Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 34 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 332
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

mancity ★کلوپ هواداران منچستر سیتی★

آخرین خبرها از باشگاه منچسترسیتی 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه منچستر سیتی در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم
    ویرایش توسط feri71 : 10-24-2011 در ساعت 19:59

2. 8 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

فرگوسن ازجدال يکشنبه شب بامن‌سيتي مي گويد

به باور سرمربي شياطين سرخ مصاف يکشنبه آينده يونايتد مقابل من سيتي بزرگترين دربي شهر منچستر در ?? سال گذشته خواهد بود.

به نقل از روزنامه دیلی‌میرر، عصر روز یکشنبه آینده در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر دو تیم شهر منچستر یعنی یونایتد و من‌سیتی مقابل هم صف آرایی می‌کنند تا هر یک برای دسترسی به برد تلاش کنند. کاری که در دوئل‌های قبلی نیز هریک انجام داده‌اند. اما با توجه به ظرفیت‌ها، جایگاه و موقعیت کنونی این دو تیم صدر جدولی، این دربی با دربی‌های یک ربع قرن اخیر متفاوت است.

سرآلکس فرگوسن به عنوان مسئول من‌یونایتد و فاتح دربی‌های بی‌شمار با همشهری‌ها پس از برد ۲ بر صفر شب گذشته تیمش مقابل اتلول گالاتی رومانی در دور سوم لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: به باور من بازی آینده ما و من‌سیتی جنس متفاوتی با نبردهای قبلی‌مان دارد. گذشت زمان زیاد باعث افزایش حساسیت میان دو تیم شده است. اکنون اعضا دو تیم به اهمیت نتیجه در این نبرد واقف هستند. به خصوص که آنها اکنون صدرنشین بوده و ما دوم هستیم. خود همین موضوع توجه هر علاقمندی را به خود جلب می‌کند، من هم خوشبینانه به این دربی فکر می‌‌کنم و این بازی را بزرگترین جدال با من‌سیتی در ربع قرن اخیر می‌دانم.

4. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

آبیدال: سیتی به دنبال من است؛اگر با بارسا برسرتمدید قرارداد به توافق نرسم، درها به رویم باز است

ستاره فرانسوی هنوز در انتظار تمدید قرارداد با بارسا است و درصحبتهایی اعلام کرده که سران سیتی، پاری سن ژرمن و میلان هم به دنبال جذب او هستند

اریک آبیدال ستاره فرانسوی باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که سران باشگاه سیتی به دقت او را زیر ذره بین دارند و درنظر دارند تا برای خریداری او دست به کار شوند
    قرارداد کنونی آبیدال با بارسلونا در تابستان آینده به اتمام می رسد و مذاکرات برای تمدید قرارداد او هنوز نهایی نشده است
    این ستاره فرانسوی اکنون در صحبتهایی اعلام کرده که سران باشگاه های پاری سن ژرمن و میلان هم به دنبال جذب او هستند
    آبیدال در صحبتهایی به آر.ام.سی گفت:« تیمهایی هستند که تمایلشان را برای خریداری من ابراز کردند که از این جمله می توان به پاری سن ژرمن، میلان و منچسترسیتی اشاره کرد ولی هنوز پیشنهادی رسمی را ارائه نکرده اند و من نمی توانم جزئیات بیشتری بگویم.»
    این مدافع فرانسوی ادامه داد:« من احترام فراوانی برای بارسلونا قائلم ولی اگر به توافق نرسیم، درها همیشه باز هستند.»
    این ستاره 32 ساله در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که دست کم برای دو سال دیگر می تواند در دنیای فوتبال بدرخشد و درانتظار حضور دررقابتهای یورو2012 و جام جهانی 2014 هم هست:« فکر می کنم که تا دست کم دو سال دیگر این پاها را در خدمت خواهم داشت. اهداف ملی متعددی دارم. ما به رقابتهای یورو2012 راه یافته ایم که خیلی خوب است ولی من نیم نگاهی هم به مسابقات جام جهانی 2014 دارم.»

6. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

کورينتيانس و تلاش براي خريد ته وز

سران باشگاه برزيلي در صحبتهايي اعلام کردند که براي به خدمت گرفتن ستاره آرژانتيني دست به کار شده اند

سران باشگاه کورینتیانس در گزارشی اعلام کردند که تلاش بیشتری برای به خدمت گرفتن کارلوس ته وز ، مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی و بازگرداندنش به سائوپائولو آغاز کرده اند.

این درحالی است که علاوه بر کورینتیانس، سران باشگاه بوکاجونیورس هم برای جذب ته وز ابراز تمایل کرده اند. بعد از آنکه رابطه ته وز با سران باشگاه سیتی در جریان دیدار این تیم با بایرن مونیخ و امتناع ته وز از بازی کردن برای تیمش تیره و تار شد، تیمهای متعددی برای جذب او ابراز تمایل کرده اند.

گاسپار، یکی از روسای کورینتیانس اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده که در سفر اخیرش به انگلیس با سران باشگاه سیتی برای به خدمت گرفتن ته وز دیدار و گفتگو کرده است.

او در کنفرانسی خبری در این باره گفت:« بخشی از مسئولیت من این است که ببینم که در کشورهای دیگر چه می گذرد و به دنبال بازیکنان آزادی که می خواهند به تیمهای سابقشان بازگردند باشم. نمی توانم تکذیب کنم که ته وز یکی از آن بازیکنان است. من دوست خیلی خوب و صمیمی ای دارم که در سیتی مشغول به کار است. او پاتریک ویه را نام دارد.من از او سوالاتم را می پرسم. می خواهم خیلی چیزها را بدانم. من تلاش زیادی برای شناختن آندرس سانچس، یکی ازروسای باشگاه، اشخاص مهم و شخصیتهای اصلی باشگاه انجام دادم.»

او در ادامه صحبتهایش ابراز امیدواری کرد که سران کورینتیانس در اواسط دسامبر برای جذب ته وز تلاش کنند تا بتوانند برای سال جدید میلادی او را در اختیار داشته باشند:« ته وز بازیکنی است که ارزشهای خاص خودش را دارد؛ خیلی سخت است بخواهیم درمورد قیمت او صحبت کنیم و بگوئیم که ارزش فلان مبلغ را دارد یا نه. سران باشگاه سیتی گفته اند که ته وز باید یک ماه از این تیم دور بماند و مانچینی گفته که دیگر او را نمی خواهد. ما امیدواریم که مشکل او حل شود ولی در حال حاضر هیچ چیزی مشخص نیست.»

ته وز در طول سالهای 2005 تا 2006 برای کورینتیانس توپ می زد و در اولین فصل حضورش دراین تیم قهرمانی جام برزیلیه رائو را تجربه کرد

8. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

مانچيني: خودم را شاگرد فرگوسن مي دانم

' روبرتو مانچيني' اعتراف کرد که 'سر الکس فرگوسن' همچنان استاد مربيگري فوتبال است و او فقط مي تواند از اين مربي اسکاتلندي درس بياموزد.

اين دو سرمربي روز يکشنبه در شهرآورد منچستر در اولدترافورد رو در روي يکديگر قرار مي گيرند.
    اين بار منچسترسيتي با دو اختلاف نسبت به رقيب همشهري در صدر جدول ليگ برتر قرار دارد.
    با اين حال مانچيني مي پذيرد که تجربه مربي تيم رقيب بيشتر از او است و او در مقايسه با سرمربي اسکاتلندي صرفا يک شاگرد محسوب مي شود.
    مانچيني گفت: او يک معلم است و من فقط مي توانم از او درس بياموزم. نه فقط من بلکه همه مربيان در مقايسه با او چنين هستند. او 25 سال است که هر عنواني را همراه با تيمش کسب کرده و همچنان مي خواهد به روند پيروزي هايش ادامه دهد.
    کارلوس ته وز ديدار با سرمربي سابق خود را به خاطر آنکه بايد در جلسه کميته انضباطي منچسترسيتي حضور يابد از دست خواهد داد.
    منچسترسيتي تاکنون نتوانسته براي معضل اختلاف ته وز و مانچيني راه حلي پيدا کند.
    ''ماريو بالوتلي'' يکي از بازيکناني است که مانچيني در روزهاي بدون ته وز روي او حساب مي کند. او پيشتر از اين بازيکن به خاطر آنکه ''بالغ تر و پخته تر از گذشته رفتار مي کند'' تمجيد کرده بود.
    با اين حال تجربه در مورد ماريو نشان داده که هر اتفاقي در مورد او ممکن است. به همين خاطر است که مانچيني ابراز اميدواري مي کند او '' در آينده هم به حرفهايش گوش دهد''.

10. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

پيراهن هاي ته وز در کاميون حمل زباله

فوتبال در شهر منچستر در آستانه دربي اين شهر عليه ستاره آرژانتيني منچسترسيتي هياهو به پا مي کنند.

به نقل از روزنامه سان،در ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه (فردا) و ساعاتی قبل از مصاف دو تیم منچستریونایتد و منچسترسیتی یک دستگاه خودرو حمل زباله در سطح شهر و از روبه‌روی ورزشگاه اولدترافورد‌ محل انجام این دیدار به حرکت در خواهد آمد.

این وسیله به همت گروهی از هواداران دو تیم اقدام به حرکت در سطح شهر خواهد کرد. نکته عجیب در این میان ذکر جمله‌ای با این عنوان « پیراهن‌ های قرمز یا آبی با نام کارلوس ته‌وز را دور بریزید» بر روی این کامیون حمل زباله است.

علت این امر اتحادی است که میان گروهی از تماشاگران مشترک دو تیم علیه کارلوس ته‌وز به وجود آمده است. این ستاره که اکنون مورد خشم و تنفر عمده تماشاگران دو نماینده شهر منچستر است، حامیان این دو تیم را به چنین حرکت جنجالی وادار کرده است.

ته وز که تا سال ۲۰۰۹ عضو شیاطین سرخ بود، به علت مسائلی که به هنگام خروج از اولدترافورد پیش آمد و مواضع تندی که علیه تیم سرآلکس فرگوسن اتخاذ کرد مورد بی‌مهری یونایتدی‌ها قرار گرفت. از طرفی وی در دو سال حضورش در جمع یاران منچسترسیتی همواره جنجال‌آفرین ظاهر شده و همین امر ناراحتی و تنفر تماشاگران این تیم را در پی داشته است.
    دربی دو تیم فردا ساعت ۱۶ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

12. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

مانچيني: تساوي با منچستريونايتد هم خوب است

مربي ايتاليايي مي‌گويد آنها با ذهنيت يونايتد بود که توانستند ويارئال را ببرند.
    روبرتو مانچینی می‌گوید تساوی با منچستریونایتد در دربی یکشنبه هم رضایت‌بخش است.

سیتی در حالی به اولدترافورد می‌رود که صدرنشین لیگ است و دو امتیاز بیشتر از یونایتد دارد. آنها در این فصل تنها دو امتیاز از دست داده‌‌اند که با تساوی مقابل فولام رقم خورد.

این مربی ایتالیایی می‌گوید تیمش می‌تواند یک تساوی بگیرد، هرچند که یونایتد در 25 بازی گذشته خود در اولدترافورد 24 برد کسب کرده است.

مانچینی می‌گوید: «ما مشکلی نداریم و فشاری حس نمی‌کنیم. 25 بازیکن خوب داریم و هیچ کسی مصدوم نیست.

دربی معمولا با دیگر دیدارها متفاوت است، اما در این مورد این دربی بسیار متفاوت است، چون بعد از سال‌ها این اولین باری است که به عنوان صدرنشین به اولدترافورد می‌رویم.

می‌دانیم دیدار بسیار دشواری خواهد بود چون یونایتد در خانه شکست‌ناپذیر است. مهم است که بازی خوبی داشته باشیم و بسیار عالی دفاع کنیم، چون مهاجمان آنها رویایی هستند.

اگر اولدترافورد را با تساوی ترک کنیم هم برای ما خوب است، اما ذهنیت ما این نیست؛ یونایتد هم همین طور. آنها مانند ما می‌خواهند در تمامی دیدارها پیروز شوند. اگر پیروز شویم نتیجه مهمی کسب کرده‌ایم اما چیزی را عوض نمی‌کند چون فصلی طولانی پیش رو داریم. خوشحالم که طرفدارانمان خوشحال هستند، اما برای این که در بالای جدول بمانیم باید بسیار سخت تلاش کنیم.»

سیتی سه‌شنبه در دیداری دراماتیک ویارئال را برد و سرخیو آگرو در آخرین لحظات بازی گل برتری را زد. مانچینی می‌گوید: «هنگامی که در آخرین دقیقه گل می‌زنید همه چیز عالی است! اگر مساوی کرده بودیم کار ما بسیار دشوار می‌شد. برای سرخیو خوشحالم که گل زد. یونایتد هم همین ذهنیت را دارد. آنها هنوز در آخرین ثانیه‌ها تلاش می‌کنند که پیروز شوند.»

14. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

مانچيني:ميخواهيم برنده دربي باشيم

سرمربي تيم فوتبال منچسترسيتي گفت: در ورزشگاه اولدترافورد خواهان غلبه بر منچستريونايتد هستيم.

به نقل از روزنامه دیلی میل، روبرتو مانچینی اظهار داشت: هدف اصلی ما از بازی همشهری‌ها کسب برد است. می خواهیم در اولدترافورد بر منچستریونایتد غلبه کنیم.

وی که فردا عصر تیمش در ادامه مسابقات هفته نهم لیگ برتر در دربی با حریف جدی خود میهمان شیاطین سرخ است، افزود: فکر می‌کنم از همه جهات کسب برد در این مصاف برای ما مهم است. به خصوص که ما را در صدر جدول باقی نگه می‌دارد. مقابل این حریف تاکنون بازی‌های زیادی انجام داده‌ایم، گاهی اوقات برنده شدیم و گاهی هم بازنده شده‌ایم. حتی در بازی‌‌های که ناکام شدیم، در حد و اندازه‌های آن‌ها ظاهر شدیم و چیزی کم نداشتیم.

او ادامه داد: دربی‌ها همیشه بازی‌های متفاوتی با سایر رقابت‌ها هستند. به طور قطع دربی روز یکشنبه نیز متفاوت با سایر مسابقاتی که تاکنون انجام داده‌ایم،‌ خواهند بود. اکنون برای اولین بار است که به اولدترفورد می‌رویم در حالی‌که صدرنشین هستیم. این موضوع برای ما بسیار حائزاهمیت است، البته باید اعتراف کرد بسیار دشوار نیز خواهد بود.

مربی یک سال و نیم گذشته آبی‌های آسمانی اضافه کرد: می‌دانیم یونایتدی‌ها در خانه درخشان ظاهر می‌شوند و نمی‌خواهند ببازند. ما نیز برنامه‌های خود را براین اساس طراحی خواهیم کرد. برای این منظور باید به لحاظ روحی و فیزیکی کاملا آماده باشیم، باید بتوانیم مقابل مهاجمین توانمند آنان بسیار خوب عمل کنیم. البته حتی اگر با یک تساوی هم اولدترافورد را ترک کنیم، باز به نتیجه خوبی رسیده‌ایم. هرچند که روحیه ما از پیروزی بر حریف حکایت می کند.

16. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

به نظ شما برنده بازی فردا کدوم تیم شهر
    منچستره؟؟؟

لطفا نظر بدین ...

18. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

mancity

نقل قول نوشته اصلی توسط fcb10 نمایش پست ها

من که دوست دارم منچستر سیتی ببره امسال تیم خیلی خوبی بسته امیدوارم ببره ...
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

20. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

احتمالا مساوی میشه یا یونایتد میبره.چون بازی که از سیتی جلوی بایرن دیدم نشون داد اونا ممکنه جلوی یک تیم قوی توی میانه میدان کم بیارن.براهمین اگه یونایتد مرکز رو دراختیار بگیره کار سیتی تمومه.از طرفی سیتی مهاجمای فوق العاده ای داره الان.اگه حتی یک نیمه بتونن اونا رو تغزیه کنن کار یونایتد خیلی سخت میشه

22. 2 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

صفحه 5 از 34 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)