Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 113 نخستنخست ... 234561454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1125
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 91-92

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه مجتبی جباری

جبارى: بعد از بازى ايران و قطر در مورد آينده ام تصميم مى گيرم

مجتبى جبارى اين روزها يكى از چهره هاى پر سرو صداى فوتبال ايران است، به اين دليل كه امير قلعه نويى به استقلال برگشته و حالا خيلى ها منتظرند تا تكليف ماندن يا جدايى ستاره آبى ها از اين تيم مشخص شود.جبارى در سال هاى گذشته دچار اختلاف هاى ريز و درشتى با قلعه نويى شد و اين موضوع براى خيلى ها يك علامت سوال بزرگ است كه آيا آنها دوباره با يكديگر كار خواهند كرد يا خير.خيلى ها منتظر اعلام موضع رسمى جبارى و همچنين قلعه نويى هستند اما اين دو نفر اظهار نظر روشنى در اين خصوص نداشته اند. قلعه نويى چند روز پيش گفته بود كه براى تسويه حساب به استقلال نيامده و شايد حرف هاى او نشان دادن چراغ سبز باشد اما جبارى هنوز تصميمى نگرفته و در حال حاضر هيچ تمايلى براى حرف زدن در مورد استقلال ندارد.
    جبارى در گفت و گويى در مورد تيم ملى، بازى با ازبكستان و مسائل مختلف ديگر به سوالات پاسخ مى دهد. با ما همراه باشيد:

• از بازى مقابل ازبكستان شروع كنيم. نظرت در مورد اين بازى چيست؟

- من معتقدم ۳ امتياز با ارزش گرفتيم كه اين پيروزى راه ايران را براى صعود از اين گروه هموارتر خواهد كرد. هر بازى در اين گروه حكم بازى مرگ و زندگى را دارد و ۳ امتياز بازى با ازبكستان براى ما بسيار حياتى بود. ما البته خوب بازى نكرديم و با شرايط مناسبى پا به اين ديدار نگذاشتيم. در بازى دوستانه با آلبانى با اينكه پر فشار بود، نمايش خوبى داشتيم و دوندگى زيادى داشتيم اما مقابل ازبكستان روز خوب ما نبود. انتظارها از تيم ملى بيشتر بود و اميدوارم در بازى هاى آينده توقعات را برآورده كنيم.

• فكر مى كنى چه عاملى باعث شد تا ايران بازى خوبى را به نمايش نگذارد؟

- بازيكنان ما در بازى با آلبانى سرحال بودند و شايد شرايط آب و هوايى تركيه با ازبكستان فرق مى كرد.ما در اين بازى به اندازه بازى با آلبانى دوندگى خوبى نداشتيم در ضمن فراموش نكنيد تيم ملى با ۱۰ بازيكن به اردوى تركيه رفته بود و ملى پوشان سپاهان،استقلال و پرسپوليس در حالى به اردو اضافه شدند كه تيم ملى با بازيكنان كمى تمرين مى كرد.با تمامى اين شرايط تمام تلاش خود را انجام داديم تا شرايط ايده آلى داشته باشيم و همه بازيكنان نهايت توان خود را به خرج دادند ولى با ۱۰ روز تمرين نمى توان بيشتر از اين از تيم ملى انتظار داشت.

• ازبكستان خيلى خوب ما را تحت فشار گذاشت درست است؟

- به هر حال اين اولين بازى ما بود و شرايط خاصى داشتيم.در ضمن ازبكستان هم اگر به ايران بيايد از طرف ما تحت فشار قرار خواهد گرفت.بازيكنان تيم ملى بعد از پايان بازى هاى ليگ به تيم ملى آمدند و
    بدن ها خسته بود اما در بازى هاى آينده شرايط فرق خواهد كرد.

• نظر شما انتقادهاى صورت گرفته از تيم ملى منطقى است؟

- هميشه انتظارها از تيم ملى بالا بوده اما بازى با قطر ملاك قضاوت در مورد تيم ملى نيست.مطمئن باشيد در بازى هاى آينده نشان خواهيم داد كه ايران چه تيم پرقدرتى دارد.بچه ها فقط به هماهنگى بيشتر نياز دارند و ما واقعا پتانسيل رفتن به جام جهانى را داريم.

- تمامى بازيكنان تيم ملى فقط به صعود به جام جهانى فكر مى كنند و انرژى مثبتى در بين بازيكنان و كادر فنى وجود دارد. همين انرژى مثبت باعث شد تا ازبكستان را شكست بدهيم و فعل خواستن را صرف كرديم. باز هم مى گويم كه ما در شرايط مناسبى مقابل ازبكستان قرار نگرفتيم و بازى هاى تداركاتى كه در سطح بالايى باشد هم نداشتيم.در ضمن براى حضور دررقابت هاى مهمى مثل مقدماتى جام جهانى۱۰، روز تمرين كردن خيلى كم است.گاهى اوقات حتى بهترين نوازنده ها هم اگر يك جا جمع شوندنمى توانند بهترين ملودى را بنوازند چون هماهنگى موضوع بسيار مهمى است.پس بايد به تيم ملى زمان بدهيم.

• كمى در مورد وضعيت خودت صحبت كن.

- من ۲ روز قبل از بازى با ازبكستان كمى از ناحيه زانو دچار مشكل شدم اما با تلاش كادر پزشكى به اين بازى رسيدم.من متاسفانه با شرايط ايده آل به اردوى تيم ملى نيامدم چون فشار بازى هاى باشگاهى زياد بود و از طرفى امسال هم با مصدوميت هايى مواجه شدم.انتظار داشتم با وضعيت بهترى به اردو بيايم اما متاسفانه از لحاظ بدنى خسته بودم.با اين حال سعى كردم تا جايى كه امكان دارد به تيم ملى كمك كنم.

• خيلى ها دوست دارند بدانند در مورد فصل آينده چه تصميمى مى گيرى، آيا در استقلال مى مانى؟

- من فعلا ترجيح مى دهم در اين مورد حرف نزنم و تمركزم روى تيم ملى باشد. بعد از بازى ايران و قطر در مورد فصل آينده تصميم خواهم گرفت و بايد در اين مورد به خوبى فكر كنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه میرشاد ماجدی

ماجدى:نيامده ام جاى پورحيدرى را بگيرم

ميرشاد ماجدى سرپرست جديد تيم فوتبال استقلال با ابراز اميدوارى از اينكه بتواند جواب اعتماد فتح الله زاده و قلعه نويى را بهترين شكل بدهد، گفت: نيامده ام جاى پورحيدرى را بگيرم بلكه مى خواهم به عنوان يك شاگرد، او به من نمره بدهد.او در خصوص انتخابش به عنوان سرپرست جديد تيم فوتبال استقلال، ضمن بيان مطلب فوق گفت: ايمان عالمى، حميد بابازاده، كريم بوستانى، مجيد صالح و من نفراتى هستيم كه در مقاطع مختلف زمانى با قلعه نويى كار كرده ايم و با تفكرات اين مربى به خوبى آشنايى داريم.وى افزود: براى ليگ دوازدهم قلعه نويى مجموعه اى از نفراتى را كه با آنها در مقاطع مختلف زمانى كار كرده و به كارشان اعتقاد دارد را جمع كرده است. بنده نيز زمانى كه قلعه نويى سرمربى تيم ملى بود به عنوان مدير اجرايى تيم ملى با او همكارى كردم.سرپرست جديد تيم فوتبال استقلال با ابراز اميدوارى از اينكه بتواند جواب اعتماد قلعه نويى و فتح الله زاده را به خوبى بدهد، تاكيد كرد: جاى پورحيدرى به هيچ وجه اشغال شدنى نيست، من نيامده ام جاى پورحيدرى را بگيرم بلكه مى خواهم به عنوان يك شاگرد او به من نمره بدهد.
    وى در پاسخ به اين پرسش كه «آيا مسئوليت جديد شما در باشگاه استقلال با سمتى كه در فدراسيون فوتبال داريد تداخل ايجاد نمى كند؟»، تاكيد كرد: در اين خصوص مشكل خاصى وجود ندارد.ماجدى در پايان گفت: اگر ببينم سمت جديدم به عنوان سرپرست تيم استقلال با مسئوليتى كه در فدراسيون فوتبال به عنوان رئيس دپارتمان كميته فنى و توسعه دارم، تداخل ايجاد مى كند قطعا در اين رابطه با مسئولان فدراسيون فوتبال صحبت خواهم كرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فتح اله زاده

فتح الله زاده: سيد جلال مبارک پرسپوليسي ها باشد

مدير عامل استقلال مي گويد تمديد قرار داد با ستاره هاي استقلال خودش مثل ترکاندن بمب است.
    خبرآنلاين؛علي فتح الله زاده مي گويد:« در اين مدت تلفن همراهم را دايورت کرده بودم روي کره ماه که کسي دستش به من نرسد.استعفايم را هم داده بودم به آقاي رسولي نژاد.البته ديگر خيلي نمي خواهم در اين مورد حرفي بزنم.»
    او در واکنش به اين سوال که امسال زياد در فصل نقل و انتقالات پر رنگ نبوده است مي گويد:«من کاري به اين حرف ها ندارم.قلعه نويي يک ليست 7 نفره به من داده بود که تا اينجاي کار 6 نفر آنها را جذب کرده ام.امين منوچهري،ميثم بائو،هاشم بيک زاده،کريم انصاري فرد،سياوش اکبرپور و يک مدافع از بين سيد جلال حسيني و امير حسين صادقي بازيکناني هستند که قلعه نويي آنها را خواسته است.»
    وقتي به او مي گوييم امسال بمبي نترکانديد و سيد جلال هم از تور استقلالي ها در رفت و دارد به پرسپوليس مي رود فتح الله زاده مي گويد:« ما زياد به دنبال سيد جلال نبوديم.چون امير حسين خودش استقلالي است،اگر هم پرسپوليسي ها او را جذب کرده اند که مبارکشان باشد.حالا صبر کنيد و منتظر بمب هاي من باشيد.البته به نظر شما تمديد قرار داد با آرش برهاني بمب نيست؟من قرار داد آندو،سيد مهدي رحمتي و پژمان منتظري را تمديد کردم.آنها ستاره هاي فصل قبل بوده اند و تمديد قرارداد آنها کار بزرگي است.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مضاحبه امین منوچهری

با انصاري فرد روزهاي خوب سايپا را در استقلال تکرار مي کنيم

پيوستن انصاري فرد به استقلال قطعي شده است مهاجم جديد تيم استقلال گفت: «اميدوارم با انصاري فرد بتوانيم روزهاي خوب حضور در سايپا را در استقلال تکرار کنيم.»
    امين منوچهري درباره حضورش در استقلال اظهار داشت: «خوشبختانه با قراردادي دو ساله به آرزوي دوران کودکي ام رسيدم و پيراهن استقلال را برتن کردم. اميدوارم بتوانم در سال جام جهاني به تيم ملي هم برسم و در تيم کشورم هم جايگاهم را پيدا کنم.»
    وي ادامه داد: «به عشق استقلال و تيم ملي پيشنهاد سايپا را رد کردم و با مبلغي کمتر از سقف قرارداد به استقلال پيوستم. اميدوارم بتوانم در استقلال نمايش مطلوبي داشته باشم و دل هواداران را شاد کنم.»
    منوچهري درباره وضعيت کريم انصاري فرد در تيم استقلال گفت: «طبق خبري که من دارم فکر مي کنم حضور انصاري فرد در استقلال قطعي شده است و اميدوارم من و او بتوانيم خاطره روزهاي حضور در سايپا را تکرار کنيم.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه مبعلی

صحبت‌های پرسپولیس و استقلال با من رسمی نبوده است

کوه انگیزه هستم

خبرگزاری فارس: ایمان مبعلی می‌گوید که از طرف پرسپولیس و استقلال با او صحبت‌هایی انجام شده اما جنبه رسمی نداشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، ایمان مبعلی که در پایان نیم فصل لیگ برتر امارات از الشارجه امارات جدا شد، درحال مذاکره با برخی از تیم‌های لیگ برتر است.
    خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، صحبت‌هایی با این بازیکن انحام داده که در زیر می‌خوانید:

فارس:‌ چرا خبری از ایمان مبعلی نیست؟
    دلیلش را نمی‌دانم، شاید به این خاطر که زیاد در ایران حضور نداشتم.

فارس: چه طور شد که در نیم فصل دوم به فوتبال ایران برنگشتی؟
    اتفاقا بلافاصله با یکی از تیم‌های ایران مذاکره کردم اما قانون اجازه نداد در ایران بازی کنم. همیشه در مورد انتقال بازیکنان به تیم‌های دیگر حرف و حدیث زیاد است اما برای من چیزی مهم است که در دفتر مدیریت یک باشگاه انجام شود. این هفته تصمیمم را می‌گیرم چون دوست دارم با تیم جدیدم زود تمرین کنم. 3 ماه تمرین کردن به صورت اختصاصی خیلی سخت بود. پژمان نوری نیز شرایط من را داشت اما او در تیم ملی تمرین می‌کرد ولی برایم سؤالی بوجود آمده است.

فارس: چه سؤالی؟
    در نیم فصل دوم سال قبل که در استقلال بودم، آنقدر خوب کار کردم که چند تیم اماراتی من را می‌خواستند. حتی در شارجه که بودم، یکی دو تیم برای فصل آینده با من صحبت کردند اما در همان زمان دچار مصدومیت شدم که حتی بیشتر از 40 روز هم نکشید. سؤال اینجاست که انگار چندین سال از فوتبال ایران دور بودم و کسی سراغم را نگرفت.

فارس: یعنی از پرسپولیس پیشنهاد نداشتی؟
    من هنوز 30 سالم است و کوه انگیزه هستم. پرسپولیس با من صحبت کرده ولی همانطور که گفتم تا در دفتر مدیرعامل حرف نزنم برایم جنبه رسمی ندارد. از استقلال هم به همین شکل پیشنهاد داشتم اما رسمی نبود.

فارس: با این نقل و انتقالات و نفراتی که پرسپولیس، استقلال و سپاهان به خدمت گرفته‌اند چه تیمی مدعی خواهد بود؟

سپاهان این پتانسیل را دارد که دوباره مدعی باشد اما استقلال و پرسپولیس با این یارگیری هم مدعی هستند، پرسپولیس با نفراتی که به خدمت گرفت توقعات را خیلی بالا برده و اگر این تیم در یکی دو بازی نتیجه نگیرد شرایط روحی آنها خیلی سخت خواهد شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه دکتر نوروزی

نوروزی: سال گذشته هم به استقلال کمک می‌کردم

برنامه‌های ویژ‌ه‌ای دارم

خبرگزاری فارس: معاونت پزشکی باشگاه استقلال پس از بازگشت دوباره به این تیم از برنامه‌های ویژه برای بازیکنان خبر داد.

دکتر امین نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره بازگشتش به استقلال گفت: سال گذشته شرایط مناسب نبود و دوست ندارم در این باره صحبت کنم، چرا که هر چه بوده، گذشته است. مهم این است که اکنون در کنار سایر مجموعه استقلال برای موفقیت این تیم تلاش خواهیم کرد.
    وی تاکید کرد: استقلال تیم خودم است و 15 سال در این تیم فعالیت کردم. سال گذشته نیز اگرچه در این تیم نبودم اما دورادور به استقلال کمک می‌کردم. امسال شرایط به گونه‌ای شد که به صورت رسمی به این باشگاه بازگشتم.
    عضو هیئت رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی اظهار داشت: برنامه‌های ویژه‌ای طبق استاندارد جهانی برای بازیکنان در نظر گرفته‌ایم و تلاش می‌کنیم با پیاده کردن آنها شرایط را برای آمادگی بازیکنان مهیا کنیم.
    نوروزی خاطرنشان کرد: شناخت قلعه‌نویی و علاقه او به علم پزشکی به ما کمک می‌کند تا برنامه‌هایی که بیشتر آنها جنبه پیشگیرانه دارد را به خوبی پیاده کنیم. سال‌های سال در کنار قلعه‌نویی بودم و اطمینان دارم با کمک او و درایت مدیر ورزشی همچون دکتر فتح‌الله‌زاده و حمایت هواداران فهیم استقلال می‌توانیم شرایط خوبی داشته باشیم.
    معاونت پزشکی باشگاه استقلال درباره اعضای کادر پزشکی این تیم عنوان کرد: دکتر ستوده به عنوان پزشک و جراح، مولایی به عنوان فیزیوتراپیست،‌ مهریزی به عنوان ماساژور و دکتر فرج‌زاده به عنوان متخصص علوم تغذیه در کادر ما حضور خواهند داشت. تعدای مشاور نیز از جمله دکتر کیهانی فوق تخصص زانو و مشاوران دیگر در تخصص‌های دیگر به من کمک می‌کنند. برنامه ما بیشتر حالت پیشگیرانه دارد و امیدوارم بازیکنان در شرایط مطلوبی بتوانند به استقلال کمک کنند تا هواداران فصل آینده روزهای خوب و خوشی داشته باشند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه امین منوچهری

منوچهری: می‌خواهم از استقلال به تیم ملی برسم

انصاری‌فرد بیاید، خوشحال می‌شوم

خبرگزاری فارس: مهاجم جدید استقلال گفت: می‌خواهم از تیم بزرگ استقلال به تیم ملی برسم و در جام جهانی ۲۰۱۴ حضور داشته باشم.

امین منوچهری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد حضورش در استقلال گفت: به تیم بزرگی‌ آمده‌ام که از بچگی به آن علاقه داشتم. می‌خواهم توانایی‌هایم را در این تیم به نمایش بگذارم و به مسایل حاشیه‌ای توجه‌ای ندارم.
    وی در مورد رقابت با آرش برهانی و میلاد میداودی گفت: فکر می‌کنم رقابت بین بازیکنان باعث پیشرفت تیم و بازیکنان خواهد شد. می‌خواهم در خط حمله استقلال بازی کنم. آن چیزی که فوتبال را زیبا و جذاب کرده، رقابت است.
    بازیکن پیشین سایپا در مورد احتمال حضور کریم انصاری‌فرد در استقلال عنوان کرد: من 5 سال خوب را در کنار انصاری‌فرد در سایپا داشته‌ام و زوج خوبی بودیم، خوشحال می‌شوم او هم به استقلال بیاید اما در نهایت خود کریم تصمیم‌گیرنده است و در حال حاضر پیشنهاد‌هایش را بررسی می‌کند.
    منوچهری در مورد علاقه‌اش به قلعه‌نویی اظهار داشت: دوست داشتم با قلعه‌نویی کار کنم. او به بازی من اعتقاد دارد و فصل گذشته نیز در نیم فصل می‌خواست من را به تراکتورسازی ببرد. بازی زیر نظر مربی بزرگی مثل قلعه‌نویی آرزوی هر بازیکنی است.
    وی افزود: سال اولی که به سایپا رفتم تجربه قهرمانی را به دست آوردم اما در آن قهرمانی سهم زیادی نداشتم. اکنون زمانی بود که باید به یک تیم بزرگتر می‌آمدم و استقلال بهترین انتخاب است. در سال منتهی به جام جهانی هستیم و ویترین بزرگی مثل استقلال که تمام بازی‌هایش پخش مستقیم است می‌تواند به من برای رسیدن به تیم ملی کمک کند. مطمئنم تیم ملی با کی‌روش به جام جهانی می‌رود و خیلی دوست دارم همراه این تیم در جام جهانی حضور داشته باشم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فتح اله زاده

کاری به پرسپولیس نداریم بدون سروصدا کار می‌کنیم

کی‌روش لیست بدهد، بازیکن بگیریم!

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در فصل نقل و انتقالات کاری به پرسپولیس نداریم و بدون سر و صدا کارمان را انجام می‌دهیم.

علی فتح‌الله‌زاده که این روزها درگیر فصل نقل و انتقالات است در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه صحبت‌هایی را انجام داد که متن آن را در زیر می‌خوانید.

فارس: پرسپولیسی‌ها با جذب نفرات جدید کری خوانی را برای شما آغاز کرده‌اند.
    ما که کارهایمان را انجام دادیم و از 7 نفری که قلعه‌نویی می‌خواست 6 نفر را به خدمت گرفتیم. خوشبختانه اسیر جو و شانتاژ نشدیم و با دید فنی که قلعه‌نویی داشت با بازیکنان مدنظر وارد مذاکره شدیم. فقط مانده بازیکنان خارجی که در جذب آنها باید دقت کنیم.

فارس: رسما با چه بازیکنانی قرارداد بستید؟
    میثم بائو، هاشم بیک‌زاده، قاسم دهنوی، امین منوچهری و سیاوش اکبرپور نفراتی هستند که با ما قرارداد امضا کردند. امیرحسین صادقی و کریم انصاری‌فرد روز یکشنبه با ما توافق نهایی خواهند کردو قرارداد می‌بندند.

فارس: انصاری‌فرد مشتریان زیادی دارد، آیا واقعا او استقلالی شده است؟
    از نظر من او بالای 90 درصد استقلالی است. انصاری‌فرد کسی است که روی حرفش می‌ماند. ما امسال خوب و منطقی وارد یارگیری شدیم و بازیکنانی مثل میداودی، عمران‌زاده و برهانی بازیکنان آزاد بودند که با آنها تمدید کردیم. یادتان باشد که تمدید کردن با بازیکنان آزاد کار راحتی نیست.

فارس: ماجرای طلب 880 میلیونی هنکه چیست؟
    مگر ما چقدر با هنکه قرارداد بسته بودیم که حالا این رقم را به او بدهکار باشیم. آنهایی که این مطلب را نوشتند اطلاع دقیقی نداشتند و باید در خصوص این مطالب‌شان پاسخگو باشند. کل قرارداد هنکه یک سوم عدد منتشر شده نیست. 50 هزار یورو از طلب ایشان باقی مانده که این مبلغ را نگه داشتیم تا مفاد قراردادش را ریز به ریز چک کنیم و با او تسویه حساب انجام دهیم.

فارس: گمالوویچ چطور؟ ظاهرا استقلال به خاطر او با دردسر کسر امتیاز مواجه می‌شود؟

در مورد او باید بگویم که مطالباتش مربوط به دوره‌های مدیریت قبل است. من به ایشان گفتم چون در قراردادش رقم مالیات او و اینکه آیا ما باید این رقم را پرداخت کنیم، گنجانده نشده، خواستم از مدیریت وقت تائیدیه بگیرد و حالا من باید از منافع باشگاه استقلال دفاع کنم. من که نمی‌دانم مفاد قرارداد گمالوویچ در آن دوره با باشگاه استقلال چه بوده است، پس پرداخت چنین پولی نیاز به تائیدیه دارد.

فارس: این روزها شایعات زیادی پیرامون تغییر نظری جویباری و جایگزینی او به گوش می‌رسد. آیا در چارت اداری سازمان تغییراتی ایجاد شده؟
    ما هنوز به سیستم اداری وارد نشدیم و فقط میرشاد ماجدی را به عنوان سرپرست تیم انتخاب کردیم. حکم منصور پورحیدری را نیز به عنوان مدیر و رئیس کمیته فنی به او ابلاغ خواهیم کرد.

فارس: چطور شد که سید جلال حسینی به پرسپولیس رفت. آیا با نفراتی که پرسپولیس گرفته در نقل و انتقالات مقابل این تیم نباختید؟

شما مجموع تیم ما را در نظر بگیرید. به استقلالی که برهانی‌، ‌میداودی،‌ رحمتی، حیدری، تیموریان و ... را دارد؛ بائو، اکبرپور، بیگ‌زاده، دهنوی و منوچهری را اضافه کنید. آنوقت متوجه می‌شوید که کدام تیم برده اما بحث من برد و باخت نیست و دیدید که همان تیم سال گذشته قهرمان جام حذفی شد.
    من از دیدگاه امیر قلعه‌نویی خیلی خوشم آمد که به دنبال سر و صدا نبود و فقط نفرات مدنظر تاکتیکش را می‌خواست. کاری به پرسپولیس نداریم و من به رویانیان تبریک می‌گویم که تیم خوبی بست و انصافا سال گذشته سختی زیاد کشید اما مطمئن باشید امسال استقلال از مدعیان اصلی قهرمانی است.

فارس: ظاهرا تمرینات از یکشنبه آغاز می‌شود؟
    قرار است تمرینات در کمپ باشگاه که به نام حجازی آغاز شود و من از روز سه‌شنبه دفترم را در ساختمان سعادت آباد به کمپ استقلال منتقل می‌کنم که کارهای اداری در آنجا صورت گیرد.

فارس: حتما خبر دارید که منتظری و جباری مصدوم شدند و کی‌روش اعلام کرده به تذکراتش در مورد مجتبی جباری و مصدومیت او توجهی نشده بود.
    مصدومیت این دو بازیکن چندان جدی نیست اما اگر نظر کی‌روش این است بهتر است ایشان لیست بدهد و ما بازیکنان مدنظر او را به خدمت بگیریم، کادو پیچ کنیم و تحویلش بدهیم. ما پول می‌دهیم که آنها استفاده کنند؟ ما پول پرداخت می‌کنیم که خودمان استفاده کنیم. آقای کی‌روش! سؤال من از شما این است شما که چنین توصیه‌هایی می‌کنید چرا وقتی در بازی با ازبکستان منتظری در نیمه اول آسیب دید و همسترینگ او پاره شد، با روش طب سنتی روی او کار کردید و در نیمه دوم به او بازی دادید.
    به کادر پزشکی تیم ملی بگویید که پاسخ ما را بدهند. چون آنها می‌دانند طب سوزنی در این شرایط غلط است. بهتر است کی‌روش کار خودش را انجام دهد و من هم به او احترام می‌گذارم و همانطور که دیدید تا به امروز استقلالی‌ها عصای دست او بودند ولی انتظار دارم در حد تیم ملی صحبت کند.

فارس: تکلیف ساموئل و یرکوویچ چه می‌شود؟
    یرکوویچ از جمع ما جدا شد اما ساموئل را می‌خواهیم که رقمش برای ما قابل قبول نبود. اگر رقمش را پایین بیاورد با او می‌بندیم والا او هم از جمع ما جدا می‌شود.

فارس: تکلیف لیست مازاد چه شد؟

لیست مازاد را در اختیار داریم و به بازیکنانی که نیاز نداریم ابلاغ کردیم اما این مسئله را رسانه‌ای نکردیم چون در این صورت ممکن است در فصل نقل و انتقالات به این بازیکنان برای بستن قرارداد با تیم جدید آسیب برسد، از همین رو ضمن تشکر از همه آنها به خودشان ابلاغ کردیم که می‌
    توانند از جمع ما جدا شوند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه زنرال امیر قلعه نوعی

بازيكنان بزرگى را به استقلال آورده ايم

قلعه نويى: پتانسيل قهرمانى در ۳ جام را داريم

امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال گفت:هرگز قول قهرمانى نداده ام اما معتقدم اين تيم توانايى موفقيت را دارد.او درباره شرايط فعلى تيم اظهار داشت:در حال تلاش هستيم تا استقلال را به موفقيت برسانيم و اميدواريم به آينده. استقلال تيم بسيار مردمى هست و اميدواريم به لطف خدا و اهل بيت محبت مردم را جبران كنيم.وى ادامه داد: در اينجا باز هم از زحمات مظلومى تشكر مى كنم.ايشان مربى من بوده است و اميدوارم بتوانم مسير موفقيت او را ادامه بدهم. كار بسيار سختى است و بايد همه كمك كنيم تا تيم خوبى را روانه مسابقات كنيم.قلعه نويى درباره اين كه تيم استقلال براى قهرمانى كهكشانى و پراز ستاره مى شود عنوان كرد: ما يك ستاره داريم و آن هم استقلال است. از من قلعه نويى تا بقيه همه بايد به دنبال خواسته هاى مردم باشيم. تيمى مى بنديم كه در سه جام حضورى موفق آميز داشته باشد. ما البته قول قهرمانى نمى دهيم اما معتقدم پتانسيلش را داريم.بايد دلها را يكى كنيم و اهدافمان را يكى كنيم.وى افزود: تا يادم نرفته باز هم از زحمات مردم خوب آذربايجان تشكر مى كنم.من هيچ وقت ورزشگاه يادگار امام را فراموش نمى كنم و از ياد نمى برم كه در تبريز چقدر مورد حمايت و لطف مردم قرار گرفتم و اميدوارم تراكتور هميشه موفق باشد.قلعه نويى درباره حضور بازيكنان بزرگ در استقلال گفت :با حضور آقاى فتح الله زاده،نظرى و اميرى توقع اين بود كه استقلال بتواند بازيكنان بزرگى را به خدمت بگيرد و تا به امروز ۵ بازيكن را گرفتيم و هر وقت نفرات ديگر نهايى شدند،اسمشان را اعلام مى كنيم.وى درباره وضعيت مجتبى جبارى گفت: من دنبال تسويه حساب نيستم.هر كسى در برنامه هاى تاكتيكى ما و چارچوب تيم قرار گرفت جذبش مى كنيم.ديروز جلسه خوبى با رحمتى داشتيم و اگر مشكلى بود برطرف شد.بارها گفتم نيامده ايم سرمايه سوزى كنيم و جبارى هم همين شرايط را دارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه هاشم بیک زاده

بيك زاده: خيلى مانده پرسپوليس به ما برسد

هاشم بيك زاده هافبك جديد استقلال گفت:پرسپوليس در نقل و انتقالات خوب بوده اما خيلى مانده به استقلال برسد.او افزود: پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات خوب كار كرده اما خيلى مانده به استقلال برسد.وى ادامه داد: نقطه قوت استقلال تمديد بازيكن سال گذشته است كه هر كدام ستاره هستند و تاثيرگذار خواهند بود و مثل پرسپوليس ريزش زيادى نداشته است.وى تصريح كرد:نقطه قوت تيم ما حضور قلعه نويى با كارنامه درخشانش در ليگ برتر است كه امسال به استقلال بازگشته به دنبال قهرمانى است.بيك زاده خاطرنشان كرد:مطمئن هستم كه امسال براى تركيب اصلى مشكل خواهيم داشت بازيكنان رقابت خوبى خواهند داشت.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 4 از 113 نخستنخست ... 234561454104 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)