Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 39 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 388
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

shahin خبر های باشگاه شاهین بوشهر در سال 91_90

خبر های داغ باشگاه شاهین بوشهر را در اینجا بگذارید

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

2. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

ItaliaChelseaShahinBoushehr

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

شاهین به نیروی زمینی خورد.

سازمان لیگ برتر برنامه مسابقات جام حذفی کشور از مرحله یک شانزدهم را اعلام کرد.
    به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، بر اساس این اعلام تیم فوتبال شاهین بوشهر سه شنبه سوم آبانماه به مصاف تیم فوتبال نیروی زمینی تهران خواهد رفت. گفتنی است سفید پوشان بوشهری در این دیدار میزبان تیمی خواهند بود که با حذف تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر باید مقابل دیگر تیم بوشهری صف آرایی کند.

4. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

کریمی با یازدهمین تیم در لیگ یازدهم.

شاهین بوشهر یازدهمین تیم دوران سرمربیگری فیروز کریمی در لیگ محسوب می شود.

شاهین بوشهر یازدهمین تیم دوران سرمربیگری فیروز کریمی در لیگ محسوب می شود.

به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، اولین تمرین شاهین بوشهر با حضور سرمربی جدید این تیم برگزار شد. فیروز کریمی که آخرین بار دو فصل پیش با صبای قم در لیگ برتر حضور داشت با یازدهمین تیم دوران سرمربیگری خود در لیگ وارد لیگ یازدهم می شود. او سابقه هدایت تیم های پاس همدان ، سپاهان اصفهان ، بهمن ، پلی اکریل ، تراکتورسازی تبریز ، ابومسلم مشهد ، راه آهن تهران ، استقلال تهران ، استقلال اهواز و صبای قم را در لیگ ایران دارد و دو مقام قهرمانی در لیگ آزادگان هفتاد و هفتاد یک نیز با پاس همدان در کارنامه دارد. فیروز کریمی با حضور در یازدهمین تیم لیگی با رکورد محمود یاوری برابر می شود که او هم در یازده تیم مختلف لیگ سرمربیگری کرده است و نکته جالب اینکه هر دو سرمربی سابقه هدایت هفت تیم را دارند و شاهین بوشهر نیز هشتمین تیم مشترک این دو سرمربی محسوب می شود./گل

شایان ذکر است تمرین امروز(شنبه) تیم فوتبال شاهین بوشهر راس ساعت شانزده در زمین چمن اختصاصی این باشگاه برگزار خواهد شد.

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

گزارش تصويري / تمرين شاهين بوشهر( 15 مهر )

تمرين شاهين بوشهر در زمين چمن اختصاصي شاهين

به گزارش سايت رسمي باشگاه فرهنگي ورزشي شاهين بوشهر ، بازيكنان شاهين بوشهر زير نظر فيروز كريمي سرمربي جديد شاهين بوشهر در زمين چمن اختصاصي باشگاه شاهين در حضور انبوه تماشاگران پرشور بوشهري به تمرين و مرور كارهاي تاكتيكي و آماده سازي جهت بازي مقابل نفت آبادان پرداختند

7. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

ابولفتحی در سازمان لیگ توضیح داد / فعلا کارت سرمربیگری در شاهین بوشهر صادر نمی شود !

سازمان لیگ اعلام کرده تا زمانی که نسبت به شبهاتش پاسخ قانع کننده دریافت نکند ، کارت مربیگری سرمربی جدید تیم شاهین بوشهر را صادر نمی کند

سایت گل - سازمان لیگ برتر و کمیته بازرسی این سازمان روی باشگاه شاهین بوشهر حساس شده و مثل اینکه دست بردار هم نیست . طوری که امروز ابولفتحی ، رئیس هئیت مدیره باشگاه شاهین بوشهر به دفتر سازمان لیگ رفت و پاسخگوی برخی ابهامات درباره قرارداد برخی بازیکنان منتسب به حمید درخشان شد !
    سازمان لیگ اعلام کرده تا زمانی که نسبت به شبهاتش پاسخ قانع کننده دریافت نکند ، کارت مربیگری سرمربی جدید تیم شاهین بوشهر را صادر نمی کند . شنیده می شود که حمید درخشان در شرایط ویژه ای قرار دارد و برخی شائبه ها درباره قرارداد تعدادی از بازیکنها و واسطه های انها ممکن است به محرومیت درخشان ختم شود

9. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

بعد از جدايي از شاهين

درخشان : این وصله ها به من نمی چسبد/ با آبرویم بازی کنند جواب دندان‌شکنی خواهم داد /بوشهري ها حق دارند تيمي داشته باشند كه بتوانند به آن افتخار كنند

سايت گل ـ حمید درخشان در حالی از شاهین بوشهر جدا شد که این اتفاق حرف و حدیث‌ها و شایعات فراوانی را درباره او به وجود آورد. هر چند گفته می شود که پرونده قراردادهای مشکوک برخی از بازیکنان شاهین بوشهر در کمیته نظارت، بازرسی و ارزشیابی سازمان لیگ در حال بررسی است اما با این حال درخشان به سایت قانون می گوید:« آنهایی که چنین شایعاتی را مطرح می‌کنند را به خدا واگذار می‌کنم اما آن دسته از افرادی که من را می‌شناسند به خوبی می‌دانند که همیشه با شرافت کار کردم و این وصله‌ها هرگز به من نمی‌چسبد. از این گذشته من در این مورد بخصوص تاکنون چیزی نشنیده‌ام اما اگر مساله‌ای مطرح شود و کسی بخواهد با آبرویم بازی کند حتما جواب دندان‌شکنی به او خواهم داد.»
    درخشان در ادامه در مورد جدایی اش حرف می زند:«باید بگویم من به عنوان یک مربی حرفه‌ای سعی می‌کنم کارم را در هر تیمی درست و با توجه به فاکتورهای حرفه‌ای فوتبال انجام دهم. مربی حرفه‌ای امکانات حرفه‌ای می‌خواهد. باشگاه شاهین بوشهر تا همین چند روز پیش مدیر عامل نداشت. هر چند حالا که وضعیت مدیریتی‌اش مشخص شده است من خوشحالم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم اما من در شرایطی کار کردم که چه در بخش نرم افزار و چه در بخش سخت افزار باشگاه با مشکلات عدیده‌ای دست به گریبان بود. خب من هم سعی کردم این تیم را به جایگاه واقعی‌اش برسانم و بعد خداحافظی کنم.»
    او در پاسخ به این سوال که چرا خداحافظی،می گوید:«چون در این شرایطی که برای شما آن را وصف کردم نمی‌توانستم ادامه بدهم. در ضمن مردم خوب بوشهر حق دارند تیمی داشته باشند که بتوانند به آن افتخار کنند. من هم در حد توانم به آنها کمک کنم تا این رویای‌شان محقق شود.»

او در مورد فیروز کریمی که جایگزینش شد می گوید:« خوشحالم که یکی از بهترین‌های فوتبال ایران جای من را گرفت. هر کمکی که از دستم بربیاید انجام می‌دهم تا او موفق شود.»
    کریمی گفته که درخشان حتی پاسخ تلفن‌های او را هم نداده که سرمربی سابق شاهین در این مورد می گوید:«لابد تلفنم در دسترس نبوده که جواب ندادم. به هر حال از او عذرخواهی می‌کنم. اگر تماسی گرفته و موفق نشده با من حرف بزند همین‌جا از آقا فیروز معذرت‌خواهی می‌کنم.»

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

دكتر دادگر : سازمان ليگ درمورد درخشان تصميم ميگيرد

قرار است ظرف دو روز آینده سازمان لیگ نظرش را در مورد درخشان اعلام کند

به گزارش سايت رسمي باشگاه فرهنگي ورزشي شاهين بوشهر ، دكتر علی دادگر در مورد وضعیت باشگاه شاهین بوشهر گفت: باشگاه وضع عادی ندارد و وضعیت خاصی بر این باشگاه حکمفرماست. شاهین مدتی با سرپرست موقت اداره شده و مدتی نیز مدیرعامل نداشته و علی افراشته مسئولیت انجام کارها را برعهده داشت. اکنون نیز جابجایی سرمربی اتفاق افتاده و به این دلیل است که می‌گویم وضعیت این تیم خاص است. شاید به این خاطر که من را از تهران برای مدیرعاملی شاهین بوشهر انتخاب کرده‌اند، من به دلیل تجربه کاری که داشته‌ام مرد روزهای سخت هستم.

وی ادامه داد: به بوشهر آمده‌ام تا مشکلات این باشگاه را برطرف کنم و به مردم علاقمند این شهر خدمت کنم. ما می‌خواهیم با برنامه پیش برویم و موفق شویم.

دكتر دادگر در مورد مشکلات مالی شاهین بوشهر گفت: تمام باشگاه‌های ایران مشکل مالی دارند و ما هم مستثنی از این قضیه نیستیم. با حضور علی افراشته در راس هرم و حضور شخصی به نام ابوالفتحی قطعا دغدغه زیادی وجود ندارد و اوضاع نگران کننده نیست. مشکلات مالی برطرف خواهد شد و طلبکاران این باشگاه چه بازیکن و چه سایر طلبکاران به زودی پولشان پرداخت می‌شود. تلاش می‌کنیم منابع مالی تأمین شود تا هر چه سریع‌تر مشکلات مالی به حداقل برسد.

وی در مورد جابه‌جایی حمید درخشان و فیروز کریمی و اظهار نظر مسؤلان سازمان لیگ مبنی بر اینکه درخشان نمی‌‌تواند از شاهین جدا شود، گفت: در تماسی که با مسئولان فدراسیون داشته‌‌ایم آنها اعلام کردند فیروز کریمی مشکلی برای مربیگری ندارد و وضعیت درخشان نیز در جلسه با افراشته تعیین شد. با این حال امروز شنبه نشستی با مسئولان سازمان لیگ داشتیم و قرار است ظرف دو روز آینده سازمان لیگ نظرش را در مورد درخشان اعلام کند و تکلیف این مربی مشخص شود.

منبع: خبرگزاري فارس

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

شاهین تهدید به کسر امتیاز شد
    ایرنا: رئيس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: احتمال دارد از دو تيم شاهين و راه آهن به خاطر عدم توجه به پرداخت بدهي هايشان 6 امتياز كسر شود.
    اسماعيل حسن زاده تصريح كرد: اين هفته ابلاغيه خود را به باشگاه هاي شاهين و راه آهن ارسال مي كنيم تا مسئولان اين دو باشگاه براي حضور در جلسه و ارائه توضيحات به كميته انضباطي بيايند.
    وي افزود: اين دو باشگاه پيش از شروع فصل قول دادند كه بدهي هايشان را تا تاريخ معيني پرداخت كنند، اما با گذشت چند روز از تاريخ مورد نظر هنوز قول خود را عملي نكرده اند.
    رئيس كميته انضباطي تاكيد كرد: اگر در جلسه با مسئولان اين دو باشگاه به نتيجه رسيديم كه هيچ، وگرنه حكم خود را مبني بر كسر 6 امتياز از هر باشگاه به آنها ابلاغ مي كنيم.
    حسن زاده در پاسخ به اين سئوال كه چرا از باشگاه هايي چون استقلال و پرسپوليس كه به مراتب بدهي هاي بيشتري دارند امتيازي كسر نمي شود؟ گفت: بعضي از باشگاه ها همانند صبا، استقلال و پرسپوليس پيش از شروع فصل اعلام كردند كه بدهي هايشان را از ميزان درآمد خود در سازمان ليگ پرداخت مي كنند.
    اين باشگاه ها به كميته انضباطي تاريخ مشخصي را براي اين موضوع در نظر نگرفته اند كه حالا با كوتاهي از آن بخواهند جريمه شوند.

در همین رابطه یک منبع موثق در فدراسیون به فوتبال جنوب خبر داد: بابت مطالبات عبدالله کرمی، سلمانی، احمدپوری،عماد رضا وعلی نعمتی نامه ای به مسئولین ارشد استان ارسال خواهد شد تا چنانچه تمهیداتی برای پرداخت در نظر گرفته نشود کسر امتیاز اعمال گردد. اینها در حالی است که مدیران باشگاه شاهین معتقدند بالاترین پرداختی را در بین تیم های لیگ برتری دارند.

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

شاهین وپیوندی ابدی با حاشیه ها؛ چرا؟
    فوتبال جنوب-شاهین قرار بود مکتب اخلاق مداری باشد که البته حالا دیگر نیست. می توان حوادث چندماه اخیر را ورق زد وپی به صحت این ادعا برد:
    فصل نقل وانتقالات:علیپور:به طور رسمي اعلام مي‌کنيم که همکاري کليه باشگاه‌ها در ليگ برتر، دسته يک و دسته دو با غفاري و محسني تخلف محسوب مي‌شود و به همين دليل قرارداد بازيکنان و مربيان تيم‌هاي پيکان قزوين، پاس همدان و شاهين بوشهر تا رسيدگي نهايي تعليق مي‌شود تا اينکه وضعيت بازيکنان و مربيان اين تيم‌ها با مراجعه به سازمان ليگ و پر کردن فرم اظهارنامه بررسي شود.وي در ادامه در مورد حضور افراد بدون مجوز در بازار نقل و انتقال بازيکنان و مربيان هشدار داد و گفت: افشين عبداللهيان و مهدي خرمي، به دليل نداشتن مجوز فعاليت در حوزه نقل و انتقال بازيکنان و مربيان (مدير برنامه رسمي يا امتياز آژانس نقل و انتقال بازيکن) حق امضاي قرارداد با بازيکنان و مربيان را ندارند و بازيکنان و مربياني که با راهنمايي اين دو نفر به باشگاهي بروند و قرارداد داخلي و يا رسمي امضا کنند، قرارداد آنها در فصل نقل و انتقالات اعتبار ندارد و از ثبت اين قراردادها جلوگيري به عمل خواهد آمد.
    24تیرماه 1390- سازمان لیگ برتر از ثبت قرارداد سرمربی جدید شاهین بوشهر امتناع ورزید.رییس هیئت فوتبال بوشهر گفته بود سازمان لیگ از ما خواسته تا قرارداد این مربی را به دلیل برخی ابهامات ثبت نکنیم.روز چهارشنبه نفرات جدید شاهین که نتوانسته بودند راهی هیئت فوتبال بوشهر شوند، با اعطای نیابت از سوی آن هیئت به سازمان لیگ، راهی آنجا شدند. بازیکنان قرارداد خود را منعقد کردند، اما کادرفنی قراردادی به ثبت نرساندند. ابوالفتحی - سخنگوی باشگاه و عضو هیئت مدیره در این باره گفت: «بحث عدم رعایت سقف قرارداد مطرح است و ما با ارائه مدارک ثابت خواهیم کرد در این باره تخلفی نداشته‌ایم.»سایر اعضا کادر فنی هم تا تعیین تکلیف درخشان قرارداد خود را ثبت نکردند. شاهین هم اکنون در اردوی ترکیه به سر می برد.

19مرداد1390- رئيس کميته نظارت بازرسي و ارزشيابي سازمان ليگ فوتبال از عدم وجاهت قانوني مديريت بهمن دهقان در باشگاه شاهين بوشهر خبر داد.حجت‌الاسلام عليرضا عليپور عنوان کرد: به دليل انتخاب بهمن دهقان به عنوان مديرعامل باشگاه شاهين بوشهر، سازمان ليگ تذکري کتبي به اين باشگاه خواهد داد. هرگونه تغيير در اعضاي هيئت مديره و مديران عامل باشگاه‌ها بايد بر اساس اساسنامه مصوبه اعلام شده به سازمان ليگ باشد بنابراين هرگونه تغييرات بدون تغيير هيئت مؤسس و مصوبه هيئت مديره فاقد وجاهت قانوني است.وي ادامه داد: سازمان ليگ حرفه‌اي بر اساس اساسنامه اعلامي باشگاه شاهين بوشهر، مديرعاملي بهمن دهقان در اين باشگاه را فاقد وجاهت قانوني مي‌داند، ضمن اينکه اين سازمان به باشگاه‌ها يادآوري مي‌کند از هرگونه جابجايي مديريتي برخلاف مفاد اساسنامه اعلامي به سازمان ليگ خودداري کنند.

14مهر1390- رييس سازمان ليگ برتر فوتبال درباره شائبه‌هايي كه پيرامون حضور فيروز كريمي در تيم شاهين بوشهر مطرح مي‌شود، اظهار كرد: پيش از اين هم گفته‌ايم كه فيروز كريمي هيچ مشكلي براي مربي‌گري در ليگ برتر ندارد.وي ادامه داد: تنها بحثي كه پيرامون حضور كريمي در شاهين مطرح بوده، بخش‌هاي خاصي از قرارداد حميد درخشان با شاهين بوشهر بوده كه من درباره آن اطلاع چنداني ندارم.كميته نظارت و ارزشيابي سازمان ليگ اعلام كرده حميد درخشان به دليل تعهدي كه براي بازيكناني كه ابتداي فصل با نظر او جذب شده‌اند،‌ داده است، نمي‌تواند قراردادش را فسخ كند. درخشان بايد درباره ابهامات قرارداد اين بازيكنان پاسخگو باشد.
    مرور اتفاقاتی از این دست در کارنامه این فصل شاهین نشان می دهد نباید چندان هم به اوضاع با دید ساده نگریست. از بحث جذب رباط پاره ها، مصدومیت انصاریانی که حدود 60 درصد قراردادش را نقد گرفته، قرارداد سنگین غلامحسین مظلومی،ماجرای کاپیتانی،داستان لوکا بوناچیچ، عدم به خدمت گیری مهاجم، رفتار زشت دو بازیکن در تبریز، قصه عجیب وغریب محمد پروین، چرایی رفتن درخشان، پرداخت یا عدم پرداخت مطالبات فصل قبل،نارضایتی محمود ابراهیم زاده از حضور در کناردرخشان، تغییرات مکرر در راس مدیریت باشگاه و...اینها همه دلایلی برای آن است که بدانیم نماینده استان روی گسل زلزله قراردارد. به راستی چرا سهم شاهین از حواشی در این فصل بیش از همه تیم هاست؟کسی جوابی برای این سئوال ندارد؟

14. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

گزارش تصويري از تمرين شاهين روز يكشنبه 17 مهر / عكس : حسين حيدرپور

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط amin_20 : 10-10-2011 در ساعت 13:07

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

شکوری: شایعه است.

اصلاً دوست ندارم کارم با استقلال تهران به شکایت کشیده شود. من با آقای نظری جویباری تماس گرفتم و او گفت که هنوز پولی به باشگاه نرسیده است. من هم به احترام استقلال تهران صبر می‌کنم.
    به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، هادی شکوری مدافع شاهین بوشهر در مورد جدایی حمید درخشان و شایعاتی که در مورد نحوه جذب بازیکن توسط این سرمربی مطرح است حرف می‌زند.
    او می‌گوید: آنطور که من شنیده‌ام آقای حمید درخشان به خاطر مشکلات خانوادگی نتوانسته در بوشهر بماند ولی باید از زحمات او تشکر کنیم.
    این حرف و حدیث‌هایی هم که پشت حمید درخشان درست شده شایعه است و من در مورد نحوه جذب بازیکن چیز خاصی ندیدم و دوست هم ندارم در مورد این مسائل حرف بزنم. از هادی شکوری در مورد حضور فیروز کریمی در شاهین بوشهر سئوال کردیم که او در جواب می‌گوید: حضور او در شاهین بوشهر را به فال نیک می‌گیرم و به فیروز کریمی تبریک می‌گویم که بعد از دو سال به لیگ برتر برگشت.
    او در تمرینات بسیار جدی است و البته نحوه کار کردنش طوری است که بازیکنان خسته نمی‌شوند. این روزها بحث بازگشت هادی شکوری به استقلال تهران مطرح است ولی خودش در این خصوص می‌گوید: من هم حرف‌هایی شنیده‌ام ولی راستش را بخواهید استقلالی‌ها به صورت مستقیم با من تماس نگرفته‌اند.
    هادی شکوری که مبلغ قابل توجهی را از استقلال طلبکار است در پاسخ به این سئوال که آیا قصد شکایت نداری خاطر نشان می‌کند: من اصلاً دوست ندارم کارم با استقلال تهران به شکایت کشیده شود.
    من با آقای نظری جویباری تماس گرفتم و او گفت که هنوز پولی به باشگاه نرسیده است. من هم به احترام استقلال تهران صبر می‌کنم./گل

صفحه 4 از 39 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)