Design & Developed BY Patira

صفحه 441 از 470 نخستنخست ... 341391431439440441442443451 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,401 تا 4,410 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو-کاسیاس-رائول-راموس-کاکا-کاظمیان-کریمی
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

SpainPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394
    تشکر شده 5,054 در 1,059 پست

مهدوي کيا در صدر محبوب‌ترين بازيکنان جهان

کاپيتان باشگاه پرسپوليس در صدر محبوب‌ترين بازيکنان جهان قرار دارد.

مهدي مهدوي کيا با 121 هزار و 941 راي در پايان دومين مرحله از راي گيري محبوب‌ترين بازيکنان جهان در صدر فهرست محبوب‌ترين بازيکنان قرار گرفت.

در اين فهرست سيد مهدي رحمتي با 61 هزار و 596 راي نيز در رده دوم آسيا و جهان قرار گرفته است.

در فهرست مرحله دوم نام محرم نويد کيا هم وجود داشت و به دليل قرار گرفتن در رده ششم در پايان اين مرحله، از حضور در راي‌گيري مرحله سوم بازماند.

مرحله سوم و پاياني راي‌گيري اول دسامبر تا سوم ژانويه برگزار مي‌شود تا محبوب‌ترين بازيکن دنيا در سال 2012 از ميان 32 نفر انتخاب شده مشخص شود.

به گزارش فارس و به نقل از سايت آمار و تاريخ فوتبال جهان، بازيکناني که در اين فهرست براي انتخاب به عنوان محبوب‌ترين بازيکن جهان قرار گرفته‌اند به تفکيک قاره در زير آمده است.

*آسيا

مهدي مهدوي کيا 121941

سيد مهدي رحمتي 61596

ياسر القحطاني 15582

محمد نور 15016

احمد ياسين 13271

*آمريکاي جنوبي

رادامل فالکائو 16800

ليونل مسي 8619

جاناتان فابرو 8365

پائولو گررو 8362

لوييس آنتونيو والنسيا 6635

جفرسون فارفان 5839

خوان آرانگو 3611

جيمز رودريگوئز 2892

*آفريقا

محمد ابوتريکه 35554

ندير لميغري 25289

سوفيانه فقولي 22600

يوسف امساکني 6485

عبدالمومن جابو 3813

*آمريکاي شمالي و مرکزي

خوزه کورونا 8840

رودولفو زلايا 5791

راجر اسپينوزا 2821

رايان روئيز 688

مارکو فابيان 243

*اقيانوسيه

تيم کيهيل 42

*اروپا

هنريخ امخيطاريان 53884

ادين ژکو 32727

لوريک کانا 15961

فرانچسکو توتي 14269

کريستيانو رونالدو 10048

برانسيلاو ايوانوويچ 5181

يون کونوپليان‌کا 4999

ميروسلاو کلوزه 4179
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

In all circumstances
    I'm always a fan of Real Madrid

3. کاربر روبرو از پست مفید amir-97 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

اخراج ژوزه شوک مثبتي براي پرسپوليس است

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: عدم نتيجه گيري پرسپوليس از ابتداي فصل تا الان به ژوزه سرمربي پرتغالي اش بر مي گردد اين مربي شناخت کافي نسبت به توانايي و قابليت بازيکنان تيمش ندارد.

محمود کلهر در گفتگويي اظهار داشت: فشنگچي، پولادي، مهدوي کيا و کاظميان در دو جناح چپ و راست مي توانند زوج هاي هماهنگ در ترکيب تيم پرسپوليس باشند اما ژوزه از اين بازيکنان به طور همزمان در ترکيب پرسپوليس استفاده نمي کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، کلهر درباره خواسته هواداران پرسپوليس بر اخراج ژوزه اظهار داشت: هواداران به نوعي کارشناسان فوتبال هم هستند و آنها از نزديک مشاهده کردند که پرسپوليس بازي خوبي ارائه نمي دهد به خاطر همين خواستار اخراج ژوزه شدند.

وي بيان داشت: ارائه بازي روان به مانند سالهاي گذشته در تيم پرسپوليس نمي بينيم. سرخپوشان داراي بازيکنان مستعدي هستند که ژوزه حتي مي تواند از اين بازيکنان در پست هاي مختلف استفاده کند. اين مربي با در اختيار داشتن بهترين بازيکنان ليگ نتوانسته تحولي در پرسپوليس به وجود آورد.

پيشکسوت پرسپوليس تصريح کرد: سرخپوشان در دفاع تيمي دچار مشکل هستند. بازيکنان در هنگام حمله به راحتي توپ را از دست مي دهند و فضاهاي مناسبي را در اختيار تيم حريف مي دهند.

ژوزه سر مربي پرسپوليس نتوانسته اين نقطه ضعف تيمش را تا الان برطرف کند.

وي بيان کرد: اخراج ژوزه شوک مثبتي براي پرسپوليس خواهد بود. تعطيلات نيم فصل دوم بهترين زماني است که مسئولان پرسپوليس مي توانند ژوزه را بر کنار و يک مربي ايراني جايگزين وي کنند.

به نظرم هم اکنون يحيي گل محمدي که اشراف کاملي هم به تيم پرسپوليس دارد گزينه مناسبي براي سر مربيگري اين تيم است.

کلهر درباره عملکرد تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: تراکتورسازان هم مانند پرسپوليسي ها نسبت به سال هاي گذشته بازي رواني ارائه نمي دهند. توني اوليويرا سر مربي تراکتورسازي به خوبي تاکتيک تيم پرسپوليس را براي بازيکنانش آناليز کرده بود. بازيکنان تراکتور به موقع در خط دفاع و به سرعت هم به خط حمله اضافه مي شدند. در مجموع ضعف پرسپوليس است که هر تيمي مقابل اين تيم قرار مي گيرد. بهترين بازيش را در ليگ برتر انجام مي دهد.

وي درباره تعويض هاي صورت گرفته در اين بازي گفت: عدم شناخت ژوزه سر مربي پرسپوليس از قابليت و کارايي بازيکنانش باعث شد که تعويض هاي صورت گرفته براي سرخپوشان کارساز نباشد.

پيشکسوت پرسپوليس درباره جذب بازيکنان جديد در نيم فصل دوم ليگ برتر گفت: پرسپوليسي ها بازيکنان مستعد در هر سه پست دارند و کمبود بازيکن ندارند که بخواهند در نيم فصل جذب کنند در حال حاضر پرسپوليس در مهره چيني و دفاع تيمي مشکل دارد سرخپوشان با آوردن مربي جديد و برطرف کردن نواقص مي توانند در نيم فصل دوم از بحران خارج شوند.

کلهر درباره کيفيت بازي هاي ليگ دوازدهم گفت: برگزاري منظم بازي ها توسط سازمان ليگ نويد روزهاي خوب را مي دهد.

اکثر مربيان تيم هاي ليگ برتر امسال جسارت به خرج داده و از بازيکنان جوان در ترکيب تيمشان زياد استفاده مي کنند که جزو اتفاقات خوب ليگ دوازدهم است.

وي خاطر نشان کرد: مسئولان پرسپوليس بايد هر چه سريعتر ژوزه را بر کنار کرده و با آوردن مربي ايراني جايگاه تيمشان را در جدول بهبود دهند.

گفتني است، تيم فوتبال پرسپوليس مقابل تيم فوتبال تراکتورسازي با نتيجه يک بر صفر شکست خورد و با 21 امتياز و قرار گرفتن در رتبه يازدهم به تعطيلات نيم فصل ليگ برتر رفت.

In all circumstances

5. کاربر روبرو از پست مفید amir-97 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

پروين: درباره پرسپوليس حرفي ندارم

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: فعلا با توجه به شرايط حال حاضر درباره پرسپوليس حرفي ندارم.

علي پروين در گفتگويي اظهار داشت: با توجه به شرايط پيش ‌آمده براي پرسپوليس فعلا در رابطه با تيم حرفي براي گفتن ندارم و بايد بررسي کنيم و ببينيم چه اتفاقي بيفتد بهتر است تا به اين تيم کمک شود. دعا مي‌کنيم همه چيز درست شود.

به گزارش فارس، همچنين با توجه به تعطيلي چهار روزه تمرينات پرسپوليس علي کريمي صبح امروز با حضور در آکادمي فوتبال به تمرينات ويژه با توپ و بدنسازي به طور اختصاصي پرداخت.

In all circumstances

7. کاربر روبرو از پست مفید amir-97 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

پولادي: هواداران بدانند بازيکنان مقصر نيستند

بازيکن ملي پوش پرسپوليس گفت: لجبازي سرمربي تيم برايم مهم نيست، اگر زمان به عقب برگردد، باز هم از کريمي حمايت مي‌کنم.

مهرداد پولادي پس از نيمکت‌نشيني در پرسپوليس در گفتگويي اظهار داشت: بدون شک نيمکت‌نشيني يک بازيکن با تشخيص کادر فني است و اين در اختيار يک مربي است که از کدام بازيکن استفاده کند يا به کدام بازيکن به خاطر مسائل فني و حتي لجبازي بازي ندهد. من هميشه به تصميمات مربيان احترام گذاشتم.

وي افزود: اما درباره نتايج يک تيم هم بايد مربي پاسخگو باشد، همان طور که ترکيب يک تيم را مي‌چيند.

به گزارش فارس، پولادي تاکيد کرد: اما بحث اصلي و حرف من با مردم و هواداران با شخصيت باشگاه پرسپوليس است، ما بايد با هواداران روراست باشيم و نمي‌توانيم آنها را گول بزنيم.

يک نيم‌فصل گفتيم همه چيز بهتر مي‌شود، شرايط عالي مي‌شود، همه چيز خوب مي‌شود اما بهتر که نشد، هيچ؛ متأسفانه بدتر هم شد. به نظرم براي پرسپوليسي که در 17 بازي 21 امتياز مي‌گيرد بايد فاتحه اين پرسپوليس را خواند. ما در 4بازي يک امتياز گرفته‌ايم و متأسفانه هميشه در زمين چشم به اتفاقات داريم تا يک ضربه کاشته، سانتر بلند و کارهاي فردي يک بازيکن باعث شود که به گل برسيم.

پولادي خاطرنشان کرد: تيمي که هميشه دفاع مي‌کند و فقط دلخوش به ضد حمله است و موقعيت گلزني و بازي زيبا ارائه نمي‌کند، بايد فاتحه آن تيم را خواند، حالا چه پرسپوليس باشد و يا تيم ديگر. در 7سال اخير پرسپوليسي که در حال حاضر دور هم جمع شده بي‌نظير است. حضور 10 ملي‌پوش و بازيکناني که در حد تيم ملي هستند.

بازيکن ملي پوش پرسپوليس تأکيد کرد: هواداران بدانند بازيکنان مقصر اتفاقات اخير پرسپوليس نيستند، مهم اين است که به چه شکلي از اين بازيکنان که هر کدام در تيم خود موثر و تأثيرگذار بوده‌اند استفاده شود. دوست ندارم بگوييد که پولادي نيمکت نشين است و اين صحبت‌ها را مي‌کند، بلکه بايد با هواداران و مردم روراست باشيم.

وي در پاسخ به اين سؤال که فکر نمي‌کني به دليل حمايت از علي کريمي، ژوزه با تو لجبازي مي‌کند، گفت: مهم نيست، اگر دوباره زمان به عقب برگردد اين را بدانيد بهتر و بيشتر از علي کريمي که قلبا دوستش دارم حمايت خواهم کرد و پشت او مي‌ايستم. من علي کريمي را دوست دارم و اگر به جز ايشان بازيکن ديگري بود شايد آن بيانيه‌ و حمايت را نمي‌کردم اما قضيه علي‌آقا با سايرين جدا است.

پولادي در پاسخ به سؤال ديگري که با اين شرايط قصد جدايي از پرسپوليس را داري يا خير، گفت: اول اين را بگويم؛ دست تک‌تک هواداران درد نکند که به من لطف داشتند. آرزوي هرکسي و حتي خودم پوشيدن پيراهن بزرگ پرسپوليس است. در پرسپوليس اگر تدارکات اين تيم هم باشي يک افتخار بزرگ است. چون خدمت به اين تيم و هوادارانش براي يک بازيکن افتخاري بزرگ خواهد بود. من دوست دارم به تيم محبوبم کمک کنم و خدا آن روز را نياورد که بخواهم ناخواسته تيم را به حاشيه ببرم. چون اصلاً دوست ندارم وارد اين اتفاق شوم، اگر به خاطر باشگاه بزرگ پرسپوليس و دو عزيز ديگر نبود خيلي زودتر اين حرفها را به زبان مي‌آوردم.

وي افزود: من دوست دارم به پرسپوليس کمک کنم اما اگر شرايط تغيير کند با تمام وجود براي تيمم و قراردادي که امضاء کرده‌ام جان مي‌دهم، در غير اين صورت در نهايت شش ماه ديگر در خدمت پرسپوليس هستم و براي اين تيم آرزوي موفقيت مي‌کنم.

هافبک قرمزپوش در خصوص تشويق‌هاي بي امان هواداران پس از باخت مقابل تراکتورسازي و شعار عليه برخي از بازيکنان به عنوان بي‌غيرت نيز گفت: از روزي که به پرسپوليس آمده‌ام هواداران هميشه يار و پشتوانه من بوده‌اند و هميشه دوست داشته‌ام در يک جايي محبت‌هاي آنها را جبران کنم. محبت‌هاي بي‌شماري که اميدوارم در ليگ قهرمانان آسيا بخشي از آنها جبران کرده باشم اما هواداران عزيز ما بدانند که فقط بازيکنان مقصر اتفاقات نيستند و اصلاً‌ اگر بخواهم همه چيز را براي شما بشکافم بازيکنان بي تقصيرند و هر چي از دستشان بر آمده براي پرسپوليس به نمايش گذاشته‌اند و مشکل کسان ديگري هستند.

وي در پايان خاطرنشان کرد: در صورتي که همين بازيکنان نبودند، تا همين الان هم نمي‌توانستيم از 17 بازي 21 امتياز کسب کنيم. هواداران بدانند ما در نيم فصل اول بسيار بد بوديم و اگر اين بازيکنان نبودند نمي‌دانم چه اتفاقاتي براي تيم پرسپوليس مي‌افتاد. من هم خوشبختانه پيشنهادهايي خارجي و حتي داخلي دارم اما بايد ببينم در آينده چه اتفاقاتي خواهد افتاد. ما داشته‌هاي خودمان را با توجه به اينکه قلب‌مان براي پرسپوليس مي‌تپد به نمايش گذاشتيم و مطمئن باشيد اين تيم با اين مهره‌ها اگر نبودند چه بسا که نتايجي که تا الان به دست آمده بدتر مي‌شد.

In all circumstances

9. کاربر روبرو از پست مفید amir-97 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

نام چهار بازيکن پرسپوليس در ليست مازاد

مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: بر اساس اقدام سرمربي تيم، چهار بازيکن در ليست مازاد قرار گرفتند اما براي حفظ حرمت آنها نام اين نفرات را رسانه‌اي نمي‌کنيم.

محمد رويانيان در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس افزود: سرمربي تيم، نام چهار بازيکن را به طور قطعي در ليست مازاد قرار داده و اسامي آنها را به ما اعلام کرده است. اين نفرات براي ما قابل احترام هستند و براي حفظ حرمت آنها نامشان را به رسانه‌ها اعلام نمي‌کنيم و با خود آنها صحبت خواهيم کرد تا تيم بعدي‌شان را به باشگاه اعلام نمايند تا مذاکرات لازم صورت پذيرد.

رويانيان در پاسخ به اين سوال که آيا نفرات ديگري هم در ليست مازاد قرار خواهند گرفت، گفت: اين احتمال وجود دارد اما فعلا مي‌توانم از قرار گرفتن قطعي نام چهار بازيکن در ليست مازاد ياد کنم و درباره ساير نفرات بايد منتظر تصميم نهايي سرمربي باشيم. از طرفي ديگر اين نکته را هم مد نظر داريم که در نقل و انتقالات نيم فصل، چه بازيکناني را مي‌توانيم جذب کنيم و بر اين اساس تصميمات نهايي پس از مشورت با سرمربي اتخاذ مي‌شود.

رويانيان در پايان گفت: به محض بازگشت به تهران جلسه کميته فني برگزار خواهد شد و درباره آينده تيم تصميماتي پس از دريافت نظرات کارشناسي اتخاذ خواهد شد.

In all circumstances

11. 2 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

آخرين وضعيت مصدوميت مهدوي‌کياونورمحمدي

پزشک تيم فوتبال پرسپوليس از وضعيت دو بازيکن اين تيم خبر داد.

به گزارش فارس، وجيه الله چشمه سري در مورد شرايط مهدي مهدوي‌کيا گفت: مهدوي کيا در جريان بازي با تراکتورسازي از ناحيه چهار سر دچار مصدوميت شد که پس از معاينه اوليه اين موضوع را به کادر فني اعلام کرديم. وي با خونريزي مواجه شده و ادامه بازي براي او مشکل ساز خواهد شد که کادر فني نيز به موقع مهدوي‌کيا را تعويض کرد.

وي در خصوص مصدوميت عليرضا نورمحمدي تصريح کرد: اين بازيکن از ناحيه همسترينگ با مصدوميت مواجه شد و با توجه به سابقه دو بار اسپاسم، امروز مورد معاينه قرار مي‌گيرد که اگر اسپاسم باشد مشکلش جدي نخواهد بود و در غير اين صورت براي MRI اعزام خواهد شد.

In all circumstances

13. 2 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض هشدار رسمی رویانیان به بازیکنان:با مصاحبه علیه سرمربی شانس ماندن او بیشتر می شود!

بازیکنان باید بعد از شکست تیم شرمنده هواداران باشند و سعی کنند با تلاش بیشتر مشکلات تیم را بر طرف کرده و نتایج بهتری را در آینده رقم بزنند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، گفت: اجازه نمی دهم پرسپولیس تحت تاثیر حواشی و مصاحبه ها با مشکلات بیشتری روبرو شود.

محمد رویانیان در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افزود: مطلع شدم دو - سه بازیکن تیم درباره سرمربی و دیگر عوامل تیم مصاحبه هایی را انجام دادند. بازیکنان باید بعد از شکست تیم شرمنده هواداران باشند و سعی کنند با تلاش بیشتر مشکلات تیم را بر طرف کرده و نتایج بهتری را در آینده رقم بزنند نه اینکه با مصاحبه و حاشیه هایی که ایجاد می شود بر مشکلات موجود بیافزایند.

Just Real Madrid & Man Utdl

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ونپرسی ، وندرسار
    اسم واقعی شما
    شیوا

EnglandManUtdSS_Tehran

Van Der Sar

تشکر ها
    1,928
    تشکر شده 1,285 در 363 پست

پیش فرض اتفاقات خوبي براي پرسپوليس در راه است

حميد استيلي که همراه محمد رويانيان در ايتاليا به سر مي برد، در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس افزود: تا اينجا سفر خوب و پرباري انجام شده است. علاوه بر جلسات با مسئولان باشگاه ميلان، در دو نوبت هم با مقام‌هاي فدراسيون فوتبال ايتاليا ملاقات و گفتگو انجام شد. همچنين بازديدي از شبکه مديا ست داشتيم که مدير آن آقاي سيلويو برلوسکوني نخست وزير سابق ايتاليا و رئيس باشگاه ميلان است.

وي ادامه داد: در اين ديدارها تجارب خوبي بدست آمد و ارتباط‌هاي مفيدي هم برقرار شد. از جمله بايد به ديداري که با مدير اجرايي ليگ سري a داشتيم، اشاره کنم که مقر آن در ميلان قرار دارد و ليگ سري a و b ايتاليا از همينجا برنامه‌ريزي و هدايت مي‌شود.

مشاور مدير عامل و مسوول آکادمي فوتبال باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: طرف ايتاليايي از همکاري‌هاي دو جانبه، استقبال کرد که اين سفر را پربار مي‌کند. همچنين امروز جلسات مهمي را با مقامات باشگاه آ.ث.ميلان خواهيم داشت و از اين ارتباط به سود پرسپوبليس استفاده خواهد شد.

از حميد استيلي درباره بازي با تراکتورسازي پرسيديم که وي گفت: بعد از بازي وقتي از نتيجه مطلع شديم، همه ناراحت بودند. آقاي رويانيان به شدت ناراحت شد و از نزديک شاهد بودم که از همانجا در تلاش است و مرتب با تهران در تماس بودند و اقدامات مختلفي را براي تقويت تيم و خروج آن از شرايط فعلي برنامه‌ريزي کردند. ايشان جدا از پيگيري امور از طريق معاونان و مديران باشگاه، از همينجا مذاکراتي با بازيکنان جديد انجام دادند. طبعا نمي‌توانم نامي ببرم و سردار اگر صلاح بدانند خودشان در اين باره اخبار را اعلام مي‌کنند. تنها مي‌توانم بگويم اتفاقات خوبي براي پرسپوليس در شرف وقوع است.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض گزارش تمرين امروز پرسپوليس.

محمد نوري پس از مدتي دوري از تمرينات به خاطر مصدويمت بار ديگر در تمرينات گروهي پرسپوليس شرکت کرد.

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 15 بعدازظهر امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين که به مدت 60 دقيقه به طول انجاميد بازيکنان پس از گرم کردن بدن‌هاي خود به مرور کارهاي تاکتيکي زير نظر گل‌محمدي پرداختند. سانتر از جناحين و ضربه به گل و شوت‌زني پشت محوطه 18 قدم در دستور کار قرمزپوشان بود.

* محمد نوري که به دليل مصدوميت از ناحيه پا چند روزي در تمرينات گروهي حضور نداشت امروز همراه با ساير بازيکنان به تمرين پرداخت. مصدوميت او برطرف شده است.

* انگيزه بازيکنان و تلاش‌هاي درگيرانه آنها در تمرين باعث شد گل‌محمدي بارها بازيکنان را مورد تشويق خود قرار دهد. بازيکنان در صبحت‌هاي جداگانه با يحيي گل‌محمدي حمايت خود از وي را اعلام کردند.

* قاضي به دويدن‌ دور زمين پرداخت.

* حرکات نمايشي کريمي در تمرين امروز باعث شد تا بارها بازيکنان او را مورد تشويق قرار دهند.

* تيم فوتبال پرسپوليس با توجه به برنامه‌ريزي کادر فني، فردا در ديداري دوستانه به مصاف سنگ‌آهن بافق و تيم افشين پيرواني خواهد رفت.

* بررسي روزنامه‌ها توسط بازيکنان نيز سوژه اصلي تمرين امروز پرسپوليس بود.

*قرمزپوشان پس از تمرين امروز براي ادامه اردوي خود راهي هتل المپيک شدند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض رويانيان: شايد خودم روي نيمکت نشستم.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: تا زماني که مانوئل ژوزه سرمربي ما است حرفي درباره تغييرات نمي‌زنم اما بعيد است دوباره روي نيمکت بنشيند.

محمد رويانيان در برنامه‌اي تلويزيوني ابتدا در خصوص وضعيت جذب بازيکنان جديد در نيم فصل گفت: به دليل مشکلاتي که در خط هافبک دفاعي داشتيم رضا حقيقي را جذب کرديم و قرار است ظرف امشب با عادل کلاه کج نيز قرار داد نهايي را امضا کنيم.

وي افزود: به دنبال يک بازيکن ديگر در گوش چپ هستيم البته با 4 گزينه صحبت‌هايي داشتيم اما براي حضور آنها در پرسپوليس مخالفت شد.

وي افزود: همچنين قرار بود سامان آقازماني از پرسپوليس راهي پيکان شود اما به دليل اينکه توافقات لازم انجام نشد فعلا اين موضوع منتفي است تا سامان تيم بعدي‌اش را مشخص کند. از طرف ديگر ما ديگر نياز به بازيکن نداريم چون خوشبختانه کريمي نيز با آمادگي کامل برگشته است.

وي در پاسخ به سؤالي که برخي‌ها مي‌گويند شما تيم پولدار ايران هستيد گفت:همه مي‌گويند پول‌ها را از کجا مي‌آوريد لطفا 18 مدير عامل را در يک برنامه جمع کنيد و از همه آنها سؤالات خود را بپرسيد.برخي‌ها مي‌گويند در اين فوتبال پولي ندارند اما ما اطلاعاتي داريم که آنها نيز وضع‌شان خوب است.

رويانيان ادامه داد: در ابتداي فصل مي‌خواستيم بازيکني بگيريم اما وقتي مبلغ او را متوجه شديم اصلا جرات رفتن به سمتش را پيدا نکرديم. اما او به جاي ديگري رفت. حالا هيچ کس پول ندارد و فقط ما داريم.

وي تاکيد کرد: حامي پرسپوليس يک وزارت ورزش است و دولت؛ تا الان استقلال دو ميليارد تومان از وزارت ورزش گرفته پس از اينکه ما متوجه اين اتفاق شديم با پيگيري‌هاي زياد اين پول را گرفتيم در کل من 6 ميليارد از اسپانسر، 2 ميليارد از وزارت ورزش، 2.5 ميليارد حق پخش و 2 ميليارد از حامي و هواداران پرسپوليس گرفته‌ايم. تازه پولي را که به دنيزلي داده بوديم نيز پس گرفتيم. آن وقت دلار 1500 تومان بود و الان خودتان مي‌دانيد چقدر است.

مدير عامل قرمز پوشان خاطرنشان کرد: البته من پول حقيقي را نيز امسال خرج کردم اين پول را که بالغ بر يک ميليون دلار بود نگه داشتم و الان در اين شرايط به پرسپوليس کمک کرد ما در باشگاه تراز قانوني داريم و انشاالله در حال ساختن ساختار سازي هستيم.

وي در مورد بدهي‌هاي پرسپوليس نيز گفت: مثل همه تيم‌ها يک سري بدهي داريم حالا شما فرض کنيد 100 ميليون تومان من قول مي‌دهم کاري را که انجام داده‌ام در 50 سال آينده به پرسپوليس کمک کند. البته روز جمعه حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارم که در يک برنامه تلويزيوني اعلام مي‌کنم.

وي افزود: تيم‌هاي ديگر مثل استقلال و سپاهان به بازيکنانشان پول ندادند؟ چرا اما به نظرم ما چون قرمزيم هميشه بايد متهم باشيم.

رويانيان درباره حضورش در ميلان و عقد قرار داد با برخي از تيم‌هاي اروپايي اظهار داشت: من يک سال است به فوتبال آمدم و بايد با استفاده از تجارب و دانش کشورهاي بزرگ فوتبال با سرعت زياد حرکت کنيم به همين دليل پاي برزيلي‌ها را به ايران باز کردم. بيستم ماه آينده نيز رئالي‌ها به ايران مي‌آيند تا مدرسه فوتبال خود را افتتاح کنند.

وي افزود: در کل ما متوجه شديم که متاسفانه زير صفر هستيم و پنجره‌ها را بايد سريعتر باز کنيم. هر دو هفته يک بار انشاالله خبرهاي بسيار خوبي براي هواداران دارم.

مدير عامل قرمز پوشان در انتها در پاسخ به اين سؤال که در بازي نفت آبادان در نيم فصل دوم ليگ برتر با کدام مربي کار خود را شروع خواهيد کرد گفت: شايد خودم روي نيمکت نشستم در حال حاضر مانوئل مربي ما است و تا زماني که قطع همکاري با او نداشته باشيم سرمربي بعدي را نمي‌توانم اعلام کنم. هنوز مشخص نيست اما بعيد است ايشان دوباره روي نيمکت ما بنشيند.

صفحه 441 از 470 نخستنخست ... 341391431439440441442443451 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)