Design & Developed BY Patira

صفحه 469 از 470 نخستنخست ... 369419459467468469470 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,681 تا 4,690 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض صادقيان: در پرسپوليس خيلي راحتم.

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: نه استرس دارم، نه فکرم مشغول است، در پرسپوليس خيلي راحتم.

به نقل از سايت رسمي پرسپوليس، پيام صادقيان در مورد پيروزي مقابل تراکتورسازي گفت: پيروزي در اين بازي حق ما و منصفانه بود چون بازي را به ويژه در نيمه دوم در اختيار داشتيم. در اين بازي در همان نيمه اول مي‌توانستيم به گل برسيم که از دست رفت. به تير دروازه زديم، پنالتي ما گل نشد، خودم يک موقعيت تک به تک را از دست دادم و بچه‌هاي ديگر هم بودند که موقعيت‌هاي خوبي داشتند.

وي افزود: اين نشان مي‌دهد که گل ما يک حادثه نبود. در آن صحنه مي‌دانستيم چه مي‌کنيم. پارسال بهترين پاسور شدم و 15 پاس گل دادم. 19 ساله بودم که به ذوب آهن رفتم و 10 پاس گل دادم. اينطور پاس دادن‌ها را شگرد دارم، سيد صالحي هم عالي ضربه زد.

کاپيتان سابق تيم ملي نوجوانان تصريح کرد: روزي که به پرسپوليس آمدم بسياري مي‌گفتند آيا مي‌تواني در پرسپوليس موفق شوي، خيلي‌ها مي‌گفتند اينجا کار خيلي سخت‌تر است و شايد نتواني ولي من مي‌گويم، اينجا خيلي راحت هستم. قطعا برخورد کادر فني، هم‌بازيانم و هواداران در اين امر دخيل بود. چون نه استرس دارم و نه فکرم مشغول است. البته مي‌دانم تازه ابتداي راه است ولي در پرسپوليس راحت هستم و روي کارم تمرکز دارم. اينجا همه چيز عالي است و اعتمادي که کادر فني و بچه‌ها نسبت به من کرده‌اند باعث شده اعتماد به نفس داشته باشم. اينکه يک بازيکن وقتي وارد تيم مي‌شود، مربي او را قبول داشته باشد، توسط هم‌بازيانش پذيرفته شود و هواداران تشويقش کنند، خيلي عالي است و همه اينها در پرسپوليس براي من اتفاق افتاد.

صادقيان در پايان درباره رويارويي با ذوب آهن در اين هفته گفت: ذوب آهن و هوادارانش را دوست دارم و برايشان احترام قائل هستم. من در آنجا بزرگ شدم. البته از آنجا بد جدا شدم ولي مي‌خواهم به ياد خاطره‌هاي گذشته، بهترين بازي خودم را انجام بدهم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

3. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض رويانيان:جارو جنجال کي‌روش بي‌فايده است.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: در اين شرايط جار و جنجال بي‌فايده است و کي‌روش بايد مشکلاتش را با تعامل حل کند.

محمد رويانيان در خصوص اظهارات اخير کارلوس کي‌روش راجع به برنامه هاي سازمان ليگ اظهار داشت: با توجه به صحبت‌هاي روز گذشته و سروصدايي که به پا کرده در آستانه حضور تيم ملي ايران در جام جهاني بايد از کي‌روش بخواهم تا در نشستي با مسئولان فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ اين مشکل درون خانوادگي را حل کند.

به گزارش فارس،وي افزود: الان جار و جنجال هيچ فايده‌اي ندارد. من هم حرف‌هاي کي‌روش را خواندم و راستش را بخواهيد به دنبال جواب دادن نبودم اما برخي از حرف‌هاي ايشان را توهين‌آميز ديدم. من خودم هم از مهدي تاج انتقاد مي‌کنم اما مسئولان سازمان ليگ از جمله تاج کارهاي خوبي براي ليگ ما انجام دادند. در فصل گذشته که يک سال خاص براي تيم ملي بود، چون مي‌خواستيم به جام جهاني برويم با يک برنامه تمام و کمال براي تيم ملي شايد برخي باشگاه‌ها ضرر کردند اما تيم ملي کارش را ادامه داد. اين درست نيست که اينطور کي‌روش به سازمان ليگ مي‌تازد.

رويانيان ادامه داد: متأسفانه کي‌روش از منزله بالا و حرف‌هايش را توهين‌آميز مي‌گويد. واقعاً حرف ايشان که مي‌گويد راننده سازمان ليگ برنامه‌هاي ليگ سيزدهم را نوشته بي احترامي است و بعيد است از کي‌روش با تجربه که اين ادبيات را داشته باشد.

مديرعامل قرمزها يادآور شد: شايد برخي انتقادها به حق باشد، اما مطمئن باشيد هدف همه تقويت تيم ملي است و هميشه مسئولان سازمان ليگ اين را مد نظر داشته باشند. البته کي‌روش بداند ليگي پويا و قوي به تيم ملي کمک مي‌کند نه ليگ ضعيف.

وي افزود: اگر بخواهيم تعطيلات زيادي در ليگ داشته باشيم و سپس راهي جام جهاني شويم قطعاً کيفيت‌ها تغيير مي‌کند. کي‌روش بايد بداند اگر به جام جهاني رفتيم ماحصل زحمات بازيکنان کادر فني،‌مسئولان، سازمان ليگ، هواداران و مخصوصاً رسانه‌ها بوده است. حتي دولتي‌ها هم زحمات خود را کشيده‌اند بنابراين کمک يک مجموعه در رأس آن بازيکنان و کادر فني عامل اين موفقيت بوده است و الآن نبايد به سازمان ليگ اينطور فشار آورد.

وي تأکيد کرد: ما الآن به جام جهاني رفتيم و در نهايت با تعامل و آرامش مي‌شود مسائل خانوادگي را حل کرد تا نه تيم ملي ضرر کند نه باشگاه‌ها. ما بايد با يک برنامه خوب و مدون همه به هم کمک کنيم و از هرگونه توهين و بي‌احترامي بپرهيزيم چون کمکي به فوتبال ما نمي‌کند.

5. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض پولادي تا چهارشنبه در بيمارستان.

به تصميم پزشک جراح و براي اطمينان از اقدامات پرستاري مطلوب پس از جراحي، مهرداد پولادي تا روز چهارشنبه در بيمارستان بستري خواهد بود.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس و بنابر اعلام کادر پزشکي تيم فوتبال پرسپوليس، پس از معاينات صبح امروز، پزشک جراح مهرداد پولادي تصميم گرفت او را تا روز چهارشنبه در بيمارستان نگه دارد.

دکتر حقيقيت در اين ارتباط گفت: پزشک جراح از روند کار بسيار راضي است. از قبل هم قرار بود وضعيت پولادي امروز بررسي شود. در نهايت نظر به اهميت اقدامات پرستاري پس از جراحي بويژه در اعمال پيوند، تصميم گرفته شد او تا سه روز ديگر يعني تا روز چهارشنبه در بيمارستان بستري باشد.

با اين توضيحات به نظر مي‌رسد با توجه به اينکه پولادي پس از اعمال جراحي قبلي دچار عفونت شده بود، گروه پزشکي معالج مي‌خواهند تمام جوانب امر را زير نظر داشته باشند.

7. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض صادقيان: اينطور پاس‌ها را شگرد دارم.

هافبک جوان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خوشحالم در اولين بازي رسمي خودم براي پرسپوليس مثمرثمر بودم. من اينگونه پاس‌ها را شگرد دارم و اميدوارم بتوانيم با تکرار اين گل‌ها جواب اعتماد باشگاه پرسپوليس، علي دايي و هواداران را بدهيم.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، پيام صادقيان درباره‌ي ديدار پرسپوليس برابر تراکتورسازي گفت: پيروزي در اين بازي حق ما و منصفانه بود چون بازي را بويژه در نيمه دوم در اختيار داشتيم. در اين بازي در همان نيمه اول مي‌توانستيم به گل برسيم که از دست رفت. به تير دروازه زديم، پنالتي ما گل نشد، خودم يک موقعيت تک به تک را از دست دادم و بازيکنان ديگر هم بودند که موقيعيت‌هاي خوبي داشتند.

وي ادامه داد: اين نشان مي‌دهد که گل ما يک حادثه نبود. در آن صحنه مي‌دانستيم چه مي‌کنيم. پارسال بهترين پاسور شدم و 15 پاس گل دادم. 19 ساله بودم که به ذوب آهن رفتم و 10 پاس گل دادم. اينطور پاس دادن‌ها را شگرد دارم، سيد صالحي هم عالي ضربه زد.

کاپيتان سابق تيم ملي نوجوانان تصريح کرد: روزي که به پرسپوليس آمدم بسياري مي‌گفتند آيا مي‌تواني در پرسپوليس موفق شوي، خيلي‌ها مي‌گفتند اينجا کار خيلي سخت‌تر است و شايد نتواني ولي من مي‌گويم، اينجا خيلي راحت هستم. قطعا برخورد کادر فني، همبازيانم و هواداران در اين امر دخيل بود. چون نه استرس دارم و نه فکرم مشغول است. البته مي‌دانم تازه ابتداي راه است ولي در پرسپوليس راحت هستم و روي کارم تمرکز دارم. اينجا همه چيز عالي است و اعتمادي که کادر فني و بچه‌ها نسبت به من کرده‌اند باعث شده اعتماد به نفس داشته باشم. اينکه يک بازيکن وقتي وارد تيم مي‌شود، مربي او را قبول داشته باشد، توسط همبازيانش پذيرفته شود و هواداران تشويقش کنند، خيلي عالي است و همه اينها در پرسپوليس براي من اتفاق افتاد.

صادقيان در پايان درباره رويارويي با ذوب آهن در اين هفته گفت: ذوب آهن و هوادارانش را دوست دارم و برايشان احترام قائل هستم. من در آنجا بزرگ شدم. البته از آنجا بد جدا شدم ولي مي‌خواهم به ياد خاطره‌هاي گذشته، بهترين بازي خودم را انجام بدهم.

9. 3 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض گزارش تمرين امروز پرسپوليس.

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس در تمرين امروز به مدير برنامه‌ها و افراد متفرقه تذکر داد در تمريناتي که پشت در‌هاي بسته است، حضور پيدا نکنند.

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 18:30 امروز برگزار شد. در اين تمرين بازيکنان ابتدا بدن‌هاي خود را در گروه‌هاي 12 نفره گرم کردند و سپس به فوتبال دست‌گرمي در قالب دو تيم با داوري دايي پرداختند.

به گزارش فارس، در ابتداي تمرين شيريني سرپرست پرسپوليس به مدير برنامه‌ها و افراد متفرقه تذکر داد در شرايطي که تمرينات پشت درب‌هاي بسته است در آن حضور پيدا نکنند.

*هت‌تريک سيدصالحي در تمرين امروز باعث شد تا بارها مورد تشويق قرار گيرد.

*رضا حقيقي در حاشيه تمرين دقايقي پرتابگر شد.

*عليرضا حقيقي همچنان بدون شماره تمرين مي‌‌کند.

*امير عابدزاده زير نظر غلامپور به تمرينات با پا پرداخت.

*کاروان تيم فوتبال پرسپوليس روز پنجشنبه براي ديدار مقابل ذوب‌آهن عازم اصفهان خواهد شد و ظهر شنبه به تهران بازمي‌گردد. اين ديدار روز جمعه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد.

11. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

پیش فرض پاسخ : ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

پرسپولیس نیوز : نماینده مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با ۳ باشگاه برزی
    لی امشب عازم این کشور می‌شود.
    3 باشگاه برزیلی در دعوت‌نامه‌هایی جداگانه از رویانیان درخواست کردند که سفری به برزیل برای امضای تفاهم‌نامه و همکاری بیشتر داشته باشد از همین رو قرار است تفرشی مدیرعامل شرکت صدرا سیستم پاسارگاد امشب به عنوان نماینده باشگاه پرسپولیس عازم برزیل شود و مذاکرات خود را برای عقد قرارداد با این 3 تیم برزیلی داشته باشد.همچنین طبق توافقات انجام شده امسال پرسپولیسی‌ها روی پیراهنشان نام یک بانک را درج می‌کنند. قرار است قرارداد پرسپولیسی‌ها با این بانک تا فردا امضا شود.

13. 2 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

perspolis صادقیان نباید برای پرسپولیس بازی می‌کرد/ مهاجم سرخ‌ها بازیکن ذوب‌آهن بود!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان اعلام کرد که این باشگاه از پیام صادقیان به کمیته انضباطی شکایت کرده زیرا او بازیکن ذوب‌آهن بوده و نباید برای پرسپولیس بازی می‌کرد. این اتفاق در شرایطی پیرامون باشگاه پرسپولیس رخ داده که هنوز مشکل حضور قاسم دهنوی در این تیم با مسئولان باشگاه سپاهان حل نشده و پرونده این انتقال جنجالی بسته نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، درحالی که تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس جمعه شب در ورزشگاه فولادشهر اصفهان مقابل همدیگر به میدان می‌روند، باشگاه ذوب‌آهن اصفهان اعلام کرد پیام صادقیان نباید در بازی نخست پرسپولیس مقابل تراکتورسازی به میدان می‌رفت زیرا همچنان بازیکن این تیم اصفهانی است.
    کامران شیرزادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت حضور پیام صادقیان در تیم پرسپولیس، ضمن بیان مطلب فوق گفت: پیام صادقیان بازیکن تیم ذوب‌آهن اصفهان محسوب می‌شود زیرا تا پایان آذرماه با این باشگاه قرارداد دارد و به هیچ وجه نمی‌‎توانست برای پرسپولیس بازی کند.
    وی با اشاره به شکایت از این بازیکن به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: در حال رسیدگی و پیگیری این مسئله هستیم، بسیار امیدواریم رای به سود ما اعلام شود و تا این بازیکن تا پایان آذرماه در ذوب‌آهن حضور داشته باشد.
    سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان همچنین گفت: اگر قرار است صادقیان به تیم دیگری برود باید در زمان نقل و انتقالات نیم فصل بوده و یا رضایت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان را جلب کند.

15. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

رویانیان:اتهام کلاهبرداری تعقیب دارد/چرا بازیکنان سپاهان پول ما را نمی دهند؟/این اتفاقات نتیجه عدالت یکطرفه است/به حسن زاده می گوئیم چرا رای نمی دهی ،ناراحت می شود!

وکیل دهنوی در حال شکایت خصوصی ایشان علیه آقایانی است که اتهام ناروایی به بازیکن ما زده اند.ما هم شکوائیه ای را تنظیم و به کمیته انضباطی می فرستیم تا به این مساله اعتراض کنیم

محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از اتفاقاتی که در خصوص دهنوی و سپاهانی ها را رخ داده حسابی شاکی است و بعد از تاکید هیات مدیره برای پیگیری این ماجرا نمی خواهد در این مورد پرسر و صدا کوتاه بیاید.با رویانیان درباره ماجرای دهنوی و مسائل دیگر پرسپولیس دقایقی کوتاه صحبت کردیم.
    ظاهرا گفته اید از سپاهان به خاطر آنچه نسبت به دهنوی منسوب کرده اند شکایت می کنید.درست است؟
    وکیل دهنوی در حال شکایت خصوصی ایشان علیه آقایانی است که اتهام ناروایی به بازیکن ما زده اند.ما هم شکوائیه ای را تنظیم و به کمیته انضباطی می فرستیم تا به این مساله اعتراض کنیم چون معتقدیم برخوردهای یکطرفه باعث بروز چنین حوادثی می شود.ما حتما شکایت می کنیم چون این اتهام و توهین باعث تشویش اذهان عمومی شده است و ما هم نسبت به این مساله واکنش نشان می دهیم.
    پس آن جلسه صلح و آشتی که با مدیر سپاهان و آقای حسن زاده داشتید زیر پا گذاشته می شود؟
    آقایان آن جلسه را زیر پا گذاشتند.البته کمیته انضباطی هم حکم دو بازیکن دیگر را صادر نکردند.
    یعنی تا حالا حکمی برای شجاع خلیل زاده و یعقوب کریمی صادر نشده؟
    هیچ چیزی اعلام نکرده اند .وقتی عدالت یکطرفه می شود همین خواهد شد ضمن اینکه حکمی هم که برای دهنوی دادند به خاطر شکایت پرسپولیس بوده .یعنی بر اساس شکایت پرسپولیس آن حکم شصت میلیون تومان جریمه را دادند و حالا آقایان بر اساس آن حکم اتهام می زنند.
    می گویند بر خلاف آنچه سپاهانی ها گفته اند شکایتی در کار نیست و اصلا شکایتی در دادگستری ثبت نشده؟
    بله مثل اینکه شکایتی در کار نبوده و مانور خودشان بوده چون خودشان هم می دانند دارند خلاف می کنند.مصداق کلاهبرداری و این اتهام تعقیب دارد و ما هم تعقیب می کنیم اینها می گویند بازیکن تان پول ما را نداده اما بازیکن شما هم پول ما را نداده.
    به آقای حسن زاده گفته اید که چرا رای دو بازیکن دیگر را نمی دهند؟
    چرا،می گوئیم اما ایشان ناراحت می شود.
    ظاهرا دیروز با دهنوی صحبت کرده اید.
    بله به ایشان تذکردادیم کمتر مصاحبه کند که ایشان هم گفت فشار روی او زیاد است چون زن و بچه دارد .
    در مورد دعوایش با علی کریمی چطور؟
    در آن مورد آقای دایی صحبت کرد.
    دیروز اولین جلسه هایات مدیره را هم برگزاتر کردید.ظاهرا رئیس هیات مدیره را هم نمی شناختید؟
    بله نمی شناختم اما آقای اکبری انسان خوبی است .هم ایشان هم آقای جمشیدی انسان های خوبی هستند. به هر شکل کنار ایشان و بچه های تیم روز خوبی داشتیم.
    جلسه اول خروجی مهمی هم داشت یا بیشتر شبیه معارفه بود؟
    نه،بیشتر نگرانی اعضای هیات مدیره برخورد ناپخته مدیرعامل سپاهان بود و اینکه چرا رئیس کمیته انضباطی یکطرفه مصاحبه کرده.دیگر اینکه صحبت شان این بود چرا یکی از روزنامه های خوب و خیلی معتبر عکس دهنوی را در آن حالت منتشر کرده.
    دلیل غیبت علی پروین در این جلسه چه بود؟
    ما با ایشان تماس گرفتیم اما پیدایشان نکردیم.ظاهرا ایشان در کرج بوده اند.البته قرار نبود قطعا جلسه ای برگزار شود و این جلسه بیشتر یک دیدار بود.چون ما با هم بودیم قرار بر تشکیل جلسه گذاشته شد و از اول تشکیل جلسه قطعی نبود.
    مسائل و مشکلات مالی تان به کجا رسید؟آیا پولی از اسپانسرها و وزارت ورزش گرفته اید؟
    نه ،هیچ پولی از هیچ جایی نگرفته ایم.
    مشکلات تان با بانک گردشگری به کجا رسید؟
    حل شد.
    یعنی این اسپانسر طبق صحبت خودتان 25 درصد هزینه های پرسپولیس در این فصل را می دهد؟
    بله.حل شد.
    نظرتان درباره حرف هایی که مجتبی جباری زده و اتفاقی که بین او و فتح الله زاده افتاده چیست؟
    نظری ندارم و چیزی نمی خواهم بگویم.فقط اینکه از این اتفاق خوشحال نیستم.
    داستان کریم انصاری فر و رضایتنامه اش به کجا رسید؟
    آن هم حل شد دیگر.بالاخره بحث مالی داشت که آن هم حل شد.
    یعنی مبلغی از تراکتورسازی برای رضایتنامه گرفتید؟
    یک چیز ناقابلی گرفتیم.
    بازیکن خارجی جدید چه شد؟بالاخره بازیکنی اضافه می شود؟
    دنبالش هستیم.

17. 2 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

پرسپولیس نیوز : صحبت های علی دایی و بازیکنان پرسپولیس در حاشیه آخرین تمرین پیش از بازی ذوب آهن را اینجا تماشا کنید:

19. کاربر روبرو از پست مفید سدانی ها تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

پرسپولیس نیوز : اهانت طرفداران تیم فوتبال استقلال به داور مسابقه با سپاهان بازتاب های گسترده ای داشت.فارس نوشت : تماشاگران استقلال بعد از پنالتی عیله تیم‌شان یک‌صدا علیه فغانی شعار دادند. تماشاگران استقلال بعد از اعلام پنالتی مشکوک به سود سپاهان به شدت علیه فغانی شعار دادند. آنها به این تصمیم داور اعتراض داشته و حتی بازیکنان هم اعتراض خود را نشان دادند. در این لحظات حسین عسگری یادداشت‌برداری می‌کرد و محمد فنایی هم نکاتی را روی کاغذ می‌نوشت.

ایرنا گزارش داد : هواداران تيم فوتبال استقلال تهران با ممانعت از حركت اتوبوس حامل بازيكنان و كادر فني سپاهان براي دقايقي عليه طلايي پوشان الفاظ ركيكي به كار بردند. هنگام خروج اتوبوس تيم فوتبال سپاهان از ورزشگاه آزادي تهران، تعداد زيادي از هواداران استقلال با سد كردن محل عبور اين خودرو به بازيكنان و كادر فني سپاهان فحاشي كردند، اين درحالي است كه اعضاي تيم سپاهان هيچ مشكلي را درجريان بازي براي تيم رقيب و هواداران ايجاد نكردند. نكته جالب اين بود كه ماموران نيروي انتظامي نيز در اين صحنه حضور نداشتند و هواداران استقلال پس از دقايقي طولاني و فاحشي كردن كنار رفته تا اتوبوس سپاهان به حركت درآيد.

ایسنا نوشت : هواداران استقلال در پایان بازی علیه فغانی شعار‌های تندی را سر دادند. اعتراض هواداران استقلال به قضاوت علی‌رضا فغانی در نیمه دوم بازی این تیم برابر سپاهان شدت بیشتری گرفت به طوری که بعد از پنالتی که داور برای سپاهان گرفت شعارهای تندی علیه تیم داوری بشدت سر داده می‌شد. هواداران استقلال بعد از پایان بازی هم علاوه بر اینکه تیم خود را تشویق کردند، بار دیگر داور مسابقه را از شعارهای خود بی نصیب نگذاشتند.

فارس گزارش داد : علیرضا فغانی داور مسابقه قصد ترک ورزشگاه را داشت که حدود 30 هوادار استقلال مقابل تونل ورزشگاه آزادی منتظر او بودند که همین مسئله باعث شد که حسین عسگری به همراه ماموران انتظامی مانع از خروج فغانی از تونل شوند و به او توصیه کردند که تا نرفتن این هواداران از ورزشگاه فغانی از تونل خارج نشود.

هادی عقیلی كاپيتان تيم فوتبال سپاهان اصفهان با انتقاد از فحاشي هواداران استقلال به داور مسابقه، گفت: اين كار به هيچ عنوان زيبا نيست به ويژه در ماه رمضان كه براي ما بسيار عزيز است. شايد اگر اين همه فحاشي به من شده بود نمي توانستم آن را تحمل كنم اما اين موضوع يك روزه قابل حل نيست. اين برخورد ها در ماه رمضان به هيچ عنوان زيبا نيست و مطمئن باشيد اگر من بودم زمين مسابقه را ترك مي كردم.

محمد فنایی ناظر فدراسيون در بازي استقلال و سپاهان در گفتگو با ایرنا گفت: زماني كه از هفته دوم به داور اينگونه فحش مي دهند، واي به حال هفته هاي پاياني و اميدوارم فكري به حال اين مساله شود. بابت اتفاقات بسيار تلخ اين بازي و فحاشي به داور مسابقه بسيار متاسفم و متاسفانه مي بينيم هنوز ليگ در هفته دوم است اينچنين به داوران فحاشي مي شود، واي به حال روزهاي حساس اين مسابقات كه اميدوارم براي جلوگيري از اين برخوردها تدبيري شود. هزاران بار گفته اند در اين راستا فرهنگ سازي شده، اما من واقعا در اين بازي تاسف خوردم. داور هم انسان است و اشتباه براي انسان مساله اي طبيعي است. مطمئن باشيد به عنوان ناظر فدراسيون تمام فحاشي ها را در گزارش خود مي نويسم.

آندرانیک تیموریان در مورد فحاشی هواداران نسبت به داور، در گفتگو با فارس اظهار داشت:‌واقعا برای خودم و برای هواداران متاسفم، شخصیت ما باید آنقدر بالا باشد که چنین کارهایی انجام ندهیم. به هرحال یک روز داور به نفع استقلال می‌گیرد و یک روز به ضرر، اینگونه نیست که فغانی بخواهد همیشه به ضرر استقلال سوت بزند. باید خودمان را درست کنیم. این نشان دهنده شخصیت کوچک ما است حالا افراد می‌آیند و در ورزشگاه کنار دوستان می‌نشینند در حالی که لذت فوتبال چیز دیگری است واقعا برای این فوتبال متاسفم.

حسین عسگری رئیس دپارتمان داوری درباره فحاشی تماشاگران یادآور شد: این وظیفه مسئولان فدراسیون و مسئولان لیگ است که گزارش‌های خود را به افراد ذیربط ارسال کنند تا در این خصوص تصمیم بگیرند.

21. کاربر روبرو از پست مفید سدانی ها تشکر کرده است .

صفحه 469 از 470 نخستنخست ... 369419459467468469470 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)