Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    fergusen
    بازیکن محبوب
    messi-ozil
    اسم واقعی شما
    arman

GermanySS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    0
    تشکر شده 45 در 13 پست

real فرگوسن بهترين مربي سال ليگ برتر انگليس

سر الکس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد براي نوزدهمين بار بهترين مربي سال ليگ برتر انگليس شناخته شد.

نمانيا ويديچ مدافع منچستريونايتد هم براي دومين بار به خاطر حضور مستمر و موثر در قلب دفاع تيم جايزه بهترين بازيکن را گرفت.
    ويديچ و فرگوسن هر دو از جمله عوامل نوزدهمين قهرماني منچستريونايتد در ليگ برتر انگليس بودند.
    اين تيم اميدوار است که با غلبه بر بارسلونا در فينال ليگ قهرمانان اروپا به افتخارات خود بيفزايد.

2. 3 کاربر از پست مفید armanterminator تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

گری پالیستر: جانشین سر آلکس فرگوسن باید بریتانیایی باشد!

یکی از اولین خریدهای سر آلکس فرگوسن میگوید که جانشین سر آلکس فرگوسن باید بریتانیایی باشد.
    گری پالیستر هنوز هم فکر میکند که سر مربی باشگاه منچستر یونایتد چند سال دیگر در این باشگاه باقی خواهد ماند و به موفقیتهای 25 ساله خود ادامه خواهد داد. اما پالی ( Pally، مخفف نام گری پالستر ) که در سال 1989 توسط سر آلکس فرگوسن خریداری شد، در این باره میگوید: بدیهسیت که شما مجبور هستید نگاه کنید که چه کسی میتواند عده دار این مسئولیت شود، هر چند که به نظر میرسد او غیر قابل تعویض باشد. او هنوز هم عصبی و به همان اندازه پر شور است، مطمئن باشید.
    مدافع اسبق شیاطین سرخ در ادامه تصریح کرد: وقتی او برود، یک سر مربی مانند جوزپه گواردیولا میتوانند فوق العاده باشد و نام خوزه مورینیو تبلیغ خواهد بود. اما من یک سر مربی بریتانیایی را ترجیح میدهم. کسی مانند دیوید مویس، که در باشگاه اورتون کار بزرگی را انجام داده. سر آلکس فرگوسن حدوداً 70 ساله است، اما این باور گدایانیست که او در باشگاه منچستر یونایتد باقی مانده، با توقعات بسیار، برای یک ربع قرن. این بی سابقه است.
    mufctalk
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

4. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

اي خدا... چرا هروقت از جانشين فرگي صحبت ميشه من تنم ميلرزه؟
    فرگي جانشين نداره و با رفتنش روح منچستر ازش جدا ميشه...گوارديولا و مورينيو هم بهترين مربي هاي جهان بعد فرگي هستند ولي معلوم نيست بتونيم به منچستر بياريمشون! پس بعد فرگي تيم احتمالا به مسير بدي هدايت ميشه و براي بهترين دوران منچستر به پايان ميرسه.
    فرگوسن قلب منچستر بدون تو نميتپد...اي كاش هيچ وقت مارا تنها نگزاري..
    نسبت به آينده نااميدم...چقدر زود گذشت روزهاي خوش با فرگي...

6. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

مارتین ادواردز: من کار سر آلکس فرگوسن را نجات دادم

پس از 25 سال در رأس، او قهرمان میلیون ها طرفدار باشگاه منچستر یونایتد در جهان است.
    اما یک مرد میداند که چه قدر دشوار بود که اطمینان حاصل شود که سلطنت سر آلکس فرگوسن فراتر از 4 سال به طول خواهد انجامید. مارتین ادواردز به عنوان مدیر اجرائی و رئیس، مردی بود که در نوامبر سال 1986 سر آلکس فرگوسن را منصوب کرد. هر طرفدار باشگاه منچستر یونایتد از باقی ماندن او میتواند خوشحال باشد، با وجود فشار از عدم کسب جام نقره ای در سال 1990.
    مارتین ادواردز در این خصوص گفت: من احساس کردم در رفتن چیزهای بسیار بدیست که ما را مجبور به در نظر گرفتن چیزهایی کرد. ما میدانستیم که میخواهیم او را نگه داریم. اما شما در باره حمایت قدرتمندی صحبت میکنید که در نتایج به دست آمده رخ نمیدهد و سرانجام فشاریست که بر روی هیئت مدیره قرار داده شده است. ما هرگز در مورد موقعیت و جایگاه سر آلکس فرگوسن بحث نکردیم، این هرگز سوالی نبود که ما در مورد اخراج او فکر کنیم. اما اوضاع ادامه داشت و ما موفقیتی نداشتیم، فتح جام جذفی در سال 1990 و فتح جان برندگان جام اروپا در سال 1991 و...تنها چیزها در مدت زمان طولانی بودند که شما بدون موفقیت در حال حرکت هستید. جام حذفی واقعاً ناجی شد. خوشبختانه موفقیت آمد قبل از اینکه ما مجبور به در نظر گرفتن چیزهایی شویم.
    تصور این است که پیروزی در دور سوم جام حذفی با تک گل مارک رابینز ( Mark Robins ) در مقابل تیم ناتینگهام فارست در ژانویه سال 1990، یکی از نتایجی بود که کار سر آلکس فرگوسن را نجات داد.
    مارتین ادواردز در ادامه افزود: من در آن هفته با سر آلکس فرگوسن صحبت کردم و گفتم که موقعیت شما به نتیجه روز یک شنبه ( روز دیدار با تیم ناتینگهام فارست ) مربوط نمیشود. ما در داخل هرگز ایمان به او را از دست ندادیم.
    مارتین ادواردز که در حال حاضر مدیر افتخاری باشگاه منچستر یونایتد است، با مردی که در صندلی داغ مدیریت پیرو سر آلکس فرگوسن بود همدری کرد.
    او در خاتمه تصدیق کرد: او همیشه در حال سنجش موفقیت های فوق العاده ایست که سر آلکس فرگوسن تا بحال داشته. با بیان اینکه هرکسی عهده دار میشود موفقیت باشگاه را میخواهد و بازیکنان خوبی که برای بردن چیزهایی استفاده میشوند. پس این وجود نداشت زمانی که سر آلکس فرگوسن آن را به عهده گرفت. اما این سایه ها همیشه در کار کردن در اینجا وجود داشته.
    mufctalk

8. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

خوزه مورینیو: سر آلکس فرگوسن در باشگاه منچستر یونایتد با افزایش سن جوانی به دست می آورد!

خوزه مورینیو، سر مربی باشگاه رئال مادرید احساس میکند که سر آلکس فرگوسن با بالا رفتن سن جوانتر میشود!
    خوزه مورینیو یکی از معدود افرادیست که در سالهای 2005 و 2006 بهتر از سر آلکس فرگوسن، با تیم چلسی قهرمان لیگ برتر انگلستان شد. اما سر مربی اکنون باشگاه رئال مادرید در این باره گفت: من فکر میکنم در سال 2004 او را ملاقات کردم و ما اکنون در سال 2011 هستیم و من فکر میکنم او جوانتر شده. او به عنوان یک سر مربی و انسان، جوانتر شده است. به همین دلیل است که من او را برای سالهای بسیاری در این شغل خواهم دید. او منحصر به فرد است، کاملاً منحصر به فرد. ما حتی نمیتوانیم زمان توقف او را تصور کنیم، بنابراین من آماده دیدن او در 25، 26، 27 سال و به همین ترتیب هستیم. او باورنکردنیست و من فکر میکنم به همین دلیل است که او برای سالهای زیاد یکی از بهترین بوده است. باقی ماندن در بازی مدرن در بالاترین سطح آن و در همان صندلی واقعاً دشورا است، پس آنچه او در حال انجام آن است کاملاً باورنکردنیست.
    mufctalk

10. 6 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

کانتونا: فرگوسن فصل به فصل بهتر می شود

فرگوسن این هفته بیست و پنجمین سال حضورش در الدترافورد را جشن گرفت و باشگاه منچستریونایتد به همین دلیل در دیدار مقابل ساندرلند از او تقدیر کرد.

اریک کانتونا، ستاره سابق منچستریونایتد، با ستایش از دستاوردهای سرالکس فرگوسن در مدت 25 سال حضور در این باشگاه، او را یکی از بهترین مربیان دنیا توصیف کرد.
    فرگوسن این هفته بیست و پنجمین سال حضورش در الدترافورد را جشن گرفت و باشگاه منچستریونایتد به همین دلیل در دیدار مقابل ساندرلند از او تقدیر کرد.
    کانتونا که در زمان حضور در الدترافورد 4 بار قهرمان لیگ برتر شد و دو بار قهرمانی در جام حذفی را جشن گرفت، همچنان ارادت زیادی به سرمربی سابقش دارد.
    او در گفتگو با نشریه سان گفت:" سرالکس مردی قوی با شخصیتی فوق العاده است. او یکی از بهترین مربیان دنیاست. او فصل به فصل قوی و قوی تر می شود. علی رغم اینکه او هر سال پیرتر می شود اما به اندازه یک جوان انرژی دارد.
    من مدیریت او را خیلی دوست دارم. بعضی اوقات شرایط آن طور که می خواهید پیش نمی رود زیرا زندگی هر روزش خوش نیست. ممکن است در چند بازی متوالی یا یک دیدار مهم شکست بخورید اما او می تواند با این شرایط کنار بیاید.
    او می تواند با استفاده از این شرایط، به فرد قوی تری تبدیل شود. او از این تجربیات هم استفاده می کند."
    goal.com

12. 7 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    پدر خوانده ی فوتبال "سرالکس "
    بازیکن محبوب
    پل اسکولز

EnglandManUtd

تشکر ها
    317
    تشکر شده 296 در 74 پست

manutd افتخارات فرگی با منچستریونایتد

• قهرمانی جام حذفی انگلستان در سال ۱۹۹۰
    • قهرمانی جام در جام اروپا ۱۹۹۱

• قهرمانی سوپر جام اروپا در سال ۱۹۹۱
    • قهرمانی لیگ برتر انگلستان در سال۱۹۹۳ قهرمانی لیگ برتر انگلستان در سال۱۹۹۴

• قهرمانی جام حذفی انگلستان در سال ۱۹۹۲
    • قهرمانی لیگ برتر انگلستان در سال ۱۹۹۶
    • قهرمانی جام خیریه انگلستان در سال ۱۹۹۶
    • قهرمانی لیگ برتر انگلستان در سال ۱۹۹۷
    • قهرمانی جام خیریه انگلستان در سال ۱۹۹۷
    • قهرمانی لیگ برتر انگلستان در سال ۱۹۹۹
    • قهرمانی جام حذفی انگلستان در سال ۱۹۹۹
    • قهرمانی لیگ قهرمانان در سال ۱۹۹۹
    • قهرمانی جام بین‌قاره‌ای در سال ۱۹۹۹
    • قهرمانی لیگ برتر در سال ۲۰۰۰
    • قهرمانی لیگ برتر انگلستان در سال ۲۰۰۱
    • قهرمانی لیگ برتر در سال ۲۰۰۳
    • قهرمانی جام حذفی در سال ۲۰۰۴
    • قهرمانی جام اتحادیه انگلستان در سال ۲۰۰۶
    • قهرمانی لیگ برتر انگلستان در سال ۲۰۰۷
    • قهرمانی لیگ برتر انگلستان در سال ۲۰۰۸
    • قهرمانی لیگ قهرمانان در سال ۲۰۰۸
    • قهرمانی جام باشگاه‌های جهان در سال ۲۰۰۸
    • قهرمانی جام اتحادیه انگلستان در سال ۲۰۰۹
    • قهرمانی لیگ برتر انگلستان در سال ۲۰۰۹
    • قهرمانی جام اتحادیه انگلستان در سال ۲۰۱۰

سایر افتخارات فرگوسن

• قهرمانی لیگ برتر اسکاتلند در سال ۱۹۸۰
    • قهرمانی جام اتحادیه اسکاتلند در سال ۱۹۸۲
    • قهرمانی جام حذفی اسکاتلند در سال ۱۹۸۲
    • قهرمانی جام حذفی اسکاتلند در سال ۱۹۸۳
    • قهرمانی جام برندگان جام اروپا در سال ۱۹۸۳
    • قهرمانی جام حذفی اسکاتلند در سال ۱۹۸۴
    • قهرمانی لیگ برتر اسکاتلند در سال ۱۹۸۴
    • قهرمانی لیگ برتر اسکاتلند در سال ۱۹۸۵
    • قهرمان جام حذفی اسکاتلند در سال ۱۹۸۶

کانون هواداران منچستر یونایتد
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 6 کاربر از پست مفید Arya تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    پدر خوانده ی فوتبال "سرالکس "
    بازیکن محبوب
    پل اسکولز

EnglandManUtd

تشکر ها
    317
    تشکر شده 296 در 74 پست

manutd سر آلکس فرگوسن: نگاه برای خرید

از اریک کانتونا تا اندرو کول تا چیچاریتو، پول خرج شده توسط سر آلکس فرگوسن بارپرداخت شده است.
    یکی از عوامل موفقیت در سر آلکس فرگوسن توانایی او در کشف بازیکنانی بوده که به طور بالقوه ای میتوانستند در پیراهن قرمز بدرخشند. نامهایی مانند اوله گونار سولسشایر، خاویر هرناندز، نمانیا ویدیچ و حتی کریستیانو رونالدو در کشورهای خود قدری شناخته شده بودند قبل از اینکه حرکت سریع سر مربی این بازیکنان را به سوی تلار شهرت باشگاه منچستر یونایتد سوق دهد. مطمئناً، هر بازیکن وارداتی از رونق خوبی برخوردار نبوده، اما درصد خرمندی چند مربی دیگر میتواند با سر آلکس فرگوسن مطابقت کند؟ و این در حالیست که او به همان اندازه که در کشف و یک معامله خوب و به جلو راندن یک معامله سخت مهارت دارد، برای ریخت و پاچ کردن پول در زمانی که یک ستاره در دید او باشد آماده است.
    سر آلکس فرگوسن 3 رکورد معاملات بازیکن بریتانیا را برانگیخت، با پرداخت 7 میلیون پوند برای امضای قرارداد با اندرو کول از باشگاه نیوکاسل یونایتد در ژانویه سال 1995، با پرداخت 4 برابر این رقم ( 28.1 میلیون پوند ) برای امضای قرارداد با خوان سباستین ورون از باشگاه لاتزیو در جولای سال 2001 و با پرداخت 29.1 میلیون پوند برای امضای قرارداد با ریو فردیناند از باشگاه لیدز پونایند در جولای سال 2002. او همچنین در گرانترین نقل و انتقال بازیکن در تاریخ نیز دخیل بوده، با فروش 80 میلیون پوندی کریستیانو رونالدو به باشگاه رئال مادرید در سال 2009 و ایجاد سودی 67.25 میلیون پوندی برای باشگاه منچستر یونایتد.

منبع : mufctalk

16. 5 کاربر از پست مفید Arya تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

دیوید بکهام: سر آلکس فرگوسن همیشه بهترین است

پس از برگزاری جشن بیست و پنجمین سالگرد خود در اداره ورزشگاه اولدترافورد، دیوید بکهام، تمثال باشگاه منچستر یونایتد سر آلکس فرگوسن را به عنوان بزرگترین سر مربی فوتبال مورد ستایش قرار داد.
    سر آلکس فرگوسن که ربع قرن مسئولیت در باشگاه منچستر یونایتد را در تاریخ 6 نوامبر 2011 جشن گرفت و و موفق به کسب حمایت و ستایش از بازیکنان حال و گذشته شده است. ممکن است هافبک باشگاه لس آنجلس گلکسی 7 سال پیش باشگاه منچستر یونایتد را ترک کرده باشد، اما احترام و تحسین او برای رئیس اسبق هرگز سست نشده است.
    دیوید بکهام در گفتگو با وب سایت www.manutd.com، در این باره میگوید: او اینکارها را تنها برای خوشنود ساختن خود انجام نداده، او این کارها را انجام میدهد چراکه فکر میکند این چیزیست که بهترین راه حل برای تیم، باشگاه و طرفداران است. به همین دلیل است که او روش خود را دوست دارد و به همین دلیل است که او محترم شده است. دستورات او محترم است و هر بازیکنی که به باشگاه منچستر یونایتد وارد میشود بازیکن مناسبی برای باشگاه است. او تنها بازیکنان را به باشگاه منچستر یونایتد نمی آورد به این دلیل که برخی از بهترین بازیکنان جهان هستند، او این کار را انجام میدهد زیرا آنها برای خانواده منچستر یونایتد مناسب هستند. من از بازی تحت نظر او برای سالهای بسیار احساس افتخار میکنم و لحظاتی را که با بزرگرترین سر مربی جهان به اشتراک گذاشته ام هرگز فراموش نمیکنم.
    mufctalk.com

18. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

سر آلکس واقعی

لین لافین ( Lyn Laffin، منشی باشگاه منچستر یونایتد )، برای ربع قرن گذشته در کنار سر آلکس فرگوسن بوده و میگوید که او نمیتواند بهتر از رئیس بخواهد...
    1 - اولین برداشت شما از سر آلکس فرگوسن چه بود؟
    من هنوز هم روز ورود او را به یاد دارم. نورمن دیویدس ( Norman Davies )، کیت من اسبق به دفتر آمد و گفت که ما به آقایی از اسکاتنلند رسیدم که شخصیت واقعی او اندکی آتشین مزاج گزارش شده است. جوی و نورمن بسیاری از سر مربیان را دیده بودند، و این به نوعی رفت و آمد در بلای سرمان بود. در حالی که من فکر میکردم " اوه خدا "! من به یاد دارم که شنیدم او و آرچی از پله ها بالا می آمدند و با صدای بالا آواز میخواندند و من فکر کردم او صدای خوبی ندارد که این برای من بد بود. او وارد شد و خود را به همه معرفی کرد، به نظر بسیار آرام می آمد. او چیزی مانند اعتقاد ما برای رهبری نبود. او مانند یک نفس از هوای تازه بود. او میدانست که ما کاری برای انجام داریم، هر چند که او میخواست ایجاد اطمینان کند که ما برنده لیگ میشویم و با هر وسیله ای او قصد داشت اطمینان پیدا کند که ما انجام دادیم.
    2 - چگونه او را به عنوان یک رئیس توصیف میکنید؟
    او واقعاً یک رئیس بزرگ است. او در زمان خود بسیار سخاوتمند است و او راجع به مردم مراقب است. این در اطراف اوست که من فکر نمیکنم بسیاری از مردم دیده باشند. او با افراد مسن فوق العاده است، بچه های مریض که به زمین آموزشی کارینگتون مراجعه میکنند و بازیکنان جوان تر که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارند. او با هر کسی در این باشگاه مانند بخشی از خانواده خود رفتار میکند. او همیشه میگوید که ما یک خانواده هستیم و ما نیاز به مراقبت از یکدیگر داریم. درگذشت 2 تن از استعداد یابان طولانی مدت ما در این اواخر واقعاً غم انگیز بود، آنها افرادی بودند که از ابتدا با او بودند، آنها افرادی وفادار به باشگاه و او بودند. او تنها راجع به افراد مراقب است.
    3 - آیا او هنوز هم از آواز خواندن در دفتر لذت میبرد؟
    [ خنده ] او همیشه آواز میخواند! صبح او با آواز شروع میشود. هر چند بسیاری از ما معمولاً آن را نشنیده ایم زیرا او ساعت 00 : 7 صبح در دفتر حضور دارد و بقیه ما تا 30 : 8 یا 00 : 9 صبح وارد نمیشویم. من فکر میکنم حتی در هنگام رانندگی میخواند، او فکر میکند بیش از حد خواننده خوبیست!
    4 - خوانندگان مورد علاقه او چه کسانی هستند؟
    او عاشق سینتارا ( Sinatra ) است و همه افراد آن دوران. او همه نوع موسیقی دوست دارد. شما از آنچه او دوست دارد شگفت زده خواهید شد، آیپد او پر است از موزیک. و عاشق شوهای بزرگ و نیز موزیکال است.
    5 - شما تعجب کردید هنگامی که او ذهنیت خود را در مورد بازنشستگی تغییر داد؟
    نه زیرا او همیشه به من میگوید که بازنشستگی برای افراد جوانیست که میتوانند بروند و کارهای دیگری انجام دهند. من به او گفتم که فکر میکنم بازنشستگی زمانی خواهد بود که ما میتوانیم بیرون برویم و تمام کارهایی را انجام دهیم که نمیتوانستیم زیرا ما تمام وقت کار میکنیم. او گفت نه نه هنگامی که شما در مدت زمان طولانی در کار پر زحمتی هستید همانطور که ما نمیتوانیم از آن بیرون برویم و من فکر میکنم این درست است. من فکر میکنم او هر روز صبح از خواب بیدار میشود و این فوق العاده است چرا که او هر روز ساعت 00 : 7 صبح از خواب بیدار میشود. او همیشه کسیست که در اوایل بلند میشود درست مانند یک بچه و او در تمام زندگی خود این کار را انجام داده. این اخلاق کاری شگفت انگیز است و او در تمام این مدت ما را به سوی خود متمایل کرده. من هرگز بیدار نمیشوم و فکر میکنم اوه نه من باید به سر کار بروم. من بیدار میشوم و فکر میکنم از آنچه امروز اتفاق خواهد افتاد متعجب میشوم. هر روز در اینجا متفاوت است.

mufctalk.com

20. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

فرگوسن:بردن بلکبرن بهترین هدیه تولدم است

سرمربی اسکاتلندی تیم فوتبال منچستریونایتد گفت: با برد مقابل بلکبرن به من بهترین هدیه تولد را دهید.

به نقل از روزنامه دیلی میل، سرآلکس فرگوسن خطاب به بازیکنانش در آخرین جلسه تمرینی اظهار داشت: اگر می خواهید به من در تاریخ ۳۱ دسامبر(۱۰ دی ماه) هدیه تولد بدهید، ‌باید برنده بازی با بلکبرن شوید.
    مربی ۶۹ ساله یونایتدی‌ها که از سال ۱۹۸۶ زمام امور شیاطین سرخ را با اقتدار و افتخار دردست دارد، در تاریخ فوق قدم در ۷۰ سالگی خواهد گذاشت. از طرفی تیمش میزبان بازی خانگی با بلکبرن روورز خواهد بود.
    از این رو وقتی شنید شاگردانش از اکنون در تدارک برپایی جشن تولد وی هستند، عنوان کرد: می خواهید به من هدیه بدهید؟ دوست دارید مرا خوشحال کنید؟ لازم نیست جشن بگیرید یا هدیه تولد بخرید. کافی است بازی با بلکبرن را ببرید و با امتیازاتش از من مربی، قدردانی کنید.

parsfootball.com

22. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)