Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 31 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 307
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    1,438
    تشکر شده 2,492 در 631 پست

آرسنال اخبار و بحث و تبادل نظر توپچی های لندن

به نام خدا

به کلوپ هواداران آرسنال خوش اومدید
    در این تاپیک به ارائه اخرین اخبار از باشگاه محبوب رسنا می پردازیم و درباره آخرین تحولات باشگاه آرسنال با یکدیگر تبادل نظر خواهیم کرد.
    به امید اینکه بتونیم توی این تاپیک دوستان آرسنالی خوبی پیدا کنیم و در کنار هم روزهای خوشی داشته باشیم.
    به امید موفقیت های توپچی های لندن

Welcome To ARSENAL Fabs Club

راز باش
    ولي فاش نشدني!

ویرایش توسط feri71 : 04-08-2011 در ساعت 19:25

2. 5 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

بارسلونا

گزارش روز:پیراهن مسی و چابی به کدام بازیکن آرسنال رسید
    پیراهنهای چابی و مسی پرطرفدارترین پیراهنهای میدان است

سایت گل- طبق رسم مسابقات فوتبال، در پایان دیدارها، بازیکنان دو تیم به مبادله پیراهنهایشان می پردازند و پیراهنهای بازیکنان حریف را به عنوان یادگاری نگاه می دارند. در این میان و درجریان دیدار دو تیم بارسلونا و آرسنال، پیراهن مسی و چابی از همه پرطرفدارتر بود.
    درورزشگاه امیریتس، جک ویلشر،برنده میدان بود.
    پس از پیروزی آرسنال در آن دیدار، ویلشر پیراهن این دو بازیکن را گرفت و بعد در کنار پدرش با پیراهنهای مسی و چابی عکس یادگاری گرفت و بلافاصله این عکس را در صفحه توئیترش قرار داد

البته دور برگشت ژاوی این کارو میکنه
    قول میدم بارسا حذف میشه
    هرچند بد طرف بارسام
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

4. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

واقعا دوس دارم آرسنال بتونه از پس بارسا بر بیاد !
    بارسا دیگه زیادی داره جام میگیره و امیدوارم این بار حذف بشه !
    در صورت پیروزی آرسنال با 1 تیر 2 نشون زده !
    1 - به مرحله ی بعدی صعود کرده و امیدوار به کسب قهرمانی !
    2 - انتقام شکست بد پارسال رو میگیره !
    من با اینکه ارسنالی نیستم ولی دوس دارم این تیم بتونه به مرحله ی بعد صعود کنه !!
    به نظرم تو بازی برگشت ارسنال نباید دفاعی بازی کنه ! چون بارسا تیمی هست که هافبک ها و مهاجمای خوبی داره و اگه ارسنال بخواد دفاعی بازی کنه حتما گل میخوره !
    باید حتی نسبت به بازی قبل بازی رو هجومی تر اغاز کنه تا بتونه موفق بشه !

به امید صعود هر 4 تیم انگلیسی به مرحله ی بعد !
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال

دقیقا نه تنها آرسنال بلکه هر تیمی تو هر بازی نباید دفاعی بازی کنه چون اینجور به تیم و بازیکنان توهین میشه و توانایی هایشون نادیده گرفته میشه و در اصل میدون خالی میکنن
    مورینیو هم پارسال پا گذاشت رو هر چی اینتریه و دفاعی بازی کرد و تو ضد حمله (به نظر من ناجوان مردانه ترین تاکتیکه) برد
    ولی آرسنال واقعا مبارزه میکنه
    سیستم چهار خطی آرسنال داره شکست ناپذیر میشه و علاوه بر حملات برنامه ریزی شده ای که با این سیستم اجرا میشه لایه های دفاعی تیم هم بیشتر نفوذ ناپذیر میشه البته بارسا ییها هم خوب بلدند (ویا )تله بزارند !!!
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

8. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

به نظر من تیم های اسپانیایی فقط از اسم بارسا میترسند و خیلی راحت به دو باخت در لالیگا به بارسا رو می پذیرند
    امیدوارم این برد زیبای آرسنال شروع باخت های بارسادر لالیگا باشه!!!!!!!
    والبته یه شروع جدید برای آرسنال!!!!!!

ali
    only
    karimi

10. 4 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

abcdefg
    Guest

ارسنال خط حمله و هافبك قوي اي داره.اگه تو بارسا نقطه ضعفي باشه تو دروازه و خط دفاعش هست.والدز كه وضعش معلومه ولي اگر به احتمال زياد پيكه و پويول نرسن ارسنال ميتونه با يك بازي هجومي و البته حساب شده دروازه بارسا رو فرو بريزه

12. 2 کاربر از پست مفید abcdefg تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

دوستان ارسنالي پيام خصوصي بدن تا دعوتنامه براشون بفرستم
    براي كلوپ توپچيهاي لندن

14. 2 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

باری بازی با بارسا فک کنم ایده ضد حمله مهمترین و بهترین تاکتیکی هست که آرسن ونگر در سر داره که اگر پویول نباشه تا حدودی آرسنال میتونه موفق بشه ولی شاید خیلی سخت باشه !
    ولی آرسنال حتی در ضورتی که بتونه بارسا رو هم ببره کار خیلی خیلی سختی در ادامه مسیر خواهد داشت ! بازی با بارسا برای آرسنال شاید از یک لحاظ خیلی آرسنال رو اذیت نکنه جایی که بارسا از بازی درگیرانه خودداری میکنه و با توجه به اینکه قدرت بدنی اکثر بازیکنان آرسنال پایینه خیلی به نفع آرسنال تموم میشه ! اما این قضیه در مرود تیمهای بعدی رو در روی آرسنال شاید صدق نکنه اون موقع هست که مصدومیت های کهنه بازیکنان آرسنال میتونه تازه بشه و برای اونا دردسر ساز باشه !

16. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

آرسنال و دیگر هیچ !

رابین ونپرسی می گوید که نهایت رضایت از دوره ورزشی اش گرفتن جام با آرسنال است نه هیچ تیم دیگری.

این مهاجم هلندی که در هفته های اخیر برای تیمش فوق العاده کار کرده می گوید که آنها می توانند به 5 سال بی جامی پایان بدهند.

از همه مهمتر او تعهد خود به باشگاه و سبک فوتبال آن ثابت کرده .

او گفت:

"من هیچ تمایلی ندارم که به جای دیگر بروم. آرسنال بهترین تیم برای من است که در آن هستم.حداقل چیز این است که من می خواهم با آرسنال به جام برسم نه با هیچ تیم دیگری."

"من می دانم شما می توانید جام های مختلفی را در کشور های مختلف و به طرق مختلفی به دست آورید ولی من می خواهم این کار را با راه خودمان و با لباس آرسنال انجام دهم."

"من مطمئنم که می توانم این کار را با تیم های دیگر کشور ها به راحتی انجام دهم، اما آیا این جام ها به اندازه جام تیممان ارزش دارد؟"

" من فکر نمی کنم."

" هر چیزی که ما اینجا بدست می آوریم با احساس و قلبهایمان است و این همان چیزی است که من می خواهم."

"این رویای من است و من هیچ دلیلی نمی بینم که وقتی این رویا را دارم از تیم دیگری صحبت کنم."

"من فکر میکنم بقیه این چیز ها را در مورد من می دانند من فقط تشنه جام با آرسنال هستم."

"بازی مقابل بیرمنگهام در فینال جام اتحادیه فوق العاده خواهد بود . رفتن به ومبلی و بالا بردن جام مقابل 90 هزار تماشاگر ، فقط تصورش کنید !"

"من می دانم بقیه چه احساسی در مورد 5 سال بی جامی دارند ، احساس من چیست و همینطور هواداران - همه به این مکان مرتبط هستند."

"شاد کردن بقیه با بردن جام به روش خودمان باعث می شود تا من به خودم افتخار کنم . ما می توانیم تعداد زیادی از مردم را شاد کنیم."

18. 2 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

یک دهه درون دروازه

ووچیچ ژسنی می خواهد یک دهه شماره یک آرسنال باشد...

دست تقدیر باعث شد این دروازبان بیست ساله و خام بتواند با پشتوانه استعدادی که درون درواه دارد به شماره یک این روز های آرسنال تبدیل شود و کار تا آن جایی پیش رود که این دروازبان انتخاب اول آرسشنال در بازی های مهم و حساسی مانند بارسلونا باشد .
    ژسنی اعلام کرد خواهان این است که بتواند برای ده سال آینده دروازبان شماره اول آرسنال باشد .
    بی شک پس از ترک ینس لمن پس از گذراندن سال هایی به یاد ماندنی و پیش از ان درخشش دیوید سیمن درون دروازه آرسنال این تیم لندنی از این ناحیه ضربات زیادی خورده اما نمایش این جوان کم تجربه باعث شده تا هواداران دوباره خوشبینانه به آینده بنگرند .
    ژسنی که در سن 16 سالگی از کشورش لهستان به آرسنال آمد در این خصوص گفت :

" این واقعا هدف من است که بتوانم برای یک دهه درون دروازه باشم . این هدف من است . من علاقه مند به انجام این کار هستم اما می دانم رقبای دیگری دارم که می خواهند شماره یک آرسنال باشند .
    می خواهم با کارم به سمت این بروم که در بهتریم حالتم باشم و آن را حفظ کنم . اگر این شانس ها ادامه یابد بسیار خوشحال خواهم شد .
    رقابت بسیار خوبی در باشگاه وجود دارد و نمی توانم بگویم هیچ رقابتی نیست . می دانم باید در بهترین حالتم باشم چراکه اگر لغزشی ایجاد شود و ایرادی در عملکردم وجود داشته باشد دیگر دروازبانانا از گرفتن جای من خوشحال خواهند شد .
    می دانم که مطالبه کردن بازی در این باشگاه در سن بیست سالگی معقول نیست . من می دانم وقتی شانس هایی برای من مهیا می شود و باید دو دستی آن ها بگیرم و تلاش کنم به نقطه اول دروازبانی برسم . "

ژسنی ممکن است برای استراحت در بازی روز یک شنبه برابر لیتون اورینت درون دروازه حضور نداشته باشد :

" جام حذفی است . همیشه مسائل ویژه ای برای این جام رخ می دهد و لیگ های رده های پایین تر به نظر بسیار خوب کار می کنند . ما می رویم که متمرکز باشیم و در بهترین حالت خودمان باشیم که اطمینان داریم می توانیم برای آن برویم .
    فقط می خواهیم هر رقابت خاص را پیروز شویم و تمام بازی ها اهمیت دارد . بله ما بارسلونا را شکست دادیم و از این بابت بسیار خوشحالیم اما ما باید روی اورینت تمرکز کنیم و با هر بازی با روش خاص ان بازی رفتار کنیم .
    ما باشگاه فوتبال آرسنال هستیم و ما در بسیاری از بازی هایی که به میدان می رویم مدعی هستیم . باید مطمئن باشیم که متمرکزیم .
    در زمانی که در برنتفورد بودم برابر لیتون اورینت بازی کرده ام . واقعیت توانستم کلین شیت کنم و ما بازی را یک بر صفر برنده شدیم پس من امیدووارم که نتیجه خوبی در پایان هفته بگیریم . "

20. کاربر روبرو از پست مفید Shawty تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

پیش فرض ونگر: فابرگاس بازیكنی خاص است و به او نیاز داریم

ونگر: فابرگاس بازیكنی خاص است و به او نیاز داریم

آرسن ونگر، مربی آرسنال می گوید که سسک فابرگاس مورد نیاز توپچی هاست و می خواهد همه ستارگانش را در تابستان نگه دارد.

آرسن ونگر، مربی آرسنال می گوید که سسک فابرگاس مورد نیاز توپچی هاست و می خواهد همه ستارگانش را در تابستان نگه دارد.
    فابرگاس مدت هاست مورد توجه بارسلونا است و خبر بازگشت او به تیم سابقش در ماه های آینده بیشتر شنیده خواهد شد، اما ونگر نظر دیگری دارد: «ما به فابرگاس نیاز داریم. باور کنید. او بازیکنی خاص است. او استثنایی است و می خواهیم همه ستارگانمان را نگه داریم.
    ما برای قهرمانی در تمامی رقابت ها مبارزه می کنیم چون بازیکنان لازم برای این کار را داریم. ما کیفیت لازم و تعداد بازیکنان کافی را داریم.
    در وضعیتی هستیم که به دلایل مالی نمی اندیشیم. ما به پول نیاز نداریم.»

صفحه 4 از 31 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع