Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 214 نخستنخست ... 234561454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2133
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280
    تشکر شده 1,730 در 479 پست

پیش فرض اخبار و مصاحبه بایرنی ها در فصل 2012-2011

با سلام
    در این تاپیک آخرین خبرها و مصاحبه های بایرنی ها قرار خواهد گرفت.

موفق یاشید...

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    Nothing is TRUE,Everything is PERMITED
    The Most Successful Club
    *Just Rossoneri*Just AC Mila
    n*
    ویرایش توسط *Rossonero* : 07-13-2011 در ساعت 16:59

2. 3 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280

تیموشوک افتخارات اروپایی میخواهد
    ملی پوش اکراینی میخواهد برای کسب افتخارات همراه با بایرن تلاش کند

هافبک بایرن مونیخ به آینده اش در بایرن متعهد است و میخواهد همراه با بایرن لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. او که 32 سال دارد هدف تیم هایی از روسیه و سراسر اروپا با پیشنهاداتی سودمند بود اما اعلام کرد که به بازیش در آلمان ادامه خواهد داد.تیموشوک همراه با زنیت سنپترزبورگ لیگ ( یوفا ) و سوپر کاپ اروپا را کسب کرده است و برای تکمیل افتخارات اروپایی اش میخواهد همراه با بایرن لیگ قهرمانان اروپا را نیز بدست آورد.
    فصل گذشته او به ترکیب اصلی تیم وارد شد و در ابتدا تلاش کرد تا جایگاهش را ترکیب تیم ثابت کند.

او به Sportsdaily.ru گفت:من احساس خوبی دارم هنگامی که شما به آن اتکا میکنید به شما اعتماد به نفس میدهد. فصل گذشته من بازی های زیادی انجام دادم من 27 بازی در بوندس لیگا انجام دادم که در 24 بازی در ترکیب اصلی تیم بودم.
    من فکر نمیکنم که این خودخواهی باشد ، همه میخواهند که به طور مداوم بازی کنند و من استثنا نیستم. شخصا دوست دارم که لیگ قهرمانان را کسب کنم ، خصوصا سال آینده که فینال در مونیخ برگذار میشود.

قرارداد
    قرارداد کاپیتان اسبق زنیت فصل آینده به پایان میرسد اما او از این موضوع نگرانی ندارد.

او اضافه کرد :من در گذشته بار ها در این شرایط قرار گرفته ام ، اهمیتی ندارد که این سال آخر من در اینجاست ، من پیشنهادات زیادی از باشگاه های دیگر دارم. من از روسیه و همینطور چند باشگاه اروپایی خوب پیشنهاد دارم. اما در حال حاضر از همه چیز در بایرن راضی هستم.
    بایرن باشگاه بسیار سازمان یافته و یکی از بهترین باشگاه های اروپا است ، بنابراین من از ماندن در مونیخ خوشحال خواهم بود.

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    The Most Successful Club
    n*

4. 4 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280

پس از دومین معاینه بر مچ پای او ، مشخص شد که از ناحیه لیگامنت آسیب دیده است. این بازیکن 28 ساله در تمرین صبح یکشنبه مصدوم شد و در ابتدا تصور شد که پای او فقط رگ به رگ شده است. این بازیساز فرانسوی به پزشک باشگاه بایرن دکتر ولفهارت مراجعه کرد و او آسیب دیدگی جدی تری را تشخیص داد.

ریبری به بیلد گفت : مصدومیت بدتر از آن چیزی بود که ما فکر میکردیم. من نمیدانم که چرا همیشه این چیز ها برای من رخ میدهد.من باید 5 روز پایم را در قالب گچ بگذارم و بعد از آن امیدوارم که بتوانم از دوشنبه دویدن را شروع کنم.

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    The Most Successful Club
    n*

6. 4 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280

یوسامی همچنان در انتظار
    به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اگرچه فرانک ریبری با مصدومیت مواجه شده است و رقابتهای لیگاتوتال را از دست داده ، اما به نظر می رسد که تاکاشی یوسامی تازه وارد همچنان باید برای فیکس بازی کردن منتظر باشد.

با مصدومیت فرانک ریبری در تمرینات صبح یکشنبه ، این انتظار می رفت که تاکاشی یوسامی به عنوان بازیکن جایگزین در مسابقات آئودی کاپ حضور پیدا کند. اما به نظر می رسد که یوپ هاینکس ، سرمربی بایرن مونیخ طرح متفاوتی را در سر دارد. او قصد دارد که توماس مولر را به عنوان گوش چپ ، جایگزین ریبری قرار دهد و از تونی کروس به عنوان بازیکن شمارۀ 10 استفاده کند.
    با این حال هاینکس در مورد یوسامی گفت: "او بازیکن بسیار خوبی از لحاظ فنی می باشد. او می تواند در ادامه کمک های بیشتری به ما بکند."

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    The Most Successful Club
    n*

8. 4 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

باشگاه بايرن مونيخ:ويدال دروغگو و بي‌اخلاق است

کارل هاينس رومنيگه با انتقاد از ويدال شيلياي، انتقال وي به يوونتوس را ناجوانمردانه مي‌داند.

باشگاه بايرن مونيخ آلمان به شدت از آرتور ويدال بازيکن شيليايي بايرلورکوزن انتقاد کرد. اين بازيکن جوان قرار بود به بايرن مونيخ بپيوندد اما در نهايت آنها را قال گذاشت و به يوونتوس ايتاليا پيوست.
    کارل هانس رومنيگه نايب رييس باشگاه بايرن مونيخ، ويدال را به دروغگويي و بي‌اخلاقي متهم کرد.
    وي در گفت‌و‌گو با مجله کيکر آلمان گفت: نمي‌خواهيم چنين بازيکناني به بايرن مونيخ بيايند. ويدال به اولي هوينس رييس باشگاه قول داده بود که به بايرن مونيخ بيايد اما الان مي‌بينيم که چگونه به قول خود وفا کرد.
    رومنيگه افزود: اگر ويدال به وعده خود عمل مي‌کرد و روي حرف خود مي‌ايستاد،‌ بااخلاق بود. وي بايد به بايرن مي‌آمد.
    نايب رييس بايرن مونيخ از انتقال ويدال به يوونتوس اظهار تعجب و شگفتي کرد و از اين باشگاه ايتاليايي به شدت انتقاد کرد و گفت: يوونتوس اعلام کرد که ويدال با بازيکنان تيم هماهنگ شده است. اگر به پرونده قضايي اين تيم در چند سال اخير نگاه کنيم، بسياري چيزها مشخص مي‌شود. بايد به ويدال براي اين انتخاب تبريک گفت.
    اشاره رومنيگه به رسوايي يوونتوس در سال 2006 است که به علت تباني در مسابقه‌هاي فدراسيون فوتبال ايتاليا جام قهرماني را از اين باشگاه گرفت و به اينتر داد.
    قرارداد ويدال 24 ساله با لورکوزن تا سال 2012 بود اما اين بازيکن بنا به نوشته روزنامه‌هاي ايتاليايي با يوونتوس قرارداد 5 ساله بست.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

10. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    cf
    مربی مورد علاقه
    RDM-jose
    بازیکن محبوب
    all chelsea players_tevez_aguero

BrazilChelseaFoolad

Droghba

تشکر ها
    36
    تشکر شده 103 در 31 پست

پیش فرض شوان اشتایگر فروشی نیست

سرمربی بایرن قصدی برای فروش شواینی ندارد.
    اخیرا چندین باشگاه اروپایی به دنبال جذب وی میباشند.
    منچستر یونایتد نیز به دنبال جانشینی برای اسکولز است و شواینی
    را هدف قرار داده است.
    اما بایرن بارها اعلام کرده که او فروشی نمیباشد و با 26 سال سن یکی از بازیکنان کلیدی باشگاه است.
    هاینکس در این مورد گفت:باستین شواین اشتایگر در این باشگاه احترام بالایی دارد.
    ترجمه اختصصاصی
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط soroush_chelsea : 07-26-2011 در ساعت 17:19

12. 4 کاربر از پست مفید soroush_chelsea تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280

رومنيگه: باشگاه ها بايد عليه فساد در فيفا قيام كنند

رييس اتحاديه باشگاه هاي فوتبال اروپا (eca) ازاعضاي اين اتحاديه خواست عليه فساد در فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) به پا خيزند و قيام کنند.

''کارل هاينز رومنيگه'' رييس اين اتحاديه از منتقدان قديمي فيفا است که چندي پيش هم از نارضايتي باشگاه هاي اروپا از نحوه اداره فوتبال صحبت کرده بود.
    وي اکنون يک گام فراتر گذشته و از 200 باشگاه عضو اتحاديه خود خواسته است براي تغيير در سازمان فاسد فيفا وارد عمل شوند.
    رومنيگه گفت: ''سپ بلاتر'' رييس فيفا مي گويد در حال پاک کردن فيفا است اما هيچکس حرف او را باور نمي کند. من خوشبين نيستم چون فيفا يک ماشين پولسازي است. برپايي پي در پي جامهاي جهاني ، اين براي آنها بسيار مهمتر از اداره جدي و پاک فدراسيون است.
    وي افزود: جام جهاني زيبا است اما تصميمات آن را افراد فاسدي مي گيرند. من نمي توانم چنين سيستمي را بپذيرم و البته در اين عقيده تنها نيستم.من خواستار شفافيت، تعادل و دموکراسي در نهادهايي چون فيفا و يوفا هستم. ديگر نمي توانم حضور افراد ناپاک را در چنين مکان هايي تحمل کنم. اکنون زمان مداخله فرا رسيده است چون علم به اشتباه بودن يک چيز، تلاش براي تغيير را الزامي مي کند.
    رومنيگه تأکيد کرد: اتحاديه باشگاه هاي اروپا 200 عضو دارد که همگي از روند اداره فوتبال در فيفا ناراضي هستند. باشگاه ها ريشه فوتبال هستند اما هيچکدام در روند تصميم گيري ها در فيفا و يوفا دخالت ندارند.
    او از تعداد مسابقات ملي در تقويم رقابت ها نيز انتقاد کرد و گفت: در سال 1980 هشت تيم در فينال جام ملت هاي اروپا بازي مي کردند. اين تعداد تا سال 2016 سه برابر خواهد شد. در جام جهاني هم 16 تيم حضور داشتند که اکنون به 32 تيم رسيده است. باشگاه ها هزينه آموزش بازيکنان را مي پردازند اما نقشي در تصميم گيري ها ندارد. 75 درصد از بازيکنان جام جهاني 2010 متعلق به باشگاه هاي اروپايي بودند. از اين رو هر باشگاه حداقل 10 ميليون يورو از دست داد اما ما اين را به خاطر بازيکنان پذيرفتيم .

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    The Most Successful Club
    n*

14. 3 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280

بايرن با برد ميلان به مصاف بارسلونا ميرود

وب سايت رسمی کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران -بايرن در ديداری تماشايی ميلان را برد اما دفاع بايرن همچنان پوشالی به نظر می رسيد هر چند شايد مهم ترين حفره آن که قرار بود توسط بواتنگ پر شود به علت حضور 20 دقيقه اي او در دفاع راست او قابل قضاوت نيست اما خط هافبک و حمله بايرن بدون ريبری اميدوار کننده ظاهر شد و کاملاً بر بازی مسلط بود. رافينيا در اولين بازی جدی اش برای بايرن خوب نشان داد و مانند لام به جلو رفت و شوتی زد که ميتوانست گل شود اما با اختلاف کم از کنار تير دروازه به بيرون رفت. نوير هم ارزش هايش را بار ديگر ثابت کرد و يک موقعيت تک به تک و صد درصد را گرفت تا بايرن کمی به کمتر گل خوردن در اين فصل اميدوار باشد.

مولر که در نقش ريبری ظاهر شده بود پر فروغ نبود، روبن مثل هميشه و گومز سر حال و چالاک به نظر می رسيد اگرچه در زدن ضربات آخر همچنان مشکل دارد. نيمه دوم بازی به علت تعويض ها جذابيت نيمه اول را نداشت و مصدوميت و تعويض روبن هم مايه استرس هواداران بود. نوير اين بار پنالتی نگرفت اما پنالتی پالاسيو به بيرون رفت تا شواينی تير آخر را بزند.

ترکيب بايرن: نوير - لام، بادشتوبر، ون بويتن، رافينيا - شواين اشتايگر، تيموشچوک - روبن، کروس، مولر- گومز

ترکيب ميلان: آبياتی - تايوو، نستا، بونرا، آباته - ون بومل، گتوسو، بواتنگ - امانولسون، کاسانو، ابراهيموويچ

گل ها: ابراهيموويچ - کروس

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    The Most Successful Club
    n*

16. 3 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280

هر سال مانند پارسال: ریبری و مصدومیت
    به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، در سال 2007 فرانک ریبری به بایرن مونیخ پیوست ، و با حرکات تکنیکی اش به یکی از بهترین ستارگان بوندسلیگا تبدیل شد. اما اکنون او برای چندمین سال پیاپی است که با رویای شکسته بوندسلیگا را آغاز می کند.

هر ساله فرانک ریبری قبل از شروع رقابتهای رسمی بایرن ، می گوید که می خواهد فصل بزرگ و موفقی را با بایرن مونیخ آغاز کند و رویاهای بلند پروازانه ای در سر می پروراند. اما اکنون هواداران بایرن مونیخ اندک اندک به این موضوع که ریبری را قبل از شروع رقابتها دست به عصا و پا در گچ ببینند عادت کرده اند. حتی قبل از اینکه این بازیکن بخواهد 5 فصل حضورش در بایرن آغاز کند.
    اکنون ریبری از بدشانسی خود می نالد و می گوید: "من نمی دانم چرا همیشه این اتفاق یکباردیگر برای من رخ می دهد." اما یوپ هاینکس ، سرمربی جدید بایرن در روز دوشنبه تلاش کرد در مورد مصدومیت ریبری آرامش تیمش را قبل از شروع رقابت های آئودی کاپ را حفظ کند و در این خصوص گفت: "من اتفاق دراماتیکی که رخ داده باشد نمی بینم ، از نظر من این آسیب دیدگی جدی و سخت نمی باشد."
    این مربی 66 ساله ، با روحیۀ خوبی در ادامه خاطر نشان کرد که ریبری می تواند در هفتۀ آینده به تمرینات بازگردد و حتی این شانس دارد که در مسابقۀ ابتدایی بوندسلیگایی بایرن مونیخ که در مقایل موشن گلادباخ برگذار می شود برسد.
    اما در بایرن مونیخ بازیکنان خوبی حضور دارند که بتوانند جای این ستارۀ فرانسوی را پر کنند. از دیوید آلابا و توماس مولر به عنوان بازیکنان جایگزین ریبری در سمت چپ نام برده می شود. هاینکس در این خصوص توضیح داد: "فرانک بازیکن بسیار مهمی در تیم ما محسوب می شود. اما ما یک ترکیب بسیار خوب داریم. یک تیم با کلاس ، مانند بایرن مونیخ می توانند بازیکنان با سطح بالا و ترکیب متفاوت در دو دیدار داشته باشد."
    باید خاطر نشان کنیم که فرانک ریبری تنها در سال 2007 ، که اولین سال حضورش در بایرن به حساب می آید ، تقریباً کل فصل را بدون مصدومیت پشت سر گذاشت. مصدومیت های پیاپی او همراه با جام ملتهای اروپا 2008 از ناحیۀ رباط پای چپ شروع شد و در سال 2009 از ناحیۀ تاندون پاتلا ، 2010 بعد از عمل جراحی در کشالۀ ران و امسال هم از ناحیه قوزک پای چپ ادامه یافت.
    بدون شک بایرن مونیخ برای رسیدن به خواسته هایش به یک فرانک ریبری در فرم بالا و آماده نیازمند است. مخصوصاً که در اواسط ماه آگوست رقابت های لیگ قهرمانان برای گرفتن جواز حضور در مرحلۀ گروهی لیگ قهرمانان آغاز می شود. حضور بال هایی تکنیکی مثل روبن و ریبری می تواند کمک شایانی را برای پس گرفتن جام قهرمانی از دورتموند به حساب بیاید. اما تا کنون این دو بازیکن از زمانی که با هم ، در بایرن حضور دارند تنها 37 بار در کنار هم بازی کرده اند که حاصل آن 25 پیروزی برای بایرن مونیخ بوده است.

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    The Most Successful Club
    n*

18. 3 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280

یوسامی همچنان در انتظار
    به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اگرچه فرانک ریبری با مصدومیت مواجه شده است و رقابتهای لیگاتوتال را از دست داده ، اما به نظر می رسد که تاکاشی یوسامی تازه وارد همچنان باید برای فیکس بازی کردن منتظر باشد.

با مصدومیت فرانک ریبری در تمرینات صبح یکشنبه ، این انتظار می رفت که تاکاشی یوسامی به عنوان بازیکن جایگزین در مسابقات آئودی کاپ حضور پیدا کند. اما به نظر می رسد که یوپ هاینکس ، سرمربی بایرن مونیخ طرح متفاوتی را در سر دارد. او قصد دارد که توماس مولر را به عنوان گوش چپ ، جایگزین ریبری قرار دهد و از تونی کروس به عنوان بازیکن شمارۀ 10 استفاده کند.
    با این حال هاینکس در مورد یوسامی گفت: "او بازیکن بسیار خوبی از لحاظ فنی می باشد. او می تواند در ادامه کمک های بیشتری به ما بکند."

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    The Most Successful Club
    n*

20. 3 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280

صدومیت روبن جدی نیست

وبسايت رسمی کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران
    آرین روبن که بر اثر برخورد با مدافع میلان در آئودی کاپ 2011 بر اثر مصدومیت زمین بازی را ترک کرده بود می تواند پس از معالجه ای مختصر و استراحتی کوتاه به تمرینات بایرن باز گردد. پزشکان بایرن اعلام کردند به چند روز استراحت و معالجات نیازمند است تا به تمرینات باز گردد.همچنین وی بازی برابر بارسلونا را در فینال آئودی کاپ 2011 از از دست خواهد داد.

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    The Most Successful Club
    n*

22. 3 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 214 نخستنخست ... 234561454104 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)