Design & Developed BY Patira

صفحه 51 از 112 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1120
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadide آخرین خبر ها از شیاطین سرخ فصل 2011/12

به نام خدا

آخرین خبرها از شیاطین سرخ فصل 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه منچستر یونایتد در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

تذکر : 1. از قرار دادن مصاحبه های روزانه ی بازیکنان و مربیان که از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند خودداری کنید.
    2. اخبار نقل و انتقالات در همین تاپیک قرار خواهد گرفت. با تشکر

2. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

سر الکس:هدف،صدرنشینی در گروه است

سر الکس می خواهد با کسب پیروزی مقابل بنفیکا و در نهایت صدر نشینی در گروه از برخورد با قدرت های برتر در مرحله بعدی جلوگیری کند.

وی می گوید:"ما در مقابل بازل بی دقت بودیم و دو امتیاز از دست دادیم اما حالا به همراه بنفیکا صدرنشین گروه هستیم."وی هشدار میدهد"بازل پنج امتیاز دارد پس کار هنوز تمام نشده است شما اگر به تمام احتمالات نگاه کنید میبینید که ما حتی اگر بنفیکا را ببریم بازم ممکن است حذف شویم!

شاید احمقانه بنظر برسد اما اگر بازل اوتلول گالاتی را ببرد و بعد در روز اخر ما را هم شکست دهد ان وقت بر اساس تفاضل گل ممکن است ما حذف شویم.

مهمترین چیز صعود از گروه است اما جایزه اصلی صدر نشینی است چون ان وقت با تیم های قدرتمندی همچون رئال و بارسا در مرحله بعد برخورد نمیکنیم.هر چند که ممکن است بارسا در گروهش دوم شود چون باید با میلانی بازی کنند که تا به اینجا خوب کار کرده است."

رئیس کاملا بازی رقیبانش در اروپا را زیر نظر دارد و از بازی چندین تیم تحت تاثیر قرار گرفته است.یکی از ان ها رئال خوزه مورینیو است که در حال حاضر با 3 امتیاز اختلاف نسبت به بارسا در صدر جدول لالیگا قرار دارد.
    سر الکس طرفدار کار گروهی و انرژی رئال هاست و بازی ستارگانی همچون اوزیل و شاگرد سابقش کریستیانو رونالدو را تمجید میکند .
    "من فکر میکنم که رئال پیشرفت کرده است.من بازی های ان ها را نگاه میکنم و ان ها واقعا خوب بازی میکنند.در واقع از تمامی جهات من فکر میکنم که ان ها الان به خوبی بارسلونا هستند و رکورد گلزنیشون هم چشمگیر است.قطعا پیشرفت کرده اند هیچ شکی در ان نیست.
    ان ها بسیار اماده هستند و انرژی زیادی دارند .من همچنین فکر میکنم اوزیل هم از زمان ورودش پیشرفت زیادی کرده است و رونالدو هم که رونالدوست!
    او فوق العاده است ،104 گل در 107 مسابقه واقعا درخشان است .نزدیک است که رکورد من را هم بشکند!

mufctalk.com

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

4. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

رونی مشکلی برای فردا شب ندارد

فرگوسن انتظار دارد که رونی برای بازی فردا شب مقابل بنفیکا مشکلی نداشته باشد اگر چه که تمرینات امروز صبح را از دست داد.

سر الکس فرگوسن در کنفرانس خبری قبل از بازی خود درباره اخرین اخبار تیمش میگوید:"جانی ایوانز از ناحیه همسترینگ مقداری مشکل دارد اما امیدوارم که برای فردا اماده باشد.وین رونی هم در بازی روز شنبه چندین ضربه به پاش خورد و تمرینات امروز صبح را از دست داد اما با این حال باید برای بازی فردا اماده باشد.
    کریس اسمالینگ هم امروز به طور جداگانه تمرین کرد اما به بازی بنفیکا نمیرسد و احتمالا برای دیدار مقابل نیوکاسل مشکلی ندارد.اندرسون هم مصدوم است و بازی نمیکند."

سر الکس از اهمیت دیدار بنفیکا و احساسش بر اینکه صعود به عنوان تیم اول بسیار مهم است میگوید.
    "این بازی بزرگی است.با توجه به تاریخچه دیدار های ما در برابر بنفیکا این یک بازی بزرگ و مهم در اروپا است.ما خاطرات خوبی از دیدار های گذشته با این تیم داریم.

من فکر میکنم در بازی رفت ما به خوبی حفظ توپ کردیم و ان نتیجه عادلانه ای بود ،در 15 دقیقه پایانی ان ها بیشتر فشار اوردند و فکر کنم که بازی فردا شب بسیار جالب باشد چون هر دو تیم به دنبال برد هستند. و امیدوارم که نتیجه ای که میخواهیم را بگیریم.

mufctalk.com
    هدف ما صعود به عنوان تیم اول است که این مسئله چندین مزیت دارد .یکی اینکه در مرحله بعد از برخورد با تیم های قدرتمند جلوگیری میکند و دیگری این که بازی برگشت در خانه ما است.این مسئله همیشه تاثیر گزار بوده و برای همین ما به دنبال صدرنشینی هستیم.
    البته که قدرت تیم ها در سطح بالایی است و اینکه با کدام تیم بازی کنیم تفاوت زیادی ایجاد نمیکند .مزیت اصلی که در ذهن من است ،داشتن شانس بازی در الدترافورد در دیدار برگشت است."

6. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

فرگوسن : ما از سال ها قبل خواهان فیل جونز بودیم

سوپرایز فصل نقل و انتقالات تابستانی منچستر یونایتد پرداخت £16m به باشگاه بلکبرن بابت فیل جونز بود.
    همراه با تیم های دیگری که در فصل نقل و انتقالات به دنبال بازیکنان مختلف بودند.الکس فرگوسن تصمیم گرفته بود که زمان خرید جونز است حتی اگر طرح اصلی صبر برای یک یا دوسال دیگر بود.

فرگوسن فاش کرد که منچستر یونایتد از سال ها قبل خواهان فیل جونز بوده است.در آن زمان که جونز برای تیم جوانان بلکبرن باری میکرده است قبل از اینکه Sam Allardyce اورا به تیم اصلی راه بدهد.

فرگوسن در این باره گفت:سام به من گفت ما اورا ربودیم.

"درست قبل از بازی بود و من به خوبی جونز را به خاطر داشتم که دوسال قبل با تیم جوانان در مقابل ما بازی کرده بود و نمایش فوق العاده ای از خود نشان داده بود.من روز بعد یک تماس تلفنی با سام داشتم و فقط خندید و گفت جونز را وارد تیم اصلی کرده است.

mufctalk.com

8. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

نگرانی وین رونی جدی نیست

سر آلکس فرگوسن در انتظار آمادگی وین رونی در دیدار در مقابل تیم بنفیکاست، با وجود از دست دادن جلسه تمرینی صبح روز دو شنبه قرمزها.
    سر آلکس فرگوسن در گفتگو با رسانه ها در کنفرانس مطبوعاتی Uefa قبل از دیدار با تیم بنفیکا در این خصوص توضیح داد: ما از دیدار روز شنبه یکی دو ضربه دریافت کردیم. جاناتان اوانز مقداری گرفتگی عظلات در پشت ران خود دارد اما ما امیدواریم که او فردا خوب شود. وین رونی چند ضربه دریافت کرده و جلسه تمرینی امروز را از دست داد اما میبایست خوب باشد. کریس اسمالینگ امروز صبح تمرین کرده اما برای دیدار فردا آماده نیست، او باید برای روز شنبه [ در برابر تیم نیوکاسیل یونایتد ] آماده باشد و اولیویرا اندرسون از مصدومیت رهایی یافته.
    سر مربی اهمیت دیدار در برابر تیم بنفیکا را به رسمیت میشناسد و احساس میکند که صدرنشینی در گروه مهم است.
    سر مربی شیاطین سرخ در ادامه افزود: این یک دیدار بزرگ است. ما میدانیم که این یک دیدار واقعاً اروپائیست با سابقه میان تیم بنفیکا و خودمان. ما تا به حال تعدادی از مسابقات بزرگ در گذشته داشته ایم، و البته این همیشه در بانک حافظه هک خواهد شد. در دیدار اول من فکر میکنم ما واقعاً تملک خوبی داشتیم، خردمندانه و در نهایت نتیجه 1 - 1 سزاوارانه بود. در 15 دقیقه آخر، آنها تهدیدهای بسیار کمی داشتند و دیدار فردا واقعاً جالب است زیرا هر 2 تیم میخواهند پیروز شوند، بدیهسیت که باید دیداری باز انجام دهند. امیدوارم که نتیجه ای را که میخواهیم به دست بیاوریم. احتمالاً پاداش بیرون آمدن از آن این است که ما در پایان صدرنشین گروه باشیم. یک مسئله این است که تیم شما بازی میکند اما دیگری این است که در دور دوم در خانه در ورزشگاه اولدترافورد است. این همیشه یک مزیت است، بنابراین ما همواره قصد داریم با صدرنشینی به پایان برسانیم. این همیشه مورد توجه نبوده همانطور که ما چند بار با مقام دومی به پایان رساندیم، اما با کیفیت تیمها، این تفاوت بزرگی را ایجاد نمیکند. این میتواند تفاوت اندکی ایجاد کند و مزیت اصلی، به نظر من، داشتن بازی برگشت در ورزشگاه اولدترافورد است.

mufctalk.com

10. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    پدر خوانده ی فوتبال "سرالکس "
    بازیکن محبوب
    پل اسکولز

EnglandManUtd

تشکر ها
    317
    تشکر شده 296 در 74 پست

manutd بازيکنان منچستر يونايتدبه قدرت تيمشان ايمان دارند

با وجود تداوم صدرنشيني منچسترسيتي در ليگ برتر انگليس، بازيکنان منچستريونايتد همچنان نسبت به قهرماني تيم‌شان در پايان فصل ابراز اميدواري مي‌کنند.

وين روني و نماينا ويديچ اعلام کردند که هنوز اطمينان دارند تيم شان مي‌تواند با پيشي گرفتن از منچسترسيتي به قهرماني ليگ برتر انگليس دست پيدا کند.
    روني گفت: هيچ وقت نمي دانيد در آينده چه اتفاقي رخ خواهد داد. ما فصل قبل توانستيم به صدر جدول برسيم و قهرمان شويم. هنوز بازي‌هاي زيادي تا پايان فصل باقي‌مانده، ولي منچسترسيتي هم بازيکنان خوبي دارد و حتما دوست دارند در پايان فصل به قهرماني برسند. به همين دليل نبايد آن‌ها را دست کم بگيريم.
    نماينا ويديچ نيز ابراز اطمينان کرد که منچسترسيتي در بازي‌هاي آينده نمي‌تواند به همين روند ادامه دهد و دچار مشکل خواهد شد.

مهاجم شياطين سرخ گفت: اگر فصل قبل را به ياد داشته باشيد به صحت حرف‌هاي من پي خواهيد برد. عملکرد چلسي در هفت، هشت بازي اول باور کردني نبود، اما همواره دوران افول هم سر خواهد رسيد. هر فصل 10 ماه طول مي‌کشد و هيچ تيمي نمي‌تواند در تمام طول مدت فصل بازي خوبي ارائه کند. در فوتبال هميشه روزهاي بد و روزهاي خوب وجود دارد.

وي در پايان گفت: به همين دليل ذهن خود را معطوف منچسترسيتي نمي‌کنيم. ما هنوز يک بازي ديگر مقابل اين تيم داريم و آن‌ها بايد با چهار ، پنج تيم بالاي جدول هم بازي کنند.

در حال حاضر منچستريونايتد با پنج امتياز کمتر از منچسترسيتي صدرنشين در رده دوم جدول رده بندي ليگ برتر انگليس جاي گرفته است. ديدار رفت اين دو تيم با نتيجه‌ عجيب شش بر يک به سود منچسترسيتي به پايان رسيد.

منبع: ورزش3

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 3 کاربر از پست مفید Arya تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    پل اسکولز

EnglandManUtd

تشکر ها
    317
    تشکر شده 296 در 74 پست

manutd ریو فردیناند در مورد آینده اش نظر داد

ریو فردیناند در پی خبر هایی که با تازگی از وی منتشر شده است گفت که در تابستان ، با باشگاه سر ماندن یا رفتنم صحبت خواهم کرد . فردیناند 18 ماه از قرار دادش باقی مانده است .

مدافع انگلیسی و ملی پوش باشگاه منچستر یونایتد ، که در چند سال اخیر با آسیب ها و مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم کرده است ، در این فصل جایش رو به جوانان آینده داری مانند فیل جونز و کریس اسمالینگ داده است .

فردیناند ، در شروع هفته ، دیروز نمایش خوبی نسبتا خوبی داشت و در برد 1 بر 0 برابر سوانسی نقش بسزایی را ایفا کرد و نشان داد همان بازیکن اماده سال های قبل بوده است .

سر آکس فرگوسن ، سرمربی شیاطین سرخ هم برای اولین بار اعلام کرد که دیگر ریو فردیناند انتخاب اول من برای قلب دفاع یونایتد نیست و بازیکنانی مثل کریس اسمالینگ ، فیل جونز و نمانیا ویدیچ ، با نمایش خوبی که به اجرا گذاشته اند ، مبارزه سختی برای بازی در ترکیب اصلی آغاز کرده اند

مدافع سابق تیم وست هم ، قراردادش تا زمانی که 35 ساله شود ادامه دارد و میخواهد به مانند دیگر اسطوره های این باشگاه ، قرار دادش را برای 1 سال دیگر تمدید کند .

گاهی اوغات نیز فردیناند گفته است که احتمال دارد اولدترافورد رو ترک کند و از انگلستان خارج شود و به یکی از باشگاه های لیگ MLS بپیوندد ، اما به نظر نمی رسد که یونایتد قبل از اتمام قرار داد فردیناند ، اجازه این انتقال را صادر کند

کانون هواداران منچستر یونایتد

14. 3 کاربر از پست مفید Arya تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

طعنه ستاره باشگاه منچستر یونایتد به طرفداران باشگاه لیورپول

طعنه ریو فردیناند به طرفداران باشگاه لیورپول.
    ریو فردیناند، ملی پوش انگلیسی در صفحه شخصی خود در تـــویئر نوشت که نوزدهمین قهرمانی تیم منچستر یونایتد در لیگ انگلستان منبعی از حسادت برای طرفداران باشگاه لیورپول است. وی در ادامه گفت: تلخ کام ترین ( حسود ترین ) طرفداران در تـــویئر لیورپولیها هستند. واقعاً چه مشکلی بچه ها، از تیم خود لذت ببرید به علاوه اینکه در مورد نوزدهمین قهرمانی تیم منچستر یونایتد نگران نباشد!! من عاشق شوخی کنایه دار در اینحا هستم! من شکلی از تنفر مانند حسادت میبینم با برخی از شما بچه ها پس این را به طورن مرتب حفظ کنید!

mufctalk.com

16. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

مایکل کریک: ما در بهترین فورم خود نیستیم اما قضاوت در باره ما در کریسمس

مایکل کریک از منتقدین تیم منچستر یونایتد خواست تا ماه آینده قضاوت نکنند، اما اذعان میکند که تیمش کمتر از بهترین فورم خود است.
    شیاطین سرخ در هر 3 دیدار خود در لیگ برتر انگلستان پس از شکست 1 - 6 در مقابل تیم منچستر سیتی به پیروزی دست یافته، اما پیروزیهای آنها همگی ضعیف بوده، با این پرسش که آیا آنها میتوانند پس از نمایشهای اندکی ضعیف، خود را در رقابت با رقبای محلی نگه دارند؟ اما مرد سابق باشگاه تاتنهام هاتسپر میگوید که در حال حاضر زمان کسب کردن امتیازات ساده است، و معتقد است پیروز شدن ضعیف نشان دهنده کاراکتر و شخصیت این تیم است، پس از پیروزی 0 - 1 آنها در برابر تیم سوانسی سیتی.
    مایکل کریک طی اظهاراتی که بازتاب آن در روزنامه The Daily Telegraph، چاپ انگلستان منعکس شد، در این باره توضیج داد: ما در بهترین فورم خود نیستیم و فوتبال مانند آنچه میتواند دیده شود سلیس ( روان ) و یا آسان نیست. اما ما برای پیروزی و کسب 3 امتیاز خوشحالیم. این مرحله از فصل پیرامون کسب امتیاز است. این در باب پیوند، اتحاد با یکدیگر و نشان دادن مقدار زیادی از کاراکتر و شخصیت است.
    مایکل کریک در خاتمه تأکید کرد: از آنجایی قضاوت کنید که ما در نزدیکی کریسمس هستیم.

mufctalk.com

18. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

ویدیچ اذعان میکند که بارسا به مشغله ذهنی یونایتد تبدیل شده است

کاپیتان یونایتد باور دارد که در صورت مصاف دوباره دو تیم در فینال مونیخ اینبار نوبت ان هاست که جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

یونایتد در دو فینال 11 و 2009 مغلوب بارسلونا شده است که از اخرین نبرد ان ها بیشتر از شش ماه نمیگذرد.
    کاپیتان منچستر یونایتد تائید میکند که شکست دادن بارسا تبدیل به یک مشغله ذهنی در باشگاه شده است.
    وی میگوید ان ها مصمم هستند که با روش خود و حفظ اصول تهاجمی خودشان ان ها را شکست دهند.

ویدیچ میگوید"بله این برای ما یک مشغله ذهنی شده است.با این حال ما با ان ها در نیمه نهایی سال 2008 بازی کردیم و شکستشان دادیم.
    اگر شما به دو بازی سال های 2011 و 2009 نگاه کنید ،روشی که ان ها بازی کردند ،ان ها در هر دو بازی بهتر از ما بودن و شایستگی کسب جام را داشتند.
    اما امسال یک سال جدید با چالشی جدید است.

ما با ان ها در پیش فصل بازی کردیم و شکستشان دادیم و فکر میکنم که در این مدت چیز هایی را یاد گرفتیم.
    ما روشمان را عوض نکردیم که شبیه بارسا شویم ،ان ها روش بازی خود را دارند و ما هم روش مخصوص به خود را داریم.

بله،ان ها دو بار ما را مغلوب کردند اما تاریخ و موفقیت هایی که کسب کردیم چیزی نیست که بشود ان ها را دست کم گرفت.ما در چهار سال اخیر در سه فینال بوده ایم.

ما روش خود را داریم ،ما منچستر یونایتد هستیم.ما میتوانیم پیشرفت کنیم و اگر که میخواهیم ان ها را شکست دهیم باید اینکار را انجام دهیم.

این در مورد یک انقلاب در باشگاه نیست،بلکه در مورد انجام دادن برخی چیز ها به صورت متفاوت است.ما نمیتونیم که عین روش بارسا را پیاده کنیم چون در مقایسه با فوتبال انگلیسی ان ناسازگار و مغایر است."

mufctalk.com

20. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    پل اسکولز

EnglandManUtd

تشکر ها
    317
    تشکر شده 296 در 74 پست

manutd نمانیا ویدیچ: نباید به نتایج منچسترسیتی فکر کنیم

یونایتدها بعد از شکست 6-1 مقابل رقیب همشهری، 5 امتیاز از این تیم در صدر جدول عقب افتادند اما در 5 دیدار اخیرشان بدون اینکه گلی دریافت کنند، به پیروزی رسیدند
    نمانیا ویدیچ، کاپیتان منچستریونایتد، معتقد است این تیم برای کم کردن فاصله صدر جدول تنها باید روی بازی های خودش تمرکز کند.
    یونایتدها بعد از شکست 6-1 مقابل رقیب همشهری، 5 امتیاز از این تیم در صدر جدول عقب افتادند اما در 5 دیدار اخیرشان بدون اینکه گلی دریافت کنند، به پیروزی رسیدند.

ویدیچ در گفتگو با دیلی میل گفت:" برای چند هفته باید تنها روی بازی های خودمان تمرکز کنیم. ما می خواهیم پیشرفت کنیم و بهتر شویم. ما به سیتی، بازی های شان و اینکه در هر بازی چند گل می زنند، فکر نمی کنیم. این شیوه ما برای قهرمانی نیست.

هنوز راهی طولانی در پیش است. نباید به مرحله ای برسیم که ببینیم تنها شش هفته دیگر باقی مانده و آنها همچنان با 5 امتیاز از ما پیش هستند. ما باید کاری را انجام دهیم که می خواهیم.

سال گذشته نیز چلسی فصل را فوق العاده آغاز کرد. اما نمی توان برای 10 ماه فوق العاده بازی کرد. هر تیمی علاوه بر روز خوب، روزهای بد هم دارد.
    ما همیشه به دنبال پیشرفت هستیم و چندان به تیم های دیگر فکر نمی کنیم؛ فکر می کنم این کلید پیشرفت است. بازیکنان تیم ما ویژگی های بسیار خوبی دارند."

کانون هواداران منچستر یونایتد

22. 3 کاربر از پست مفید Arya تشکر کرده اند .

صفحه 51 از 112 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)