Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 16 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 152
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341
    تشکر شده 1,594 در 391 پست

پیش فرض اخبار و حواشی بایرن مونیخ در فصل 2013-2014

خوب همین طور که از اسمش هم مشخصه این تاپیک فقط مخصوص اخبار است و دادن پست های متفرقه اینجا ممنوعه...........

عاشق تیم قرن,رئال مادرید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 7 کاربر از پست مفید edin تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی بایرن مونیخ در فصل 2013-2014

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ ماریو گوتزه، ستاره جدید بایرن مونیخ، با پشت سر گذاشتن کامل مصدومیتش، از دیروز در تمرینات گروهی تیمش شرکت کرد.
    این ملی پوش آلمانی که در همین تابستان با انتقالی 37 میلیون یورویی، از دورتموند به بایرن پیوست، در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های فصل قبل چمپیونزلیگ مقابل بایرن دچار آسیب دیدگی شده بود و از آن زمان از میادین دور بود.
    او به دلیل این مصدومیت، دیدار فینال چمپیونزلیگ و همچنین همه دیدارهای پیش فصل بایرن، از جمله بازی سوپرکاپ آلمان مقابل دورتموند را از دست داد.
    اما او دیروز به تمرینات تیمش اضافه شد و اکنون باید منتظر اولین بازی رسمی اش با پیراهن باواریایی ها باشد.
    او مطمئنا در دیدار روز دوشنبه بایرن در جام حذفی حضور نخواهد داشت و بعید است در فهرست گواردیولا برای دیدار برابر مونشن گلادباخ، در اولین دیدار فصل حضور داشته باشد.
    شاید او در دومین بازی فصل جدید بایرن مقابل اینتراخت فرانکفورت که روز 26 مرداد برگزار می شود، بتواند تیمش را همراهی کند.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ کلودیو پیزارو، مهاجم پرویی بایرن مونیخ، تایید کرد که از تغییرات زیادی که پپ گواردیولا در این تیم به وجود آورده، متعجب شده است.
    سرمربی سابق بارسا به تازگی جانشین یوپ هاینکس در آلیانس آرنا شده و در تیم موفق فصل گذشته، تغییرات زیادی به وجود آورد، اتفاقی که مهاجم باتجربه این تیم را شگفت زده کرد.
    پیزارو در گفتگو با خبرنگاران گفت: "تا به حال ندیده بودم که یک مربی تا این اندازه در تیم تغییر ایجاد کند."
    آرین روبن، ستاره هلندی بایرن، هم که گل قهرمانی این تیم در فینال چمپیونزلیگ را به ثمر رساند، معتقد است که گواردیولا قصد ندارد تاکتیک هایی پیچیده را به اجرا بگذارد: "نباید فوتبال را بیش از این پیچیده کرد."
    بایرنی ها در اولین دیدار رسمی شان زیر نظر گواردیولا، در سوپرکاپ آلمان شکست خوردند اما شب گذشته با پیروزی برابر منچسترسیتی، فاتح آئودی کاپ شدند.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

6. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ پیر امریک آئوبامیانگ مهاجم بروسیا دورتموند چشم به فتح لیگ قهرمانان اروپا دارد.
    شاگردان یورگن کلوپ در ومبلی با نتیجه 2-1 مغلوب بایرن مونیخ شدند، تا عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را از دست دهند، اما این ملی پوش گابنی معتقد است تیمش قادر به فتح این جام می باشد.
    آئوبامیانگ 24 ساله به Der Welt گفت: "رویای من و رویای تمام تیم قهرمانی مجدد در آلمان و قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است. من امیدوارم که در این 5 سال قادر به انجام این کار می باشیم. بایرن تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد، اما شما می توانید این تیم را شکست دهید، همچون کاری که DFL-Supercup انجام دادیم (پیروزی 4-2 بروسیا دورتموند). با اینحال بایرن نه تنها در آلمان بلکه در اروپا نیز بهترین است.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

8. 2 کاربر از پست مفید edin تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ هورست هلدت، مدیر باشگاه شالکه، تایید کرد که پیشنهاد دوباره این باشگاه برای خرید ژردان شقیری، هافبک تکنیکی بایرن مونیخ، رد شده است.
    آبی های گلزن کرشن بعد از جدایی میشل باستوس به دنبال به خدمت گرفتن یک هافبک هجومی هستند و شقیری را به عنوان گزینه اصلی در نظر دارند.
    اما بایرنی ها اعلام کردند که علاقه ای به از دست دادن این ملی پوش سوئیسی ندارند و او آلیانس آرنا را ترک نخواهد کرد.
    هلدت به بیلد گفت: "من با ماتیاس سامر در تماس بودم تا از او در مورد به خدمت گرفتن شقیری پرس و جو کنم. متاسفانه او تاکید کرد که قصد ندارد اجازه بدهند این بازیکن از بایرن جدا شود."
    شقیری که در تابستان 2012 از باسل به بایرن پیوست، بازی های خوبی در ترکیب باواریایی ها به نمایش گذاشت. هرچند با پیوستن گوتزه و تیاگو به بایرن، او این فصل برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی، کار دشوارتری خواهد داشت.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

10. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ بازیکن بزرگ سابق تیم ملی آلمان معتقد است بورسیادورتموند تنها تیمی است که می تواند جلوی قهرمانی مجدد بایرن را در بوندسلیگا بگیرد.

گونتر نتزر، ستاره دهه 60 و 70 ژرمن‌ها در تحلیلی که برای نشریه زون‌تاگ نوشت، عنوان کرد: در پاسخ به این سئوال که چه تیمی می‌تواند در راه قهرمانی جلوی بایرن را بگیرد، پاسخ‌ می‌دهم: بورسیادورتموند بزرگترین رقیب مونیخی‌ها خواهد بود و من هیچ تیم دیگری را غیر از زردپوشان نمی‌‌بینم که بتواند نبردی جانانه با آنها داشته باشد. بایرن اکنون صاحب کادر بازیکن و مربی است که در تاریخ باشگاه سابقه نداشته است. این دو عامل سبب می‌شوند مجددا افتخارات بزرگ کسب شوند. از این جهت است که بایرن را در فصل جدید کاملا در صدر مدعیان می‌بینم.
    وی در مورد خطر تغییراتی که پپ گواردیولا نزد بایرن در مدت کم حضورش ایجاد کرده و در آینده به وجود خواهد آورد، نیز عنوان کرد: فکر نمی کنم بحثی به اسم خطر در آنجا باشد. افق مونیخی‌ها همچنان گسترش خواهد یافت.
    نتزر در مورد داستان دلخوری لواندوفسکی، ‌مهاجم لهستانی بورسیادورتموند به خاطر عدم موافقت برای انتقالش به بایرن اظهار داشت: به نظرم این موضوع برای دورتموند ضروری است که با لواندوفسکی به تفاهم کاملا حرفه‌ای برسد. چون او اهمیت فوق‌العاده‌ای برای دورتموند و بازی‌اش دارد. دورتموند به وجود یک لوواندوفسکی کاملا راضی، سرحال و با انگیزه نیاز دارد که بتواند در رقابت با بایرن، پیش برود.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

12. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ روزنامه بیلد در گزارشی کوتاه و براساس اطلاعاتی که نشریات انگلیسی منتشر کردند، مدعی شد فصل گذشته مونیخی‌ها قبل از استخدام پپ گواردیولا به عنوان سرمربی جدید و جانشین یوپ هاینکس،‌ می خواستند استیون جرارد را جذب کنند.
    مطابق این گزارش هافبک 33 ساله در پی رایزنی با مونیخی‌ها، در آستانه عقد قرارداد بوده که در لحظه آخر این اتفاق به خاطر دلبستگی های فرمانده تیم انگلیسی تحقق نیافته است.
    در این مورد جرارد اظهار داشت: سال گذشته این فرصت را داشتم که به تیمی مثل بایرن بروم که در لیگ قهرمانان حاضر است اما چنین حضوری مورد نظرم نبود و درخواست را رد کردم.
    وی در حالی به پیشنهاد مونیخی‌ها پاسخ منفی داد که تیم آلمانی در پایان فصل گذشته در کنار کسب مقام نخست بوندسلیگا و جام حذفی آلمان،‌ فاتح اروپا نیز شد.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

14. کاربر روبرو از پست مفید edin تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ مدیر برنامه‌های ستاره ملی‌پوش و برزیلی تیم فوتبال وولفسبورگ معتقد است موکلش در روزهای آینده احتمالا به جمع گرگ‌ها خواهد پیوست.

در پی افزایش شایعات ترک بایرن توسط «لوئیس گوستاوو» و انتقالش به وولفسبورگ، روگر ویتمان، اظهار داشت: لوئیس مایل است با وولفسبورگ مذاکره کند اگر علاقه‌ای موجود باشد. او شخصیتی قوی دارد که نسبت به کسانی که با او مذاکره کنند،‌ بی تفاوت باقی نخواهد ماند. فکر می‌کنم این گفت‌وگو ها در روزهای آینده انجام شود و لوئیس بتواند پیراهن وولفسبورگ را به تن کند.
    براساس اظهارات این مقام تیم سفید و سبزپوش خواهان در اختیار گرفتن این هافبک ملی‌پوش و برزیلی مازاد در ترکیب مونیخی‌ها است. از این رو احتمال می دهد در روزهای آینده مذاکرات جدی میان موکلش و باشگاه معروف به «گرگ‌ها» انجام داده که به امضای قرارداد منجر شود.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوستن.یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    ون درسار.فیلیپ لام.اوزیل
    اسم واقعی شما
    نیلوفر

GermanyRealMadridBayern

Ali Karimi

تشکر ها
    341

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران٬ احتمال دارد در روزهای آینده هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال بایرن مونیخ راهی منچستریونایتد شود.

رسانه‌های آلمان روز یکشنبه (امروز) گزارش کردند شیاطین سرخ اولدترافورد در تدارک استخدام باستین شواین‌اشتایگر هستند. پس از آنکه تیم انگلیسی تلاش زیادی برای جذب سسک فابرگاس، هافبک میانی بارسلونا انجام داد و تا به این لحظه به نتیجه نرسید، اکنون نگاه خود را معطوف هافبک با تجربه و فرمانده 28 ساله مونیخی‌ها کرده‌اند.
    این گزارش حاکیست منچستری‌ها نیاز مبرمی به وجود یک هافبک خلاق و گرداننده در مرکز خط میانی خود دارند و به همین دلیل است که شواین اشتایگر را نامزد خرید در کنار فابرگاس کرده‌اند.
    عاشق تیم قرن,رئال مادرید

سدانی ها
    Guest

پیش فرض هواداران بايرن سبک بازي من را دوست دارند

اين بازيساز 21 ساله شروع خوبي در آليانس آره نا داشت و اعلام کرد رابطه خوبش با هواداران به سبک هيجان انگيز بازي اش مربوط مي شود.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" چنين استقبالي واقع جالب توجه است. فکر مي کنم هواداران سبک بازي من را دوست دارند و من را فردي معمولي و دوست داشتني مي دانند."

او همچنين در مورد رابطه اش با يوپ هاينکس، سرمربي تيم گفت:" او من را به عنوان هافبک مد نظر دارد. فکر نمي کنم او بخواهد از من از در خط دفاعي استفاده کند (علي رغم مصدوميت رافينيا، کونتنتو و داويد آلابا). نقطه قوت من در حملات است اما اگر سرمربي بخواهد، آماده ام در هر پستي بازي کنم."

شکيري همچنين بي صبرانه منتظر است تا در جشن "اکتبرفست" که چند هفته ديگر در مونيخ برگزار مي شود، شرکت کند.

" من تاکنون در اين جشن نبودم و به شدت منتظر آن هستم. خيلي هيجان زده هستم.

هنوز فرصت نشده تا همه جاي مونيخ را ببينم. اما به محض اينکه اينجا جا بيفتم، همه جا را خواهم ديد. ريبري خيلي به من کمک کرد. هر وقت مشکلي داشته باشم، او آماده کمک است."

سدانی ها
    Guest

رومنیگه:‌ بایرن آماده هرگونه کمک به ویلانووا برای پیروزی بر سرطان است

به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کارل هاینس رومنیگه اظهار داشت:‌ ما در بایرن آماده هرگونه کمک به تیتو ویلانووا هستیم. مطمئنا در کنارش خواهیم ایستاد و کمک خواهیم کرد در جنگ با سرطان پیروز شود.
    ویلانووا جمعه گذشته پس از آنکه در خلال یک فصل گذشته دو بار مجبور شد شیمی درمانی را برای مبارزه با بیماری سرطان به عنوان معالجه در پیش گیرد، از مقام خود به عنوان سرمربی بارسا کناره گرفت.
    رومنیگه افزود: وقتی خبر کناره‌گیری‌اش را به خاطر درمان بیماری‌اش را شنیدم، واقعا حیرت‌زده شدم. چون اینجا دیگر بحث فوتبال در میان نبود. بلکه کاملا بحث سلامتی او مطرح است.
    نفر دوم تیم قهرمان اروپا و آلمان ادامه داد: برای سلامتی او همه دعا کرده و همین جا اعلام می‌کنیم بایرن آماده است از او در این راه سخت حمایت کند.
    انتهای پیام/ن

صفحه 5 از 16 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)