Design & Developed BY Patira

صفحه 49 از 50 نخستنخست ... 3947484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 494
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2012/13

به نــــام خدا
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

تمامي اخبار مربوط به شياطين سرخ در اين تايپيك قرار ميگيرد .

*لطفا قبل از گذاشتن خبر از تكراري نبودن آن مطمئن شويد .

*از گذاشتن اخبار به صورت پي در پي خودداري كنيد .

«با تشكر»
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

2. 10 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2012/13

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

سر مربی باشگاه منچستر یونایتد ، دیوید مویس ، در گفتگو با بخش خبری شبکه ی اسکای اسپورت تصریح کرد که وین رونی فروشی نیست
    تیم فوتبال چلسی تا به حال دو بار پیشنهاد خود را برای جذب وین رونی ارائه کرده است که در دوی انها توسط باشگاه منچستر یونایتد رد شده است . دیوید مویس در گفتگو با بخش خبری اسکای اسپورت گفت :
    “در این مورد تا کنون هیچ تغییر و تحولی به وجود نیامده است و ما نیز نمیخواهیم که چیزی تغییر کند چرا که ما همه جا به همه گفته ایم که او (وین رونی) فروشی نیست”
    وین رونی به دلیل مصدومیت بازی های پیش فصل منچستر یونایتد را از دست داد ولی در شب گذشته برابر اسکاتلند از ابتدا به میدان رفت و مویس میگوید که پس از بازگشت وین به الدترافورد میزان امادگی وی را بررسی خواهد کرد. او افزود :
    ” من باید ببینم که وضعیت وی وقتی برمیگردد چگونه است ، وقتی که به باشگاه برگردیم وضعیت وی را ارزیابی خواهم کرد.”
    ” من دیشب بازی را تماشا کردم و فکر میکنم که در ۶۵ دقیقه ای که بازی کرد عملکردی خوبی داشت”
    ” او دوندگی خوبی داشت و کم کم داشت سلامتی کامل خود را بدست می اورد و باید این را هم در نظر داشت که این اولین مسابقه ی جدی وی در پیش فصل بوده است”

پس از مویس این نمانیا ویدیچ بود که در گفتگو با همین شبکه ی خبری با حمایت از مواضع باشگاه اطمینان خود را از اینکه مشکل وین رونی به زودی حل خواهد شد اعلام کرد.
    ویدیچ در این باره گفت که اصلا نگران شایعاتی که مبنی بر خروج وین رونی از باشگاه وجود دارد ، نیست و تمامی این حرف و حدیث ها بوسیله ی باشگاه حل خواهد شد. ویدیچ گفت :
    ” منصفانه بخواهم بگویم من اصلا نگرانی ندارم ( در مورد وین رونی) ”
    ” وین دارد به خوبی تمرین میکند و کاملا هم مشخص است که باشگاه کاملا روی حرفی که میزند وایساده است . انها میدانند که چه کاری را انجام میدهند و من به مربی و باشگاه اعتماد دارم”
    “من نمیخواهم خیال پردازی کنم ولی چیزی که میتوانم بگویم این است که وین دارد به خوبی تمرین میکند. عملکرد وی در رختکن ( زمین تمرین) بسیار خوب است و این مهم ترین نکته است”
    ” او در طول چند هفته ی گذشته چند مصدومیت را پشت سر گذاشته است ولی واقعا در تمرینات به خوبی عمل میکند”
    ” در واقع او بازی های زیادی را انجام نداده است ولی فصل طولانی است و من فکر میکنم او بهتر نیز خواهد شد.”

4. 2 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دیوید مویز می گوید, سخت است که باور کنیم برنامه بازی های آغازین منچستریونایتد در لیگ برتر, به طور شانسی انتخاب شده است.
    اولین بازی مویز در مقام مربی منچستریونایتد عصر روز شنبه برابر سوانزی برگزار می شود و آنها پس از این مسابقه در خانه پذیرای چلسی خواهند بود و سپس به بندر لیورپول می روند تا در ورزشگاه آنفیلد رودروی لیورپول قرار بگیرند, سپس در خانه به مصاف تیم تازه راه یافته به لیگ برتر, کریستال پالاس می روند, و پس از این دیدار, بازی سخت دیگری برابر منچسترستی دارند.هنگامی که از مویز درباره برنامه لیگ در هفته های آغازین برای منچستریونایتد سوال شد, این مربی گفت: من فکر می کنم این سخت ترین شروع برای منچستریونایتد در ۲۰ سال گذشته می باشد.

از راست به چپ: کریس هوتون مربی نورویچ, دیوید مویز مربی منچستریونایتد, یان هالووی مربی کریستال پالاس, آندره ویلاش بواش مربی تاتنهام.

“من امیدوارم که سخت بودن این برنامه بازی ها تا این حد به این دلیل نباشد که منچستریونایتد لیگ را در فصل گذشته به آسانی برد.”او افزود: سخت است که این مسئله را باور کنم که گوی ها به این شکل از سبد بیرون آمده باشند, از این مسئله مطمئنم.برعکس برنامه بازی های ابتدایی یونایتد, سیتی در اولین بازی خود به مصاف کاردیف تازه صعود کرده به لیگ می رود و سپس در برابر هال سیتی صف آرایی می کند و سپس با استوک روبرو می شوند, چلسی نیز با هال سیتی و استون ویلا بازی دارد.سخنگوی لیگ برتر گفت: دیوید این نگرانی ها را به ما انتقال می دهد. ما کاملا مطمئنیم که فرایند این قرعه کشی شانسی بوده و خارج از دست هیات مدیره بوده است. او این تضمین ها را پذیرفته است.

6. 2 کاربر از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

کد خبر : 1016226 زمان ارسال : شنبه 1392/05/26 23:26

پيروزي پرگل منچستريونايتد در نخستين گام

تيم فوتبال منچستريونايتد در نخستين ديدار خود در چارچوب رقابت‌هاي ليگ برتر اين کشور، سوانسي ميزبان را در هم کوبيد.

به گزارش ورزش سه ، تيم منچستريونايتد موفق شد در هفته نخست اين رقابت‌ها با نتيجه چهار بر يک به پيروزي دست يابد.

فان پرسي (34 و 72)، ولبک (36 و 2+90) گل‌هاي منچستريونايتد را به ثمر رساندند. تنها گل سوانسي نيز توسط بوني در دقيقه 82 به ثمر رسيد.

همچنين داور مسابقه به والنسيا ، کريک و کلورلي از منچستر و کاناس از سوانسي کارت زرد نشان داد .

منچستريونايتد با اين برد به صدر جدول رسيد . البته بازي هاي اين هفته تمام نشده و چلسي ، منچسترسيتي و تاتنهام ديگر مدعياني هستند که مي توانند صدر جدول را از آن خود کنند .

8. 3 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

جاناتان اوانز بی اعتنا به عدم خرید بازیکن

جاناتان اوانز به اینکه باشگاه منچستر یونایتد در تابستان، فصل نقل و انتقالات آرامی را دنبال کرده اهمیتی نمیدهد.

گیلرمو وارلا، مدافع ملی پوش 20 ساله و اروگوئه ای، تنها نام جدید در دفتر تیم منچستر یونایتد است. اما در زمانی که تیم منچستر یونایتد آماده برگزاری دیدار کامیونیتی شیلد در استادیوم ومبلیست، مرد ایرلندی چندان نگران نیست.
    وی در مصاحبه با شبکه MUTV، در این خصوص گفت:" من در مورد تیمهای دیگر نگران نیستم. شما در تعطیلات آخر هفته بیرون میروید و فقط سعی میکنید تیمهایی که در مقابل شما قرار گرفته اند را شکست دهید. من نمیگویم عناوین خبری را نمیبینم، اما من بیش از حد در مورد آنها نگران نیستم و یا نگران عدم امضاء قرارداد باشگاه منچستر یونایتد با بازیکن و نیز امضاء قرارداد دیگر باشگاهها با آنها نیستم. این یک چالش همیشگی در باشگاه منچستر یونایتد است، شما باید به بالا بروید، بی توجه به آنچه دیگر تیمها در مقابل شما قرار داده اند".

10. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دیوید مویس:" طرفداران کلید موفقیت

دیوید مویس طرفداران باورنکردنی تیم منچستر یونایتد در پیروزی بر تیم ویگان اتلتیک در جام کامیونیتی شیلد را تحسین میکند.

در حدود 50.000 نفر از طرفداران قرمزها در روز یک شنبه سر و صدای قابل تحسینی تا پایان پیروزی تیم منچستر یونایتد در استادیوم ومبلی به راه انداختند و دیوید مویس معتقد است که این پشتوانه میتواند یک اثبات کننده محوری در این فصل باشد.
    دیوید مویس در گفتگو با شبکه MUTV، در این ارتباط گفت:" این باور نکردنی بود. به طور معمول در پایان هر دیدار طرفداران استادیوم را ترک میکنند و زمین نیمه خالی میشود، اما در پایان دیدار کامیونیتی شیلد، 3/4 طرفداران تیم منچستر یونایتد در استادیوم بودند. من فکر مینم طرفداران مقداری در میان دندانهای خود بودند. آنها میدانند که ما باید در این فصل مبارزه کنیم، آنها میدانند که این یک فصل چالش برانگیز برای ماست و آنها برای آن مناسب هستند و ما به آنها نیاز داریم. از اولین بازی خانگیمان به آنها و صدای زیادشان در استادیوم اولدترافورد نیاز داریم و امیدوارم آماده نشان دادن آنچه میتوانیم انجام دهیم باشیم".

مایکل کریک نیز به همین ترتیب تحت تأثیر حمایت طرفداران قرار گرفته بود.
    هافبک برجسته تیم منچستر یونایتد در این باره میگوید:" ما نمیتوانیم چیزی در مقابل آن اعطاء کنیم. طرفداران در دیدارهای خانگی و خارج از خانه، استقبال بسیاری میکنند و این به ما کمک زیادی میکند. زمانی که ما به این تشویقها نیاز داریم، این به ما کمک میکند و من امیدوارم که ما سفر ارزشمندی برای هر کدام از طرفداران ایجاد کنیم".

12. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

مویز : کار من بردن تمام بازی هاست

دیوید مویز بعد از نخستین بازی در لیگ برتر به عنوان جانشین سر الکس فرگوسن گفت : " توی رختکن جشن و شادی نیست و جو عادیه که به من نشون میده که اوضاع و روند کار این باشگاه چجوری است . این باشگاه و بازیکن ها بلافاصله به فکر بازی بعدی هستند و من هم باید همین کار را انجام بدهم .

شما وقتی مربی منچستر یونایتد هستید باید که هر بازی را ببرید . من کاملا از این موضوع اگاه هستم .
    بازیکن ها کارشون را امروز به خوبی انجام دادند . سوانسی طبق چیزی که انتظار میرفت توپ را خوب نگه داشت و پاسکاری زیادی داشت . ان ها به خوبی دارن تحت نظر لادروپ هدایت میشن و با خریدهایی که کردن من مطمئنم که امسال بسیار خوب کار میکنند .
    در بعضی از دقایق نمیتونستیم توپ را خوب نگه داریم و باید رو این موضوع بشدت کار کنیم .
    ما موقعیت های خیلی کمی به حریف دادیم و تونستیم موقعیت های خوبی برای خودمان درست کنیم و پاس های اخر خوب و تاثیر گذاری دادیم . مهاجم ها هم بسیار خوب کار را تمام کردند . گل اول رابین واقعا هوش وی و قدرت تمام کنندگیش را نشان میدهد .

ما میتونستیم در بعضی دقایق بهتر کار کنیم اما در از کسب برد پر گل راضی و خوشحال هستیم .

من از اینکه دنی گل زد خیلی خوشحال شدم . من دوست دارم که مهاجم ها از این گل های بغل پا که بنظر ساده می اید را در محوطه جریمه بزنند . اگر میخواهید که در لیگ برتر گل های زیادی بزنید باید از این موقعیت ها استفاده کنید . شروع خوبی برای دنی بود . دنی ولبک گل چهارم را م زد که بعد از تلاشی که از خودش نشان داده بود شایسته اش بود .

دنی فصل پیش تنها یک گل در لیگ زد اما تو همین روز اول موفق شد که 2 گل بزند . این برای اعتماد بنفسش بسیار خوب است . گلی هم که چهارشنبه به اسکاتلند زد اگر چه خیلی منرا خوشحال نکرد ( مویز اسکاتلندیست ) اما بهش کمک زیادی کرد .

وین 65 دقیقه چهارشنبه بازی کرد و من میدونستم که امروز اگر به زمین بیاد میتواند کمک زیادی بکند . او از نظر فیزیکی هنوز اماده نیست و خیلی تمرین نکرده است اکا هر چقدر بیشتر فرصت بازی پیدا کند اماده تر خواهد شد . او به بازی اومد و تاثیرش را گذاشت و 2 پاس گل هم داد پس این چند دقیقه بازی برای اماده سازیش مفید بود .

واکنش هوادارا قابل پیشبینی بود . ان ها بازیکنان خوب را میشناسند و وین هم در مدت حضورش در زمین خودش را نشون داد . همه از اینجور بازیکنا میخواهند و ما خوشحالیم که وین را داریم . من فکر میکنم که اکثر بازیکنا از نظر بدنی اماده بودن و از این موضوع خوشحالم . "

14. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

لذت رابین وان پرسی از برد بزرگ در مقابل تیم سوانسی سیتی

رابین وان پرسی پس از به ثمر رساندن 2 گل در دیدار با تیم سوانسی سیتی اذعان داشت که این برای تیم منچستر یونایتد مهم بود که با پیروزی مسابقات لیگ را آغاز کند.

پس از دیدار هفته اول مسابقات لیگ برتر انگلستان در خانه تیم سوانسی سیتی و آغاز گلزنیهای رابین وان پرسی، وی در گفتگو با شبکه Sky Sport، در این باره اظهار داشت:" این اولین مسابقه لیگ بود که در خارج از خانه برگزار شد. آنها با روشی که بازی میکنند یک تیم بزرگ هستند و من شیوه ای که آنها بازی میکنند را دوست دارم و آنان در طول بازی تیم بسیار دشواری بودند. این یک پیروزی بزرگ بود. اولین گل بازی را تغییر داد و دومین گل که پس از مدت کوتاهی از گل اول به ثمر رسید به ما کمک کرد. بر روی گل اول من تماسی با توپ داشتم و احساس کردم که زمان کاملاً سنگین است بنابراین مجبور شدنم تا ارتقاع ممکن شوت کنم. شما نمیخواهید در اولین بازی فصل شکست بخورید. ما سخت کار کردیم، بنابراین من بسیار خوشحال هستم.

16. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

مویز : برای مربی یونایتد شدن خیلی تلاش کردم

" سر الکس هنوز اینجا است و همچنان هم باقی خواهد ماند . من چند روز پیش به دیدنش رفتم . حالش خوب بود و دوران بعد از عمل را میگذارند .

من از توصیه هایش استفاده میکنم ، وی الگوی بزرگی برای من بوده است . من همیشه متاق صحبت کردن با او هستم . فکر کنم تا همین الان چند باری باهاش صحبت کردم .

من پیشش رفتم و گفتم " اوضاع داره اینجوری پیش میره شما چی فکر میکنی ؟" من خودم میخواهم که وی در دسترسم باشد .

روزی که این شغل را بهم پیشنهاد داد راجع به شرایط تیم صحبت کردیم . در یک ساعتی که مشغول صحبت بودیم راجع به اینکه اوضاع تیم چگونس و چه کارهایی باید انجام داد و چه چیزهایی راجع به اسپانسرها و رسانه ها باید بدونم بحث کردیم . او صراحتا به من گفت که شرایط همچین شغلی چگونس و باید چه انتظاراتی داشته باشم . او انتظار دارد که من خودم کار را به دست بگیرم و جلو ببرم .

فکر نکنم برای جذب بازیکنان بزرگ نیازی به استفاده از سر الکس داشته باشیم . این باشگاه روش خودش را دارد و همیشه بهترین ها را جذب کرده است اما اگر نیازی هم به سر الکس باشد وی خودش از اینکه کمکی بکند خوشحال میشود .

ممکن است حدود 2 سال طول بکشد تا بتوانم تغییراتی را در باشگاه و شرایط تیم در زمین بدهم . نمیدونم چقدر برای سر الکس طول کشید تا اوضاع را بدست بگیرد و انجوری که میخواهد مدیریت کند . در باشگاهی مثل یونایتد من زمان لازم برای پیاده کردن اهداف و برنامه هایم را دارم اینکار در اکثر باشگاه ها امکان پذیر نیست .

گلیزرها با ارامش ، روی خوش و حمایتشان فوق العاده بودند و مشخص کردن که میخواهند باشگاه به کدام سو برود . کاری که ان ها میخواهند با این باشگاه بکنند واقعا فوق العادست . ان ها ثبات را بسیار مهم میدانند پس بعضی از نتیجه های تک و توک بد زیاد برای ان ها اهمیتی ندارد . هر باری که شکست بخوریم قرار نیست کسی وحشت زده بشود . ما میدانیم که که بکجا داریم میریم و باید چکارهایی بکنیم.

مشخصا من از انظارات اگاهم و میدانم که باید به موفقیت ها ادامه داد .
    نشستن روی صندلی سر الکس در دفترش واقعا احساس عجیبی بود . من بار اول بدون اینکه کسی ببیند روی صندلی نشستم تا مبادا کسی با دیدن قیافم فکر من احمق هستم !

رسیدن به رکورد سر الکس برای هر کسی بسیار دشوار است . هیچ کسی دیگر بهتر از سر الکس نخواهد بود . من برای بدست اوردن این شغل بشدت تلاش کردم . من بشدت در پرستون و اورتون کار کردم تا بتونم مربی یونایتد بشوم .

بله من در یونایتد تازه کارم اما در کل انچنان هم تازه کار نیستم و امیدوارم که اینرا در طول فصل نشان بدهم .

18. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

مويس: تحت‌تاثير فن‌پرسي قرار گرفته‌ام

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد تاکيد کرد تحت‌تاثير مهاجم هلندي تيمش قرار گرفته است.

پس از اينکه روبين فن‌پرسي در سال 2012 از تيم فوتبال آرسنال به منچستريونايتد پيوست در اولين فصل حضورش در اين تيم قهرماني ليگ برتر را تجربه کرد و با 26 گل‌زده به عنوان آقاي گلي اين رقابت‎ها رسيد. هفته گذشته او با 2 گلي که در بازي جام خيريه (سوپرجام انگليس) مقابل ويگان به ثمر رساند باعث شد تا مويس اولين جام را با شياطين سرخ به دست آورد.

به گزارش تسنيم، گلزني‌هاي اين مهاجم هلندي همچنان ادامه دارد و شنبه شب در هفته نخست ليگ برتر انگليس با 2 گلي که براي منچستريونايتد به ثمر رساند باعث شد اين تيم با نتيجه 4 بر يک مقابل سوانزي به برتري برسد.

ديويد مويس با تمجيد از مهاجم هلندي تيمش گفت: اميدوارم فن‌پرسي بهتر از اين شود. گل‌هايي که او به سوانزي زد فوق‌العاده بودند و تفاوت را مي‌توان به خوبي در مورد وي احساس کرد. روبين کار خود را در تيم به خوبي انجام مي‌دهد و درخصوص بازيکنان ديگر صحبت نمي‌کند.

وي در خصوص عملکرد مهاجم هلندي تيمش در بازي با سوانزي اظهار داشت: با بازي که من از روبين‌ فن‌پرسي ديدم او را در سطح بازيکنان طراز اول جهان مي‌دانم اما بر خلاف خيلي از اين بازيکنان که خيلي زود دچار افت مي‌شوند وي چنين شرايطي ندارد.

سرمربي اسکاتلندي شياطين سرخ افزود: يک روز سر تمرين از بازيکنان پرسيدم که تا کنون چند عنوان قهرماني را به دست آورده‌اند. رايان گيگز با 13 عنوان پرافتخارترين بازيکن منچستريونايتد بود و اکثر بازيکنان حداقل 5 يا 6 جام قهرماني را به دست آورده بودند ولي در اين بين روبين فن‌پرسي تنها يک جام قهرماني را با شياطين سرخ کسب کرده است.

مويس50 ساله در پايان خاطر نشان کرد: به نظر روبين به دنبال اين چالش است تا تعداد قهرماني‌هاي خود را افزايش دهد و فکر مي‌‌کنم موفق به اين کار شود. تمرينات و تعهدي که او دارد واقعاً من را تحت‌تاثير قرار داده است.

20. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دنی ولبک در حال پیشرفت

درحالی که توجه زیادی به نمایش پنجره نقل و انتقالات می شود ، رشد و پیشرفت بازیکنان وطنی هیچگاه توجه زیادی را جلب نمیکند . مخصوصا وقتی این پیشرفت به صورت آهسته صورت بگیرد .
    ولبک از کودکی در این باشگاه بوده و حالا در 22 سالگی راه زیادی تا پایان در پیش دارد .که این باعث هراس بقیه تیم های لیگ برتر خواهد بود .
    اعضای کادر مربیگری آکادمی در مجموعه تمرینی AON تاکید زیادی بر پیشرفت دارند . ولبک تنها دو گل به ثمر رساند اما آیا او بازی خود را پیشرفت داده ؟
    با حضور در 40 دیدار برای قرمز ها و نقش کلیدی در هردوبازی برابر رئال مادرید و همچنین بازی های مهم فصل ، پاسخ به صورت قاطعانه "بله " خواهد بود .
    با داشتن نقش جدید در کناره ها و بیشتر در خدمت تیم بودن ، آیا او به سمت بازیکن کامل تر شدن حرکت می کند ؟
    او در کلیدی ترین لحظه فصل گذشته در دسامبر و در ورزشگاه اتحاد توپ را از زیر پای کلیچی ربود و نمیتوان اهمیت آن لحظه را انکار کرد .
    اکنون عده کمی در اطراف اولدترافورد شک دارند که ولبز روی منحنی رو به بالا حرکت می کند و با کسب تجربه در باشگاه و تیم ملی پیشرفت خواهد کرد . کم بودن گلزنی های او مشخصا به خاطر تغییر نقش بازی وی بوده که بعد از ورود ون پرسی به باشگاه اتفاق افتاد .
    بنابراین هرچند توجه خیلی زیادی به دو گل او در بازی اول لیگ برابر سوانسی شده ، جایی برای تعجب زیاد هم وجود ندارد .هرکسی باید انتظار داشته باشد تا ولبک به عنوان بازیکن کلیدی در یونایتد پیشرفت کند و در سال های آتی احتمالا یکی از بهترین مهاجمین لیگ خواهد بود .
    دیوید مویس به خوبی میداند که مهاجم نیاز دارد تا وارد محوطه جریمه شود تا بتواند از موقعیت هایی نظیر پاس والنسیا استفاده کند . ضمن اینکه نحوه گلزنی او در صحنه گل چهارم نشان از اعتماد به نفس بالای یک مهاجم دارد .
    در مورد صحنه تک گل سوانسی هم که در پی لو دادن توپ توسط او بود او باید بداند که این نیز بخشی از پروسه پیشرفت اوست آن هم برای بازیکنی که فقط 100مین بازی خود را تجربه میکند ( نه فقط در لیگ برتر).
    چیزی که قطع به یقین است این که او بازیکنیست که به حریف یورش می برد . بدون خستگی تلاش می کند .در کار دفاعی تلاش می کند ، تهدید جدی در ضربات ایستگاهی به شمار می رود و به دنبال این است تا گل های بیشتری در این فصل به ثمر برساند .
    اکنون این بازیکن که لیگ را نیز برده است آماده ی درخشش در لیگ برتر است .

22. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

صفحه 49 از 50 نخستنخست ... 3947484950 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع