Design & Developed BY Patira

صفحه 51 از 100 نخستنخست ... 41495051525361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال ۞ آخرین اخبار از توپچی های لندن در فصل 2011-2012 ۞

به نام خداي اين دنيا و اون دنيا...

سلام
    به تايپك آرسناليها خوش اومديد
    در اين تايپيك آخرين اخبار از FC Arsenal قرار ميگيره
    اميدوارم فصل خوب و همراه باجامي داشته باشيم...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط feri71 : 06-14-2011 در ساعت 17:30 دلیل: ویرایش چند نکته ی مهم

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

امارات میزبان coldplay

باشگاه فوتبال آرسنال اعلام کرد کنسرتی در ماه ژوئن در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.
    گروه انگلیسی coldplay توانستند آخرین آلبوم خود را تحت عنوان Mylo Xyloto ارائه دهند. این گروه روزهای 1 و 2 ژوئن به منظور برپایی کنسرت به ورزشگاه امارات خواهند آمد. آنها تاکنون بیش از 50 میلیون فروش داشته اند.

قیمت بلیطها از 49.5 دلار تا 70 دلار است.این بلیط ها روز 18 نوامبر عرضه عمومی میشوند و آرسنالی ها میتوانند 17 نوامبر این بلیطها را تهیه کنند.

همچنین سال 2008 Bruce Springsteen و سال 2009 Summertime Ball به امارات آمده بودند.

ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی آرسنال از اینکه این گروه به امارات می آیند و همچنین خرید بلیط توسط ارسنالی ها در یک روز قبل از عرضه عمومی ابراز خوشحالی کرد.
    یه روز خوب میاد ...

4. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

ونگر : دوربینها ، بازیها را پاک تر کرده اند

بر اساس صحبتهای آرسن ونگر ، حضور دوربین های تلویزیونی در زمین فوتبال به پاک تر شدن این ورزش بسیار کمک کرده است .
    بر اساس صحبتهای آرسن ونگر ، حضور دوربین های تلویزیونی در زمین فوتبال به پاک تر شدن این ورزش بسیار کمک کرده است .

ونگر میگوید :

" دوربین های تلویزیونی کارهای خوب بسیار زیادی برای یک بازی انجام میدهند "

" مسلما فوتبال پاکسازی شده است چرا که 25 سال پیش بسیار آلوده تر بود ، امروزه بسیار پاک تر شده است زیرا همه چیز در اروپا بررسی میشود .

به یاد دارم بازیهایی را که 25 سال پیش در اروپا و خارج از خانه برگزار میشد و به هیچ وجه پاک نبودند چرا که هیچ فیلمی وجود نداشت .

ونگر افزود :

" فوتبال پاک تر شده است و بازیکنان یکدیگر را بهتر میشناسند ، وقتی یک مربی جوان بودم فوتبال بیشتر محلی و کمتر جهانی بود . مردم یکدیگر را به خوبی نمیشناختند و یکدیگر بسیار زیاد متنفر بودند زیرا ما از یک مکان بودیم نه جای دیگر .

" امروزه در سخت ترین و حساس ترین دربی ها نیز قبل از بازی مردم به هم درود میگویند ، چیزی که 25 سال پیش هرگز نمیتوانستید ببینید

موج نفرت بسیار بزرگتری نسبت به اکنون در قبل از بازیهای بزرگ وجود داشت که تغییر کرده است .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    یه روز خوب میاد ...

6. 6 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

فابرگاس: در آرسنال چیزهای زیادی یاد گرفتم
    سسک فابرگاس به تمجید از آموزش های خود در باشگاه آرسنال پرداخت.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]فابرگاس 24 ساله که با تیم ملی اسپانیا برای دیدار دوستانه مقابل انگلستان بار دیگر به لندن آمده بود، توانست دوباره شهر سابق خود را ملاقات کند.

پس از 8 سال بودن در آرسنال، فابرگاس معتقد است باشگاه آرسنال، آموزش فوق العاده از را در زمینه فوتبالی برای او فراهم کرده بود و او چیزهای زیادی در اینجا یاد گرفته است.

" در آرسنال معمولا از رابین ونپرسی حمایت می کردم و اکنون همان کار را در قبال لیونل مسی و دیوید ویا انجام می دهم.

خیلی چیزها در آرسنال یاد گرفتم و خوب است که می توانم از این تجربه ها در اسپانیا استفاده کنم. در بازی هایی مانند بیلبائو که 2-2 مساوی شد و زمین خیلی خیس بود، به نوعی قدرت انگلیسی نیاز بود.

هدف ما در بارسا کاملا واضح است. چیزی که ما می خواهیم اینست که در تمامی رقابت ها تا جای ممکن پیش برویم. برای انجام این کار، باید در سخت ترین شرایط هم خوب عمل کنیم.

آنها خطوط دفاعی خود را می بندند و ایجاد کردن شانس گلزنی سخت است. اگرچه ما توانستیم بازی را کنترل کنیم.

چیزهای خیلی زیادی در آرسنال یاد گرفتم، آنجا رشد کردم و برای آنها احترام زیادی قائلم! آنها بازیکنان بزرگی دارند و یک مربی بزرگ و من هنوز از فوتبال انگلیسی لذت می برم. "
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

8. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

دستور ونگر برای بازگشت رابین به لندن!
    رابین ون پرسی از کمپ تیم ملی به لندن بر می گردد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]کاپیتان ارزشمند توپچی ها که برای انجام بازی های ملی به کمپ تیم ملی هلند رفته بود، به دستور آرسن ونگر به لندن برمی گردد.

ونپرسی 90 دقیقه در بازی دوستانه هلند مقابل سویس به میدان رفت اما ونگر به ون مارویک مربی هلند گفته است که ونپرسی نباید برای بازی دوستانه بعدی در ترکیب قرار بگیرد.

ونگر از تیم ملی هلند خواسته است که رابین نباید برای این تیم دیگر بازی کند. او معتقد است مهاجم آماده او در حال حاضر خسته است و ریسک مصدومیت وی به شدت بالاست.

سرانجام ون مارویک از به توافق رسیدن با ونگر سخن گفت!

" آرسن از من خواست که آیا می توانم رابین را در هر دو بازی به میدان نفرستم. ملاقات خوبی با ونگر داشتم و ما به توافق رسیدیم که رابین فقط جمعه بازی کند.

بعد از آن ما او را بر می گردانیم. از رابین در مقابل آلمان استفاده نخواهم کرد. "

همچنین آرسنال توانسته بوسیله سطح خون ونپرسی، ثابت کند که به شدت خسته شده است و نیاز به استراحت دارد. رابین بیش از هر بازیکن دیگری در هلند بازی کرده است و در این فصل تا به اینجا 21 بازی برای آرسنال و هلند انجام داده است.

10. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

فابرگاس هشدار داد : رابین را نفروشید !

به عنوان هوادار آرسنال نمیخواهم بازیکن از دست بدهیم
    در حالی که مذاکرات تمدید قرارداد با ون پرسی عملا به زمانی دیگر موکول شده ، کاپیتان پیشین آرسنال به توپچی ها هشدار داد " ون پرسی را به سادگی از دست ندهید "
    فابرگاس در مورد رابین گفت : این آخرین تصمیم رابین است در سن و سال او اگر بخواهد برود ، آخرین انتخابش بوده و اگر بماند اسطوره میشود و در آرسنال باید کار را تمام کند.
    او بازیکنی کلیدی است و هواداران عاشقش هستند ! به سبک آرسنال بازی میکند و ستاره ی درخشانی نیز هست ، نباید او را از دست داد !

او فصل خوبی را شروع کرده و امیدوارم فصلش تا پایان خوب باشد، تا من در آرسنال بودم رابین نتوانسته بود یک فصل کامل را در اوح بماند و مصدومیت ها مانعش میشدند.
    او شاید بتواند به باسرلونا بیآید ، اما اجازه دهید حقیقت را بگوییم ، من طرفدار آرسنال هستم و دوست ندارم بازیکنان تیمم ، تیم را ترک کنند.

سسک در ادامه کمی هم از خودش گفت ...
    برخی فکر میکردند من در اینجا نیمکت نشین خواهم بود ، آنها خیلی به من اعتماد نداشتند اما فعلا همه چیز خوب پیش میرود.
    من هر روز با دوستانم هستنم و از این بابت شادمانم و راضی ! دوست دارم باز هم قهرمان شوم و به 2 جام ابتدای فصل فانع نیستم.
    من هنوز هم آرسنال را دوست دارم و هر چه دارم از آن باشگاه دارم .
    با مردمی که از انگلستان میآیند و آرسنالی هستند بخوبی رفتار میکنم و از اینکه میتوانم آنها را در تعطیلات کریسمس ببینم شادمانم.
    آنها با کلماتی دوست داشتنی با من برخورد میکنند و این برایم خوش آیند است
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    یه روز خوب میاد ...

12. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

حنکینسون : انتخاب سختی پیش رو خواهم داشت

کارل جنکینسون با تصمیم سختی برای انتخاب تیم ملی خود مواجه است .

این مدافع آرسنال پدری انگلیسی و مادری فنلاندی دارد که نماینده هر دو تیم ملی انگلیس و فنلاند در سطح جوانان بوده است .

با این حال او هنوز حق انتخاب هر دو تیم ملی را دارد چرا که در هیچ کدام از تیمهای ملی بزرگسال حضور نداشته اشت .

او به آرسنال-پلیر گفت :

" همه میدانند من یک انتخاب حساس پیش رو خواهم داشت اما در حال حاضر تنها روی باشگاه خود متمرکز هستم و این هدف اصلی من است .

" صادقانه نمیتوانم به شما بگویم انتخاب من بین انگلستان و فنلاند چه خواهد بود ، زیرا این موضوعیست که باید عمیقا به آن فکر کنم که فعلا در آن شرایط و موقعیت نیستم .

بنابراین در حال حاضر تنها روی آرسنال و عملکرد بهتر در اینجا متمرکز هستم .
    یه روز خوب میاد ...

14. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

همانند بزرگانی چون كمبل ، توره و آدامز شدن!

مدافع بلند قامت توپچي ها مصمم است تا تبديل به يكی از بزرگترين مدافعين توپچی ها شود....

در مورد اينكه پای در جای پای بزرگانی چون سول كمبل و كولو توره گذاشته ايد....

همچنين تونی آدامز. من اين بازيكنان را بسيار دوست دارم. برای سالها از بازی آنها لذت بردم. اميدوارم عملكردم را بهبود بخشيده و برای تيم بازيكن مفيدی باشم.

بزرگترين الهام بخش شما در فوتبال چه كسی بود؟

پاسخ به اين سوال كاملا دشوار است زيرا من بازيكن خيلی مستعدی نبودم كه روبايم بازيكنی حرفه ای شدن بوده باشد. بنابراين فوتبال بازی كردن برای من نوعی تفريح و سرگرمی بود.

آن سرگرم كننده بود و من دوست داشتم كه در يگ گروه باشم تا در يك گروه فوتبال بازی كنم و آنجا فرد خاصی كه الهام بخش من شود وجود نداشت. اين گروه و آن تيم فوتبال بود كه الهام بخش من در فوتبال بود.

چه چيزهایی در فوتبال انگلستان برای شما مهيج تر است؟

استاديوم های بزرگ و تيم های بزرگ. آمدن به ليگ برتر و بودن در اينجا برای من يك چالش بزرگ است. بودن در آرسنال هدف بزرگيست.

كدام بازيكنان آرسنال هستند كه شما اشتياق بيشتری برای كار كردن با آنها داريد؟

پاسخ به اين سوال دشوار است زيرا در اينجا هر بازيكنی ويژگی های منحصر به فرد زيادی دارد.

برای من ، هر بازيكنی در اينجا چيزهایی برای ارائه دارد و من فكر می كنم كه می توانم از همه بازيكنان چيزهایی را ياد بگيرم. بنابراين فرد خاصی وجود ندارد و اين تيم است كه عملكرد مرا بهتر می كند.
    یه روز خوب میاد ...

16. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

ونگر: تغییر جو تیم با بازیکنان جدید

آرسن ونگر می گوید بازیکنانی که در آخرین روز نقل و انتقالات به تیم اضافه شدند خیلی زود جو موجود در رختکن را تغییر دادند...
    آرسنال در آخرین روز نقل و انتقالات تابستان پنج بازیکن خرید. آرتتا،مرتساکر،بنایون،پارک و سانتوس بازیکنانی بودند که در 31 آگوست به تیم اضافه شدند.

ونگر می گوید این بازیکنان ظرف دو سه روز جو موجود در رختکن تیم را تغییر دادند.

"من بر این قضیه مصر هستم که بازیکنانی که در تابستان خریدیم کیفیت بالایی دارند.

آنها همچنین شخصیت بزرگی دارند که چیزهایی را به رختکن ما اضافه کرد که مهم بودند. آنها همگی جاه طلب هستند و شما می توانستید پس از دو یه سه روز این را ببینید که جو موجود در تیم تغییر زیادی کرد."

حتی یوسی بنایون که تا کنون نتوانسته در هیچ دیداری در لیگ برتر از ابتدا به میدان برود ونگر را شگفت زده کرده است.

"او در حال حاضر خوب کار می کند. فصل بسیار طولانی است و به او هم بازی خواهد رسید و من متقاعد شده ام که او بازیکن مهمی برای ما خواهد بود، تجربه او می تواند در مواقع خاص خیلی به کار ما بیاید."
    یه روز خوب میاد ...

18. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

پارک : اکنون در شرایط خوبی هستم

پارک چو یانگ معتقد است در حال رسیدن به اوج خود پس از تطبیق با زندگی جدید در انگلستان است .

کاپیتان کره جنوبی در حالی به لندن بازگشته است که موفقیتی دیگر در بازیهای ملی بدست آورده و در پنجمین حضور متوالی خود برای کشورش گلزنی کرده است .

او به آرسنال - پلیر گفت :

" در حدود دو ماه قبل که به اینجا آمدم تمرینات خیلی زیادی نداشتم و تنها تعدادی تمرینات شخصی انجام میدادم .

" دو ماه از حضورم در این تیم میگذرد و اکنون احساس میکنم در شرایط عادی هستم. مربیان ، تمرینات مربوط به مسابقات را تنظیم میکنند و ما بازی میکنیم که بسیار خوب است .

او همچنین افزود :

" همه ی کارکنان آرسنال و هر کس دیگری به من کمک کرده است ، همچنین همسر من در اینجا است و بنابراین مشکلات زیادی برای حل کردن وجود ندارد .

" شخصا یک جو پر سر و صدا را دوست ندارم ، من یک زندگی آرام را ترجیح میدهم ، در یک منطقه ی بسیار آرام لندن زندگی میکنم و واقعا آن را دوست دارم .

" این بسیار خوب است که برای زندگی در اینجا هیچ مشکلی ندارم ، من در مورد غذا سخت گیر نیستم بنابراین برای غذا نیز هیچ مشکلی ندارم
    یه روز خوب میاد ...

20. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

اولین نشانه های جدایی پروفسور از آرسنال؛ ونگر: در پایان فصل در مورد آینده ام تصمیم گیری می کنم
    این در حالی است که بعد از هفته های فاجعه بار ابتدایی این فصل، توپچی ها در چند هفته اخیر بسیار خوب نتیجه گرفته اند

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، برای اولین بار به طور تلویحی اعلام کرد ممکن است در پایان این فصل این باشگاه را ترک کند.

این در حالی است که بعد از هفته های فاجعه بار ابتدایی این فصل، توپچی ها در چند هفته اخیر بسیار خوب نتیجه گرفته اند و پیروزی 5-3 مقابل چلسی، درخشان ترین نتیجه آنها در این هفته ها بوده است.

علی رغم دوران خوبی که ونگر در آرسنال داشته، انتقادات باعث شده تا او به جدایی از این باشگاه فکر کند.

او در گفتگو با نشربه اکیپ و در پاسخ به این سوال که ایا یک پروژه بلند مدت جدید را در آرسنال آغاز کرده، گفت:" نه؛ ما اکنون در مورد یک پروژه کوتاه مدت صحبت می کنیم. اما اینکه این پروژه را من ادامه می دهم یا مربی دیگری، خیلی فرق نمی کند. مربی بعدی برای موفقیت به یک ساختار مناسب نیاز دارد."

وقتی از او سوال شد که آیا قرار است 15 سال دیگر در آرسنال بماند، گفت:" ما در این مورد در پایان فصل صحبت می کنیم."

بزرگترین ناراحتی ونگر در این فصل از دست دادن چند ستاره اصلی اش است.

" برای اولین بار ما بازیکنانی را از دست دادیم که خودمان پرورش شان داده بودیم. من خیلی ناراحت شدم. از دست دادن بازیکنانی کلیدی که سرمایه گذاری زیادی روی آنها انجام دادیم، بسیار ناراحت کننده بود."

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

22. 7 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

صفحه 51 از 100 نخستنخست ... 41495051525361 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)