Design & Developed BY Patira

صفحه 440 از 470 نخستنخست ... 340390430438439440441442450 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,391 تا 4,400 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض احتمال لغو ديدار پرسپوليس - تراکتورسازي.

وحيد نوروزي مشاور محيط زيست معاون حمل و نقل و ترافيک شهر تهران با توجه به وضعيت غيربهداشتي کيفيت هواي تهران از ضرورت لغو ديدار فردا خبر داد.

وحيد نوروزي نماينده شهرداري تهران در کارگروه آلودگي هوا در گفت‌وگو با سايت ورزش سه از ضرورت لغو ديدار دوشنبه پرسپوليس و تراکتورسازي در ورزشگاه آزادي تهران با توجه به حضور پرتعداد تماشاگران و وضعيت ناسالم هواي تهران خبر داد.

وي افزود نخستين جلسه کميته هماهنگي اضطراري آلودگي هواي تهران ديروز تشکيل شد و موضوع برگزاري اين ديدار مطرح شد ولي در مورد تعطيلي قطعي اين ديدار تصميم مشخصي گرفته نشد واي ما اصرار داريم با توجه وضعيت ناسالم هوا به ويژه در غرب تهران اين ديدار لغو گردد.

با توجه به گزارش هواشناسي و پيشبيني هاي صورت گرفته تا پايان روز سه شنبه شرايط ناسالم هواي تهران پايدار خواهد ماند.

از نظر بهداشتي فعاليت سنگين ورزشي و حضور طولاني در اين شرايط رفتار پرخطري محسوب ميشود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

3. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض ژوزه در نشست خبري شرکت نکرد.

سرمربي پرتغالي تيم فوتبال پرسپوليس در نشست خبري پيش از بازي با تراکتورسازي شرکت نکرد.

مانوئل ژوزه برخلاف هميشه در نشست‌هاي خبري پيش از بازي شرکت مي‌کرد در جلسه خبري امروز با تراکتورسازي شرکت نکرد و پدرو بارني دستيار خود را به سازمان ليگ فرستاد تا پاسخگوي سؤالات خبرنگاران باشد.
    به گزارش فارس، توني اوليرا هموطن پرتغالي پدرو با ديدن او به سراغش رفت و چند دقيقه‌اي با او صحبت کرد. مترجم ژوزه در مورد علت غيبت او در نشست خبري گفت: پرسپوليس امروز تمرين داشت و به همين خاطر ژوزه نيامد و پدرو را به نشست فرستاد.

5. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض زايد: ژوزه مرا باور ندارد.

مهاجم ليبيايي پرسپوليس گفت: اميدوارم روزي به پرسپوليس برگردم و دوباره مرد دربي‌ها شوم.

ايمون زايد به واسطه هت‌تريک در بازي پرسپوليس با استقلال زودتر از آنچه که فکرش را مي کرد بين هواداران محبوب شد اما زايد بعد از اين دربي معروف نتوانست خود را در پرسپوليس نمايان‌تر کند. اکنون جدايي زايد از پرسپوليس قطعي شده و او در گفت‌و‌گو با فارس در خصوص بازگشت به ايران و تصميمش صحبت هاي زير را مطرح کرد:

• براي هواداران بسيار مهم است که بدانند چرا تصميم به ترک پرسپوليس گرفتي؟

توضيحش مشکل است. چند مشکل وجود داشت؛ مهم‌ترين مشکل من اين بود که زير نظر مربي جديد نتوانستم در بازي‌هاي زيادي در اين فصل به ميدان بروم، شانس زيادي نداشتم و همين مسئله برايم بسيار نااميد کننده بود.

• آيا در اين مدت از ساير باشگاه‌ها پيشنهاد داشتي؟

روي اين مسئله فکر مي‌کنم. چند تيم ايراني براي جذب من ابراز علاقه کرده‌اند و من به عنوان يک بازيکن دوست دارم هميشه بازي کنم. پيشنهاداتي براي نيمه دوم سال دارم و تأکيد مي‌کنم که يک بازيکن دوست دارد هميشه به ميدان برود.

• چند پيشنهاد داخلي داشتي؟

3 پيشنهاد از تيم‌هاي ايراني داشتم که فعلا نمي‌خواهم نامي از آنها ببرم.

• و در مورد پيشنهادهاي خارجي؟

مطمئنا پيشنهادهاي خارجي هم داشتم و تا هفته بعد تلاش مي‌کنم آنها را بررسي کنم.

• پس ممکن است که در پرسپوليس بماني؟

مشکلاتي که داشتم هنوز هم وجود دارد. در نظر دارم در خصوص مشکلي که وجود دارد با مديرعامل باشگاه صحبت کنيم تا بتوانيم آن را حل کنيم.

• گفته مي‌شود که مانوئل ژوزه از بازي تو راضي نبود و معترض بود که گل نمي‌زني؟

نمي‌دانم و فکر نمي‌کنم که اين مسئله درست باشد اما مي‌دانم که بايد گل بزنم. بايد با بازيکناني مثل هادي نوروزي، قاضي و کاظميان براي بازي کردن رقابت کنم به همين دليل نياز دارم که در تمرينات سخت تلاش کنم. چنين رقابتي بايد وجود داشته باشد و مشکلي در اين باره ندارم. من در تمرينات و بازي‌ها شرکت مي‌کردم اما از زمان حضور ژوزه درمسابقه‌اي به ميدان نرفته‌ام و اين براي يک بازيکن بسيار سخت است. شما نياز داريد که مربي به شما اعتماد داشته باشد. پيش از اين دنيزلي به من اعتماد داشت و حتي توانستم در بازي‌هاي مقابل استقلال و الشباب 3 گل بزنم و پس از چند هفته دنيزلي واقعا به من اعتقاد پيدا کرد؛ از من خوشش آمد و روابط خوبي با هم داشتيم اما فکر مي‌کنم ژوزه من را باور ندارد. فوتبال همين است يک مربي تو را باور دارد و ديگري هيچ اعتقادي به تو ندارد.

• برخي از هواداران نگران هستند که تو به استقلال بپيوندي، آيا اين امکان وجود دارد؟

بايد درباره همه‌چيز فکر کنم. هواداران پرسپوليس هميشه از من حمايت کرده‌اند و من هم هميشه تلاش کردم انتظارات آنها را برآورده کنم.

• آيا با رويانيان ملاقات خواهي کرد؟

احترام زيادي براي رويانيان قائلم، او به من باور داشت، مرا به پرسپوليس آورد و به من فرصت داد. رويانيان مرد خوبي است و رابطه خوبي با او دارم اما او به ايتاليا سفر کرده و به همين دليل نمي‌توانم با او ملاقات کنم.

• آيا منتظر بازگشت او مي‌ماني؟

نمي‌دانم اما براي ملاقات با او به اينجا آمده بودم. هنوز هم ارتباط خوبي با او دارم.

• آيا پيغامي براي هواداران پرسپوليس داري؟

از همه آنها به خاطر تمام چيزهايي که به من دادند تشکر مي‌ کنم. اميدوارم که يک روز شايد 6 ماه، يک سال يا 3 سال بعد به باشگاه برگردم، براي اين تيم بازي و بتوانم گلزني کنم. گل زدن در ورزشگاهي که تماشاگران پرسپوليس در آن حضور دارند، بسيار خوب است، اين تجربه را داشتم و دوست دارم باز هم تکرار شود.

• بنابراين اميدواري که يک بار ديگر مرد دربي‌ها شوي؟

اميدوارم.

7. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض رويانيان در واکنش به تعويق بازي داماش و استقلال.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: وقتي ما مي‌خواستيم بازي هايمان عقب بيفتد گوش شنوايي نبود و اين مسائل مصداق کامل بي‌عدالتي است.

سايت باشگاه پرسپوليس نوشت: محمد رويانيان که هم اکنون در ايتاليا به سر مي برد، در پي تغيير چندباره محل بازي داماش، استقلال افزود: به خاطر دارم وقتي که قرار بود پرسپوليس در شهر رشت بازي کند، قبل از بازي دربي بود. همين مساله حساسيت آن بازي را به مراتب بيشتر از اين بازي مي‌کرد.

وي ادامه داد: با توجه به اينکه بازي در چمن مصنوعي برگزار مي‌شد، احتمال مصدوميت بازيکنان افزايش مي يافت، از اين رو براي ما بسيار عجيب بود که با وجود قرار داشتن ورزشگاه عضدي در داخل شهر و امنيت بيشتر ورزشگاه سردار جنگل باز هم سازمان ليگ و ديگر مقامات بر انجام بازي در زمين چمن مصنوعي اصرار داشتند.

مديرعامل پرسپوليس تاکيد کرد: در آن مقطع پيگيري و درخواست زيادي داشتيم اما نه تنها توجهي نشد بلکه مصوبات فراواني را عليه ما داشتند و ضمن به راه افتادن هجمه عليه باشگاه پرسپوليس، متهم به حاشيه سازي شديم ولي حالا شاهديم که ناگهان تصميم مي‌گيرند بازي استقلال با داماش نه در عضدي، بلکه در چمن طبيعي سردار جنگل برگزار شود.

وي افزود: در نهايت قرار شد بازي در ورزشگاه عضدي انجام شود که اين به دليل اعتراضات و فشارهاي گسترده ساير باشگاه‌ها و رسانه‌ها بود. اگر چنين نبود بازي در همان ورزشگاه سردار جنگل برگزار مي‌شد. البته ما به اين مساله کاري نداريم که استقلال کجا بازي خواهد کرد. مساله اين است که چرا وقتي پاي پرسپوليس در ميان بود، هيچ توجه و گوش شنوايي وجود نداشت؟

رويانيان ادامه داد: چنين اقدامات متناقضي، چه معنايي دارد؟ آيا اين به معناي يک بام و دو هوا نيست؟ به نظر من فوتبال ما به خاطر همين تصميم‌هاي متناقض، سليقه‌اي و غيرحرفه‌اي است که پيشرفت نمي‌کند. آن‌چه روي مي‌دهد مصداق کامل ناعدالتي و حق را ناحق کردن است.

مدير عامل پرسپوليس در ادامه با اشاره به تعويق بازي داماش - استقلال و عدم توجه به دستور مسوولان سازمان ليگ تصريح کرد: من کاري به مسائل استقلال ندارم. حرف من درباره پرسپوليس است. اينکه چرا با پرسپوليس هم برخورد مشابهي صورت نمي‌گيرد. به عنوان مدير عامل پرسپوليس ناچار به دفاع از حق پرسپوليس و هواداران هستم. اگر پاي تيم ديگري هم در ميان بود، باز هم اين حرف‌ها را مي‌زدم.

وي اظهار داشت: خوب به ياد دارم در زماني که اجلاس سران عدم تعهد در تهران برپا بود و ما براي سفر به اهواز، مشکل پرواز داشتيم به سازمان ليگ گفتيم امکان تهيه بليت نيست و خواستيم بازي را دو، سه روز عقب بيندازند ولي مسوولان محترم سازمان ليگ در مصاحبه‌هاي خود گفتند؛ تيم پرسپوليس با قطار يا اتوبوس به اهواز برود، حال فاصله تهران تا اهواز کجا و فاصله تهران تا رشت کجا؟ در اين بخش هم دوباره تصميم متناقض گرفته شد و بازي استقلال عقب افتاد تا شرايط سفرشان فراهم شود. اين اتفاقات در شرايطي روي مي‌دهد که ما اتفاقات سال گذشته مبني بر تغيير ناگهاني زمان دربي جام حذفي را از ياد نبرده‌ايم. اينکه چگونه به ناگاه تاريخ بازي عوض شد تا پرسپوليس با خيل مصدومان و محرومان راهي آن مسابقه شود.

رويانيان در پايان افزود: حرف براي گفتن بسيار است و آنها را در جاي خود مطرح مي‌کنم چون به منافع خودم فکر نمي‌کنم و موظف به دفاع از حق پرسپوليس هستم و آنچه که براي همه ملموس است را بيان خواهم کرد.

9. کاربر روبرو از پست مفید AmirUtd تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو-کاسیاس-رائول-راموس-کاکا-کاظمیان-کریمی
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

SpainPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394
    تشکر شده 5,054 در 1,059 پست

ديدار رويانيان با نمايندگان فدراسيون فوتبال ايتاليا

مدير عامل باشگاه پرسپوليس ظهر امروز در نشستي با مسوولان فدراسيون فوتبال ايتاليا درباره مباحث مختلف در حوزه تجارت و توسعه فوتبال گفتگو کرد.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان امروز دوشنبه در ميلان و در جلسه‌اي با مسئولان فدراسيون فوتبال ايتاليا درباره توسعه اقتصادي، تجاري و فني فوتبال و همچنين امکان بهره‌مندي باشگاه پرسپوليس از امکانات فدراسيون فوتبال ايتاليا و باشگاه‌هاي ايتاليايي گفتگو کرد.

در اين نشست که سرجيو آزره تو از مديران ورزشي اين فدراسيون، دکتر قاضي، عضو کميته جوانان فدراسيون فوتبال ايتاليا و دکتر فرانچسکو براکو نارو عضو کميسيون پزشکي فدراسيون فوتبال ايتاليا حضور داشتند، مدير عامل باشگاه پرسپوليس ضمن ابراز خشنودي از برقراري اين ارتباط‌ها و تشکر از همکاري فدراسيون فوتبال ايتاليا ضمن تشريح بخشي از برنامه‌هاي توسعه‌اي باشگاه پرسپوليس عنوان کرد؛ فوتبال ايران در چند سال گذشته خواستار همکاري بيشتر بين‌المللي در حوزه‌هاي مختلف بوده است.

در همين نشست مسوولان فدراسيون فوتبال ايتاليا هم با ابراز خرسندي از برقراري اين ارتباطات گفتند: مراوده با پرطرفدارترين تيم قاره آسيا براي ما جالب است و مي‌توانيم در مباحث فرهنگي، ورزشي و تجاري فوتبال همکاري داشته باشيم.

در پايان اين نشست مقرر شد در صورت اعزام تيم‌هاي پرسپوليس در تمام سطوح، کمپ نوا رلو که از امکانات روز دنيا برخوردار است و تيم‌هاي بزرگي که تمرينات خود را در آنجا انجام داده‌اند، در اختيار سرخپوشان قرار بگيرد.

* ديدار رويانيان با خبرنگاران ايتاليايي

محمد رويانيان فردا شب در سن سيرو ميهمان باشگاه ميلان است و در جايگاه ويژه بازي ميلان برابر زنيت سن پطرزبورگ را از نزديک تماشا خواهد کرد.

مدير عامل پرسپوليس که قرار ملاقات‌هايي با گالياني قائم مقام باشگاه و فرانکو باره سي نيز خواهد داشت، يک روز پس از بازي ميلان - زنيت در سن سيرو در محل شبکه پنج ايتاليا حاضر شده و نشستي با خبرنگاران ايتاليايي خواهد داشت.

In all circumstances
    I'm always a fan of Real Madrid

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

طرفداران تراکتور يک و نيم برابر پرسپوليسي‌ها

در فاصله يک ساعت مانده به آغاز مسابقه پرسپوليس و تراکتورسازي طرفداران تيم تبريزي در ورزشگاه آزادي يک و نيم برابر پرسپوليسي‌ها هستند.

در حالي که مسابقه پرسپوليس و تراکتورسازي ساعت 17:30 آغاز مي‌شود هم اکنون 2 هزار و 500 تماشاگر تبريزي که حامي تراکتور هستند، در ورزشگاه حضور دارند. اين در حالي است که فقط هزار هوادار پرسپوليس به ورزشگاه آزاد آمدند.

* طرفداران تراکتورسازي کريم باقري و علي دايي را به شدت تشويق کردند.

* مسئولان ورزشگاه آزادي با بنري به زبان ترکي به هواداران تراکتورسازي خوشامد گفتند.

*شماري از کارشناسان مذهبي و روحانيان در ورزشگاه حضور دارند و مراسم مداحي و عزاداري به مناسبت محرم نيز برگزار شد.

In all circumstances

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

مدافع قرمزپوشان در آستانه ترک پرسپوليس

سيدجلال حسيني براي پيوستن به يک تيم اماراتي با مسئولان اين باشگاه ديدار خواهد کرد.

سيدجلال حسيني يکي از بازيکناني بود که از چندي پيش دو پيشنهاد از کشور امارات داشت از همين‌رو بنابر دلايلي اين بازيکن تصميم گرفته تا ادامه فوتبال خود را پس از گرفتن رضايت از باشگاه پرسپوليس در امارات دنبال کند.

حسيني به همين دليل ظرف سه روز آينده به امارات سفر خواهد کرد و پس از جلسه‌اي با تيمي که مورد نظرش است تصميم نهايي را براي عقد قرارداد خواهد گرفت.

گفتني است که حسيني قرار است جلسه‌اي نيز با مسئولان باشگاه پرسپوليس درباره گرفتن رضايت‌نامه‌اش داشته باشد.

In all circumstances

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

پيرواني: ژوزه بماند بهتر است

عضو کميته فني تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ژوزه در اين تيم بماند بهتر است.

افشين پيرواني در مورد شکست يک بر صفر پرسپوليس مقابل تراکتورسازي گفت: پرسپوليس بازي خوبي در نيمه اول به نمايش گذاشت اما در نيمه دوم تراکتورسازي بهتر کار کرد. آنها تلاش زيادي کردند. پرسپوليس در اين ديدار مصدوم و محروم زياد داشت و متحمل باخت بدي در آزادي شد.

وي در مورد اينکه آيا موافق ماندن مانوئل ژوزه است عنوان کرد: بهتر است ژوزه در پرسپوليس باقي بماند و آرزو مي‌کنم پرسپوليس هر چه زودتر از اين شرايط خارج شود. بازيکنان بايد بدانند قبول شکست در آزادي خيلي بد است و نبايد اين اتفاق رخ دهد.

پيرواني افزود: بازي نکردن پولادي در اين مسابقه براي من جاي تعجب دارد. انتخاب ترکيب تيم با نظر مربي است اما به نظر من پولادي با تعصب و غيرتي که دارد مي‌توانست در اين بازي به پرسپوليس کمک کند.

به گزارش فارس، پيشکسوت پرسپوليس در مورد اينکه کميته فني باشگاه قرار است تشکيل جلسه دهد گفت: حتما در اين جلسه شرکت مي‌کنم و در هر تيمي که باشم براي کمک به پرسپوليس نه نمي گويم. در جلسات فني مسائل زيادي را بيان کرديم انشاالله در جلسه بعدي هم در مورد مشکلات پرسپوليس صحبت مي کنيم تا به نتيجه‌ مناسبي برسيم.

پيرواني در مورد صحبت‌هاي تهامي گفت: تهامي بازيکن بسيار خوبي بود اما او نبايد مسائل درون خانوادگي تيم ملي را بيان مي‌کرد. خواهش مي‌کنم نسل طلايي سال 98 فوتبال ايران را زير سؤال نبريد. در اين تيم دوستي حرف اول را مي‌زد و هيچ دوراني نداشتيم که تيم ما اينقدر صميمي بوده باشد. پس بهتر است پرونده آن سال را ببنديم و همين جا اين مسئله را تمام کنيم.

وي در مورد شرايط تيم دسته اولي آهن بافق اظهار داشت: خوشبختانه تيم ما بهتر شده است. بازي سختي مقابل استقلال اهواز داريم و اميدوارم در نيم فصل بتوانيم ضعف هايمان را برطرف و به نقطه قوت تبديل کنيم.

پيرواني در مورد کناره گيري تيمش از جام حذفي و احتمال جريمه از سوي کميته انضباطي خاطرنشان کرد: من تازه 3 هفته است به اين تيم آمدم و براي پياده کردن افکارم نياز به زمان دارم. نمي‌توانيم هر 5 روز در جام حذفي و ليگ آزادگان بازي کنيم. تعطيلات نيم فصل را براي تيم‌ها قرار دادند تا با استراحت و انجام ريکاوري به بررسي نقاط ضعف و قوت خود بپردازند. اميدواريم کميته انضباطي يک تصميم عادلانه بگيرد و تيم ما متضرر نشود.

In all circumstances

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

لغو تمرينات پرسپوليس به خاطر اردوي امارات

به دستور مانوئل ژوزه تمرينات پرسپوليس به مدت چهار روز تعطيل شد.

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس به مدت چهار روز تعطيل مي باشد.
    به گزارش باشگاه خبرنگاران، تيم فوتبال پرسپوليس به احتمال فراوان روز جمعه راهي امارات شده و تا قبل از اولين بازي خود در غالب جام حذفي مقابل ملوان انزلي در دوبي اردو خواهد زد.

شايان ذکر است، مانوئل ژوزه و دستيارانش تا روز جمعه تيم را همراهي نکرده و در اردوي دوبي به پرسپوليس ملحق مي شوند.

In all circumstances

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394

حسيني: با سرپرست تيم مشکل دارم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با سرپرست تيم مشکل دارم و بهتر است خودشان در اين زمينه توضيح بدهند.

جلال حسيني در مورد جدايي‌ احتمالي‌ از پرسپوليس اظهار داشت: به هيچ عنوان قصد خودنمايي و ناراحتي هواداران پرسپوليس را نداشتم اما خود مسئولان باشگاه پرسپوليس هم مي‌دانند که پيشنهاد خوبي از امارات دارم و به همين دليل احتمال دارد تصميم بگيرم، بروم.

به گزارش فارس، وي افزود: من هميشه در زمين تمام تلاشم را براي تيمي که با آن قرارداد دارم مي کنم اما متاسفانه با سرپرست تيم مشکلاتي پيدا کردم که کمي من را آزرده کرده است.

اين مدافع در پاسخ به اين سؤال که به دليل مسائل مالي با سرپرست تيم به مشکل خورده، گفت: اصلا بحث مالي در کار نيست و خود آقايان بهتر مي دانند و بهتر است خودشان توضيح دهند.

حسيني ادامه داد: از باخت بيزارم، به همين دليل هميشه پس از يک يا دو پيروزي مي گويم بايد روند موفقيت‌هايمان ادامه دار باشد و فقط دل به يک يا دو بازي خوش نکنيم.

وي در پايان که بالاخره تصميم نهايي‌اش براي ماندن در پرسپوليس چيست، گفت: اول اين را بگويم که هيچ بازيکني دوست ندارد سردار در پرسپوليس زمين بخورد چون واقعا بدون هيچ گونه تعريف و تمجيدي رويانيان براي پرسپوليس از جان خود مايه گذاشته و تلاش‌هايي کرده که بايد قدرشناس او باشيم. من منتظرم او به تهران بيايد تا تکليف نهايي‌ام مشخص شود. احتمال دارد سفرم را به تعويق بيندازم.

وي در پايان خاطرنشان کرد: هيچ وقت باختن را دوست نداشتم و باور کنيد نمي‌دانم چرا پرسپوليس خوب بازي نمي‌کند.

In all circumstances

صفحه 440 از 470 نخستنخست ... 340390430438439440441442450 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)