Design & Developed BY Patira

صفحه 46 از 50 نخستنخست ... 364445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 494
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

manutd آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2012/13

به نــــام خدا
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

تمامي اخبار مربوط به شياطين سرخ در اين تايپيك قرار ميگيرد .

*لطفا قبل از گذاشتن خبر از تكراري نبودن آن مطمئن شويد .

*از گذاشتن اخبار به صورت پي در پي خودداري كنيد .

«با تشكر»
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

2. 10 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2012/13

نامه سرگشاده فرگوسن: لیگ برتر در دنیا بی نظیر است

این مربی باتجربه اسکاتلندی در پایان فصل گذشته، بعد از 27 سال، از هدایت شیاطین سرخ کنار رفت و به دوران پرافتخار مربیگری اش پایان داد.

سرالکس فرگوسن، سرمربی سابق منچستریونایتد، در نامه ای سرگشاده، "دگرگونی" فوتبال انگلیس را مورد ستایش قرار داد.

این مربی باتجربه اسکاتلندی در پایان فصل گذشته، بعد از 27 سال، از هدایت شیاطین سرخ کنار رفت و به دوران پرافتخار مربیگری اش پایان داد.
    او معتقد است که منچستریونایتد سمبل دگرگونی فوتبال انگلیس در طول سال های برگزاری لیگ برتر است و تجربه ای که هواداران از روزهای سیاه فجایع هیسل و هیلزبورو به دست آوردند را نیز در این موضوع موثر دانست.
    در این نامه آمده است:" فوتبال انگلیس نسبت به 27 سال قبل، بسیار بهتر شده است. در سراسر لیگ، ورزشگاه اصلا آن چیزی نبود که باید باشد. سطح بازیکنان هم اصلا در حد مطلوب نبود. کسانی که مدیریت رقابت ها را برعهده داشتند، حق پخش رقابت ها را به درستی پرداخت نمی کردند؛ هواداران رفتار مناسبی نداشتند و دولت نیز نگاه مثبتی به فوتبال نداشت.
    در آن زمان، تصویری که فوتبال از فرهنگ کشور به نمایش می گذاشت اصلا مناسب نبود. واقعا شرایط تاسف آور بود."

فرگوسن که تجربه زیادی در هدایت منچستریونایتد در رقابت های لیگ برتر و اروپایی دارد، مطمئن است که می توان لیگ برتر را بهترین لیگ دنیا دانست و رقابت شدید در صدر جدول را دلیل این ادعا دانست.
    " رقابت سالم است و آنچه در این لیگ وجود دارد، آن را از سایر لیگ های اروپایی جدا می کند. کیفیت و جذابیت لیگ برتر سال به سال افزایش پیدا می کند. هر سال قهرمانی در این لیگ دشوارتر می شود.
    همه در دنیا لیگ برتر را با شور و اشتیاق هوادارانش می شناسند. نه تنها در الدترافورد، بلکه در آنفیلد، وایت هارت لین، سنت جیمزز پارک و گودیسون پارک هم حمایت تماشاگران فوق العاده است.
    این بخشی از سنت و تاریخچه فوتبال انگلیس است."
    نامه کامل فرگوسن قرار است در چند روز آینده توسط سایت رسمی اتحادیه فوتبال انگلیس منتشر شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اولین خرید دیوید مویس, گیلرمو وارلا آشکار ساخت که احتمال دارد به مدت یک فصل به بوکاجونیورز قرض داده شود.

این بازیکن ۲۰ ساله اروگوئه ای, تنها خرید منچستریونایتد در دوران حضور مویس در تیم تا به امروز می باشد, او گفت که احساس می کند برگشتنش به آمریکای جنوبی شاید یکی از بهترین علایق او باشد.این مدافع از پنارول در ماه ژوئن امسال با مبلغ ۲/۸ میلیون پوند به یونایتد پیوست اما مویس در ترکیب کنونی خود, گزینه های زیادی در این پست دارد, پستی که رافائل, فابیو، فیل جونز و کریس اسمالینگ همه می توانند در آنجا بازی کنند.گزارش شده بود که بوکا قبل از ایکه به یونایتد ملحق شود, تمایل داشت تا وارلا را بگیرد.وارلا در مصاحبه ای که با TuttoMercatoWeb داشت گفت که به آنجا می رود : راه حل خوبی است, من می توانم به شکل متداوم به مدت یک سال بازی کنم, همیشه به فکر برگشتن به یونایتد خواهم بود, تیمی که اعتقاد بسیاری به من دارد.عملکرد وارلا در مدتی که به طور آزمایشی در کرینگتون بود, تیم منچستریونایتد را تحت تاثیر قرار داد, به همین دلیل, یونایتد قراردادی ۵ ساله با این بازیکن منعقد کرد, او پس از امضای قرارداد به ترکیب تیم زیر ۲۰ ساله های اروگه برای شرکت در جام جهانی این رده سنی در ترکیه ملحق شد.

6. کاربر روبرو از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

اسطوره منچستریونایتد لو ماکاری از وین رونی خواست تا تصمیم خودش مبنی بر اینکه آیا او می خواهد باشگاه را ترک کند یا نه را علنی کند.این گلزن انگلیسی یکی از داغ ترین سوژه های نقل و انتقالات تابستان امسال محسوب می شود و هنوز وضعیت او مبنی بر اینکه در یونایتد می ماند یا به چلسی می رود, روشن نشده است.ماکاری, که ۱۱ سال در یونایتد توپ زده است, به مربی سابق دروازه بانی, تونی کوتون گفت که چه کسی رونی را می شناسد, به او گفت که این مهاجم می خواهد در یونایتد بماند.علی رغم اینکه این هافبک پیشین گفت که زمان آن رسیده تا این بازیکن ۲۷ ساله تصمیمش را علنی کند و شهرتش را در بین هواداران با خطر مواجه کند.او گفت: اگر او می خواهد بماند, باید بعضی چیزها را درست کند و بداند کجا قرار دارد و این حق را به همه هواداران یونایتد در سراسر جهان بدهد که بدانند او می خواهد برای منچستریونایتد بازی کند.“او باید بیاید و بگوید چه احساسی دارد. این شرایط برای سرمربی خوب نیست, همینطور برای باشگاه نیز خوب نیست و جلوتر از همه برای وین رونی نیز خوب نیست.”ماکاری اضافه کرد که این داستان جنجالی مانعی در راه آماده سازی یونایتد برای آغاز فصل جدید لیگ برتر نمی باشد.

8. کاربر روبرو از پست مفید shiv.vandersar تشکر کرده است .

sss

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

بازیکن باتجربه منچستریونایتد, ریو فردیناند آشکار ساخت که در نظر دارد پس از آویختن کفش های خود, وارد پست سرمربیگری شود.

فردیناند که بازی قدردانی از او هفته آینده برابر سویا برگزار خواهد شد, قصد دارد تا مدرک مربیگری خود را امسال دریافت کند همزمان با اینکه در هنگامی که از بازی کردن بازنشسته خواهد شد, گزینه های پیش روی خود را سبک, سنگین خواهد کرد.این بازیکن ۳۴ ساله آشکار ساخت که علاقه دارد تا در آینده پست مربیگری بپذیرد اگر فرصت مناسبی پیش بیاید.ریو فردیناند در مراسم رونمایی از کتاب جدید خود با نام “ریو: یک دهه شیاطین سرخ بودند” گفت: من می خواهم به خودم فرصتی در پست مربیگری بدهم. این راهی است که اگر کسی به من شغلی پیشنهاد کند, من این توانایی را دارم تا آن را انجام دهم.”“من هنوز نمی دانم که آیا می خواهم چنین کاری انجام دهم یا برای این کار خوب هستم.”“اما من فکر می کنم چیزی وجود دارد که مرا به فوتبال برمی گرداند.”“من کلاس های مدرک مربیگری را از سه سال قبل شروع کرده ام, اما من مشکلاتی با مصدومیت کمرم داشتم, بنابراین نتوانستم این کلاس ها را ادامه دهم.”“من می خواهم دوباره امسال این کلاس ها را شروع کنم و سپس امیدوارم پس از اینکه بازنشسته شدم من می خواهم مدرک مربیگری را داشته باشم.”“ممکن است یکی از تیم های جوانان ما باشد, زیر ۲۱ ساله ها یا تیم دیگری, من هنوز نظری در این باره ندارم.”کتاب جدید ریو فردیناند از تاریخ ۹ آگوست برای فروش در اختیار علاقه مندان خواهد بود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

نام رابین فان پرسی بازیکن منچستریونایتد در صدر لیست پرفروش ترین پیراهن های لیگ برتر قراردارد.

نام رابین فان پرسی در صدر لیست پرفروش ترین پیراهن های لیگ برتر قراردارد, اما نکته جالب توجه این مسئله است که نام گرت بیل بازیکنی که رئال مادرید ۸۷ میلیون پوند برای گرفتنش پیشنهاد داده است, در رده بندی ۱۰ نام برتر قرار ندارد.رابین فان پرسی در اولین فصل حضورش در منچستریونایتد, فصل خاطره انگیزی را پشت سر گذاشت, او پس از کسب کفش طلای بهترین گلزن لیگ را از آن خود کرد, به همراه یونایتد, جام را از منچسترسیتی پس گرفتند.اکنون این بازیکن هلندی می تواند مدعی این مسئله باشد که محبوب ترین بازیکن در لیگ برتر می باشد پس از اینکه بیشترین فروش پیراهن در سراسر جهان بالاتر از ستاره های دیگر لیگ برتر انگلستان, از آن این ستاره شیاطین سرخ شد.اما تنها نامی که به نظر می رسد جایش در رتبه های بالایی این جدول خالی می باشد, گرت بیل است که احتمال دارد در روزهای آتی گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال لقب گیرد.

علاوه بر رابین فان پرسی سه بازیکن دیگر منچستریونایتد نیز در رتبه های بالای جدول قرار دارند. در رتبه دوم ستاره تیم ملی انگلستان وین رونی قرار دارد, در مکان سوم ستاره ژاپنی یونایتد شینجی کاگاوا قرار دارد.سرجیو آگوئرو تنها بازیکنی است که نام منچسترسیتی را در این لیست نمایان می کند.در اوایل فصل, فان پرسی توفانی به پا کرد و در صدر لیست پرفروش ترین پیراهن در پادشاهی انگلستان قرار گرفت با ثبت این آمار که ۲۵ درصد از هواداران فوتبال در انگلستان پیراهن این بازیکن هلندی را به تن می کنند.اندی آنسون مدیر اجرایی سایت کیتبگ گقت: رابین فان پرسی بازکنی در سطح جهانی است و عملکرد بی نظیر او منجر به این شده است که یکی از محبوب ترین بازیکنان لیگ برتر شود.“پس از انتقال به منچستریونایتد در تابستان امسال, جای تعجب نیست که طرفداران فوتبال در بریتانیا خوشحال هستند که با خرید پیراهن او با نام و شماره او, حمایت خود را نشان دهند.”در جدول پایین شما می توانید لیست ۱۰ بازیکنی که رفروش ترین پیراهن را در لیگ برتر داشتند, مشاهده کنید :

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

کریک می گوید که بازیکنان می خواهند از این هفته شلوغ برای افزایش آمادگی بیشترین استفاده را بکنند، در حالی که نیم نگاهی نیز به بازی سوانسی دارند.
    شیاطین سرخ دیروز به سوئد سفر کردند تا امشب با AIK بازی کنند، در حالی که در این هفته بازی بزرگداشت فردیناند با سویا و بازی جام خیریه با ویگان را نیز در پیش دارند. بعضی از بازیکنان در کمپ تمرینی منچستر به تمرینات ادامه می دهند و بازیکنانی مانند ویدیچ و نانی که تور آسیایی را از دست دادند،‌همراه تیم به سوئد رفتند. کریک معتقد است بازی با AIK که در نیمه های لیگ داخلی کشورشان قرار دارند، فرصت خوبی است که خودشان را برای بازی با سوانسی محک بزنند.
    “الان وقتی است که ما واقعا باید به بازی اول لیگ فکر کنیم. ما چند روزی است که از قسمت اصلی تور پیش فصل برگشته ایم و همه بازیکنان حالا به اولین بازیمان با سوانسی فکر می کنند. ما باید برای هر بازی آماده باشیم وبازی با AIK فرصت خوبی است تا بازیکنانی که اخیرا کمتر بازی کرده اند و نیاز به بازی دارند، در این میدان خودشان را محک بزنند. این بازی به آمادگی ما کمک می کند. این بازی ها همیشه یک تست خوب است چون با تیمی بازی می کنیم که نسبتا آماده است در حالی که ما در حال آماده سازی خود هستیم. هدف ما از این بازی همین است. ما می خواهیم مطمئن شویم که خوب بازی می کنیم. ما به خودمان ایمان داریم و می خواهیم تیم را در مسیر درست قرار دهیم. می خواهیم مطمئن شویم برای بازی اول لیگ آماده ایم. هفته شلوغ اما مهمی را در پیش داریم.”

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

درن فلچر، هافبک یونایتد، تایید می کند که نگران است شیاطین سرخ رونی را از دست بدهند.

یونایتد روز دوشنبه اعلام کرد که پیشنهاد دوم چلسی برای رونی را رد کرده است. اما فلچر که مدتهاست به دلیل بیماری روده دور از میادین به سر می برد، نگران است که یونایتد در صورت انتقال رونی به لندن ضعیف شود.“این چیزی نیست که من می خواهم. شما نگران رفتن رونی می شوید زیرا او بازیکن فوق العاده ای است. ما همه چیز را به وین و باشگاه واگذار کرده ایم. اما من شخصا دوست دارم رونی بماند چون او برای یونایتد فوق العاده بوده است و سهم بزرگی از موفقیت های ما در این ۹ سال به او تعلق دارد. به همین دلیل من می خواهم او بماند تا ما با کمک هم موفقیت های بیشتری برای یونایتد به دست بیاوریم.”منچستریونایتد به تازگی دو پیشنهاد برای فابرگاس ارائه کرد که توسط بارسا رد شد. فلچر می گوید: “فابرگاس بازیکن بزرگی است و یونایتد همیشه با بازیکنان بزرگ لینک شده است. این سنت باشگاه است. همیشه بازیکنان بزرگ می آیند تا به ترکیب فوق العاده ای که داریم اضافه شوند.”در حالی که یونایتد هنوز موفق به خرید بازیکن بزرگی نشده است، رقبای او یعنی چلسی و سیتی خریدهای خوبی داشته اند. اما فلچر به این موضوع اهمیت زیادی نمی دهد: “ما داریم درباره قهرمان انگلستان صحبت می کنیم پس زیاد جای نگرانی نیست. ما فصل گذشته قهرمان لیگ شدیم در حالی که حذفمان از لیگ قهرمانان نیز به دلیل تصمیم اشتباه داوری بود. اگر ما بازیکن جدیدی هم نخریم من معتقدم با ترکیب فعلی می توانیم به موفقیت برسیم.”

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

دروازه بان جوان منچستریونایتد بن آموس علاقه دارد که از دروازه بان شماره یک تیم, دیوید دخیا, چیزهایی بیاموزد. دخیا در فصل گذشته واکنش های فوق العاده ای را انجام داد. اکنون, بن بهترین این واکنش ها را می شمارد…

مهار ضربه کنترائو

واکنشی به شکل ضربه قیچی

برابر رئال مادرید, سانتیاگو برنابئوبن:این واکنش عجیب بود! اما, اگر با انصاف قضاوت کنیم, او از گل شدن توپ جلوگیری کرد. حتی فکر کردن به انجام چنین کاری, حرکت نابغانه ای بود. اما احتمالا غریزی بود. او نمی توانست به انجام چنین حرکتی فکر کند – آن اتفاق تنها واکنش او در کسری از ثانیه بود. مردم بسیاری نظراتی درباره اینکه چطور یک دروازه بان باید بازی کند, دانرد اما اگر شما توپ را از رفتن به دروازه دور نگه دارید, به معنای انجام تمام کارها است.

رام کردن شوت تورس

برابر چلسی, استمفورد بریج
    بن: واقعا واکنش خوبی بود, به احتمال زیاد به خوبی واکنش اول او در بازی برابر رئال مادرید. در آن شرایط, تورس می توانست به هر زاویه ای ضربه بزند – می توانست توپ را به بالای سر او بندازد تا به تیر دور برود یا همانطور که انجام داد, به تیر نزدیک – بنابراین او باید به اندازه کافی منتظر بماند تا با توپ تماس داشته باشد و ببیند ضربه سرش را به کجا بفرستد. شما از او انتظار داشتید که به تیر دور ضربه را بزند اما تیر نزدیک را هدف قرار داد و دیوید با مهار دست قوی توپ را دور کرد.……

رویز اندوهگین

تصویر متحرک است برای لود شدن کامل آن صبر کنید
    برابر فولام, کراون کوتیج
    بن: در آن موقع من فکر نمی کردم او توپ را لمس کرده باشد. من در نیمکت بودم و فکر کردم توپ به تیر خورده است. اما زمانی که شما آن صحنه را دوباره می بینید, تشخیص می دهید که چه واکنش خوبی بود.

پاهایی که در مسیر قرار داشتند

برابر تاتنهام, وایت هارت لین
    بن: او شروع به حرکت به یک سمت کرد و سپس او به اندازه کافی سریع بود تا عکس العمل نشان دهد و به پاها و بازو های خود اعتماد داشته باشد – من حقیقتا نمی دانم او با کدام بخش از بدنش توپ را گرفت – و از دروازه دور شد. دوباره, اگرچه, او دفعات بسیاری در موقعیتی مشابه در تمرین قرار گرفته بود و در بازی ها به طور غریزی این حرکت را انجام می داد. من می دانم که تاتنهام با گل تساوی بخشی که در دقایق پایانی به ثمر رساند, بازی را تمام کرد اما در آن لحظه از بازی واکنش بزرگ . مهمی بود.……

دانلود ویدیو این ۵ واکنش دخیا

وای یعنی این عکس اخریه خداااااای عکسه ها

ویرایش توسط shiv.vandersar : 08-07-2013 در ساعت 05:45

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

کارهایی در زندگی هستنتد که شما انجام می دهید چون فکر می کنید واجب هستند. همه ما هر روز مسواک می زنیم تا هم از خراب شدن دندان هایمان جلوگیری کنیم، هم هنگام لبخند زدن سفیدی دندان هایمان مشخص شود. برای منچستریونایتد، خرید یک هافبک، یکی از همین کارهای واجب است. سران یونایتد باید بدانند شوخی فصل نقل و انتقالات، دیگر بامزه نیست!
    در حالی که منچستر سیتی خریدهای زیادی انجام داده، یونایتد همچنان بیکار است. آنها وارلا را خریده اند (که فقط یک بازی در لیگ برای تیم سابقش انجام داده) و زاها را به خدمت گرفته اند که یک وینگر است. اما هنوز از هافبک خبری نیست.آخرین هافبکی که یونایتد خرید، هارگریوز در سال ۲۰۰۷ بود. اگر هارگریوز هم اکنون در یونایتد بازی می کرد، باز هم جای توجیه داشت اما او دیگر حتی فوتبال بازی نمی کند! اسکولز بازنشسته شده و فلچر بیمار است، اما یونایتد همچنان نگاه می کند و نگاه می کند. در همین مدت چلسی خینکل و شورله را خریده است و یونایتد منتظر است تا ببیند چه می شود.اولین ناکامی این فصل نقل و انتقالات، عدم خرید تیاگو بود. مبلغ جدایی زودهنگام او خیلی مناسب بود. اما وودوارد و مویس آنقدر معطل کردند تا گواردیولا هم خواهان تیاگو شد و خیلی زود او را به خدمت گرفت. یونایتد به یک هافبک نیاز دارد. این حرفها تکرار مکررات است. اما همه ما می دانیم که نباید انتظار زیادی از اندرسون داشته باشیم. اگر تیاگو مد نظر سران یونایتد نبود، پس چرا خبر خرید او اینقدر رسانه ای شد، و اگر بود، چرا برای خرید او کند بودند؟بعد از تیاگو، گزینه های ممکن، فابرگاس و فلینی بودند. هر دوی آنها می توانند نیازهای یونایتد را برآورده کنند. اما باز هم تعلل! ما خیلی راحت می توانیم بازیکنی نخریم، و یک دست تی شرت و شورت و جوراب تیم را داخل زمین بگذاریم و منتظر باشیم کسی بیاید آن را بپوشد!خرید فلینی آسان تر به نظر می رسد. اورتون در صورت دریافت مبلغ قیمت واقعی این بازیکن، او را می فروشد و فلینی مطمئنا از فابرگاس ارزانتر است. از طرف دیگر، فابرگاس از فلینی خیلی بهتر است. او تجربه خیلی زیادی دارد، در دو تیم مطرح اروپایی بازی کرده و یک هافبک در کلاس جهانی است. اما هنوز مشخص نکرده که می خواهد در بارسا بماند یا می خواهد به یونایتد بیاید تا جایش را در ترکیب اسپانیا در جام جهانی فیکس کند.یونیاتد باید تا حالا فهمیده باشد که خلاء میانه میدان آنها قابل چشم پوشی نیست. اما معلوم نیست چرا فکر اساسی برای این موضوع انجام نمی دهند. رئال مادرید مطمئنا تا آخرین روز نقل و انتقالات خرید گرت بیل را پی گیری خواهد کرد، در حالی که آنها دو هافبک جوان و خوب یعنی ایسکو و ایارامندی را خریده اند! اگر یونایتد هافبکی بخرد، او پیش فصل را از دست داده است و فرصتی نداشته که هم تیمی هایش را بشناسد و با تاکتیک ها و برنامه های مربی آشنا شود. این همه تعلل برای خرید هافبک، نه تنها کار غیر عاقلانه ای است، بلکه به طور خطرناکی غیر حرفه ای می باشد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928

منچستریونایتد در آخرین بازی تور پیش فصل خود که توسط Aon برگزار شده، مقابل AIK سوئد با تساوی ۱-۱ متوقف شد.تک گل تساوی بخش یونایتد را هنریکوئز جوان ۱۹ ساله به ثمر رساند. این در حالی است که نانی در دقیقه ۳۰ بازی و ایونز در نیمه دوم به دلیل مصدومیت زمین را ترک کردند.بدین ترتیب تور پیش فصل یونایتد به پایان رسید و آنها قبل از شروع لیگ تنها دو بازی مقابل سویا (بزرگداشت ریو) و ویگان (جام خیریه) را پیش رو دارند.

صفحه 46 از 50 نخستنخست ... 364445464748 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع