Design & Developed BY Patira

صفحه 460 از 470 نخستنخست ... 360410450458459460461462 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,591 تا 4,600 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض آبشک: حضور در پرسپوليس برايم افتخار است

بازيکن تيم فوتبال داماش گيلان گفت: حضور در پرسپوليس برايم افتخار است اما بازيکن داماش هستم و مديرعامل باشگاه بايد اجازه جدايي‌ام را بدهد.

محمد آبشک گفت: حضور در پرسپوليس برايم افتخار است اما من بازيکن داماش گيلان هستم و امير عابديني، مديرعامل باشگاه بايد به من اجازه جدايي بدهد تا به پرسپوليس بروم. با وجود اينکه در داماش گيلان پول زيادي نگرفته‌ام اما به دليل تعصب به اين تيم و هواداران اين باشگاه بازهم قراردادم را با داماش تمديد کردم زيرا خودم را به داماش مديون مي‌دانم و در اين تيم مطرح شدم.

به نقل از فارس، وي در مورد شايعه امضا قراردادش با پرسپوليس گفت: من هيچ قراردادي با پرسپوليس امضا نکرده‌ام فقط يکي از نزديکان دايي با من تماس گرفت و پيشنهاد پرسپوليس را مطرح کرد که به او گفتم براي پيشرفت فوتبالم هم حضور در پرسپوليس خيلي مفيد است اما من با باشگاه داماش قرارداد دارم و باشگاه بايد در اين زمينه تصميم بگيرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

3. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض امسال پرسپوليس را به چالش کشيدند.

مديرعامل پرسپوليس گفت: يک سال هم که پرسپوليس را زودتر از ساير تيم‌ها بستيم، تيم را به چالش کشيدند.

محمد رويانيان که امروز مهمان برنامه ورزش و مردم بود، در ابتدا با اشاره به اينکه ماشين خارجي دوست ندارم و همواره ماشين ايراني سوار شده‌ام در اين خصوص گفت: آن زمان که رئيس راهنمايي و رانندگي بودم يا پيکان سوار مي‌شدم يا پرايد و پورشه را فتح‌الله‌زاده عليه من درست کرده است.

وي در خصوص سفرش به روسيه و حواشي که در زمان اين سفر به وجود آمد،‌گفت:‌ روبين کازان يک باشگاه تراز اول در روسيه است و براي اولين بار يک باشگاه روسي مي‌خواست با يک باشگاه آسيايي قرارداد همکاري امضا کند. ضمن اينکه دو بازيکن ايراني از پرسپوليس از جمله عليرضا حقيقي و سردار آزمون که او هم به نوعي متعلق به پرسپوليس است، در اين تيم توپ مي‌زنند. بنابراين اين سفر برنامه‌ريزي شده بود با اين حال زماني که به روسيه رسيديم از اخباري که مبني بر تغيير مديرعامل در پرسپوليس بود روي سايت‌ها بود در همان زمان مطلع شديم.

رويانيان يادآور شد: 2 روز قبل از سفر با عباسي صحبت کردم که او به من اعلام کرد قرار است کامبوزيا مديرعامل شده و من هم در هيئت مديره به پرسپوليس کمک کنم که من همانجا با اين تصميم موافقتم را اعلام کردم. در حال حاضر هم معتقدم نمي‌توان براي مسئوليت جنگيد و هر کجا که اعلام مي‌کنند بايد کار کنيم. ما سرباز وطن هستيم و اين طور به ما ياد داده‌اند. همان زمان هم به وزير گفتم چشم و مبارک است.

مديرعامل پرسپوليس تاکيد کرد: پس از زماني که در روسيه بودم مشاهده کردم عليه ما مصاحبه کرده و ترکيب هيئت مديره را عوض کرده و خودم ماندم که چرا اين مسئله در حالي که تيم‌مان را بسيار زودتر از ساير تيم‌ها از جمله استقلال بستيم، اين طور رسانه‌اي شده و در کشور پيچيد.

وي تاکيد کرد: ما تيم‌مان را قبل از 7 خرداد بستيم. فتح‌الله‌زاده خودش استاد نقل و انتقالات است و مي‌داند که 3 دروازه‌بان 7 مدافع که بيشتر آنها ملي‌پوش هستند، 10 هافبک و 4 مهاجم در ترکيب تيم به چه معنايي است. ما سرمربي را هم بسيار زود مشخص کرده و با کادر فني قرارداد بستيم. يک بار هم که پرسپوليس زود بسته شده احتياج به آرامش داشت اين طور با بحث مديريت، اين تيم را به چالش کشيدند.

رويانيان گفت: دل آدم براي هواداران و 30 ميليون نفري که به عشق پرسپوليس قلب‌شان مي‌تپد مي‌سوزد، ما فقط به هواداران مديون هستيم و زير دين هيچ کسي قرار نداريم.

وي با اشاره به اينکه هيچ حقوق و درآمدي از پرسپوليس دريافت نمي‌کند، افزود: ما را به عنوان مديرعامل منصوب کردند تا طرفداران استقلال و پرسپوليس را با بردهايي که به دست مي‌آورند شاداب نگه داريم. البته پرسپوليس که بردهاي آنچناني نداشت و در فوتبال افت هم کرديم، اما استقلال توانست جام بگيرد. با اين حال مشاهده مي‌کنيد که مردم و رسانه‌ها به مديريت ما علاقه دارند. بر همين اساس است که مي‌گويم ورود به حاشيه جديد تدبير خوبي نبود. البته باز هم تاکيد مي‌کنم شخص ملاک نيست اما در مورد مديرعامل تدبير نشد.

رويانيان در خصوص صحبت‌هاي کامبوزيا که گفته بود دايي در اندازه‌اي نيست که جوابش را بدهم، عنوان کرد: دايي را بچه‌ها هم مي‌شناسند و او آقاي گل جهان است.

مديرعامل پرسپوليس در پاسخ به سؤالي که از فتح‌الله‌زاده مبني بر بدهي‌هاي وي به بازيکنان استقلال چه مي‌شود، گفت: هم فتح‌الله‌زاده و هم من اگر در اين دنيا نتوانيم بدهي‌ها را بدهيم حتما در آن دنيا پولشان را خواهيم داد. جالب اينکه فتح‌الله‌زاده هم مدام مصاحبه کرده و مي‌گويد رويانيان 200 ميليارد پول دارد البته او کم‌لطفي هم مي‌کند چرا که ما در مواقعي به او کمک هم کرده‌ايم.

وي يادآور شد: من و فتح‌الله‌زاده را دولت آورده و خود دولت هم بايد به ما کمک کند. دولت ما را منصوب کرده تا به اين دو باشگاه خدمت کنيم و بدهي‌هاي ما هم براي دولت است. البته فتح‌الله‌زاده دوست من است و جيب من و او نداريم. مدير عامل استقلال هم نمي‌رود خارج از کهکشان راه شيري براي خودش بازيکن بياورد.

رويانيان در خصوص 3 بازيکن پرسپوليس که در اين فصل به استقلال پيوستند، گفت: اگر بتوانيم به استقلال کمک کنيم آيا اشکال خاصي دارد. البته آنها هم مي‌توانند به ما کمک کنند.

رويانيان در ادامه اظهار داشت: کل باشگاه‌هاي فوتبال در ايران مديريت هزينه مي‌کنند و هيچ باشگاهي درآمدزا نيست. چه باشگاه‌هاي صنعتي، خصوصي و چه دولتي مثل استقلال و پرسپوليس هيچ کدام بر پايه درآمد هزينه نمي‌کنند و چون درآمد ندارند از جاهاي ديگر مي‌زنند تا هزينه کنند. در نهايت هم يا ورشکست مي‌شوند يا از تسهيلات دولتي به صورت غيرمستقيم استفاده مي‌کنند.

وي تاکيد کرد: فرض کنيد يک کارخانه 4 هزار ميليارد در سال گردش مالي دارد که يک درصد آن مي‌شود 40 ميليارد تومان که اين نشان مي‌دهد مديرعامل باشگاه هر لحظه دست در جيبش کند مي‌تواند علاوه بر ريال، درهم، يورو و دلار هم داشته باشد. خود من در صادرات و واردات دست دارم و کاملاً به اين مسائل وارد هستم. بر همين اساس مديرعامل شرکت صنعتي فقط برنامه مي‌دهد و علاوه بر بودجه ساليانه به صورت مخفيانه 15 ميليارد هم مي‌گيرد که در نهايت مي‌شود 40 ميليارد.

رويانيان با اشاره به باشگاه خصوصي راه‌آهن که هيچ درآمدي ندارد،‌ گفت: زنجاني تا چه زمان مي‌خواهد اين تيم را اداره کند. امثال هدايتي و شفيع‌زاده در بخش خصوصي به کجا رسيدند. بخش خصوصي هم مي‌آيد و در نهايت نابود مي‌شود اما تيم‌هاي صنعتي که اسم خودشان را بخش خصوصي گذاشته‌اند جالب است بدانيد که دولتي محسوب شده و اينگونه برخورد مي‌کنند چرا که بخش خصوصي نياز به بازرس ندارد. بنابراين چون فقط ما دو باشگاه صد در صد دولتي هستيم يا بايد دولت بودجه‌مان را بدهد يا اجازه دهند سيستم خصوصي‌سازي را راه‌اندازي کنيم.

مديرعامل پرسپوليس گفت: نمايندگاني که در مجلس در خصوص بودجه تصميم‌گيري مي‌کنند. چون شهرستاني هستند مي‌گويند چرا بايد فقط به استقلال و پرسپوليس پول داد و ما را در مجلس قفل مي‌کنند و دولت هم که مي‌بينيد هيچ برنامه‌اي ندارند.

وي با بيان اينکه مي‌خواهم يک پيام جديد به آقاي روحاني بدهم، در اين مورد گفت: از حساب دولت 150 ميليارد تومان به ما بدهند تا با کمک شرکت‌هاي اقتصادي که تاسيس کرده‌ايم بتوانيم سالي 45 ميليارد تومان سود خالص در اين دو باشگاه به دست بياوريم که با اين حساب به هر باشگاه 22.5 ميليارد رسيده و پول دولت هم برمي‌گردد. قبلاً خود من در شغلي بودم که براي تسهيلات رانندگان تاکسي و کاميون‌دارها 1500 ميليارد تسهيلات گرفتم و معتقدم 150 ميليارد ديگر پولي نيست که در نهايت اين پول هم متعلق به دولت است و قرار است در حساب خودشان خوابانده شود. بنابراين هم ما مي‌فهميم اقتصاد چيست، اما يک حرکتي هم بايد از آن سمت انجام شود.

رويانيان تصريح کرد: در تمام دنيا تيم‌هاي ليگ برتر و دسته اول تا دسته سوم از درآمد پخش تلويزيوني بهره مي‌گيرند. البته من کاري به مبلغ اين درآمد و دعواي فدراسيون و تلويزيون ندارم اما به واقع هيچ پولي به ما نمي‌دهند. در حالي که 50 درصد از پخش تلويزيوني در سال متعلق به اين دو تيم است. در حالي مي‌گويند 15 ميليارد قرارداد بسته شده که به نظر من مي‌تواند 200 ميليارد از اين راه درآمدزايي کرد.

وي افزود: استاديوم آزادي براي شهر تهران است و اين در حالي است که تمام تيم‌ها خودشان استاديوم دارند و فقط دو باشگاه استقلال و پرسپوليس از استاديوم خصوصي بي‌بهره هستند. بنابراين مي‌توان گفت که استاديوم آزادي براي اين دو تيم است، اما جالب اينکه پولي که از بابت بليت‌فروشي به ما نمي‌دهند هيچ براي هر بازي 35 ميليون تومان هم مي‌گيرند. گناه ما چيست که در حالي که مي‌تواند از همين استاديوم آزادي حداقل سالي 20 ميليارد تومان درآمدزايي داشته باشند اين اجازه را به ما نمي‌دهند اما از سوي ديگر باشگاه‌هاي صنعتي از اين موارد هم استفاده مي‌کنند.

رويانيان عنوان کرد: ما هم مانند استقلال به بازيکنان‌مان از سال گذشته بدهکاريم و اصولا مردي بدون بدهکاري وجود ندارد.

وي در مورد قرارداد کشتي‌گيران و انتقادات غلام محمدي در خصوص عدم پرداخت بدهي‌هاي پرسپوليس به کشتي‌گيرانش گفت: ما قرارداد سه‌جانبه‌اي داشتيم که قرار بود يک بنده خدايي که اسمش را نمي‌برم 800 ميليون و ما هم 500 ميليون پرداخت کنيم که در نهايت ما 900 ميليون هزينه کرديم و طرف ديگر قرارداد يک ريال هم نداد اما چون آقايان فقط من را مي‌شناسند عليه بنده مصاحبه مي‌کنند. همين جا هم اعلام مي‌کنم آن فردي که اين مصاحبه‌ها را کرده بداند تا زنده هستم حتي يک ريال هم به او نمي‌دهم حتي اگر حکم بازداشت من را بگيرد.

مديرعامل پرسپوليس افزود: اين چه کاري است که چک‌ها را منتشر مي‌کنند آنها 60 تا 80 درصد پول‌هايشان را گرفته و بعد اين موارد را رسانه‌اي مي‌کنند و اين درحالي است که من نمي‌توانم بگويم اين آقايان چه مشکلاتي دارند. در نهايت هم از اين موارد سوءاستفاده مي‌کنند. همين غلام محمدي که اين گونه حرف مي‌زند چه بلاهايي سر تيم ما آورد و چگونه با داور برخورد کرد که تا محروميت‌ هم پيش رفت.

وي تاکيد کرد: نگران پول خرج کردن صنعتي‌ها نيستيم بلکه نگران اين هستم چرا عدالت اجرا نمي‌شود و چرا دست و پاي ما را مي‌بندند. اما آنها اين طور پول خرج مي‌کنند و چرا ديوان عدالت اداري سيستم بازرسي فقط براي ماست.

رويانيان در خصوص نشستش با سجادي گفت: نشست دوستانه‌اي بود و ما با هم دعوا نداريم.

وي در پايان گفت: با فتح‌الله‌زاده قرار گذاشتيم از اينجا بيرون رفتيم او يک مواردي را در خصوص ماندن در باشگاه به من ياد بدهد.

5. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پاسخ : ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]یدئو معارفه دایی در پرسپولیس و امضا قرار داد با این تیم

7. کاربر روبرو از پست مفید سدانی ها تشکر کرده است .

سدانی ها
    Guest

پیش فرض پاسخ : ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]aei

ویدئو مراسم معرفه و امضا قرار داد آقای گل جهان با ارتش سرخ

9. کاربر روبرو از پست مفید سدانی ها تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض دايي: تيم اصلی مان را انتخاب نکرده‌ام.

سرمربي پرسپوليس مي‌گويد هنوز تيم اصلي پرسپوليس انتخاب نشده است و طي بازي‌هاي آينده مشخص مي‌شود که چه کساني در ترکيب اصلي پرسپوليس قرار خواهند گرفت.

علي دايي پس از پيروزي تيمش مقابل استقلال خوزستان در پاسخ به اين سوال که به نظر مي‌رسيد در نيمه دوم پرسپوليس با تيم اصلي‌اش به ميدان رفته بود و در نيمه اول تيم اصلي پرسپوليس در زمين نبود اظهار کرد: تيم اصلي ما هنوز انتخاب نشده است و مشخص نيست چه بازيکني اصلي است و چه بازيکني اصلي نيست. چند بازي دوستانه ديگر هم داريم و آنجا مشخص مي‌شود که تيم اصلي ما چه کساني خواهند بود. ما در نيمه اول چند بازيکن را گذاشتيم و در نيمه دوم چند بازيکن ديگر را. ما در پرسپوليس تيم اول يا دوم نداريم. مي‌خواهيم کاري کنيم که همه عملکرد خوبي داشته باشند.

به نقل از ايسنا، او در ادامه افزود: همه بازيکنان ما در اين ديدار زحمت کشيدند. در بازي‌هاي آينده هم تلاش خواهيم کرد تا هماهنگي بين بازيکنان را بالاتر ببريم و تيمي در حد نام پرسپوليس باشيم.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که تيم رقيب پرسپوليس يعني استقلال مشغول حاشيه‌سازي عليه اين تيم شده است گفت: شايد باور نکنيد اما من صحبت تيم رقيب را در اين مدت اصلا نخوانده‌ام. ما امسال به دنبال اين حرف‌ها نيستيم و مي‌خواهيم با تمرکز به موفقيت برسيم.

او در پاسخ به اين سوال که ماجراي تغيير مديريتي پرسپوليس به کجا انجاميد بيان کرد: من از اين مسئله اطلاعي ندارم. خدا را شکر مديريت قبلي هنوز بر سر کار است و اميدوارم به کارش ادامه دهد.

دايي در ادامه افزود: ما تيم را تقريبا بسته‌ايم و با آمادگي کامل مي‌خواهيم رقابت‌هاي ليگ را آغاز کنيم.

سرمربي پرسپوليس در پايان و در پاسخ به اين سوال که شنيده شده او قرار است با حسن روحاني رييس جمهور منتخب کشور ديدار کند اظهار کرد: نه، اين مسئله صحت ندارد. اميدوارم آقاي روحاني به فوتبال کشور کمک کند اما من با ايشان ديداري نخواهم داشت. آقاي روحاني منتخب مردم است و مردم او را دوستش دارند. به همين دليل اميدوارم در کارش موفق باشد.

11. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض حسيني با 12 بخيه از بيمارستان مرخص شد.

جلال حسيني پس از زدن 12 بخيه بر روي سرش از بيمارستان مرخص شد.

سيد جلال حسيني مدافع جنگنده تيم فوتبال پرسپوليس در حاشيه بازي امروز مقابل استقلال صنعتي از ناحيه سر دچار شکستگي و سپس راهي بيمارستان شد.

به نقل از فارس، از همين رو حسيني پس از اينکه 12 بخيه بر روي سرش خورد دقايقي قبل از بيمارستان مرخص و قرار شد استراحت مطلق داشته باشد.

گفتني است به دليل خون زيادي که از سر حسيني رفته پزشکان به اين بازيکن تجويز کردند که فعلا استراحت مطلق داشته باشد و چندان به خود فشار نياورد.

13. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض پرسپوليس با 2 گل استقلال صنعتي را شکست داد.

تيم فوتبال پرسپوليس در ديداري تدارکاتي با نتيجه 2 بر صفر استقلال صنعتي را شکست داد.

تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 17:45 امروز در دومين ديدار تدارکاتي خود در تهران به مصاف استقلال صنعتي رفت. در اين ديدار پرسپوليسي‌ها موفق شدند با نتيجه 2 بر صفر حريف خوزستاني خود را شکست دهند.

به گزارش فارس، گلهاي اين ديدار در دقايق 55 و 65 توسط محمد نوري به ثمر رسيد، البته گل اول نوري بر اثر يک ضربه چيپ از پشت 18 قدم بسيار زيبا به ثمر رسيد که هواداران او را به شدت مورد تشويق قرار دادند.

گفتني است تيم فوتبال پرسپوليس در اولين ديدار تدارکاتي خود در تهران با نتيجه يک بر صفر تراکتورسازي تبريز را مغلوب کرد.

15. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض دايي: آقايان به دنبال لابي با من بودند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: برخي را به بغل پرسپوليس انداخته‌اند تا فقط يک ماه مصاحبه کنند.

علي دايي در گفت‌وگو با دوربين خبرساز شبکه خبر اظهار داشت: بدون شک با توجه به اينکه پرسپوليس و استقلال متعلق به دولت است ما هم تابع هستيم اما معتقديم بايد وزير ورزش جديد با افکارش تصميمات جديد بگيرد.

به گزارش فارس،وي افزود: به نظر شما اين عاقلانه است که در عرض يک ماه ما سه مدير‌عامل ببينيم؟ من و بچه‌هايم چه گناهي کرديم اما متاسفانه هميشه همينطور است.

دايي ادامه داد: من بعضي از آقايان را نمي‌شناسم اما اين آقايي که هر دفعه مصاحبه مي‌کند دوست داشت با من لابي کند و از طريق دوستان مشترک دو سه بار مي‌خواست با ما قرار ملاقات بگذارد که ما هم آن را رد کرديم و به همين دليل به ايشان فشار آمد. اين آقايي که اسم عجيبي دارد را نمي شناسم.

سرمربي قرمز‌پوشان خاطرنشان کرد: براي من جاي سوال است که چرا برخي ها هنوز نيامده و چيزي را نديده مصاحبه مي‌کنند. به نظرم برخي‌ها اينها را به بغل پرسپوليس انداخته‌اند و گفتند تا مي‌توانيد مصاحبه کنيد. بگذاريد به مصاحبه هاي خود ادامه دهند اما من سوالم اينجاست ايشان در فدراسيوني که بوده نه نه اسم آن را شنيدم و نه چيز ديگر.

دايي ادامه داد: ايشان مي‌گويد 20 سال در فوتبال بوده‌ام که مثل اينکه 20 سال من در زندان بوده‌ام. اصلا راست مي‌گويد ايشان 20 سال مدير بوده‌اند و من در زندان. بگذاريد تا يک ماه ديگر هرچه دوست دارند بگويند اما خوشبختانه مهم اين است که رويانيان مانده و کار خودش را با قدرت دنبال مي‌کند.

17. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض رويانيان:حضورم در پرسپوليس صفر درصد است.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از آينده‌ام خبر ندارم اما حضورم در پرسپوليس حالا يا شوخي يا جدي صفر درصد است.

محمد رويانيان در گفت‌وگو با دوربين خبرساز اظهار داشت: مسائلي وجود دارد که من نمي‌توانم زياد درباره آن صحبت کنم. نمي‌دانم فشار از کجاست که من را بردارند. همه مي‌گويند فشار از جايي بالاتر از وزارت ورزش است اما من مي‌گويم من چيزي نيستم. يک کارمند ساده وزارت ورزش هم مي‌تواند من را بردارد.

به گزارش فارس،وي افزود: برخي گزينه‌ها مطرح مي‌شود که من نمي‌توانم در مورد آنها صحبت کنم. ماجراي من مثل دامادي است که به خواستگاري رفته و بعد از او مي‌پرسند که وضعيتت چطور است او مي‌گويد 50 درصد عروسي من برگزار خواهد شد. سپس به او مي‌گويند چرا 50 درصد که او مي‌گويد من از عروس خانم خوشم آمده و حالا 50 درصد ديگر به ايشان بستگي دارد که من را قبول کند يا خير.

رويانيان ادامه داد: نمي‌دانم وضعيتم چه مي‌شود اما حضورم و ماندنم در پرسپوليس جدي يا شوخي صفر درصد است اما کارم را با قدرت پيش مي‌برم و همه چيز دست خداست ولي دوست دارم کساني هم درباره پرسپوليس مصاحبه کنند که به اين تيم بيايند و پس از اينکه آمدنشان قطعي شد صحبت‌هاي خود را اعلام کنند. من اجازه نمي‌دهم کوچکترين خدشه‌اي تا وقتي که هستم به پرسپوليس وارد شود.

19. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض دايي تسويه حساب مالياتي کرد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين امروز با حضور در اداره ماليات تسويه حساب مالياتي کرد.

علي دايي پس از تمرين امروز به اداره ماليات رفت و برگه تسويه حساب مالياتي خود را دريافت کرد.

به گزارش فارس،دايي به دليل اينکه در چند سال اخير همواره سر موقع در اداره ماليات حضور پيدا کرده اين بار هم اين کار را انجام داد و مورد تقدير مسئولان اداره ماليات به عنوان مربي که سر وقت ماليات‌ خود را پرداخت مي‌کند، قرار گرفت.

21. 2 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

صفحه 460 از 470 نخستنخست ... 360410450458459460461462 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)