Design & Developed BY Patira

صفحه 52 از 470 نخستنخست ... 242505152535462102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    دالگلیش
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    495
    تشکر شده 1,446 در 387 پست

هت تریک پرسپولیسی ها پس از 3 سال در لیگ برتر

سایت گل: هواداران پرسپولیس پس از 3 سال دوباره شاهد هت تریک تیمشان در لیگ برتر بودند. جواد کاظمیان در بازی مقابل نفت آبادان زننده هر 3 گل پرسپولیس بود تا برای اولین بار در لیگ برتر هت تریک کرده باشد. آخرین باری که یک بازیکن پرسپولیس در لیگ برتر هت تریک کرد، به فصل 87 برمی گردد که علی کریمی در بازی مقابل ابومسلم مشهد زننده هر 3 گل پرسپولیس بود که سرخپوشان در آن بازی 4-3 شکست خوردند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. 6 کاربر از پست مفید ALI_JUVE تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    دالگلیش
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    495

فشنگچی: هواداران نقش زيادی در برد پرسپوليس داشتند

مرجع خبری پرسپولیس: بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران معتقد است كه هواداران اين تيم در پيروزي مقابل صنعت نفت آبادان نقش بسيار زيادي داشته اند.
    امير حسين فشنگچي بامداد پنجشنبه پس از پيروزي مقابل صنعت نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: خوشحالم امروز آنها را شاد روانه خانه هايشان كرديم و اميدوارم اين برد ها در هفته هاي آينده نيز ادامه داشته باشد.

بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تيم ما هنوز به هماهنگي كامل نرسيده و به طور حتم با گذشت زمان بهتر خواهيم شد.

وي تصريح كرد: از تعطيلات ليگ بهترين استفاده را خواهيم كرد تا با قدرت بيشتري به مصاف تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان برويم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. 6 کاربر از پست مفید ALI_JUVE تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    دالگلیش
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    495

پوریا پورسرخ: پرسپولیسی هستم اما اولین نفری بودم که رفتم ختم ناصر خان

پوریا پورسرخ که دوست نزدیک علی کریمی است از مهمانان ویژه بازی پرسپولیس و نفت آبادان بود.

مرجع خبری پرسپولیس : رفیق نزدیک علی کریمی است و در بازی با نفت آبادان چون کریمی محروم بود و نمی توانست بازی کند به همراه او به ورزشگاه آزادی آمده بود.خجالتی،حساس و البته پرسپولیسی.مدام در فکر این بود که از دست خبرنگاران فرار کند و خودش را پنهان می کرد تا مقابل دوربین های تلویزیونی قرار نگیرد.

یک لحظه هم از کنار علی کریمی کنده نمی شد اما وقتی خبرنگاران جادوگر را احاطه کردند تا در مورد بازی خوب پرسپولیس سوال کنند پوریا پورسرخ تنها شد و دقایق کوتاهی گپ زد.او چندان مایل به مصاحبه نبود و مدام می گفت:«ضبط نکنید،من را قایم کنید تا از جلوی دوربین ها رد شوم!»

بازی های پرسپولیس را به خاطر کریمی به ورزشگاه می آیید یا اینکه کلا پرسپولیسی هستید؟

من البته بازی های استقلال را هم نگاه می کنم اما امشب قسمت شد تا با علی به آزادی بیایم.

در استقلال هم دوستی مثل کریمی دارید که به خاطر او به ورزشگاه بیایید؟

من همه استقلالی ها را هم دوست دارم و اولین نفری بودم که در مراسم فوت ناصرخان شرکت کردم.از استقلالی ها با آقای فتح الله زاده،حنیف عمران زاده ویکی دو نفر دیگر هم رفیق هستم.

اما تا به حال کسی شما را برای بازی های استقلال در ورزشگاه ندیده است.

به هر حال قسمت این طور بود که امشب بازی پرسپولیس را از نزدیک ببینم.من چون خودم آبادانی هستم،هم نفت را دوست دارم و هم پرسپولیس را.به همین خاطر امشب به اینجا آمدم.

تا به حال خودتان هم فوتبال بازی کرده اید؟

فوتبال را خیلی دوست دارم،بسکتبال را هم همین طور.البته پرسپولیس را هم خیلی دوست دارم.

نظرت در مورد بازی جواد کاظمیان چیست.او یک بازی خوب مقابل نفت را به نمایش گذاشت.

جواد داداشی من است دیگر،همین.

اگر فوتبال را دوست داری چرا عضو تیم هنرمندان نمی شوی؟

فوتبال را دوست دارم اما قسمت نبوده که عضو این تیم شوم.

اگر فوتبالیست می شدی فکر می کنی شبیه کدام بازیکن بودی؟می توانستی مثل علی کریمی شوی؟

اگر مثل علی کریمی که بودم که تکلیفم خوب بود.

شما رابطه خوبی با کریمی دارید و برای بدرقه او،زمانی که می خواست به آلمان برود هم رفته بودید؟

بله همین طور است.من علی را دوست دارم و برای بدرقه اش به فردوگاه رفته بودم.گفته بودم مصاحبه نمی کنم اما سوالات را یکی یکی پرسیدید و تمام...

7. 7 کاربر از پست مفید ALI_JUVE تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    دالگلیش
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    495

محمد خاکپور: 4 سال قبل به استیلی گفتم برو مثل مرد بگو می خواهم مربی شوم

محمد خاکپور می گوید اشتباه دوست قدیمی اش در مربیگری پرسپولیس این است که تعارف می کند.

به گزارش
    خبرآنلاین ؛ محمد خاکپور که مهمان کافه خبر بود ، در بخشی از گفت و گویش با همکاران ما درباره حمید استیلی و ماجرای مربیگری او در پرسپولیس گفت:« فکر می کنم این شعارها و وضعیتی که امروز روی سکوها می بینیم بیشتر ریشه در باور مردم دارد که حس می کنند در این بین ، بازی خورده اند. راستش من که معتقدم حمید باید از همان اول می ایستاد و با شهامت می گفت به عنوان یک رقیب وارد گود شده و می خواهد مربی پرسپولیس باشد. اینکه اسم او مطرح باشد و بعد او و مدیریت تیم مدام تکذیبش کنند. بعد دایی بیاید بگوید این اتفاق افتاده ، آخرش هم ته یک بازی به اینجا ختم شود که حمید یاید ، مردم را به این باور رساند که فریب خورده اند. به همین دلیل هم بود که از همان اول راه در ورزشگاه شعارها شروع می شوند و حتی یک نیمه هم به استیلی زمان داده نمی شود.»

خاکپور البته اعتقاد دارد دوست قدیمی اش از سال ها قبل تر می توانسته نفر اول پرسپولیس باشد و برای اثبات حرفش می گوید:« یادم هست سالی که به فولاد آمدم و دستیار مایلی کهن شدم ، قبل از فصل یک بازی داشتیم با پرسپولیس . آن موقع دنیزلی رفته بود و هنوز مربی نداشتند ، حمید داشت تیم را تمرین می داد و قرار بود اگر اشتباه نکنم ، آری هان را برای تیم بیاورند. حمید همان موقع داشت تیم را می بست. آن روز حمید را کشیدم کنار و به او گفتم برو با انصاری فرد حرف بزن و بگو که خودت را بگذارند سرمربی تیم. حمید همان موقع هم می توانست مربی پرسپولیس باشد اما باید شهامت به خرج می داد و می رفت ، می گفت می خواهم سرمربی باشم. فکر می کنم او هنوز هم این دودلی را در تصمیم گیری هایش دارد.»

9. 7 کاربر از پست مفید ALI_JUVE تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    دالگلیش
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    495

باشگاه غرامت نصرتی را پرداخت می کند

مدافع تیم پرسپولیس در ابتداى فصل قرار داد داخلى با مسئولین استقلال امضا کرد اما به یکباره با پرسپولیس قرارداد رسمى به امضا رساند.
    مرجع خبری پرسپولیس: محمد نصرتى مدافع تیم پرسپولیس که در ابتداى فصل قرار داد داخلى با مسئولین استقلال امضا کرد اما به یکباره با پرسپولیس قرارداد رسمى به امضا رساند از سوى مسولین در فدراسیون ناچار به پرداخت غرامت ۵۰ درصد از قراردادش است و در این مورد باشگاه استقلال حاضر به همکارى وى با باشگاه پرسپولیس نیستند.

محمد نصرتى مدافع تیم پرسپولیس مورد غضب مسئولین و سرپرست باشگاه استقلال قرار گرفته است به همین دلیل باشگاه استقلال رسما اعلام کرده که این بازیکن باید تا ریال آخر غرامتش را به استقلال پرداخت کند زیرا وى تخلف انجام داده است و به همین دلیل باید به مسئولین استقلال پاسخگو باشد.

گفتنى است؛ مسئولین پرسپولیس اعلام کردند غرامت نصرتى را پرداخت مى کنند اما در انتظار مذاکره با مسولین استقلال و على فتح الله زاده هستند اما باشگاه استقلال قرار نیست در این مورد به نصرتى تخفیف بدهد زیرا اقدام وى از سوى این باشگاه غیر اصولى و غیر حرفه اى عنوان شده است.

11. 7 کاربر از پست مفید ALI_JUVE تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    دالگلیش
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    495

غلامرضا رضایی: سر علی عسگر داد زدم چون خود نفتی ها فیرپلی نکردند/ جواد گفت گل می زنی ؛ گفتم نه!

خبر انلاین -
    غلامرضا رضایی می گوید این برد کمک بزرگی به تیم پرسپولیس بود تا از بحران خارج شود.

غلامرضا رضایی در پایان بازی تیمش با نفت که با پیروزی آنها همراه شد به خبرآنلاین گفت:« راستش این برد خیلی برای مان حیاتی بود و حتما باید بدستش می آوردیم. با این نتیجه کمی جو آرام می شود و می توانیم بهتر مسیر را ادامه بدهیم. »

او درباره اینکه هنوز پایش به گل باز نشده هم گفت:« راستش موقعیتی نداشتم و توپی در اختیارم نبود که بتوانم گل بزنم. فعلا که شانس با من یار نبوده اما هنوز فرصت زیادی برای گلزنی دارم. البته مهم این است که امروز با جواد ، زوج خوبی بودیم. یک مقدار با من فشرده بازی می کردند و این موقعیت برای جواد ساخت تا راحت گل بزند. از این اتفاق خیلی خوشحالم. قبل از بازی ، جواد می گفت غلام تو امروز گل می زنی و من با خنده گفتم فکر نمی کنم. مهمتر از گل زدن ، نتیجه گرفتن تیم بود که این بار یک نتیجه خوب گرفتیم. حالا در بازی های بعدی نوبت گل زدن من هم می رسد.»

رضایی درباره صحنه ای که به علی عسگر هم اعتراض کرد گفت:«چیز خاصی نبود. چون فاصله ام از حمید زیاد بود مجبور بودم بلند حرف بزنم.او در صحنه ای فیرپلی انجام داد که خود نفتی ها این کار را نکردند. آنها وقتی توپ را در اختیار داشتند ، بازی را به جریان انداختند و برای بازیکن تیم شان فیرپلی نکردند اما حمید وقتی توپ افتاد دست ما ، این کار را انجام داد ، برای همین بود که گفتم چرا توپ را بیرون زدی؟»

13. 6 کاربر از پست مفید ALI_JUVE تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    دالگلیش
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    495

جواد کاظميان زننده صدمين گل ليگ يازدهم

مرجع خبری پرسپولیس :
    صدمين گل ليگ یازدهم سهم قرمزپوشان پايتخت شد.

در هفته پنجم لیگ برتر و در 7 بازی انجام شده 25 گل به ثمر رسید تا آمار گلهای به ثمر رسیده در لیگ یازدهم از 100 عبور کند. جواد کاظمیان صدمین گل لیگ یازدهم را در بازی مقابل نفت آبادان به ثمر رساند.

البته گل او با گل جلال رافخایی از ملوان همزمان شد، ولی به نظر می رسید ضربه رافخایی زودتر به تور دروازه ذوب آهن رسید تا گل او نود ونهمین باشد و گل کاظمیان صدمین. با احتساب گلهای 7 بازی شب اول هفته پنجم، شمار گلهای به ثمر رسیده در لیگ یازدهم به 102 گل رسید که در دو بازی باقیمانده از این هفته نیز باید منتظر گلهای دیگری باشیم.

15. 6 کاربر از پست مفید ALI_JUVE تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    دالگلیش
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    495

/گزارش تمرين امروز پرسپوليس/

غيبت 5 بازيكن، وعده كاظميان و تمرينات اختصاصي كريمي

خبرگزاری فارس:
    تمرين امروز پرسپوليس در غياب 5 بازيكن برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين امروز پرسپوليس بعد از اولين پيروزي خود در ليگ برتر از ساعت 10 صبح امروز در ورزشگاه درفشي فر دنبال شد.
    در اين تمرين امروز بازيكناني كه در تركيب اصلي پرسپوليس مقابل صنعت نفت آبادان حضور داشتند، به مدت 30 دقيقه ريكاوري كردند و بازيكنان ذخيره نيز مرور كارهاي تاكتيكي را در دستور كار خود قرار دادند.

* ممددوتال، مازيار زارع، غلامرضا رضايي، عليرضا حقيقي و مهرداد اولايي بازيكنان غايب جلسه تمريني بودند. سومبيك نيز كه با اجازه كادر فني و با مرخصي سه روزه عازم آلمان شده، از جمله نفرات غايب بود.

* محمود خوردبين، سرپرست تيم با تأخير در تمرين امروز حضور پيدا كرد.

* شيث رضايي و آقازماني با لباس شخصي در تمرين امروز حاضر شدند.

* هادي نوروزي به مدت 20 دقيقه تمرين خود را زير نظر گمالوويچ كه بيشتر كارهاي بدني بود انجام داد.

* علي كريمي تمرينات ويژه‌اي را نسبت به ساير بازيكنان انجام داد.

*‌جواد كاظميان در تمرين امروز بسيار خوشحال و سرحال بود. وي به بازيكنان وعده مي‌داد كه در بازي مقابل ذوب آهن هم گل‌زني خواهد كرد. كاظميان تأكيد داشت كه بايد مراقب گرفتن كارت زرد باشند تا دربي را از دست ندهند.

* پرسپوليسي‌ها روز جمعه و شنبه استراحت مي‌كنند و يكشنبه براي تشكيل اردوي چهار روزه راهي يك شهرستان خواهند شد.

17. 6 کاربر از پست مفید ALI_JUVE تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

perspolis نصرتي: باز هم به تيم ملي دعوت خواهم شد

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران در ديدار مقابل صنعت نفت آبادان گفت: به نظر کي روش براي دعوت نشدن به تيم احترام مي گذارم، اما قول مي دهم نظرش را جلب کنم.

''محمد نصرتي'' افزود: کاملا آماده بودم تا اين بار نيز به تيم ملي دعوت شوم اما سرمربي تيم اين کار را نکرد.
    وي ادامه داد: قول مي دهم خيلي زود با بهتر شدن وضعيت پرسپوليس به تيم ملي هم باز گردم.
    مدافع تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص برتري اين تيم در ديدار مقابل صنعت نفت آبادان گفت: خوشحالم پس از چهار هفته ناکامي توانستيم با يک پيروزي شيرين دل هواداران خود را شاد کنيم و اميدوارم اين روند ادامه دار باشد.
    وي در خصوص بستن بازوبند کاپيتاني پرسپوليس در غياب علي کريمي تصريح کرد: مهم نيست چه کسي کاپيتان باشد و اطمينان داشته باشيد تمام بازيکنان ما توانايي بستن بازوبند را دارند.
    وي اظهار داشت: تنها هدف ما موفقيت پرسپوليس است و نبايد به مسايل جزئي پرداخت.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

19. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

perspolis مازيار زارع: با تلاش فراوان به تركيب اصلي بازگشتم

بازيکن ملي پوش تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: پس از آنکه از ترکيب اصلي تيم خارج شده بودم با تلاش و کوشش فراوان موفق شدم بار ديگر به ترکيب بازگردم.

مازيار زارع پس از پيروزي تيمش مقابل صنعت نفت آبادان افزود: خوشبختانه توانستيم در اين ديدار بسيار بهتر از بازي گذشته کار کنيم و در پايان نيز مزد خود را با پيروزي گرفتيم.
    وي ادامه داد: هواداران نيز از بازي ما رضايت داشتند و حمايت آنها در بهتر شدن عملکرد پرسپوليس تاثير بسيار زيادي داشت.
    بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تيم ما براي رسيدن به هماهنگي بيشتر نياز به زمان دارد و به طور حتم در آينده بازي هاي بهتري را از ما خواهيد ديد.
    وي تصريح کرد: از تعطيلات ليگ براي هماهنگ تر شدن استفاده خواهيم کرد و اميدوارم اين تعطيلات به سود ما تمام شود.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

21. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

صفحه 52 از 470 نخستنخست ... 242505152535462102152 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)