Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 15 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 147
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

پیش فرض مصاحبه بازیکنان سپاهان

ايشان بزرگتر من است و احترامش را نگه مى دارم

عقيلى: خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى قلعه نويى سكوت كردم

پس از قهرمانى سپاهان در ليگ برتر انتظار مى رفت كه زردپوشان اصفهانى روزهاى آرامى را پشت سر بگذارند ولى حمله امير قلعه نويى به هادى عقيلى در رختكن ورزشگاه ثامن مشهد،همه چيز را تحت الشعاع قرار داد. قلعه نويى معتقد بود كه عقيلى بازى ضعيفى را از خود به نمايش گذاشت و همين موضوع باعث شد تا سرمربى سپاهان از مدافع ملى پوش تيمش به شدت انتقادكند. البته صحبت هاى قلعه نويى فقط به مسائل فنى مربوط نشد و درادامه الفاظ ديگرى از زبان امير خارج شد كه خيلى ها را در رختكن بهت زده كرده بود. نوع بازى عقيلى در نيمه دوم بازى سپاهان مقابل ابومسلم نشان مى داد كه اتفاقى در رختكن براى وى رخ داده است. اين بازيكن ملى پوش و كاپيتان دوم سپاهان كه رابطه خوبى با قلعه نويى ندارد، بعد از اشتباهى كه در نيمه اول انجام داد و منجر به گلزنى حريف شد، در بين ۲ نيمه و در رختكن به شدت مورد حمله سرمربى تيم قرار گرفت تا جايى كه قلعه نويى به وى گفت: »... به آن تيم ملى كه تو در آن بازى مى كنى!» عقيلى كه خود از اشتباه نيمه اولش بسيار ناراحت بود، با شنيدن اين جملات سرش را پايين انداخته بود و واكنشى هم نشان نداد.قلعه نويى با فرياد از عقيلى خواسته وقتى او حرف مى زند، سرش را بالا بگيرد. در اين لحظه بازيكن ها كه هاج و واج صحنه را تماشا مى كردند با ديدن عصبانيت شديد عقيلى، هر لحظه اين احتمال را مى دادند كه او واكنش تندى از خود نشان بدهد، اما در حالى كه ممكن بود كار به جاهاى باريك تر بكشد،هيچ عكس العملى از عقيلى سر نزد.در اين ميان مديرعامل سپاهان، محمدرضا ساكت به ميان معركه مى آيد و از عقيلى خواهش مى كند كه به خاطر جشن قهرمانى ماجرا را پى نگيرد.پس از اين ماجراها حالا عقيلى شرايط ويژه اى در سپاهان دارد و بعيد به نظر مى رسد در اين تيم ماندگار شود.او تصميمش را براى جدايى از سپاهان گرفته ولى فعلا دوست ندارد در اين مورد حرفى بزند.عقيلى در مورد اتفاقاتى كه در بازى با ابومسلم افتاد،دقايقى با خبرگزارى فوتبال ايران گفت و گو كرد:

•داستان درگيرى لفظى ات با امير قلعه نويى چيست؟
    - درگيرى لفظى يعنى اينكه ۲ نفر با هم جر و بحث كنند اما من در اين ماجرا هيچ حرفى نزدم و فقط سكوت كردم.
    مثل اينكه در رختكن به شدت از حرف هاى قلعه نويى ناراحت بودى؟
    - من اصلا دوست ندارم در مورد اين ماجرا حرف بزنم تا قضيه كش پيدا كند ولى بايد بگويم كه توهين هاى ايشان را هيچ وقت فراموش نمى كنم.البته او بزرگتر است و احترامش را نگه مى دارم و بهتر است كه حرفى نزنم.
    مى گويند وقتى قلعه نويى حرف مى زده،تو سر تكان دادى و اين باعث عصبانيت او شده است؟
    - اولا كه من سرم پايين بود، ثانيا اگر من سر هم تكان داده باشم فكر نمى كنم كه كار عجيبى باشد.وقتى توهين و فحاشى شنيدم خيلى خودم را نگه داشتم كه فقط سرم پايين بود.
    يعنى تو در جواب جملات قلعه نويى هيچ جوابى ندادى؟
    - خير.من هيچ حرفى نزدم و خوشحالم كه مقابل توهين و فحاشى هاى ايشان هيچ عكس العملى نشان ندادم و سكوت كردم.من خيلى ناراحت بودم و شايد خيلى ها نتوانند باور كنند كه چه حرف هايى شنيدم اما الان خوشحالم كه آن زمان خودم را كنترل كردم.
    قضيه داد و بيداد كردنت سر ميز صبحانه چه بود؟
    - اصلا اتفاق خاصى نيفتاد كه بخواهم در اين مورد حرف بزنم.اين موضوع ربطى به اتفاقاتى كه در رختكن افتاد ندارد.
    از ابتداى فصل با قلعه نويى مدام مشكل داشتى.اينطور نيست؟
    - بله.
    چرا تصميم به ترك سپاهان نگرفتى؟
    - دلايلى بود كه امكان جدايى وجود نداشت.
    نمى خواهى بگويى قلعه نويى در رختكن چه حرف هايى زد؟
    - من هيچ جوابى ندارم و در اين مورد بعدا اگر لازم باشد حرف هايم را مى زنم.
    با اين شرايط اگر قلعه نويى در سپاهان بماند،تو حتما جدا مى شوى.اينطور نيست؟
    - الان صحبت نكنم بهتر است.بعد از ليگ همه چيز مشخص مى شود.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

2. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه حیدری

خسرو حيدرى: سپاهان نمى تواند به راحتى پارسال قهرمان شود

خسرو حيدرى بازيكن ملى پوش سپاهان كه همراه اين تيم در اردوى امارات حضور داشت، پس از بازگشت تيم ايرانى به اصفهان به اردوى تيم ملى ملحق شد و روز شنبه در اولين جلسه تمرينى تيم ملى شركت كرد. او در مورد وضعيت سپاهان، شرايط تيم ملى در آستانه بازى با نيجريه و مسائل مختلف ديگر به سوالات مطروحه پاسخ داد. با ما همراه باشيد:

•اردوى امارات چطور بود؟

- اردوى خوبى بود. وقتى بازى هايمان لغو شد كادرفنى تصميم گرفت اردويى تداركاتى را برگزار كند تا از شرايط بازى و تمرين دور نباشيم. ما دو مسابقه هم با الاهلى و النصر انجام داديم كه بد نبود.

•در مورد خداحافظى قطبى بعد از پايان

جام ملت هاى آسيا چه صحبتى دارى؟
    - به نظر من بحث تغيير مربى بد زمانى مطرح شد و اين موضوع مى توانست بعد از جام ملت هاى آسيا مطرح شود. در آن زمان قرارداد قطبى تمام مى شود و فكر مى كنم نبايد آرامش تيم ملى را به هم مى زديم.

•بازى ذوب آهن را ديدى؟

-بله. باخت اين تيم ناراحت كننده بود ولى ذوب آهن تا همين جا هم كه آمد افتخار بزرگى را براى فوتبال ايران به دست آورد.

•فكر مى كنى سپاهان مثل سال گذشته بتواند قهرمان شود؟

- تيم ما پتانسيل بالايى براى قهرمانى دارد و امسال هم يكى از مدعيان جدى است ولى سپاهان به راحتى سال گذشته نمى تواند قهرمان شود. الان همه تيم ها مقابل قهرمان فصل قبل انگيزه دارند، حتى استقلال و پرسپوليس هم انگيزه زيادى برابر سپاهان دارند. ما بايد خيلى تلاش كنيم تا به قهرمانى برسيم.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عنایتی

عنايتى: افتخار مى كنم كه ذخيره على دايى بودم

رضا عنايتى جزو آن دسته مهاجمانى است كه در سال هاى گذشته نشان داد كه راه گل زدن به پرسپوليس را خوب بلد است. او مهاجم مورد علاقه امير قلعه نويى است و احتمال مى رود در بازى هفته آينده مقابل پرسپوليس در تركيب ثابت سپاهان قرار بگيرد. گفت وگو با وى را بخوانيد:

•سپاهان پس از يك ماه تعطيلى مقابل پرسپوليس قرار خواهد گرفت. اين مدتى كه بازى نداشتيد به ضرر شما نخواهد شد؟

- خب تيم ما قبل از تعطيلات روند رو به رشدى داشت و به هماهنگى رسيده بود اما متأسفانه چند بازيكن سپاهان به تيم اميد رفتند و چند بازيكن هم به تيم بزرگسالان. ما در تمرينات كامل نبوديم و يك توفيق اجبارى هم داشتيم تا به امارات برويم. در آنجا ۲ بازى انجام داديم و اميدوارم اين تعطيلى به سپاهان ضربه نزند.

•بازى با پرسپوليس را چطور مى بينى؟

- پرسپوليس تيم بسيار بزرگ و پرطرفدارى است و مربى بزرگى روى نيمكت خود دارد. من فكر مى كنم كار سختى در پيش داريم اما اميدوارم با آناليزى كه مربيان سپاهان انجام مى دهند بتوانيم سه امتياز را بگيريم.

•مقابل پرسپوليس به فكر گلزنى هستى؟

- بله، دوست دارم گل بزنم و اگر در تركيب باشم نهايت تلاشم را براى موفقيت سپاهان انجام خواهم داد.

•تو مقابل تيمى قرار مى گيرى كه مربى اش على دايى است. شايد هنوز آن روزها را به ياد بياورى كه مدت ها در تيم ملى پشت خط او ماندى، درست است؟

- دايى نام كوچكى نبود و نيست. افتخار مى كنم كه نيمكت نشين او بودم و در دوره كوتاهى هم شاگرد او بودم.

•فكر مى كنى سپاهان قهرمان شود؟

- فكر مى كنم امسال قهرمان شدند كار آسانى نيست. بايد تا آخرين هفته تلاش كنيم. به نظر من پرسپوليس، استقلال و ذوب آهن حريفان جدى ما براى كسب عنوان قهرمانى هستند.

•بيانيه سپاهان براى تبريك به ذوب آهن حرف و حديث هاى زيادى به وجود آورد. قبول دارى در اين بياينه شيطنت هايى صورت گرفته بود؟

- من فكر مى كنم يك سوتفاهم به وجود آمد و نمى دانم در اين مورد چه بگويم شايد يك اشتباهى صورت گرفته باشد اما مهم اين است كه ۲ تيم اصفهان در عرض ۳ سال به فينال ليگ قهرمانان راه پيدا كردند و اين افتخار بزرگى است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عقیلی

عقيلى: استيل آذين اول فصل مرا مى خواست

هادى عقيلى مدافع ملى پوش سپاهان مورد توجه باشگاه استيل آذين قرار گرفته است. مى گويند مسئولان استيل آذين به دنبال جذب او هستند اما عقيلى تأكيد مى كند كه هيچ مذاكره اى با او صورت نگرفته است. گفت وگو با وى را بخوانيد:

•اين صحت دارد كه استيل آذين تو را مى خواهد؟

- آنها در ابتداى فصل مرا مى خواستند اما الان هيچ مذاكره اى با من صورت نگرفته است. من هم به صورت پراكنده اين اخبار را مى شنوم.

•حاضرى به استيل آذين بروى؟

- من با باشگاه سپاهان قرارداد دارم و تصميم گيرنده باشگاه خواهد بود.

•يعنى اگر سپاهان راضى باشد تو هم راضى مى شوى به استيل آذين بروى؟

- من دوست ندارم در مورد چيزى كه هنوز اتفاق نيفتاده حرف بزنم.
    هر وقت پيشنهاد رسمى ارائه شد صحبت مى كنم.

•درمورد بازى با پرسپوليس چه صحبتى داريد؟

- به نظر من بازى فوق العاده اى خواهد شد. اين بازى براى ما ۶ امتياز دارد و اگر پرسپوليس را ببريم با دو بازى كمتر فقط يك امتياز با آنها اختلاف خواهيم داشت. پرسپوليس يكى از رقيبان جدى ماست ولى اميدوارم ۳ امتياز را بگيريم.

•نظرت در مورد قدرت فنى پرسپوليس چيست؟

- پرسپوليس يك چيز دارد كه خيلى مهم است و آن هم انگيزه بازيكنان اين تيم است. دايى به آنها خيلى خوب انگيزه مى دهد و در بازى فوتبال انگيزه شرط اول موفقيت است. آنها بازى قبلى را در ورزشگاه آزادى شكست خوردند و حالا دنبال جبران هستند.

•به نظر تو سپاهان تيم اول اصفهان است يا ذوب آهن؟

- به نظر من بحث كردن در مورد اين موضوع كه چه تيمى، تيم اول است، اشتباه است. الان چند روز است كه بعضى از بازيكنان ذوب آهن در مورد مسائل اخير به سپاهان حمله ور شده اند كه اين درست نيست. من به اين تيم تبريك مى گويم، خصوصا آقاى ابراهيم زاده و واقعا تأسف خوردم كه او نتوانست قهرمان آسيا شود. ابراهيم زاده مربى فوق العاده ايست كه به حقش نرسيده است.

•دوست دارى دوباره شاگرد او شوى؟

- او در سپاهان دستيار بوناچيچ بود ولى چيزهاى زيادى از ابراهيم زاده ياد گرفتم. او خيلى به من كمك و از لحاظ فنى مربى خوبى است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عقیلی

عقيلى: اميدوارم هيچ وقت مثل جبارى و نويدكيا مصدوم نشوم

هادى عقيلى مدافع ملى پوش سپاهان براى ديدار ا پرسپوليس وضعيت مبهمى دارد. او با شكستگى از ناحيه مچ دست مواجه شده اما اميدوار است مقابل پرسپوليس بازى كند. گفت وگو با وى را بخوانيد:

•چه شد كه از ناحيه مچ آسيب ديدى؟

- در بازى دوستانه با سپاهان نوين، بازيكن حريف روى من خطا كرد و من با كف دست روى زمين چمن فرود آمدم. البته زمين چمن نبود بلكه زمين يمن بود! بعد از اينكه عكس گرفتيم در نهايت مشخص شد كه مچ دستم شكسته است.

•به بازى مقابل پرسپوليس مى رسى؟

- معلوم نيست. هر چه پزشكان بگويند.

•مثل اينكه روى دور بدشانسى هستى و در ۲ ماه اخير بارها مصدوم شده اى؟

- فعلا كه روى دور بدشانسى هستم.

•پس بايد با محرم نويدكيا و مجتبى جبارى كه زياد مصدوم مى شوند رقابت كنى؟

- آن بنده خداها دچار مصدوميت هاى سختى مى شوند كه بيشتر از ناحيه زانو است و من اميدوارم هيچ وقت مثل اين دو بازيكن مصدوم نشوم. در ضمن اميدوارم كه آنها ديگر با اين مصدوميت هاى سخت مواجه نشوند.

•در مورد اين بازى چه نظرى دارى؟

- تيم ما تمرينات بسيار خوبى را انجام داده و خدا را شكر مى كنيم كه بعد از تعطيلى با تيمى بازى داريم كه به ما انگيزه مى دهد. اين يك بازى ۶ امتيازى است و اگر پرسپوليس را در آزادى ببريم فوق العاده خواهد بود.

•غيبت بازيكنانى مثل شيث و كريم باقرى و حاشيه هايى كه در پرسپوليس به وجود آمده به نفع شما نيست؟

- من نمى توانم در مورد اين مسائل نظر بدهم و كنار گذاشتن بازيكنان هم به على دايى مربوط است. ما فقط بايد به تيم خودمان توجه كنيم.

•بهتر نبود تيم اميد از بازيكنان بزرگسال استفاده نمى كرد؟

- شايد آقاى پيروانى دلخور شود ولى نبايد از بازيكنان بزرگسال استفاده مى كرد. ما در بوسان قهرمان شديم اما به المپيك نرفتيم و فكر مى كنم هدف هاى ما اشتباه است. ما نبايد صعود به المپيك را هدف گذارى كنيم بلكه بايد هدفمان اين باشد كه در المپيك چگونه خوب نتيجه بگيريم. در مورد جام جهانى هم همين طور است و نبايد فقط به فكر صعود باشيم. رفتن به جام جهانى و گرفتن نتايج ضعيف هيچ فايده اى ندارد و هدف ما بايد اين باشد كه چطور در جام جهانى خوب نتيجه بگيريم. اگر دقت كنيد مى بينيد كه تيم ملى در نيمه دوم تمامى بازى هاى جام جهانى باخته است و اين به خاطر ضعف ما در بدنسازى است. چون فكر مى كنيم ۱۰۰ دور دور زمين بدويم همه چيز درست مى شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

قلعه نويى: به حواشى بازى با پرسپوليس كارى ندارم

امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: كارى به حاشيه هاى بازى سپاهان - پرسپوليس ندارم. هميشه بازى هاى ۲ تيم خوب و جذاب بوده و اميدوارم باز هم همين طور باشد. نتيجه هم با خداست.وى درباره شرايط تيم فوتبال سپاهان اظهار كرد: امسال بزرگ ترين مشكلات فوتبالى ام در ۳۰ سال اخير را با سپاهان تجربه كردم. از اول ليگ كه با راه آهن بازى داشتيم، برخى از بازيكنان را در اختيار نداشتيم و اين شرايط تا الان كه بايد به مصاف پرسپوليس برويم، ادامه داشته است. هميشه وقتى در بالاترين و آماده ترين شرايط در بازى ها بوديم، بازى هايمان به دلايل مختلف تعطيل شده است. بازى نكردن سپاهان كاملا بر خلاف ميل باطنى ماست.وى كه تيمش به دليل حضور ۳ بازيكن در تيم اميد مدتى است در مسابقه هاى رسمى حضور ندارد، افزود: قطعا با ۱۲ ـ ۱۱ نفر بازيكن نمى شود در تمرين ها به شرايط خوبى رسيد. هميشه وقتى بيشترين گل زده و بيشترين امتيازات را در يك روند به دست آورديم، بازى هايمان تعطيل شد. اكنون پس از اتمام كار تيم اميد در بازى هاى آسيايى گوانگ جو، سه بازيكن ما در اين تيم كاملا خسته به سپاهان برمى گردند ضمن اين كه به خاطر ناكامى در اين بازى ها، از نظر روحى ـ روانى هم قطعا مشكل خواهند داشت. قلعه نويى تاكيد كرد: امسال سپاهان تاوان فوتبال ايران در رده هاى مختلف ملى را داد و البته باعث افتخار باشگاه سپاهان است كه از اين بابت تاوان مى دهد. اما با همه اين شرايط براى شروع دوباره بازى ها كاملا آماده ايم. تمرين هاى خوبى را در اين مدت برگزار كرديم. با وجود نداشتن چند بازيكن اردويى را در دوبى برگزار كرديم و دو - سه بازى تداركاتى خوب را در آنجا داشتيم. سپس به اصفهان برگشتيم و باز هم يكى دو بازى قابل قبول تداركاتى را برگزار كرديم تا بازيكنان همواره در شرايط مسابقه قرار داشته باشند. هماهنگى يك تيم بسيار مهم است و اگر ما بازيكنان مان را در اختيار داشتيم، به هماهنگى بالاترى مى رسيديم. سرمربى سپاهان در ارزيابى اش از بازى با پرسپوليس گفت: با تيم بزرگى كه طرفداران پرشمار، مديريت و كادر فنى خوبى دارد، بازى داريم. بازى هاى سپاهان با پرسپوليس هميشه خوب و جذاب از آب درآمده است. اصلا به حواشى كه ممكن است درباره بازى اين دو تيم مطرح شود، كارى ندارم و تنها اميدوارم شاهد بازى تماشاگرپسندى از سوى هر ۲ تيم باشيم. نتيجه هم با خداست. تنها دغدغه ما نبود محسن بنگر و اميد ابراهيمى به دليل محروميت و ۲ بازيكن مصدوم است. البته پزشكان تلاش مى كنند تا محرم نويدكيا را به اين بازى برسانند. وى با بيان اين كه بايد از كادر فنى تيم اميد همچنان حمايت شود، گفت: به مسئولان فدراسيون فوتبال پيشنهاد مى كنم با توجه به مشكلاتى كه اين تيم دارد و نيز كمبود وقت، بياييم به تيم اميد مانند يك تيم باشگاهى نگاه كنيم و هفته اى ،۳ ۴ روز بازيكنان را در اختيار اين تيم قرار دهيم. شايد از هر تيم يكى ۲ بازيكن جوان بيشتر به تيم اميد دعوت نشوند لذا با فرستادن آنها به تمرين هاى اميد به مشكل نمى خوريم ضمن اين كه بازيكنان زير نظر مربى اى چون پيروانى تمرين مى كنند. وى با تبريك موفقيت كاروان ورزشى ايران در بازى هاى آسيايى گوانگ جو به مردم ايران، اظهار كرد: موفقيت كاروان ورزشى ما مديون تلاش ورزشكاران و ايثارگرى هاى آنهاست. هرچند پتانسيل ورزشى ايران بالاتر از اين هاست و ورزشكاران نشان دادند، اگر بابرنامه باشيم، مى توانيم به اهداف مان برسيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عنایتی

عنايتى: مى خواهم به پرسپوليس گل بزنم

مهاجم تيم فوتبال سپاهان گفت: تمام تلاش خود را انجام مى دهم تا بتوانم به پرسپوليس گل بزنم.وى در خصوص ديدار فرداى سپاهان مقابل پرسپوليس اظهار داشت: پرسپوليس تيم بزرگى است و بازى سختى مقابل اين تيم خواهيم داشت. اين تيم از كادر فنى مجرب و هواداران زيادى بهره مى برد اما ما تمام تلاش خود را انجام مى دهيم تا بتوانيم با موفقيت زمين را ترك كنيم. او ادامه داد: تمام تلاش خود را انجام مى دهم تا بتوانم براى تيمم گل بزنم. بازى بسيار سختى پيش رو داريم و اين ديدار براى ما و پرسپوليس بسيار حساس است، چرا كه هر دو تيم در كورس قهرمانى هستند. اين ديدار براى دو تيم ۶ امتياز دارد و اميدوارم سپاهان بتواند پيروز ميدان باشد

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه بنگر

اگر ۳ اخطاره نبودم عقيلى بازى نمى كرد

بنگر: حركت پرسپوليسى ها بچه بازى است

محسن بنگر به دليل ۳ اخطاره بودن نمى تواند سپاهان را در ديدار حساس مقابل پرسپوليس همراهى كند. بنگر درباره بازى گفت: ناراحتم كه نمى توانم در اين بازى حساس به ميدان بروم. البته سپاهان متكى به فرد نيست و مطمئن باشيد پرسپوليس را در تهران شكست مى دهيم. در اردوى امارات هم ۲ بازى خوب انجام داديم و براى شكست پرسپوليس آماده ايم. پرسپوليسى ها چند روزى است كه با به راه انداختن خاطره گل سپهر حيدرى و قهرمانى پرسپوليس در دقيقه ۹۶ سعى در تضعيف روحيه سپاهانى ها دارند. بنگر در اين باره تصريح كرد: از آن سال تنها چند بازيكن در تيم ما مانده اند، ضمن اينكه به پرسپوليسى ها بايد گفت ما هم پارسال قهرمان شديم. به نظرم اين حركت پرسپوليسى ها بچه بازى است و با اين كار به جايى نمى رسند. حالا كه محسن بنگر محروم است هادى عقيلى مى تواند در تركيب اصلى سپاهان بازى كند. بنگر دراين باره گفت: متاسفانه دست هادى عقيلى شكست و او بايد با اين شرايط سخت روبروى پرسپوليس بازى كند. مطمئنا اگر من محروم نبودم هادى مجبور نمى شد با دست شكسته بازى كند و به عبارتى اگر محروم نبودم عقيلى بازى نمى كرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه قلعه نوعی

قلعه‌نويي: حقيقي نمي‌درخشيد در همان نيمه اول مي‌برديم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: اگر حقيقي درون دروازه پرسپوليس نمي‌درخشيد در نيمه اول مي‌توانستيم اين تيم را شكست دهيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از برتري 4 بر يك برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شكر مي‌كنم كه در يك مسابقه تاكتيكي سه امتياز را گرفتيم. اين برد را به مردم اصفهان تبريك مي‌گويم و همچنين موفقيت سپاهان كه توانست برترين تيم يك دهه اخير شود را بايد به فوتباليست‌هاي اصفهاني تبريك گفت زيرا اين نشان دهنده كار خوب مديريت باشگاه است و اينكه در مديريت باشگاه فعاليت انجام مي‌شود.

وي ادامه داد: شايد به دليل اينكه تحت تأثير جو مسابقه قرار داشتيم بازي را خوب شروع نكرديم و پرسپوليس 5 كرنر در ابتداي مسابقه روي دروازه ما زد اما بعد از آنكه گل اول را خورديم بازيكنان هماهنگ شدند و ديگر ناهماهنگي ابتداي مسابقه وجود نداشت. اگر عليرضا حقيقي در نيمه اول درخشش نداشت مي‌توانستيم در همان نيمه پرسپوليس را شكست دهيم.

قلعه نويي در مورد اينكه پرسپوليسي ها ساعت 11 امروز متوجه برگزاري اين مسابقه شدند گفت: اين مسئله به من ارتباطي ندارد اما باشگاه سپاهان براي مسابقه كاملا برنامه ريزي كرده بود و حتي 25 اتوبوس را براي اعزام طرفدارانش به تهران آماده كرد. حال چه اين مسابقه برگزار مي‌شد و چه نمي‌شد.

سرمربي سپاهان در مورد داوري مسابقه گفت: پنالتي‌ها كاملا درست بود و حتي داور بايد در پنالتي اول مدافع پرسپوليس را اخراج مي‌كرد ودر پنالتي دوم به بازيكن حريف كارت زرد نشان مي‌داد.

سرمربي پيشين استقلال در مورد ملاقاتش با علي فتح الله زاده اظهار داشت: بعد از 18 سال حضور در استقلال اين حق را دارم كه با مديرعامل اين باشگاه ديدار كنم. در آن جلسه به غير از صحبت‌هاي فني در مورد همه چيز صحبت كرديم. اين حرف‌ها فوتبال ما را عقب مي‌اندازد. در ابتداي فصل هم فتح الله زاده از من خواست كه به استقلال بروم اما گفتم من بچه نازي‌آبادم و به باشگاه سپاهان قول دادم در اين تيم مي‌مانم.

سرمربي اسبق تيم ملي در مورد اينكه او و علي دايي با يك شكست بركنار شدند گفت: شرايط ما با هم فرق مي‌كرد. البته ما بايد برنامه و روش براي پيشرفت فوتبال داشته باشيم. ژاپن برنامه ريزي 10 ساله كرده تا قهرمان المپيك شود. اينكه ما در رده اميدها چهارم مي‌شويم و يا تيم نوجوانان و جوانان ما حذف مي‌شوند مشخص است كه ايراد فني داريم و بايد ايرادها برطرف شود اما نبايد درخت زمين افتاده را تبر زد. بايد قداست افراد حفظ شود.كسي تصور نمي‌كرد انگليس هم با كاپلو 4 گل از آلمان بخورد اما با وجود اين شكست كاپلو هم ابقا شد.

قلعه نويي در مورد اينكه فصل آينده به استقلال مي آيد يا نه گفت: من به استقلال برنمي‌گردم و احتمالا يك فصل ديگر در سپاهان خواهم ماند.
    وي در مورد تشويقش از سوي هواداران استقلال اظهار داشت: اميدوارم اين مرتبه پول نداده باشم تا تشويقم كنند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه حیدری

چون براى پرسپوليس كرى نخواندم توهين نشنيدم

خسرو حيدرى: خوشحالى بعد از گلم تحريك كننده نبود

خسرو حيدرى هافبك تيم فوتبال سپاهان معتقد است چون هيچگاه كارى به حاشيه نداشته و براى پرسپوليس كرى نمى خواند، هواداران اين تيم در جريان بازى به او توهين نكردند.وى در مورد ديدار مقابل پرسپوليس گفت: ما حدود يك ماه بازى نداشتيم و به همين دليل اول بازى با مشكل بدنى مواجه شديم اما رفته رفته بهتر شديم و در شرايط بازى قرار گرفتيم.او افزود: نيمه دوم بدن ما جا افتاد و توانستيم بازى بسيار خوبى از خود به نمايش بگذاريم و حملات پرتعدادى روى دروازه حريف انجام بدهيم.هافبك تيم فوتبال سپاهان ادامه داد: وقتى گل اول را از پرسپوليس دريافت كرديم زياد نگران نبوديم زيرا به قدرت تيم خود ايمان داشتيم و مى دانستيم به راحتى بازى را برمى گردانيم.خسرو حيدرى در مورد داورى بازى مقابل پرسپوليس گفت: من نمى توانم در مورد مسائل داورى نظر بدهيم ولى داور به صحنه نزديك بود و بعيد مى دانم اشتباهى در گرفتن پنالتى داشته باشد.وى افزود: من در هر تيمى بازى كردم سعى داشتم به مسائل حاشيه اى كارى نداشته باشم و همين امر سبب شد تا براى بازى مقابل پرسپوليس استرسى نداشته باشم و با تمام توان در ميدان حضور داشته باشم.هافبك سپاهان در مورد رفتار هواداران پرسپوليس تصريح كرد: فكر مى كنم چون هيچگاه براى سرخپوشان كرى نخواندم توهينى به من نشد. در زمانى كه بازيكن استقلال بودم در دربيها سعى مى كردم حرفهايم را در زمين بزنم و كارى به حواشى خارج از ميدان نداشتم.حيدرى در مورد گلزنى به پرسپوليس گفت: از اينكه توانستم نقشى در پيروزى سپاهان داشته باشم خوشحالم نه از اينكه در استقلال بودم و به پرسپوليس گل زدم. پس از گلزنى هم شادى بعد از گلم تحريك كننده نبود و خوشحالى معمولى خودم را انجام دادم.وى افزود: امير قلعه نويى بين ۲ نيمه تأكيد داشت كه قدرت واقعى سپاهان اين نيست و از ما خواست تا خودمان باشيم و اسير جو بازى نشويم.هافبك سپاهان در خاتمه گفت: تيم ما روز به روز بيشتر جا مى افتد. بايد اين روند را ادامه دهيم. در نيم فصل دوم بازيهاى خارج از خانه زيادى داريم و بايد تمركزمان را بيشتر كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه عنایتی

عنايتى: شعارهاى هواداران پرسپوليس عليه من طبيعى بود!

رضا عنايت مهاجم تيم فوتبال سپاهان گفت: بعد از ۲۰ دقيقه و دريافت گل از پرسپوليس تازه فهميديم كه در يك بازى رسمى حضور داريم.وى گفت: ديدار مقابل پرسپوليس خيلى خوب بود. در ۲۰ دقيقه اول هنوز در شرايط بازى قرار نگرفته بوديم و به خاطر همين موضوع گل هم دريافت كرديم اما بعد از ۲۰ دقيقه تازه فهميديم كه در يك بازى رسمى حضور داريم. در كل خوشحالم كه اين بازى را با نتيجه خوب در آزادى برديم.او درباره گلى كه از روى نقطه پنالتى زد، افزود: مشكلى بين قلعه نويى و عقيلى به وجود نيامد. روز قبل از بازى پنالتى زن مشخص شده بود كه عقيلى باشد اما زدن پنالتى بستگى به روحيه و شرايط فرد دارد وقتى وى گفت كه نمى زند چون شرايط برايم مهيا بود من زدم و خدا را شكر گل شد.عنايتى درباره توهين هواداران پرسپوليس بعد از به ثمر رساندن گل تصريح كرد: توهين آنها به من طبيعى بود! اما من همه آنها را دوست دارم.مهاجم تيم سپاهان ادامه داد: پرسپوليسيهايى كه طرفدار تيم رئال مادريد بودند روز بدى را پشت سر گذاشتند. بازى بارسلونا و رئال مادريد خيلى جذاب بود و همه فوتبالدوستان از تماشاى آن لذت بردند.وى در خاتمه بيان داشت: هدفمان قهرمانى در ليگ است به همين خاطر بازيهاى آينده را نيز با برد پشت سر مى گذاريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 4 از 15 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)