Design & Developed BY Patira

صفحه 50 از 100 نخستنخست ... 40484950515260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال ۞ آخرین اخبار از توپچی های لندن در فصل 2011-2012 ۞

به نام خداي اين دنيا و اون دنيا...

سلام
    به تايپك آرسناليها خوش اومديد
    در اين تايپيك آخرين اخبار از FC Arsenal قرار ميگيره
    اميدوارم فصل خوب و همراه باجامي داشته باشيم...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط feri71 : 06-14-2011 در ساعت 17:30 دلیل: ویرایش چند نکته ی مهم

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

آرسنال قصد دارد پودولسکي را به خدمت بگيرد

باشگاه آرسنال قصد دارد با ارائه پيشنهادي 20 ميليون پوندي لوکاس پودولسکي مهاجم ملي پوش کلن را به خدمت بگيرد.

www.varzesh3.com

توپچی‌ها نگران آینده "رابین فن پرسی" هستند که 18 ماه از قراردادش با این تیم باقی مانده است و به همین خاطر بار دیگر علاقه خود را به جذب ملی پوش 26 ساله کلن ابراز داشته‌اند.

آخرین اخبار رسیده از آلمان حاکی از آن است که آرسن ونگر سرمربی آرسنال نماینده خود را برای تماشای بازی‌های کلن در این فصل به آلمان فرستاده است.

پودولسکی در یک مقطع سه ساله بین سال‌های 2006 تا 2009 به بایرن مونیخ پیوست و در 72 بازی که برای این تیم انجام داد موفق شد 15 گل به ثمر برساند. او به دلیل نیمکت نشینی در آلیانس آره نا این تیم را ترک کرد و بار دیگر به کلن بازگشت.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

4. 5 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

آرسنال 3 وست برمویچ 0 ( هفته ی 11 لیگ برتر )

توپچیها در یک بازی بسیار خوب در هفته ی یازدهم لیگ برتر 3-0 مقابل وست برمویچ به برتری رسیدند .
    شنبه 14 آبان 1390 ...

ورزشگاه امارات شهر لندن ...

دیدار آرسنال مقابل وست برمویچ از هفته ی 11 لیگ برتر

بازی در شرایطی آغاز شد که آرسنال در رده ی هفتم و وست برمویچ در رده ی دوازدهم قرار داشتند .

آرسنال بازی را برتری در مالکیت آغاز کرد اما موقعیت آن چنانی وجود نداشت .

تا اینکه دقیقه ی 22 توپچیها مزد برتری خود را گرفتند .

22" : پاس خارق العاده ی رمزی برای ولکات و در یک رفت و برگشت ضربه ی آهر از رابین ونپرسی گل اول را به ارمغان آورد .

18 دقیقه ی بعد باز هم با وجود نداشتن موقعیت چندان مناسب در طول بازی ، در دقیقه ی 40 اینبار مدافع پیش تاخته ورمالن گل دوم را نیز به ثمر رساند .

اما نیمه ی دوم :

53" : ارسال کرنر توسط رابین ونپرسی و ضربه ی سر ورمالن که به ثمر نرسید .

56" : اولین موقعیت جدی وستبرمویچ هم به گل تبدیل نشد تا نتیجه همان 2-0 باقی بماند .

60" : پاس جروینهو به رمزی که موقعیت بسیار خوبی ایجاد کرد اما باز هم به هدر رفت .

68" : واکنش عالی فوستر مانع از گلزنی مجدد توپچیها شد .

72" : رمزی خارج و رزیچکی وارد میدان شد

72" : بنایون نیز به جای جروینهو به میدان آمد .

74" : تعویضها پاسخ داد و آرتتا گل سوم را نیز برای آرسنال به ثمر رساند .

78" : سومین تعویض آرسنال هم انجام شد و آرشاوین نیز به جای ولکات به میدان آمد

80" : باز هم موقعیتی مناسب برای وست برمویچ که با هشیاری ورمالن از دست رفت .

87" : موقعیتی دیگر برای وست برمویچ و فرصتی برای آزمایش ژسنی که با واکنش خوب از این امتحان نیز سربلند بیرون آمد .

اعلام سه دقیقه وقت اضافه هم موجب تغییر نتیجه نشد و بازی با نتیجه ی 3-0 به سود آرسنال به پایان رسید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    یه روز خوب میاد ...

6. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

آرسنال به دنبال گوتزه؛ پیشنهاد 50 میلیون پوندی توپچی ها برای ستاره آلمانی
    ونگر گوتزه آلماني را يكي از خوش آتيه ترين بازيكنان اروپا مي داند و قصد دارد وي را به هر قيمتي شده به خدمت بگيرد

آرسن ونگر، سرمربي تيم فوتبال آرسنال انگليس قصد دارد با خريد 50 ميليون پوندي ماريو گوتزه از بورسيا دورتموند، ركورد نقل و انتقالات را در اين باشگاه بشكند.

به گزارش رسانه هاي انگليس، ونگر به همين منظور استيو رولی، رييس استعداديابي آرسنال را به آلمان فرستاد تا بازي اين بازيكن 19 ساله را در جريان برد سه شنبه گذشته مقابل المپياكوس تماشا كند.

رولي بعد از بازگشت از آلمان موافقت خود را براي جذب وي اعلام كرد و با توجه به نفوذي كه دارد احتمالا انتقال گوتزه قطعي شده است.

ونگر گوتزه آلماني را يكي از خوش آتيه ترين بازيكنان اروپا مي داند و قصد دارد وي را به هر قيمتي شده به خدمت بگيرد. اين در حاليست كه ركورد كنوني آرسنال در نقل و انتقالات متعلق به خريد 15 ميليون پوندي آندري آرشاوين از زنيت سنت پترزبورگ است.

گوتزه كه تاكنون 10 بار براي تيم ملي آلمان به ميدان رفته است، در ماه سپتامبر هنگامي كه در جريان تساوي 1 بر 1 آرسنال و دورتموند بازي كرد، توانست نظر ونگر را جلب كند.

از آنجايي كه به نظر مي رسد تمامي باشگاه هاي مطرح اروپا به دنبال اين هافبك تهاجمي هستند، آرسنال براي خريد او كار سختي را در پيش خواهد داشت.

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

8. 5 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

تسلط کامل بر بازی

مصاحبه آرسن ونگر پس از پیروزی برابر وستبروم ویچ...

درباره پیروزی...
    مجموعا یک عملکرد کنترل شده داشتیم . جایی که یک تسلط کامل بر بازی داشتیم . نمایش خوبی در نیمه اول داشتیم و در نیمه دوم این کمی کم تر شد اما هیچ وقت در وضعیت بد نبودیم . قدرتمند بودیم و روی هم رفته یک عصر مثبت برایمان بود . ما هفته گذشته پنج گل به ثمر رساندیم و امروز نیز سه گل زدیم و گلی دریافت نکردیم .

درباره مثبت شدن تفاضل گل تیم...
    بله . ما با امتیاز خوبی بین خودمان بازی کردیم . بنسبت به شکست هشت بر دو برابر منچستر یونایتد در اولدترافورد این خوب بود اما ما این را قبلا ندیده بودیم . این یک شوک است هر گاه میان تفاضل گلمان منفی ببینم . ما می دانیم این مسئله می تواند در انتهای فصل باعث ایجاد تفاوت شود . نه اینکه این اولین بار باشد که تفاضل گلمان مثبت باشد اما اگر اگر به تیم های بالای ما نگاه کنید تفاوت زیادی وجود ندارد و شاید دو یا چهار گل تفاوت باشد و این قابل دست یابی است .

درباره بیشتری انتظار شما برای رضایت از پیروزی...
    روحیه تیمی از اولین تا آخرین دقیقه بازی درست بود . ما با یک دیگر به خوبی کار می کنیم . من همیشه نسبت به تیم مثبت هستم چرا که با وجود قرار داشتن در یک وضعیت بد شما احساس می کنید که هیجان انجام دادن خوب کار وجود دارد . حالا عملکرد بهتری از ما اینجا وجود دارد .
    تیم می خواهد پیشرفت کند . برای کار سخت و بهتر و بهتر شدن . این راضی کننده ترین مسئله امروز بود . در رختکن در بین دو نیمه احساس می کردید که از دو بر صفر بر نمی گردید . همیشه این حالت نیست .

درباره زوج دفاعی ورمائلن و کوشلنی...
    من انتظار داشتم برای تیم حریف پیتر اودموینگی نیز بازی کند و من دو مدافع وسطی انتخاب کردم که سریع باشند . در پایان بازی او بازی نکرد اما آن ها در کنار هم بسیار خوب کار کردند .

درباره رابین ون پرسی...
    در حال حاضر مهار کردن وی سخت است . او فقط یک گلزن نیست بلکه امروز یک سازنده نیز بود . این چیزی است که برای یک مهاجم من دوست دارم ببینم . تنها چیزی که درباره وی می دانم این است که او کلاس جهانی دارد . وقتی بچه بودم در آلمان آن ها سه رنک داشتند : کلاس ملی و داخلی , کلاس بین المللی و کلاس جهانی . World Class را ما همیشه با چهار یا پنج بازیکن می شناسیم اما می توانم وی را نیز در این قسمت قرار دهم .

درباره انتخاب بهترین مهاجم...
    اینجا برخی کیفیت ها وجود دارد . اما البته لیونل مسی دوباره برنده می شود . او بهترین بازیکن در جهان است و سزاوار آن است چرا که او همه چیز برنده شده است . بگذارید فشار زیادی روی رابین ون پرسی نگذاریم و اجازه دهیم که از کل فصلش لذت ببرد . من فکر می کنم می توانیم تخمین بهتری از وی در انتهای فصل داشته باشیم .

درباره تمام کنندگی ورمائلن...
    او باید به عنوان یک ضربه سر زننده گل دوم را می زد . من مدافعین میانی را گلزنی می کنند را دوست دارم اما همچنین در تیمم هر کسی گلزنی می کند را دوست دارم .

درباره عملکرد جنکینسون...
    او امروز بازی بسیار جالبی و کیفیت داری در دفاعش داشت و همینطور کیفیت در حرکاتش .
    مراحل پیشرفت وی بسیار جالب است . او در سطح انرژی داری قرار دارد که واقعا عالی است .

درباره تغییر کرنر ها...
    فکر می کنم برخی پیشرفت هایی داشتیم و این قطعی است . اما نکاتی برای پیشرفت همچنان وجود دارد . من همیشه گفته ام بگذارید به دسامبر بازگردیم . بعد از یک تست واقعی . البته اولین تست مهم چلسی بود و بعد از ان باید بازی های دیگری به مانند بازی امروز را پیروز می شدیم . سپس بستگی به ثباتی دارد که ما می توانیم نشان دهیم .
    البته ما در وضعیتی نیستیم که یک ماه قبل در آن قرار داشتیم اما نیاز داریم برخی کار های دیگر را نیز انجام دهیم ."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    یه روز خوب میاد ...

10. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

قول می دهم در آرسنال بمانم

جک ویلشر می خواهد ادامه عمر ورزشی اش را در آرسنال سپری کند...

مرد مصدوم این روز های آرسنال که از ارکان مهم خط میانی تیم آرسنال به حساب می آید در مصاحبه ای جالب قول داد در آرسنال بماند و ادامه عمر ورزشی خود را در این باشگاه سپری کند .
    بازیکن 19 ساله و خوش نقش میانی تیم آرسنال در مصاحبه ای در آی فیلم لاندن بعد از پیروزی تیم آرسنال در بازی شنبه شب این موارد را اعلام داشت .
    وی این فصل را به دلیل مشکل مصدومیت از دست داده و امید است تا وی ژانویه دوباره به ترکیب تیم اضافه شود .
    وی در مصاحبه گفت اینچنین گفت :

" دقایق به سختی می گذرد و واقعا من اشفته شده ام . باید در میانه دسامبر به تمرینات بازگردم و سپس می توانم کار کنم و بستگی به رئیس دارد که مرا انتخاب کند یا نه .
    این یک نا امیدی بزرگ برایم بود مخصوصا اینکه در فصل گذشته ما بسیار نزدیک به قهرمانی بودیم . ما در خانه خود بارسلونا را شکست دادیم و همه چیز به نظر خوب می رسید و این مسئله با پایان ناراحت کننده ای همراه بود . من به سمیت این فصل حرکت کردم و واقعا گمان می کردم می توانستیم ادامه دهیم و کار هایی انجام دهیم . بازگشت مصدومیت مسئله ای واقعا آزار دهنده است اما باید در دسامبر بازگردم و امیدوارم بتوانم بعد از آن جزو ترکیب باشم . "

ویلشر در ادامه از شروع سخت فصل گفت :

" به نظر ما در هر هفته بهتر و بهتر می شویم . ما در این فصل شروع بدی داشتیم و همه این را می دانند . من نمی توانم دروغ بگویم و عنوان کنم خوب کار کردیم . ما خوب کار نکردیم . بازیکنان در کنار هم بازی کردند و همینطور بازیکنان جدیدی در ترکیب تیم بود . به نظر ما هفته به هفته در حال بهتر شدنیم .
    بازی برابر وست برومویچ شاید یکی از بهترین عملکرد های ما بوده باشد . ما به مانند آرسنال قدیم بازی کردیم و به نظر به راه پیروزی بازگشته ایم . "

در پایان ویلشر در جواب خبرنگار کیگان کاسیوس درباره قولش مبنی بر ماندن در آرسنال اینگونه پاسخ داد :

" من قول می دهم . بله . من از وقتی نه ساله بودم در باشگاه بودم و من یاد گرفتم که عاشق آن باشم . از روز هایی که ویرا در تیم بود و روز هایی که برگکمپ کار می کرد و همینطور زمان فابرگاس من همه را دیده ام و حرکت کرده ام . حال برخی از بازیکنان جدید مانند رمزی , خود من و کایرن گیبز حضور دارند و امیدواریم بتوانیم برخی چیز های خاص ایجاد کنیم . من عاشق باشگاه هستم و می خواهم بخشی از آینده آن باشم . "
    یه روز خوب میاد ...

12. 3 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

فن باستن : در آرسنال بمان ، برای هميشه

آرسنال نهايت يك باشگاه فوتبال است....

ماركو فن باستن مهاجم افسانه ای فوتبال هلند از كاپيتان آرسنال می خواهد قرار داد خود را با اين باشگاه تمديد كرده و به اين تيم برای كسب موفقيت كمك كند.

" رابين نبايد آرسنال را ترك كند. شما نمی توانيد جايگاه او را با وضعيت من در آژاكس مقايسه كنيد. تفاوت بزرگ ما اين است كه رابين در حال حاضر در يك باشگاه بزرگ است. او 6 سال را در لندن بوده است ولی نتوانسته به اين تيم كمك كند تا در اين سالها جامی برنده شود.

" چيزهای زيادی در طی اين شش سال در فوتبال انگلستان تغيير كرده است. چلسی تبديل به باشگاهی بزرگ با منابع مالی عظيمی شد. منچستر سيتی تبديل به يك قدرت بزرگ شده است كه بيش از هر تيم ديگری ثروت دارد. مقدار پولی كه اين باشگاه ها برای نقل و انتقالات هزينه می كنند ، غير قابل باور است. اما آرسنال به گونه ای ديگر عمل می كند ، من آنها را تحسين می كنم.

" من هنوز هم معتقدم آرسنال زيباترين باشگاه در انگلستان است. در منچستر سيتی و چلسی شما هرگز آن كلاس و سبك بازی را نخواهيد داشت. آرسنال حيرت انگيز ترين ورزشگاه را دارد ، يك نوع سبك بازی دارد و لباس بسيار زيبایی دارند. در هر صورت من آرسنال را نهايت يك باشگاه فوتبال می دانم ، اين باشگاهی است كه رابين به آن تعلق دارد.

" آيا من مثل يك آرمانگرا حرف می زنم ؟ شايد اين طور باشد اما اين ها چيزهایی است كه آرسنال برای ارائه دارد تا در تصميم او برای ماندن ايفای نقش كند. اين پايه ها در اينجا وجود دارد."

اسطوره فوتبال هلند ضمن اينكه از ون پرسی می خواهد در آرسنال بماند و برای موفقيت اين تيم تلاش كند ، از وی می خواهد تا برای سرمايه گذاری بيشتر در نقل و انتقالات بر روی باشگاه فشار وارد كند.

" من می دانم كه رابين نمی تواند يك تنه تيم را به موفقيت برساند اما او بايد بر روی همه افرادی كه در باشگاه مسئوليتی دارند مانند هيئت مديره ، مالك باشگاه و همه كسانی كه در بالاترين رده های باشگاه مشغول به فعاليت هستند فشار وارد كند كه آنها به انجام دادن كارهای صحيح برای آرسنال ادامه دهند تا اين تيم بتواند در بالاترين سطح به رقابت بپردازد.

" اكنون بايد رابين مطمئن شود كه باشگاه تصميمات درست را می گيرد. بنابراين آرسنال در مسير درستی قرار خواهد گرفت. او می تواند به باشگاه بگويد : ' من می توانم باشگاه را ترك كنم و هم می توانم در اينجا بمانم. فقط به من بگوييد كه آيا می خواهيد با من به سمت موفقيت های بزرگتر برويد؟ جواب شما بله است؟ پس شما بايد در نقل و انتقالات سرمايه گذاری كنيد. اما اگر قصد چنين كاری نداريد ، مشكلی نيست اما من می روم. '

" آرسنال به راستی يك باشگاه بزرگ است. با اضافه شدن چند بازيكن ديگر درجه يك در كنار رابين ، او شانس های خود را برای كسب موفقيت و برنده شدن جامها با آرسنال افزايش خواهد داد."
    یه روز خوب میاد ...

14. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

سانگ : میدانسم جروینهو برای ما ایده آل خواهد بود

الکس سانگ و تمجید وی از جروینیو...

الکس سانگ از اوج گرفتن جروینهو در تیم آرسنال اصلا شگفت زده نشده است چرا که قبل از امضای قرارداد جروینهو با توپچیها بازیهای او را زیر نظر داشته و با تواناییهای او آشنا بوده است.

سرعت و نفوذ جروینهو در یک سوم هجومی در همین ماههای ابتدایی در ورزشگاه امارات کاملا مشهود بوده است و سانگ چیزی کمتر از این انتظار نداشته است.

الکس سانگ میگوید :

" من بازیهای لیگ فرانسه را زیاد میبینم بنابراین وقتی جروینهو وارد شد میدانستم او یک بازیکن بسیار خوب بوده است .

" من از فعالیت خوب او در اینجا شگفت زده نشدم و فکر میکنم برای بیشتر از اینها آمده است .

آمدن به لیگ انگلیس راحت نیست ، سخت تر و قدرتمندتر است اما جروینهو به خوبی آنها را بدست آورد و من واقعا خوشحالم وقتی میبینم او در بازی تفاوت ایجاد میکند .

" جروینهو پسر بسیار آرامی است که مذاکره با او بیش از حد طول نکشید ، فکر میکنم اکنون از پیله ی خود خارج شده است و شما میتوانید او را بسیار زیاد در زمین ببینید .
    یه روز خوب میاد ...

16. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

آرشاوین به قطع همکاری در آینده هشدار داد

آندری آرشاوین میگوید اگر نتواند به اندازه ی کافی بازی کند ممکن است برای آینده تصمیم دیگری بگیرد ...

نقش آندری آرشاوین در نقشه ها و برنامه های آرسن ونگر کاهش یافته است و همین موضوع موجب شده است که شایعاتی در مورد خروج آرشاوین از آرسنال به باشگاههای دیگر به گوش برسد .

بزرگترین خواهان او آنژی ماخاتگالای روسیه است که گفته میشود علاقه مند به جذب آرشاوین میباشد اما این مهاجم روس اصرار دارد که هیچ تماسی با آنژی نداشته است .

آرشاوین اذعان میکند برای انتقال به هیچ باشگاه جدیدی فکر نکرده است اما اگر شانس حضورش در ترکیب اول ارسنال بهبود پیدا نکند مجبور است به گزینه های دیگر فکر کند و آنها را بررسی کند .

آرشاوین میگوید :

" در حال حاضر من به تغییر باشگاه فکر نمیکنم اما اگر برای مدت طولانی نیمکت نشین باشم این موضوع ممکن است وارد شود .

" من هنوز هم میخواهم 90 دقیقه بازی کنم اما اکنون کاملا روی نیمکت هستم ، من نمیخواهم برای باشگاه روسی دیگری بعد از زنیت سن پترزیورگ بازی کنم و هیچ تماسی با آنژی ماخاتگالا وجود ندارد .
    یه روز خوب میاد ...

18. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

آرتتا : ونپرسی بهترین بازیکنی است که تا کنون با او بازی کرده ام

میکل آرتتا اذعان میکند با کمتر بازیکنی بهتر از رابین ونپرسی بازی کرده است ...

کاپیتان آرسنال در بهترین فرم خود بوده است و در 29 بازی 28 گل به ثمر رسانده است .

آرتتا که در آخرین دقایق نقل و انتقالات از اورتون به آرسنال پیوست اکنون کیفیت ونپرسی در زمین چشمش را گرفته است .

آرتتا میگوید :

" او از سه یا چهار بازیکن برتری که تا کنون با آنها بازی کرده ام بالاتر است و دارای یک استعداد طبیعی است .

" وقتی او بازی میکند هیچ فشاری وجود ندارد ، او گلزنی میکند و نمایش زیبایی به جای میگذارد .

" به عنوان کاپیتان فرد بسیار خوبی است که به مردم کمک میکند و ما از داشتن آن بسیار خوشحال هستیم .
    یه روز خوب میاد ...

20. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

آرشاوین : موفقیت روسیه به فرم باشگاهی من کمک میکند

آندری آرشاوین امیدوار است موفقیتهای اخیر روسیه به بهبود فرم خود در پیراهن ارسنال کمک کند ...

آرشاوین میگوید :

" از آنجا که روسیه به یورو 2012 راه یافته است من احساس کاملا آرام و راحتی دارم.

" امیدوارم در عملکرد من نیز خودش را نشان دهد و نمایان سازد چرا که احساس میکنم از نظر ذهنی بسیار بهتر از قبل شده ام

" نتایج بازیهای ملی بسیار برای من مهم است و راهیابی روسیه به تورنمنت های بزرگ بسیار برای من حیاتی است ، ما جام جهانی را از دست دادیم اما اکنون گامی بزرگ برداشته ایم .

" فکر میکنم مردم شادتر هستند و قطعا میدانم همه به کشیده شدن ما به سمت بازیهای اوکراین امیدوار هستند ، هواداران ما در آنجا نیاز به ویزا ندارند و ما موج عظیمی از هواداران سفر کرده را خواهیم داشت .

" این فقط برای ما میتواند خوب باشد ، حالت خوبیست ، نقش رسانه ها بسیار ضروری است اما از زمانی که ما صعود کرده ایم سکوت کرده اند که برای من بسیار خوب است .
    یه روز خوب میاد ...

22. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

صفحه 50 از 100 نخستنخست ... 40484950515260 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)