Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 83
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

Jadide اسپانیا در راه یورو2012-آخرین اخبار و حواشی خشم سرخ

به نام خدا

آخرین اخبار و حواشی تیم ملی اسپانیا در یورو2012 اینجاست..

هواداران اسپانیا حرفها و نظرات خودشون رو در مورد تیم محبوبشون اینجا بزنند.

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

2. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

دل بوسکه: کنار گذاشتن تورس دردناک بود اما چاره ای نداشتم

تورس که در ژانویه 2011 با انتقالی 50 میلیون پوندی از لیورپول به چلسی پیوست، در این مدت تنها 5 بار برای آبی ها گلزنی کرده است و به همین دلیل با انتقادهای زیادی روبرو شده است.

ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، اعلام کرد کنار گذاشتن فرناندو تورس از فهرست تیمش برای دیدار دوستانه مقابل ونزوئلا برایش دشوار بود اما معتقد است با توجه به عملکرد نه چندان خوب این بازیکن در چلسی، چاره دیگری نداشت.
    تورس که در ژانویه 2011 با انتقالی 50 میلیون پوندی از لیورپول به چلسی پیوست، در این مدت تنها 5 بار برای آبی ها گلزنی کرده است و به همین دلیل با انتقادهای زیادی روبرو شده است.
    دل بوسکه معتقد است انتخاب تورس به جای بازیکنان جوانی مانند ایکر مونیان، روبرتو سولدادو، فرناندو یورنته و آلوارو نگردو ناعادلانه بود.

او در گفتگو با ایندپیندنت گفت:" او بازیکنی است که ما به خاطر کارهایی که برای تیم انجام داده از او بسیار ممنونیم و کنار گذاشتن او برای من بسیار دردناک بود اما من می خواستم انتخاب های عادلانه ای داشته باشم.
    نمایش های اخیر او اندکی پر فراز و نشیب بود. وقتی یک مهاجم موفق به گلزنی نمی شود، اندکی دردسرساز است. شرایط اندکی دشوار می شود. ما فهمیدیم که چنین مشکلی وجود دارد.
    من هر روز با فرناندو در تماس نیستیم اما قبل از رقابت های یورو زمان زیادی وجود دارد تا او خودش را نشان بدهد."
    با توجه به اینکه مصدومیت داوید ویا، حضور او در رقابت های یورو 2012 را در هاله ای از ابهام قرار داده، دل بوسکه تایید کرد که ناآمادگی تورس شرایط را برای اسپانیا نگران کننده تر کرده است.
    با حضور آندره ویلاس بواس در چلسی، تورس جایگاهش در ترکیب اصلی آبی ها را از دست داده و دل بوسکه در این مورد گفت:" اگر تیم خوب بازی می کند و سیستم به درستی جواب می دهد و این سیستمی است که آنها با آن راحت هستند، این برای بازیکن هم بهتر است که بیرون بنشیند.
    اگر شرایط در یک باشگاه خوب پیش می رود، محیط بهتری برای کار کردن به وجود می آید. ما فرناندو را در باشگاه جدیدش دیدیم و دیدیم که او می جنگد و اشتیاق زیادی برای بازی کردن دارد.
    امیدواریم او در چهار ماه آینده گلزنی هایش را آغاز کند و ما در آن زمان تصمیم نهایی را بگیریم. شرایط در حال حاضر به خوبی پیش نمی رود اما می تواند خیلی سریع تغییر کند."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

پپه رينا: تورس در شرايط سختي به سر مي‌برد

دروازه‌بان ملي‌پوش ليورپول ابراز اميدواري کرد که فرناندو تورس مهاجم چلسي بار ديگر به تيم ملي دعوت شود.

پپه رينا سنگربان اسپانيايي ليورپول بعد از دعوت نشدن فرنادو تورس مهاجم چلسي به تيم ملي اسپانيا براي ديدار دوستانه با ونزوئلا گفت که تورس در لحظات سختي به سر مي‌برد.
    وي افزود: با تورس بسيار صحبت مي‌کنم. او آشفته و نگران نيست، اما روزهاي سختي را پشت سر مي‌گذارد چرا که او هم همچون ديگر بازيکنان دوست دارد در تيم ملي بازي کند. بايد ببينم که آيا تورس مي‌تواند با درخشش خود بار ديگر توجه دل بوسکه را به خود جلب کند و براي يورو 2012 به تيم ملي دعوت شود. اميدوارم بار ديگر تورس را در تيم ملي بينيم، چرا که او علاقه زيادي براي بازي کردن براي کشورش دارد.
    سنگربان ملي‌پوش ليورپول درباره انتقاد شديد مارادونا از ويکتور والدس دروازه‌بان بارسلونا گفت: والدس دروازه‌بان بسيار خوبي است. به مارادونا احترام مي‌گذارم، اما بايد بگويم که والدس يکي از بهترين دروازه‌بان‌هاي جهان است.
    مارادونا چند روز پيش به انتقاد از والدس پرداخت و گفت: «بارسلونا تيم بزرگي است نقطه ضعف اين تيم دروازه‌بانش است. او مي‌خواهد خود را در حد و اندازه‌هاي بهترين تيم جهان نشان دهد، اما در حقيقت اصلا اين گونه نيست. او در حد و اندازه‌هاي تيم بزرگي چون همچون بارسلونا نيست، چرا که بسيار ضعيف کار مي‌کند.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

راموس: خوشحالم دوباره به تيم ملي دعوت شدم

سرخيو راموس، مدافع جوان باشگاه رئال مادريد از حضور در اردوي تيم ملي اسپانيا براي ديدار دوستانه روز 4شنبه مقابل ونزوئلا که در ورزشگاه لا روسالدا برگزار مي شود، خوشحال است.

راموس معتقد است که درهای تیم ملی هنوز به روی بازیکنانی مثل فرناندو تورس و رائول آلبیول باز است.
    راموس بعد از حضور در شهرک فوتبالی لاس روساس به خبرنگاران گفت:« خوشحالم تا دوباره به تیم ملی بازگشته ام و درکنار هم تیمی هایم جمع شده ام. این همیشه خوشحال کننده است. حضور در تیم ملی به ما انگیزه فراوانی در استانه رقابتهای یورو2012 می دهد.»
    راموس ترجیح داد تا در مورد غیبت تورس و آلبیول در اردوی تیم ملی اظهارنظر خاصی نکند و گفت:« آنها به شدت تلاش می کنند.الان در لیست نیستند ولی هیچ چیزی مشخص نیست.مربی تیم ما برای انتخاب بهترینها حاضر است و هیچ بحث دیگری هم مطرح نیست.»
    مدافع جوان رئال و تیم ملی اسپانیا در ادامه به این نکته اشاره کرد که حاضر است در قلب خط دفاع تیم ملی کشورش قرار بگیردواز حضور دراین پست، احساس راحتی می کند:« من به عنوان مدافع کناری قهرمان دنیا و اروپا شدم ولی اگر لازم باشد تا در قلب دفاع بازی کنم، این کار را بدون هیچ مشکلی انجام خواهم داد.»
    درحالی که گواردیولا در کنفرانس خبری اش بعد از اتمام دیدار دو تیم بارسلونا و اتلتیکومادرید گفته بود که قهرمانی در لالیگابرای تیمش غیرممکن خواهد بود. راموس دراین باره گفته:« این نظر گواردیولاست.من به همه احترام می گذارم، به گواردیولا هم همین طور.»

8. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

آراگونس: انتظار خط خوردن ال نينيو را داشتم

مربي پيشين تيم ملي فوتبال اسپانيا گفت: بايد قبول کرد که تورس مثل گذشته نيست، تصميم دل‌بوسکه در خصوص تورس کاملا منطقي است.

به نقل از مارکا اسپانیا، لوئیس آراگونس تصریح کرد: در یورو ۲۰۰۸ تورس ابرستاره تیم من بود، وقتی او در خط حمله حضور داشت خیالم راحت بود و به داشتن این بازیکن بزرگ افتخار می‌کردم، فراموش نکنیم که گل منجر به قهرمانی ما در یورو ۲۰۰۸ و شکست آلمان را تورس ثبت کرد و مردم اسپانیا قطعا تلاش ال‌نینیو را فراموش نخواهند کرد.
    آراگونس ادامه داد: متاسفانه در ماه‌های اخیر شاهد درخشش تورس نبوده‌ایم و او در ترکیب چلسی بازی قابل قبولی نداشته است. انتظار خط خوردن ال‌نینیو را داشتم. تورس باید منتظر باشد تا یک فرصت بهتر نصیبش شود، او بازیکن کوچکی نیست و نباید دلسرد شود. بازیکنی که بازی نمی‌کند در شرایطی ایده‌آل خود نیست نباید در تیم ملی بازی کند، این خیلی روشن و طبیعی است و دلخوری از این مسئله غیر منطقی و کودکانه است.
    تیم ملی فوتبال اسپانیا با داشتن جایگزینی به نام سولدادو فردا شب در دیداری دوستانه به مصاف ونزوئلا می‌رود.

10. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

دلجويي جوان اول والنسيا از ال‌نينيو

مهاجم جوان تيم فوتبال والنسيا اسپانيا که در تيم ملي کشورش نيز حضور دارد گفت: اميدوارم تورس (ملقب به ال‌نينيو) در يورو 2012 حاضر باشد.

به نقل از مارکا اسپانیا، روبرتو سولدادو که به زعم خبرنگاران اسپانیایی جای فرناندو تورس را در تیم ملی گرفته تصریح کرد: شانس خدمت در تیم ملی فوتبال نصیب هر کسی نمی‌شود و قطعا برای استفاده از این فرصت بزرگ در زندگی ورزشی خود تحت تاثیر نقد غیرمنصفانه خبرنگاران قرار نمی‌گیرم، هدف اصلی من درخشش در تیم ملی و جلب بیش از پیش رضایت دل‌بوسکه است.
    وی افزود: سرمربی تیم به من اعتماد کرده و من هم باید پاسخ مناسبی به این اعتماد بدهم اما ماجرای دوستی من و تورس چیز دیگری است. او هم مثل من برای تیم ملی اسپانیا احترام قائل است و خود را سرباز کشورش می‌داند.
    سولدادو ادامه داد: برای بازی دوستانه مقابل ونزوئلا دعوت شده‌ام و این به معنی حضور همیشگی من در ترکیب تیم ملی نیست، امیدوارم تورس در یورو ۲۰۱۲ حاضر باشد و هر بازیکنی که می‌تواند به درد تیم ملی بخورد در ترکیب اصلی بدرخشد، نام من یا تورس اهمیتی ندارد. در این جا فقط نام اسپانیا مهم است و برای من خط خوردن از ترکیب به شرط موفقیت اسپانیا همان قدر ارزش دارد که دعوت شدن به ترکیب.
    دو تیم ملی فوتبال اسپانیا و ونزوئلا فردا شب به مصاف یکدیگر می‌روند.

WWW.varzesh3.COM

12. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

اوزيل: اسپانيايي ها نگران قدرت آلمان هستند

اين ملي پوش آلماني فاش کرد که در رختکن رئال در مورد شانس دو تيم براي قهرماني در يورو 2012 صحبت شده و اعلام کرد ملي پوشان اسپانيا نگران تهديد آلمان هستند.

مسوت اوزیل، هافبک رئال مادرید، معتقد است دو تیم آلمان و اسپانیا احترام زیادی برای هم قائل هستند.

تیم ملی آلمان در مرحله مقدماتی یورو 2012 نمایش های بسیار خوبی ارائه داد و به همین دلیل به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در رقابت های یورو 2012 شناخته می شود.
    اوزیل در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما شوخی کردن در این مورد را در تمرینات شروع کردیم. اما آنها برای ما احترام قائلند، همان طور که ما به آنها احترام می گذاریم.
    هدف ما باید تمرکز روی کار خودمان و رسیدن به بهترین شرایط باشد؛ در این صورت می توانیم هر تیمی را شکست دهیم."

دیدار دوستانه تیم های آلمان و فرانسه در وزر اشتیدین، ورزشگاه اختصاصی برمن برگزار می شود؛ ورزشگاهی که اوزیل برای دو سال و نیم در آن بازی کرد.
    " من از اینکه به برمن برگشتم واقعا خوشحالم. حالا در انتظار دیدن دوستانم قدیمی ام هستم."
    این ستاره 23 ساله همچنین تاکید کرد که از زمان پیوستن به رئال در تابستان 2010 پیشرفت کرده است.
    " من خوشحالم که می توانم در بزرگترین باشگاه دنیا بازی کنم. اعضای باشگاه کمک زیادی به من کردند. من در این تیم پیشرفت زیادی داشتم و پخته تر شدم."

14. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

کلمنته: پويول بايد الگوي بازيکنان ديگر باشد

سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال اسپانيا گفت: پويول بايد الگوي کساني مثل راموس و په‌په باشد.

به نقل از مارکا اسپانیا، خاویر کلمنته سرمربی اسپورتینگ خیخون تصریح کرد: متاسفانه شاهد بازی ناجوانمردانه په‌په و راموس برابر رایووایکانو بودم و باورم نمی‌شود دو بازیکن بزرگ در تیمی به نام رئال مادرید اینگونه مسائل اخلاقی زیر پا بگذارند.
    در بازی رئال مادرید مقابل رایووایکانو که با پیروزی یک بر صفر مادریدی‌ها همراه شد په‌په و راموس بارها با بازیکنان حریف وایکانی درگیر شدند و در چند صحنه به طور عمدی به بازیکن حریف آسیب رساندند.
    کلمنته که سابقه مربیگری در تیم‌هایی چون بیلبائو، اسپانیول، اتلتیکومادرید، رئال بتیس، رئال سوسیه‌داد، مارسی، مورسیا، وایادولید و تنه‌ریف را دارد، در تیم‌های ملی اسپانیا، صربستان و کامرون نیز مربیگری کرده است.
    وی درباره حرکت راموس و په‌په افزود: بازیکن بزرگی مثل پویول باید الگوی کسانی چون په‌په و راموس باشند، او در بدترین شرایط روحی همچنان اخلاق را مد نظر قرار داده و هرگز رو به بازی ناجونمردانه نیاورده است.

16. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

رونمایی از پیراهن دوم اسپانیا در یورو 2012

چند ستاره تیم ملی اسپانیا از جمله ژاوی، ژابی آلونسو و فرناندو یورنته در مراسم رونمایی این پیراهن شرکت کردند.

در آستانه دیدار دوستانه تیم های ملی اسپانیا و ونزوئلا در مالاگا، پیراهن دوم لا فوریا روخا در رقابت های یورو 2012 رونمایی شد.
    این پیراهن آبی و آسمانی که با یک نوار مشکی مورب در وسط آن دیده می شود، با الهام از لباس های تیم ملی اسپانیا در دهه 1960 طراحی شده و کمپانی آدیداس ادعا کرده از ترکیب رنگ هایی در آن استفاده شده که هیچ وقت در پیراهن های تیم ملی اسپانیا دیده نشده بود.
    چند ستاره تیم ملی اسپانیا از جمله ژاوی، ژابی آلونسو و فرناندو یورنته در مراسم رونمایی این پیراهن شرکت کردند.

این در حالی است که پیراهن های دوم اسپانیا در یورو 2008 زرد و در جام جهانی 2010 مشکی بود و این تیم در هر دو فینال با پیراهن های دومش مقابل آلمان و هلند به پیروزی رسید.
    اسپانیایی ها مدعی اصلی قهرمانی در یورو 2012 نیز هستند و شاگردان دل بوسکه امیدوارند بتوانند با پیراهن های جدید یک قهرمانی دیگر را جشن بگیرند.

18. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

آراگونس: تصمیم دل بوسکه در مورد کنار گذاشتن تورس درست است

تورس از اکتبر گذشته و بعد از دو گلی که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان وارد دروازه تیم بلژیکی ژانک کرد، تاکنون نتوانسته برای آبی ها گلزنی کند.

لوئیس آراگونس، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا، از تصمیم ویسنته دل بوسکه در مورد کنار گذاشتن فرناندو تورس از فهرست تیمش برای دیدار مقابل ونزوئلا حمایت کرد.
    تورس از اکتبر گذشته و بعد از دو گلی که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان وارد دروازه تیم بلژیکی ژانک کرد، تاکنون نتوانسته برای آبی ها گلزنی کند.
    نمایش های اخیر تورس انتقادهای زیادی را به همراه داشت و سرانجام دل بوسکه تصمیم به کنار گذاشتن او گرفت.
    آراگونس در گفتگو با مارکا گفت:" من دلیل دعوت نشدن تورس را درک می کنم. او دوران خوبی را سپری نمی کند و باید در انتظار یک فرصت دیگر باشد. این اتفاق برای یک بازیکن که زیادی بازی نمی کند و در شرایط آمادگی خوبی قرار ندارد، طبیعی است."
    این در حالی است که چندین بازیکن تیم ملی اسپانیا از تورس حمایت کردند و ابراز امیدواری کردند که این بازیکن در فهرست نهایی لا فوریا روخا برای رقابت های یورو 2012 حضور داشته باشد.
    اسپانیا در دیدار فردا شب مقابل ونزوئلا آلوارو نگردو را نیز در اختیار نخواهد داشت. مهاجم سویا به دلیل مصدومیت از ناحیه ران اردوی تیم ملی اسپانیا را ترک کرد.

20. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293

خوشحالي سولدادو از حضور در تيم ملي

روبرتو سولدادو مهاجم اسپانيايي باشگاه والنسيا از بازگشت به فوتبال ملي بسيار خوشحال است.

روبرتو سولدادو مهاجم اسپانیایی باشگاه والنسیا از بازگشت به فوتبال ملی بسیار خوشحال است. او دراولین دیداری که در تیم دل بوسکه انجام داد، موفق شد تا هت تریکی تماشایی را به اجرا بگذارد و البته یک ضربه پنالتی را هم از دست داد.

اسپانیا 4 شنبه شب و دردیداری دوستانه با نتیجه 0-5 ازسد ونزوئلا عبور کرد و سه گل از این 5 گل را روبرتو سولدادو به ثمر رساند.

مهاجم والنسیا در پایان ای ندیدار دوستانه گفت:« بازگشت به تیم ملی اسپانیا برای من یک رویا بود که محقق شد. گلها در نیمه دوم از راه رسیدند و این درحالی بود که شرایط برای ما مساعد تر شده بود؛ چرا که بازی بازتر شده بود و خط دفاعی حریف تقریبا از هم پاشیده بود. پنالتی ای که از دست دادم اتفاق بدی بود که دراین بازی رخ داد.»

این درحالی است که فرناندوتورس برای اولین بار از سال 2006 به بعد نامش را در لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی تیم ملی کشورش نمی دید و سولدادو که جانشین او در لیست دل بوسکه شده بود با هت تریکی تماشایی، نشان داد که جانشین خوبی برای تورسی است که در یک سال اخیر درگلزنی ناکام مانده است.

سولدادو در ادامه درمورد احتمال حضورش در یورو2012 گفت:« هنوزسه ماه دیگر تا آغاز این تورنمنت باقی است و هراتفاقی ممکن است رخ دهد.»

WWW.varzesh3.COM

22. 2 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)