Design & Developed BY Patira

صفحه 453 از 470 نخستنخست ... 353403443451452453454455463 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,521 تا 4,530 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض باقری: با شخصیت مهدوی‌کیا بازی کردند/ لااقل برای علی کریمی یک خداحافظی درست بگیرید!

کریم باقری به شدت تحت تأثیر نوع خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا قرار گرفته است.

شماره 6 تاریخی پرسپولیس، می‌گوید: «وقتی مهدی آنطور خداحافظی کرد، خیلی حرص خوردم.» او یک روز پس از آن شکست تلخ و همین‌طور خداحافظی کریمی و مهدوی‌کیا، درباره این سه اتفاق مهم حرف می‌زند. حرف‌هایی که می‌تواند تأثیرگذار باشد.
    *بعد از شکست پرسپولیس در همه محافل از این تیم انتقاد می‌شود. بیشتر انتقادها هم متوجه یحیی گل‌محمدی است. خودتان بهتر از ما می‌دانید.
    به هر حال می‌دانیم از اول فصل چه اتفاقاتی برای پرسپولیس افتاد. مربی که آمد و کار کرد و وسط‌های فصل جایش را به مربی جدید داد. پرسپولیس هم الان چند سالی است که با این روند تغییرات مدیریتی و کادر فنی مواجه است. همه می‌دانند بی‌ثباتی در این دو بخش، دلایلی است که هر سال به پرسپولیس لطمه زده است. امسال هم پرسپولیس در لیگ خیلی بد بود. بد شروع کرد ولی بعد بهتر شد. هر چند نتوانست رتبه خیلی خوبی به دست بیاورد ولی در طرف مقابل، جام حذفی بود. خیلی خوب خودش را بالا کشید و تا فینال، بازی‌های خوبی انجام داد ولی خب در فینال باید یک تیم برنده می‌شد و آن تیم هم سپاهان بود. آنها منطقی فوتبال بازی کردند. به هر حال پنالتی‌زن‌های آنها بهتر بودند و نهایتاً از این موضوع استفاه کردند و برنده شدند.
    *شما به عنوان کسی که نظراتش مورد قبول پرسپولیسی‌هاست، می‌پذیرید ارنج گل‌محمدی بد بود؟
    اینها حرف‌های بیرون است. همه بیرون می‌نشینند و نظرات‌شان را می‌دهند ولی باید دید گل‌محمدی که تیم را تمرین می‌دهد، چه جوابی برای ارنجش دارد. مطمئناً او پاسخ‌های محکمی می‌دهد و دلایل خودش را برای ارنج و تعویض‌هایش دارد.
    *ما دوست داریم نظر شما را بدانیم.
    من نمی‌توانم نظر بدهم چون قرار نیست ما بخواهیم نظر بدهیم و نظراتمان را به سرمربی تیم دیکته و تحمیل کنیم. در همه جای دنیا رسم است که سرمربی حرف اول و آخر را می‌زند. نظر من هم برای ارنج‌ها مهم نیست. تیم بازی‌اش را کرده و تمام شده. صحبت کردن من هم دردی را دوا نمی‌کند.
    *نحوه گرم کردم مهدی مهدوی‌کیا از اواسط نیمه اول و دیر آمدنش به زمین و در نهایت خداحافظی‌اش، دل همه پرسپولیسی‌ها را شکست. نظر شما چیست؟
    من هم قبول دارم. مهدی حقش این نبود که با این شرایط از فوتبال خداحافظی کند و بخواهد با این خداحافظی کنار بیاید. ما نباید با سرمایه‌های فوتبال خودمان چنین برخوردی کنیم. نباید آنها را اینطور کنار گذاشت. متأسفانه این هم رویی از فوتبال ماست. با بازیکنان محبوبش اینطور برخورد می‌کنند.
    *اما در این مورد هم خیلی‌ها گل‌محمدی را مقصر می‌دانند و می‌گویند نباید دقیقه 115 مهدی را به زمین می‌آورد.
    این نظر من و شماست. معمولاً در همه جای دنیا وقتی بازیکنی می‌خواهد خداحافظی کند، برای او یک بازی خداحافظی خوب می‌گیرند ولی اینکه بازیکنی بخواهد در فینال بازی کند، شاید در خیلی جاها باب نباشد. من می‌گویم در ایران همه چیزمان غلط است. دو هفته است نفهمیدیم چطوری است. اول گفتند نمادی خداحافظی می‌کند. بعد می‌گویند بازی هامبورگ و در آخر هم شد همین بازی فینال. این مسائل باعث شد تمرکز مهدی و سرمربی تیم به هم بریزد چون برنامه‌ریزی غلط است. در نهایت همه اینها موجب که با شخصیت مهدی بازی شود.
    *بازیکنان پرسپولیس هم کار زشتی نکردند؟
    چرا؟
    *چون مهدی را همراهی نکردند.
    من گفتم، همه چیز اشتباه بود. آنها هم باخته بودند و رفتند رختکن. از هر کدام هم بپرسی، همین را می‌گویند که ناراحت بودیم و رفتیم به رختکن تیم.
    *خود شما در آن دقایق چه احساسی داشتید؟ حرص نخوردید؟
    مگر می‌شود حرص نخورم؟ معلوم است که نحوه خداحافظی مهدی خیلی بد بود و واقعاً حرص خوردم.
    *شما چه پیشنهادی برای خداحافظی مهدی داده بودید؟
    ما صحبت‌هایمان را کرده بودیم ولی واقعاً نمی‌دانستم بعد از این همه حرف و حدیثی که شد، مهدی قرار است کی، کجا و چطور خداحافظی کند. خودمان هم مانده بودیم خداحافظی او به چه شکل خواهد بود.
    *الان پرسپولیس مدت‌هاست جام نگرفته است. شما چه نسخه‌ای برایش می‌پیچید؟
    پرسپولیس با حرف زدن درست نمی‌شود. پرسپولیس اسمش بزرگ است ولی باید در زمین هم این بزرگی را نشان دهد و اسم‌هایش بزرگ باشند.
    *خود شما بودید، ارنج یحیی را می‌گذاشتید؟
    گفتم که نظر من مهم نیست. چه بسا من سرمربی بودم ارنج متفاوتی را می‌گذاشتم ولی نظر من مهم نیست.
    *شما قبول ندارید اگر گل‌محمدی ارنج و تعویض‌های مناسب‌تری داشت، در چنین روزی می‌توانست باعث قهرمانی پرسپولیس شود؟
    همه کاسه و کوزه‌ها را سر گل‌محمدی شکستن درست نیست. انتقادها سرجای خودش. همه اینها وجود دارد ولی من فکر می‌کنم گل‌محمدی باید جواب شما را بدهد چون خودش مسئول کارهایش است.
    *یکی از اعضای هیأت مدیره گفته رویانیان و گل‌محمدی باید همین امروز استعفا بدهند و بروند.
    من کاری به استعفا و این چیزها ندارم. الان یک بازی دیگر مانده. تصمیمی نمی‌شود گرفت. فصل تمام شد، می‌توانند تصمیم‌های لازم را بگیرند.
    *خداحافظی علی کریمی هم همه را شوکه کرد. ظاهراً در رختکن با شیرینی، سرپرست تیم درگیر هم شده. به خبرنگاران هم گفت که پرسپولیس را به دایه‌های مهربانتر از مادرش می‌سپارم. ظاهراً منظورش به او بوده.
    ببیند من وسط‌های حرف علی کریمی رسیدم رختکن. سعی کردم علی را آرام کنم. بعد هم کمی با او حرف زدم. آرامش کردم. رفت دوش گرفت و بعداً فهمیدم موضوع خداحافظی‌اش پیش آمده است. روز بعد از بازی این را شنیدم. نمی‌دانم چرا چنین تصمیمی گرفت. شاید در عصبانیت این تصمیم را گرفته است ولی اگر علی هم تصمیم به خداحافظی گرفته، باید به نظرش احترام گذاشت و لااقل برای او یک بازی خداحافظی خوب گرفت.
    *هواداران پرسپولیس که بدان شکل دراز کشیده بودند روی صندلی‌ها، بعد از شکست ناراحت‌کننده بود. شما چه حرفی برای آنها دارید؟
    این بندگان خدا همه تلاش خودشان را کردند و حق‌شان این نبود. تماشاگران پرسپولیس واقعاً نمونه هستند. حتی دیدیم استقلال در کورس بود ولی همیشه تعداد تماشاگران پرسپولیس از آنها بیشتر بود و بهتر از تیم خودشان حمایت کردند. فکر می‌کنم از دست دادن جام و این ناکامی، مزد زحمات تماشاگران ما نبود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

3. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض پروین: کریمی در نبود دژاگه می‌توانست بال و پر فدراسیون را بگیرد/ مهدی غریبانه رفت.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من مهدی مهدوی کیا غریبانه خداحافظی کرد.

پس از بازگشت از مالزی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که این افتخار نصیب من شد که بعد از 32 قهرمانی این یک جام را در کلکسیون افتخارات‌مان که واقعاً جایش خالی بود را پُر کنیم. من 10 بار گفته‌ام و 100بار هم می‌گویم این افتخار برای مملکتم است و من هم به عشق این مملکت و این مردم به این سفر رفتم و جامم را گرفتم.
    وی افزود: اما این سفر نکات زیادی را گوشزد کرد که ما باید در کشور خودمان بال و پر پیشکسوتان را بیشتر بگیریم. من نماینده همه افرادی بودم که در این فوتبال زحمت کشیدند و جا دارد مجدداً از حشمت مهاجرانی و حسن حبیبی که گردن من حق دارند تشکر داشته باشم. پروین تاکید کرد: اما این مردم بودند که همیشه گردن من حق دارند و واقعاً به خاطر آنها است که همیشه می‌گویم انشالله فوتبال ما سرافکنده نشود. اکنون هم دعا می‌کنم انشالله تیم ملی به هر قیمتی که شده به جام جهانی برود. چون اگر این اتفاق نیافتد همه ضرر می‌کنیم. پروین در خصوص شکست پرسپولیس مقابل سپاهان در جام حذفی گفت: گفته بودم سپاهان تیم خطرناکی است اما بچه‌ها همه زحمت خود را کشیدند. می‌خواستیم با ایرانی‌ها پس از قهرمانی پرسپولیس در یک قهوه‌خانه جشن کوچکی بگیریم و همه دور هم چند دقیقه‌ای باشیم که متاسفانه این اتفاق رخ نداد. البته مالزی هم خداوکیلی پرسپولیسی زیاد دارد اما نشد و انگار خدا نمی‌خواست این اتفاق بیافتد. وی افزود: هر وقت که فوتبال به ضربات پنالتی بکشد اما و اگر در آن دخیل می‌شود و پیش‌بینی برد و باخت سخت می شود. ما باید در همان 120 دقیقه کار را تمام می‌کردیم. بد نبودیم اما شکست در 10 دقیقه آخر یک کم سنگین بود. ولی از همین‌جا به همه بچه‌ها و گل‌محمدی خسته‌نباشید می‌گویم. پروین گفت: اما اگر راستش را بخواهید وقتی از تلویزیون رنگ و رخ هواداران را دیدم واقعا یخ زدم. نمی‌دانم این بنده‌خداها چطور به خانه رفتند. واقعاً می‌توانست روز یکشنبه یک روز خوبی برای ما باشد اما تمام شد و بنده خدا این مهدی(مهدوی‌کیا) هم غریبانه رفت. وی افزود: ‌شنیدم علی کریمی هم خداحافظی کرده، او تصمیمش را گرفته اما واقعاً عجیب بود. علی برای فوتبال این مملکت زحمات زیادی کشیده اما وقتی خداحافظی او را در مالزی شنیدم شوکه شدم. من دلیلش را نمی‌دانم اما علی آنقدر باتجربه است که همیشه بهترین تصمیم‌ها را می‌گیرد و باید ببینیم دلیل تصمیم او چه چیزی بوده اما کریمی جزء بازیکنانی است که به نظرم تکرار شدنش در فوتبال ایران خیلی کم پیش می‌آید. به نظرم در نبود اشکان دژاگه، علی می‌توانست بال و پر فدراسیون را بگیرد اما نشد. انشالله باید ببینیم می‌شود نظرش را عوض کرد یا خیر! پروین خاطرنشان کرد: من برای مهدی هم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم این بچه بتواند در آینده فوتبالی‌اش موفق شود. خیلی دوست داشتم با خداحافظی بر روی کول بازیکنان چهارگوشه زمین را ببوسد و برود اما باخت مقابل سپاهان همه را شوکه کرده بود و نشد. وی در پایان در خصوص اتفاقاتی که در مالزی برایش افتاد و یک نفر به عنوان بدلش در کوالالامپور پیدا شد، نیز خاطرنشان کرد: برای سفر به مالزی تصمیم گرفتم رضا ریاضتی را که یکی از خبرنگاران خوب و با تجربه است همراه خودم به مالزی ببرم اتفاقاً این بنده‌خدا خیلی برایم زحمت کشید، این بنده‌خدا که قرار بود همراه من بیاید بنابر دلایلی 8 ساعت زودتر از من به مالزی رسید و مورد استقبال یکی از بچه‌های ایرانی در آنجا قرار گرفت. سپس نمی‌دانم چه اشتباهاتی شده بود که به یک‌باره ما فهمیدیم گفتن بدل پروین آمده، ما که چیزی ندیدیم حتی موقعی که می‌خواستند گذرنامه من را چک کنند چهل و پنج دقیقه دقت کردند تا ببینند من پروین هستم یا نه! حتی باید این را اعلام کنم که وقتی به هتل و اتاقم هم رفتم دیدم خبری نبود، حالا شاید قبل از ورودم اتفاقی رخ داده است، اما باید اعلام کنم که واقعاً مقصر ریاضتی که همراه من بود، نبود. وی در خصوص عدم استقبال از وی در فرودگاه امام خمینی(ره) ازسوی مسئولان باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال نیز گفت: از هیچ‌کس انتظار نداشتم، بالاخره 4 و 5 صبح از فرودگاه بیرون آمدم و همین‌که دختران و بچه‌هایم را دیدم یک دنیا برایم ارزش داشت اما دست مسئول فدراسیون درد نکند چون خیلی زحمت کشیدند.

5. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض گل‌محمدي: پرسپوليس بزرگ است و بزرگ مي‌ماند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرسپوليس بزرگ است و هميشه بزرگ مي‌ماند و اين فراز و نشيب‌ها هرگز از بزرگي پرسپوليس کم نمي‌کند.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، گل‌محمدي پس از ملاقات همايون بهزادي گفت: همايون بهزادي يکي از بزرگان و بنيانگذاران پرسپوليس است که همه اهالي فوتبال از صميم قلب ايشان را دوست دارند.

وي افزود: بهزادي در همه اين سال‌ها هيچ گاه از تيم پرسپوليس و مربيانش انتقاد نکرده و در سخت‌ترين شرايط پشتيبان و حامي پرسپوليس و هواداران بوده است که اين موضوع هرگز از ذهن هواداران پرسپوليس پاک نخواهد شد. بهزادي ثابت کرده که پرسپوليس را مثل فرزندانش دوست دارد. امروز هم جاي اميدواري بود که دستگاه تنفس مصنوعي را برداشته بودند اما حالِ سرطلايي هواداران پرسپوليس چندان مساعد نبود و نمي‌توانست صحبت کند. زماني که بنده به بيمارستان دي رفته بودم آتيلا حجازي و احتشام‌زاده کاپيتان اسبق تيم ملي تنيس روي ميز نيز به عيادت همايون خان آمده بودند و طي روزهاي اخير خيلي‌ها سعي کردند با عيادت از بهزادي وي را تنها نگذارند. اميدوارم آقاي بهزادي سلامتي خودش را هر چه زودتر به دست آورده و سايه‌اش بالاي سر پرسپوليس و هواداران باشد.

گل‌محمدي درباره اظهارنظر دستيارش مجتبي حسيني درباره علي پروين گفت: مجتبي تحت فشار و ناراحتي اين حرف‌ها را زده و من ناراحتي خودم را از چنين مصاحبه‌اي به خودش هم گفتم. در حال حاضر سرمربي مستعفي پرسپوليس هستم اما احترام به علي پروين نه تنها به عنوان عضو هيئت مديره و رئيس کميته فني بلکه به عنوان يکي از بزرگان فوتبال کشورمان بر همه ما واجب است و مجتبي حسيني هم بدون تعارف نبايد اينگونه درباره علي آقا صحبت مي‌کرد.

وي ادامه داد: پرسپوليس را در رتبه دوازدهم جدول تحويل گرفتم. به هر حال وقتي پرطرفدارترين تيم آسيا در چنين جايگاهي قرار گيرد، طبيعي است که مشکلات فني، روحي، رواني و حاشيه‌اي زيادي به وجود آمده باشد. در آن شرايط ما به لطف خدا، حمايت هواداران و باشگاه و زحمات بازيکنان توانستيم در اولين گام تيم خوب ملوان را با شش گل شکست دهيم و در ادامه نيز با برتري‌هاي پر گل مقابل نفت تهران و سايپا اميد را به تيم برگردانيم.

سرمربي مستعفي پرسپوليس با بيان اينکه در ديدار برگشت مقابل سپاهان نيز بهترين بازي، عملکرد و نتيجه پرسپوليس در سال‌هاي اخير مقابل اين تيم مدعي را رقم زديم، عنوان کرد: در دربي برگشت مقابل استقلال هر چند پيروز نشديم اما به گواه همه کارشناسان اين پرسپوليس بود که در توپ و ميدان مسلط بود. به گفته چهار کارشناس داوري، سه پنالتي پرسپوليس ناديده گرفته شد. ما در جام حذفي علاوه بر برتري پر گل مقابل ملوان و نفت تهران توانستيم ذوب آهن و داماش را در خانه خودشان شکست دهيم. در مجموع و در شرايطي که پرسپوليس در نيم فصل اول 21 امتياز کسب کرده بود، ما در دور برگشت 29 امتياز گرفتيم و چهار بازي جام حذفي را هم برديم.

گل‌محمدي خاطرنشان کرد: همه مي‌دانند که ما در دور برگشت رقابت‌هاي ليگ خيلي از بازي‌ها را فداي جام حذفي کرديم و تمرکز و توان خود را روي جام حذفي گذاشته و در برخي بازي‌ها در شرايطي در رقابت‌هاي ليگ به ميدان رفتيم که فکر و حواسمان به قهرماني در جام حذفي بود و سعي کرديم توان بازيکنانمان را در جام حذفي نگه داريم.

گل محمدي افزود: يک نگاه منطقي گواه بر اين مدعاست که ما در دور برگشت رقابت‌هاي ليگ به شدت از ناحيه داوري متضرر شديم. پنالتي‌هايي که براي پرسپوليس گرفته نمي‌شد و يا موقعيت‌هاي تک به تکي که به اشتباه آفسايد اعلام مي‌شد کار را به جايي رسانده بود که بحث کناره‌گيري پرسپوليس از رقابت‌هاي ليگ برتر توسط مديريت باشگاه و هيأت مديره مطرح شد. بنابراين ما در رقابت‌هاي ليگ مي‌توانستيم بيشتر از 29 امتياز کسب کنيم.

سرمربي مستعفي پرسپوليس افزود: پرسپوليس به گواه آمار جزو تيم‌هايي است که در نيم فصل دوم بيشترين صعود و بيشترين افزايش امتيازات را نسبت به نيم فصل اول داشته است. قسمت و تقدير ما هم اين بود که پس از فينال جام حذفي انتقادات تند و فشارهاي بسيار زيادي را تحمل کنيم. عيبي ندارد و من از کسي ناراحت نيستم فقط ناراحت هواداران پرسپوليس هستم که لطف و محبتشان را هرگز از ما دريغ نکردند. من خودم را شرمنده هواداران پرسپوليس مي‌دانم و بار ديگر از آنها عذرخواهي مي‌کنم و به خاطر درخواست مدير عامل محترم باشگاه و حفظ حرمت پرسپوليس و هوادارانش به رغم استعفايي که داده بودم بر حسب وظيفه به تبريز رفتم و در شرايطي که تيم انگيزه و رمقي براي مبارزه نداشت و بازيکنان بسياري به علل مختلف غايب بودند تيم را هدايت کردم.

وي تصريح کرد: چند روزي بود پس از باخت از خانه بيرون نمي‌رفتم اما سفر به تبريز برايم يک ثمره بزرگ داشت و آن حس کردن دوباره لطفي بود که هواداران نسبت به ما داشتند. هرگز تصور نمي‌کردم در اين روزهايي که پرسپوليس جام را از دست داده، هواداران پرسپوليس در فرودگاه و يا جاهاي ديگر اينگونه با ما رفتار کنند.

گل‌محمدي ادامه داد: شايد تصورم اين بود که برخي هواداران پرسپوليس وقتي مرا مي‌بينند حرفي بزنند و يا تيکه‌اي بيندازند اما خدا را شاهد مي‌گيرم که همه آنها در مواجهه با ما نهايت احترام را گذاشتند و حتي خيلي‌ها طوري حرف مي‌زدند که دوست داشتند ما به کارمان در پرسپوليس ادامه بدهيم. من از هواداران صميمانه تشکر مي‌کنم و از آنهايي که به واسطه باخت در فينال جام حذفي و يا هر موضوع ديگري از من ناراحت بوده و هستند عذرخواهي مي‌کنم و از آنها حلاليت مي‌طلبم. من تمام توانم را گذاشتم و آرزويم سربلندي پرسپوليس بود اما اين اتفاق نيفتاد و من خودم را شرمنده اين هواداران عزيز و با معرفت مي‌دانم. اميدوارم که پرسپوليس فصل آينده بتواند اين هواداران را سربلند و سرافراز کند و آرزو مي‌کنم همه پيشکسوتان و بزرگان پرسپوليس هر گزينه‌اي که باشگاه و کميته فني انتخاب مي‌کند را با تمام وجود حمايت کنند تا اين تيم به روزهاي اوج خود بازگردد. پرسپوليس بزرگ است و هميشه بزرگ مي‌ماند و اين فراز و نشيب‌ها هرگز از بزرگي پرسپوليس کم نمي‌کند.

7. 3 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض رویانیان: از مایلی کهن برنامه خواسته‌ام/ گل‌محمدی هنوز شانس دارد.

محمد رویانیان می‌گوید در یکی، دو روز آینده سرمربی پرسپولیس مشخص می‌شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نشست امروز خود با محمد مایلی کهن اظهار کرد: جلسه خوبی با هم داشتیم. من از مایلی کهن برنامه خواستم و نقطه نظرات او را برای فصل بعد جویا شدم. در این یکی، دو روزه تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین گزینه را برای پرسپولیس انتخاب کنیم.

وی درباره این شایعه که گفته می‌شود بعضی از بازیکنان پرسپولیس که مقابل تراکتورسازی به میدان نرفتند آمادگی داشتند اما نیامدند گفت: این گونه نیست. بازیکنان ما حرفه‌ای هستند و من این بحث را قبول ندارم. ندیدم که بازیکنی خود را به تمارض زده باشد. گزارش مکتوب تهیه می‌کنیم که آن‌هایی که مصدوم بوده‌اند، شرایط‌شان چطور بوده است.

رویانیان با اشاره به اینکه گل‌محمدی هنوز برای هدایت پرسپولیس در فصل بعد شانس دارد گفت: یحیی گزینه‌ای است که من با مطالعه او را انتخاب کردم. اما فشارهایی که روی من وجود دارد برایم تعجب‌آور است. من دیدگاه برخی دوستان مثل دادگان را ارج می‌نهم.

وی گفت: امسال مربی پرسپولیس هرچه زودتر انتخاب می‌شود تا بازیکنان مورد نظر خود را جذب کند. فصل گذشته هم این طور نبود که ما اول بازیکنان را بخریم بعد سرمربی را بیاوریم. دنیزلی با ما قرارداد یک و نیم ساله داشت. بازیکنان را بر اساس فهرست او جذب کردیم اما او در دقیقه 90 ما را تنها گذاشت و رفت.

9. 3 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض محمد نوري با پرسپوليس به توافق رسيد.

محمد نوري پس از جلسه امروز با پرسپوليسي‌ها براي تمديد قرارداد 2 ساله به توافق اوليه رسيد.

صحبت‌هاي خروج محمد نوري از پرسپوليس پيش از بازي دوستانه تيم ملي فوتبال کشورمان مقابل عمان مطرح شد.

به نقل از فارس، به همين دليل با توجه به ليست علي دايي، نوري يکي از بازيکناني بود که قرار بود برنامه‌ريزي‌هايي براي جلب نظر او مبني بر ماندن در اين تيم انجام شود.

از همين رو مسئولان باشگاه پرسپوليس امروز جلسه‌اي را با محمد نوري برگزار کردند و اين بازيکن به مدت 2 سال ديگر با پرسپوليس به توافق رسيد و در اين تيم ماندني شد.

11. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض نوري: دايي در توافقم با پرسپوليس تأثير داشت.

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پس از صحبت‌هاي خوب با پرسپوليس به توفق اوليه رسيدم اما هنوز قراردادي امضا نکردم.

محمد نوري در خصوص ماندنش در پرسپوليس اظهار داشت: با توجه به شرايط فوتبال کشورمان و بازيکنان حال حاضر شايد يک و يا دو بار شانس در خانه آدم را بزند، به همين دليل من هم با پيشنهاد خوبي مواجه شدم.

به گزارش فارس ، وي افزود: با توجه به درخواست پرسپوليس و علاقه قلبي‌ام به اين تيم روز گذشته جلسه خوبي با مسئولان باشگاه داشتم و با آنها به توافق اوليه رسيدم اما هنوز قراردادي را امضاء نکردم.

نوري ادامه داد: قطعا حضور دايي و رويانيان در اين تصميم تاثير داشت و انشاءالله بعدا بيشتر درباره اين موضوع صحبت مي‌کنم. هيچ منتي نيست اما باور کنيد اگر بازيکن ديگري بود شايد قبل از ديدار با عمان قراردادش را مي‌بست .

13. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کاپلو
    بازیکن محبوب
    CR7 - RAUL
    اسم واقعی شما
    masoud

EnglandPersepolisRealMadrid

Raul

تشکر ها
    856
    تشکر شده 1,005 در 319 پست

پیش فرض پاسخ : ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

انصاری‌فرد با پرسپولیس به توافق اولیه رسید
    شماره ۹ پرسپولیس پس از جلسه با مسئولان این باشگاه با آنها به توافق رسید.

به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، یکی از بازیکنانی که علی دایی بر ماندگاری اش در پرسپولیس تاکید کرده بود،کریم انصاری‌فرد است. در همین راستا کریم انصاری‌فرد ظهر امروز جلسه‌ای با مسئولان باشگاه پرسپولیس برگزار کرد و این بازیکن برای ماندن در جمع سرخپوشان با مسئولان این باشگاه به توافق اولیه رسید.

15. کاربر روبرو از پست مفید sss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض دايي:‌ خدا را شکر که به پرسپوليس برگشتم.

سرمربي جديد تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خدا را شکر که دوباره به پرسپوليس آمدم و اميدوارم که خادم خوبي براي هواداران باشم.

علي دايي در خصوص بازگشتش به پرسپوليس اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنم که اين اتفاق افتاد و الان در خدمت باشگاه پرسپوليس هستم. اميدوارم که خادم خوبي براي هواداران خونگرم که هميشه به من لطف داشتند باشم و اين تيم با کمک هواداران خونگرمش بتواند در فصل جاري موفق باشد.

به گزارش فارس ، وي در خصوص صحبت‌هاي مطرح شده اين روزها در مورد علي کريمي نيز گفت: بدون شک کريمي و مهدوي‌کيا دو بازيکن خوب و بزرگ کشورمان هستند که زحمات زيادي را براي تيم ملي، فوتبال ايران و حتي باشگاه پرسپوليس کشيده‌اند.

وي افزود: من معتقدم که هميشه بايد شان آنها را به هر طريقي که شده حفظ کنيم. اين دو بازيکن روزهاي خوبي را براي فوتبال ايران در عرصه‌هاي مختلف رقم زده‌اند و دل‌هاي زيادي را شاد کرده‌اند. من اميدوارم که هميشه قدر اين دو بازيکن را بدانيم.

17. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض میلاد غریبی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

میلاد غریبی با عقد قرارداد داخلی به مدت دو سال به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای کامل کردن تیم خود با نظر علی دایی بعد از ظهر امروز جلسه‌ای دو ساعته را با میلاد غریبی مهاجم سابق سایپا برگزار کردند که در نهایت این بازیکن با عقد قرارداد داخلی دو ساله رسماً به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.
    غریبی ظرف چند روز آینده قرارداد خود را در هیئت فوتبال استان تهران ثبت خواهد کرد.امروز همچنین کریم انصاری‌فرد هم با پرسپولیسی‌ها به توافق اولیه رسید. پیش از این نیز محمد نوری برای ادامه حضور در این تیم با مسئولان پرسپولیس به توافق اولیه دست یافته بود.

19. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض خالقی فر: دوست دارم به تیمی بروم که دایی سرمربی آن باشد/ نزدیکان دایی با من تماس گرفتند.

مهاجم فصل گذشته تیم صنعت نفت گفت: دوست دارم فصل آینده در تیمی به میدان بروم که علی دایی سرمربی آن باشد.

رضا خالقی فر درباره وضعیت فصل آینده اش، اظهارداشت: وقتی علی دایی هنوز سرمربی راه آهن بود من را می خواست اما حالا معلوم نیست به راه آهن بروم یا نه ولی دوست دارم فصل آینده در تیمی بازی کنم که علی دایی سرمربی آن باشد.

وی درباره احتمال حضورش در پرسپولیس گفت: همه چیز بستگی به نظر علی دایی دارد. منتظرم که او از سفر برگردد تا تکلیف من هم روشن شود. تا کنون تماسی از طرف باشگاه پرسپولیس با من گرفته نشده اما یکی از نزدیکان دایی زنگ زد و گفت تو را برای پرسپولیس می خواهیم.

خالقی فر ادامه داد: فکر می کنم دایی تا روز دوشنبه به تهران برگردد و آن وقت تکلیف من هم روشن می شود. باید زودتر مشخص شود به پرسپولیس می روم یا نه تا بتوانم بقیه پیشنهاداتم را بررسی کنم.

21. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

صفحه 453 از 470 نخستنخست ... 353403443451452453454455463 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)