امضا شود؟
    فردا همه چیز مشخص می‌شود. اگر به توافق برسیم امضا می‌کنم و میل من به رفتن به استقلال است.

در صورت توافق کی سر تمرین می‌روید؟
    اگر امضا کنم بعدازظهرش سر تمرین هستم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 8 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه روانخواه

استقلال مستحق پيروزى نبود

روانخواه: زشت بود در حضور محمدى كاپيتان مى شدم

اميد روانخواه هافبك شيرازى استقلال كه چند ماه به دليل پارگى رباط صليبى از ميادين فوتبال دور بود، در ديدار با شاهين بوشهر براى اولين بار در تركيب ثابت استقلال قرار گرفت. او در مورد اين ديدار و حاشيه هايش گفت وگويى انجام داد و نكته جالب اينجاست كه تيمش را مستحق برد ندانست. حرف هاى اين بازيكن را مى خوانيد.

•نظرت در مورد بازى چيست؟

- فكر مى كنم يك نيمه استقلال خوب بازى كرد و يك نيمه هم شاهين تيم برتر زمين بود. آنها در ۳۰ دقيقه پايانى خيلى خوب بازى كردند.

•استقلال مستحق برد بود؟

- اگر بخواهيم به موقعيت هاى شاهين در دقايق پايانى فكر كنيم، بايد بگويم كه استقلال مستحق برد نبود ولى خدا را شكر مى كنم كه ۳ امتياز را گرفتيم.

•در مورد داورى چه صحبتى دارى؟

- من كارى به اين موضوع ندارم. به نظر من شاهين از اين لطمه خورد كه در دقايق پايانى موقعيت هايش را از دست داد.

•خطاى روى تو واقعا پنالتى بود؟

- بله، شك ندارم كه پنالتى بود. بازيكن شاهين وزن خودش را روى من انداخت و بى احتياطى كرد و داور هم درست پنالتى گرفت.

•فكر نمى كنى خطا روى فرهاد مجيدى بيرون از محوطه جريمه رخ داد؟

- من ۵ متر بيشتر با فرهاد فاصله نداشتم و اين صحنه را به طور واضح ديدم. مجيدى درون محوطه جريمه تعادلش را از دست داد و اين پنالتى درست بود.

•قبول دارى كه يك پنالتى هم براى شاهين گرفته نشد؟

- باور كنيد از آن صحنه دور بودم و نتوانستم به درستى تشخيص بدهم. ما در ۳۰ دقيقه پايانى بد بازى كرديم و اگر بد نبوديم اين حرف و حديث ها به وجود نمى آمد.

•شنيده اى كه بازيكنان شاهين در رختكن گريه كرده اند؟

- آنها خيلى زحمت كشيدند و من اين را با چشم خودم ديدم. شاهينى ها حق دارند ناراحت باشند ولى آنها يك تيم بسيار قوى هستند و من قبل از بازى هم در مورد حميد استيلى و شاهين به طور كامل حرف زدم.

•قبول دارى در هفته هاى اخير از اشتباهات داورى سود برديد؟

- در دنيا خيلى از تيم هاى مطرح بابت اشتباهات داورى و مسائل ديگر شانس مى آورند اما مطمئن باشيد يك روز هم اشتباهات داورى به ضرر ما خواهد شد.

•از عملكرد خودت راضى هستى؟

- من در سيستم ۳ـ۱ـ۲ـ۴ به عنوان مهاجم چپ بازى كردم و با اين پست غريبه نبودم. البته توپ زيادى به مهاجمان نرسيد ولى در مجموع همه چيز راضى كننده بود.

•راستى چرا وقتى فرهاد مجيدى در بين دو نيمه تعويض شد، تو بازوبند كاپيتانى را نبستى؟

- به هر حال محمدى بزرگتر از همه بود و زشت بود كه در حضور او كاپيتان باشم.

•اما معمولا در مورد كاپيتانى سابقه مهمتر از سن است؟

- براى انتخاب كاپيتان هاى اول، دوم و سوم معمولا سابقه را مدنظر قرار مى دهند اما به نظر من بزرگتر بودن مهمتر از سابقه داشتن است. محمدى بزرگتر ما بود و به همين دليل بازوبند را در اختيار گرفت.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه جویباری

جويباري: از بازي تيم راضي نيستم

استقلال ببازد، مشكل داوري وجود ندارد!

ايران ورزشي- نظري جويباري قائم مقام باشگاه استقلال هم از عملكرد اين تيم انتقاد مي‌كند: «قبول دارم تيم استقلال جمعه نمايش خوبي نداشت. به هر حال در طول برگزاري 34 هفته مسابقه گاهي پيش مي‌آيد كه بنابر دلايلي يك تيم عملكرد فني خيلي خوبي نداشته باشد. جالب‌تر آنكه كادرفني استقلال آنقدر جرات دارد كه با شهامت بگويد حق ما برد نبوده و مانند برخي از افراد و تيم‌ها باخت و يا عملكرد تيمي خود را به مسائل بي‌ربط ارتباط ندهد.
    متاسفانه اين روزها آقايان بازنده مدام جوسازي مي‌كنند. در مسابقه ساير تيم‌ها پنالتي حريف‌شان گم مي‌شود، بازيكن‌شان به صورت حريف مي‌زند ولي اخراج نمي‌شود، بازيكن‌شان بايد كارت دوم را بگيرد ولي جلوي چشم همه اخراج نمي‌شود و جالب‌تر آنكه در انتها از داوري طلب ‌كار هستند چون باخته‌اند و بايد اينگونه فرافكني كنند.»
    وي ادامه داد: «واقعا دليل اين همه كم‌لطفي را نمي‌دانم. همه چيز پس از پيروزي در دربي آغاز شد. يك هجمه ناجوانمردانه عليه استقلال به راه افتاده است. شما نظر كارشناسان شناخته شده داوري را بخوانيد. آنها صحنه‌هاي داوري را تاييد كردند و حال ديگر اگر برخي از آقايان بيشتر از كارشناسان داوري علم دارند ديگر مشكل استقلال نيست و هرگز مظلوم‌نمايي نخواهيم كرد و هنگامي كه ببازيم يا خوب نباشيم جرأت بيان آن را داريم.»
    جويباري حرف‌هاي خود را اينگونه ادامه مي‌دهد: « اميدوارم در بازي‌هاي بعدي هم بتوانيم پيروز باشيم و هم هواداران را به لحاظ ديدن يك بازي خوب راضي به منازل بفرستيم هرچند اولويت با كسب 3 امتياز است كه خوشبختانه توان رسيدن به آن را داريم و برعكس برخي از تيم‌ها در ميدان امتياز مي‌گيريم و نيازي به فرافكني و دروغ‌پردازي نداريم.»
    نظري در انتها گفت: «متاسفانه اين روزها اگر استقلال ببازد و ساير تيم‌ها ببرند مشكل داوري وجود ندارد ولي اگر استقلال پيروز باشد ناگهان مشكل داوري ظهور مي‌كند! در هر حال شانس جزئي از فوتبال است. مگر استقلال در نيمه اول بازي با پرسپوليس نبايد 4 گل مي‌زد؟ مگر در آبادان در نيمه اول چندين موقعيت صددرصد را از دست نداد؟ حالا يك روز هم حريف نمي‌تواند از موقعيت‌هاي خود استفاده كند. ما در خيلي از بازي‌ها بدشانس بوديم ولي جمعه در دقايقي بي‌دقتي مهاجمان حريف باعث شد ما گل نخوريم و اين ديگر ارتباطي به مجموعه استقلال ندارد.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصابه رحمتی

كيانوش رحمتي: مظلومي به من اعتقاد دارد

ايران ورزشي- كيانوش رحمتي، هافبك استقلال مانند اميد روانخواه دقايقي فرصت يافت وارد ميدان بشود. او درباره تقابل با شاهين حرف‌هايي مي‌زند: «بازي با شاهين در نيمه دوم بسيار پرفشار بود. در اين مسابقه برخلاف چند بازي قبل بانظر كادرفني از ابتدا در تركيب ثابت قرار نداشتم. با اين حال به نظر كادرفني احترام مي‌گذارم و مي‌دانم كه آقاي مظلومي به من اعتقاد دارد و تلاش مي‌كنم در بازي‌هاي آينده بتوانم جواب اعتماد آنها را بدهم.
    هنگامي كه وارد ميدان شدم بازي بسيار پرفشار و فيزيكي دنبال مي‌شد و تمام تلاش خود را انجام دادم تا بتوانم به تيم كمك كنم.»
    رحمتي اين 3 امتياز را بسيار باارزش مي‌داند: «3 امتياز باارزشي را كسب كرديم. به برد اين مسابقه نياز مبرم داشتيم و خوشحالم كه مقابل هواداران شرمنده نشديم. در حال حاضر اختلاف‌مان با صدر جدول به حداقل رسيده است و مي‌توانيم با تلاش بيشتر در هفته‌هاي آتي جايگاه بهتري را نيز كسب كنيم.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه مجیدی

به خاطر مصدوميت تعويض شدم

فرهاد مجيدي: با 20 درصد توان‌ هم مي‌بريم

ايران ورزشي- فرهاد مجيدي، كاپيتان استقلال كه مقابل شاهين يك ضربه پنالتي هم براي تيمش گرفت تا نقش بسزايي در پيروزي استقلال داشته باشد درباره اين بازي مي‌گويد: «استقلال در اين بازي مصدوم داشت و عده‌اي از بازيكنان به خاطر آسيب‌ديدگي نتوانستند براي ما بازي كنند، 2 بازيكن هم محروم بودند كه اين كار را براي ما سخت و دشوار كرد. با اين حال استقلال توانست برنده بازي باشد. اين 20 درصد از توان استقلال بود كه باعث برتري شد. ما نشان داديم با 20 درصد از توان‌مان هم مي‌توانيم حريفان را شكست بدهيم.» مجيدي درباره صحنه پنالتي هم توضيحاتي مي‌دهد: فكر مي‌كنم تنها كسي كه مي‌تواند درباره صحنه‌هاي داوري توضيح بدهد داوران هستند. به اعتقاد من داوران بهترين قاضي هستند و ما بايد به نظر و تصميم آنها احترام بگذاريم.» مجيدي دلايل تعويض خود را هم بيان مي‌كند: «بين نيمه دوباره احساس درد كردم و آقاي مظلومي وقتي فهميد نمي‌توانم بازي كنم تعويضم كرد. اميدوارم براي بازي بعد مشكلم برطرف شود و شرايط بهتري پيدا كنم.» مجيدي با تمجيد از نحوه بازي استقلال مقابل شاهين حرف‌هاي خود را پايان مي‌دهد: «به اعتقاد من استقلال مقابل شاهين بازي منطقي و حساب‌گرانه‌اي به نمايش گذاشت. من از نحوه عملكرد استقلال به عنوان كاپيتان اين تيم راضي هستم. البته اين بدان معنا نيست كه مقابل شاهين عاري از اشكال بوديم. بايد طي هفته جاري تمرين‌هاي‌مان را به طور جدي دنبال كنيم و اشكالات‌مان را برطرف كنيم.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه کوشکی

عقب‌نشيني استقلال طبيعي بود

كوشكي: اعتراضي به نيمكت‌نشيني ندارم

ايران ورزشي- بيژن كوشكي در پيروزي استقلال مقابل شاهين نقش داشت. كوشكي كه نيمه دوم براي حفظ نتيجه وارد ميدان شد توانست از عهده وظايفش به خوبي برآيد. كوشكي درباره اين بازي مي‌گويد: «بازيكنان استقلال در بازي‌هاي خانگي همه تلاش خود را به كار مي‌گيرند تا 3 امتياز را كسب كنند و هواداران را راضي به خانه‌هايشان بفرستند. استقلال در بازي‌هاي خانگي محكوم به برد است. ما بايد شاهين را شكست مي‌داديم و طبيعي بود كه از 2 گلي كه زديم محافظت كنيم. شاهين هم بازي خوبي ارائه داد و تلاش زيادي كرد بازي را نبازد اما استقلال حرفه‌اي بازي كرد و شايسته پيروزي بود.»
    كوشكي درباره مسائل داوري هم حرف‌هايي دارد: «درباره داوري صحبت نمي‌كنم اما نبايد برد استقلال را زير سوال ببرند. بازيكنان با تمام توان براي پيروزي جنگيدند و اينكه شاهين در دقايق پاياني حملات زيادي داشت كاملا طبيعي است.»
    مدافع با تعصب و با اخلاق استقلال حرف‌هاي خود را با پرداختن به دلايل تعويضش پايان مي‌برد:«حتما نياز استقلال اين بود كه من در دقايق پاياني وارد زمين شوم. هيچ بازيكني از نيمكت‌نشيني خوشحال نمي‌شود و من هم از اين قاعده مستثني نيستم اما اعتراضي هم به اين موضوع ندارم.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه محمدی

محمدي: بي رحمي فوتبال اين‌بار گريبان شاهين را گرفت

هنوز احترام از بين نرفته است

ايران ورزشي- يكي از اتفاقات جالب بازي استقلال- شاهين پارس، بستن بازوبند كاپيتاني توسط محمد محمدي بود. دروازه‌بان آبي‌هاي پايتخت نگاهي كاملا منطقي به اين بازي دارد.

بازي بسيار جذابي بود؟
    دقيقا همين طور است. در نيمه اول بازي برابري را دو تيم ارائه دادند. در نيمه دوم و به‌خصوص بعد از گلي كه شاهين زد فشار زيادي را روي دروازه ما آوردند و از حق نگذريم تيم آقاي استيلي خيلي خوب بازي مي‌كند.

اما برنده بازي شما بوديد؟

فوتبال همين است و به نظرم بي رحمي آن اين‌بار گريبان شاهين را گرفت. همانطور كه هفته گذشته در آبادان ما بايد برنده مي‌شديم اما باختيم و برابر بوشهري‌ها بايد شكست مي‌خورديم كه برديم. به هرحال مهم‌تر از ارائه بازي زيبا نتيجه‌گيري است چرا كه اگر هر چقدر هم خوب بازي كني اما پيروز نشوي فايده‌اي ندارد.

اين هفته هم با شاهين پارس و البته در چارچوب جام حذفي بازي داريد؟

مطمئنم بازي به مراتب بهتري را از استقلال شاهد خواهيم بود چون شناخت ما بيشتر شده و جام حذفي هم شرايط خاص خودش را دارد كه قطعا با همت و تلاش بيشتري در آن بازي هم پيروز مي‌شويم.

در اين بازي بازوبند كاپيتاني را هم شما بستيد؟

فكر مي‌كنم احترام به بزرگ‌تر از بين نرفته چون پژمان، روانخواه و كوشكي بايد قبل از من بازوبند را مي‌بستند اما مهم‌تر از بازوبند احترامي است كه بچه‌هاي تيم براي من قايلند و در حالي كه از من قديمي‌تر هم بودند اما اين افتخار نصيب من شد.

بيشتر توضيح مي‌دهي؟

وقتي بيژن كوشكي به زمين آمد من بازوبند را به پژمان دادم تا به او بدهد اما بيژن قبول نكرد. من واقعا خوشحالم كه اين افتخار نصيبم شد چون در سال‌هاي گذشته اين بازوبند در اختيار بازيكنان بزرگي بوده است.

در پرسپوليس هم هيچ وقت كاپيتان شدي؟

يكي دو بار در بازي دوستانه اما موقعي كه قرار بود بازوبند به من برسد جدا شدم.

به نظر در شرايط خوبي قرار داري؟

بله خدا را شكر، با اينكه 4 هفته به دليل مصدوميت نبودم اما خيلي زود هماهنگ شدم.

اما شنيديم پرويز مظلومي از بازي تيمش برابر شاهين رضايت ندارد و به همين دليل تمرين‌ها را هم تعطيل نكرده است.

به هرحال آقاي مظلومي مسووليت بسيار سنگيني را برعهده دارند و اگر اينطور باشد كه شما مي‌گوييد، بايد بگويم حق دارند.

و سوال آخر اينكه با توجه به بازي‌هاي معوقه سپاهان و ذوب‌آهن، بازي‌هاي آينده را چطور پيش‌بيني مي‌كني؟

مهم در كورس ماندن است. دو سال پيش برق در نيم فصل عالي بود اما سقوط كرد. الان هم هيچ چيز قابل پيش‌بيني نيست اما مطمئنم ما نتايج بسيار خوبي مي‌گيريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه اشوبی

به شاگردان استيلي تبريك مي‌گويم

فرزاد آشوبي: پنالتي‌زن اول استقلال منم

ايران ورزشي- فرزاد آشوبي هم مثل اميد روانخواه يكي از معدود خوب‌هاي استقلال مقابل شاهين بود. آشوبي با به ثمر رساندن 2 ضربه پنالتي سبب برتري استقلال شد. فرزاد از اينكه توانسته با گل‌هايش عامل پيروزي استقلال لقب بگيرد خوشحال است. اين نخستين بار بود كه فرزاد براي استقلال گل زد!

بعد از 15 هفته سرانجام پايت به گلزني باز شد.
    خدا را شكر مي‌كنم. هفته‌ها مي‌خواستم گل بزنم تا اينكه در اين بازي موفق به باز كردن دروازه حريف شدم.

گفته مي‌شد ايمان مبعلي پنالتي‌زن اول استقلال است؟

آقاي مظلومي در اين بازي از من خواستند پنالتي بزنم. ايشان به من گفتند كه تو پنالتي‌زن اول هستي.

چرا تو پنالتي‌ها را مي‌زني؟

چون آرامش و روحيه هنگام زدن پنالتي خيلي مهم است. من هم آرامش خوبي هنگام زدن پنالتي‌ها دارم. البته ممكن است باز هم پنالتي‌زن استقلال عوض بشود اما به طور كلي پنالتي‌زن اول استقلال من هستم.

از عملكرد استقلال راضي هستي؟

نه، ما خوب بازي نكرديم. اين فوتبال واقعي ما نيست. فوتبال واقعي ما را در بازي‌‌هاي قبل ديديد. مقابل سپاهان، ذوب‌آهن، پرسپوليس و ديگر تيم‌ها ما فوتبال بسيار خوبي انجام داديم اما اين بازي از دست ما در رفت.

خيلي‌ها از بازي شما انتقاد كردند. اين انتقادها را مي‌پذيريد.

به نظر من هواداران حق دارند از بازي ما انتقاد كنند. آنها مي‌خواهند فوتبال زيبا تماشا كنند و وقتي كه تيم‌شان انتظارها را برآورده نمي‌كند ناراحت مي‌شوند.

علت اينكه پرنوسان بازي كرديد چه بود؟

من به تيم شاهين تبريك مي‌گويم. شاگردان استيلي در اين ميدان خيلي خوب كار كردند. جايگاه شاهين اينجاي جدول نيست و من اميدوارم آنها ديگر دچار بدشانسي نشوند.

بازي بعدش هم با شاهين است.

بله، اميدوارم بازي بدمان را مقابل شاهين در جام حذفي مقابل همين تيم جبران كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه مظلومی

آقاي مظلومي اعتراض هواداران را به خاطر بسپار

«استقلال دفاعي نمي‌خواهيم» اين شعاري بود كه هواداران استقلال بعد از بازي با شاهين بوشهر در ورزشگاه آزادي سر دادند. كمتر ديده شده كه تيم‌هاي سرخابي در يك بازي برنده شوند و اينطور مورد انتقاد هوادارانشان قرار بگيرند اما از آنجايي كه در 45 دقيقه دوم بازي با شاهين، استقلال در لاك دفاعي فرو رفته بود و مدافعان اين تيم مجبور بودند سراسيمه تمام موقعيت‌هاي حريف را به بيرون بزنند هواداران استقلال صدايشان درآمد و نسبت به عملكرد اين تيم اعتراض كردند. درست است كه مجتبي جباري در شرايط حساس دوباره مصدوم شده و 4 هفته به بازي‌ها نمي‌رسد، آرش برهاني به دليل سه هفته مصدوميت شرايط حضور در تيم را نداشت، مجيدي مجبور شد در نيمه دوم به دليل آسيب‌ديدگي زمين را ترك كند اما نحوه استفاده مظلومي از بازيكنان استقلال در اين بازي و فشاري كه حريف توانست در نيمه دوم به استقلال وارد كند مسائلي بود كه تماشاگران استقلال را راضي نكرد و به نوعي مي‌توان گفت كه اين تيم با خوش‌شانسي قسر در رفت اما بايد به اين نكته توجه كرد كه هميشه بخت با استقلال نيست و اين تيم با چنين تدبيري در روزهاي حساس به مشكل مي‌خورد و مظلومي از اين پس مجبور است صداي اعتراض هواداران را گوش كند.
    استقلال يك‌بار ديگر در جام حذفي فرصت دارد مقابل اين تيم بوشهري در استاديوم آزادي بازي كند و اين مي‌تواند فرصت خوبي براي مظلومي و شاگردانش باشد تا بازي ضعيف روز جمعه خود را جبران كنند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه مظلومی

مظلومى: اگر مجبورم شوم، چند بازيكن را اخراج مى كنم

پس از ناصر حجازى نوبت به پرويز مظلومى رسيد تا از احتمال اخراج چند بازيكن استقلال در نيم فصل خبر دهد.انتقادات روز شنبه مظلومى در تمرين استقلال تندتر از آنى بود كه در رسانه هاى جمعى منعكس شد. به گزارش خبرگزارى برنا سرمربى استقلال در جلسه ۱۵ دقيقه خود با بازيكنان علاوه بر انتقاد از عملكرد ضعيف آنها به احتمال اخراج چند بازيكن در نيم فصل دوم رقابت هاى ليگ برتر اشاره داشت.پرويز مظلومى كه اين روزها از مربى آرام روزهاى ابتدايى ليگ فاصله گرفته در جمع استقلالى ها اظهار داشت: همين رويه را ادامه دهيد مجبور هستم در نيم فصل چند بازيكن را كنار بگذارم. از شما انتظار مى رود فوتبالى در حد و اندازه اى نام استقلال ارايه كنيد نه اينكه برابر تيمى مثل شاهين دست و پا بسته باشيد.وى افزود: با هر بازيكنى كه كم كارى كند، برخورد مى كنم. نمونه عينى آن هم ميداودى است كه به دليل كم كارى هايش جريمه ميليونى شد تا در بازى هاى آينده به اين شكل كار نكند.سرمربى استقلال در شرايطى از كنار گذاشتن چند بازيكن سخن گفته كه پيش از اين نيز ناصر حجازى به اين نكته اشاره داشته است. به نظر مى رسد در صورت تداوم اين رويه در تيم استقلال چند بازيكن اين تيم كنار گذاشته خواهند شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه برهانی

در نيم فصل مشكلات را حل مى كنيم

برهانى: دوست داشتم بازى كنم

آرش برهانى مهاجم تيم استقلال كه به تازگى از بند مصدوميت رها شده اعتقاد دارد كه تيمش در بازى مقابل شاهين بوشهر در چارچوب رقابتهاى حذفى برگزار خواهد شد به درد سر نمى افتد چون با شناخت كامل ترى به مصاف اين تيم مى روند و فوتبال بهترى را ارائه خواهند داد.وى گفت: اينكه در بازى مقابل شاهين بوشهر به ميدان نرفتم تشخيص كادر فنى بود. من ۳ هفته مصدوم بودم و فقط ۵ يا ۶ جلسه با تيم تمرين كردم با اين حال فكر مى كردم بتوانم ۲۰ دقيقه به ميدان بروم كه اينگونه نشد و كادر فنى تشخيص داد كه بازى نكنم.
    او ادامه داد: خوشحالم كه توانستيم ۳ امتياز بازى را از آن خود كنيم به نظر من گرفتن ۳ امتياز اين بازى از زيبا بازى كردن مهم تر بود.
    برهانى ادامه داد: با توجه به شرايطى كه تيم ما دارد و با توجه به فشردگى رقابتهاى بالاى جدول به ۳ امتياز نياز داشتيم. قبول دارم فوتبالمان مورد پسند هواداران نيست اما مطمئن باشيد با تعطيلاتى كه در نيم فصل داريم مشكلات را برطرف خواهيم كرد و همان فوتبالى را ارائه مى دهيم كه هوادارانمان از ما انتظار دارند.
    وى درباره انتقادهايى كه ديگران درباره داورى به استقلال دارند، افزود: بعضى ها سعى دارند با مطرح كردن چنين مسائلى استقلال را به حاشيه ببرند اما تيم ما با چنين مسائل كوچكى به حاشيه نمى رود.
    مهاجم تيم استقلال درباره بازى مجدد تيمش با شاهين بوشهر كه در چارچوب رقابتهاى حذفى برگزار مى شود، اظهارداشت: بازى خوبى با شاهين خواهيم داشت. مطمئن باشيد براى اين بازى به دردسر نمى افتيم زيرا با شناخت كامل ترى مقابل حريف قرار خواهيم گرفت و فوتبال بهترى ارائه خواهيم داد. در اين بازى فوتبالى را انجام مى دهيم كه هواداران از آن لذت ببرند.
    وى در پاسخ به حضورش در تركيب اصلى تيم افزود: دوست داشتم در اين بازى هم در تركيب قرار مى گرفتم تا كم كم در شرايط بازى كردن قرار بگيرم. در اين هفته تلاشم را بيشتر مى كنم تا بتوانم در مقابل شاهين به ميدان بروم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 53 از 131 نخستنخست ... 343515253545563103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)