Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 69
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

AFC اخبار و تبادل نظر هواداران پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2011

به نام خدا

هرگونه اخبار و تبادل نظر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در این تاپیک قرار می گیرد.

با تشکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 03-01-2011 در ساعت 19:24

2. 10 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

اين ليدري كه ميگيد مگه چي كا رست ؟ دارودسته بازي براي من هوادار عادي معني نداره . مشكل من پرسپوليس رو به سقوطيه كه باعث و بانيش فقط علي داييه و د وست دارم هرچه زودتر از اين كثافت كاريهاش رها بشم . بدترين تيم ملي تاريخ ما رو ساخت كه از عهده امارات هم برنيومديم و ح الا بدترين پرسپوليس تاريخ رو ساخته و باز هم با لات بازي و آدم از داهات اوردن مي خواد بمونه چون مي دونه نه بزرگتر از پرسپوليس گيرش مياد نه همچين رقم قراردادي

عزيز من علي دايي هيچي از مربيگري سرش نمي شه مثل خيلي بازيكناي بزرگ ديگه . اتفاقا هميشه بزرگترين مربيهاي دنيا از بين بازيكنان معمولي و باهوش بودند . دايي هم با اين تيم بستن و عقده پراكني در مورد بازيكناي بزرگ و جمع كردن كوتوله ها و تاكتيكهاي مسخره و در حقيقيت بي تاكتيكي نشون داد كه دانش مربيگري نداره . شما يه حركت تاكتيكي تو بازي با بنياد كار ديديد ؟ يا بازي قبلش با استيل آذين ؟ تيمي كه يه موقعيت گل نتونه ايجاد كنه يعني مربيش فاجعست . مربي بي نام و نشان و بي ادعاي بنيادكار از همون توقف در بازي رفت اومد و يك برد شيرين ساخت و دايي يه افتضاح . كلا نيمه دوم دايي هميشه فاجعست.

اتفاقا دست اون ليدري كه تو صورت دايي زده بود درد نكنه . الان ميگم دمش گرم . اين يارو لياقتش همينه

4. 5 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

perspolis

نقل قول نوشته اصلی توسط kick up نمایش پست ها
    اين ليدري كه ميگيد مگه چي كا رست ؟ دارودسته بازي براي من هوادار عادي معني نداره . مشكل من پرسپوليس رو به سقوطيه كه باعث و بانيش فقط علي داييه و د وست دارم هرچه زودتر از اين كثافت كاريهاش رها بشم . بدترين تيم ملي تاريخ ما رو ساخت كه از عهده امارات هم برنيومديم و ح الا بدترين پرسپوليس تاريخ رو ساخته و باز هم با لات بازي و آدم از داهات اوردن مي خواد بمونه چون مي دونه نه بزرگتر از پرسپوليس گيرش مياد نه همچين رقم قراردادي

عزيز من علي دايي هيچي از مربيگري سرش نمي شه مثل خيلي بازيكناي بزرگ ديگه . اتفاقا هميشه بزرگترين مربيهاي دنيا از بين بازيكنان معمولي و باهوش بودند . دايي هم با اين تيم بستن و عقده پراكني در مورد بازيكناي بزرگ و جمع كردن كوتوله ها و تاكتيكهاي مسخره و در حقيقيت بي تاكتيكي نشون داد كه دانش مربيگري نداره . شما يه حركت تاكتيكي تو بازي با بنياد كار ديديد ؟ يا بازي قبلش با استيل آذين ؟ تيمي كه يه موقعيت گل نتونه ايجاد كنه يعني مربيش فاجعست . مربي بي نام و نشان و بي ادعاي بنيادكار از همون توقف در بازي رفت اومد و يك برد شيرين ساخت و دايي يه افتضاح . كلا نيمه دوم دايي هميشه فاجعست.

اتفاقا دست اون ليدري كه تو صورت دايي زده بود درد نكنه . الان ميگم دمش گرم . اين يارو لياقتش همينه
    داداش چرا حالا داری میزنی ؟!!!
    من که نیومدم طرفداری علی دایی رو بکنم . من خودم از خدامه همین الان دایی بره کنار و یه مربی دیگه بیاد تا شاید یه شوکی چیزی به تیم وارد بشه !
    من بحثم هوادار و لیدر بود که من میگم نه میشه اینوری باش و نه اینکه از اون ور بوم بیفتی ! فقط میگم نباید در این بین به امثال این لیدر میدون داده بشه که کماکان هر غلطی دوست دارند بکنند !
    امیدوارم برای فصل بعد از بین درخشان استیلی و دنیزلی یه مربی برای پرسپولیس انتخاب بشه !

6. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

آقا عصبانيت من در مورد نظر شما نيست كه . منظور شما رو گرفتم و موافقم . در حال حاضر از ليدر و هوادراي پاي استاديوم گرفته تا اونايي كه فقط تو خونه بازيها رو مي بينن معتقدن دايي مربيگري بلد نيست و عقده ايه و وبايد بره . ديگه نمي تونم تحمل كنم و بگم بايد احترامش رو نگر داشت چون علي دايي خودش احترام خودش رو نگه نمي داره چرا ما نگه داريم ؟!

اتفاقا در اين مورد يه مطلبي تو خبرورزشي امروز بصورت يه ديالوگ از يه مدير شخص ثالث بعد از باخت از بنيادكار تو آزادي نوشته بود كه خيلي جالبه و يه خلاصش رو اينجا ميارم :

پرسش: آقا چرا تيم اينطوري نتيجه مي گيره ؟
    پاسخ :چي بگم والاه ليست رو خودش بست و اين بازيكنا هم همگي بازيكناي خودشن

:پس چرا اينجوري شده ؟
    : اين آقاي مربي خودش خودش رو نابود مي كنه.فلان مربي كه من باهاش كار مي كردم روزي 13-12 ساعت براي فوتبال و آناليز و تمرين وقت مي ذاشت اما آقاي فلاني روزي 2ساعت هم وقت نمي ذاره

: مشكل كجاست؟
    :مشكل از منيت اين آقاست. خيلي مغروره و همين كار دستش ميده .هيچ كس رو قبول نداره . اول خودش رو خراب كرد بعد من رو بعد تيم رو

:بااين وضعيت بايدچي كاركرد؟
    : هيچي فعلا بايد تا آخر فصل صبر كرد ...

خوشبختانه قرارداد 16بازيكن پرسپوليس امسال تموم ميشه و با رفتن دايي دست سرمربي بعدي بازه تا بتونه بازيكناي بزرگي به تيم بياره تا از شر زارعي و بادامكي و محمد و آقازماني و اكبري و برادران شيري و هاشميان و... راحت بشيم . گرچه يه سري محدوديت هست مثلا 6تا بيشتر بازيكن ليگ برتري نمي شه اورد ولي اگه يه مديرعامل باعرضه داشته باشيم مي تونه تيم رو قدرتمند ببنده مثل تيم قطبي

8. 5 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

من که کاملا حرفاتون رو قبول دارم...

امسال پرسپولیس رکورد زده...

تا حالا رفت و برگشت از اس اس نخورده بودیم که خوردیم...

تا حالا تو تمام ادوار لیگ 12 باخت نداشته که امسال آورده...

من 2تا سوال دارم:
    1)این هاشمیان چه خوبی داره که دایی آوردش پرسپولیس؟؟؟
    2)دایی مدرک مربیگریشو از کجا آورده؟؟؟
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

10. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط david7 نمایش پست ها
    من که کاملا حرفاتون رو قبول دارم...

امسال پرسپولیس رکورد زده...

تا حالا رفت و برگشت از اس اس نخورده بودیم که خوردیم...

تا حالا تو تمام ادوار لیگ 12 باخت نداشته که امسال آورده...

من 2تا سوال دارم:
    1)این هاشمیان چه خوبی داره که دایی آوردش پرسپولیس؟؟؟
    2)دایی مدرک مربیگریشو از کجا آورده؟؟؟
    1)اسمش وحيد هاشميانه ، تو بوندسليگا بازي كرده از همه مهم تر رفيقشه؟
    2)از تو لپ لپ!!!

كسي سوال ديگه اي داره من در خدمتم!!
    تارف نكنيد كه ناراحت ميشم!!!!

ali
    only
    karimi

ویرایش توسط nobody11 : 04-23-2011 در ساعت 19:57

12. 4 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

perspolis

نقل قول نوشته اصلی توسط kick up نمایش پست ها
    خوشبختانه قرارداد 16بازيكن پرسپوليس امسال تموم ميشه و با رفتن دايي دست سرمربي بعدي بازه تا بتونه بازيكناي بزرگي به تيم بياره تا از شر زارعي و بادامكي و محمد و آقازماني و اكبري و برادران شيري و هاشميان و... راحت بشيم . گرچه يه سري محدوديت هست مثلا 6تا بيشتر بازيكن ليگ برتري نمي شه اورد ولي اگه يه مديرعامل باعرضه داشته باشيم مي تونه تيم رو قدرتمند ببنده مثل تيم قطبي

با همش موافقم اينايي كه گفتي اصلا لياقت پيراهن سرخ پرسپوليس رو ندارند
    ولي انصافا سامان آفا زماني در حد خودش خوب بازي ميكنه!!
    تو بازي با بنياد كار اگه سامانو نكشيده بود شايد خبلي از اتفاقا نمي افتاد!!

ali
    only
    karimi

14. 4 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis پرسپولیس ایران - الاتحاد عربستان

به نام خدا

لیگ قهرمانان آسیا 2011

دور اول مرحله گروهی (برگشت)

الاتحاد عربستان - پرسپولیس ایران

سه شنبه 13/02/1390 ساعت : 17:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور: كريستوفر متيو بريز-استراليا

!!! No Totti No Party

16. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis داوران مسابقه پرسپولیس - الاتحاد تغییر کرد/باسما از سوریه

مرجع خبری پرسپولیس : اسامی داوران دیدارهای نمایندگان ایران از سوی کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا در حالی اعلام شد که «محسن باسما» از سوريه قضاوت مسابقه پرسپولیس و الاتحاد عربستان را بر عهده دارد.

به گزارش مرجع خبری و به نقل از سایت AFC، اسامی داوران دیدارهای نمایندگان ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بشرح ذیل اعلام شد:

گروه اول:
    سپاهان ايران - الهلال عربستانداور: تان هاي از چين
    كمك‌داور اول: سو جيگ از چين
    كمك داور دوم: هان وي از چين
    داور چهارم: مانينگ از چين

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

18. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis چند خبر از ورود و استقرار تیم الاتحاد در ایران

مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال الاتحاد فردا (دوشنبه) پس از وارد به تهران، در ورزشگاه آزادی به تمرین خواهد پرداخت.

طبق قوانین AFC تیم های میهمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید یک روز قبل از بازی، در زمین اصلی مسابقه به تمرین بپردازند.

بر همین اساس، تیم الاتحاد غروب روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی تمرین می کند. ضمن اینکه روز سه شنبه به مصاف تیم پرسپولیس می رود. گفتنی است؛ تیم الاتحاد پس از بازی برابر پرسپولیس، تهران را به مقصد عربستان ترک می کند.

نماینده باشگاه الاتحاد امشب وارد تهران می شود

تیم فوتبال الاتحاد عربستان روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی تهران میهمان تیم پرسپولیس است.

نماینده باشگاه الاتحاد عربستان برای بررسی امکانات میزبان، محل اسکان، محل تمرین، زمین مسابقه و هماهنگی های لازم جهت حضور تیم الاتحاد در ایران، امشب (یکشنبه شب) وارد تهران می شود. گفتنی است؛ کاروان تیم فوتبال الاتحاد پس از ورود به تهران در هتل اسپیناس اسکان خواهند یافت.

هتل لاله میزبان ناظران و داوران دیدار پرسپولیس - الاتحاد

داوران و ناظران مسابقه برگشت تیم های پرسپولیس و الاتحاد پس از ورود به تهران در هتل لاله مستقر می شوند.

«محسن باسما» داور بازی تیم های پرسپولیس و الاتحاد به همراه تمام همدون (کمک داور اول)، جاودت نهلاوی (کمک داور دوم) و مسود تفیلیش (ناظر بازی) همگی از سوریه امشب (یکشنبه شب) ساعت 21:35 وارد تهران می شوند و پس از آن در هتل لاله اسکان می یابند.

حضور مدیر مسابقات AFC در تهران

مدیر مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزار دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و الاتحاد عربستان امشب (یکشنبه) وارد تهران می شود.

بنجامین، مدیر مسابقات AFC یکشنبه شب، یازدهم اردیبهشت ماه وارد تهران می شود و در هتل لاله مستقر می گردد. گفتنی است؛ مدیر مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا به جهت حساسیت مسابقات گروهی و بازدید از ورزشگاه و شرایط تیم ها، امشب وارد تهران می شود.

کاروان تیم فوتبال الاتحاد دوشنبه در تهران

تیم فوتبال الاتحاد عربستان جهت برگزاری دیدار برگشت از سری مسابقات گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه C فردا (دوشنبه) با یک پرواز اختصاصی وارد تهران می شود.

کاروان تیم فوتبال الاتحاد روز دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه ساعت 17 با یک فروند هواپیمای اختصاصی عازم تهران می شوند و در هتل اسپیناس اسکان می یابند.

کنفرانس خبری مربیان و جلسه مدیران دوشنبه برگزار می شود

کنفرانس مطبوعاتی مربیان و کاپیتان های تیم های پرسپولیس و الاتحاد دوشنبه شب برگزار می شود.
    کاروان تیم الاتحاد پس از ورود به تهران با فشردگی برنامه های تیمی مواجه خواهد شد. چرا که تیم الاتحاد برای انجام آخرین تمرین خود راهی ورزشگاه آزادی می شود. مربی و کاپیتان تیم الاتحاد باید در نشست خبری و مطبوعاتی به سوالات خبرنگاران پاسخ دهند و جلسه هماهنگی قبل از بازی دو تیم با حضور مدیران و مسئولان برگزار می شود.
    گفتنی است؛ فشردگی برنامه های تیم میهمان بدلیل ورود یک شب قبل از بازی آنها می باشد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

20. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis نشست خبری سرمربی الاتحاد لغو شد/جریمه در انتظار عرب ها

مرجع خبری پرسپولیس : در حالي كه پيش از اين اعلام شده بود به دليل تاخير هواپيماي تيم عربستاني در ورود به تهران قرار است نشست خبري سرمربي الاتحاد با كمي تاخير برگزار شود، اما اين نشست به دليل تاخير بيش از حد كاروان تيم عربستاني در ورود به هتل لغو شد.

به علت تاخیر سرمربی و کاپیتان تیم فوتبال الاتحاد برای حضور در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس خبرنگاران ایرانی نشست را تحریم کردند.

در حالیکه قرار بود کاروان تیم فوتبال الاتحاد که با پروازی مستقیم راهی تهران شده اند ساعت 17:30 وارد فرودگاه مهرآباد شوند بنا بر دلایل نامعلوم پرواز آنها ساعت 19 به زمین نشست. البته پس از پایان نشست علی دایی، خبرنگاران به احترام مسئولان برگزاری این نشست برای دقایقی در سالن باقی ماند اما وقتی متوجه شدند تاخیر تیم الاتحاد بیش از اندازه است به نشانه تحریم محل برگزاری نشست را ترک کردند.

بر این اساس در حالیکه قرار بود نشست خبری سرمربی و کاپیتان تیم الاتحاد ساعت 17:30 برگزار شود اما به علت تاخیر غیر موجه کاروان این تیم در ورود به تهران، خبرنگاران حتی با اصرار مسئولان برگزاری نشست حاضر به ادامه حضور و پوشش خبری این نشست نشدند. این در حالی است که خبرنگاران اعتقاد داشتند مسئولان باشگاه الاتحاد باید ساعت 17:30 پروازشان به زمین می نشست و چون پرواز آنها چارتر بود می توانستند زودتر وارد تهران شوند تا مشکل خاصی پیش نیاید.

كاروان 45 نفره الاتحاد عربستان با حضور در فرودگاه مهرآباد وارد ايران شد كه طبق برنامه ريزي انجام شده، اين تيم پس از حضور در هتل مستقيم براي انجام تمرين راهي ورزشگاه آزادي مي شود تا تمرين خود را انجام دهد.

به دليل تاخير در سفر الاتحادي ها، ‌كنفرانس خبري سرمربي الاتحاد لغو شد و اين در حالي است كه مسئولان AFC‌ پيش از اين اعلام كرده بودند كه در صورت عدم حضور در نشست خبري جريمه خواهند شد.

رسانه‌هاي سعودي در روزهاي گذشته جو سازي‌هاي زيادي عليه ايران انجام دادند و حتي اعلام كردند كه تيم‌هاي عربستاني از حضور در ليگ قهرمانان آسيا انصراف دادند.

!!! No Totti No Party

22. کاربر روبرو از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده است .

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)