Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 131 نخستنخست ... 345671555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1305
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 89-90

واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم

مبعلی: دراستقلال شماره 32 را می‌پوشم

خبرگزاری فوتبال ایران - ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

ایمان مبعلی فردا با استقلال قرارداد می‌بندد و پیراهن آبی این تیم را بر تن خواهد کرد او با مدیران استقلال به توافق رسیده است و فردا قرار است قرارداد بین ایمان و استقلال امضا شود.

شرایط‌ات با استقلال به کجا رسید؟
    من با استقلالی‌ها چندین بار تلفنی صحبت کردم و سه روز پیش به دفتر این باشگاه رفتم و با مدیر این باشگاه هم صحبت کردم که دیروز به توافق نسبی رسیدیم، اما اصلی‌ترین کار فردا است که به توافق نهایی برسیم.

فردا به هیئت فوتبال می‌روی تا قراردادت را با استقلال ثبت کنی؟
    نه، فردا در باشگاه قرارداد داخلی می‌بنددم.

چرا استقلال را انتخاب کردی؟
    به غیر از استقلال پیشنهاداتی داشتم، اما مشاوران که تعدادشان هم زیاد بود همگی عنوان می‌کردند که استقلال را انتخاب کنم، من هم نظر آنها را قبول کردم و فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن می‌کنم.

می‌دانی که امروز استقلال میداودی را هم خرید؟
    استقلال کار بزرگی انجام داد میداودی خرید بزرگی است، خیلی خوشحال شدم که استقلال این بازیکن را خرید. همه میلاد را می‌شناسیم و می‌دانیم او چه بازیکن بزرگی است، مطمئنم او دراستقلال بهتر دیده می‌شود و توانایی‌هایش بیشتر خواهد شد.

بعد از مدت‌ها به فوتبال ایران برگشتی. نظرت درباره این برگشت چیست؟
    فوتبال ایران حاشیه‌ دارد و خیلی سخت است که بعد از 5 سال نبود در این فوتبال باشم. در فوتبال ایران فقط مسائل داخل زمین مهم نیست و باید مواظب حرف‌ها و رفتارت در خارج از زمین هم باشی. من یک مقدار زمان می‌خواهم تا دوباره به فوتبال ایران عادت کنم، 5 سال زمان کمی نیست.

نظرتان درباره استقلال این فصل چیست؟
    استقلال بازیکنان خوبی به خدمت گرفته و قرار است چند بازیکن خوب دیگر نیز بگیرد. من فکر می‌کنم اگر بهتر از پارسال نباشیم،‌ بدتر هم نمی‌شویم.

استقلال پارسال سوم شد یعنی شما دوم یا اول می‌شوید؟
    استقلال به دنبال قهرمانی است به نظر من یکی از سخت‌ترین لیگ‌های امسال خواهد بود. خیلی از تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و واقعا قهرمانی در این لیگ سخت است.

با پرویز مظلومی صحبت کرده‌ای؟
    بله، تلفنی با ایشان صحبت کرده‌ام و آقای مظلومی به من لطف دارند. من آماده‌ام تا برای استقلال و این مربی کار کنم و می‌خواهم یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را در استقلال انجام دهم.

تو از فولاد حرف می‌زدی و اینکه می‌خواهی در این بروی؟
    درباره پیشنهاد فولاد چپ پا نمی‌خواستند، در تمام مدت به پیشنهاد فولاد فکر می‌کنم، ای کاش فولاد به من پیشنهاد نمی‌داد من این تیم را خیلی دوست دارم و باشگاه فولاد برای من زحمت زیادی کشیده است. واقعا هنوز هم دارم درباره فولاد فکر می‌کنم.

برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که تو شماره 10 را می‌پوشی و برخی دیگر می‌گویند میلاد میداودی این پیراهن را می‌پوشد.
    من اصلا به شماره 10 علاقه ندارم و همه می‌دانند که شماره مورد علاقه من 23 است، در تمام سال‌های فوتبالم این شماره را پوشیده‌ام مگر اینکه در تیم‌های دیگر که مجبور شدم شماره دیگری را بپوشم. در استقلال شماره 23 در اختیار امید روانخواه است احتمالا من شماره32 را می‌پوشم چون این شماره را دوست دارم، البته اگر به استقلال بیایم.

چرا اگر می‌گویی؟
    چون هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام.

چند درصد احتمال دارد که قراردادت با استقلال امضا شود؟
    فردا همه چیز مشخص می‌شود. اگر به توافق برسیم امضا می‌کنم و میل من به رفتن به استقلال است.

در صورت توافق کی سر تمرین می‌روید؟
    اگر امضا کنم بعدازظهرش سر تمرین هستم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 8 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]پورحيدري: استقلال در اين شرايط خوب بسته شده
    پرداخت 30 درصد از مطالبات بين بازيكنان و مديريت اعتماد ايجاد كرد.
    منصور پورحيدري، سرپرست و مديرفني تيم فوتبال استقلال در گفتگوي اختصاصي با سايت رسمي باشگاه استقلال پيرامون آخرين وضعيت تيم فوتبال استقلال صحبت كرد:
    از روز اول در مورد مديريت فني طي صحبت‌هايي كه با آقايان مظلومي و دكتر فتح‌اله‌زاده داشتيم از من خواستند تا در مسائل فني كمك حال آنها باشم حتي ديروز در صحبتي كه با آقايان فتح‌اله‌زاده و نظري داشتم اعلام كردم دليلي ندارد به عنوان سرپرست تيم هم كنار تيم حضور داشته باشم اما آقاي نظري جويباري به عنوان كسي كه ساليان سال است از ايشان شناخت دارم و از باتعصب‌ترين افرادي است كه براي استقلال زحمت مي‌كشد و حتي از جيبش براي تيم هزينه مي‌كند به اين نتيجه رسيد كه من چون كنار تيم هستم اگر روي نيمكت باشم مي‌توانم از لحاظ فني بيشتر به تيم كمك كنم كه البته اين مساله مورد نظر مظلومي هم بود. در حال حاضر فكر مي‌كنم در هر جايي كه بتوانم براي استقلال مفيد باشم بايد به اين تيم كمك كنم.
    پورحيدري ادامه داد: پرداخت 30 درصد از مطالبات بازيكنان آن هم براي اولين بار طي 10 سال اخير علي‌رغم فرصت‌هايي كه در ابتدا از دست رفت، از لحاظ روحي رواني بسيار تاثيرگذار خواهد بود و مي‌تواند يك اعتبار و اعتمادي بين بازيكنان و مديريت جديد را به وجود آورد.
    مديرفني و سرپرست تيم استقلال افزود: تيم به لحاظ فني بسيار خوب بسته شده است و در يكي دو پست هم اگر بازيكنان مورد نظر جذب شوند تيم كامل خواهد شد و كمبودها برطرف خواهد شد. شخصا چند جلسه از تمرينات تيم را از نزديك ديده‌ام و بچه‌ها بسيار باانگيزه و منسجم عمل مي‌كنند و كادرفني با بازيكنان انسجام خوبي به دست آورده‌اند و مجموعه استقلال به خوبي در حال پيشرفت است. به هر حال هنوز در دوران بدنسازي هستيم و بايد به لحاظ فني مدتي صبر كنيم تا با انجام چند بازي تداركاتي مشكلات به حداقل برسد و كمبودها مشخص شود. بايد بپذيريم تغييرات كلي در اين باشگاه به وجود آمده و چنين تغيير و تحولي از مديريت تا بازيكنان و كادرفني، بي‌سابقه بوده است.
    بايد صبوري بيشتري به خرج داد، بازيكنان جديد زيادي جذب تيم شده‌اند و نبايد انتظار و توقع زيادي براي ايجاد هماهنگي زياد داشته باشيم. همه بايد كمك كنند تا اين زمان مورد نياز بگذرد و بازيكنان جديد هم اضافه شوند و تيم شكل بگيرد. در نهايت معتقدم تا نيم فصل بايد حوصله كنيم تا استقلال به شرايط آرماني برسد. در استقلال فقط مسائل فني مهم نيست بلكه مسائل روحي و رواني و حاشيه‌اي هم نقش بسزايي در پيشرفت تيم دارد،‌ در فوتبال ما مسائلي وجود دارد كه كاملا در فوتبال تاثيرگذار است، چنانچه ارتباط روحي و رواني خوبي ميان بازيكنان و كادرفني ايجاد نشود تبعات سختي براي يك تيم حادث مي‌شود.
    الان استقلال نياز به يك خودباوري دارد،‌ بازيكنان بايد به اين خودباوري برسند كه در تيم بزرگ و قدرتمندي هستند و ايجاد اين خودباوري در ميان بازيكنان وظيفه كادرفني است كه بايد انجام شود.
    پورحيدري در مورد وضعيت فني نفرات جديد استقلال گفت: آشوبي بازيكن خود استقلال بوده و در رده اميد با امثال جباري هم بازي بوده است، بازيكن بسيار موثري است، شايد در ظاهر چنين به نظر نرسد و بازي‌اش نماي خاصي نداشته باشد اما بسيار مفيد است و به كمك استقلال خواهد آمد. مبعلي هم بازيكن بسيار توانمندي است و همه به خصوصيات فني او آشنا هستند. مبعلي ابتدا نياز به زمان بيشتري دارد چون مدتي در ايران بازي نكرده و بايد مجددا با شرايط بازي در ليگ خود را وفق بدهد. شيرزاد هم دو سال در پاس‌همدان با او كار كردم. بازيكن بسيار متعصب و در خدمت تيم است. ميداوودي سال قبل با اينكه مشكلاتي در باشگاهش داشت ولي باز هم يك بازيكن شاخص بود و از نظر روحي رواني بازيكن بزرگي است و بايد سال قبل را كاملا فراموش كند.
    منصور پورحيدري ادامه داد: در حال حاضر كمبودي در جناح راست داريم و كادرفني هم در تلاش است بازيكني را جذب كند كه براي تيم موثر باشد. در جناح چپ هم بايد تيم كامل‌تر شود با اينكه شيرزاد و يوسفي حضور دارند باز هم نياز به يك بازيكن جديد در آن پست هم داريم چون استقلال تيمي است كه بيشتر بازي‌هاي خود بايد در حمله كار كند و اين انتظاري است كه از استقلال مي‌رود.
    متاسفانه يكسري بازيكن مصدوم نظير سيدصالحي، روانخواه و شكوري را هم داريم كه در حال حاضر نمي‌توانند به تيم كمك كنند. احساس مي‌كنم در نوك حمله هم كمبود داريم. فرهادمجيدي هم دچار مصدوميتي است كه بايد مداوا شود و در اردوي سرعين همراه تيم نخواهد بود. به هرحال در نوك حمله بايد طوري برنامه‌ريزي كنيم كه يك نيرو به تيم اضافه شود چون سيدصالحي فعلا نمي‌تواند به تيم كمك كند. در نهايت بايد گفت فعلا روي بازيكنان مصدوم نمي‌توانيم حساب باز كنيم.
    پورحيدري پيرامون اردوي اتريش و جدايي ملي‌پوشان از استقلال گفت: اولا بايد بپذيريم كه همگي،‌ چه باشگاه‌ها و چه تيم ملي در برنامه‌ريزي ضعيف هستيم. ثانياً گاهي برنامه‌ريزي را داريم اما دير عمل مي‌كنيم. ثالثاً ما به باشگاه‌ها اهميت نمي‌دهيم. اگر اطمينان ميان باشگاه‌ها و تيم ملي به وجود بيايد و همكاران در تيم ملي و باشگاه يكديگر را بپذيرند و اعتماد متقابل ايجاد شود عقيده دارم مشكلات ما بسيار كمتر خواهد شد. در زماني كه من سرمربي تيم ملي بودم، روز يكشنبه با دانمارك بازي داشتيم، با تعاملي كه با باشگاه‌ها صورت داديم پنجشنبه ليگ را برگزار كرديم، جمعه پرواز كرديم و يكشنبه مسابقه داديم و با دانمارك مساوي كرديم. در حال حاضر باشگاه‌ها در بدنسازي هستند و موقع مناسبي براي اردوي تيم ملي نيست! اين جدا شدن بازيكنان قطعاً به باشگاه‌ها ضرر خواهد زد.
    به هرحال تيم ملي مملكت است و بايد به تيم ملي كمك كنيم. در هر صورت تلاش‌هايي انجام شده و اين زمان براي اردو مهيا شده است اما بهتر بود از قبل با هماهنگي باشگاه‌ها صورت مي‌گرفت. من معتقدم بايد به تيم ملي كمك كرد و باشگاه استقلال علي‌رغم ضرري كه متوجه‌اش مي‌شود بازيكنانش را در اختيار تيم ملي قرار خواهد داد.
    سرپرست تيم استقلال در مورد اتفاقات اخير پيرامون باشگاه استقلال گفت: قبلا اشاره كردم در فوتبال حرفه‌اي هر فردي مي‌‌تواند براي خودش تصميم بگيرد و اين مسائل در فوتبال حرفه‌اي وجود دارد و كسي نمي‌تواند در تصميم يك بايزكن دخالتي بكند. هر بازيكني براي آينده‌اش و تامين زندگي خود بايد تصميم درستي بگيرد.
    آقاي قلعه‌نويي هم تصميم گرفت كه امسال به استقلال نيايد عل‌رغم همه اصرارهايي كه شد بيايند بنا به هر دليلي تشخيص دادند كه در سپاهان بماند. اين بحث‌ها در فوتبال حرفه‌اي كاملا طبيعي است. اين مشكل بايد در فوتبال حرفه‌اي ما كاملا حل شود و جايي نداشته باشد. من اين ماجرايي كه الان اتفاق افتاده مي‌دانم چرا و چگونه رخ داده است، اما هيچ بحثي از طرف باشگاه استقلال نبوده است. من و مظلومي اصلا صحبت خاصي انجام نداديم. من تنها حرفي را گفتم كه الان زدم كه در فوتبال حرفه‌اي افراد آزاد هستند كه انتخاب كنند. به هر حال باز هم استقلال تا ابد استقلال است حتي اگر نيمي از تيمش هم از بين برود. در اين داستان ساير رقبا در حال بهره‌برداري هستند، آنها در اردوهاي خارجي خود هستند اما ما نتوانستيم حتي به اردوي خارجي برويم چون زمان نداشتيم. اما چون استقلال هميشه استقلال است.
    در نهايت باز هم مي‌گويم در اين وسط ساير رقبا نفع مي‌برند و از آن سود مي‌برند.
    پورحيدري در انتها گفت: از هواداران تشكر مي‌كنم كه در اين شرايط سخت ما را حمايت مي‌كنند. به عنوان يك برادر از هواداران مي‌خواهم در شروع مسابقات به هيچ فردي يا تيمي بي‌احترامي نكنند و اين خواهش من از آنهاست. هرچند مي‌دانم خيلي از وقايع اخير ناراحت شدند. استقلال امسال نياز به حمايت دارد و باز هم تاكيد مي كنم به كسي كاري نداشته باشند و با حوصله باشند و به ديگران نگاه نكنند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

4. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    مورینیو - قلعه نویی - حجازی - پروین - آنجلوتی
    بازیکن محبوب
    طالب لو - منصوریان - رندی اورتون
    اسم واقعی شما
    هادی
    تشکر ها
    82
    تشکر شده 73 در 39 پست

مظلومي: در سرعين براي آغازي خوب در ليگ برتر آماده مي‌شويم

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي در حاشيه تمرين امروز استقلال در شهرستان نير اظهار داشت: خوشبختانه وارد شهري شديم كه از آب و هواي بسيار خوبي برخوردار است.
    وي ادامه داد: اين دومين اردويي است كه پشت سر مي‌گذاريم و خوشبختانه مديريت باشگاه وتمامي اعضاي كادر فني و بازيكنان زحمات زيادي كشيده‌اند و تصور نمي‌كردم تيم به اين زودي جمع شود.
    مظلومي در خصوص برنامه‌هايش براي اين اردو گفت: تمرينات تاكتيكي و رسيدگي به آمادگي كامل در اين اردو مدنظر ما است و قصد داريم تيمي آماده را روانه مسابقات كنيم.
    وي با تاكيد بر اتحاد در ميان بازيكنان استقلال گفت: از بازيكنانم خواسته بودم به حواشي اطراف تيم توجه نكنند و خوشبختانه آنها به حرف‌هايم خوب گوش كردند. از فضاي سرعين بسيار راضي هستم و چه خوب است تيم‌هاي ايراني به جاي اردوهاي خارجي از اين شهر خوش آب و هوا استفاده كنند. اميدوارم در اين اردو براي ليگ برتر به آمادگي مطلوب برسيم.
    تيم فوتبال استقلال در دومين روز حضورش در سرعين بعداز ظهر امروز زير نظر كادر فني به تمرين پرداخت و فردا در ديداري دوستانه به مصاف پاسارگاد سرعين مي‌رود.

6. کاربر روبرو از پست مفید hadigol تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    هادی
    تشکر ها
    82
    تشکر شده 73 در 39 پست

نظري‌جويباري: با پورحيدري بارها پرسپوليس را برده‌ايم

علي نظري جويباري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد شايعات كدورتش با پرويز مظلومي گفت: كدورتي بين ما پيش نيامده است. من با امير قلعه‌نويي رفيق هستم و به خاطر فوتبال رفاقتم را با او قطع نمي‌كنم اما صلاح ديدم براي اينكه به استقلال كمك بيشتري شود، از سمت سرپرستي استعفا كنم و پورحيدري روي نيمكت بنشيند زيرا او بيشتر مي‌تواند به تيم كمك كند.
    وي در مورد اختياراتش به عنوان قائم مقام باشگاه گفت: من تمامي اختيارات علي فتح‌الله زاده را دارم و در واقع تمام اختيارات فتح‌الله زاده به من تفويض شده است.

جويباري در مورد ديدار با پرسپوليس در هفته يازدهم گفت: همواره به نوعي قرعه‌كشي مي‌كنند كه پرسپوليس و استقلال در يكي از هفته‌هاي نهم، ‌دهم و يازدهم با يكديگر روبرو شوند. البته براي ما تاريخ بازي مهم نيست و شك نكنيد كه ما پرسپوليس را شكست مي‌دهيم. اگر چه قلعه‌نويي اكنون در استقلال نيست اما ما بارها با منصور پورحيدري استقلال را برده‌ايم و پرويز مظلومي هم به عنوان سرمربي بر روي نيمكت تيم است.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    هادی
    تشکر ها
    82
    تشکر شده 73 در 39 پست

کیانوش رحمتی: بعد از اردوی سرعین به مرز آمادگی می رسیم

"کیانوش رحمتی" در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، اظهارداشت: تمرینات با برنامه‌ای را پشت سر گذاشتیم و بچه‌ها در اردوی سرعین خود را آماده مسابقات لیگ می‌کنند.
    وی ادامه داد: فشار تمرینات بالا می‌باشد و بازیکنان روزی 2 نوبت سخت در حال تمرین کردن هستند. فکر می‌کنم بعد از پایان اردوی سرعین به مرز آمادگی صددرصد خواهیم رسید.
    هافبک استقلال در مورد شرایط تیمش تصریح کرد: استقلال در بهترین شرایط قرار دارد. بازیکنان خوبی جذب تیم شده‌اند و قصد داریم در پایان یکی از رتبه‌های جدول را کسب کنیم.
    رحمتی در مورد آینده استقلال افزود: فکر می‌کنم امسال یکی از بهترین سالهای فوتبال استقلال باشد چون تمام بازیکنان انگیزه کافی دارند.
    وی در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم خواسته هواداران استقلال را جلب کنیم. از آنها می‌خواهیم یک سال ما را حمایت کنند.

9. 2 کاربر از پست مفید hadigol تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    goardiola
    بازیکن محبوب
    messi-midavodi
    اسم واقعی شما
    vahid
    تشکر ها
    66
    تشکر شده 111 در 46 پست

مظلومي : با دور كردن استقلال از حاشيه‌ها ،موفق مي‌شويم

سرمربي تيم استقلال تهران گفت : استقلال هر وقت از حاشيه ها در امان بوده موفق شده و تمام هم و غم ما در ليگ امسال در حذف حاشيه‌ها و موفقيت تيم است.

پرويز مظلومي روز چهارشنبه در حاشيه تمرين تيم استقلال تهران در استاديوم تختي شهرستان نير افزود: حذف حاشيه از تيم اولين گام در قهرماني است و برنامه‌هاي ما نيز بر اين اساس استوار است .

وي با اشاره به اقدام مسوولان باشگاه استقلال پس از پايان ليگ برتر گفت :
    تاکنون در مقايسه با تيم‌هاي ديگر، استقلال خوب کار کرده و در اهداف خود تا حدود زيادي موفق بوده است .

مظلومي اضافه کرد : از تيم‌هاي ديگر در زمينه آمادگي و جذب بازيکنان مورد نظر جلوتريم و در چند روز آينده نيز با به خدمت گرفتن چند بازيکن مورد نظر همچنان در مسير رو به رشد حرکت خواهيم کرد .

سرمربي استقلال درباره غيبت فرهاد مجيدي و ايمان مبعلي در اردوي استان اردبيل گفت : مجيدي به خاطر آسيب ديدگي يک هفته استراحت دارد و ايمان مبعلي نيز دنبال کارهاي اخذ کارت ‪ ITC ‬ خود از باشگاه اماراتي است.

مظلومي شهرستانهاي سرعين و نير استان اردبيل را به خاطر هواي معتدل و نيز سطح ارتفاع از دريا مکان مناسبي براي کسب آمادگي جسماني بازيکنان اين تيم ذکر کرد و افزود: بجز اين مزيت‌ها در اردوي اردبيل تيم از حاشيه نيز به دور است و تمام فکر و ذکر بازيکنان وکادر فني به آمادگي و برگزاري تمرين‌هاي مناسب معطوف خواهدبود.

تيم استقلال تهران از روز سه شنبه اردوي آمادگي خود را در شهرستان‌هاي سرعين ، نير و اردبيل شروع کرده و اين اردو تا روز ‪ ۲۳‬تيرماه ادامه خواهد داشت .

بازيکنان استقلال هر روز صبح و عصر دو جلسه تمرين با وزنه ، آمادگي جسماني و تمرين‌هاي تاکتيکي دارند.

تيم استقلال قرار است روز پنجشنبه ديداري با تيم پاسارگاد سرعين از تيم هاي دسته اولي استان اردبيل داشته باشد و احتمالا يک ديدار ديگر نيز در برنامه‌هاي اين تيم قرار دارد.
    فقط استقلال و بارسلونا

11. 2 کاربر از پست مفید raian تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه محمدی

مى خواهم بهتر از پارسال باشم

محمدى: امسال يكى از جام ها را مى خواهيم

محمد محمدى دروازه بان تيم استقلال مدعى شد كه اين مجموعه از مديريت گرفته تا بازيكن، تغييرات زيادى داشته و به زمان نياز دارد تا به هماهنگى لازم برسد اما با همين شرايط هم مدعى يكى از جام هاى داخلى ايران است.

• اوضاع استقلال چطور است؟
    - خدا را شكر شرايط ما خوب است. اين اردو براى من كه ديرتر به تيم ملحق شدم، لازم بود و براى شخص من اردوى خوبى است كه به شرايط آرمانى برگردم. هواى سرعين هم نسبت به هواى بسيار گرم تهران بهتر است و اميدوارم روزهاى خوبى داشته باشيم تا به شرايط آمادگى كامل نزديك شويم.

• در مورد تغييرات استقلال چه نظرى داريد؟
    - تغييرات كلى بوده، از مديريت گرفته تا كادر فنى و بازيكن عوض شده اند هر تغييرى نياز به زمان دارد و اگر زمان بدهند، اين مجموعه مى تواند نتيجه بگيرد. در كوتاه مدت نمى شود كارى كرد. اين مجموعه احتياج به زمان دارد. بايد همه دست به دست هم بدهيم تا استقلال امسال تيم خوب و بى حاشيه اى داشته باشد.

• در مورد بازيكنان جديد تيم چه نظرى داريد؟
    - بازيكنان خوبى هستند و چند تا از آنها ملى پوش هستند كه اميدوارم بازيكنان جديد براى تيم مثمرثمر باشند. البته ما چند تا بازيكن هم از دست داديم كه بازيكنان خوبى بودند. اميدوارم بازيكنان جديد، جايگزين خوبى براى بازيكنان قبلى تيم باشند.

• فكر مى كنى استقلال در ليگ دهم چه روزهايى داشته باشد؟
    - استقلال هر شرايطى داشته باشد، استقلال است و هيچ فرقى نمى كند. استقلال و پرسپوليس چون اسم بزرگى هستند، محكوم به برد هستند چون هوادار زياد دارند. اميدوارم نتايج خوبى بگيريم كه در خور نام استقلال باشد.

• چه هدفى در فصل جديد داريد؟
    - انشاء الله امسال يكى از جامها را مى گيريم، يا ليگ يا حذفى، يكى را مى گيريم و در آسيا هم بهتر از سال قبل نتيجه مى گيريم.

• خود تو چه هدفى را در فصل جديد دنبال مى كنى؟
    - من وظيفه ام تمرين كردن است و اينكه كارم را به بهترين شكل انجام دهم. بايد خوب تمرين و بازى كنم و نسبت به پارسال بهتر باشم. هيچ هدف خاصى ندارم.

• فكر مى كنى مثل نيم فصل دوم فصل قبل، دروازه بان اصلى تيم باشى؟
    - گلر اصلى يا ذخيره فرقى ندارد. مهم تلاش و رقابت است تا به تيم كمك كنيم. دنبال چيز خاصى نيستم و فقط تلاش مى كنم به بهترين نحو كار كنم. مهم اين است كه خوب كار كنم.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

13. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    goardiola
    بازیکن محبوب
    messi-midavodi
    اسم واقعی شما
    vahid
    تشکر ها
    66
    تشکر شده 111 در 46 پست

فکري: بازيکنان استقلال به هماهنگي لازم نزديک مي شوند

مربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت : با انجام تمرينات و برنامه هاي تاکتيکي رفته رفته بازيکنان اين تيم به هماهنگي لازم نزديک تر مي شوند.

"محمود فکري" روز جمعه در حاشيه تمرينات اين تيم افزود: تمرينات استقلال در هفته هاي اخير خوب بوده و بازيکنان هر روز به مرز آمادگي نزديکتر مي شوند.
    وي به بازي استقلال با پاسارگاد اشاره کرده و گفت: در اين بازي در پي دستيابي به هماهنگي بيشتر بازيکنان با همديگر و رسيدن به اهداف تيمي بوديم.
    وي با ابراز رضايت از عملکرد بازيکنان تيمش در اين بازي اضافه کرد : به اهداف تاکتيکي و تيمي در اين بازي دست يافتيم و معتقدم بازيکنان تا حد خوبي به خواست هاي ما جواب دادند.
    فکري تيم پاسارگاد را تيمي جوان و دونده ذکر کرده و گفت : اين تيم براي نخستين بازي تدارکاتي استقلال حريفي مناسب بود و بازي خوبي نيز در برابر ما انجام داد.
    وي تمرينات آمادگي جسماني و تيمي استقلال در استان اردبيل را خوب ذکر کرده و گفت: آب و هواي معتدل و دلخواه همراه با سطح ارتفاع اردبيل زمينه مطلوبي در آماده سازي بازيکنان فراهم کرده است .
    تيم استقلال تهران از روز سه شنبه در شهر سرعين اردو زده و تمرينات خود را در اين شهر و شهر نير استان اردبيل ادامه مي دهد.
    اين اردو تا روز 23 تير ماه ادامه خواهد داشت .
    فقط استقلال و بارسلونا

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    goardiola
    بازیکن محبوب
    messi-midavodi
    اسم واقعی شما
    vahid
    تشکر ها
    66
    تشکر شده 111 در 46 پست

اميرآبادي: به من اعتماد كنند جاي خسرو حيدري را پر مي‌كنم

بازيکن استقلال گفت: اگر کادر فني به من اطمينان داشته باشد، جاي حيدري را در سمت راست پر خواهم کرد.

مهدي اميرآبادي در خصوص وضعيت اردوي آبي‌پوشان در سرعين اظهار داشت: در اين چند روز که به اينجا آمده‌ايم در دو نوبت صبح و عصر تمرينات‌مان را به صورت منظم پشت سر گذاشته‌ايم واين مسئله باعث آمادگي بدني بازيکنان شده است.
    وي ادامه داد: در حالي که تيم‌مان هنوز جمع نشده بود همه مي‌گفتند عقب هستيم اما با روندي که مي‌بينم وضعيت آماده‌سازي ما چيزي از ديگر تيم‌هاي ليگ برتري کم ندارد.

اميرآبادي در خصوص اينکه آيا مي‌تواند جانشيني مناسب براي خسرو حيدري باشد، عنوان کرد: امسال خيلي انگيزه دارم و مي‌خواهم نشان دهم که در چند فصل گذشته آنهايي که به من اطمينان نکردند،‌ دچار اشتباه شدند. اگر کادر فني امسال استقلال به من اطمينان کند يقين بدانيد در جناح راست جاي خسرو حيدري را پر خواهم کرد.

وي افزود: بازيکني نيستم که اهل سروصدا باشم و شايد همين مسائل باعث شد در يکي دو فصل گذشته در حقم اجحاف شود اما اميدوارم مربيان اين فصل استقلال اين مسئله را لحاظ کنند و با اطمينان به من، ثمره آن را ببينند.

اميرآبادي در خصوص اينکه خودش دوست دارد در جناح راست بازي کند يا چپ،‌ گفت: با توجه به اينکه راست پا هستم دوست دارم در جناح راست بازي کنم و امسال نيز مي‌توانم در اين سمت مثمر ثمر باشم.
    فقط استقلال و بارسلونا

16. 2 کاربر از پست مفید raian تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

ناچاریم با تیم ملی همکاری کنیم
    مظلومی: نگران ملی‌پوشان استقلال هستم

خبرگزاری فوتبال ایران- پرویز مظلومی روز گذشته بعد از پایان تمرینات بعدازظهر استقلال از جدایی چند ملی‌پوش استقلال از اردوی سرعین راضی نبود اما منصور پورحیدری سرپرست استقلال دستیار سابق خود را راضی کرده که علیه تیم ملی موضع نگیرد.

سرمربی استقلال که با خبرنگار گل در سرعین حرف می زد در این باره گفت:«خوشبختانه شرایط بازیکنان خوب است و هیچ مشکلی نداریم تنها نگرانی من وضعیت ملی‌پوشان است که از اردوی ما جدا شده‌اند و حالا از آنه بی‌خبرم. اگر اینجا با ما تا آخر اردو مانده بودند خیلی خوب می‌شد اما چاره‌ای هم نیست و تیم ملی است و باید با آن همکاری کنیم. امیدوارم که در اردوی تمرینی که می‌خواهند در اتریش برگزار کنند تمام برنامه‌های بازیکنان ما که تا امروز انجام داده‌ایم از دست نرود و در آنجا به آمادگی کامل برسند.»

18. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

پورحیدری: شرایط راضی‌کننده است
    استقلال با آمادگی ایده‌آل در لیگ حاضر می‌شود

منصور پورحیدری سرپرست جدید تیم استقلال روز گذشته به اردوی استقلال در سرعین ملحق شد و تمرینات این تیم را زیرنظر گرفت.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، پورحیدری درباره شرایط تیم گفت:«بعد از پیگیری کارهای بدنسازی در اردوی کردان برای انجام کارهای تاکتیکی و انجام چند بازی تدارکاتی به سرعین آمدیم که متأسفانه من به دلیل پاره‌ای از مشکلات شخصی نتوانستم از اول در اردو باشم و با تأخیر به اینجا آمده‌ام، خوشبختانه وضعیت تیم خوب است و فکر می‌کنم با انجام یکی، دو دیدار تدارکاتی برای مسابقات لیگ آماده می‌شویم.»
    پورحیدری در آخر تأکید کرد:«یکی اردوی چند روزه هم در کردان برگزار می‌کنیم تا چند دیدار تدارکاتی با تیم‌هایی که در نظر داریم انجام می‌دهیم، مطمئن باشید این استقلال با آمادگی ایده‌آل در لیگ حاضر می‌شود.»

20. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

صفحه 5 از 131 نخستنخست ... 345671555105 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)