Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 41 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 401
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    Goal keeper
    مربی مورد علاقه
    Lipi & Guardiola
    بازیکن محبوب
    Messi & Buffon
    اسم واقعی شما
    Shantia

ItaliaBarcelonaJuventus

Buffon

تشکر ها
    112
    تشکر شده 399 در 75 پست

Bomb آخرین اخبار از حواشی و نقل و انتقالات بارسلونا در فصل 2010-2011

در این تاپیک آخرین اخبار تیم بارسلونا و همچنین نقل و انتقالات بارسلونا قرار می گیرد

آبی و اناری ها

2. 5 کاربر از پست مفید bar3lona تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668
    تشکر شده 1,595 در 322 پست

توهم مدير برنامه هاي رونالدو: كريس بهترين بازيكن تاريخ فوتبال است

او كه مدير برنامه هاي ژوزه مورينيو نيز هست، ادعا كرد كه رونالدو نسبت به بازيكناني مانند پله، مارادونا و مسي بازيكن بهتري است.

خورخه مندس، مدير برنامه هاي كريس رونالدو، ادعا كرد كه اين بازيكن بهترين بازيكن تاريخ فوتبال است.
    مندس در گفتگو با نشريه اكسپرس در مورد انتقال هايي كه در مورد دوران كاري اش انجام داده، از جمله انتقال كريس رونالدو از منچستريونايتد به رئال مادريد در سال 2009 گفته است.
    او كه مدير برنامه هاي ژوزه مورينيو نيز هست، ادعا كرد كه رونالدو نسبت به بازيكناني مانند پله، مارادونا و مسي بازيكن بهتري است.
    " فكر مي كنم اين به دليل سرعت بالا، تكنيك و قدرت او در بازي هوايي باشد. با گذشت زمان بقيه نيز با من هم عقيده مي شوند. مسي بازيكن بزرگي است، در اين ترديدي وجود ندارد اما شور و اشتياق، شخصيت و كيفيت بالا، كريس را متمايز مي كند. او در حال حاضر در كنار بهترين مربي تاريخ فوتبال كار مي كند."
    مندس همچنين ژوزه مورينيو را مورد ستايش قرار داد و گفت:" او يك نابغه است كه همه چيز دارد. خواهيم ديد كه در 500 سال آينده هم كسي مانند او نخواهد آمد

منبع:goal.com

4. کاربر روبرو از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

یادداشت: به پاس توپهای طلایی‌اي که او برای دیگران ساخت؛توپ طلا را به ژاوی بدهید

دوشنبه‌ای که می‌آید، تردید ما را فراخواهد گرفت؛ مسی، ژاوی یا اینیستا؟ یکی از این سه توپ طلای 2010 را خواهد ربود و اینکه هر سه‌شان از یک تیم هستند، به خوبی به ما می‌گوید در کنار هم چه پتانسیلی (برای تیم) به وجود می‌آورند.

فوتبال با 11 بازیکن بازی می‌شود به علاوه یک توپ و مابقی، حرکات هستند و بس. آنها در زمینی 60 در 100 متر بازی می‌کنند و همه چیز بستگی دارد به 2 پایشان نه چیزی دیگر. حالا چگونه تشخیص دهیم در یک ورزش تیمی بهترین فرد کدام است؟

- به خاطر نهایت کیفیت فردی: لئو مسی

- به خاطر کنترل توپ و شتاب در راستای ایجاد وزن در بازی از منطقه بازی خود و به‌عنوان خالق نه یک بلکه 2 گل که می‌تواند زندگی هر فوتبالیستی را متمایز کند: آندرس اینیستا.

- به خاطر ثبات عملکرد و حضور به‌عنوان برنامه‌ریز که هر کسی در هر لحظه‌ای کجا باشد: ژاوی ارناندس.

مسی هم‌اکنون بهتر از آن چیزی است که 2 سال پیش بود یعنی نسبت به زمانی که توپ طلا را با برجا گذاشتن رکورد آرا تصاحب کرد.

او را حوالی محوطه 18 قدم بگذارید و اجازه دهید توپ به او برسد، آنوقت بهترین کارآیی را از او خواهید گرفت. به این اضافه کنید نقشی که کمابیش در نیم سال اخیر برعهده گرفته که اگر گل نزند پاس گل می‌دهد و زمینه‌چینی‌های دیگری می‌کند.

همه چیز در 15 متر

این خلاف آن به نظر می‌آید ولی در اصل همان است یا احتمال دارد بهتر هم باشد. تفاوت در بازه‌ای 15 متری است: 5 متر جلوتر یا 10 متر عقب‌تر. اما برای اینکه حرکت مثمرثمر واقع شود به منظور شکل‌گیری یک و دوی مسی- مسی که در آن هم نقش سازنده دارد و هم گلزن، دیگرانی باید باشند تا عمق بدهند.

یک گام کوچک به عقب از سوی نابغه آرژانتینی خوب است اگر یکی دیگر گامی کوچک به جلو بردارد. سپس نوبت پاسی است در کمال مطلوب،این باید با انتخاب لحظه درست، سرعت و جهت مناسب باشد. در مجموع، اتحادیه‌ای از مهارت‌های فردی!

پاداش نهایی، گل است. اما از نظر من ژست پاداش که همان گل باشد، از جلوتر آغاز می‌شود؛ از والدس، چون او نخستین بازیکن درون زمین است که توپ زیر پایش قرار می‌گیرد. در دفاع ساخت بازی پیگیری می‌شود و در خلال فضاهای اشغال شده یا اشغال نشده، جاگیری همه هافبک‌ها و مهاجمان آغاز می‌شود. برای انجام این کار از بالا تا پایین و از چپ به راست زمین ما به یک هدایت‌کننده نیاز داریم: کنترل، سرعت و مکث. همه برعهده یک نفر است تا همیشه توپ داشته باشید. «مکث؟ تصمیم می‌گیری کجا و چه موقع استراحت کنی. ولی از سوی دیگر نه، هیچ وقفه‌ای در کارت نیست. چگونه؟ توپ را به حرکت درمی‌آوری و هم‌تیمی‌هایت فضاها را اشغال می‌کنند. شتاب؟ همان کار را انجام می‌دهی ولی سریع‌تر تا آتش شعله‌ور شود!»

بر این اساس تصمیم می‌گیرم که چه کسی را برگزینم و کدام‌ها را نادیده بگیرم. خب، من روی ژاوی دست می‌گذارم؛ به خاطر قابلیت قائم به ذاتش در ساخت بازی و تعیین مقاطع (گوناگون) بازی. حالا با معیار تداوم عملکرد و حضور، سوال این است که چه کسی سال گذشته بیش از ژاوی بازی کرده است و چند مسابقه با حضور او به باخت انجامیده است (چه بارسا و چه اسپانیا)؟

از جایی که مسی کم آورد یعنی از یک جام‌جهانی با جمیع موانع و رقبا، ژاوی فاتحانه بیرون می‌آید و قهرمان می‌شود. هر چند جایی که اینیستا با گل طلایی‌اش همه را به خیابان‌ها می‌کشاند، ژاوی در زمین حضور ندارد اما تفاوت این 2 از نظر من نه به جام‌جهانی که به ماه‌های پیش از آن مربوط می‌شود. اینیستا بسیاری از بازی‌های بارسا را از دست می‌دهد و در عوض ژاوی به رکورد حضور خود می‌افزاید و حضور این پسر اهل تراسا، آنگونه نیست که امروز نمره 4 بگیرد و فردا نمره 10. او همیشه نمره میانگین 8 می‌گیرد و همین نمره میانگین 8 را هم برای کل تیم به ارمغان می‌آورد. طبیعتا مسابقات طولانی به 2 معنا هستند: یا مصدومیت‌ها یا انواعی ویژه از خستگی. امروز ژاوی حتی بدون استراحت و در شرایط دشوار، قادر است همان سطح تضمین شده بازی‌اش را به نمایش بگذارد که این او را تعیین‌کننده‌تر می‌کند.

رکوردشکنی‌ها

اگر امسال مسی نتواند توپ طلا را ببرد ولی مطمئن مطمئن مطمئن هستم که او خواهد توانست نه فقط 2 که 4، 3 توپ طلایی را در عمرش ببرد. همانطور که می‌توانستید بر اساس سن، تداوم و کیفیت 3 داستان متفاوت از توپ طلایی را درباره پلاتینی، فان‌باستن و من روایت کنید. مسی به نوبه خودش اگر در سال جام‌جهانی نبودیم، هیچ رقیبی نداشت. این واضح است. در این دوران هیچ‌کس نمی‌تواند از پس آنچه مهاجم آرژانتینی انجام دهد، برآید؛ چیزی که حتی هم‌تیمی‌های او در بارسا و لاسلکسیون (آرژانتین) نیز به آن معترفند.

نمونه‌ای برای همه

اگر اینیستا امسال نتواند برنده شود ولی با یا بدون این جایزه هم او پا به تالار افتخارات تاریخی خواهد گذاشت؛ چه در باشگاه و چه تیم ملی. اینها بسیار بیش از عناوین انفرادی ارزش دارند. در عوض برای ژاوی در این سن مساله حالا یا هیچ‌وقت مطرح است. در این مورد نوعی همدلی مشهود هم بین این سه وجود دارد که از مرزهای شخصي‌شان به بیرون درز کرده چون آنها مثل دیگر بچه‌های عادی احساسات و عقایدشان را به‌ هم‌تیمی‌ها، دوستان و خانواده‌شان می‌گویند. این 3 پسر متواضع نمونه‌ای برای جوانان این دوره و زمانه هستند.
    یوهان کرویف

6. 2 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

گزارش تصویری:وقتی گواردیولا نام برنده توپ طلا را از پاکت خارج کرد:لیوووونل مسسسی!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سایت گل- این پپ گواردیولا بود که به روی سن آمده و پاکت نام برنده توپ طلای سال 2010 فیفا را در دست گرفت. گواردیولا این پاکت را باز کرد و نامی را به زبان آورد که شاید خیلی از اسپانیایی ها را ناامید کرد: لیووووونل مسسسسسی!
    اسپانیایی ها امیدهای فراوانی داشتند تا پس از بیش از 50 سال، توپ طلا نصیب اسپانیا شود ولی بدین ترتیب و با انتخاب مسی، لوئیس سوارس، تنها اسپانیایی تاریخ دنیای فوتبال است که توپ طلا را کسب کرده است!

1

2

8. 2 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

Newww

نقل قول نوشته اصلی توسط پوریا صبور نمایش پست ها

توهم مدير برنامه هاي رونالدو: كريس بهترين بازيكن تاريخ فوتبال است

خورخه مندس، مدير برنامه هاي كريس رونالدو، ادعا كرد كه اين بازيكن بهترين بازيكن تاريخ فوتبال است.
    مندس در گفتگو با نشريه اكسپرس در مورد انتقال هايي كه در مورد دوران كاري اش انجام داده، از جمله انتقال كريس رونالدو از منچستريونايتد به رئال مادريد در سال 2009 گفته است.
    " فكر مي كنم اين به دليل سرعت بالا، تكنيك و قدرت او در بازي هوايي باشد. با گذشت زمان بقيه نيز با من هم عقيده مي شوند. مسي بازيكن بزرگي است، در اين ترديدي وجود ندارد اما شور و اشتياق، شخصيت و كيفيت بالا، كريس را متمايز مي كند. او در حال حاضر در كنار بهترين مربي تاريخ فوتبال كار مي كند."
    مندس همچنين ژوزه مورينيو را مورد ستايش قرار داد و گفت:" او يك نابغه است كه همه چيز دارد. خواهيم ديد كه در 500 سال آينده هم كسي مانند او نخواهد آمد

منبع:goal.com
    یعنی بقیه بازیکنای لالیگا بوق هستن

این دیگه خیلی داغونه

10. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    defender
    مربی مورد علاقه
    Pep
    بازیکن محبوب
    messi&fabregas&pique&vidic&el-shaarawy
    اسم واقعی شما
    Hossein13

ArgentinaBarcelonaMilan

Zidane

تشکر ها
    255
    تشکر شده 268 در 89 پست

بارسلونا پاسخ مسی به انتقادها و حرفی کوبنده به رئال

pique.mihanblog.com

+ گفت و گوی اختصاصی: لیونل مسی از توپ طلا می گوید و به انتقادات پاسخ می دهد

گل دات کام موفق شد تا در مراسم معرفی کفشهای جدید لیونل مسی توسط کمپانی آدیداس، گفت و گوی اختصاصی را با دارنده توپ طلای سالهای 2010 و 2009 انجام دهد. سرخیو آگیلرا، رئیس گل دات کام اسپانیا با بهترین بازیکن دنیا صحبت کرد و صحبتهایش را با انتقاد از انتخاب مسی برای کسب توپ طلا آغاز کرد

گل دات کام: خیلی ها از اینکه باردیگر توپ طلا به تو رسیده انتقاد می کنند و این جنجالهایی را به همراه داشته. فکر می کنی عملکرد اخیرت مثل هت تریک مقابل رئال بتیس، به نحوی پاسخی برای این انتقادات بوده و به منزله اثبات توانایی هایت بوده؟

مسی: نه.من نیازی به اثبات خودم به کسی ندارم.من همان کاری را که همیشه انجام می دادم انجام دادم: تلاش برای ارائه بازیهای خوب در مسابقات و کمک به تیمم به بهترین نحو ممکن

گل دات کام: فکر می کنی برخی افراد و یا برخی رسانه ها با تو رفتار ناعادلانه ای دارند؟

مسی: واقعیت این است که برایم مهم نیست که رسانه ها چه می گویند.آنچه برای من مهم است، حرفهای هم تیمی هایم و افرادی که با من هستند، است . من فقط باید از آنها به خاطر حمایتشان تشکر کنم.

گل دات کام: برای تمام کسانی که از تو حمایت کردند، از جمله خوانندگان گل دات کام، چه حرفی برای گفتن داری؟

مسی: از حمایتشان تشکر می کنم و می خواهم جایزه توپ طلا را با آنها سهیم شوم. خیلی خوب است که بدانی که افرادی هستند که در هر صورت به من کمک می کنند و به حمایت از من می پردازند

گل دات کام: زمانی که جایزه توپ طلا را به نوکمپ و در مقابل چشمان هواداران بارسا آوردی، چه حسی داشتی؟

مسی: لحظه واقعا زیبایی بود. خیلی خوشحال بودم که این لذت را در کنار چابی و اینیستا و تمام بازیکنان تیم تجربه می کردم. فکر می کنم هواداران این پیغام را دریافتند که توپ طلا جایزه ای برای همه بود.

گل دات کام: این بارسلونا محدودیتی دارد؟

مسی: امیدوارم که بتوانیم به همین شیوه ای که مدتهاست بازی می کنیم،به بازی ادامه دهیم و بتوانیم عناوین قهرمانی زیادی کسب کنیم. ما فرصت فوق العاده ای داریم که به این افتخار برسیم و امیدوارم که از موفقیتهای بیشتری لذت ببریم.

گل دات کام: بارسلونا برای آنکه بتواند این سطح تسلط بر بازیها را حفظ کند، به چه چیزی نیاز دارد؟

مسی: فکر می کنم که باید به حفظ همین ذهنیت ادامه دهیم و بخواهیم که به همین شیوه بازی کنیم. ما مدتهایی طولانی برای آنکه بتوانیم این چنین بازی کنیم، تلاش کرده ایم و می توانیم به همین سبک بازی مان در سالهای آینده هم ادام دهیم

گل دات کام: نمی ترسی که ممکن است اتفاقی بیفتد که این روند متوقف شود؟ آیا تابه حال در مورد این ترس در رختکن تیمتان صحبت کرده اید؟

مسی: ما آنقدر مطمئنیم و آنقدر خوب تلاش می کنیم که تنها مثبت فکر می کنیم.ما می دانیم که روند موفقیتهای ما ممکن است در هر زمانی متوقف شود ولی ترجیح می دهیم تا به آن فکر هم نکنیم

گل دات کام: رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا از ماه آینده دنبال خواهد شد. نظرت در مورد مصاف با آرسنال چیست؟ فکر می کنی که حریف بارسا ممکن است قهرمان اروپا شود؟

مسی: دور بعد کار خیلی سختی پیش رو خواهیم داشت، چون مقابل تیمی مثل آرسنال بازی می کنیم که با بازیکنان خیلی خوبی که دارد، حریف واقعا سختی است. البته انتظار داریم که به دور بعدی رقابتها صعود کنیم.اگر این کار را بکنیم، باید ببینیم که حریفان بعدی چه تیمهایی هستند، تیمهایی خطرناک ولی در هر صورت ما مرحله سخت و پیچیده ای را مقابلمان می بینیم

گل دات کام: آینده تیم ملی آرژانتین را چطور می بینی؟ آرژانتین به چه چیزی نیاز دارد تا بتواند بار دیگر در کوپا آمه ریکا به موفقیت برسد؟

مسی: ما عملکرد خوبی داریم و فرصتی استثنایی پیش روی ماست. این فرصت خوبی است تا از کشورمان دفاع کنیم و جام قهرمانی کوپا آمه ریکا را به همگان هدیه کنیم و شادی را به ملتمان بازگردانیم.»

گل دات کام: ما در گل دات کام همیشه دوست داریم تا گفت و گوهایمان را با این سوال به پایان ببریم. به یادماندنی ترین گلی که به ثمر رسانده ای کدام گل است؟

مسی: در میان تمام گلهایی که به ثمر رسانده ام، گلی که در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچستریونایتد در سال 2009 به ثمر رساندم را (عکس زیر) بیشتر از همه دوست داشتم. فکر می کنم گل خیلی مهمی برای من و بارسلونا بود و واقعیت این است که خاطرات خیلی شیرینی از آن گل دارم
    گل دات کام: و به یاد ماندنی ترین گل تاریخ برای تو کدام است؟

مسی: (مکث می کند)..اااام.... راستش الان نمی توانم گل خاصی را نام ببرم

+ انتقاد مارادونا از بلاتر: صحبتهای او درمورد مسی مرا قلقلک نمی دهد

دیگو آرماندو مارادونا، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین در گفت و گویی با رادیو 10 آرژانتین فرصت را برای پاسخگویی به صحبت های سپ بلاتر، که هفته پیش اعلام کرده بود که تفاوت مسی و مارادونا در ادب و تریبت آنهاست غنیمت شمرد.

بلاتر هفته گذشته در صحبتهایی به سی ان ان ورلد اسپورت گفت:« مسی و مارادونا هر دو بازیکن فوق العاده و بامهارتی هستند.آنها نمی توانند مهارتی بیشتر از این را به نمایش بگذارند.تنها تفاوت میان این دو نفر، ادب و ترتیب شخصی آنهاست.یکی از آنها هنوز در دنیای فوتبال است، فروتن است و اصلا درگیر زیاده روی ها نمی شود.ولی دیگری برعکس رفتار می کند.»

مارادونا در واکنش نسبت به صحبتهای بلاتر گفت:«بلاتر با این جنجال آفرینی مرا حتی قلقلک هم نداده است. »

مارادونا در ادامه به این نکته اشاره کرد که رابطه خوبی با مسی و خانواده اش دارد. او در پاسخ به سوالی در رابطه با مقایسه مسی با او گفت:«خوبی این ماجرااین است که زمانی که مرا با مسی مقایسه می کنند، دیگر بحث پله به میان نمی آید.»

pique.mihanblog.com
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

جذب نویسنده و مدیر فعال برای انجمن

12. 2 کاربر از پست مفید newmaradona تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    پست خودم دروازه بانی
    مربی مورد علاقه
    گوآردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی
    اسم واقعی شما
    حمیدرضا گر

SpainPersepolisBarcelona

تشکر ها
    41
    تشکر شده 184 در 59 پست

کارلس پویول: نمی توانم بارسا را بدون گواردیولا تصور کنم

او همچنین به هواداران بارسا اطمینان داد که قصد ندارد به این زودی ها از دنیای فوتبال خداحافظی کند

کارلس پویول، کاپیتان بارسلونا، در مصاحبه با سایت اختصاصی این باشگاه، اعلام کرد که نمی تواند این باشگاه را بدون پپ گواردیولا تصور کند.
    این در حالی است که این مربی سومین فصل حضورش در نوکمپ را سپری می کند.

"گواردیولا بهترین مربی برای ماست. همه چیز روبراه است و من نمی توانم بارسا را بدون پپ تصور کنم."
    او همچنین به هواداران بارسا اطمینان داد که قصد ندارد به این زودی ها از دنیای فوتبال خداحافظی کند و می خواهد چند سال دیگر هم همچنان به حضوردر میادین ادامه دهد.
    " من در حال حاضر 32 ساله هستم و از نظر فیزیکی شرایط خوبی دارم و از انگیزه و شور زیادی برای بازی کردن برخوردارم. امیدوارم بتوانم تا چند سال دیگر بازی کنم."
    او در پاسخ به این سوال که آیا قصد دارند بار دیگر در یک فصل به شش قهرمانی برسند، گفت:" کار بسیار دشواری است. اینتر به این رکورد نزدیک شد و نشان دادند که این کار چقدر دشوار است.ما برای رسیدن به همه افتخارات
    تلاش می کنیم و باید ببینیم که چه اتفاقاتی رخ خواهد دارد. ما از کاری که تاکنون انجام داده ایم، خوشحالیم اما برای تبدیل شدن به
    بهترین تیم تاریخ، راه زیادی در پیش داریم."

پويول مصدوم شد

کاپيتان تيم فوتبال بارسلونا بازي برابر آلمريا را از دست داد.

به نقل از مارکا اسپانيا، کارلس پويول در بازي برابر راسينگ سانتاندر مصدوم شد و البته تعويض ديرهنگام وي فشار زيادي را روي زانويش وارد کرد.
    کادر پزشکي تيم بارسلونا استراحت يک هفته اي را براي پويول تجويز کرده است و بنابراين مي‌شود انتظار داشت که اين مدافع کليدي بازي رفت برابر آلمريا را از دست بدهد.
    هر دو بازي از دور رفت نيمه نهايي کوپادل‌ري اسپانيا چهارشنبه اين هفته برگزار مي‌شود که طي آن بارسلونا ميزبان آلمريا است و رئال مادريد ميهمان سويا خواهد بود.

گزارش تصویری: پیراهنی که شاید برای مسی دردسرسازشود

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]- لیونل مسی در جریان دیدار شنبه شب بارسا مقابل راسینگ سانتاندر پیراهنی را زیر پیراهن اصلی اش برتن کرد که شاید برایش دردسرساز شود
    مسی پس از گلی که به ثمر رساند، پیراهن اصلی اش را بالا زد و روی پیراهن زیری اش نوشته شده بود:« تولدت مبارک مامی» وبدین ترتیب گلش را به عنوان هدیه تولد به مادرش تقدیم کرد
    اکنون این احتمال می رود که مسئولان کمیته برگزاری این رقابتها لیونل مسی را به این خاطر جریمه کنند.

سوبی سارتا: دانی آلوس می خواهد بماند و ما هم همین طور

مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا در مورد جنجالهایی که برسر تمدید یا عدم تمدید قرارداد آلوس به گوش می رسد اظهار نظر کرده

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]- آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا روز شنبه از تمایل باشگاه بارسلونا برای حفظ دانی آلوس،مدافع برزیلی اش صحبت کرد.او ابراز تمایل کرد که دانی آلوس در بارسا بماند و روند مذاکرات برای تمدید قرارداد او به خوبی طی شود.

سوبی سارتا در صحبتهایی گفت:« دانی می خواهد بماند و ما هم می خواهیم که او بماند. »
    سوبی سارتا در ادامه به این نکته اشاره کرد که هنوز پاسخی از سوی بازیکن برزیلی نسبت به پیشنهاد مالی بارسا داده نشده است ولی به نظر می رسد که این ستاره برزیلی با رقم پیشنهادی از سوی بارسا و اعتبار قراردادش که تا سال 2015 است .
    مدیر ورزشی بارسا ادامه داد:« ما جلسه ای داشتیم و در حال بررسی این هستیم که اوضاع چطور پیش می رود.هر چند که می دانیم که مشکلاتی سر راه وجود دارد.من می دانم که دانی می خواهد بماند و ما هم می خواهیم که او بماند ولی باید این را روی کاغذ و در قالب یک قرارداد بیاوریم. ما همیشه خوشبین هستیم ولی باید واقع بین هم بود و به همین خاطر باید روی این پروژه کار کرد چون این فوتبال است
    گواردیولا: باید این بازیکنان را ستود

مربی بارسلونا از سطح عملکرد تیمش راضی است

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] – پپ گواردیولا، مربی بارسلونا از استاندارد بالای نمایش تیمش در بازی با راسینگ سانتاندر ستایش کرده است.گل‌های پدرو، لیونل مسی و آندرس اینیستا پیروزی آسانی را برای بلوگرانا رقم زد و فاصله آنها را با رئال مادرید به هفت امتیاز رساند، که البته رئال یک بازی کمتر انجام داده است.
    این مربی از تیمش بسیار ستایش کرد: «می‌خواهم ارزش بسیاری به کاری بنهم که این تیم انجام می‌دهد. بازیکنان تلاش فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهند و بازی در دو جبهه بسیار سخت است، اما با این حال تیم همیشه عالی است و آماده به وجود آوردن موقعیت است.برای مثال، امروز ما بی هیچ مشکلی در بازی با راسینگ بر اوضاع مسلط بودیم. امشب بازی خطرناکی داشتیم. پس از دیدارهایی به سختی دیدار در سن‌مامس (مقابل بیلبائو) یا ویامارین (مقابل بتیس)، نیاز به بازیکنانی در تیم داریم که به ما دست یاری بدهند، چون حالا یک گام از فینال فاصله داریم.»
    گواردیولا از بویان دفاع کرد که در اواخر بازی به میدان رفت و باز هم نتوانست گل بزند: «او بازیکنی قدرتمند می‌شود، چون در طول سال‌ها بسیار به ما کمک کرده و به این روند ادامه خواهد داد. او استعداد بازی در این‌جا را دارد.»

14. 2 کاربر از پست مفید hamid barca تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    پست خودم دروازه بانی
    مربی مورد علاقه
    گوآردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی
    اسم واقعی شما
    حمیدرضا گر

SpainPersepolisBarcelona

تشکر ها
    41
    تشکر شده 184 در 59 پست

کارلس پویول، کاپیتان باشگاه، در مصاحبه با «Betfair» شریک رسمی شرط بندی باشگاه، درباره وضع کنونی و آینده تیم، پپ گواردیولا و همچنین قهرمانی در جام جهانی صحبت کرد.

شما فکر می کنید بارسا این فصل نیز قهرمان لیگ می شود؟

«ما نمی توانیم بطور قطع مطمئن باشیم ولی امیدوارم که تا آخر فصل بتوانیم برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنیم. ویارئال و رئال مادرید هر دو تیم های خوبی هستند و آنها کار را برای ما آسان نمی کنند.»

پیروزی مقابل راسینگ، به این معنا بود که بارسای گورادیولا، به رکورد 14 برد پیاپی لیگ فرانک ریکارد در فصل 2005/06، دست یافته است.

بارسای امروز، اکنون در کتاب های تاریخ قرار گرفته است؛ نه فقط به دلیل عملکرد عالی شان، بلکه به دلیل رکورد فوق العاده 14 برد پیاپی که تنها یک رکورد برای اضافه کردن به فصلی از رکوردهاست.

برد هفته پیش مقابل مالاگا بدین معنا بود که تیم رکورد 27 بازی پیاپی بدون باخت در تمام رقابت ها را که در فصل 73/74 ثبت شده بود را شکسته است و برد این هفته مقابل راسینگ بدین معناست که تیم با رکورد تیم فرانک ریکارد - مربوط به فصل 2005/06 که در آن دو جام به دست آمد - برابری می کند. سفر بعدی تیم به هرکولس می تواند شاهد شکستن این رکورد شود و چه کسی می داند که این روند کی پایان می یابد!

16. کاربر روبرو از پست مفید hamid barca تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    پست خودم دروازه بانی
    مربی مورد علاقه
    گوآردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی
    اسم واقعی شما
    حمیدرضا گر

SpainPersepolisBarcelona

تشکر ها
    41
    تشکر شده 184 در 59 پست

کرویف: درخواست سیتی صحیح است؟ پس آلوس خداحافظ

آیا پیشنهادی که سران سیتی ارائه کرده اند صحت دارد؟ اگر این طور است که هیچ شکی در نهایی کردن این قرارداد نیست.آلوس خواهد رفت.نقطه سرخط

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]- یوهان کرویف، اسطوره هلندی دنیای فوتبال در ستون هفتگی اش در روزنامه «ال پریودیکو» به بررسی احتمال انتقال دانی آلوس از رختکن بارسا به منچسترسیتی پرداخته است. این اسطوره هلندی فکر نمی کند که با جدایی آلوس از رختکن بارسا، ضربه بزرگی به تیم پپ گواردیولا وارد نمی شود و اعلام کرده که جدایی این ستاره برزیلی در امسال بهتر از آن است که آلوس سال آینده به عنوان بازیکن آزاد از رختکن بارسا جدا شود.
    در مطلب کرویف می خوانیم:« بارسا تیمی احساسی است. چه با دانی آلوس و چه بدون او.بهتر است که او را داشته باشیم؟ قطعا بله…آیا پیشنهادی که منچسترسیتی برای جذب او ارائه کرده اند، واقعی است؟ اگر این طور است، حتی نباید برای حفظ مجدد او تلاش کرد. و نباید صبر کرد که او قراردادش در سال آتی به پایان برسد، چون در آن موقع به عنوان بازیکن آزاد از تیم جدا خواهد شد. باید گذاشت که او برود.همین و بس. هیچ کسی در شجاعت دانی آلوس و کیفیت او شکی ندارد. افزایش دو میلیون یورویی در دستمزد آلوس؟ بله، کمتر مذاکره ای تا این حد رک و راست پیش می رود. مرسی، خداحافظ و موفق باشی.»=

کرویف در ادامه به مقایسه شرایط دانی آلوس با یایا توره پرداخت. گواردیولا تمایل زیادی به حذف توره داشت ولی او با قراردادی 22 میلیون یورویی به تیم کاتالان پشت کرد. به رغم شجاعت فراوان ستاره برزیلی، مربی هلندی معتقد است که آلوس با مسی، اینیستا و چابی قابل مقایسه نیست.( این درحالی است که آلوس درخواست کرده بود که سران بارسا با افزایش دستمزدش،حقوقی در حد این بازیکنان به او بپردازند.)
    در ادامه این مطلب می خوانیم:« این بازیکن،به خاطر پیشنهادی که ارائه کرده، شخصیت بد داستان نیست و البته سران باشگاه بارسا هم به خاطر آنکه با پیشنهاد او موافقت نکردند، بد نیستند. این تنها یک چیز عادی است. در نمودار افزایش دستمزدها در بارسا، مسی در رده اول است، در رده دوم چابی، اینیستا وویا قرار دارند و در رده سوم پیکه، پویول و والدس و به زودی بوسکتس. تیم تو را در رده سوم قرار داده. آیا می خواهی به رده دوم بروی؟ این حق توست ولی ...»

18. کاربر روبرو از پست مفید hamid barca تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    پست خودم دروازه بانی
    مربی مورد علاقه
    گوآردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی
    اسم واقعی شما
    حمیدرضا گر

SpainPersepolisBarcelona

تشکر ها
    41
    تشکر شده 184 در 59 پست

ويا: چهار امتياز دليلي براي غرور ندارد

مهاجم تيم فوتبال بارسلونا گفت: نبايد تصور کنيم که رئال مادريد در بحران است و به راحتي در صدر جدول هستيم.

داويد ويا بازيکن کليدي بارسلونا تصريح کرد: چهار امتياز دليلي براي غرور ندارد و رئال مادريد با مربي خود يعني مورينيو به راحتي از مسائل حاشيه اي که گريبانش را گرفته خلاص مي شود.
    وي افزود: بارسلونا براي هر بازي باقيمانده از نيم فصل دوم برنامه ريزي ويژه اي دارد و هرگز عقب نشيني نخواهيم کرد. حتي يک تساوي کافي است که رئال مادريد براي بازگشت به صدر جدول اميدوار شود.

20. کاربر روبرو از پست مفید hamid barca تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    پست خودم دروازه بانی
    مربی مورد علاقه
    گوآردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی
    اسم واقعی شما
    حمیدرضا گر

SpainPersepolisBarcelona

تشکر ها
    41
    تشکر شده 184 در 59 پست

بعد از یک روز تعطیلی بارسا برای آغاز هفته ای پر مشغله به تمرینات بازگشت. در این هفته بارسا علاوه بر دیدار نیمه نهایی جام حذفی، یکشنبه شب دومین دیدار نیم فصل دوم را نیز برگزار می کند.

روز دوشنبه و سه شنبه تیم در سیوداد اسپورتیووا خوان گمپر و هر بار ساعت 11 صبح به تمرین می پردازد. بعد از تمرین روز سه شنبه، پپ گواردیولا در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره دیدار چهارشنبه شب مقابل آلمریا صحبت می کند.

تمرین در استادیوم

پپ گوراردیولا مطابق معمول قبل از دیدار های خانگی، جلسه تمرینی را ساعت 12:30 روز بازی، در نیوکمپ و پشت درهای بسته برگزار می کند. بازیکنان بعد از بازی آزاد خواهند بود تا زمانی که برای آغاز دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی به استادیوم بازگردند. بازی ساعت 22 (به وقت محلی) برگزار خواهد شد.

جوزپ گواردیولا آماده سازی برای بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل آلمریا را بدون بویان - که دچار التهاب معده شده بود - آغاز کرد؛ اما پینتو که همین مشکل را پیش تر داشت، به تمرینات بازگشته بود.

بارسا 3 جلسه تمرین دیگر پیش از بازی مهمش، بازی رفت مرحله نیمه نهایی که روز چهارشنبه ساعت 22:00 به وفت محلی - مقابل آلمریا در نیوکمپ - برگزار خواهد کرد.

امروز اعضای تیم اول در زمین شماره 1 سیوتات اسپورتیوا خوان گمپر گردهم آمدند. غایب اصلی امروز، بویان کرکیچ بود؛ بویان دچار دل درد شده بود و پزشکان به او توصیه کردند که به خانه رفته و استراحت کند؛ اما خوزه مانوئل پینتو، که بازی شنبه مقابل راسینگ (3-0) را - به دلیلی مشابه بویان - از دست داده بود، اکنون سلامت خود را بازیافته است.
    گزارش روز:2000 یورو جریمه مسی برای اهدای گل به مادرش

ستاره آرژانتینی در جریان دیدار بارسا مقابل راسینگ و پس از گلی که به ثمر رساند،پیراهنش را بالا زد و روی پیراهن زیری اش نوشته شده بود:« تولدت مبارک مامی.»

سایت گل- کمیته انضباطی رقابتهای لالیگا، لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا را به مبلغ 2000 یورو و البته یک کارت زرد برای بالا بردن پیراهنش درجریان جشن گرفتن گلی که وارد دروازه راسینگ سانتاندر نمود، جریمه کرد. روی پیراهن زیری مسی نوشته شده بود:« تولدت مبارک مامی
    این اولین بار در طول این فصل نیست که کمیته انضباطی اسپانیا، چنین حرکتی را جریمه می کند. در جریان دیدار دو تیم اسپانیول و آلمریا هم خوسه کایه خون به خاطر بالا بردن پیراهنش و نشان دادن عکس دانی خارکه، کاپیتان فقید اسپانیول، پس از گلی که به ثمر رساند، 3000 یورو جریمه شد.
    پس از درخواست تجدید نظر سران اسپانیول نسبت به این حکم، کمیته انضباطی، این جریمه را بخشید .
    ژاوی: از رئال مادرید پیشنهاد داشتم
    ستاره تیم بارسلونا اعلام کرد که می توانست در سال های ابتدایی فوتبالش به تیم رئال مادرید بپیوندد

سایت گل- ژاوی ارناندز، ستاره تیم بارسلونا، اعلام کرد که می توانست در سال های ابتدایی فوتبالش به تیم رئال مادرید بپیوندد.

او در گفتگو با " رادیو اوندا سرو" گفت زمانی که در آکادمی فوتبال بارسا بوده، پیشنهاد قابل توجهی از باشگاه رقیب دریافت کرده است.
    " در آن زمان گواردیولا در پست من در تیم بارسا بازی می کرد و راه پیدا کردن به تیم اصلی بسیار دشوار بود."
    ژاوی که اولین بازی اش برای بارسا را در سال 1998 انجام داد، در این سال ها قهرمانی در 13 جام مختلف را با آبی و اناری ها جشن گرفت.
    این هافبک 30 ساله که با تیم ملی اسپانیا قهرمان جام جهانی 2010 شد، یکی از نامزدهای اصلی کسب توپ طلای سال 2010 بود اما در نهایت در جای سوم قرار گرفت.

ژاوی: مسی برترین بازیکن تاریخ خواهد شد

سایت گل- چابی ارناندس، یکی از سه نامزد نهایی دریافت توپ طلای سال 2010 معتقد است که هم تیمی اش لیونل مسی، درنهایت به عنوان بزرگترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال شناخته خواهد شد.
    چابی با برشمردن توانایی های هم تیمی آرژانتینی اش در گفت و گو با «اوندا سرو» به تمجید از مسی پرداخت:« توپ طلا به بارسا رسید.با نگاهی عادلانه ،لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ خواهد شد و حضور در کنار او در مراسم اهدای توپ طلا به من و آندرس، حس رضایت فردی زیادی داد.البته فکر می کنم که این مدل جوایز اندکی ناعادلانه است،چون فوتبال ورزشی تیمی است.»
    چابی در مورد کورس قهرمانی بارسا با رئال مادرید به اهمیت داشتن یک حریف مستقیم برای حفظ انگیزه برای برد اشاره کرد:« رئال همیشه کارها را سخت می کند.آنها خریدهای خیلی خوبی داشتند، مربی فوق العاده ای دارند و ما احترام فراوانی برای آنها قائلیم.سال گذشته ما بهترین عملکردمان در رقابتهای لیگ در طول تاریخمان را داشتیم و رئالی ها تا آخرین روز رقابتها پا به پای ما به مبارزه پرداختند.مورینیو یک مربی برنده است. او در بارسلونا عملکرد فوق العاده ای داشت و از احترام فراوانی برخوردار است. وقتی او در کنار لوئیس فان خال بود،به نظرم مربی فوق العاده ای می آمد.»
    چابی در بخش پایانی صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که دوست دارد تا گواردیولا قراردادش را تمدید کند:« او برای آنکه سالهای سال با ما به کارش ادامه دهد، به اندازه کافی آماده است ولی فوتبال سورپرایزهای زیادی دارد. من بارسا را بدون او تصور نمی کنم. گواردیولا کلید تمام چیزهایی است که در اینجا ابداع شده. او دنیای مربی گری را دستخوش انقلابی بزرگ کرد.»

22. کاربر روبرو از پست مفید hamid barca تشکر کرده است .

صفحه 5 از 41 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)