Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 84
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

liverpool آخرین اخبار از باشگاه لیورپول فصل 2011/12

به نام خدا

آخرین اخبار باشگاه لیورپول فصل 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه لیورپول در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

تذکر : 1. از قرار دادن مصاحبه های روزانه ی بازیکنان و مربیان که از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند خودداری کنید.
    2. اخبار نقل و انتقالات در همین تاپیک قرار خواهد گرفت. با تشکر

ویرایش توسط feri71 : 05-11-2012 در ساعت 19:25

2. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

استفن جرارد: نگران دوره حرفه ای ام هستم

کاپیتان قرمز ها در آوریل گذشته ران مصدومش را به تیغ جراحان سپرد و برای مدت ها از میادین دور بود.

استفن جرارد، کاپیتان لیورپول، اعلام کرد بعد از مصدومیت اخیر که موجب شد برای شش ماه از میادین دور باشد، به تمام شدن دوران حرفه ای اش فکر کرد.
    کاپیتان قرمز ها در آوریل گذشته ران مصدومش را به تیغ جراحان سپرد و برای مدت ها از میادین دور بود.
    هرچند او بازگشتش به ترکیب اصلی لیورپول را با گلزنی مقابل منچستریونایتد جشن گرفت اما اعلام کرد زمانی که مصدوم شده بود، احساس کرد ممکن است دیگر نتواند برای لیورپول بازی کند.
    او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه لیورپول گفت:" کاملا طبیعی است که دچار تردیدهایی شوید. دائما چیزهای متفاوتی از ذهن تان عبور می کند.
    وقتی مصدوم شدم، می دانستم که مصدومیتم جدی است. تایید می کنم که خیلی ناراحت شدم. برای هر فوتبالیستی مصدومیت بسیار ناراحت کننده است.
    قبل از عمل هم مشکلاتی داشتم اما با تزریق بازی می کردم. می دانستم که کار درستی نیست اما تلاش می کردم خودم را آماده نگه دارم. اما نمی توانستم آن طور که دلم می خواهد بازی کنم. تمرینات تیم را از دست می دادم و چند روزی نمی توانستم تمرین کنم.
    بی تردید شش ماه گذشته سخت ترین روزهای دوران حرفه ای ام بود."
    goal.com

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

4. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

دالگلیش: لیورپول کاملا از سوارس حمایت می‌کند

مربی لیورپول گفته اتهام نژادپرستی به سوارس بی‌اساس است.

کنی دالگلیش، مربی لیورپول گفته همه در باشگاه از لوییس سوارس حمایت می‌کنند. اخیرا پاتریس اورا، مدافع منچستریونایتد به او اتهام نژادپرستی زده است.
    مدافع کناری فرانسوی پس از تساوی یک بر یک با لیورپول در آنفیلد گفته بود که سوارس به او حرف‌هایی نژادپرستانه زده است.
    دالگلیش می‌گوید «تنها یک چیز می‌گویم و بعد دیگر تمامش کنید. باشگاه لیورپول و هر فردی که در این باشگاه است کاملا و مطلقا از لوییس سوارس حمایت می‌کند.
    پس از بازی به او اتهام زده شد و گفتند او در تمام صحنه‌ها سعی داشته داور را فریب دهد. بعد هم که پاتریس اورا آن حرف‌ها را زد. این دو بسیار ناراحت‌کننده بود. ما، یعنی همه افراد باشگاه لیورپول از او کاملا حمایت می‌کنیم.
    موضع ما مشخص است و ما دیگر حرفی نمی‌زنیم. ما به دنبال گزارش کامل و شفاف اتحادیه فوتبال انگلیس هستیم و با این اتحادیه صد درصد همکاری خواهیم کرد.
    goal.com
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

6. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

دالگلیش :جرارد آمادگی حضور در میدان را دارد کنی دالگلیش سرمربی تیم فوتبال لیورپول انگلیس از بهبود و آمادگی جسمی استیون جرارد کاپیتان این تیم پس از رهایی از مصدومیت برای حضور در میادین خبر داد.

دالگلیش در کنفرانسی خبری در ورزشگاه آنفیلد لیورپول گفت:جرارد از آمادگی لازم برای بازی کردن برخوردار است و ما پیشتر در این باره نگرانی های داشتیم اما این نگرانی ها اکنون برطرف شده و با حضور او در بازیها روند آمادگی وی نیز بهتر خواهد شد.
    وی افزود:باشگاه لیورپول به جرارد مدیون است زیرا او موفقیت های زیادی برای این باشگاه کسب کرده است.
    دالگلیش درباره اتهامات وارده درباره نژاد پرستی از طرف پاتریس اورا بازیکن منچستر یونایتد به لوئیس سوارز بازیکن تیم لیورپول افزود:باشگاه ما از لوئیس سوارز درباره اتهامات وارده به وی حمایت می کند و ما معتقدیم این اتهامات بر اساس احساسات زودگذر و بی اساس وارد شده است.
    وی درباره دیدار آتی تیمش در برابر تیم نوریچ سیتی در لیگ برتر انگلیس گفت: انتظار یک بازی دشوار در برابر نوریچ همانند بازی هفته گذشته در برابر منچستر یونایتد را داریم زیرا پل لامبرت سرمربی این تیم با حضور در رتبه نهم لیگ کار بزرگی انجام داده است و آنها برای کسب امتیاز به آنفیلد خواهند آمد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

8. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

نظر سنجی ...

دوستان عزیز لطفا نظر بدین
    PLZ

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

ليورپول به ويا پيشنهاد رسمي داد

باشگاه انگليسي ليورپول به مهاجم دچار افت شده بارسلونا پيشنهاد رسمي داد.

به نقل از اسپورت کاتالونیا، داوید ویا مهاجم تیم فوتبال بارسلونا از باشگاه لیورپول انگلیس پیشنهاد رسمی دریافت کرده و نکته جالب این که با وجود اصرار هم‌تیمی‌ها هنوز این پیشنهاد را رد نکرده است.
    ویا که در سایه مسی مدت‌ها است تیتر اول روزنامه‌ها نبوده از سوی کادر فنی نیز به افت روحیه و عدم تاکتیک‌پذیری متهم شده است.
    داوید ویا در چند مصاحبه اخیر خود تلویحا به احتمال ترک بارسلونا اشاره کرده اما پیشنهاد رسمی لیورپول می‌تواند آغازی بر روند رسمی تنش بین ویا و بارسلونا محسوب شود.
    قرمزهای بریتانیا برای خریدن گواخه راهی جز بالا بردن رقم پیشنهادی خود ( 25 میلیون یورو) ندارند اما به نظر می‌رسد باشگاه بارسلونا نیز با توجه به بحران مالی در کمین نشسته از این پیشنهاد نجات دهنده استقبال کنند.

11. کاربر روبرو از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

جرارد: قهرمان نشدنم با ليورپول آزارم ميدهد

کاپيتان ليورپول نقش مثري در کسب موفقيت هاي ليورپول در چند سال اخير داشته اما هرگز قهرماني در ليگ برتر را با اين تيم تجربه نکرده است.

استیون جرارد کاپیتان لیورپول نگران این است که هرگز نتواند با با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ برتر برسد.

این ملی پوش 31 ساله با لیورپول تا به حال عناوین مختلفی از جمله لیگ قهرمانان اروپا، جام یوفا، جام جذفی و جام اتحادیه را تصاحب کرده اما هرگز عنوان قهرمانی لیگ برتر را تجربه نکرده است.

جرارد در گفتگو با روزنامه میرر می گوید:" قهرمانی در لیگ برتر با لیورپول! این موضوعی است که تقریبا هر روز به آن فکر می کنم. برایم افتخار بزرگی است اگر این عنوان را کسب کنم اما اگر قبل از خداحافظی ام از فوتبال به ان نرسیم بسیار ناامید کننده خواهد بود."

"14 یا 15 سال در تیمی بازی کرده باشی و عنوان قهرمانی لیگ برتر را نچشیده باشی، بسیار دردناک است. با این حال نباید از تلاش دست بکشیم. ما تیم بسیار خوبی در اختیار داریم که پیشرفت بسیار خوبی داشته. به نظرم می توانیم در چند فصل آینده قهرمانی لیگ برتر را هم کسب کنیم."

"در دوران حضورم در لیورپول تیم های مختلفی مدعی بودند. ما زمانی با چلسی، آرسنال و منچستریونایتد رقابته اصلی را داشتیم اما در چند سال اخیر منچسترسیتی و تاتنهام هم به این تیمها اضافه شده اند و کار بسیار سخت تر شده است."

لیورپول هم اکنون در رده ششم جدول لیگ برتر قرار دارد و 12 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد.

13. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کنی داگلیش
    بازیکن محبوب
    جرارد محبوب قلبها
    اسم واقعی شما
    حمید

EnglandLiverpoolLiverpool

تشکر ها
    13
    تشکر شده 364 در 108 پست

باشگاه لیورپول به تازگی قرارداد 2 ساله ای را توریسم ترکیه امضا کرده است که در نوع خود در بریتانیا برای اولین بار است

به گزارش سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، مدیر باشگاه لیورپول، یان ایر در این ارتباط گفت:"ترکیه کشور بزرگی است و خاطرات زیادی از قهرمانی در سال 2005 در این کشور در ذهن هواداران است."
    "این قرارداد برند ترکیش توریسم را در معرض توجه قرار میدهد و به هواداران ما نیز این امکان را می دهد که آگاهی خود از فرصتهای توریسم آنها بالا ببرند."

همانند پدری در قلب هواداران لیورپول.

15. 2 کاربر از پست مفید hamid20 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کنی داگلیش
    بازیکن محبوب
    جرارد محبوب قلبها
    اسم واقعی شما
    حمید

تشکر ها
    13
    تشکر شده 364 در 108 پست

به گزارش وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران، این اروگوئه ای تنها گل بازی را به ثمر رساند تا اطمینان حاصل شود که روزنامه ها پس از شکست برابر فولام در هفته ی گذشته و 2 اتهام فدراسیون به وی مطلبی دیگری خوانده شود.

دالگلیش پاسخ داد: "عناوین خبری مهم نیستند. مهم اند؟ اما عنوان خوبی برای او در فردا وجود خواهد داشت. او یک گل را با سر به ثمر رساند که اغلب اتفاق نمی افتد. و او واقعا بازی بسیار خوبی را انجام داد."

وارناک، همتای دالگلیش درکیو پی آر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: "من فکر میکنم سوارز امروز شگفت انگیز عمل کرد."

دالگلیش در کلیت صحبتهایش گفت که احساس میکند بازیکنانش شایسته ی برتری بودند.

او گفت: "ما در نیمه ی اول بازی درخشانی را انجام دادیم. ما آن را ادامه دادیم اما نگرشهای ما تغییری نکرد."

"
    این یک عملکرد عالی برای ما بود. ما توانستیم موقعیت های زیادی را خلق کنیم. یک گل را زدیم و چند گل هم نزدیم."

"
    بازیکنان نشان دادند که شجاعت زیادی دارند و باور دارند که چه چیزی را میخواهیم انجام دهیم و این همان پاس و حرکت است. حرکت به داخل محوطه ی جریمه و ایجاد شانس."

وارناک معتقد است که لیورپول سزلوارانه به هر سه امتیاز این بازی دست یافت.

او گفت: "آنها در کنار ما پاسکاری میکردند و حرکت میکردند. هر تیمی جلوی آنها به مشکل برمیخورد."

"
    آنها بهتر هم میشدند. بسیاری از مردم فکر میکردند که ما ممکن است 4 یا 5 گل دریافت میکردیم اما ما نشان دادیم که حریف بزرگی هستیم."

17. 2 کاربر از پست مفید hamid20 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کنی داگلیش
    بازیکن محبوب
    جرارد محبوب قلبها
    اسم واقعی شما
    حمید

تشکر ها
    13
    تشکر شده 364 در 108 پست

جردن هندرسون در کنار چارلی آدام خط میانی را تشکیل میدهند. مکسی رودریگز نیز بازی را از ابتدا آغاز میکند

ترکیب اصلی:
    رینا، جانسون، انریکه، اگر، اسکرتل، هندرسون، آدام، داونینگ، مکسی، کویت، سوارز

ذخیره ها: دونی، کرگر، کلی، شلوی، بلیمی، کواتس، کارول

19. 2 کاربر از پست مفید hamid20 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کنی داگلیش
    بازیکن محبوب
    جرارد محبوب قلبها
    اسم واقعی شما
    حمید

تشکر ها
    13
    تشکر شده 364 در 108 پست

استیون جرارد کاپیتان محبوب قرمزها که در طول مسیر حضورش در لیورپول همیشه نقشی تایین کننده برای قرزمها ایفا کرده است در اظهار نظری نگرانیِ خود را از اینکه شاید هیچوقت با لیورپول در لیگ برتر قهرمان نشود اعلام کرد

این ستاره ی ملی پوشِ 31 ساله که تا الان جام های زیادی از جمله جام یوفا اف ای کاپ سوپر کاپ جام اتحادیه و از همه ی آنها مهم تر جام باشگاهای اروپا را در سال 2005 کسب کرد است ولی هیچ گاه موفق نشده که به عنوان کاپیتان تیم لیورپول در لیگ برتر به عنوان قهرمانی برسد.

جرارد در مصاحبه با میرر میگوید " موضعی که مدام به آن فکر میکنم قهرمانی با لیورپول در لیگ برتر است.برایم میتواند افتخار بزرگی باشد کسب این جام ولی باید بگویم اگر نتوانم لیگ برتر را بگیرم بسیار نا امید خواهم شد"

"
    بسیار آزار دهنده است وقتی بیش از 13 سال در یک باشگاه پر افتخار بازی کرده باشی و نتوانی به عنوان کاپیتان لیگ برتر را فتح کنی.اما با این حال ما هرگز از تلاش دست بر نمیداریم "

"
    ما تیم بسیار خوبی داریم با بازیکنان بسیار عالی و در سطح بالا. این تیم نیاز به زمان دارد تا بتواند جواب گو باشد. به نظر می توانیم در فصل آینده که به این هماهنگی رسیدیم فاتحِ لیگ برتر شویم"

جرارد همچنین در مورد تیمهایی که به تازگی مدعیِ لیگ برتر شده اند میگوید " در زمانی که من در لیورپولی بازی میکردم تیمهایِ زیادی مدعی بودند. الان هم همینطور است.ما زمانی با چلسی،آرسنال و من یونایتد رقابت داشتیم اما الان کار سخت تر شده و تیمهایی مثل منچستر سیتی و تاتنهام به جمع مدعیان اضافه شده اند

21. کاربر روبرو از پست مفید hamid20 تشکر کرده است .

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)