Design & Developed BY Patira

صفحه 52 از 100 نخستنخست ... 242505152535462 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال ۞ آخرین اخبار از توپچی های لندن در فصل 2011-2012 ۞

به نام خداي اين دنيا و اون دنيا...

سلام
    به تايپك آرسناليها خوش اومديد
    در اين تايپيك آخرين اخبار از FC Arsenal قرار ميگيره
    اميدوارم فصل خوب و همراه باجامي داشته باشيم...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط feri71 : 06-14-2011 در ساعت 17:30 دلیل: ویرایش چند نکته ی مهم

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

آرسنال شرط 3 هزار پوندی جک ویلشر در توئیتر؛ آرسنال بالاتر از تاتنهام قرار می گیرد

این ستاره انگلیسی در اینتر با چند هوادار تاتنهام شرط بندی کرد که اگر توپچی ها نتوانند در پایان فصل رقیب همشهری را پشت سر بگذارند، مبلغی را به امور خیریه اختصاص خواهد داد

جک ویلشر، هافبک آرسنال، اعلام کرد در صورتی که آرسنال در پایان فصل پایین تر از تاتنهام قرار بگیرد، 3 هزار پوند به امور خیریه اختصاص خواهد داد.

این ستاره انگلیسی در اینتر با چند هوادار تاتنهام شرط بندی کرد که اگر توپچی ها نتوانند در پایان فصل رقیب همشهری را پشت سر بگذارند، مبلغی را به امور خیریه اختصاص خواهد داد.

او در صفحه تویئترش نوشت:" همه طرفداران تاتنهام بدانند که حضور آنها در جدول بالاتر از آرسنال مقطعی است. لیگ یک ماراتن است نه یک مسابقه سرعت.

قول می دهم اگر تاتنهام در پایان فصل بالاتر از آرسنال قرار گرفت، 3 هزار دلار برای امور خیریه بپردازم.

اما اگر آرسنال بالاتر از تاتنهام قرار گرفت، طرفدارانی که این شرط را قبول کرده اند باید مبلغی بدهند و من آن را صرف امور خیریه می کنم."

4. 8 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

ژسنی : هنوز نیاز به اثبات خودم دارم

ژسنی میگوید هنوز جای پیشرفت دارد و خیلی تا مرز پایانی فوتبال خود فاصله دارد

ژسنی دروازه بان لهستانی و شماره یک آرسنال که از اواسط فصل قبل با نمایش خوب خود بر سر زبانها افتاد

این دروازه بان میگوید :

" من هنوز به اثبات خودم در این باشگاه نیاز دارم ، من هنوز نیاز دارم هر روز سخت کار کنم و خود را به عنوان دروازه بان اول این باشگاه اثبات کنم .

" میخواهم سخت کار کردن را ادامه دهم و بهترین عملکرد را بجای بگذارم ، من راضی هستم اما شما همیشه میتوانید خیلی بهتر شوید .

" میتوانم هر جنبه ای از بازی خود را بهبود ببخشم ، در فوتبال هیچ مرزی وجود ندارد من تنها 21 سال دارم و برای بهبود هر جنبه ای تلاش میکنم

" مردم میگویند بیش از حد اعتماد به نفس دارم اما من یک منتقد بزرگ برای خودم هستم ، اگر پس از انجام بازی آن را دوباره ببینم ، اشتباهات خود را متوجه میشوم و سعی در رفع آنها میکنم

" من با مربیان صحبت میکنم و هر اشتباه کوچکی را با هم تجزیه و تحلیل میکنیم و همه ی آنها در بهبود آن به من کمک میکنند

" باور دارم جای زیادی برای پیشرفت دارم ، من به توصیه های مربیان گوش میدهم و سعی در یادگیری آنها دارم .

" من تنها روی عملکرد مناسب متمرکز هستم و اگر مربی و هم تیمی هایم از آن قدردانی کنند من خوشحال خواهم بود .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    یه روز خوب میاد ...

6. 7 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

اخبار مصدومان : دیابی ، ون پرسی ، رزیچکیآرسن ونگر آخرین وضعیت و اخبار تیم برای رویارویی برابر دورتموند توضیح داد ..

در مورد یک مصدوم جدید ...

از روز شنبه همه در دسترس هستند ، ما رزیچکی را در تمرینات از دست دادیم که دیابی جایگزین او میشود ، رزیچکی یک کشیدگی کوچک از ناحیه ی ران دارد .

در مورد بازگشت دیابی ...

بسیار خوشحال هستم . این کمی سریعتر از حد انتظار بوده است چرا که در تمرینات به خوبی دیده شد و بنابراین بازگشت او بسیار خوب است .

در مورد ون پرسی ...

رابین بازی قبل در جام باشگاههای
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    یه روز خوب میاد ...

8. 7 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

گلزنی برای رابین عادی شده

مصاحبه رئیس بعد از بازی با دورتموند و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا ...

باز هم رابین ون پرسی ...
    در این دوره در بازی ، بازیکنان به دنبال گل نیستند ، گلها خوشان به سمت شما میآیند.
    در هر دو گل بازی امشب ، رابین در زمان مناسب در محلی مناسب حضور داشت، این گل ها به نظر ساده میرسند اما حقیقت چنین نیست. رابین بازی را به خوبی درک میکند.

در مورد بازی ...
    در مجموع بازی خوبی بود و دورتموند نیز خوب بازی کرد . آنها بازی را قوی شروع کردند در نیمه دوم ما فشار را بیشتر کردیم، با پاس های بیشتر بازی را در اختیار گرفتیم و آرام آرام همه چیز به نفع ما رقم خورد.

گل دیر هنگام دورتموند ...
    گل در آن زمان با توجه به نتیجه خیلی مهم و تاثیر گذار نیست. در آن زمان از بازی ما تمرکز خود را از دست داده بودیم اما به هر حال توانستیم نتیجه را نگه داریم.

در مورد بازی های مقدماتی ...
    گروه های تیم های لیگ برتری ، گروه هایی دشوار بودند.آلمانی ها پیشرفت داشته اند و خوشحالم که توانسته ایم از گروهمان صعود کنیم.
    در مقدماتی به مصاف اودینزه رفتیم که نتیجه ای غیر قابل پیش بینی رقم خورد ، شما نمیتوانید سر آن نتیجه شرط بندی کنید. به هر حال ما در این مرحله خوب عمل کردیم و بالا آمدیم ، متحد بودیم و سخت کوش و به نتیجه تلاش خود رسیدیم.

اولین تیم صعودکننده انگلستان ...
    یونایتد دیشب میتوانست صعود کند ، سیتی هم صعود میکند اما ما تیم اول بودیم . در این مرحله هر تیمی قدرتمند است و هیچ بازی اسان نیست ، شما هیچ پیروزی را به سادگی کسب نمیکنید.

در مورد بازی آلکس سانگ ...
    مدتی است فکر میکنم به مقدار لازم گل نمیزنیم ، امشب اوضاع خوب بود اما هنوز هم جای پیشرفت داریم.در مورد سانگ باید اعتراف کنم به عنوان یک هافبک دفاعی فوق تصور عمل کرد .

خطر مصدومیت رابین ون پرسی ...
    رابین بازیکنی فوق العاده است . او به خوبی از کناره ها به خوبی به میان میرود ، نمیشود این را انکار کرد که رابین گل های زیادی برای ما زده است ما سعی میکنیم او را سرحال نگه داریم.

کاپیتانی ون پرسی ....
    من از نظر روانی او را آماده کاپتانی دیده ام. او شب و روز به فوتبال میاندیشد .سال پیش رابین کاپیتان دوم ما بود و تا زمانی که سسک در زمین نبود بازو بند را به دست داشت.

وضعیت ژروینیو ...
    برای ما حیاتی است ! رابین همیشه برای توپ میرود و ژروینیو خوب فضاهای خالی را میبیند و حرکتش به آن فضاها باعث سردرگمی مدافعین میشود برای همین است که هافبک ها میتوانند رابین را تغذیه کنند.

پرمرتساکر ....
    بازی خوبی را پشت سر گذاشت. سعی کردم در بازی نورویچ بازی اش را انالیز کنم ، بازی آلمان - هلند او را خسته کرده است.
    عکس العمل او درست نبود اما تصمیماتش در طول بازی مشکلی نداشت ، خستگی اش برطرف شود اوضاع رو به راه خواهد بود
    یه روز خوب میاد ...

10. 8 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

رمزی : ورزشگاه امارات میتواند به قلعه ی ما تبدیل شود .

آرون رمزی میگوید فرم خانگی ارسنال میتواند کلید موفقیت در دور بعدی جام باشگاههای اروپا باشد.

آرسنال از سال 2003 در بازیهای خانگی شکست نخورده است و رمزی باور دارد این فرم را در مرحله ی بعد میتوانند حفظ کنند.

او میگوید : "در خانه بسیار خوب بوده ایم و این مکانی است که میتواند تبدیل به قلعه ی ما شود،امیدوارم بتوانیم آن را انجام دهیم ، در حال حاضر یک فرصت بسیار خوب برای خودمان بدست آورده ایم.
    موفقیت بسیار بزرگی است که به عنوان تیم اول صعود کردیم و این کار را به خوبی انجام دادیم این چیزی است که از آن لذت میبریم.

احساس میکنیم هر تیمی را در حال حاضر میتوانیم شکست دهیم ، امیدوارم به تیم خوبی در قرعه ی بعد برخورد کنیم و برای مرحله ی بعد پیشرفت داشته باشیم "
    یه روز خوب میاد ...

12. 8 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تدافعی
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    علی کریمی ، علی عسگری ، ویلشر
    اسم واقعی شما
    محسن

IranPersepolisArsenal

تشکر ها
    3,947
    تشکر شده 1,161 در 200 پست

آرسنال

ونگر: گوتزه را مي خواهيم
    درپایان دیدار دو تیم آرسنال و بوروسیا دورتموند که بابرد توپچی ها همراه بود، آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال از تمایل تیمش برای جذب ماریو گوتزه ستاره دورتموند گفت.

این ستاره 19 ساله در دیدار 4شنبه شب برای دقایقی برای تیم آلمانی بازی کرد. در پایان این مسابقه ونگر به شبکه تلویزیونی آلمانی ست 1 تی وی گفت:« از نظر من گوتزه یک بازیکن برای آینده است.او واقعا بامهارت است و توانایی های خوبی دارد. این اصلا برایم عجیب نیست که تیمهای بزرگ اروپایی به دنبال او باشند؛ما هم او را می خواهیم.»

این صحبتها درحالی مطرح شد که کلوپ روز گذشته در صحبتهایی اعلام کرده بود که تیمش دربازار زمستانی قصد فروش گوتزه را ندارد.

ونگر درمورد بازی 4شنبه شب ودرخشش فان پرسی گفت:« اگر فان پرسی به همین روند ادامه دهد، به زودی می تواند خود را به مسی و رونالدو برساند. باید به او اجازه بازی کردن داد و ببینیم که در پایان فصل چه می شود. او لیدر تیم ماست و برایمان خیلی مهم است که تیم را به سمت موفقیت هدایت کند. حس می کنم فان پرسی بازیکنی استثنایی است و خوشحالم که این را نشان می دهد.»

ونگر در ادامه درمورد قطعی شدن صعود آرسنال به مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد و گفت:« من همیشه گفته ام که بازیکنان ما باانگیزه ،باهوش و متمرکز هستند و آنها این را نشان دادند؛ چون ما در کل باثبات بازی می کنیم و ازاین بابت بسیار خوشحالم. ما درگروه سختی هستیم و با برد المپیاکوس مقابل مارسی این ثابت شد. واقعا افتخار می کنم که تیم ما صدرنشین این گروه است.»
    مادر تاریخ نزاید همچون تویی . . .

14. 10 کاربر از پست مفید Ali Asgar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تدافعی
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محسن

IranPersepolisArsenal

تشکر ها
    3,947

آرسنال

ژسنی: از روند خود منحرف نمی شویم
    ووچیچ ژسنی باور ندارد که شادمانی آنها به دلیل روندشان در هفته های پیش رو مشکل ساز شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ووچیچ ژسنی یکی از اعضای ترکیب آرسنال در دو ماه گذشته بود که موفق شدند در 13 بازی اخیر 11 پیروزی را رقم بزنند و علاوه تقویت جایگاه خود در لیگ برتر، به دور بعد لیگ قهرمانان نیز صعود کنند.

اما گلر لهستانی آرسنال می گوید با وجود روند قدرتمندی که در پیش گرفته اند، این تیم اجازه نمی دهد این شتاب متوقف شود.

" فکر نمی کنم که بخاطر جو فعلی به دردسر بیوفتیم. اکنون برای ما هر بازی اهمیت عظیمی دارد.

نیاز داریم امتیازاتی بگیریم تا به تعقیب تیم های بالاسر خود در جدول ادامه دهیم. دیدار با فولهام برای ما بسیار بزرگ است و مطمئنم که ما برای آن آماده خواهیم بود.

فوق العاده است که ما از بازی مقابل هیچ تیمی نمی ترسیم و با اعتماد به نفس کامل به هر بازی می رویم و اینگونه به نظر می رسد که آنچه برای گرفتن 3 امتیازها نیاز است را در اختیار داریم.

ما به روند کسب پیروزی ها ادامه می دهیم بنابراین امیدوارم که به این روند عادت کنیم و از این به بعد تک تک بازی ها را پیروز شویم."

16. 7 کاربر از پست مفید Ali Asgar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تدافعی
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محسن

IranPersepolisArsenal

تشکر ها
    3,947

آرسنال

آرتتا: فرم رابین در ماه های اخیر باورنکردنی بوده
    میکل آرتتا امیدوار است روند گلزنی ها ونپرسی ادامه پیدا کند.

میکل آرتتا، هافبک اسپانیایی آرسنال باور دارد ونپرسی بار دیگر کلاس خود را نشان داد و امیدوار است که فرم خوب او ادامه پیدا کند.

" همه ما می دانیم او چه بازیکن خوبی است. رابین به نمایش خود ادامه می دهد، گلزنی می کند و تفاوت ایجاد می کند.

در این لحظه سطح او همانند هر مهاجم درجه یک دیگر در جهان است، آمار او در 8 یا 9 ماه گذشته باورنکردنی است.

از نظر من این تنها یک استعداد طبیعی است. گاهی اوقات به نظر می رسد که حتی زیاد به خود فشار نمی آورد اما در عین حال بازیکنان پیش رو را مغلوب می کند و یک گل باورنکردنی به ثمر می رساند. رابین روی فرم است، او تفاوت ایجاد می کند.

امیدوارم که او می تواند به روند خود ادامه دهد و مردم می توانند همواره در مورد او صحبت کنند زیرا به معنای این است که ما در حال پیروزی در بازی ها هستیم.

ما در حال تلاش برای بهبود تیم هستیم و در طول 2 ماه گذشته واقعا در روند خوبی قرار داشتیم. به هر حال هنوز در حال تعقیب دیگر تیم ها در لیگ برتر هستیم زیرا واقعا شروع بدی داشتیم بنابراین هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد."

18. 6 کاربر از پست مفید Ali Asgar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

پيرس: ونگر تا آخر عمر در آرسنال مي ماند

"روبرت پيرس"، هافبک پيشين تيم فوتبال آرسنال، گفت "آرسن ونگر" تا پايان عمر مربيگري خود در اين تيم مي ماند.

پیرس گفت با وجود شایعاتی که در خصوص جدایی ونگر از آرسنال وجود دارد این مربی در جمع توپچی‌های لندن به کار خود ادامه خواهد داد.

ونگر 15 سال است که در آرسنال حضور دارد و به دلیل شروع ناامیدکننده رقابت‌های این فصل لیگ برتر، انتقادات فراوانی به وی شده است.

پیرس در گفتگو با "تلگراف" اظهار داشت: فکر می کنم ونگر در آرسنال خواهد مرد. او همان ارزشی را در آرسنال دارد که "سرآلکس فرگوسن" در منچستریونایتد و "گای رو" در اوسر دارد. به عقیده من ونگر در آرسنال می ماند، زیرا آرسنال به او نیاز دارد و او هم نیازمند آرسنال است. آرسنال عشق ونگر است.

وی افزود: در حال حاضر اوضاع آرام شده و آرسن روزهای بهتری را تجربه می کند. او در ماه اوت سه تا از بهترین بازیکنان خود را از دست داد (سمیر نصری، گائل کلیشی و سسک فابرگاس). من فکر می کنم این برای ونگر شوک بود و البته برای هواداران.

پیرس در پایان گفت: هر باشگاهی در انگلستان دوره‌ای بحرانی دارد. در آغاز آرسنال با این بحران مواجه بود و حالا نوبت چلسی است. من روزی را به خاطر می آورم که وقتی منچستریونایتد با نتیجه 6 بر یک به منچسترسیتی باخت همه می گفتند که من یونایتد دیگر تمام شده است. این، فوتبال است. به ویژه وقتی شما در تیم های بزرگ کار می کنید.
    Good Bye Berba

20. 8 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

آرسنال ونگر: دیگر نباید امتیاز از دست بدهیم

سرمربی فرانسوی معتقد است نتایج بد ابتدای فصل باعث شده که آنها دیگر فرصت امتیاز از دست دادن نداشته باشند

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، بعد از تساوی 1-1 این هفته تیمش مقابل فولام، معتقد است دیگر نباید امتیاز از دست بدهند.

توپچی ها در این دیدار بازی را بهتر آغاز کردند اما در ادامه نتوانستند از این برتری استفاده کنند و در نهایت به یک تساوی خانگی رضایت دادند.

این اولین تساوی شاگردان ونگر بعد از 5 پیروزی پیاپی بود و ونگر معتقد است نتایج بد ابتدای فصل باعث شده که آنها دیگر فرصت امتیاز از دست دادن نداشته باشند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما در حال حاضر نیاز داریم که به جایگاه بهتری در جدول برسیم.

معتقدم دوباره به روزهای خوب مان برگشتیم اما در شرایطی قرار داریم که دیگر نمی توانیم امتیاز از دست بدهیم.

به نقطه ای رسیده ایم که از دست دادن دو امتیاز از نظر محاسباتی برای ما اصلا خوب نیست.

باید بگویم که در مجموع روحیه تیمی ما بسیار خوب است و من مطمئنم که می توانیم بیش از این پیشرفت کنیم.

روحیه تیمی ما در دیدار مقابل فولام فوق العاده بود. می توانستید این مسئله را بعد از اینکه 1-0 عقب افتادیم کاملا احساس کنید. تیم به این مسئله واکنش خوبی نشان داد و توانستیم به راحتی به بازی برگردیم."

او همچنین از آندری آرشاوین، مهاجم روس تیمش که اخیرا مورد انتقادات زیادی قرار گرفته، حمایت کرد و گفت:" معتقدم برای یک بازیکن که به طورثابت بازی نمی کند، انجام بازی هایی فوق العاده کمی دشوار است.

فکر نمی کنم او بازی بدی انجام داد و فکر می کنم او هم ازاین مسئله که ما در روز خیلی خوب مان قرار نداشتیم، متضرر شد.

وقتی برای یک ماه بازی نمی کنید، اعتماد به نفس تان کمی کاهش پیدا می کند. او بازخواهد گشت. او در تمرینات به سختی کار می کند و در مسیر خوبی قرار دارد."

22. 8 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

صفحه 52 از 100 نخستنخست ... 242505152535462 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)