Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 64 نخستنخست ... 345671555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 634
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

mancity مهمترين اخبار و نقل و انتقالات منچستر سيتي

به نام خدا
    در اين قسمت مهمترين اخبار و نقل وانتقالات مهم تيم منچسر سيتي قرار ميگيره

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

2. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

مانچيني: بالوتلي ميتواند در تيم ملي موثر باشد

سرمربي ايتاليايي من سيتي اعتقاد زيادي به مهاجم جوان تيمش دارد و مي گويد او مي تواند تاثير فوق العاده اي در تيم ملي کشور داشته باشد.

روبرتو مانچینی سرمربی منچسترسیتی معتقد است ماریو بالوتلی آینده درخشانی با تیم ملی ایتالیا پیش رو دارد و می تواند در آینده رهبر آتزوری ها باشد.

بالوتلی 21 ساله در این فصل در اوج بوده و علاوه بر 5 گلی که در 5 بازی لیگ برتر به ثمر رسانده هفته گذشته از روی نقطه پنالتی یکی از گلهای تیمش را در پیروزی سه بر صفر مقابل ویارئال در لیگ قهرمانان نیز به ثمر رساند.

مانچینی می گوید:" آیا بالوتلی می تواند در تیم ملی هم موفق باشد؟ بالوتلی هنوز خیلی جوان است اما با این سن یکی از ستاره های تیم ملی ایتالیاست. به نظر من او در آینده نقش یک رهبر را در تیم ملی بازی خواهد کرد."

" او در همه جنبه ها با سرعت در حال پیشرفت است و بدون شک آینده درخشانی در انتظار اوست."

من سیتی امروز در لیگ برتر به مصاف کوئینز پارک رنجرز خواهد رفت
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

mancity

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی معتقد است که پس از غلبه بر ویارئال، مصاف آینده این تیم با ناپولی فینالی برای گذر به دور حذفی لیگ قهرمانان است.

به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره و به نقل از فارس، روبرتو مانچینی اظهار داشت: پس از پیروزی مقابل ویارئال، بازی با ناپولی بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است. تصور می‌کنم در صورتی که برنده جدال با ناپلی‌ها شویم، راه صعود ما به دور حذفی لیگ قهرمانان هموار خواهد شد. با توجه به بردی دلنشین و لذت‌بخش مقابل اسپانیایی‌ها، اکنون از فرصت خوبی برای صعود به دور بعدی برخورداریم. به این ترتیب بازی با حریف آینده ماهیت کلیدی برای ما خواهد داشت.

این مربی شب گذشته در اولین سری از مسابقات دور برگشت مرحله گروهی توانست ۳ بر صفر حریف اسپانیایی را در ال‌مادریگال شکست دهد.

مربی ایتالیایی ۱۸ ماه گذشته آبی‌های آسمانی افزود: اکنون همه نفرات تیم به اهمیت امتیازات بازی در ناپل واقف هستند. در آنجا البته جو بسیار سنگینی علیه ما وجود خواهد داشت. با شناختی که از ورزشگاه حریف دارم، می‌دانم ۷۰ هزار تماشاگر پراحساس حتی برای یک لحظه تیم‌ محبوب‌شان را تنها نخواهند گذاشت. از این رو رقابت با چنین حریفی در آنجا بسیار دشوار خواهد بود. من که خودم آن مصاف را فینالی برای عبور به دور حذفی می‌دانم.
    در جدال شب گذشته برای تیم تحت رهبری این مربی یحی توره ۳۰، ۷۱ و ماریو بالوتلی ۴۵ در ورزشگاه ال مادریگال گلزنی کردند.

من‌سیتی که در بازی رفت در خانه با ناپولی به تساوی یک بر یک رسید، اکنون در گروه اول لیگ قهرمانان با ۷ امتیاز پس از بایرن مونیخ ۱۰ امتیازی در رده دوم قراردارد. ناپولی نیز با ۵ امتیاز در رده سوم حاضر است که پس از باخت شب گذشته از بایرن، امیدهای صعود خود را در دو برد احتمالی مقابل یاران مانچینی و ویارئال جست‌وجو می کند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

6. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

فن پرسي ومانچيني بهترينهاي ماه قبل ليگ برتر

رابين فن پرسي که در پيروزي 5 بر 3 آرسنال مقابل چلسي ستاره تيمش بود و هت تريک کرد، جايزه بهترين بازيکن ليگ برتر در ماه اکتبر را بدست آورد.

کاپیتان توپچی‌ها این روزها در اوج آمادگی به سر می برد و ماه گذشته موفق شد هفت گل برای این تیم به ثمر برساند.

گل‌های این مهاجم هلندی به تیم آرسن ونگر کمک کرد تا بعد از یک شروع بسیار ضعیف که با شکست تحقیر آمیز 8 بر 2 مقابل منچستریونایتد در اولدترافورد همراه بود بار دیگر به روزهای خوب خود بازگردد.
    از طرف دیگر "روبرتو مانچینی"، سرمربی ایتالیایی منچسترسیتی که هم اکنون تیمش در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته و با تیم دوم یعنی منچستریونایتد پنج امتیاز فاصله دارد، عنوان بهترین مربی ماه گذشته را کسب کرد.

مانچینی یکی از تاریخی‌ترین پیروزی‌های سیتی مقابل یونایتد را وقتی رقم زد که تیمش در اولدترفورد با نتیجه عجیب 6 بر یک شیاطین سرخ را در هم کوبید.

8. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

در مسیری صحیح گام برمی داریم یحیی توره: منچسترسیتی بارسلونای دیگر است

به باور ستاره آفریقایی منچسترسیتی، آبی‌های آسمانی می کوشند تا حد بارسلونا اوج بگیرند .

به نقل از روزنامه سان،‌ یحیی توره از زمانی که به عضویت تیم دوم شهر منچستر درآمد، علاقمند بود کاری برای تیمش کند تا به ماشین گلزنی و کسب برد همانند بارسلونا تیم سابقش تبدیل شود.
    این بازیکن که در سال ۲۰۰۹ همراه با کاتالان‌ها فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد، اواخر هفته قبل در جدال با ویارئال در همین مسابقات دو گل برای یارانش زد تا در ال‌مادریگال ۳ بر صفر پیروز شوند.

ستاره ۲۸ ساله می‌گوید: فکر می‌کنم منچسترسیتی در مسیری صحیح گام برمی‌دارد. به تدریج داریم همان روحیه پیروزی طلبی بارسلونا را کسب می‌کنیم تا به اندازه‌هایی که بارسا ایجاد کرده، ‌نزدیک شویم.
    وی ادامه داد: اکنون هر تیمی دنبال آن است که روحیه پیروزی‌طلبی که بارسا دارد، را کسب کند. اگر شما بخواهید برنده بازی شوید، به چنین روحیه‌ای نیاز خواهید داشت. باید کار کنید، تمرکز داشته باشید و خیلی سریع دوره بازیابی را پشت سر بگذارید.

به اعتقاد این بازیکن، من‌سیتی از راه‌های مختلفی می‌تواند به جایی برسد که اکنون بارسا در آن قرار دارد.
    وی ادامه داد: در بازی ما و آن‌ها تفاوت وجود دارد، بارسا یک باشگاه بزرگ برای مدتی مدید بوده و اکنون برترین تیم جهان به شمار می‌رود. اگر من‌سیتی می‌خواهد به حد بارسا برسد، باید برنده چند جام مثل لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان نیز شود. البته در فاصله کمی از کاتالانی‌ها‌ رئال‌مادرید قرار دارد.‌ آن‌ها هم تیمی برجسته هستند، همین موضوع نشان می‌دهد برای رسیدن به نقطه برتر چه راه طولانی در پیش داریم. باید به کار ادامه دهیم که پیشرفت کنیم.

ستاره خارجی من‌سیتی بازی بعدی در لیگ قهرمانان با ناپولی از گروه اول را بسیار مهم می‌داند. وی در این‌باره افزود: برای آنکه در خط شروع جهت دست‌یابی به قله فوتبال باشیم، باید حتما بازی با ناپولی را برنده شویم، تا با امتیازات این بازی بتوانیم جواز صعود برای دور بعد بگیریم. در این صورت بازیکنان من‌سیتی باور صعود و راهیابی به بازی نهایی را به تدریج به دست می‌آورند. البته در این حال باید به بارسا، رئال‌، چلسی و منچستریونایتد احترام گذاشت که همیشه در این جام حضور دارند و بسیار باتجربه هستند.

10. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

توره: همه در منچسترسیتی رایت‌فیلیپس را دوست دارند

این بازیکن انگلیسی در تابستان به تیم لندنی کویینز پارک رنجرز پیوست .

یایا توره، هافبک منچسترسیتی گفته منتظر رویارویی با شان رایت فیلیپس است. سیتی و کویینز پارک رنجرز در روز شنبه در لوفتوس رود به مصاف هم می‌روند.
    توره در دیدار چهارشنبه شب لیگ قهرمانان مقابل ویارئال دو گل زد. او گفته هم‌تیمی‌هایش از دیدن رایت‌فیلیپس که در تابستان سیتی را ترک کرد خوشحال می‌شوند: «دیدار دوباره شان خوشحال‌کننده است. او بازیکنی عالی است و انسانی فوق‌العاده.
    همه در باشگاه عاشق او هستند. طرفداران هم او را بسیار دوست دارند.»
    سیتی پس از پیروزی در خانه ویارئال مستقیم به لندن پرواز کرد تا کاملا آماده دیدار با مردان نیل وارنوک شود. رنجرز اخیرا در خانه خود چلسی را یک بر صفر برد – هرچند چلسی بیش از یک نیمه 9 نفره بود – و توره می‌گوید بازی آسانی پیش رو نیست: «چه بازی فوق‌العاده‌ای بشود. QPR در خانه عالی کار کرده است. آنها در دربی لندن چلسی را بردند و به نظرم دیدار دشواری پیش رو داریم.
    ما باید روی بازی خود تمرکز کنیم. ما باید مطمئن شویم راهی که در این فصل پیموده‌ایم را ادامه می‌دهیم.»
    در رنجرز جویی بارتون، بازیکن سابق سیتی هم بازی می‌کند. توره می‌گوید: «او را خوب نمی‌شناسم، اما او هم انسانی باهوش است و در فرم خوبی به سر می‌برد.»

12. 4 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

مانچینی: بالوتللی می تواند رهبر ایتالیا باشد

سرمربی ایتالیایی من سیتی اعتقاد زیادی به مهاجم جوان تیمش دارد و می گوید او می تواند تاثیر فوق العاده ای در تیم ملی کشور داشته باشد .

روبرتو مانچینی سرمربی منچسترسیتی معتقد است ماریو بالوتللی آینده درخشانی با تیم ملی ایتالیا پیش رو دارد و می تواند در آینده رهبر آتزوری ها باشد.
    بالوتللی 21 ساله در این فصل در اوج بوده و علاوه بر 5 گلی که در 5 بازی لیگ برتر به ثمر رسانده هفته گذشته از روی نقطه پنالتی یکی از گلهای تیمش را در پیروزی سه بر صفر مقابل ویارئال در لیگ قهرمانان نیز به ثمر رساند.
    مانچینی می گوید:" آیا بالوتللی می تواند در تیم ملی هم موفق باشد؟ بالوتللی هنوز خیلی جوان است اما با این سن یکی از ستاره های تیم ملی ایتالیاست. به نظر من او در آینده نقش یک رهبر را در تیم ملی بازی خواهد کرد."
    " او در همه جنبه ها با سرعت در حال پیشرفت است و بدون شک آینده درخشانی در انتظار اوست."
    من سیتی امروز در لیگ برتر به مصاف کوئینز پارک رنجرز خواهد رفت.

14. 4 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

ادین ژکو: کوئینر پارک رنجرز قویترین تیمی بود که در این فصل با آن روبرو شدیم

مهاجم بوسنیایی من سیتی معتقد است دیدار روز گذشته شان مقابل کوئینز پارک رنجرز یکی از سخت ترین جدال های این فصل برای آنها بوده

سایت گل – ادین ژکو مهاجم باشگاه منچسترسیتی از عملکرد کوئینز پارک رنجرز در دیدار شب گذشته تمجید کرد و معتقد است این قویترین حریفی بود که در این فصل خارج از خانه با آن مصاف کرده ایم.
    رنجرز با گل جی بوتروید از سیتی پیش افتاد اما گل های ادین ژکو و داوید سیوا نتیجه را به سود سیتی عوض کرد. این پایان کار نبود و حید هلگوسان در دقیقه 69 بازی را به تساوی کشاند. تنها 16 دقیقه به پایان بازی مانده بود که یایا توره گل برتری شاگردان مانچینی را به ثمر رساند و سیتی سه امتیاز دیگر به جمع امتیازات خود افرود.
    ژکو بعد از بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" بازی بسیار سختی بود و خوشحالم که در پایان سه امتیاز بازی را کسب کردیم."
    "به نظر من این بهترین تیمی بود که تا به حال در این فصل خارج از خانه مقابل آنها به میدان رفته بودیم. باید به سرمربی تیم تبریک بگویم."
    " واقعا از عملکرد آنها خصوصا در نیمه اول شگفت زده شده بودم. در نیمه دوم تلاش آنها برای به تساوی کشاندن بازی بسیار جالب بود، که در نهایت هم به گل رسیدند. در کل بازی بسیار سختی بود و خوشحالم که با پیروزی آن را پشت سر گذاشتیم."

16. 4 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

مانچيني:با وجود مشکلات،برد خوبي کسب کرديم

سرمربي تيم فوتبال منچسترسيتي گفت: با وجود مشکلاتي در تيم، پيروزي خوبي مقابل کوئينزپارک رنجرز کسب کرديم.

روبرتو مانچینی که تیمش شب گذشته در هفته یازدهم لیگ برتر ۳ بر ۲ کوئینز‌پارک‌رنجرز را شکست داد، اظهار داشت: در این جدال حریف ما خوب بازی کرد؛ اما آنچه در نهایت مهم بود پیروزی ما در این دیدار بود. باید اذعان کنم برای این جدال با مشکلاتی مثل زانوی مصدوم سمیر نصری مواجه بودیم. البته وقوع این گونه مصدومیت‌ها پس از چند بازی پرفشار، غیر عادی نیست.
    این مربی ایتالیایی که تیمش با ۳۱ امتیاز صدرنشینی لیگ را همچنان حفظ کرده است، افزود: از این که رنجرزی‌ها برابر ما خوش درخشیدند، یکه نخوردم. قبل از بازی به شاگردانم گفتم که در انتظار بازی بسیار سختی باشند. این تیم واقعا قوی و ساختار مستحکمی دارد، آن‌ها از همان دقایق نخست به خوبی می‌توانند روی حریفان فشار وارد کنند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم شرایط بازی فرق کرد اما همچنان تقابل با این تیم برای ما سخت بود. نسبت به نیمه اول بهتر بازی کردیم، یک گل هم زدیم. البته سه تا چهار موقعیت صدرصد گل هم داشتیم.
    تیم تحت رهبری این مربی ایتالیایی در این جدال که روز گذشته انجام شد به برتری ۳ بر ۲ رسید.

18. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

منچسترسيتي قهرمان اين فصل ليگ برتر است

سيتي در حال حاضر با 5 امتياز اختلاف نسبت به تيم منچستريونايتد در صدر جدول ليگ برتر قرار دارد و بازي هاي درخشان شاگردان مانچيني، بسياري را به تحسين از اين تيم واداشته است.

رافائل فن در فارت، ستاره هلندی تاتنهام،معتقد است منچسترسیتی امید اصلی قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر است.
    سیتی در حال حاضر با 5 امتیاز اختلاف نسبت به تیم منچستریونایتد در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و بازی های درخشان شاگردان مانچینی، بسیاری را به تحسین از این تیم واداشته است.
    فن در فارت به خبرنگاران گفت:" فصل پیش فکر می کردم می توانیم به جایگاهی بهتر از قرار گرفتن در جمع چهار تیم پایانی برسیم اما ما بازی های زیادی انجام دادیم و این باعث خستگی تیم شد.
    اکنون می توانیم در جمع دو- سه تیم پایانی قرار بگیریم اما فکر می کنم منچسترسیتی با بازیکنانی که در اختیار دارد، خیلی قوی تر از فصل قبل است.
    با این وجود، ما هنوز جاه طلبی مان را حفظ کرده ایم. منچستریونایتد هم تیم خوبی است و تجربه قهرمانی در جام های مختلف را دارد اما چرا ما نه؟ ما هم تیم خوبی هستیم.
    من هرگز به بازیکنانی که در یک جام به قهرمانی می رسند، حسادت نمی کنم زیرا همیشه فکر می کنم نوبت من هم خواهد شد.
    من در فینال جام جهانی بازی کردم و خیلی نزدیک بود که جام جهانی را فتح کنیم. شاید بعضی ها بگویند من با هامبورگ و رئال به جامی نرسیدم اما من در آستانه فتح بزرگترین جام دنیا بودم. تنها به کمی شانس نیاز داشتیم."

20. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola _ Arsen Wenger_Vicente Delbousque
    بازیکن محبوب
    Z.Zidane
    اسم واقعی شما
    Reza

France

تشکر ها
    2,995
    تشکر شده 4,726 در 862 پست

mancity پسر مانچینی به صورت قرضی به اولدهام پیوست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] :

مهاجم 19 ساله ذخیره منچسترسیتی از سوی پدرش روبرتو به صورت قرضی به تیم لیگ یکی اولدهام انگلیس پیوست.
    لوکا اسکاپوزی 20 ساله و هم تیمی وی نیز به صورت قرضی 2 ماهه به بوندری پارک پیوست تا به پاول دیکوف، سرمربی این تیم را یاری کند.

مانچینی در این باره گفت: خوب است که مدتی از پدرم دور باشم و ثابت کنم تنها به خاطر حضور وی در منچستر سیتی نیستم.
    وی ادامه داد: می‌خواهم نشان دهم که به خاطر توانایی‌هایم در این تیم هستم و امیدوارم که می‌توانم این کار را انجام دهم. سپس ممکن است به منچستر سیتی بازگردم و تلاش کنم تا در ترکیب اصلی تیم قرار بگیرم.

آندریا در تور پیش از فصل به آمریکای شمالی در ترکیب اصلی حضور داشت، اما هنوز باید برای قرار گرفتن در میان 11نفر اصلی با هم تیمی‌هایش رقابت کند.

وی اضافه کرد: می‌توانم گل‌های زیادی به ثمر برسانم و به اولدهام کمک کنم تا به هدفی که برای امسال تعیین کرده‌اند، برسند. اولین بار هفته گذشته در این باره شنیدم، مسئولان تیم منچسترسیتی گفتند این یک امکان است. آنها به ما گفتند بهتر است در تیمی بازی کنیم که در میان 11نفر اصلی به میدان رویم؛ این برای پیشرفت شما خوب است.

دیکوف به بازیکنان ایتالیایی قول داده است زمان بازی زیادی در تیمش به آنها بدهد.
    وی اظهار داشت: من بازی این فصل لوکا و آندریا را دیده‌ام و آنها بازیکنان شایسته‌ای هستند.

منبع خبری : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Always in my heart Zizu

?Once the player like you found

22. 2 کاربر از پست مفید Zid@ne تشکر کرده اند .

صفحه 5 از 64 نخستنخست ... 345671555 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)