Design & Developed BY Patira

صفحه 51 از 105 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1048
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal آبی دلان ... حرف های خودمونی هواداران استقلال

آبی دلان

بین همه تیمهای دنیا عشق است استقلال

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

این تاپیک برای صحبت های دوستانه شما عزیزان با یکدیگر ، تبادل نظر ، انتقاد و پیشنهاد و مهم تر از همه حمایت از تیم محبوبتان استقلال ایجاد شده.

-= به امید قهرمانی استقلال =-

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 10-04-2011 در ساعت 19:51

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

پیش فرض اخلاق را له نکنید

اخلاق را له نکنید / فرهاد تو برنده ای نه بازنده
    دوشنبه 28 / 01 /1391 روز خوبی برای فوتبال دوستان بود. استقلالی ها که نمک گیر پرسپولیسی ها در بازی پلی آف با تیم برانکو شدهبودند هواداران خود را برای دیدار پرسپولیسس با الغرافه و تشویق پرسپولیس در آن بازی دعوت کردند بی خبر از اتفاقی که در روز مسابقه رخ خواهد داد.هواداران استقلال که از یک طرف نمک خورده بودند و میخواستند محبت های علی پروین که نقش زیادی در تجمع هواداران پرسپولیس به ورزشگاه در بازی پلی آف را داشت جبران کنند روزی که علی پروین گفته بود:[ من قبلا هم گفتم تیم دوم من استقلاله] و در طرف دیگر بازیکن افسانه ای آنها فرهاد مجیدی بود که در الغرافه توپ میزد و دو دلی را در دل هواداران استقلال برای حضور در ورزشگاه ایجاد میکرد.سر انجام آبی ها دل به دریا زدند و به ورزشگاه آزادی رفتند و با 70 درصد هواداران پرسپولیس 94 هزار نفر رو تشکیل دادن.ولی .. ولی در یک آن ملتی که تاریخ چند هزار ساله داره و به داشتن فرهنگ و تمدن در دنیا زبان زد خاص و عامه.ملتی که با کوروش سر بلند شد با نژاد آریایی غرور آفرین و با اسلام کامل شد خود را در مقابل ملتی که تاریخ چند صد ساله داره توسط چند آدم به اصتلاح عاقل در آستانه ی رسوایی قرار میگیره. تماشاگر نما نه تماشاگران بودند.تعداد تماشاگرنما ها اینقدر زیاد نیست آنها بودند که به بازیکن سابق تیم ملیشون حتی قبل از ورود به داخل زمین فحش ناموسی دادند و یک ایرانی رو بین هم تیمی های خارجیش که بعضی ها فارسی بلد بودن خرد کردند.بعد از بازی چند بازیکن الغرافه که فارسی بلد بودن با تعجب از مجیدی پرسیدند برای چی بهخانواده ات توهین کردن ما این مدلی رو هیچ جی دانیا ندیدیم که در کشوری به خانواده ی بازیکن سابق تیم ملیشون توهین کنند.
    این همه اعتبار و این همه اقتدار همه چی شد؟ یک آن سوار بر باد شد و رفت. اتحدا آبی و قرمزی که این همه مدیران و اسطوره ها و بازینان سعی کردن ایجاد کنند یک روزه تمامی زحمت ها بر باد رفت. یه عده تماشاگر تعصبات قرمز و آبی رو علم کردن و شرافت را زیر آن سر بریدند.و به بازیکن هم وطنشون توهین کردند. سه شنبه شب فرهاد مجیدی در کشورش غریب بود.بعد از بازی هم تیمی های عرب زبانش بهش در درکه ی تهران دل داری دادن . آیا در جواب 60 دقیقه فحش خوردن نشان دادن پیراهن آبی و عدد 4 بعد از تحمل همه ی توهین ها چیز زیادی بود؟شاید تنها جرم فرهاد آبی بودن او بود.به یاد شعر سهراب می افتم که میگفت: آب را گل نکنیم و افسوس که حال باید گفت : اخلاق را له نکنید.شاید گل مساوی الغرافه و شکست سنگین پرسپولیس در برابر سایپا و خطر کسر 9 امتیاز از سوی فیفا کار خدای فرهاد باشد.او قرمز ها را نبخشید.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

3. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

5. 3 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal 3

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

ویرایش توسط hamedss : 04-28-2012 در ساعت 21:41

7. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal انتشار اسناد مربوط به کمپ باشگاه استقلال

انتشار اسناد مربوط به کمپ باشگاه استقلال

فتح‌الله‌زاده: تا 20 روز دیگر پایان‌کار می‌گیرم

خبرگزاری فارس: به دنبال اخبار ضد و نقیض درباره سند کمپ باشگاه استقلال، خبرگزاری فارس سه سند مربوط به این کمپ را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مدت‌هاست که بحث در خصوص زمین کمپ باشگاه استقلال و اینکه آیا این زمین متعلق به این باشگاه هست یا خیر وجود دارد. این در شرایطی است که علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال بارها اعلام کرده سند این کمپ به نام استقلال است و اگر غیر از این بود نمی‌توانستند در آن ساخت و ساز انجام دهند.
    همین موضوع باعث شد فتح‌الله‌زاده با ارائه اسنادی به خبرگزاری فارس اعلام کند که این کمپ متعلق به این باشگاه است. فتح‌الله‌زاده تاکید کرد که اسناد دیگری هم موجود است که در صورت لزوم در اختیار خبرگزاری فارس قرار می‌دهد. سه سند مربوط به کمپ استقلال در سمت چپ خبر قابل مشاهده است و در زیر نیز توضیحات مدیرعامل استقلال آمده است.

فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با اشاره به روند احداث کمپ باشگاه استقلال گفت: تقریبا 10 سال پیش این زمین را در اختیار گرفتم و حدود 9 سال قبل اولین کلنگ را با حضور آقایان آقامحمدی، ایروانی، میرولد و قریب زدیم. دو روز بعد از این اتفاق بود که از مدیرعاملی استقلال کنار رفتم.
    وی اظهار داشت: زمین کمپ استقلال از جمله زمین‌های ورزشی است که در اختیار "زمین شهری" است. حتی چند کشتی گیر هم از این زمین‌ها استفاده کردند و آن را ساختند و سندش را هم گرفتند. اولین کاری که برای زمین انجام دادم این بود که دور آن را دیوارکشی بتونی انجام دادم. این زمین ماند و هیچ کس روی آن کاری انجام نداد. وقتی پس از 6 سال به استقلال برگشتم متوجه شدم احداث کمپ مشکلاتی دارد که باید آنها را رفع کنم.
    فتح‌الله‌زاده اضافه کرد: بلافاصله کارهای مقدماتی را انجام دادم و دوباره مراسم کلنگ‌زنی را این بار با حضور آقایان علی‌آبادی، زریبافان، مرحوم حجازی و بسیاری از پیشکسوتان حدود 5 سال پیش برگزار شد و جالب است بدانید که مجددا دو روز بعد من را برکنار کردند. بعد از این ماجرا همه ‌گفتند مراسم کلنگ زنی برایت خوش یمن نیست.
    مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: هنگامی که از استقلال رفتم واعظ آشتیانی مدیرعامل شد و اعلام کرد زمین معارض دارد و حتی گفت زمین برای استقلال نیست. واقعیت این است که در اختیار گرفتن چنین زمین‌هایی دوندگی می‌خواهد. باید به اداره برق، آب، گاز و شهرداری رفت و کارهای آن را انجام داد. مگر شهرداری به همین سادگی اجازه می‌دهد در زمینی که برای شما نیست، ساخت و ساز کنید. دوستان این سختی‌ها را نمی‌خواستند به جان بخرند و راحت‌ترین کار این بود که بگویند زمین معارض دارد و سند ندارد.
    فتح‌الله‌زاده تاکید کرد: وقتی به استقلال برگشتم مجددا با مسئولان "زمین شهری" جلسه گذاشتم و آنها در محضر از من تعهد کتبی گرفتند که هر چه سریع‌تر کارهای زمین را انجام دهم. این در حالی بود که دوستان مدام می‌گفتند زمین سند ندارد. مدیر کل وقت سازمان تربیت بدنی زمین را به ما واگذار کرد تا روی آن حداقل‌ها را انجام دهیم. قانون می‌گوید تا زمانی که این کار انجام نشود، سند به نام نخواهد شد. ابتدا باید دیوارکشی کنیم، کارها انجام شود، سکوها آماده شود و پس از آن بازدید نهایی انجام خواهد شد. حالا شما خواهید دید تا 20 روز دیگر من پایان کار موقت را هم خواهم گرفت و به زودی کمپ را به نام استقلال سند خواهم زد.

فتح الله زاده در کمپ استقلال در اولین روزهای افتتاح

فتح‌الله‌زاده یادآور شد: از اینگونه زمین‌ها به اشخاص داده‌اند و آنها کارش را انجام داده و سند گرفتند. این اواخر شخصی به ما مراجعه کرد و گفت 300 متر از این زمین مال من است. من هم به او گفتم که 34 هزار متر را به خاطر 300 متر معارض از دست نمی‌دهم و با آن آقا صحبت کردم و گفتم سازمان "زمین شهری" به شما کمک خواهد کرد و به عوض آن به شما زمین می‌دهد. حتی چند زمین هم به آن شخص نشان دادیم که اگر خواست آنها را بردارد و اگر هم نخواست، بیاید و از همین 34 هزار متر گوشه‌ای را به نام خود بزند.
    وی افزود: در کمپ استقلال سکوها در حال ساخته شدن است، ساختمان اداری تشکیل شده،‌ چمن مصنوعی به بهره‌برداری رسیده و قرار است برنامه‌های متنوعی در آنجا انجام دهیم. امروز هم استقلال در آنجا تمرین خواهد کرد و ظرف 20 روز آینده پایان کار موقت را می‌گیرم و سند به نام استقلال خواهد شد و این کمپ مبارک استقلال و هوادارانش باشد.
    فتح‌الله‌زاده در ادامه گفت‌وگو با فارس در خصوص آخرین وضعیت مهدی امیرآبادی و میلاد میداودی که مجوز حضور در تمرینات را ندارند،‌ گفت: قرار است این دو نفر فردا به باشگاه بیایند تا در موردشان تصمیم‌گیری شود.
    وی در پاسخ به این سؤال که آیا این دو نفر جریمه می‌شوند یا خیر،‌ گفت: این مسئله به عهده کمیته انضباطی است و این کمیته تصمیم نهایی را خواهد گرفت.
    فتح‌الله‌زاده با اشاره به پاداش پیروزی مقابل الریان عنوان کرد: 2 میلیون تومان توسط برادران شفیع‌زاده به عنوان پاداش به بازیکنان تعلق گرفت و 3 میلیون هم خودم پرداخت کردم و در مجموع به خاطر این پیروزی با ارزش 5 میلیون تومان به بازیکنان تقدیم خواهم کرد.
    وی در پایان در خصوص دیدار استقلال و نسف قارشی گفت: مطمئن باشید با بازیکنان باغیرتی که داریم حریف ازبکستانی را در خانه‌اش شکست می‌دهیم.
    تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست 13910215000083_PhotoL.jpg   13910215000084_PhotoL.jpg   13910215000085_PhotoL.jpg  

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

9. 3 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal احداث کمپ اختصاصی تیم فوتبال استقلال

احداث کمپ اختصاصی تیم فوتبال استقلال
    .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

11. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

13. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    دیدر دروگبا
    اسم واقعی شما
    خلیل

ArgentinaChelseaMilan

تشکر ها
    1,728
    تشکر شده 551 در 124 پست

esteghlal

درسته قهرمان نشدیم اما همچنان آبی دل سربلنده. بر بام آسیا می نشینیم و فراتر از هر تیم دیگر امثال تیم های ............ .
    روبرتو باجو : رسوایی فوتبال کالچو پولی نیست ! ندادن توپ طلا به دل پیرو است !

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

15. 3 کاربر از پست مفید drogba-maldini تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بانی
    مربی مورد علاقه
    Roberto di Matteo/Gus Hiddink/moriniho
    بازیکن محبوب
    Farhad Majidi/Buffon/Lampard/Nedved
    اسم واقعی شما
    Amin

NetherlandsChelseaSS_Tehran

تشکر ها
    23
    تشکر شده 184 در 65 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اختصاصی آبیته – فرهاد مجیدی کاپیتان محبوب استقلالی ها که نیم فصل دوم به صورت قرضی به تیم الغرافه قطر پیوست دیشب با این تیم موفق به کسب جام حذفی قطر شد . جامی که استقلالی ها نیز از نوع ایرانی آن را این فصل کسب کردند .
    شاید اگر فرهاد مجیدی در استقلال می ماند امروز عکسهای او با جام لیگ برتر ایران را نگاه می کردیم .
    در عکسهای زیر فرهاد مجیدی را مشاهده می کنید که با پرچم ایران روی دوش ، جام را بدست گرفته است .

GianluiGi BUFFON

17. 3 کاربر از پست مفید Amin-J-H تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal امضای فتح‌الله‌زاده پای حاشیه‌سازی‌ جباری

امضای فتح‌الله‌زاده پای حاشیه‌سازی‌ جباری

وقتی اغتشاشگر، باغیرت می‌شود!

خبرگزاری فارس: در حالی که مدیرعامل باشگاه استقلال عصر روز گذشته جباری را اغتشاشگر خوانده بود، شب گذشته و در چرخشی عجیب حق را به بازیکن حاشیه‌ساز تیمش داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، هر وقت در استقلال از حاشیه خبری می‌شود، می‌توان رد پای مجتبی جباری را در آن دید؛ بازیکنی که اگر چه ظاهر آرامی دارد اما در چند سال اخیر عامل بسیاری از حاشیه‌ها بوده است.
    هنوز فراموش نکرده‌ایم روزی را که مجتبی جباری چه حرف‌هایی علیه مدیریت باشگاه به زبان آورد. هنوز از یادمان نرفته انتقادهای تند و تیز شماره 8 استقلال از پرویز مظلومی را؛ آنجایی که گفت این مربی فقط تماشا می‌کند و کار خاصی انجام نمی‌دهد.

هنوز به یاد داریم که چگونه جباری برای باشگاه خط و نشان کشید و گفت که اگر کرار در این تیم باشد، یک دقیقه هم برای استقلال بازی نمی‌کند؛ اتفاقی که باعث جدایی کرار شد. شاید نیاز به گفتن نباشد که این بازیکن در زمان مربیگری قلعه نویی نیز چه حاشیه‌هایی به وجود آورد و چه کارهایی کرد.
    دیروز اما جباری چشمه دیگری از توانایی‌اش در به حاشیه بردن تیم را نشان داد. او یک تنه و البته با هماهنگی و همکاری سایر بازیکنان تعطیلی تمرین استقلال را کلید زد و در نقش کارگردان به خوبی این کار را انجام داد. بازیکنان استقلال هم بازیگران خوبی بودند و جباری را همراهی کردند.

این اتفاق در حالی رخ داد که استقلال چهارشنبه هفته جاری در آخرین دیدار لیگ قهرمانان به مصاف نسف قارشی ازبکستان می‌رود که بازی حساسی برای آبی‌ها محسوب می‌شود.

جباری به بهانه مشکلات مالی تمرین استقلال را تعطیل کرد تا علی فتح‌الله‌زاده شاکی‌تر از گذشته علیه هافبک تیمش موضع بگیرد.

فتح‌الله‌زاده ساعت 16:05 روز گذشته در گفت‌وگو با فارس گفته بود: کاسه صبر من لبریز شده است. مجتبی جباری که عامل تعطیلی تمرین استقلال بود را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال معرفی کردیم و با توجه به اغتشاشی که او انجام داده احتمال دارد چند سال محروم شود.

وی ادامه داده بود: واقعاً تعجب می‌کنم؛ جباری در حالی امروز تمرین را به هم ریخته که امسال همه پولش را دریافت کرده و طلب سال گذشته‌اش را هم گرفته و فقط 170میلیون تومان از زمان واعظ‌ آشتیانی باقی مانده است. از بس که لی‌لی به لالای جباری گذاشته‌ایم هر تصمیمی که دلش می‌خواهد می‌گیرد. باشگاه هم او را جریمه سنگینی خواهد کرد.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه شاید بهتر بود باشگاه استقلال پیش از این برخوردهای محکم‌تری با این بازیکن انجام می‌داد خاطرنشان کرد: می‌گفتیم او جوان است و خواستیم از او حمایت کنیم. جباری برای باشگاه تعیین تکلیف می‌کند و می‌گوید مربی‌تان خوب نیست یا توپ‌ها به درد نمی‌خورد. انگار او نمی‌داند که این توپ‌ها را AFC به ما داده است. اصلاً انتظار نداشتم که او امروز چنین کاری کند.

ساعتی بعد مجتبی جباری که عادت دارد پس از حاشیه سازی عذرخواهی کند و یا کارش را توجیه کند در مصاحبه‌ای گفت که منظورش فتح‌الله‌زاده نبوده و خطاب او افراد دیگری هستند که کاری نمی‌کنند.

همین مصاحبه کافی بود تا فتح‌الله‌زاده در چرخشی 180 درجه‌ای حرف‌های خودش را زیر سؤال ببرد. مدیرعامل باشگاه استقلال شب گذشته در گفت‌وگو با برنامه ورزش از نگاه 2 با اشاره به مصاحبه‌اش با یکی دیگر از رسانه‌ها گفت: من نگفتم جباری دو سال محروم می‌شود بلکه گفتم برای بازیکنی که تیم را به اغتشاش می‌کشد، یک تا دو سال جریمه در نظر می‌گیرند اما جباری شامل حال این موضوع نمی‌شود.

فتح‌الله‌زاده که گویی مصاحبه جباری به مذاقش خوش آمده بود، اینگونه حرف‌هایش را ادامه داد: می‌خواهیم برخورد پدرانه داشته باشیم. حرف‌های جباری درست و منطقی است اما سپاهان که قهرمان شده یا پرسپولیس هیچ کدام از آنها پول بازیکنانشان را به صورت کامل نداده‌اند. چه زمانی در آخر فصل پول را تسویه می‌کنند؟ در خانواده از این اختلافات به وجود می‌آید. این اتفاقات عمدی و از روی کینه نیست و گاهی اوقات بچه‌ها از این کارها می‌کنند. جباری جریمه می‌شود اما مطمئنم در ازبکستان یار و یاور استقلال خواهد بود و با بازی غیرتمندانه‌اش کمک می‌کند تا این مشکل حل شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال افزود: چون حرف‌های جباری منطقی است نباید زورگویی را سرلوحه کارمان قرار دهیم. وقتی بازیکنی حرف درست می‌زند نباید بگوییم نادرست می‌گویی. کار جباری خوب نبوده ولی حرفش درست بوده است.

به گزارش فارس مشابه چنین حرف‌ها و اتفاقاتی را پیش از این دیده‌ بودیم. جایی که جباری انتقاد می‌کرد و باشگاه استقلال می‌بخشید. ذهن فراموشکار ما هنوز فراموش نکرده که چگونه باشگاه استقلال پس از انتقادات تند جباری از مظلومی او را تنها یک جلسه محروم کرد تا شماره 8 به بازی با پرسپولیس برسد.
    حرف‌های شب گذشته فتح‌الله‌زاده چنین ذهنیتی را به وجود می‌آورد که او و مجموعه باشگاه استقلال برای نتیجه گیری حتی حاضرند اصولشان و مسائل اخلاقی را زیر سؤال ببرند؛ آن دفعه در دربی و این بار برای آسیا.

حال سؤال این است که اگر جباری درباره فتح‌الله‌زاده آن صحبت‌ها را انجام نمی‌داد باز هم شاهد چرخش 180درجه‌ای مدیر عامل استقلال می‌بودیم؟ آیا اتفاقات گذشته برای باشگاه استقلال درس عبرت نشده است؟ آیا واقعا برخورد پدرانه با جباری جواب می‌دهد؟ آیا یک بازیکن حق دارد تمرین تیمش را تعطیل کند؟

چگونه است جباری بعدازظهر اغتشاشگر می‌شود و شب با معرفت؟ آقای فتح‌الله‌زاده این پارادوکس را چگونه بپذیریم؟ قبول کنیم که مصاحبه جباری نقشی در تغییر صحبت‌های شما نداشته است؟ جباری باید چند بار یک اشتباه را تکرار کند تا برخوردی فراتر از برخورد پدرانه با او صورت گیرد؟ آیا کارها به معنی تایید بازیکن سالاری نیست؟
    آقای فتح‌الله‌زاده! امروز امضای شما پای حاشیه‌سازی‌های جباری دیده می‌شود چرا که اگر از ابتدا برخورد درستی می‌کردید این اتفاق‌ها رخ نمی‌داد. مطمئن باشید دیری نمی‌گذرد که جباری بار دیگر استقلال را به حاشیه می‌کشاند. در این نکته شک نکنید؛ چرا که تاکنون شک کردید و ضربه‌اش را هم خوردید. البته که در این میان مظلومی هم نقش دارد که اگر او می‌خواست شاید با جباری پس از انتقادات تندش برخورد محکم‌تری صورت می‌گرفت.

چگونه است که جباری هر کاری می‌خواهد انجام دهد و هر وقت که اراده کند، می‌تواند استقلال را به هم بریزد؟ آیا این به خاطر برخوردهای گذشته فتح‌الله‌زاده و باشگاه استقلال نیست؟ آیا نباید پاسخ این سؤال را در جمله خود فتح‌الله‌زاده که روز گذشته به فارس گفته بود" از بس که لی‌لی به لالای جباری گذاشته‌ایم هر تصمیمی که می‌خواهد می‌گیرد" جستجو کنیم؟

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

19. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    دیدر دروگبا
    اسم واقعی شما
    خلیل

ArgentinaChelseaMilan

تشکر ها
    1,728
    تشکر شده 551 در 124 پست

esteghlal

میگن قراره استقلال پیروز قربانی رو بخره!
    روبرتو باجو : رسوایی فوتبال کالچو پولی نیست ! ندادن توپ طلا به دل پیرو است !

صفحه 51 از 105 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع