Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 31 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 307
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

بارسلونا اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

به نام خدا

مهم ترین خبرهای بارسلونا از جمله اخبار و مصاحبه ها در فصل 2014 - 2013 در این تاپیک قرار می گیرد .

1 - از گذاشتن اخبار تکراری پرهیز کنید.

2 - خبرها فقط باید از سایت رسمی بارسلونا باشد در غیر این صورت حذف خواهشد شد.

3 - با سپاس

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 12 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

بارسلونا پاسخ : اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

بارسلونا - اتلتیکو مادرید: اولین فینال

تیمهای اول و دوم لالیگا برای کسب نخستین جام این فصل به مصاف یکدیگر می روند. نتیجه 1-1 مساوی دیدار رفت نشان میدهد که پرونده سوپرکاپ هنوز بسته نشده است.

لیونل مسی در لیست بازیکنان این دیدار قرار گرفته است در حالیکه آدریانو به دلیل مصدومیت بازی را از دست داده است.

امشب اولین شب بزرگ این فصل در نیوکمپ است. بارسلونا و اتلتیکو مادرید برای تعیین اولین قهرمان این فصل در مقابل هم صف آرایی میکنند. این بازی یک آزمون برای دو تیمی است که در جدول رده بندی لالیگ ادر رتبه های اول و دوم حضور دارند. تساوی بازی گذشته در ویسنته کالدرون این واقعیت را بیان میکند که جام ممکن است به هر سو روانه شود.

مسی آماده است

تاتا مارتینو 19 بازیکن را برای این دیدار برگزیده است، به همراه مسی که خبر آماده بودنش امروز منتشر شد. این درحالیست که آدریانو، اویر و دوس سانتوس این بازی را از دست داده اند. تا قبل از بازی مربی باید یک نفر را از لیست بازیکنان امشب حذف کند.

اتلتیکو، یک تهدید واقعی

با وجود نتیجه اطمینان بخش بدست آمده در ویسنته کالدرون، امشب بازی ساده ای برای آبی و اناریها نخواهد بود. درواقع، ما امشب انتظار 90 دقیقه بازی جذاب و پرتنش را داریم که جزئیات و حرکات کوچک میتواند نتیجه را به نفع هر تیمی تغییر دهد. اتلتیکو هم تحت تاثیر برد 3-1 برابر سویا و برد 5-0 برابر رایو، امشب با اطمینان بیشتری به میدان خواهد آمد. اما آنها داوید ویا را نیز در اختیار دارند، امشب شبی پر از احساسات خواهد بود.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

4. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

ژاوی: «ما باید از توانایی های نیمار در بازی امشب استفاده کنیم»

هافبک خلاق بارسا اظهار داشت که تیمی که تاتا مارتینو در اختیار دارد قدرت کافی برای به دست آوردن لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان را دارد.

ژاوی هرناندز که پانزدهمین سالگرد حضورش در بارسا را در تاریخ نوزدهم آگوست جشن گرفته بود، در مصاحبه ای مشترک با سایت رسمی باشگاه و شبکه بارسا تی وی حضور یافت. این بازیکن اهل کاتالان 33 ساله عنوان کرد که تیم کنونی بارسا با در اختیار گرفتن نیمار، قدرت آن را خواهد داشت که به قهرمانی های تاریخی خود دست یابد و سه جام قهرمانی لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان را فتح کند. او گفت: «بارسا همواره میل به پیروزی در همه رقابت ها دارد». ژاوی درباره دیدار پیش روی سوپر کاپ گفت: «ما باید از برتری که گل نیمار به ما داد استفاده کنیم؛ این گل می تواند ما را به جام برساند».

شما می توانید بیست و دومین جام خود را در باری چهارشنبه کسب کنید، اما مقابل حریف سرسختی به میدان می روید.

«بله؛ از لحاط فیزیکی و به خصوص دفاعی، اتلتیکو بسیار قدرتمند است. آنها مربی دارند که به شدت بروی خط دفاعی تیم کار می کند و دو خط را به لایه دفاعی تیم اختصاص می دهد و به سختی فضای خالی به حریف می دهند. مهاجمین آنها نیز بسیار به خط دفاعی کمک می کنند. آنها رقیب خوبی هستند و نشان دادند که چرا به این جایگاه رسیده اند. این امر آسان نیست، اما ما در بازی رفت نتیجه خوبی کسب کردیم و گل خارج از خانه اهمیت زیادی دارد».

آیا انتظار دارید که اتلتیکو همان سبک بازی رفت را ادامه دهد؟

«گمان می کنم بله. این سبکی است که آنها تمرین کرده اند و از قدرت بالایی در خط دفاع و حمله برخوردار هستند. این سبکی است که آنها از زمان دیگو کوستا به آن عادت دارند و برای اهداف مشخصی بازی را اداره می کنند. باید سعی کنیم که سرعت انتقال توپ را افزایش دهیم. ما در زمینی که دوستش داریم بازی می کنیم و این امتیاز به سود ماست.
    گل نیمار می تواند تعیین کننده باشد. یک گل خارج از خانه در بازی هایی مانند این بسیار ارزشمند است. فکر می کنم شرایط به سود ما باشد، ما باید صبور باشیم و اگر چه موقعیت های زیادی در بازی با اتلتیکو نداشتیم، ولی از موقعیت های خود خوب استفاده کردیم. در حقیقت ما تنها دو یا سه موقعیت کامل ایجاد کردیم و گل نیمار بود که شرایط را به سود ما تغییر داد».

شما چند روز پیش پانزدهمین سالگرد حضور خود در تیم اول بارسا را پشت سر گذاشتید. آیا از حضور خود در باشگاه راضی هستید؟

«خوب، این زمان زیادی است و من از حضور چندین ساله خود در بارسا بسیار خوشحالم و احساس غرور می کنم. این باشگاه زندگی من است و بهترین چیز من در دنیا است. من موفقیت های زیادی را در اینجا کسب کردم، بخصوص ظرف چند سال اخیر. من بسیار خوشحال بوده و هستم. امیدوارم بتوانم در سطح خوبی باقی بمانم و نیاز های باشگاه را پاسخ دهم. هر بازیکنی دوست دارد تا برای باشگاه خود مفید باشد و به خاطر این ویژگی مطرح باشد».

بهترین خاطره خود در بارسا چیست؟

«بهترین خاطرات همواره پس از کسب پیروزی ها ثبت می شوند، زمانی که شما شناخته می شوید. من خوش شانس بوده ام که توانستم جوایز انفرادی زیادی را کسب کنم، اما بهترین چیز، کسب پیروزی ها و جام هایی مانند لیگ و لیگ قهرمانان است. وقتی این پیروزی ها را بدست می آورید و جایی قرار می گیرید که انتظارش را داشتید، آن لحظهف بهترین لحظه است».

فکر می کنید که الگویی برای سایر بازیکنان باشید؟

«من همواره تلاش کرده ام و به همه احساس آرامش بخشیده ام. پویول، پیکتور والدس و آندرس اینیستا که کاپیتان های تیم نیز هستند، سعی می کنند تا همه را خوشحال نگه دارند، زیرا این مساله به عملکرد بهتر آنها در زمین کمک می کند. این مسئولیتی غیر انفرادی است و به همین دلیل همه ما باید در این راه تلاش کنیم. شما باید به هر کسی که نیاز به کمک داشته باشد کمک کنید، به خصوص به جوانان».

شما در کمک به جوانان چه کارهایی انجام دادید؟

«ما سعی می کنیم تا با آنان مانند سایرین رفتار کنیم و از ایجاد هرگونه فاصله میان آنها و بازیکنان با تجربه تر جلو گیری می کنیم. آنها باید از بودن در تیم حس خوبی داشته باشند و ببینند که همواره می توانند برای کمک به تیم تلاش کنند. ممکن است در برخی شرایط سلسله مراتبی وجود داشته باشد، اما گروهی که ما در آن قرار داریم گروهی منسجم است و بازیکنان جوان می دانند که حمایت همه بازیکنان را همراه خود دارند».

شما اکنون 33 ساله هستید؛ آیا هنوز هم مانند سالهای گذشته برای بازی کردن مشتاق هستید؟

«شما هرگز این حس اشتیاق را از دست نخواهید داد. به نظر من، در حال حاضر اشتیاق بیشتری نسبت به روزهای ابتدایی دارم، زیرا انتظارات بیشتری وجود دارد و با گذشت سالها این مساله سخت تر می شود. بازی ها و رقابت های زیادی وجود دارد و هر بازیکن باید نشان دهد که ارزش خضور در تیم را دارد».

و وضعیت جسمی شما چطور است؟

«بهتر از هر وقت دیگر. من در گذشته گرفتار چند مصدومیت جدی شده بودم، اما امسال را خیلی خوب آغاز کردم و با پیش فصلی خوب، و از لحاظ روحی و جسمی آمادگی بالایی دارم. درست است که بازی های زیادی انجام دادیم و بازی های دشواری را پیش روی خود داریم، ولی تیم بزرگی داریم و این مسئولیت با سرمربی است تا تیم را در این بازی ها هدایت کند».

آیا بارسا تیمی دارد که مدعی پیروزی در همه رقابت ها باشد؟

«بله. در این باشگاه از شما انتظار برد می رود و به نظر من ما تیمی داریم که بتواند این کار را انجام دهد. ما شرایط سختی را طی زمان بیماری تیتو سپری کردیم و باید با شرایط کنار می آمدیم، ولی فکر می کنم تیم کنونی ما ه=خوب است. ما فصل را بسیار خوب آغاز کردیم و نمایشی دیدنی در نیو کمپ داشتیم و فکر می کنم می توانیم مدعی قهرمانی در لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان باشیم».

وضعیت آمادگی نیمار و هماهنگی اش با تیم چطور است؟

«خیلی خوب است. او پسر آرام و ساکتی است، او هنوز جوان است اما استعداد زیادی را از خود نشان داده است. مربی او را به آرامی وارد تیم می کند و او هم ارزش های خود را نشان می دهد. او در بازی رفت امید را به تیم ما آورد و توانایی خود در نبرد های نفر به نفر را اثبات کرد که مساله مهمی برای ما است. وقتی که حریف راه را بر ما می بندد، ما به افرادی ایجاد داریم که بتوانند فضا ایجاد کنند و او واقعاً می تواند در روند بازی تغییر ایجاد کند. او می تواند وارد محوطه جریمه شود، گلزنی کند و روند بازی را به سود بارسا عوض کند».

سرمربی جدید مهمترین تغییر بارسا در این فصل بود. تاتا مارتینو چطور است؟

«او بسیار خون گرم و صمیمی است. او بسیار با شما صحبت می کند و سعی می کند تا با بازیکنان به توافق برسد. او بسیار خوب خود را با تیم هماهنگ کرد، او یک مربی واقعی است و کاملاً عالی با دیگران ارتباط برقرار می کند. او حرف خود را کاملاً شفاف بیان می کند و به راحتی می توان منظور او را دریافت کرد. او خیلی خوب خود را با شرایط و فلسفه تیم منطبق کرد و او برای پیروزی متولد شده است. او تغییرات زیادی اعمال نکرده، ولی تغیرات کوچکی در تاکتیک تیم بوجود آورده؛ برای مثال تغییره شیوه از یارگیری ناحیه ای به یارگیری نفر به نفر. ما برای پس گرفتن توپ سخت تمرین می کنیم که این موضوع در بازی های مدرن از اهمیت بالایی برخوردار است. جمله ای که فصل پیش در مورد عدم هماهنگی ما در بعضی از موارد تاکتیکی بیان کردم بد تفسیر شد و البته این موضوع، چیزی است که در این فصل بروی آن مشغول کار هستیم».

فکر می کنید مردم قدر دان زحمات و سختی هایی که فصل پیش به دلیل عدم حضور سرمربی متحمل شدید هستند؟

«همه ما کار بزرگی را انجام دادیم، به خصوص کادر فنی تیم، جوردی رورا، ارلی آلتیمیرا و ... . تیتو برای دو یا سه ماه از ما دور بود و با وجود غیبت او ما قدرتمند تر و با انگیزه تر کار می کردیم. همانطور که گفتم ما کار بزرگی را انجام دادیم و با 100 امتیاز قهرمان لالیگا شدیم که واقعاً کار بزرگی بود که با بازی های زیبا و گل های فراوان همراه بود. به نظر من باید بروی این نکته تاکید کرد که ما در فصلی بسیار دشوار قهرمانی را کسب کردیم و این موضوع بر ارزشهای ما می افزاید».

تابستان امسال با وجود همه مشکلاتی که پیرامون تیتو ایجاد شد چطور گذشت؟

«تابستان بسیار سختی بود. آن شرایط برای همه ما بسیار وحشتناک و دشوار بود، اما سختی اصلی برای او و خانواده او بود. برای او آرزوی بهبود می کنم زیرا او شخصیتی فوق العاده است و همانطور که می بینید همه ما دلتنگ او هستیم. جوردی رورا، ارلی آلتیمیرا به ما گفتند که او هنوز هم در جریا رخداد های باشگاه است، زیرا او یک مرد فوتبالی کامل است. بهترین کاری که می توان کرد این است که انگیزه خود را حفظ کنیم تا او ببیند که تیم خوب کار می کند و یاد او را در ذهن داشته باشیم».

آیا این ویکتور والدس با آن والدس فصل پیش متفاوت است و تغییری در رفتار او دیده می شود؟

«نه، به هیچ وجه. او شخصیت حرفه ای خود را طی سالهای حضورش در باشگاه ثابت کرده است. او الگویی برای بازیکنان است، چه از نظر ورزشی و چه از نظر شخصیتی. او همیشه و همیشه دغدغه تیم را داشته و او پیروز واقعی است. هیچ کس نمی تواند به تصمیم او انتقاد کند. او این تصمیم را گرفته و باید به آن احترام گذاشت. او نهایت تلاش خود را می کند و بعد از رفتن او، به شدت دلتنگ او می شویم. به اعتقاد من او بهترین دروازه بان تاریخ باشگاه است و از حضورش برای یک سال دیگر در تیم خوشحالیم».

و کارلس پویول چطور است؟

«عالی است. او همیشه پیروز است و از سد همه ی مشکلات پیش رو عبور می کند. او طی دو سال اخیر دچار مصدومیت های سختی شده و نتوانست در سطی که دوست داشت باشد، اما به نظر من او به زودی به جمع ما بازمی گردد. او با انگیزه ترین فردی است که من تا کنون دیده ام».

آیا شما سرجی روبرتو را جانشین خوبی برای خود در خط میانه می بینید؟

«دوست ندارم که جوانان را اینگونه مقایسه کنم. هر بازیکنی شخصیت خاص خود را دارد. سرجی روبرتو بازیکن فوق العاده ای است که می تواند 10 تا 12 و یا 15 سال در باشگاه بازی کند و کاپیتانی قابل اعتماد شود. همیشه پیشرفت بازیکنانی که توسط باشگاه پرورش یافته اند شادی مضاعفی دارد».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

6. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097
    تشکر شده 3,334 در 1,095 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) - 2014 - 2013

حضور لئو مسی و ساندرو راسل در قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا

این آرژانتینی نامش به عنوان نامزد برنده ی جایزه ی بهترین بازیکن سال دیده میشود که در طول مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا در روز پنجشنبه معرفی خواهد شد

بارسا حریفان امسال خود در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان را خواهد شناخت. مراسمی که ساعت 17:30 در forum grimaldi در موناکو برگزار خواهد شد. در طی این مراسم بازیکن برتر سال در رقابتهای فصل گذشته نیز معرفی خواهد شد که لئو مسی به دنبال کسب موفقیت آندرس اینیستا میباشد، کسی که سال قبل این عنوان را برده بود. کریستیانو رونالدو و فرانک ریبری دیگر کاندیداها برای کسب این جایزه هستند.

لئو مسی بار دیگر پنجشنبه عصر در موناکو حاضر خواهد بود. این بار رئیس باشگاه ساندرو راسل و والدینش او را همراهی میکنند. همچنین آندونی زوبیزارتا، رائول سانلحی، آمادور برنابئو و نماینده ی باشگاه در یوفا داوید بلور هم در این مراسم حضور خواهند داشت.

نشست eca

گروه بارسا تقریبا ساعت یک و نیم به نیس میرسند. قبل از حضور در موناکو رئیس باشگاه راسل و رائول سانلحی در نشست eca حاضر خواهند شد.

8. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

سرخیو بوسکتس قرارداد جدیدش را امضا کرد

امروز ساعت 13:30 (بوقت محلی) این بازیکن قراردادی جدید را امضا کرد که وی را تا پایان فصل 2017/18 در باشگاه نگه میدارد و گزینه ی تمدید یک فصل دیگر نیز در آن گنجانده شده است
    قیمت بازخرید این بازیکن 25 ساله در قرارداد جدید به 150 میلیون یورو افزایش پیدا کرده است

سرخیو بوسکتس تا 30 ژوئن 2018 در بارسا خواهد ماند، با گزینه ای در قرارداد که یک فصل دیگر نیز میتواند این تاریخ تمدید شود. ساعت 13:30 بوقت محلی امروز در دفتر باشگاه، این بازیکن همراه با رئیس راسل، نائب رئیس باشگاه آقای بارتومئو، مدیر ورزشی باشگاه آقای زوبی زارتا، دروازه بان سابق بارسا و پدر این بازیکن آقای کارلس بوسکتس و مدیر برنامه هایش آقای جوزپ ماریا اوروبتیگ این قرارداد را امضا کرد. اکنون قیمت بازخرید بوسکتس 150 میلیون یورو میباشد.

سرخیو بوسکتس 25 ساله تاکنون 238 بازی رسمی برای باشگاه انجام داده است، و از فصل 2008/09 بازیکن تیم اصلی بوده است.

10. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    2,097

مراسم قرعه کشي مرحله گروهي رقابت‌هاي فوتبال ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا در فصل 14-2013 پنجشنبه شب در موناکو برگزار شد.

به گزارش مهر، در پايان اين قرعه کشي 32 تيم حاضر در مسابقات در 8 گروه به شرح زير تقسيم شدند:

گروهa : منچستريونايتد انگليس، شاختار دونتسک اوکراين، بايرلورکوزن آلمان، رئال سوسيداد اسپانيا

گروهb : رئال مادريد اسپانيا، يوونتوس ايتاليا، گالاتاسراي ترکيه، اف سي کپنهاگن دانمارک

گروهc : بنفيکا پرتغال، پاري سن ژرمن فرانسه، المپياکوس يونان، اندرلشت بلژيک

گروهd : بايرن مونيخ آلمان، زسکا مسکو روسيه، منچسترسيتي انگليس، ويکتوريا پلژن جمهوري چک

گروهe : چلسي انگليس، شالکه آلمان، اف سي بازل سوئيس، استوا بخارست روماني

گروهf : آرسنال انگليس، المپيک مارسي فرانسه، دورتموند آلمان، ناپولي ايتاليا

گروهg : پورتو پرتغال، اتلتيکومادريد اسپانيا، زنيت سنت پترزبورگ روسيه، آستريا وين اتريش

گروهh : بارسلونا اسپانيا، ميلان ايتاليا، آژاکس هلند، سلتيک اسکاتلند

مرحله گروهي مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا از 17 سپتامبر (27 شهريور 1392) تا 11 دسامبر 2013 (20 آذر 1392) انجام خواهد شد. مرحله حذفي در سال 2013 انجام مي‌شود و فينال رقابت‌ها نيز 24 مي 2013 (3 خرداد 1392) در ورزشگاه ومبلي لندن برگزار خواهد شد.

بيلي مک نيل، لوئيس فيگو، مايکل اوون، يوهان کرويف و پائولو سوزا ستارگاني بودند که هر کدام قسمتي از قرعه کشي اين مراسم را انجام دادند. فصل گذشته تيم فوتبال بايرن مونيخ با برتري مقابل دورتموند قهرمان مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا شد.

12. 2 کاربر از پست مفید Bahador~2B تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

بارسا - اتلتیکو مادرید از نگاهی دیگر

بارسلونا در یک دیدار گره خورده، با درخشش والدس و به لطف تک گل نیمار در دیدار رفت، یازدهمین سوپر جام اسپانیای تاریخ خود را به دست آورد.

حضور همزمان نیمار و مسی در ترکیب اصلی تیم مهم ترین نکته فهرست 11 نفره ابتدایی بارسا بود. علاوه بر آن، ماسکرانو و پیکه بار دیگر زوج قلب دفاعی کاتالانها را شکل دادند و سسک نیز به جای اینیستا در ترکیب تیم حضور یافت.

بازی مطابق انتظار با برتری مطلق بارسا در مالکیت توپ آغاز شد. عدم توانایی بارسا در ایجاد موقعیت بر روی دروازه حریف موجب گره خوردن بازی شده بود، دفاع مستحکم اتلتیکو، بازی خشن آن ها و کند بودن روند بازی آبی و اناری ها نیمه آرامی را در نیوکمپ رقم زد.

در نیمه اول، الکسیس و مسی فرصت های نصفه و نیمه ای را از دست دادند، با این حال، مهم ترین صحنه نیمه اول زمانی رقم خورد که کار گروهی شاگردان سیمئونه به ثمر نشست و آردا توران، با محو کردن پیکه جدی ترین موقعیت تیمش را خلق کرد، اما ویکتور والدس با مهار فوق العاده اش با یک دست، مانع از باز شدن دروازه بارسا در دقایق پایانی نیمه اول شد.

در نیمه دوم پدرو (دقیقه 64) و اینیستا (دقیقه 73) برای بارسا به میدان رفتند. از اواسط این نیمه، بارسا به تدریج نبض بازی را در دست گرفت و با چاشنی سرعت، موفق به نزدیک تر شدن به دروازه کورتوا شد. در دقیقه 54، والدس باز هم درخشید و ضربه فنی ویا را دفع کرد تا بار دیگر ناجی بارسا باشد. بارسا شانس این را داشت که بازی را با پیروزی به پایان برساند، اما ضربه پنالتی مسی با بدشانسی به تیرک افقی دروازه برخورد کرد.

اواخر نیمه دوم نیز بازی به خشونت کشیده شده بود، فیلیپه لوئیز در دقیقه 81 به علت خطای عجیب روی آلوز، و آرادا توران در دقیقه 90 به دلیل اعتراض از روی نیمکت از بازی اخراج شدند.

در نهایت با سوت پایان این بازی، بارسا موفق به کسب نخستین عنوان قهرمانی اش در این فصل شد، اگرچه که این مقام بدون پیروزی و بازی زیبا به دست آمد. با این حال، باید به تاتا و شاگردانش فرصت داد تا به فرم ایده آل خود برسند.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

14. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

لیونل مسی: «این گروه سختی برای ماست»

بازیکن آرژانتینی بارسلونا که در مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا حضور داشت، نظرات خود را در مورد رقبای بارسلونا بیان کرد.

مسی پس از فرانک ریبری به عنوان دومین بازیکن برتر اروپا انتخاب شد.

لیونل مسی به عنوان یکی از نمایندگان باشگاه بارسلونا در مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا شرکت داشت. این بازیکن آرژانتینی به عنوان یکی از نفرات نهایی کسب عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شده بود. این جایزه به بازیکن فرانسوی بایرن مونیخ یعنی فرانک ریبری که با 36 رای که توسط روزنامه نگاران به او داده شده بود، رسید. لیونل مسی با 13 رای و کریستیانو رونالدو با 3 رای در رتبه های بعدی حضور داشتند.

مسی به سوالات پدرو پینتو درباره گروه H لیگ قهرمانان که بارسلونا با میلان،آژاکس و سلتیک هم گروه است پاسخ داد.

ما یک گروه کامل داریم. بازیهای خوبی در پیشرو خواهیم داشت. ما همچنین با سلتیک و میلان هم گروه هستیم و برای اولین بار با آژاکس رقابت خواهیم کرد. من فکر میکنم گروه سختی در پیش رو داریم مثل همیشه».

این بازیکن آرژانتینی هم چنین اضافه کرد: بارسا موظف به پیروزی است زیرا این آن چیزی است که به باشگاه معنا میدهد. ما خودمان را آماده میکنیم و هر سال نیز سخت تر میشود به این دلیل که رقبای ما نیز قوی تر میشوند».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

16. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

غیبت ژاوی و الکسیس برابر والنسیا برای استراحت

بازیکنان بارسلونا فردا به والنسیا می روند تا برای دیدار سوم خود در رقابتهای لالیگا برابر حریفی سرسختی قرار گیرند.

جراردو مارتینو اسامی 19 بازیکن را برای این دیدار اعلام کرد و تصمیم گرفت نام ژاوی، الکسیس و اویر را خط بزند.

آخرین تمرین برای حضور در مستایا

آخرین تمرین بارسلونا قبل از پرواز به والنسیا با هدایت مارتینو برگزار شد. ژاوی کواینتیلا بازیکن جوان بارسلونا نیز در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت. مهمترین خبر امروز رسیدن لیونل مسی و آدریانو به بازی فردا بود بود، مسی پس از فیزیوتراپی روز گذشته خود به همراه آدریانو بدون مشکل با دیگر بازیکنان تمرین کرد.

لیست 19 نفره برای بازی با والنسیا

والدس، پینتو، مونتویا، پیکه، فابرگاس، پدرو، اینیستا، مسی، نیمار، دوس سانتوس، ماسکرانو، بارترا، سرجیو، سانگ، آلبا، آدریانو، تیو، آلوز و روبرتو.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

18. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

7 بازیکن بارسلونا به تیم ملی اسپانیا دعوت شدند

از جمع آبی اناری ها، هفت بازیکن به اردوی تیم ملی اسپانیا و پنج بازیکن دیگر بارسا نیز به تیم های ملی خود دعوت شدند.

سرمربی تیم ملی اسپانیا، ویسنته دل بوسکه نام 23 بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی اسپانیا برای انجام بازی های دوستانه با تیم های فنلاند و شیلی اعلام کرد. این لیست هفت بازیکن بارسا را نیز در خود جای داده است: ویکتور والدس، جوردی آلبا، سرجیو بوسکتس، ژاوی هرناندز، آندرس اینیستا، پدرو رودریگر و سسک فابرگاس.

رقابت های قهرمانی جهان و اروپا در اوایل ماه سپتامبر با دو دیدار پیگیری می شود. اولین بازی، انتخابی جام جهانی است که برابر فنلاند در هلسینکی، روز جمعه برگزار خواهد شد. چهار روز بعد، اسپانیا بازی دوستانه ای با تیم ملی شیلی برگزار می کند که در کشور سوییس برگزار می شود و الکسیس نیز در ترکیب تیم ملی شیلی حاضر خواهد بود.

لیونل مسی در آرژانتین

آرژانتین با هدایت آلخاندرو سابیا یک بازی انتخابی جام جهانی مقابل تیم پاراگوئه در پیش خواهند داشت و لئو مسی را نیز در ترکیب خود دارند. اگرچه ماسکرانو به دلیل محرومیت از این بازی باز مانده است.

دنی آلوز و نیمار نیز توسط اسکولاری برای بازی دوستانه تیم ملی برزیل فراخوانده شدند که در تاریخ هفتم و دهم سپتامبر انجام خواهند شد. اولین بازی برابر تیم ساکروس استرالیا است و بازی دوم هم برابر تیم ملی پرتغال در شهر بوستون برگزار می شود.

الکس سانگ هم در ترکیب تیم ملی کشورش برای انجام بازی انتخابی جام جهانی به میدان می رود. آنها به فقط یک تساوی برابر تیم ملی لیبی نیاز دارند تا بتوانند به بازی های حذفی برای رسیدن به جام جهانی برزیل راه بیابند.

سرجی روبرتو و سرجی گومز در تیم زیر 21 سال اسپانیا

خولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی زیر 21 سال اسپانیا که دروازه بان سابق تیم بارسا نیز است، بازیکنان خود را برای حضور در رقابت های انتخابی قهرمانی زیر 21 سال اروپا که برابر تیم های اتریش و آلبانی برگزار می شود، انتخاب کرد. سرجی روبرتو و سرجی گومز، از تیم بارسا ب نیز در لیست بازیکنان معرفی شده در این فهرست قرار دارند.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

20. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

آلبا: «بازی های بارسا مقابل والنسیا همیشه ویژه بوده است»

جوردی آلبا با اشاره به شرایط مخصوص بازی کردن در مستایا، افزود: «والنسیا با تمام توان به میدان خواهد آمد، به خصوص پس از بازی هفته آخر آنها برابر اسپانیول».

جوردی آلبا نیز مانند سایر بازیکنان بارسا آماده سفر به والنسیا است، جایی که پیش از پیوستن به بارسا، سه فصل را در آن شهر سپری کرد. بنابراین او به خوبی می داند که والنسیا چگونه عزم خود را جزم می کند تا برای مواجهه با بارسا آماده شود. او گفت: «مطمئنم که آنها برای بازی برابر ما به خوبی آماده شده اند. من سه فصل برای والنسیا بازی کردم و بازی با بارسا همیشه موضوع فوق العاده ای برای همه هواداران، بازیکنان و مربیان بوده. آنها این بازی را مثل یک فینال می دانند».

تیم والنسیا پس از بازی ضعیفی که برابر کورنیا انجام داد، مورد انتقاد های زیادی قرار گرفت، اما آلبا تاکید کرد: «فصل تازه آغاز شده است، پس انتقاد در این زمان کار غلطی است و برای انتقاد هنوز بسیار زود است ... والنسیا با تمام توان به میدان خواهد آمد، به خصوص پس از اتفاقاتی که در بازی هفته آخر آنها برابر اسپانیول رخ داد».

قرعه کشی لیگ قهرمانان

این بازیکن همچنین به نحوه قرار گرفتن بارسا در گروه تیم هایی مانند میلان، آژاکس و سلتیک در رقابت های لیگ قهرمانان اشاره کرد. آلبا اظهار داشت: «می دانیم که این گروه آسانی نیست، زیرا در فصل پیش در برابر تیم های میلان و سلتیک شکست خوردیم. آژاکس هم تیم قدرتمندی است که در زمان مالکیت توپ، فوتبال زیبایی را ارائه می دهد و در زمان عدم مالکیت توپ، تیمی جنگنده است... نکته مثبت این است که از همه این تیم ها شناخت عمیقی داریم. اما ما بازی خود را انجام می دهیم و سعی می کنیم که اشتباهی مانند فصل قبل را انجام ندهیم. باید اطمینان ایجاد کنیم که در پایان به عنوان تیم اول صعود می کنیم».

آلبا با این موضوع کلیشه ای که هیچ بازی در اروپا آسان نیست موافقت کرد، اما با این وجود گفت: «از بارسا انتظار می رود که بتواند صعود کند. ما سعی می کنیم که تمام بازی ها را با پیروزی پایان ببریم و به جمع شانزده تیم پایانی راه بیابیم... هدف این فصل ما فتح تمامی قهرمانی هاست و چند سالی است که از قهرمانی ما در لیگ قهرمانان می گذرد، بنابراین برای قهرمانی در این جام انگیزه بالایی داریم، اما بیشتر دوست داریم تا در همه رقابت ها پیروز شویم».

فشار و دفاع

تا اینجای فصل، بارسا تنها یک گل در چهار بازی رسمی خود دریافت کرده است. آلبا توضیح داد که این رکورد بیانگر این مساله است که «همه ما در کار دفاع شرکت می کنیم، حتی لئو، و به این دلیل است که خط دفاع ما بهتر عمل می کند. اگر ما در خطوط جلو تر فشار تدافعی را افزایش دهیم توپ همواره دور تر از دروازه ما خواهد ماند».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

22. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

صفحه 5 از 31 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)