Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 147
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

پیش فرض مصاحبه بازیکنان سپاهان

ايشان بزرگتر من است و احترامش را نگه مى دارم

عقيلى: خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى قلعه نويى سكوت كردم

پس از قهرمانى سپاهان در ليگ برتر انتظار مى رفت كه زردپوشان اصفهانى روزهاى آرامى را پشت سر بگذارند ولى حمله امير قلعه نويى به هادى عقيلى در رختكن ورزشگاه ثامن مشهد،همه چيز را تحت الشعاع قرار داد. قلعه نويى معتقد بود كه عقيلى بازى ضعيفى را از خود به نمايش گذاشت و همين موضوع باعث شد تا سرمربى سپاهان از مدافع ملى پوش تيمش به شدت انتقادكند. البته صحبت هاى قلعه نويى فقط به مسائل فنى مربوط نشد و درادامه الفاظ ديگرى از زبان امير خارج شد كه خيلى ها را در رختكن بهت زده كرده بود. نوع بازى عقيلى در نيمه دوم بازى سپاهان مقابل ابومسلم نشان مى داد كه اتفاقى در رختكن براى وى رخ داده است. اين بازيكن ملى پوش و كاپيتان دوم سپاهان كه رابطه خوبى با قلعه نويى ندارد، بعد از اشتباهى كه در نيمه اول انجام داد و منجر به گلزنى حريف شد، در بين ۲ نيمه و در رختكن به شدت مورد حمله سرمربى تيم قرار گرفت تا جايى كه قلعه نويى به وى گفت: »... به آن تيم ملى كه تو در آن بازى مى كنى!» عقيلى كه خود از اشتباه نيمه اولش بسيار ناراحت بود، با شنيدن اين جملات سرش را پايين انداخته بود و واكنشى هم نشان نداد.قلعه نويى با فرياد از عقيلى خواسته وقتى او حرف مى زند، سرش را بالا بگيرد. در اين لحظه بازيكن ها كه هاج و واج صحنه را تماشا مى كردند با ديدن عصبانيت شديد عقيلى، هر لحظه اين احتمال را مى دادند كه او واكنش تندى از خود نشان بدهد، اما در حالى كه ممكن بود كار به جاهاى باريك تر بكشد،هيچ عكس العملى از عقيلى سر نزد.در اين ميان مديرعامل سپاهان، محمدرضا ساكت به ميان معركه مى آيد و از عقيلى خواهش مى كند كه به خاطر جشن قهرمانى ماجرا را پى نگيرد.پس از اين ماجراها حالا عقيلى شرايط ويژه اى در سپاهان دارد و بعيد به نظر مى رسد در اين تيم ماندگار شود.او تصميمش را براى جدايى از سپاهان گرفته ولى فعلا دوست ندارد در اين مورد حرفى بزند.عقيلى در مورد اتفاقاتى كه در بازى با ابومسلم افتاد،دقايقى با خبرگزارى فوتبال ايران گفت و گو كرد:

•داستان درگيرى لفظى ات با امير قلعه نويى چيست؟
    - درگيرى لفظى يعنى اينكه ۲ نفر با هم جر و بحث كنند اما من در اين ماجرا هيچ حرفى نزدم و فقط سكوت كردم.
    مثل اينكه در رختكن به شدت از حرف هاى قلعه نويى ناراحت بودى؟
    - من اصلا دوست ندارم در مورد اين ماجرا حرف بزنم تا قضيه كش پيدا كند ولى بايد بگويم كه توهين هاى ايشان را هيچ وقت فراموش نمى كنم.البته او بزرگتر است و احترامش را نگه مى دارم و بهتر است كه حرفى نزنم.
    مى گويند وقتى قلعه نويى حرف مى زده،تو سر تكان دادى و اين باعث عصبانيت او شده است؟
    - اولا كه من سرم پايين بود، ثانيا اگر من سر هم تكان داده باشم فكر نمى كنم كه كار عجيبى باشد.وقتى توهين و فحاشى شنيدم خيلى خودم را نگه داشتم كه فقط سرم پايين بود.
    يعنى تو در جواب جملات قلعه نويى هيچ جوابى ندادى؟
    - خير.من هيچ حرفى نزدم و خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى ايشان هيچ عكس العملى نشان ندادم و سكوت كردم.من خيلى ناراحت بودم و شايد خيلى ها نتوانند باور كنند كه چه حرف هايى شنيدم اما الان خوشحالم كه آن زمان خودم را كنترل كردم.
    قضيه داد و بيداد كردنت سر ميز صبحانه چه بود؟
    - اصلا اتفاق خاصى نيفتاد كه بخواهم در اين مورد حرف بزنم.اين موضوع ربطى به اتفاقاتى كه در رختكن افتاد ندارد.
    از ابتداى فصل با قلعه نويى مدام مشكل داشتى.اينطور نيست؟
    - بله.
    چرا تصميم به ترك سپاهان نگرفتى؟
    - دلايلى بود كه امكان جدايى وجود نداشت.
    نمى خواهى بگويى قلعه نويى در رختكن چه حرف هايى زد؟
    - من هيچ جوابى ندارم و در اين مورد بعدا اگر لازم باشد حرف هايم را مى زنم.
    با اين شرايط اگر قلعه نويى در سپاهان بماند،تو حتما جدا مى شوى.اينطور نيست؟
    - الان صحبت نكنم بهتر است.بعد از ليگ همه چيز مشخص مى شود.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه عقیلی

عقيلي: نظري در مورد حرف‌هاي حيدري ندارم/ استقلال جدي‌ترين رقيب سپاهان براي قهرماني است

تيم‌هاي محمد مايلي‌كهن قابل پيش‌بيني نيستند و گاهي اوقات طوري بازي مي‌كنند كه انگار قهرمان ليگ هستند

سايت گل ـ سپهر حيدري مدافع پرسپوليس بعد از بازي با سپاهان عليه هادي عقيلي مصاحبه تندي انجام داد و قرار بود عقيلي هم جواب حرف‌هاي حيدري را بدهد. خيلي‌ها در انتظار مصاحبه مدافع ملي‌پوش سپاهان بودند ولي عقيلي ترجيح داده كه جواب حيدري را ندهد.
    عقيلي در اين مورد در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل فقط اين جمله كوتاه را به زبان آورد:« من در اين خصوص حرفي ندارم و ترجيح مي‌دهم فكرم را معطوف فوتبال و سپاهان كنم.»
    عقيلي در ادامه حرف‌هايش در مورد بازي با سايپا مي‌گويد:« بازي بسيار سختي است و ما نبايد به جايگاه حريف در جدول نگاه كنيم. تيم‌هاي محمد مايلي‌كهن قابل پيش‌بيني نيستند و گاهي اوقات طوري بازي مي‌كنند كه انگار قهرمان ليگ هستند. اين يك بازي سخت است. ولي اگر مثل نيمه دوم بازي با پرسپوليس باشيم، مي‌توانيم سايپا را ببريم.»
    عقيلي در پاسخ به اين سوال كه چه تيم‌هايي مدعي جدي كسب عنوان قهرماني هستند. مي‌گويد:« به نظر من سپاهان، ذوب آهن، استقلال و پرسپوليس مدعيان قهرماني هستند ولي فكر مي‌كنم جدي‌ترين رقيب ما در اين فصل استقلال است. آنها بازيكنان خوبي دارند و اكثر بازي‌هاي اين تيم هم در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود به همين دليل فكر مي‌كنم استقلال جدي‌ترين رقيب سپاهان است.»
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

قلعه‌نويي: از غرور بازيكنان به خاطر برد پرگل پرسپوليس مي‌ترسيدم

خبرگزاري فارس: سرمربي سپاهان گفت: در يك هفته گذشته از غرور بازيكنان به خاطر برتري پرگل مقابل پرسپوليس مي‌ترسيدم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از پيروزي پرگل 4 بر يك تيمش مقابل سايپا اظهار داشت: خدا را شكر در 2 بازي اخير 6 امتياز گرفتيم و در كورس قهرماني هستيم. هميشه بازي‌هاي سپاهان و سايپا بازي‌هاي خوبي مي‌شود.
    وي با بيان اينكه در يك هفته گذشته از غرور بازيكنان به خاطر برتري پرگل مقابل پرسپوليس مي‌ترسيدم؛ ادامه داد: امروز هم در ابتداي بازي اين مورد مشهود بود كه خوشبختانه پس از دقايق ابتدايي، سپاهان به انسجام رسيد.

قلعه‌نويي در پاسخ به اين سؤال كه آيا اين سپاهاني بود كه قول داده‌ بوديد؛ گفت:‌ در 2 بازي 8 گل زده‌ايم كه اين مورد نشان دهنده اين است كه به سپاهان آرماني و مدنظرمان نزديك شده‌ايم.
    وي تأكيد كرد: اگر دقت كنيم تمام بازيكنان در اختيار تيم هستند. عنايتي با اين سن و سال 10 كيلومتر مي‌دود و بازيكني مانند نويدكيا با غيرت در خدمت تيم است. تمام بازيكنان از جان مايه مي گذارند.

سرمربي سپاهان در مورد تعويض جمشيديان و احتمال ناراحتي‌اش به اين دليل كه پس از تعويض مستقيم به سمت رختكن رفت؛ گفت: كسي حق ندارد ناراحت شود و جمشيديان هم ناراحت نشد، چراكه شرايط تيمي اقتضا مي‌كرد او را تعويض كنيم.
    وي در مورد درخواست پرسپوليس مبني بر جذب جعفرپور و ناصحي اظهار داشت: ناصحي به نفت تهران پيوست. جعفرپور را هم نياز دارم و امشب با ساكت جلسه مي‌گذارم تا در اين مورد با وي صحبت كرده و تكليف را مشخص كنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

هيچكس نمى تواند دايى را كوچك كند

قلعه نويى: كل ايران دنبالم بودند تا به استقلال برگردم

تيم هاى امير قلعه نويى معمولا در ابتداى فصل نتايج خوبى نمى گيرند اما به مرور زمان خودشان را به عنوان مدعى جدى قهرمانى معرفى مى كنند. ۲ برد پياپى و زدن ۸ گل براى قلعه نويى بهترين اتفاق ممكن است و حالا او كمى به آرامش رسيده است. البته قلعه نويى تأكيد مى كند كه از حالا نمى توان قول قهرمانى داد چرا كه بازى ها بسيار سخت است. گفت وگو با وى را بخوانيد:

•مثل اينكه سپاهان چهره واقعى اش را نشان داده؟

- خدا را شكر كه ۳ امتياز حساس گرفتيم و يك بازى خوب و منطقى را به نمايش گذاشتيم. البته بايد بگويم كه سايپا هم برخلاف بعضى از تيم ها فوتبال تميز و پاكى را به نمايش گذاشت. ما در دو دقيقه دوبار پشت سر هم گل زديم كه اين شيرازه سايپا را به هم ريخت و در نهايت با ۴ گل پيروز شديم.

•شما معمولا وقتى قول قهرمانى مى دهيد به هدف تان مى رسيد. امسال هم قول قهرمانى مى دهيد؟

- من بارها گفته ام كه سپاهان پتانسيل قهرمانى را دارد اما شما ديديد كه در هفته هاى گذشته چه مشكلاتى براى ما به وجود آمد. وقتى كل تيم ام را در اختيار ندارم چگونه از قهرمانى حرف بزنم. البته همه چيز در سپاهان چه از لحاظ فنى و چه از لحاظ معنوى خوب پيش مى رود و ما امسال هم مدعى هستيم.

•در افتخارات شما قهرمانى يا موفقيت در آسيا جايش خالى است. قبول داريد؟

- صددرصد قبول دارم. موفقيت در آسيا در كارنامه من جاييش خالى است و اميدوارم قهرمانى در قاره را تجربه كنم. به خدا قسم من در استقلال و سپاهان در بازى هاى آسيايى بدشانسى آوردم و فقط از لحاظ نتيجه موفق نبوديم.

•قبول داريد كه همه به نتيجه نگاه مى كند و مى گويند قلعه نويى در بازى هاى بين المللى موفق نيست يا اينكه يك مربى بين المللى نيست.

- من براى آنهايى كه چنين طرز تفكرى دارند متأسفم. من ۲ بار برونومتسو را بردم، پس بايد نتيجه گرفت كه او مربى ضعيفى است؟ اين همه مربى در دنيا وجود دارند كه در سطح قاره اى و در مسابقات آسيايى و اروپايى قهرمانى ندارند پس بايد نتيجه گرفت كه آنها مربيان بدى هستند؟

•مثل اينكه با جدايى جعفرپور و حضور او در پرسپوليس مخالفت كرديد؟

- سوال من اين است كه آيا هر بازيكنى كه ذخيره است را بايد به راحتى از دست بدهيم؟ به عنوان مثال ذخيره كاسياس بايد از رئال مادريد برود؟ ما يك كار سخت داريم و بايد بازيكنانمان را حفظ كنيم، جعفرپور هم يكى از بازيكنان خوب سپاهان است كه به او نياز داريم.

•يعنى اگر پرسپوليس او را بخواهد مخالفت مى كنيد؟

- اگر واقعا احتياج داشته باشند و كاشانى به جعفرپور احتياج داشته باشد، من حرفى ندارم و موافقت مى كنيم.

•درمورد نتايج ضعيف پرسپوليس و حال و روز نه چندان خوب على دايى چه صحبتى داريد؟

- برد و باخت هميشه براى مربى وجود دارد اما هيچكس نمى تواند ارزش دايى را پايين بياورد و او را كوچك كند. دايى براى فوتبال ايران يك افتخار بسيار بزرگ است و من هم زمانى كه سرمربى تيم ملى شدم، احترام او را حفظ كردم و سه بار تماس گرفتم كه با دايى حرف بزنم اما متأسفانه نشد.

•پرويز مظلومى چند هفته اى است كه مدام در مصاحبه هايش مى گويد كه بعضى ها به نيمكت استقلال چشم دارند. آيا منظور او شما هستيد؟

- از من در مورد سپاهان سوال كنيد و علاقه اى براى حرف زدن در مورد مسائل بى ارزش ندارم. در ابتداى فصل يك ايران دنبال من بودند تا به استقلال برگردم و حتى به اصفهان آمدند و با اتريش تماس گرفتند تا با فتح الله زاده حرف بزنم هر وقت به استقلال آمدم اوضاع اين تيم خوب نبود و پولى هم وجود نداشت اما خوشبختانه الان شرايط خوب است و تيم سهميه آسيايى را هم گرفته است.

•سال بعد هم به استقلال نمى آييد؟

- خير. مطمئن باشيد كه سال بعد هم به استقلال نمى آييم و انتخاب اول و دوم سپاهان خواهد بود. البته شايد براى فصل بعد مرا نخواهند.

•راستى بازى بارسلونا و رئال مادريد را ديديد؟

- بله.

•طرفدار كدام تيم بوديد؟

- من سبك بازى بارسا را مى پسندم و قبل از ال كلاسيكو هم گفتم كه بارسا بالاى دو گل به رئال مى زند و برنده هم مى شود. سرعت تيمى بسيار مهم است و من خيلى دوست دارم تمرينات آرسن ونگر را از نزديك ببينم كه تيمش با هر نفراتى كه در اختيار دارد فوتبال سرعتى را به نمايش مى گذارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عقیلی

عقيلى:سپاهان قهرمان نيم فصل مى شود

هادى عقيلى مدافع تيم فوتبال سپاهان در خصوص نتايج اخير سپاهان و احتمال صدرنشينى اين تيم در هفته گفت: اطمينان دارم با برد در اين ۲ بازى عقب افتاده قهرمان نيم فصل خواهيم شد و نشان داديم كه اگر تيم سپاهان بخواهد به تمام تيم ها ۴ گل مى زند. او ادامه داد: خوشبختانه روز به روز به درجه بالايى از تاكتيك پذيرى نزديك مى شويم و قلعه نويى نيز تركيب اصلى خود را پيدا كرده است. اكنون مى توانيم بگوييم كه يكى از مدعيان جدى كسب قهرمانى در ليگ هستيم.عقيلى درباره خط دفاع سپاهان گفت: سپاهان در چند بازى گذشته خط دفاعى خوبى داشته و فكر مى كنم جزو تيم هايى باشيم كه تعداد گل هاى خورده كمى دارند، چون براى قهرمانى بايد گل زده زيادى داشته باشيم و تعداد گل هاى دريافتى مان بايد كم باشد.وى در مورد قهرمانى احتمالى در نيم فصل گفت: همه چيز دست خود ما است، اما براى بازگشت به صدر جدول كار دشوارى پيش رو داريم. اميدوارم با تلاش بچه ها بتوانيم قهرمانى نيم فصل را از آن خود كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

قلعه‌نويي: صدرنشيني فقط يك هفته ارزش دارد

سپاهان در شرايطي در رده چهارم جدول قرار دارد كه نسبت به ساير تيم‌ها دو بازي كمتر انجام داده است. زردپوشان اصفهاني اين شانس را دارند كه با پيروزي در اين دو بازي عقب افتاده، با ذوب‌آهن هم امتياز شوند و با اين شرايط سپاهان به عنوان قهرمان نيم‌فصل شناخته خواهد شد.
    البته امير قلعه‌نويي سرمربي سپاهان اما نسبت به اين موضوع بي‌تفاوت است و در اين خصوص مي‌گويد: «من در سال‌هاي گذشته هم كه با استقلال و سپاهان قهرمان شدم بارها گفتم كه قهرماني در نيم‌فصل اول هيچ ارزشي ندارد و به قهرمان نيم‌فصل جام قهرماني نمي‌دهند. در واقع قرار گرفتن در صدر جدول فقط يك هفته ارزش دارد و آن هم آخرين هفته ليگ برتر است كه تيم صدرنشين، جام قهرماني را بالاي سر مي‌برد.»قلعه‌نويي در ادامه حرف‌هايش در مورد شانس قهرماني سپاهان مي‌گويد: «تيم ما پتانسيل بالايي دارد و نسبت به فصل گذشته قويتر شده‌ايم ولي در اين فصل نمي‌توان به همين راحتي از قهرماني حرف زد. امسال تيم‌هاي زيادي براي قهرماني برنامه دارند ولي اگر ليگ تعطيل نشود و بگذارند كه بازي‌هاي سپاهان پشت سر هم برگزار شود به طور حتم مدعي اول خواهيم بود.»سرمربي سپاهان در مورد درخواست پرسپوليس براي جذب مهدي جعفرپور و رضا ناصحي مي‌گويد: «بحث ناصحي كه تمام شد ولي در مورد جعفرپور بايد بگويم كه او يكي از بازيكنان خوب سپاهان است كه با جدايي‌اش مخالفت شد. هر چند كه جعفرپور در اين فصل فرصت زيادي براي بازي پيدا نكرده ولي قرار نيست به بازيكنان ذخيره به همين راحتي اجازه جدايي بدهيم چون در سه جام درگير هستيم.»
    قلعه‌نويي در مورد گلزني‌هاي ابراهيم توره در هفته‌هاي اخير و بازي تهاجمي سپاهان هم حرف مي‌زند: «من هميشه فوتبال تهاجمي را دوست دارم، مي‌خواهم هميشه با گل‌هاي زياد حريفان را ببريم حتي اگر گل زياد هم دريافت كنيم. توره هم در هفته‌هاي اخير نشان داد كه خيلي آماده است و اگر قدر خودش را بداند حتي مي‌تواند در تيم‌هاي اروپايي بازي كند.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه بنگر

بنگر: سپاهان از الهلال عربستان نمى ترسد

محسن بنگر مدافع سپاهان گفت: الهلال عربستان يكى از قدرتمندين تيم هاى آسياست اما با اطمينان مى گويم نه تنها از هم گروهى با اين تيم ترسى نداريم بلكه با هدف درخشش در آسيا فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا را آغاز مى كنيم. وى افزود: اين درست كه سپاهان در گروه سختى قرار گرفته اماهدف ما در اين فصل بسيار بزرگ است و شك ندارم همچون دوره پنجم ليگ قهرمانان آسيا مى توانيم به فينال هم راه پيدا كنيم.او در ادامه گفت: سپاهان اين فصل ليگ قهرمانان آسيا را جدى گرفته و بازيكنان از انگيزه بالايى برخوردارند تا برخلاف فصل قبل غافلگير نشده و با تمام توان رقابتهاى مرحله مقدماتى را با موفقيت سپرى كرده و حتى به جام قهرمانى برسيم.بنگر اظهار داشت: سپاهان پرسابقه ترين تيم ايران در ليگ قهرمانان آسياست و در اين فصل با تمام توان قصد دارد همچون ليگ برتر كه مدعى قهرمانى است در آسيا هم يكه تازى كند و براى تحقق اين مهم هم كادر فنى وهم بازيكنان خوبى داريم تماشاگران پرشور هم ما را حمايت مى كنند.اين مدافع سپاهان خاطرنشان كرد: باشگاه سپاهان يك پشتيبان واقعى براى تيم فوتبال است و اين يك مزيت به حساب مى آيد تا با اقتدار كامل بتوانيم حريفان آسيايى خود را پشت سر بگذاريم و انتظاراتى كه از تيم سپاهان وجود دارد را تحقق ببخشيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

حريفان بايد از ما بترسند

قلعه نويى: گروه سپاهان دست كمى از گروه مرگ ندارد

امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تيم هاى حاضر در مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان آسيا تيم هاى قدرتمندى هستند و گروه سپاهان دستكمى از گروه مرگ ندارد.وى در مورد تيم هاى همگروه سپاهان در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا افزود: در گروه سختى قرار داريم و تيم هاى بزرگى در گروه سپاهان هستند. اگرچه گروه پرسپوليس به گروه مرگ تشبيه شده اما گروه ما نيز دستكمى از گروه مرگ ندارد.او با بيان اينكه تيم هاى حاضر در گروه a مسابقات ليگ قهرمانان آسيا بايد از نام سپاهان بترسند، تصريح كرد: تيم هاى الهلال عربستان، الجزيره امارات و الغرافه قطر بيشتر بايد از نام سپاهان بترسند زيرا تيم ما تيم كوچكى نيست و در سال جارى براى رسيدن به قهرمانى به ميدان مى رود. سرمربى تيم سپاهان ادامه داد: تيم ما نسبت به فصل گذشته كامل تر شده و هماهنگ تر عمل مى كند. امسال بايد با اقتدار در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا حاضر شويم و ناكامى پارسال را جبران كنيم، به نظر من سال گذشته بدشانسى آورديم اما امسال ديگر با اين بدشانسى مواجه نمى شويم.وى با بيان اينكه در فصل جارى ضعف هاى فصل گذشته را جبران كرده ايم، بيان داشت: با برطرف كردن ضعف هاى فصل گذشته و تقويت نقاط قوت خود، درصدد حضور قدرتمند در آسيا هستيم و اجازه نمى دهيم حريفان از نقاط ضعف ما استفاده كنند. قلعه نويى در مورد تيم هاى همگروه سپاهان در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا گفت: تا جايى كه من مى دانم اين تيم ها هر يك در كشورهاى خود صدرنشين هستند و گروه سختى در انتظار ماست. بايد از هم اكنون كار را آغاز كنيم و اطلاعات خود را در مورد اين تيم ها افزايش دهيم تا در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا با مشكلى مواجه نشويم. وى در پاسخ به سؤالى پيرامون ناكامى اش در آسيا با تيم هاى استقلال و سپاهان اظهار داشت: بدشانسى و ناكامى نيز جزيى از فوتبال است و ما ديگر به آن عادت كرده ايم. چه كسى فكر مى كرد كه بارسلونا ۵ گل به رئال مادريد بزند اما ديديم كه اين اتفاق افتاد به هر حال اتفاقات فوتبال غيرقابل پيش بينى است. سرمربى تيم سپاهان در مورد ديدار اين تيم با راه آهن شهررى در هفته هجدهم ليگ برتر گفت: راه آهن تيم جوان و قدرتمندى است و با شرايطى كه سپاهان در صدر جدول دارد بايد سه امتياز اين بازى را از آن خود كنيم. بازيكنان ما از نظر روحى وضعيت خوبى دارند اما به نظر من نبايد از پيروزى هاى اخير مغرور شوند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض قلعه‌نويي: داور اجازه نداد پيروز شويم

قلعه‌نويي: داور اجازه نداد پيروز شويم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: داور به ما اجازه نداد كه با پيروزي ميدان را ترك كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از تساوي 2 بر 2 سپاهان مقابل راه‌آهن عنوان كرد: بازيكنان ما در جريان 90 دقيقه بازي را در اختيار داشتند و تيم راه‌آهن فقط چند موقعيت داشت. گل اول آنها هند بود و داور آن را ناديده گرفت و گل دوم را نيز روي اشتباه بازيكن خودي دريافت كرديم.
    وي ادامه داد: بعد از 2 پيروزي خوبي كه در 2 بازي اخير داشتيم، شايد غرور تيم ما را گرفته بود، اما از اشتباه داور نيز نبايد غافل شد كه روي نتيجه اين بازي تاثيرگذار بود. البرز حاجي پور در نيمه اول يك خطاي پنالتي صددرصد كه روي محرم نويدكيا رخ داد را به سود ما نگرفت و به ما اجازه نداد كه با پيروزي ميدان را ترك كنيم.
    قلعه نويي درباره حضور سپاهان در جام حذفي گفت: در هر تورنمنت رسمي با همه توان مي رويم و هدفمان قهرماني است بنابراين در ديدار بعدي مان برابر راه‌آهن كه در جام حذفي برگزار خواهد شد با نفرات اصلي بازي خواهيم كرد.

سرمربي سپاهان درباره علت خارج شدن احمد جمشيديان از تركيب 18 نفره زردپوشان و ارتباط آن با اعتراض هفته گذشته اين بازيكن تصريح كرد: اين موضوع به دليل كاردستي برنامه نود بود. تصويري كه اين برنامه نشان داد كه وي پيراهنش را بعد از تعويض به زمين پرتاب كرد باعث شد براي اين بازي از فهرست خارج شود. پيراهن سپاهان در اصفهان قداست دارد و باشگاهي است كه بيش از 65 سال سابقه دارد و بازيكنان بزرگي پيراهن تيم را پوشيده اند. متاسفانه جمشيديان با آن حركت خود قداست پيراهن سپاهان را شكست. اگر چه وي بازيكن بزرگي است و در چند سال اخير زحمات زيادي براي سپاهان كشيده اما بايد بداند كه چگونه در اين تيم رفتار كند. متاسفانه وي اين رفتار را بلد نبود و ما براي آموختن اين موضوع بايد رفتاري با وي مي كرديم تا اين موارد را ياد بگيرد.

قلعه نويي درباره علت نيمكت نشيني محسن بنگر گفت: نيمكت نشيني بنگر در اين مسابقه بخشي از برنامه هاي تاكتيكي مان بود و همان طور كه ديد وي با ورود به ميدان در خط دفاع بازي نكرد بلكه ما هدفمان اين بود كه در پست هافبك دفاعي بازي كند كه در اين زمينه موفق بود.
    وي در پاسخ به اين سوال كه چرا جواد كاظميان با وجود عملكرد بد همچنان در تركيب ثابت سپاهان بازي مي كند، تاكيد كرد: كاظميان بازيكن خوبي است،‌ اما براي عملكرد مطلوب به زمان نياز دارد و بايد به اين بازيكن فرصت داد و قول مي دهم وي روز به روز بهتر مي شود. كاظميان نسبت به اول فصل بهتر شده و سرعت تيمي ما را بالاتر برده است. اگر ما 10 نفره نمي شديم اين بازيكن را تعويض نمي كردم. به هر حال از عملكرد تيمي مقابل راه‌آهن راضي هستم چون بازي خوبي انجام داديم.

قلعه نويي درباره علت عدم استفاده مطلوب از بازيكنان بومي در سپاهان گفت: در فوتبال روز دنيا استفاده كردن يا نكردن از بازيكنان بومي منسوخ شده است. اين روزها در بارسلونا يا رئال مادريد مگر چند بازيكن بومي حضور دارند و براي آنها بازي مي كنند؟ بنابراين چنين مسايل با اصول حرفه اي منافات دارد.
    وي درباره پرتاب بازوبند كاپيتاني سپاهان از سوي بنگر و به زمين افتادن بازوبند گفت: من صحنه اي كه مي گوييد بنگر بازوبند را هنگام پرتاب به سوي هادي عقيلي به زمين انداخته را نديده ام، اما شايد اين بازيكن مي خواسته سرعت بازي گرفته نشود و بعد از تماشاي اين صحنه قضاوت خواهم كرد.
    قلعه نويي به اعتراض مكرر مهدي تارتار در جريان بازي اشاره كرد و گفت: اينگونه رفتارها خوب نيست كه يك مربي بي دليل به داور مسابقه اعتراض كند و تمركز وي را بر هم بزند. خوب نيست كه با ايجاد جنجال و بيان كلماتي تمركز تيم حريف و داور را به هم زد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عقیلی

عقيلي: قهرماني نيم فصل براي هيچ تيمي ارزش ندارد

قهرماني در نيم فصل براي هيچ تيمي مهم نيست و ما به اين موضوع فکر نمي‌کنيم. هنوز زمان زيادي تا پايان ليگ مانده و حتي تيم‌هايي که در رده پنجم يا ششم جدول قرار دارند شانس قهرماني دارند.

هادي عقيلي مدافع سپاهان معتقد است که تيمش در بازي با راه آهن به طور قاطع مستحق برد بود. او در اين خصوص به خبرنگار سايت گل مي‌گويد:« ما موقعيت‌هاي فوق‌العاده‌اي داشتيم که اگر ابراهيم توره و ديگر بازيکنان آن را تبديل به گل مي‌ کردند حداقل 5 گل به راه آهن مي‌زديم. ما حتي نسبت به بازي قبلي مقابل سايپا موقعيت‌هاي بيشتري داشتيم ولي متأسفانه از آنها استفاده نکرديم.»
    عقيلي در مورد قضاوت اين ديدار که با اعتراض قلعه‌نويي همراه بود. تأکيد مي‌کند:« فکر مي‌کنم گل اول راه آهن با هند بازيکن اين تيم به ثمر رسيد و او با دست خود توپ را هند کرد. داور به اين صحنه نزديک بود ولي متأسفانه اشتباه کرد. روي محرم نويدکيا هم در محوطه جريمه خطا اتفاق افتاد ولي من از صحنه دور بودم و نمي‌توانستم قضاوت کنم.»
    عقيلي به وقت تلف کردن بازيکنان راه آهن اشاره کرده و مي‌گويد:« من دوست ندارم به راه آهن بي‌احترامي کنم ولي رفتار بازيکنان اين تيم درست نبود و در مقاطعي از بازي وقت تلف مي‌کردند. وقتي بازيکن مصدوم مي‌شود بايد به بيرون از زمين انتقال يابد ولي به اين مسائل اهميتي داده نمي شد و انگار داور هم با وقت تلف کردن راه آهن همکاري مي‌کرد.»
    عقيلي در پايان حرف‌هايش در مورد اين موضوع که سپاهان قهرماني نيم فصل را از دست داد مي‌گويد:« قهرماني در نيم فصل براي هيچ تيمي مهم نيست و ما به اين موضوع فکر نمي‌کنيم. هنوز زمان زيادي تا پايان ليگ مانده و حتي تيم‌هايي که در رده پنجم يا ششم جدول قرار دارند شانس قهرماني دارند.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

بازيكنانم مغرور شده بودند

قلعه نويى: جمشيديان به دليل شكستن قداست پيراهن سپاهان تنبيه شد

امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال سپاهان اصفهان پس از توقف برابر راه آهن شهر رى گفت: متاسفانه به دليل استفاده نكردن از موقعيت هايمان نتوانستيم پيروز مسابقه باشيم.
    وى اظهار كرد: تماشاگران شاهد بازى خوبى از سوى هر دو تيم بودند. بيشتر زمان مسابقه در اختيار تيم ما بود و مى توانم بگويم به دو دليل نتوانستيم هر سه امتياز مسابقه را دريافت كنيم. يكى از آن دلايل استفاده نكردن از موقعيت هاى خوب مان بود و دليل دوم بدشانسى سپاهان بود كه در دو صحنه اى كه جلوى دروازه ما خلق شد گل خورديم.
    او افزود: در اين مسابقه بيش از بازى هفته قبل مان مقابل سايپا موقعيت خطرناك خلق كرديم اما متاسفم كه نتوانستيم از فرصت هاى مان استفاده كنيم. فكر مى كنم غرور گريبانگير بازيكنانم در اين بازى شده بود. البته معتقدم اشتباهات داورى نيز در نتيجه كسب شده تاثيرگذار بود چرا كه گل نخست راه آهن قطعا خطاى هند بود.
    وى درباره مسابقات جام حذفى افزود: سپاهان در هر سه جام مدعى كسب عنوان قهرمانى بود، از اين رو با تمام نفرات اصلى مان و تمام قوا در هر ۳ جبهه بازى خواهيم كرد.
    سرمربى سپاهان در پاسخ به اين سوال كه چرا نام احمد جمشيديان در ميان ۱۸ نفر تيم نبود، تصريح كرد: سپاهان باشگاهى است كه بيش از ۶۵ سال سابقه دارد و يكى از پرافتخارترين باشگاه هاى ايران محسوب مى شود كه بيش از هشت دوره است كه در ليگ قهرمانان آسيا حضور مستمر دارد و در تاريخ آن بازيكنان بزرگى پيراهن اين تيم را بر تن كردند، از اين رو پيراهن طلايى سپاهان بسيار مقدس است و هر بازيكنى كه اين قداست را بشكند با آن به شدت برخورد خواهند كرد. احمد جمشيديان بايد اين قداست را بشناسد و به آن احترام بگذارد. وى جزو بهترين بازيكنان سپاهان است كه چندسالى است در اين تيم حضور دارد، احتمالا بلد نيست چگونه قداست را حفظ كند. به همين دليل وى را تنبيه مى كنم تا اين كار را ياد بگيرد. وى در مورد عملكرد خط دفاعى تيمش نيز گفت: از عملكرد آنها رضايت كامل دارم، در ۹۰ دقيقه در مسابقه تنها دو توپ به روى دروازه ما آمد كه در صحنه دوم به جاى اينكه توپ را دفع كند، بازيكن ما مجبور به انجام خطا شد، در كل ساختار دفاعى تيم سپاهان ايده آل است.
    قلعه نويى در پاسخ به اين سوال كه از وى دليل پرتاب بازوبند كاپيتانى توسط محسن بنگر به سمت هادى عقيلى را پرسيد، خاطرنشان كرد: شايد محسن قصد داشته از اتلاف وقت جلوگيرى كند. با اين وجود بايد فيلم بازى را بار ديگر مشاهده كنيم، اما فكر نمى كنم مشكلى بين هادى عقيلى و محسن بنگر وجود داشته باشد.
    امير قلعه نويى در پايان در پاسخ به انتقاد يكى از خبرنگاران مبنى بر عدم استفاده از بازيكنان بومى در تيم سپاهان گفت: ديگر زمان مطرح شدن بومى يا غير بومى بودن بازيكنان به سر آمده است و از شما خواهش مى كنم چنين موضوعاتى را در فوتبال حرفه اى مطرح نكنيد. به عنوان مثال تيمهايى مثال آرسنال، رئال مادريد، بارسلونا در بازى هايشان اصلا به اين موضوعات توجه نمى كنند. با توجه به اينكه در دو مسابقه هشت گل به ثمر رسانده بوديم تركيب ايده آل خط هافبك مان را يافته بوديم. از همين رو تغيير كمترى در اين خط ايجاد كرديم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)