Design & Developed BY Patira

صفحه 52 از 83 نخستنخست ... 242505152535462 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 828
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus  اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2011 - 2012 

اخبار و حواشي مهم باشگاه يوونتوس در فصل 2011- 2012 در اين تايپيك قرار گرفته مي شود .
    از قرار دادن مصاحبه هاي روزمره بازيكنان و خبرهاي بي پايه و اساس خودداري كنيد .

منبع خبر را حتما ذكر كنيد در غير اينصورت بدون اطلاع قبلي پست شما توسط مدير مربوطه پاك خواهد شد .

2. 6 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط queen نمایش پست ها
    عزیزان یوونتوسی قربون دست اخبار رو از سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو تو انجمن نذارید یکم ایده به خرج بدید کپی کردن که هنر نیست.
    شما چه ایده ای داری ؟!!
    الان همه خبر گذاری ها اخبارشون کپی ازسایتهای یدیگس!
    ما هم که خبر گذاری نیستیم و سعی می کنیم خبر های مهم باشگاه رو اینجا بذاریم !
    از دوستان خواهش دارم از این به بعد فقط اتفاقات مهم باشگاه رو اینجا قرار بدن و از گذاشتن صحبت ها و مصاحبه های روز مره ی بازیکنان و مربیان خودداری کنند !
    با تشکر !

4. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    شما چه ایده ای داری ؟!!
    الان همه خبر گذاری ها اخبارشون کپی ازسایتهای یدیگس!
    ما هم که خبر گذاری نیستیم و سعی می کنیم خبر های مهم باشگاه رو اینجا بذاریم !
    از دوستان خواهش دارم از این به بعد فقط اتفاقات مهم باشگاه رو اینجا قرار بدن و از گذاشتن صحبت ها و مصاحبه های روز مره ی بازیکنان و مربیان خودداری کنند !

با تشکر !
    از حرف من بد برداشت شده.منظورم اینه که این همه روزنامه این همه منابع خبری هست .اینجا فقط کپی کردن از سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو همه بلد شدند و هیچگونه تلاشی برای به دست اوردن خبر از روزنامه ها یا اخبارهای شبکه های سیما یا ماهواره ندارند.
    پس قبول کنید که کپی مستقیم به هیچ عنوان مناسب انجمن یوونتوس نیست.

6. 2 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

پیش فرض مصاحبه دل پیرو

دل پیرو37 ساله است، 18 سال در یووه توپ زده و اکنون هم عاشق این تیم است.او دوست دارد چند سال دیگر میهمان دنیای فوتبال باشد.دل پیرو در گفت و گویی اختصاصی با روزنامه ال پائیس به مرور روزهای فوتبالی اش از ابتدا، تا به اینجا و روزهای سخت زندگی پرداخته و زیدان و باجو را بهترین بازیکنانی که درکنارشان بازی کرده نامیده.

یک روز آفتابی درتورین، تمامی بازیکنان ملی پوش،دراردوهای تیم های ملی کشورهایشان هستند ولی الساندرو دل پیرو درتورین است؛او هرزمان که برای دراختیار گرفتن توپ می جنگد،باید ایستاد و اورا نگاه کرد.«الکس»اخیرا 37 ساله شده و 18 سال است که پیراهن یووه را برتن دارد.این فصل آخرین فصل حضور او درتیم تورینی است. چشم هایش با دیدن عکسی از دوران کودکی اش که در دستان ماست،برق می زند. متن گفت وگوی او باروزنامه ال پائیس را باهم می خوانیم:

یادت می آید این عکس مربوط به کجاست؟

دقیقا پشت خانه مان بود.من حتی یک سال هم سن نداشتم.از همانجا معلوم بود که می خواهم چه کاره شوم.این عکس راخیلی دوست دارم.درعصرتکنولوژی امروزی، چنین تیپ عکسهایی نمی بینیم

توپی ازدوران بچگی ات را یادگاری نگه داشته ای؟

توپ نه ولی هنوز پوسترهایی که آن موقع به دیوار اتاقم زده بودم را دارم.سه جامی هم که درتورنمنتهای تابستانی کسب کرده بودم و اولین جامهایم دررشته «پتانک»((pétanque) رشته ای فرانسوی شبیه بولینگ) بود راهم یادگاری نگه داشتم.اولین جامهایم مربوط به پتانک بود ونه فوتبال.

پتانک را دوست داشتی؟

بله؛چون درزمین تنها بودم،آخه من خیلی خجالتی بودم.هنوز هم همین طورم ولی درآن دوران آنقدر خجالتی بودم که سختم بود تا با بچه های دیگر بازی کنم

آن موقع چه پوسترهایی داشتی؟

پوسترهای یوونتوس،پوسترهای پلاتینی و دوخواننده ای که بابرادرم که اتاقمان باهم مشترک بود، آهنگهایشان را گوش می دادیم.ما آهنگهای مایکل جکسون، جنسین، یو2، دیر استریت را گوش می دادیم.یک دوچرخه افسانه ای هم دارم که از پسرعمویم به برادرم و درنهایت به من رسیده بودو بیش از 50 سال سن دارد.این دوچرخه الان هم درخانه مادرم است.فوق العاده بود.برای من مثل یک موتور بود.

ازچه نظراتی تغییر کرده ای؟

الان اعتمادبیشتری دارم و یادگرفته ام که اندکی برخجالتی بودنم غلبه کنم.ولی هنوز بچه همان سرزمین ونتو هستم؛ خیلی تو دار،خونسرد وواقع بین.

بچه که بودی، عکسهای ورزشی جمع می کردی؟

نه،چون خیلی گران بود. درخانه ما پول زیادی نداشتیم وتنها برای خریدهای روزمره مادرم پول بود. پول خرید عکسهای ورزشی راخرج دوچرخه ام می کردم.

پدرت برقکاربود و مادرت نظافتچی.اگر فوتبالیست نمی شدی،سراغ چه کاری می رفتی؟

هیچ ایده ای نداشتم.یادم می آید که یک روزدریکی از کلاسهای مدرسه،مجبوربودم شغلی انتخاب کنم ومن 3شغل انتخاب کردم:برقکار، مثل پدرم؛ راننده کامیون،چون سفرکردن را دوست دارم و آشپز،چون غذاخوردن رادوست دارم.البته رویایم این بود که فوتبالیست شوم.ولی هیچ وقت دراین باره خاطره ای ننوشتم

چه چیزی تورااحساساتی می کند؟

جدای از حضور درکنار فرزندانم (3فرزند دارم)، مسابقات ورزشی وبرخی فیلمها

آخرین رویدادورزشی ای که ازتماشایش لذت بردی چه بود؟

جام جهانی راگبی رادنبال می کردم؛ به جز بازی فینالش که درآن ساعت، جلسه تمرینی داشتیم.مراسم ابتدایی مسابقات و رژه پرچمها،مو را برتنم سیخ می کرد

ازطریق تلویزیون ورزش را دنبال می کنی؟

قطعا.هروقت که بتوانم و به من اجازه بدهند

زمانی که بچه بودی،روزی چندساعت در کوچه وخیابان بازی می کردی؟

هرچقدر که تکالیف مدرسه ام بهم اجازه می داد.درسریع ترین زمان ممکن مشقهایم را می نوشتم وتاهوا روشن بود،می توانستم در کوچه بازی کنم. وقتی تاریک می شد،به ما اجازه نمی دادندبه کوچه برمی. به همین خاطر بارها تنهادر کوچکه بازی می کردم.وقتی هواتاریک می شد، مادرم ماشین را از گاراژ خانه خارج می کرد تا در گاراژ بازی کنم.در تابستان ها اوضاع متفاوت بود و برای شام خوردن به خانه می آمدم.

مادرت چه نصیحی راهمیشه تکرار می کرد؟

مواظب باش،عرق نکنی،زیاد ندو..ومن می گفتم:« پس مامان،اگر نمی توانم بدوم،چرا بیرون بروم؟» وقتی 13 ساله شدم،او از من می خواست تا به همه مردم اعتماد نکنم

اولین کفشهایت چه بود؟

آدیداس لیتبارسکی که درروز تولدم کادو گرفتم

از چه بازیکنانی امضا گرفته بودی؟

من روی امضا گرفتن نداشتم.خیلی خجالتی بودم.نمی دانستم چطورباید این کار را بکنم.درآن موقع و درمحل زندگی ما، نه یووه ای بود و نه پلاتینی و نه گروه یو2.

ماتزولا، همیشه می گویدکه شوت زدن درایتالیا کار بدی بوده

من خودم دوست دارم شوتهای زیبارا تماشا کنم. ولی نبوغ یک بازیکن فوتبال درشوتزنی ، دفاع کردن یا گلزنی نیست، بلکه در انتخاب کار و واکنش درست است. سخت ترین چیز این است که به این فکرکنی که تیمت به چه نیازدارد.

این روزهابرای بازیابی توپ حتی حاضری زمین بخوری.چطور در37سالگی هنوز ازفوتبال لذت می بری؟

چون خودم حس نمی کنم که 37ساله ام.هنوز عاشق این چیز گرد، که نامش توپ است، هستم. بعضی وقتهاهمه کار می کنم،برای بازیابی توپ حاضرم زمین بخورم وبدوم وبدوم.فوتبال به همین چیزهازیباست.از این بابت احساس خوشبختی می کنم.

فوتبال به تو چه داده ؟

فوتبال رویای مرابرآورده کرده

فوتبال ازروی نیمکت ذخیره هاچطور است؟

بد.اکثر بازیکنانی که روی نیمکت هستند، یخ زده اند. بهتراست در زمین باشید، واقعا می گویم

برایت سخت است؟

توخودت رابرای بازی کردن آماده می کنی و دوست داری بازی کنی. اگر نتوانی،احساس خوشبختی نمی کنی.ولی دقیقا می دانم که شرایط تیم چطور است

یکی ازدوستانت دردنیای فوتبال؟

دی لیویو
    برای چه گلی بیش از بقیه شادی کردی؟

گل بازی آلمان-ایتالیا درجام جهانی 2006؛ یا گل توکیو درسال 1996

قشنگ ترین لحظه فوتبال،قهرمانی درجام جهانی است؟

بله.من در32 سالگی وبعد از 14 سال بازی فوتبال این حس را تجربه کردم. گرفتن نتیجه تلاشهایت بدین ترتیب،حس فوق العاده ای به تو می دهد

کدام مدافعان بیش ازسایرین تورا به دردسر انداخته اند؟

کاناوارو،نستا و تورام.ازبازی کردن مقابل آنها واقعا خسته می شدم؛ به خاطر توانایی بالایشان

کدام ورزشگاه بیش از همه توراتحت تاثیرقرار داده؟

برنابئو، همیشه درقلب من بوده. تشویق هواداران حاضردراین ورزشگاه درنوامبر 2007،زمانی که2 گل آنجا زدم راهرگز فراموش نمی کنم.اولدترافورد هم همین طور؛از جو ورزشگاه گلاسکو و آنفیلد که نگو

آخرین باری که گریه کردی؟

حتی وقتی پدرم درگذشت هم گریه نکردم.مثل دیوانه هابودم. دوست داشتم که او اینجا بودتا از او به خاطرچیزهایی که بدون آنکه متوجه اش باشم،یادم داده،تشکر کنم.

درژوئن 1993 به یووه پیوستی

آن موقع همه چیزبرایم جدید و بزرگ بود.من تازه از روستایم به تورین آمده بودم.

سخت ترین دوران زندگی ات چه زمانی بود؟

اولین سالی که درپادووا توپ می زدم.بچه بودم و دور از خانواده ام بودم.برایم خیلی سخت بود.درخانه ای بودم که فقط یک تخت داشتم

کدامیک درزندگی ات تاثیرگذارتر بودند:لیپی، کاپلو، تراپاتونی و آنچلوتی

شاید لیپی؛چون بیشتر ازبقیه مربی من بود و با او جامهای بیشتری کسب کردم.

زمانی که به یووه آمدی، ویالی، راوانلی و باجو اینجا بودند

من درکناری می ایستادم.هرروز باکنجکاوری آنهارانگاه می کردم.اگر چیزی یادگرفته ام،به این خاطر است که بخش زیادی اززندگی ام را نگاه کرده ام.

اینتزاگی،ویه ری وترزگه چطور بودند؟

اینتزاگی زمانی که نمی خواست هم گل می زد.او نگاه می کرد، به توپ لگد می زدوگل می شد.ویه ری هم پتانسیل بالایی داشت.ترزگه شیوه خاصی برای شوتزنی داشت.او قدبلندی داشت. تو را نگاه می کرد وانگار نیازی نیست که هیچ هماهنگی ای وجود داشته باشد.

زلاتان گفته که تامرز کتک کاری با گواردیولا پیش رفته.او دریووه چطور بازیکنی بود؟

اینجا هم تامرزدست به یقه شدن بابقیه رفته بود.

با تو؟

نه.زلاتان درحال معمولی خونسرد است ولی انسان متوقعی است وازخودش واز سایرین، بهترینها راانتظار دارد
    وارث پیراهن شماره10 باجو؛اوبهترین بازیکنی است که درکنارش بازی کرده ای؟

بله.باجو و زیدان و جوگوویچ.ولی زیزوو وباجو، ازنظر تکنیکی کاملا متفاوت بودند

دوست داری کجافوتبالت را به پایان ببری؟

این سوالی نیست که دوست داشته باشم به آن جواب بدهم.دوست دارم این پرانتز کارنامه ورزشی ام راباآرامش روانی تمام کنم؛نمی خواهم غمگین باشم.هرچه می شود،بشود.

تا کی می خواهی بازی کنی؟

تا40 سالگی

چرا فیزیک بدنی ات،اینقدر تغییر کرده؟

من ازروز8 نوامبر1998 تغییرکردم.آن موقع 12 ماه از میادین به دوربودم و4ماه با عصاراه می رفتم. بعدازآن مبدل به بازیکن بهتری شدم.قبل ازآن هم پسرقوی ای بودم و تکنیک خوبی داشتم که ذاتی بود.ولی بعد از آن بهتر شده ام والان به دنبال تعادلم.

قرارگرفتن دردادگاهی که به تو اتهام دوپینگ زده بودند،چه حسی داشت؟

عصبانی و متحیر بودم.دادگاهی بود که من هیچ دلیلی برای حضوردرآن نمی دیدم واین رااثبات کردم.برای من فوتبال یک ورزش 11 به 11 در زمین سبز است

از چیزی احساس پشیمانی نمی کنی؟

نه. ولی دوست داشتم دربرخی از بازیها که هنوز درذهنم هست، دوباره بازی می کردم.من برای تمام اتفاقاتی که درزندگی ام افتاده احساس خوشبختی می کنم

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

8. 2 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط queen نمایش پست ها
    از حرف من بد برداشت شده.منظورم اینه که این همه روزنامه این همه منابع خبری هست .اینجا فقط کپی کردن از سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو همه بلد شدند و هیچگونه تلاشی برای به دست اوردن خبر از روزنامه ها یا اخبارهای شبکه های سیما یا ماهواره ندارند.
    پس قبول کنید که کپی مستقیم به هیچ عنوان مناسب انجمن یوونتوس نیست.
    قبلا هم اینو خدمتتون عرض گردم دوست عزیز !
    معتبرترین منبع خبری از نظر ما یوونتوسی ها همین یوونتوس دات آی آر هست و تجربه هم اینو ثابت کرده !
    خبرهایی کهاز سایتهایدیگه مخصوصا سایت گل مخابره میشه کذب در میاد !
    من خودم به شخصه به یوونتوس دات آی آر اعتقاد و ارادات خاصی دارم !
    روزنامه ها هم چیزی کذاب تر از بعضی از سایت های خبرگذاری !
    شاید نزدیکترین روزنامه به یووه توتو اسپرت باشه که اونم همین چند وقت پیش سر یه مسئله ای با باشگاه یووه درگیر شدند ! که البته ما تو قسمت دیگه از تیترهای روزنامه توتو اسپرت استفاده می کنیم !

10. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

تسلیم قانع شدم البته نه در حد تیم ملی...

12. 3 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

بيانكونري بودن كونته بيست ساله شد
    27 آبان 1390
    زندگي بيانكونري اش با حضور در دربي شهر تورينو شروع شد. ديداري حساي و وي‍ژه كه براي شهروندان تورينو، شهر مه گرفته و شمالي از اهميت زيادي برخوردار بود. حالا از آن روز 20 سال مي گذرد، بيست سالي كه از 17 نووامبر 1991 با بازي كردن با پيراهن بيانكونري آغاز شد و امروز با نشستن روي نيمكت اين تيم ادامه دارد.

روز گذشته 20 سالگي بيانكونري انتونيو كونته جشن گرفته شد و مربي اي كه توانست يووه را پس از مدتها به صدر رقابت هاي ايتاليا برگرداند در گفت و گو با شبكه رسمي اين باشگاه به روزهاي نخستي كه «بيانكونري» شد، پرداخت و از جوواني تراپاتوني مربي آن سال هاي يووه تشكر كرد

" شروع من با پيراهن سياه و سفيد را در تصوير كوچكي از شبكه راي آغاز شد. در 17 نووامبر سال 1991 با يووه برابر تورينو به برتري يك بر صفر رسيديم تا دربي شهر تورينو را برده باشيم. اين يك شروع بسيار زيبا در تاريخ بيانكونري بودن من بود. آن سال ها پيراهن شماره 14 را بر تن مي كردم. به ياد نمي آوردم كه تراپاتوني به من چه چيزي گفت اما مطمئنا او مربي اي بود كه با من متفاوت كار كرد. تراپاتوني پدر دوم است كه باعث شد تاريخ يوونتوسي من نوشته شود."

كونته حالا مربي تيمي است كه در آن بازي مي كرد و جانشين مربياني نظير تراپاتوني شده " مسئله متفاوت و پنهاني اي نيست كه يك موفقيت شخصي است كه توانستم در اين تيم بازي كنم و حالا مربي اين تيم شوم "

از وي سوال مي كنند توصيه اي به توصيه اي به بازيكني كه تازه به شروع قدم به رقابت هاي سري A راه يافته دارد و مربي بيانكونري مي گويد:در شروع بسيار خوب تمري كنيد و تمرينات زيادي را در طول هفته پشت سر بگذاريد و هرگز در اين تمرينات هيجان زده نباشيد.

Alessandro Del Piero

14. کاربر روبرو از پست مفید ale10forever تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

یادداشت روز: يوونتوس، تيمي كه ديگر به مرخصي نمي رود
    ميتوان از كونته به عنوان مورينيوي سوم نام برد. كسي كه از تمام پتانسيل بازيكنانش در زمين استفاده مي كند و انگيزه و هيجان را به اوج مي رساند

بيانكونري براي بازگشت به گذشته تاريخي خود در سال هاي اخير مربيان و بازيكنان زیادی را در تركيب خود تجربه كرده است. اما در فصل جاري آنها با آنتونيو كونته،‌ بازيهاي متفاوتي را به نمايش ميگذارند. بدون شك آنتونيو كونته اصلي ترين دليل و تاثيرگذارترين مهره براي موفقيت بیانکونری در رقابت های این فصل بوده است.

پروژه ساخت اسكلت جديد بانوي پير از ابتداي فصل 11-2010 و با رسيدن مسئوليت تيم به آندره آ آنيلي آغاز شد. با توجه به حضور يووه در رقابت هاي ليگ اروپا، ‌شرايط بسيار خوبي براي اين تيم فراهم شده بود تا با يك تغيير كلي در ساختار خود بتواند اسكت جديد و قدرتمندي در طول دو يا سه فصل بسازد. اما برنامه هاي دل نري براي تيم بزرگی مانند یوونتوس چندان موثر نبود تا علی رغم خريدهای نسبتا خوبی که انجام دادند، يووه در پايان فصل حتي جواز حضور در ليگ اروپا را هم بدست نياورد.

باشگاه يوونتوس پس از كنار گذاشتن دل نري اعلام كرد كه كونته سرمربي جديد اين تيم خواهد بود. آنتونيو كونته يكي از اسطوره هاي سال هاي نه چندان دور يوونتوس به حساب مي آید و در سال هاي اندك حضور خود به عنوان سرمربي در فوتبال ايتاليا، موفق شده بود دو تيم باري و سيه نا را به سري آ برساند. يووه به همراه كونته در اولين ديدار فصل خود و در ورزشگاه جديد و اختصاصي يوونتوس آرنا موفق شد پارما،‌ گربه سياه خود را با نتيجه 4 بر 1 در هم بكوبد. آنها در ادامه ديدار هاي خود 4 برد و 4 تساوي بدست آوردند. اما بردهاي آنها مهم تر بود چرا كه موفق شدند دو غول شهر ميلان را شكست دهند. بانوي پير در حال حاضر يك بازي عقب افتاده دارد.

بازي عقب افتاده آنها در برابر ناپولي خواهد بود كه به همراه والتر ماتزاري قدرت بي حد و اندازه اي پيدا كرده است. اما تيم ماتزاري در هفته هاي گذشته شرايط خوبي را تجربه نكرده اند و در صورتي كه يووه بتواند از سد ناپولي بگذرد با ده بازي و 22 امتياز در صدر جدول سري آ قرار خواهد گرفت. صدرنشيني تيمي كه سرمربي،‌سبك بازي و اهداف خود را تغيير داده بسيار تحسين برانگيز است. اما مهمترين مشخصه و قدرت آنتونيو كونته چه بوده است كه يوونتوس تا اين اندازه پر قدرت ظاهر شده است؟

ارائه بازي هاي هدفمند در طول 90 دقيقه جريان بازي كار ساده اي نيست و بدون شك مهمترين و بارزترین مشخصه کار مربيان بزرگي چون گوارديولا و ژوزه مورينيو محسوب می شود. مشاهده كرده ايم كه در طول جريان بازي هاي يوونتوس،‌ آنتونيو كونته اجازه بازي بي هدف را به بازيكنان خود نمي دهد و بانوي پير در هر لحظه و در هر ثانيه با هدف و با روحيه جنگندگي و ميل به پيروزي كار مي كند اين در حالي است كه تيمي چون رم با لوئيس انريكه شرايطي مشابه يوونتوس دارد اما رها كردن بازي توسط جالوروسي ها در برخي از دقايق بازي باعث مي شود با وجود بازي هاي خوب و تملك بالاي توپ، اين تيم حريف باشد كه در پايان از سد گرگ ها بگذرد.

از دیگر نمونه های ناموفق مي توان از گاسپريني نام برد كه هر چند به دليل مشكلات مالي نراتزوري، خريدهايي در حد و اندازه هاي اينتر مورينيو نداشت اما بدون شك قرار گرفتن اينتر در نزديكي منطقه سقوط چيزي نبود كه موراتي به دنبال آن باشد. حتي مي توان ميلان را هم زير سئوال برد، تيمي كه در سري آ شايد بيشتر به واسطه قدرت فردي مهره هاي قدرتمند خود نتيجه ميگيرد تا بازي هدفمند و برنامه هاي آلگري. يكي از مهمترين آثار بازي هاي هدفمند، شكست ناپذيري،‌ خصوصا در ورزشگاه خانگي است. ژوزه مورينيو را بايد استاد بزرگي بناميم كه ركورد فوق العاده اي در شكست ناپذيري در ورزشگاه خانگي از خود به نمايش گذاشته بود. ويلاس بوآس شاگرد وي با تقليد از روحيات استادش موفق شد با پورتو نتايج خيره كننده اي در فصل گذشته بدست بياورد و با مبلغ فسخ قرارداد بالا و همچنين دستمزد بسيار گزافي به چلسي پيوست.

ميتوان از كونته به عنوان مورينيوي سوم نام برد. كسي كه از تمام پتانسيل بازيكنانش در زمين استفاده مي كند و انگيزه و هيجان را به اوج مي رساند. بدون شك يوونتوس و كونته در مسير صحيحي قرار دارند و مي توانند در فصل جاري به سوي قهرماني خيز بردارند. براي اينكه بدانيم ارائه بازي بي هدف تا چه اندازه براي كونته عذاب آور است گوشه اي از مصاحبه وي را مي خوانيم:"هنگامي كه فوتباليست بودم. گاها توپ زير پايم قرار مي گرفت و نمي دانستم چه تصميمي بگيرم و توپ را بايد به چه كسي برسانم و همين باعث مي شد تا توپ به تيم حريف برسد. و اين باعث مي شد نزد هواداران و ‌سرمربي احساس شرمندگي كنم. به همين دليل به خود قول دادم هنگامي كه سرمربي شدم اجازه ندهم بازيكنانم در چنين شرايطي قرار بگيرند. و اگر بازيكني توپ را از دست بدهد مقصر نيست. بلكه مقصر بازيكنان ديگر هستند كه در موقعيت مطلوب قرار ندارند."

جمله آخر كونته نشان مي دهد كه وي ديد بالايي روي حركات بدون توپ دارد و بدون شك در يوونتوس توپ در هر جايي كه باشد يازده بازيكن اين تيم موظف به انجام وظايف خود هستند و به تعبير فوتبالي ها تيم به مرخصي نخواهد رفت. مربياني چون انريكه و والتر ماتزاري ديدگاهي مشابه كونته دارند اما در عمل كونته در كوتاه ترين زمان ممكن راه موفقيت آميزي را در سري آ مي پيمايد و مي توان از كونته به عنوان يكي از بزرگترين مربيان نسل جديد نام برد.

Alessandro Del Piero

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

الکس و کارتون فوتبالیست ها
    27 آبان 1390
    22 سال پيش و در چنين روزى سازمان ملل با موافقت 193 كشور ، 22 نوامبر را به كودكان اختصاص داد ، در سال جارى نيز همزمان با روز جهانى كودك از نقاشان و سازندگان فيلم كارتون خواسته شد تا از شخصيت هاى مورد علاقه و محبوب يك تصوير كارتونى رسم كنند.

امروز الكس در وب سايت رسمى خود اعلام كرد كه هديه ى با ارزشى از يوچى تاكاهاشى ( سازنده ى فيلم كارتون فوتباليست ها ) دريافت كرده است ، اين فيلم كارتون در ايتاليا با نام benji and holly شناخته شده است ، الكس در اين مورد گفت :

" اينجا ، وجود را فقط با چشم مى توان ديد ، از آقاى يوچى تاكاهاشى ، دوست من از كشور ژاپن تشكر ميكنم ، وى براى دادن اين تصوير زيبا به من تلاش زيادى كرد "

Alessandro Del Piero

17. 6 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

پخش دیدار رم و یوونتوس به صورت سه بعدی !!

تا به اینجا تیم آ.اس رم تقریبا با همه بزرگان سری آ بازی کرده است.
    میلان,اینتر,لازیو از جمله این بزرگان بوده اند.اما بازی با یوونتوس باقی مانده.
    دیداری که به نظر می رسد برای عده ای که به تکنولوژی برتر دسترسی دارند,بسیار پرهیجان تر پیگیری خواهد شد!
    این دیدار که در هفته پانزدهم برگزار خواهد شد,به صورت سه بعدی از سوی شبکه اسکای اسپرت ایتالیا روی ایر خواهد رفت!در ابتدا شایعاتی مبنی بر پخش سه بعدی این بازی شنیده می شد,اما امروز رسما اسکای این خبر را تایید کرد.
    تا به حال هیچ مسابقه فوتبالی در تاریخ به صورت سه بعدی پخش نشد.
    اسکای اسپرت که مطمئنا بزرگترین شبکه ورزشی جهان است,باز هم سنت شکنی کرده و دیدار رم و یوونتوس را به صورت زنده و به صورت سه بعدی پخش خواهد کرد.این دیدار 12 دسامبر در المپیکوی شهر ساعت 23:15 برگزار می شود.
    goal.com

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

19. 7 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

باستوس با يووه به توافق رسيده بودم
    28 آبان 1390
    ميشل باستوس، مهره ليون كه در تابستان در ليست خريد يووه قرار گرفته بود و نتوانست با وجود اخبار فراوان در خصوص آينده بيانكونري او راهي اين تيم شود در خصوص اين اخبار گفت: حقيقت دارد كه من با سران يووه به توافق رسيده بودم اما به دليل اينكه با ليون تا سال 2015 قرارداد داشتم نتوانستم به اين تيم ملحق شوم.

اگر روزي ليون را ترك كنم مطمئنا به خارج از فرانسه مي روم اما خانواده ام در فرانسه بسيار راحتند و در حال حاضر به بازي با اين پيراهن به مدت طولاني فكر مي كنم.

Alessandro Del Piero

21. کاربر روبرو از پست مفید ale10forever تشکر کرده است .

صفحه 52 از 83 نخستنخست ... 242505152535462 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)