Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 11 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 103
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

Jadid | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

با توجه به سنگین شدن تاپیک قبل و افزایش بیش از حد تعداد صفحات ، تصمیم گرفتیم که جلد سوم رو افتتاح کنیم !

به پاتوق جدیدتون خوش اومدین

در ضمن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هست. نیاز داشتید میتونید از مطالبش استفاده کنید

و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هست که میتونید استفاده لازم رو ببرید

با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

لینک جدید ترین ورژن بازی :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

| آپدیت جدید 19 آذر 1394 |

منبع : فارسروید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های Treatment (درمان) ، Booster (تقویت کننده) و Rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجود داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!

2. 2 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_azarnia نمایش پست ها
    اهههههه این ساعت تغییره بازی رو باید بردارن
    بازین ۱۱ بوده یارو انداخته ساعت ده منم گوشی گذاشته بودم رو یازده و خواب موندم و مساوی شد
    بخدا نامردیه اینکارا چند بار این بلا سرم اومده تیمش خیلی ضعیقتر بود
    بیخیال داش علی این اسپیشیال و موقعیت بازیکنا که توی جای دیگه بازی کنن داستانش چیه؟؟؟ برا پیشرفت بازیکن باید اینا رو زد یامتوقفش کرد بازیکنام روز به روز دارن ضعیفتر میشن
    این فصل هم کلا در روز دوتا بازی دارم یه لیگ و یه کاپ یا چمپیون
    دیشب تو فاصله یه ساعت دوتا بازی داشتم بازیکنام جون کندن بازی دوم تا دوتا گل زدن تیمش چند واحد از من قوی تر بود
    راصتی یه سوال دیگه که گیج شدم این سبز و ابی چیه کدوم روحیه هست و کدوم قدرت و نفس و... یه توضیح کوشمولو بهم میدی
    فقط همون اسپیشیال و... هم بگو دقیقدچیکار کنم
    من خودم دنبال این مهارت های ویژه نیستم. دیگه سلیقه ایه

------------------------------------------------------------------

امروز صبح امتحان ریاضی داشتم پاشدم تمرین کنم. گفتم یه سر به ترانسفرز بزنم ببینم وضعیت چطوره . رفتم تا انقد بازیکن ریخته و خلوتتتت، 6 تا بازیکن 5 ستاره خریدم. :|||||| فقط سر یکیش اذیت شدم که 11 توکن حروم کردم! آخه مرد حسابی از لول 4 اومده میخواد بازیکن 3 ستاره بخره! تازه قدرتشم لب مرز نبود ! من نمیدونم اینا واقعا چی پیش خودشون فکر میکنن !!!! آدم زورش میگیره. ولی 3 تا بازیکن دیگشو با 1 یا 2 توکن گرفتم و اون آخریم با 3 توکن.
    خلاصه الان دروازه بان ، یه دفاع وسط یه هافبک وسط ، یه دفاع چپ ، یه هافبک چپ 5 ستاره گرفتم. فقط بتونم یه مهاجم هم بگیرم دیگه خریدی نمیکنم.

گفتم یکم نیروی جدید به تیم تزریق کنیم. فقط الان دو بازی تو لیگ و دو باخت دارم! بازی امروز هم الکی باختم.تغییر تاکتیک دادم :|

همینجا از اون دوست هموطن عزیزمون باعث حذف شدنش از جام حذفی شدم عذر میخوام دیگه دست سرنوشت تقدیر مارو اینگونه خواست

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 در 1 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] این تصویرای متحرک و از کجا میارین همین سیبیلو و مو فره و ... چطور این شکلکا رو میزنین بیست تا کامنت زدم و جوابم ندادین
    راستی امروزم بازی داشتم و باز ساعت بازی رو تغییر داده بودن نامردا و نرسیدم اما دویک زددمش

عضو Derby

تشکر ها
    1
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام دوستان خسته نباشید لول دو هستم این فصل بودن توی لیگ و جام حذفی و چمپیونز باهم داره اذیتم میکنه تا اینجای کار که چند روزی میگذره همه بازیامو بردم ولی پونزده تا رست استفاده کردم تا سرپا بمونم به علت کمبود انرژی سه تا بازیکن کلیدیمو از دست دادم و مصدوم شدن الان با قدرت هیفده بازی میکنم که در اصل باید بیست باشه کلافه شدم شماهم همینجوری اید بنظرتون یه کاری کنم که از یکیشون بیام بیرون یا نه یه چیز دیگه که تو لول یک بودم صبحا سگ پر نمیزد تو ترانسفر الان لول دو که هستم پنج شیش تایی توکن خرج کردم یه بازیکنم نتونستم بخرم اخه تو لول قبلی من یادگرفته بودم که فقط با یه توکن بازیکن بخرم یه سوال دیگه این که من تا الان دفاع طرفمو میدیدم هر طرف که ظعیف تر بود اون قسمت رو رو بازیکن فلش میزدم به سمت جلو و فوکوس پاس رو هم روی اون قسمت میزاشتم و خوبم بوده شماهم از فلش ها بخاطر همین کارا استفاده میکنید؟ یه چیز دیگه این که من خیلی درباره تعویض بازیکن سرم نمیشه و در کل با تعویض نتیجه خاصی نگرفتم راهکار خاضی داره بما هم یاد بدید ممنون که جواب سوالامو میدین:-)

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

با سلام خدمت همه ای دوستان گل و گلاب
    عرضم به حضورتون ک واقعا استفاده کردم از تاپیک دم همه ای بچه ها گرم واقعا عالی بود
    ولی بزارید کمی معرفی کنم خودمو و سوالامو بپرسم
    من شیش روزی میشه ک بازی رو دارم انجام میدم و خوشبختانه تا الان همه ای بازی های لیگ رو بردم اونم با اختلاف 2...معمولا از سیستم 442 استفاده میکنم و الان صدر جدول با اقتدار ایستادم... ولی بد شانسی اوردم تو کاپ حذف شدم... اشکال نداره هر شکست مقدمه ای پیروزیه
    سوال:
    من وقتی دارم بازی رو نگاه میکنم یهو میره ارنج رو نشون میده باز بعد چند ثانیه دوباره بازی رو نشون میده میشه کمک کنید ترو خدا.... ممنون

عضو Derby

تشکر ها
    1
    تشکر شده 0 در 0 پست

آقا یه سوال فوری فوتی دارم این که وقتی دوستامون هدیه میدن قرمز و آبی و سبزز که معلومه چیه اون نارنجیه که اسکیل پوینته چیه من جایی از بازیو ندیدم که ازونا بشه استفاده کردکلا داستانش چیه

عضو Derby

تشکر ها
    1
    تشکر شده 0 در 0 پست

لطفا اگه آنلاین شدین جواب بدین بعده کلی بد شانسی تو خریدن بازیکن! الان یکیو پیدا کردم سنش هیجده یه دونه مونده به اسکوت بیستو نه دفاع وسط پولم نداشتم ولی پیش خودم گفتم بازیکن هم پستیشو میفروشم پولش جور میشه تبدیل به احسن میشه گزاشتم تا سه دیقه به ده ثانیه برسه بعد بزنم که پرید بیرون و بدون هیچ پیشنهادی فینیش خورد الان میخوام به روش ساموراییا خود کشی کنم از بس ک بد شانسم مننننن

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

اقا سلام یه نظری داشتم میخاستم ببینم از نظر شما چجوره؟

امروز بازی داشتم و بازی رو خوشبختانه 3_1 بردم

به نظرم ضد سیستم 352 سیستم 451 هست ولی به شرطی که دو هافبک راست و چپ شما قوی باشن و بتونند نفوذ کنند...
    وقتی هافبک ها رو گذاشتید فلش رو به سمت جلو بزنید تا هافبک شما به جلو بره
    مهاجم هم به جلو بزنید بره

حالا دوستان نظر خودشون رو بگند تا بقیه هم استفاده کنند.. با تشکر

عضو Derby

تشکر ها
    1
    تشکر شده 0 در 0 پست

جوابوسوالای منو توروخدا یکی بده

عضو Derby

تشکر ها
    1
    تشکر شده 0 در 0 پست

من راستشو بخواید از اول فقط با ترکیب چهار سه سه بازی میکردم و نتایج عالی ایم گرفتم البته تو هر بازی بسته به حریفم فلش هاییو میزنم جدیدا یه هافبک تهاجمی عالی گیرم اومده فعلا با ترکیب چهار سه یک دو بازی میکنم چنتا بازی ضد سیستم گزاشتم نتیجه نگرفتم

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

با سلام
    امروز یه بازی داشتم که طرف مقابلم سیستم 3232 گذاشته بود بازیکناش اکثرا چهار ستاره و پنج ستاره.... میانگین ستاره های اون 19.6 و میانگین ستاره ای من هم 17.3 با خودم گفتم باخت میدم چون سیستم بازیم 451 بود و زعضی اوقات 442... بعد کمی فکرکردم دیدم تیم حریف بیشتر وسط زمین بازیکن جمع کرده منم اومدم یه سیستمی چیدم ک هم وسط کم نیاره هم بازی رو باز کنه.. خب میپردازیم به سیستم
    اول سیستم 41221 رو گذاشتم
    دو هافبک هجومی راست و چپ رو فلش جلو زدم با مهاجم البته.... بعد دو هافبک دست یعنی ثابت گذاشتم... هافبک دفاعی و دفاع رو فلش عقب زدم... حالت پاس رو روی long و حالت بازی رو روی Hard df... حالت تکل رو روی hard... پرس رو High... مارکینگ رو روی mam to man و تله آفساید رو off
    در عین ناباوری بازی رو 3 بر 0 بردم داشتم بال درمیاوردم که یک سیستم فوق العاده رو پیاده کرده بودم...نتیجه:
    ضد سیستم 3232 سیستم 41221 هست البته بازم نظر دوستان دیگر هم بگیرید شاید سیستم بهتری سراغ داشته باشند. باتشکر

صفحه 5 از 11 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)