Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 89
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide اخرين اخبار سايپا

صالح: در دیدار با سپاهان از شرایط میزبانی استفاده می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در دیدار با سپاهان از شرایط میزبانی برای موفقیت استفاده می کنیم.

مجید صالح در مورد دیدار روز یکشنبه برابر سپاهان اظهار داشت: تمام بازی‌های ما مهم هستند و بازی این هفته هم اهمیت خودش را دارد. سایپا هفته گذشته در عین شایستگی نتوانست برابر استقلال پیروز شود و این مرتبه می‌خواهیم از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم تا موفق شویم.
    سپاهان سه قهرمانی در لیگ برتر دارد که دو مرتبه آن متوالی و پیاپی بوده است. این تیم بازیکنان با کیفیتی دارد و تصور می‌کنم بازی نزدیکی از نظر فنی با این تیم داشته باشیم. بوناچیچ هم مربی قابل احترامی است.
    وی در مورد اینکه پیش از این با بوناچیچ همکار بوده یا نه گفت: من با این مربی کار نکرده‌ام اما منصور ابراهیم زاده با ایشان کار کرده‌ است. در ذوب آهن برابر تیم‌ بوناچیچ همراه ابراهیم‌زاده بازی کرد‌ه‌ایم و با تفکرات این مربی آشنا هستم ضمن اینکه فیلم بازی‌های سپاهان را هم آنالیز کرده‌ایم.
    صالح در مورد دیدار سپاهان و السد قطر گفت: تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا شرایط بهتری دارند زیرا داوری و شرایط ورزشگاه با لیگ برتر متفاوت است و تیم‌های غرب آسیا نسبت به تیم‌های شرقی ضعیف‌ترند. با این حال سپاهان در قطر تا دقیقه 70 دو بر صفر از حریف خود پیش بود و اگر آن مسئله نبود اکنون این تیم در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت.
    سرمربی سایپا در مورد بی‌دقتی مهاجمان تیمش در زدن ضربات آخر گفت: من این نکته را هم قبل از این گفته‌ام؛ دیدار با تیم‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان با تیم‌های دیگر نظیر داماش فرق دارد. در بازی با داماش می‌توانیم سه گل بزنیم و سه چهار موقعیت گل را هم نزنیم اما در دیدار با این ‌تیم ها شاید فقط دو سه موقعیت گلزنی به دست بیاوریم. بنابراین باید بر روی این مسئله کار کنیم تا در آینده این مشکل برطرف شود.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

صالح:هنوزبا باشگاه سايپا تسويه حساب نکرده‌ام

سرمربي پيشين تيم فوتبال سايپا گفت: هنوز با باشگاه سايپا تسويه حساب مالي نکرده‌ام و جلسه‌اي هم با کوشا نداشته‌ام.

مجید صالح گفت: پیش از بازی با فجر سپاسی نشستی با شهباری رئیس باشگاه داشتم و قرار شد در آینده جلسه‌ای با کوشا مدیرعامل باشگاه داشته باشم تا در مورد نحوه همکاری در آینده صحبت کنیم.

صالح در مورد اینکه بدون تسویه حساب با او تقوی چطور کارت سرمربیگری دریافت کرده گفت: من نمی‌دانم و بهتر است از مسئولان سازمان لیگ در این زمینه بپرسید. من در مورد این قانون اطلاع دقیقی ندارم. من شکایت را آخرین راه می‌دانم و به دنبال حل مسالمت آمیز مسئله هستم. کارمند شرکت سایپا هستم و به باشگاه سایپا مامور شده‌ام و هنوز هم ماموریتم تمام یا لغو نشده و شاید به این ترتیب مسئله سرمربی حل شده است. فکر می‌کنم تا آخر فروردین جلسه‌ای با کوشا داشته باشم.

وی در مورد عملکرد مجتبی تقوی در سایپا گفت: در حال حاضر زود است که در مورد او قضاوت کنیم دو سه بازی بعد می‌توان در مورد او صحبت کرد.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

استعفاي کوشا نه تاييد مي‌شود، نه تکذيب

سخنگوي باشگاه سايپا استعفاي کوشا از مديرعاملي اين باشگاه را نه تاييد کرد و نه تکذيب.

سعید تقی‌زاده در گفتگویی در مورد خبر استعفای آرش کوشا از مدیرعاملی باشگاه سایپا گفت: این خبر را نه می‌توانم تایید کنم نه تکذیب. هیچ اطلاع دقیقی در این زمینه ندارم و از این موضوع بی‌خبرم. حتی با دفتر آرش کوشا مدیرعامل باشگاه هم تماس گرفتم و دفتر ایشان از این مسئله ابراز بی‌اطلاعی کرد.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

کوشا ديگر مدير عامل سايپا نيست

معاون ورزشي باشگاه سايپا گفت: گروه خودروسازي سايپا بايد در مورد استعفاي مديرعامل باشگاه تصميم‌گيري کند.

ناصر شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت استعفای آرش کوشا که تایید و تکذیب نمی‌شود گفت: آنچه واقعیت دارد این است که آرش کوشا صبح روز گذشته در جلسه شورای مدیران باشگاه استعفا کرده و دیگر مدیرعامل نیست. کوشا عنوان کرده به خاطر مشکلاتی که هست نمی‌تواند مثمر ثمر باشد.

وی در مورد اینکه اکنون وضعیت مدیریت باشگاه چه خواهد شد گفت: گروه خودرو سازی سایپا و مدیرعامل محترم آقای پوستین‌دوز باید در این زمینه تصمیم گیری کنند چون کوشا از طرف گروه خودرو سازی مدیرعامل باشگاه شده است. با این حال من دعا می‌کنم مشکلات حل شود و ایشان همانند گذشته در باشگاه حضور یابند.

منبع :

7. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

اخبار کوتاه از باشگاه سايپا

مديران سايپا از عملکرد فني تقوي رضايت کامل دارند و با توجه به پيشينه طولاني او در اين باشگاه بايد نشستن او روي نيمکت سايپا در شروع فصل آينده را قطعي دانست .
    در حالي که مديرعامل باشگاه سايپا چند هفته‌اي است از سمت خود استعفا کرده، از اين باشگاه خبر مي‌رسد او حداقل تا پايان اين فصل در سمت خود باقي خواهد ماند.

آرش کوشا مدتي است به دليل مشغله‌هاي فراوان کاري از پست مديريت عامل در باشگاه سايپا استعفا کرده اما هيات‌مديره اين باشگاه اعلام کرد کوشا تا پايان اين فصل همچنان مديرعامل سايپا خواهد بود تا جانشين شايسته‌اي براي او مشخص شود. آرش کوشا بعد از تعيين جانشينش در سايپا راهي شرکت «شستا» مي‌شود تا مديريت شرکت‌هاي تامين اجتماعي را بر عهده بگيرد.

براي مربيگري سايپا در فصل آينده هنوز قرارداد رسمي منعقد نشده اما به احتمال قريب به يقين مجتبي تقوي در ليگ دوازدهم نيز سرمربي نارنجي‌پوشان باقي خواهد ماند. تقوي از ابتداي هفته بيست‌وهفتم و بعد از شکست 2-1 سايپا مقابل سپاهان هدايت اين تيم را بر عهده گرفت و در سه بازي سپري‌شده دو برد و يک باخت (مقابل تراکتورسازي) کسب کرد.

مديران سايپا از عملکرد فني تقوي رضايت کامل دارند و با توجه به پيشينه طولاني او در اين باشگاه بايد نشستن او روي نيمکت سايپا در شروع فصل آينده را قطعي دانست.

از نماينده استان البرز در ليگ برتر يک خبر ديگر هم به گوش مي‌رسد که اگر حقيقت داشته باشد در نوع خودش خبر جالبي است. گويا يکي از بازيکنان سايپا با پيشنهادي از تيم‌هاي خارجي روبه‌رو شده که مسئولان باشگاه تصميم‌گيري در اين مورد را به پايان فصل موکول کرده‌اند. اين بازيکن در خط حمله بازي مي‌کند و از قضا اين بار نامش کريم انصاري‌فرد نيست.

مهاجمي که به تازگي در تيم‌هاي خارجي خواهان پيدا کرده امين منوچهري ماسوله است که در ليگ يازدهم نيز مثل فصل قبل درخشش خوبي داشت و به خصوص در بازي مقابل استقلال دو گل زد و ستاره تيم سايپا بود. البته باشگاه سايپا هنوز علاقه‌اي به رسانه‌اي کردن نام اين مشتري خارجي نشان نداده است

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

9. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

تقوي: بحث داوري سليقه‌اي شده است

سرمربي تيم فوتبال سايپا به فدراسيون فوتبال پيشنهاد داد که ديدارهاي باقيمانده ليگ برتر با 5 داور قضاوت شود.

مجتبی تقوی در مورد وضعیت بد تیم فوتبال سایپا در جدول لیگ و همچنین استعفای مدیرعامل این باشگاه گفت: هرکسی بگوید استعفای کوشا بر وضعیت تیم فوتبال بی‌تاثیر بوده حرف اشتباهی زده و این مسئله قطعا بر تیم ما تاثیرگذار بوده است. هم من و هم بازیکنان به کوشا وابستگی احساسی دارند. اما اینکه چه مسایلی باعث استعفای کوشا شده از آن بی‌خبرم و در این مورد فقط باید خود کوشا حرف بزند زیرا او بهتر از همه می‌تواند در این زمینه توضیح بدهد. فقط می‌دانم که کوشا کار خطا و بیهوده‌ای انجام نمی‌دهد.

وی افزود: من در شرایطی تیم سایپا را تحویل گرفتم که این تیم فقط 31 امتیاز داشت و شرایط حساسی در جدول داشت که اکنون هم آن شرایط را در جدول دارد. بازی‌های آخر فصل بسیار سخت و مشکل است. بازی با تیم‌های پایین جدول و بالای جدول بسیار دشوار است زیرا بازیکنان‌شان بسیار با انگیزه هستند اما تیم‌های میانه جدول وضعیت‌شان فرق می‌کند و دیگر نمی‌توان با پول به بازیکن انگیزه داد.

تقوی با اشاره به بازی‌های گذشته سایپا در زمان سرمربیگری خودش گفت: در دیدار با فجر هم ما و هم فجر در خطر سقوط داشتیم که به پیروزی رسیدیم. بازی با تراکتورسازی بسیار سخت بود و این تیم در کورس قهرمانی بود. فولاد را ما در اهواز شکست دادیم آن هم فولادی که به دنبال کسب سهیمه هم بود اما بعد از باخت به ما و تراکتورسازی بازیکنان این تیم انگیزه‌شان را از دست دادند. تیم ما از نظر کیفیت فنی بازی‌های بسیار خوبی ارایه می‌کرد و تمامی کارشناسان این مسئله را قبول داشتند و از تیم ما مدام تعریف می‌کردند و من نگران این مسئله بودم که بازیکنان جوان ما نتوانند این مسئله را هضم کنند. تمامی تیم‌های بالای جدول مثل استقلال، سپاهان و تراکتورسازی بازیکنان با تجربه دارند و اگر بازیکن جوانی هم دارند بازیکنی است که چند سال تجربه حضور در لیگ برتر را دارند ولی سایپا بازیکنان جوانی دارد که برخی از آنها اولین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کنند.

وی افزود: در دیدار با راه آهن ما ضعیف‌ترین بازی خود را در این 4 بازی انجام دادیم هرچند بازهم موقعیت‌های گلزنی بیشتری از حریف داشتیم اما در نهایت شکست خوردیم و به آنها بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. بازیکنان جوان سایپا در روزهای آینده و دیدارهای باقیمانده می‌توانند عیار خود را نشان بدهند. دیدار با پرسپولیس فرصت خوبی است تا بازیکنان جوان سایپا توانایی‌هایشان را نشان بدهند. در بازی با پرسپولیس که این تیم از سوی تماشاگرانش حمایت می‌شود و استرس زیادی بر بازی حاکم است بازیکنان باید بتوانند توانایی‌های خود را بروز بدهند. بازی سختی با پرسپولیس داریم.

سرمربی سایپا با اشاره به شائبه‌ها و اشتباه‌های تاثیرگذار داوران گفت: از زمانی که من فوتبال بازی می‌کردم تا به امروز مدام فدارسیون فوتبال می‌گوید که اشتباه داوری جزیی از فوتبال است. نمی‌توان سه دهه با یک حرف مردم را قانع کرد. در حال حاضر شائبه‌های فراوانی ایجاد شده، مسایلی مانند دوپینگ، سلامت بازی‌ها مطرح است و مسئولان فدراسیون فوتبال باید با قدرت انجام وظیفه کنند تا حداقل این شائبه‌ها پاک شود. مثلا بحث داوری سلیقه‌ای شده به طوریکه حتی در صحنه پنالتی‌ها برخی از کارشناسان یک صحنه را پنالتی می‌دانند و کارشناسان دیگر آن صحنه را پنالتی نمی‌دانند. باور می‌کنید خود من هم با این همه سابقه در فوتبال گیج شده‌ام و نمی‌دانم چه صحنه‌هایی پنالتی هست یا نیست.

وی افزود: در حال حاضر دغدغه همه اهالی فوتبال مسایل داوری شده و به اصل فوتبال توجهی نمی‌شود و من مربی به جای اینکه به دنبال کار فنی بروم همش نگران داوری‌ها هستم. به فدراسیون فوتبال پیشنهاد می‌کنم بازی‌های باقیمانده لیگ با 5 داور قضاوت شود و در این صورت دیگر خیال همه راحت می‌شود و می‌دانند که کمک داوران چهارم و پنجم اتفاق‌های محوطه جریمه را به دقت زیر نظر دارند. من در نیم فصل اول در لیگ دسته اول مربیگری کردم و می‌دانم در آنجا هم حاشیه‌ها فراوان هستند. بهتر است مسئولان فدراسیون با عملکردشان شائبه‌ها را از بین ببرند.

منبع :

11. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

غريبي: هراسي از پرسپوليس نداريم

مهاجم جوان تيم فوتبال سايپاي البرز تاکيد کرد: ما براي برد به مصاف پرسپوليس مي‌رويم و هراسي از نام‌هاي بزرگ اين تيم نداريم.

میلاد غریبی اظهار داشت: پرسپولیس تیم بزرگی است و ما برای بازیکنان، کادر فنی و هواداران آنها احترام قائل هستیم.

وی تصریح کرد: البته احترام ما باعث نمی‌شود که با حریف رقابتی سالم و جوانمردانه نداشته باشیم و به طور قطع بازیکنان سایپا روز شنبه با هدف پیروزی و کسب 3 امتیاز در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شوند.

این بازیکن جوان در پاسخ به پرسش مبنی بر اینکه جوانان سایپا چگونه در برابر چهره‌های صاحب نام پرسپولیس مانند علی کریمی حاضر می‌شوند؟‌ گفت: پرسپولیس بازیکنان بزرگی دارد که برای تمام جوانان سایپا و به طور کلی جامعه فوتبال کشور قابل احترام هستند.

غریبی ادامه داد: به طور قطع رقابت و بازی کردن در برابر این بازیکنان به ما انگیزه می‌دهد و امیدوارم دیدار سایپای البرز و پرسپولیس تهران شاهد رقابتی جذاب و تماشاگر پسند باشیم.

* جوانان سایپا نقطه قوت این تیم هستند

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا میانگین سنی جوان سایپا موجب نمی‌شود که این تیم در برابر تیم‌های با تجربه مشکل داشته باشد؟ گفت: ما در دیدارهای این فصل در برابر استقلال و پرسپولیس نتوانستیم به حق خود برسیم و در هر 3 دیدار بازنده بودیم.

مهاجم سایپا اظهار داشت: دلیل این باخت‌ها هرگز به جوانی ما مربوط نمی‌شود و حتی در بازی برابر استقلال کادر فنی آبی‌پوشان پایتخت تاکید کردند که حق آنها پیروزی نبود و سایپا بهتر از استقلال بازی کرد.

غریبی گفت: در برابر پرسپولیس در بازی رفت نیز که با نتیجه یک بر صفر شکست خوردیم، چندین موقعیت گل را به دلیل بی‌ دقتی از دست دادیم.

* نتیجه دیدار رفت با پرسپولیس را جبران می‌کنیم.

وی افزود: اگر میانگین سنی جوان سایپا علت باخت‌ به استقلال و پرسپولیس در این فصل باشد، ما هیچگاه نباید تیم‌های بزرگ را شکست دهیم.

غریبی اظهار داشت: این در حالی است که بارها استقلال و پرسپولیس را با همین بازیکنان جوان در ورزشگاه آزادی شکست داده‌ایم و در دیدار روز شنبه نیز به دنبال جبران شکت در دیدار رفت برابر قرمزپوشان پایتخت هستیم.

لازم به توضیح است،‌ دیدار تیم‌های فوتبال سایپای البرز و پرسپولیس تهران از هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ برتر روز شنبه دوم اردیبهشت در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

در حال حاضر نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ برتر با کسب 37 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده‌بنی قرار دارد و تیم پرسپولیس نیز با 2 امتیاز بیشتر جایگاه هشتم جدول را به خود اختصاص داده است.

منبع :

13. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

منوچهري: جواني عامل شکست سايپا نيست

مهاجم سايپاي البرز که هم اکنون دومين گل‌زن اين تيم نيز به شمار مي‌آيد، تاکيد کرد: ما براي پيروزي و کسب هر سه امتياز به تهران رفته و پرسپوليس را در خانه خود با بازيکنان جوان شکست خواهيم داد.

سید امین منوچهری اظهار داشت: متاسفانه سایپا در دیدارهای این فصل فوتبال در برابر استقلال و پرسپولیس نتایجی که شایستگی آن را داشت، کسب نکرد.

وی افزود: به عنوان نمونه در دیدار برابر استقلال در مرحله رفت حتی مربیان و بازیکنان تیم تهرانی اعتراف کردند که سایپا بازی بهتری به نمایش گذاشت و حق ما شکست نبود.

*‌ برای انتقام به تهران نمی‌رویم

این بازیکن جوان نارنجی‌پوشان البرزی در پاسخ به پرسش مبنی بر اینکه دیدار برگشت سایپا و پرسپولیس آیا حالت انتقامی دارد؟ گفت: این مسئله که ما در دیدار رفت با پرسپولیس نیز با بدشانسی برابر تهرانی‌ها تن به شکست داده‌ایم هرگز موجب نمی‌شود که با هدف انتقام در مقابل حریف حاضر شویم.

منوچهری تاکید کرد: برد و باخت جزوی از فوتبال است و نباید روحیه جوانمردی و اخلاق را فدای نتیجه بازی کرد و بگوییم که با کدورت و برای انتقام به مصاف حریف می‌رویم.

وی تصریح کرد: هدف ما کسب 3 امتیاز و پیروزی برابر حریف است که این هدف را در کمال احترامی که برای رقیب خود قائل هستیم، دنبال می‌کنیم.

مهاجم تیم فوتبال سایپای البرز با اشاره به تمرینات اخیر این تیم که از سوی کادر فنی ارائه شده، گفت: ما نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را می‌دانیم و روی نقاط آسیب‌پذیر آنها در خط دفاع کار کرده‌ایم.

منوچهری در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا مهاجمان سایپا توانایی باز کردن دروازه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را دارند؟‌ گفت: متاسفانه در سه دیدار اخیر با پرسپولیس و استقلال موفق به انجام این مهم نشده‌ایم، اما این هفته می‌خواهیم طلسم فصل جاری را شکسته و با گل از ورزشگاه آزادی خارج شویم.

وی افزود: تمام کارشناسان فوتبال و رسانه‌های واقع‌گرا تاکید دارند که بدشانسی عامل عدم موفقیت سایپای البرز در برابر استقلال و پرسپولیس در این فصل بوده است.

منوچهری گفت: بنابراین در دیدار آتی می‌خواهیم ضعف‌های گذشته را جبران کرده و با کسب 3 امتیاز به کرج بازگردیم که تحقق این مهم منجر به تحکیم جایگاه سایپا در جدول هم خواهد شد.

* جوانی علت شکست‌های ما نبود

وی با بیان اینکه برخی از کارشناسان معتقدند بسیاری از بازیکنان سایپا جوان بوده و تجربه حضور در دیدارهای حساس را ندارند، گفت: این تحلیل را قبول ندارم و بسیاری از جوانان سایپا تجربه‌ بسیاری از حضور در آزادی و بازی با استقلال و پرسپولیس دارند.

وی در پایان تاکید کرد: بنابراین جوانی علت شکست‌های ما نبوده و در روز شنبه ثابت خواهیم که این جوانان می‌توانند نتایج بزرگی کسب کنند.

لازم به توضیح است، دیدار تیم‌های فوتبال سایپای البرز و پرسپولیس تهران از هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال کشورمان روز شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

منبع :

15. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

داوران جوان هم اشتباههای تاثیرگذاری دارند
    بابازاده: مهدیخانی به اندازه انگشتان یک دست هم اشتباه نداشته است

خبرگزاری فارس: مربی دروازهبان تیم فوتبال سایپا گفت: وحید مهدیخانی بازیکنی باهوش است که به اندازه انگشتان یک دست هم اشتباه تاثیرگذار نداشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه سایپا، حمید بابازاده در مورد دیدار روز سه شنبه برابر سپاهان گفت: بازی سختی در اصفهان داریم. سپاهان از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می برد و صدرنشین لیگ برتر هم هست. این حرف ها شاید کلیشه ای به نظر بیاید اما واقعیت تیم سپاهان است. با این حال ما هم تیمی خوب و قدرتمند هستیم و برای موفقیت به میدان خواهیم رفت.

وی در مورد وحید مهدیخانی دروازه بان جوان سایپا در این فصل گفت: او دروازه بانی جوان و بسیار باهوش است و قدرت درک بالایی دارد و مطالبی که به او می گویم را خیلی سریع می گیرد. در مجموعه سایپا به جوانان بها داده می شود و مجید صالح نیز به جوانان اعتقاد دارد و به آنها میدان می دهد.

بابازاده در مورد اینکه چطور توانست از دروازه بان جوان و بی تجربه ای مانند مهدیخانی یک دروازه بان لیگ برتری بسازد گفت: همانطور که گفتم باشگاه سایپا محیط خوبی برای جوانان است و به آنها بهای لازم داده می شود. من هم سعی کردم که تمرینات زیربنایی را با مهدیخانی کار کنم و خود او هم تلاش کرد. در دیدار با استقلال هم به دلیل جوانی اش مرتکب دو اشتباه شد و حریف دو گل زد وگرنه به غیر از آن دو صحنه مهدیخانی در سایر دقایق بازی عملکردی فوق العاده داشت.

مربی دروازه بانی تیم سایپا در مورد انتقاد حسین عسگری از دروازه بان سایپا گفت: به هر حال جوانان حق اشتباه کردن بیشتری دارند و مهدیخانی تعداد اشتباه های تاثیرگذارش در این فصل به اندازه انگشتان یک دست هم نمی رسد اما همان طور که داوران جوان ممکن است اشتباه های تاثیرگذاری داشته باشند و باعث هجمه علیه داوری شوند بازیکنان جوان لیگ هم حق اشتباه دارند. با این حال من برای حسین عسگری احترام زیادی قائلم و او و تمامی داوران تلاش می کنند که داوری فوتبال ما هم پیشرفت کند.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

صالح از سرمربیگری سایپا برکنار شد/ تقوی سرمربی جدید نارنجیپوشان

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سایپا از سمت خود برکنار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس مجید صالح از سرمربیگری تیم فوتبال سایپا کنار گذاشته و مجتبی تقوی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

در برخی تیمها بازیکنان هم با تغییر سرمربی عوض میشوند
    صادقی: در سایپا بازیکنان به حاشیه ها کاری ندارند

خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: در تیم ما بازیکنان به حاشیهها کاری ندارند و به تعهداتشان پایبند هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه سایپا، ابراهیم صادقی در مورد تغییر و تحول در کادر فنی گفت: ابتدا باید از زحمات صالح تشکر کنم. ما با ایشان دو ماه دوران بدنسازی را پشت سرگذاشتیم و 26 هفته هم در مسابقات لیگ بودیم این مربی خیلی زحمت کشید و با توجه به اینکه مربی جوانی است و مطمئنم در آینده هم به کار مربیگری ادامه خواهد داد برایش آرزوی موفقیت می کنم.

وی در مورد حضور مجتبی تقوی به عنوان سرمربی جدید گفت: زمانی که من به تیم سایپا آمدم ایشان کاپیتان تیم بودند و همان زمان هم به جوانترها خیلی بها می دادند و آنها را حمایت می کردند و به من هم لطف زیادی داشتند. پس از آن، تقوی دو سال کمک مربی سایپا بودند و بعد از مدتی هم به عنوان سرمربی در تیم سایپا مشغول به کار شدند که همان زمان هم بازوبند کاپیتانی تیم را به من دادند. من هم در این فصل به همراه سایر بازیکنان با تمام توان تلاش می کنیم که به او کمک کنیم و سایپا جایگاه واقعی اش را در لیگ برتر به دست بیاورد.

صادقی در مورد اینکه چطور توانسته در این سال ها با چند مربی کار کند و در تیم سایپا بماند اظهار داشت: این سوال را رسانه ها مختلف نیز از من می پرسند و زیاد بر روی این مسئله تکیه می کنند ظاهرا در برخی تیم ها رسم شده که با تغییر سرمربی یک سری بازیکن هم از آن تیم جدا می شوند و بازیکنانی که به اصطلاح در باند مربی دیگر هستند به تیم می آیند اما در سایپا وضعیت اینگونه نیست زیرا بازیکنان فقط وظیفه خودشان را انجام می دهند و به مسایل حاشیه ای کاری ندارند. اینکه با تغییر مربی وضعیت تیم تغییر نمی کند و بازیکنان به قراردادها و تعهداتشان با باشگاه پایبند هستند.

وی ادامه داد: بیرون از فوتبال رابطه ای با مربیان ندارم. در تیم سایپا بعد از جدایی علی دایی ، محمد مایلی کهن سرمربی شد ولی من به عنوان بازیکن و کاپیتان تیم با هر دو نفر کار کردم و با تمام توان برای تیم زحمت کشیدم و سعی کردم رابطه خوب و منطقی و در چارچوب ضوابط با مربیان داشته باشم. به همین دلیل هم با حضور مربیان مختلف من همچنان بازیکن تیم بوده ام.

صادقی در مورد انتقاد برخی از بازیکنان سایپا از اینکه صالح رابطه صمیمی با بازیکنان نداشت گفت: هر مربی روش خود را در مربیگری دارد و قرار نیست همه مربیان به یک شیوه کار کنند برخی با بازیکنان صمیمی هستند و برخی دیگر رابطه عاطفی با بازیکنان ندارند. مثلا می توانید از علی کریمی در مورد ماگات سوال کنید و ببینید او چه رابطه ای با بازیکنان داشت. دومین مسئله اینکه بازیکنان ما کار درستی نکرده اند که در مورد سرمربی جدا شده تیم اظهار نظر کرده اند صالح برای تیم ما زحمت کشید و رفت. در خیلی از بازی ها نیز تیم ما از حریف پیش بود و اگر بازیکنان با دقت و تمرکز بیشتری بازی می کردیم می توانستیم در آن بازی ها پیروز شویم من بازهم از صالح تشکر می کنم.

کاپیتان سایپا در مورد اینکه چقدر صالح در رسیدن به اهداف سایپا موفق بود گفت: پیش از شروع فصل مجموعه تیم و باشگاه سایپا قصد داشت به عنوان یک مدعی وارد مسابقات شود. فوتبال قابل پیش بینی نیست ولی ما تمام تلاشمان را می کنیم که با تقوی سایپا به جایگاهی که شایسته اش است برسد.

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)