Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 101
    عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

بارسلونا |***مصاحبه های آبی و اناری پوشان فصل2012-2013***|

بسم الله الرحمن الرحیم

*در این تایپک مصاحبه های "اختصاصی" آبی و اناری پوشان بارسلون قرار میگیرد*

(
    پست اسپم واخبار غیر اختصاصی حذف میشود)

کاملا اختصاصی دربی

کپی مطالب بدون ذکر منبع(www.derby.ir) از لحاظ شرعی و قانونی ممنونع میباشد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

ویرایش توسط Alex Dlpiero_10 : 08-23-2012 در ساعت 15:32

2. 11 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

بارسلونا سرجیو بوسکتس: «من احساس می کنم در بارسا مهم هستم».

هافبک بارسا در مصاحبه با بارسا تی وی احساس خود پس از انجام 199 بازی برای تیم اول و امید و انتظارش را برای به میدان رفتن در بازی بعدی بیان کرد. بوسکتس اظهار داشت: «پویول و ژاوی الگوهای من هستند و من دوست دارم مانند آنها باشم و این می تواند به این معنی باشد که من بازیکن مهمی هستم».

بازی بعدی سرجیو بوسکتس، 200 امین حضور رسمی او برای اف سی بارسلونا خواهد بود. او از این امر احساس غرور می کند؛ با این حال هنوز هم تشنه فتح عناوین است. او در مصاحبه با بارسا تی وی و fcbarcelona.cat در مورد اهداف حرفه ای خود و چگونگی رفتار و منش خود خارج از زمین فوتبال به اظهار نظر پرداخت: «من می خواهم به برنده شدن ادامه بدهم؛ این همان چیزی است که بازیکنان فوتبال برای آن زندگی می کنند و همیشه در این راه تلاش می کنند».
    پس از انجام تقریبا 200 بازی برای بارسا، احساس می کنی که موفق به کسب احترام از جانب هواداران، مربیان و بطور کلی جهان فوتبال شده ای؟

«من چیزهای زیادی را در 199 باری که برای بارسا به میدان رفته ام، بدست آورده ام؛ عناوین بسیاری را نیز فتح کرده ام... من از بودن در بارسا و تیم ملی احساس غرور می کنم. فکر می کنم به همین دلیل آنها برایم احترام قائل هستند. از اینکه در اینجا به رسمیت شناخته می شوم، خوشحالم. انگار همین دیروز بود که می خواستم برای اولین بار برای بارسا به میدان بروم و اکنون در انتظار حضور در 200 امین بازی هستم و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد».

مردم پختگی و شجاعت تو را در عین جوانی برجسته می دانند. این ذاتی است یا اکتسابی؟

«فکر می کنم این امر بیشتر ذاتی باشد. البته بازی بیشتر به شما اعتماد به نفس بیشتری می دهد و درعین حال تجربه بیشتری نیز کسب می کنید، اما بسیاری از ویژگی ها از کودکی به همراه شما می آیند».

بهترین ستایش و تقدیری که تاکنون دریافت کرده ای؟ و اینکه آیا از انتقادات صدمه می بینی؟

«بهترین تقدیر، اعتماد هم تیمی ها و سرمربی نسبت به من است. فکر می کنم این مهم ترین مسئله چه در سطح داخلی و چه در سطح خارجی باشد. در مورد انتقاد هم سعی می کنم تا آنجایی که می توانم از اظهارات مطبوعات و برنامه های ورزشی چشم پوشی کنم، اما در کل انتقاد امری خوب و سازنده است».

در نقش یک هافبک دفاعی، با اینکه کارت را به خوبی انجام می دهی، هنوز هم مسائلی برای یادگیری وجود دارد؟

«من به چیزهای زیادی برای پیشرفت نیاز دارم. هیچ بازیکنی کامل نیست، من نیز از این قاعده مستثنی نیستم. من بدنبال بهبود قدرت شوت زنی و پاس های بلند هستم و البته یادگیری بسیاری از جنبه های تاکتیکی که شاید زیاد مورد توجه نباشند، ولی من در اجرای آنها هنوز ضعف دارم».

چه می شد اگر آن روز گواردیولا برای اولین بار بوسکتس را در برابر ریسنگ به میدان نمی فرستاد؟

«نمی دانم. نمی توانم تصور کنم. شاید من هنوز روی نیمکت ذخیره ها بودم. شاید زودتر یا دیرتر از این در ترکیب تیم جایی پیدا می کردم، شاید هم به باشگاه دیگری رفته بودم... من هرگز در این مورد فکر نمی کنم. من از آنچه که اتفاق افتاده است، خوشحالم و از موقعیت کنونی خود راضی هستم».

آن هفته را به خاطر داری؟

«بله، چند روزی بود که با تیم اول تمرین می کردم و دو روز پیش از بازی بیمار شده بودم. مثل همیشه به تمرینات آمدم و گفتم که شب خوبی نداشته ام. یک روز بعد، آنها از من پرسیدند که آیا می توانی بازی کنی؟ و من گفتم که خوب هستم. من کاملا آماده بودم».

استرس داشتی؟

«نه، فکر می کنم بیشتر از استرس، از این اتفاق شگفت زده بودم. هم تیمی های جدید، ورزشگاهی بزرگ... همه چیز برایم تازگی داشت. شاید بیشترین استرس مربوط به این بود که نمی دانستم چه اتفاقی قرار است رخ دهد».

همه چیز مطابق انتظارات تو پیش رفت؟

«این همان چیزی بود که انتظارش را داشتم. مهم ترین مسئله برای برآورده کردن انتظارات، پیروزی در بازی بود. شخصا فکر می کنم عملکردم برای اولین بازی خوب بود، اما کسب نتیجه تساوی و گلی که از روی ریباند ضربه آزاد وارد دروازه شد، شرم آور بود».

بهترین و بدترین خاطره ات در نزدیک به 200 بازی با پیراهن بارسا؟

«من قادر به انتخاب نیستم. شما همیشه اولین پیروزی را به خاطر می سپارید. پیروزی در برابر اسپورتینگ؛ در آن دیدار من خوب بازی کردم و ما آنها را در هم کوبیدیم. این اولین پیروزی تیم در لالیگا بود و ما شدیدا به این برد احتیاج داشتیم. از آن روز به بعد ما به پیشرفت ادامه دادیم و هرگز از حرکت نایستادیم. بدترین لحظات نیز مربوط به از دست دادن عناوین است. چنین رویدادهایی، بدترین لحظات یک فوتبالیست به شمار می آیند چرا که شما تمام طول فصل را برای فتح آنها تلاش می کنید و از دست دادن آنها واقعا دشوار است».

تو تمامی عناوینی را که برای یک بازیکن فوتبال وجود دارد، فتح کرده ای. اکنون بوسکتس بدنبال چیست؟

«ادامه دادن به پیروزی ها. این چیزی است که ما برایش تلاش می کنیم و در واقع برای همین زنده ایم. یک بازیکن وقتی پیروز می شود، احساس متفاوتی دارد. او شادتر است و آرامش بیشتری دارد و این همان چیزی است که من بدنبال آن هستم».

آیا سرجیو بوسکتس سال 2008 با سرجیو بوسکتس سال 2012 متفاوت است؟

«نه، من اینطور فکر نمی کنم. شاید خیلی کم، زیرا آنچه من انجام داده ام طبیعی به نظر نمی رسد، اما من همان شخص هستم. شاید کمی کم حرف تر و خجالتی تر... زمانی که کودک بودم انتظار چنین چیزی را نداشتم، اما همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد».

دوست داری یک روز کاپیتان بارسا شوی؟

«بله، پویول و ژاوی الگوهای من هستند و دوست دارم مانند آنها باشم. این می تواند به این معنی باشد که من مدت زمان زیادی اینجا خواهم ماند و موفق به کسب اعتبار خواهم شد. این بسیار با اهمیت است».
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

بارسلونا البا: "تطبیق پذیری من بسیار خوب بود"

این مدافع گفت : " جو فوق العاده در رختکن" باعث شد تا او راحت تر با شرایط جدید آشنا شود و همچنین با وجود بیمار بودن، بازی کردن برای تیم ملی را تکذیب کرد

"اگر بیمار میبودم، بازی نمیردم" او در جواب این سوال که آیا با وجود بیماری برای تیم ملی اسپانیا بازی کرده است یا نه گفت :"من در بازگشت از این بازی احساس بیماری داشتم، نه قبل از بازی. اگر احساس بدی میداشتم بازی نمکردم. هیچ کس نمیتواند در صورت بیمار بودن بازی کند."
    "در بارسلونا بازيکن اصلي و ذخيره وجود ندارد چرا که همه بازيکنان مهم هستند. طبيعتا آدريانو بازيهاي بيشتري نسبت به من انجام داده است با اين حال در شرايط خوبي به سر مي برم و آماده ام تا بهترين بازيهاي خود را در ترکيب آبي اناريها به نمايش بگذارم."
    "ما یک مزیت خیلی خوب داریم و ان هشت امتیاز اختلاف و برتری در مقابل رئال است ولی تمرکز ما فعلا روی سویا است و به الکلاسیکو فکر نمیکنیم."
    یکی از خریدهای تابستانی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] درمورد انتقال خود به تیم جدیدش صحبت کرد.
    او گفت که از انتقالش بسیار راضی است و از اینکه در اینجا به سر میبرد خوشحال است، این علت را در جو صمیمی و خیلی راحت رختکن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] می بیند. البا افزود من بسیار جوان هستم و از اینکه همین حالا با این شرایط در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] قرار دارم چیزی جز خوش شانسی نیست، من بازیکن خوش شانسی هستم که روزی در این زمین( کمپ نو ) مقابل بازیکنان بزرگی چون پویول و ژاوی قرار داشتم ولی حالا در کنار آنها قرار گرفته ام،آنها(همه) در رختکن با هم دوست هستند و این بزرگترین علتی بود که من توانستم خیلی زود خودم را پیدا کنم.

میخواهم تا جایی که امکان دارد بازی کنم
    مدافع چپ [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] که بعد از رفع بیماری انفولانزا برای بازگشت به ترکیب تیم لحظه شماری می کند، در مورد تیتو ویلانووا نیز صحبتهایی داشت، او گفت که نوع مدیریت تیتو بسیار قوی است، تیتو روی همه چیز تمرکز دارد او به خوبی می داند که چه چیزی برای چه کسی بهتر است.
    البا درباره اين سوال که چرا با پيوستن به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] فرصت کمي براي حضور در ترکيب اين تيم يافته است گفت:در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بازيکن اصلي و ذخيره وجود ندارد چرا که همه بازيکنان مهم هستند. طبيعتا آدريانو بازيهاي بيشتري نسبت به من انجام داده است با اين حال در شرايط خوبي به سر مي برم و آماده ام تا بهترين بازيهاي خود را در ترکيب آبي اناريها به نمايش بگذارم. مي خواهم هر آنچه را که در توان دارم رو کنم و به اين احساس برسم که بازيکن مهم و تاثير گذاري براي تيمم هستم.

تمرکز بر روی سویا
    یوردی البا می تواند در برابر سویا در یک بازی محکم،حساس و خشن در سانچز پیس خوان به میدان برود. البا در این مورد توضیح داد ما یک مزیت خیلی خوب داریم و ان هشت امتیاز اختلاف و برتری در مقابل رئال است ولی تمرکز ما فعلا روی سویا است و به الکلاسیکو فکر نمیکنیم.
    درمورد خسوس ناواس هم از البا سوال شد که او این چنین سخن گفت:
    خسوس بازیکن مهمی برای سویا و تیم ملی اسپانیا است او سرعت و تکنیک بسیار بالایی دارد اما من تمام توان خود را برای مهار او بکار خواهم برد.

منبع : سایت رسمی باشگاه

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

6. 3 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

juventus سرجیو بوسکتس: «من احساس می کنم در بارسا مهم هستم».

هافبک بارسا در مصاحبه با بارسا تی وی احساس خود پس از انجام 199 بازی برای تیم اول و امید و انتظارش را برای به میدان رفتن در بازی بعدی بیان کرد. بوسکتس اظهار داشت: «پویول و ژاوی الگوهای من هستند و من دوست دارم مانند آنها باشم و این می تواند به این معنی باشد که من بازیکن مهمی هستم».

بازی بعدی سرجیو بوسکتس، 200 امین حضور رسمی او برای اف سی بارسلونا خواهد بود. او از این امر احساس غرور می کند؛ با این حال هنوز هم تشنه فتح عناوین است. او در مصاحبه با بارسا تی وی و fcbarcelona.cat در مورد اهداف حرفه ای خود و چگونگی رفتار و منش خود خارج از زمین فوتبال به اظهار نظر پرداخت: «من می خواهم به برنده شدن ادامه بدهم؛ این همان چیزی است که بازیکنان فوتبال برای آن زندگی می کنند و همیشه در این راه تلاش می کنند».

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    پس از انجام تقریبا 200 بازی برای بارسا، احساس می کنی که موفق به کسب احترام از جانب هواداران، مربیان و بطور کلی جهان فوتبال شده ای؟

«من چیزهای زیادی را در 199 باری که برای بارسا به میدان رفته ام، بدست آورده ام؛ عناوین بسیاری را نیز فتح کرده ام... من از بودن در بارسا و تیم ملی احساس غرور می کنم. فکر می کنم به همین دلیل آنها برایم احترام قائل هستند. از اینکه در اینجا به رسمیت شناخته می شوم، خوشحالم. انگار همین دیروز بود که می خواستم برای اولین بار برای بارسا به میدان بروم و اکنون در انتظار حضور در 200 امین بازی هستم و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد».

مردم پختگی و شجاعت تو را در عین جوانی برجسته می دانند. این ذاتی است یا اکتسابی؟

«فکر می کنم این امر بیشتر ذاتی باشد. البته بازی بیشتر به شما اعتماد به نفس بیشتری می دهد و درعین حال تجربه بیشتری نیز کسب می کنید، اما بسیاری از ویژگی ها از کودکی به همراه شما می آیند».

بهترین ستایش و تقدیری که تاکنون دریافت کرده ای؟ و اینکه آیا از انتقادات صدمه می بینی؟

«بهترین تقدیر، اعتماد هم تیمی ها و سرمربی نسبت به من است. فکر می کنم این مهم ترین مسئله چه در سطح داخلی و چه در سطح خارجی باشد. در مورد انتقاد هم سعی می کنم تا آنجایی که می توانم از اظهارات مطبوعات و برنامه های ورزشی چشم پوشی کنم، اما در کل انتقاد امری خوب و سازنده است».

در نقش یک هافبک دفاعی، با اینکه کارت را به خوبی انجام می دهی، هنوز هم مسائلی برای یادگیری وجود دارد؟

«من به چیزهای زیادی برای پیشرفت نیاز دارم. هیچ بازیکنی کامل نیست، من نیز از این قاعده مستثنی نیستم. من بدنبال بهبود قدرت شوت زنی و پاس های بلند هستم و البته یادگیری بسیاری از جنبه های تاکتیکی که شاید زیاد مورد توجه نباشند، ولی من در اجرای آنها هنوز ضعف دارم».

چه می شد اگر آن روز گواردیولا برای اولین بار بوسکتس را در برابر ریسنگ به میدان نمی فرستاد؟

«نمی دانم. نمی توانم تصور کنم. شاید من هنوز روی نیمکت ذخیره ها بودم. شاید زودتر یا دیرتر از این در ترکیب تیم جایی پیدا می کردم، شاید هم به باشگاه دیگری رفته بودم... من هرگز در این مورد فکر نمی کنم. من از آنچه که اتفاق افتاده است، خوشحالم و از موقعیت کنونی خود راضی هستم».

آن هفته را به خاطر داری؟

«بله، چند روزی بود که با تیم اول تمرین می کردم و دو روز پیش از بازی بیمار شده بودم. مثل همیشه به تمرینات آمدم و گفتم که شب خوبی نداشته ام. یک روز بعد، آنها از من پرسیدند که آیا می توانی بازی کنی؟ و من گفتم که خوب هستم. من کاملا آماده بودم».

استرس داشتی؟

«نه، فکر می کنم بیشتر از استرس، از این اتفاق شگفت زده بودم. هم تیمی های جدید، ورزشگاهی بزرگ... همه چیز برایم تازگی داشت. شاید بیشترین استرس مربوط به این بود که نمی دانستم چه اتفاقی قرار است رخ دهد».

همه چیز مطابق انتظارات تو پیش رفت؟

«این همان چیزی بود که انتظارش را داشتم. مهم ترین مسئله برای برآورده کردن انتظارات، پیروزی در بازی بود. شخصا فکر می کنم عملکردم برای اولین بازی خوب بود، اما کسب نتیجه تساوی و گلی که از روی ریباند ضربه آزاد وارد دروازه شد، شرم آور بود».

بهترین و بدترین خاطره ات در نزدیک به 200 بازی با پیراهن بارسا؟

«من قادر به انتخاب نیستم. شما همیشه اولین پیروزی را به خاطر می سپارید. پیروزی در برابر اسپورتینگ؛ در آن دیدار من خوب بازی کردم و ما آنها را در هم کوبیدیم. این اولین پیروزی تیم در لالیگا بود و ما شدیدا به این برد احتیاج داشتیم. از آن روز به بعد ما به پیشرفت ادامه دادیم و هرگز از حرکت نایستادیم. بدترین لحظات نیز مربوط به از دست دادن عناوین است. چنین رویدادهایی، بدترین لحظات یک فوتبالیست به شمار می آیند چرا که شما تمام طول فصل را برای فتح آنها تلاش می کنید و از دست دادن آنها واقعا دشوار است».

تو تمامی عناوینی را که برای یک بازیکن فوتبال وجود دارد، فتح کرده ای. اکنون بوسکتس بدنبال چیست؟

«ادامه دادن به پیروزی ها. این چیزی است که ما برایش تلاش می کنیم و در واقع برای همین زنده ایم. یک بازیکن وقتی پیروز می شود، احساس متفاوتی دارد. او شادتر است و آرامش بیشتری دارد و این همان چیزی است که من بدنبال آن هستم».

آیا سرجیو بوسکتس سال 2008 با سرجیو بوسکتس سال 2012 متفاوت است؟

«نه، من اینطور فکر نمی کنم. شاید خیلی کم، زیرا آنچه من انجام داده ام طبیعی به نظر نمی رسد، اما من همان شخص هستم. شاید کمی کم حرف تر و خجالتی تر... زمانی که کودک بودم انتظار چنین چیزی را نداشتم، اما همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد».

دوست داری یک روز کاپیتان بارسا شوی؟

«بله، پویول و ژاوی الگوهای من هستند و دوست دارم مانند آنها باشم. این می تواند به این معنی باشد که من مدت زمان زیادی اینجا خواهم ماند و موفق به کسب اعتبار خواهم شد. این بسیار با اهمیت است».

The King

8. کاربر روبرو از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

بارسلونا

ویلانووا: «سانچز پیزخوان هرگز زمین آسانی نبوده است».

مربی بارسا اعتراف کرد: «از وقتی به تیم اصلی بارسا ملحق شده، دشوارترین 15 دقیقه دوران حرفه ای خود را برابر سویا گذارنده است». ویلانووا از کیفیت و خطرساز بودن بازیکنانی چون نگردو، ناواس یا سیسینیو خبر داد و همچنین به مرگبار بودن کارهای گروهی تیم اندولسی اشار کرد.

آبی و اناری پوشان در صورت کسب پیروزی در سانچز پیزخوان در دیدار امشب برابر سویا یکبار دیگر به رکورد بهترین شروع خود در لالیگا، ولی اینبار تحت هدایت تیتو ویلانووا، دست خواهند یافت. رسیدن به رکورد لوئیس فن خال و پپ گواردیولا انگیزه زیادی به ویلانووا می دهد اما مربی بارسا هیچ گونه نگرانی بابت این موضوع ندارد. پیروزی در زمین همیشه دشوار و پیچیده ی سانچز پیزخوان به تنهایی انگیزه زیادی به کاتالان ها می دهد تا تنها برای برد به میدان بروند.

مربی بارسا معتقد است: «سانچز پیزخوان هرگز برای ما زمین آسانی نبوده است. از زمان حضورم در بارسا، دشوارترین 15 دقیقه عمر فوتبالی خود را در همین زمین تجربه کرده ام». ویلانووا هنوز بازی فصل 2009/10 آبی و اناری پوشان در خانه سویا را به خاطر دارد. در آن دیدار بارسا به سه امتیاز بازی نیاز مبرم داشت تا قهرمانی خود در لالیگا را قطعی سازد و با 3 گل هم از حریف خود پیش بود. اما در 15 دقیقه پایانی مسابقه، سویا به بازی برگشت و با حملات متوالی خود نزدیک بود این 3 امتیاز را از چنگ آنها خارج کند. این بازی در نهایت با نتیجه 3-2 به پایان یافت.

بدون تردید ویلانووا از خطرساز بودن مردان مایکل در زمین خودشان آگاه است و تیمش را با احتیاط به میدان خواهد فرستاد. مربی بارسا علاوه بر تمجید از کیفیت بازیکنانی چون نگردو، ناواس و سیسینیو، در مورد توانایی های سویا در کار گروهی و ایجاد خطر بر دروازه شان به بازیکنان خود هشدار داد: «آنها به روشهای مختلف بازی کردن تسلط دارند و کنترل کردنشان بسیار دشوار است».

سویا، اولین چالش تیم در این هفته

بازیکنان تیم اصلی بارسا سه مسابقه آینده خود را برابر سویا، بنفیکا و رئال مادرید و در طی هشت روز آینده برگزار خواهند کرد. سه میدان بسیار دشوار که خیلی ها تصور می کنند نتیجه این 3 بازی اثبات خواهد کرد که آیا بارسا شایستگی صدرنشینی در لالیگا و صدرنشینی در گروه خود در لیگ قهرمانان را دارد یا خیر. اما ویلانووا نگاه متفاوتی دارد: «هنوز زمان زیادی از همه رقابت ها باقی مانده است و برای پیش بینی قهرمانی خیلی زود است. هفته بسیار مهمی در پیش رو داریم اما در پایان تنها چیزی که اهمیت دارد در مورد آن صحبت کنیم، همین 3 امتیازهاست. اگر این 3 بازی را ببریم و بقیه را ببازیم برای ما فایده ای نخواهد داشت». مربی کاتالان ها معتقد است ، دیدار با بنفیکا درلیگ قهرمانان نسبت به دو بازی آینده آنها در لالیگا از اهمیت بیشتری برخوردار است با اینکه بازی های اروپایی هنوز در مرحله گروهی خود قرار دارد.

مصدومان

ویلانووا وضعیت مصدومان تیمش را مرتبا زیر نظر دارد تا از میزان آمادگی آنها مطلع باشد و برای بازی گرفتن از آنها در ترکیب تیمش برنامه ریزی کند. مربی بارسا در چند هفته اخیر چند بار به این نکته اشاره کرده که هرگز مصدومان تیمش را وادار به بازی نخواهد کرد. وی همچنین ابراز کرد چند تن از بازیکنان مصدومش قبل از بازی لیگ قهرمانان یا الکلاسیکوی 7 اکتبر می توانند مجوز بازی دریافت کنند.

مربی بارسا همچنین در مورد یوردی آلبا و اظهارات او در کنفرانس مطبوعاتی دیروز تیمش عنوان کرد: «هیچ بحثی با یوردی آلبا ندارم. من گفتم او با وجود مصرف داروی آنتی بیوتیک بازی کرده است، او گفته وقتی بازی کرده تب نداشته است».

ویلانووا همچنین از الکسیس به خاطر فروتنی اش ستایش کرد در حالیکه این بازیکن چهارشنبه گذشته در مصاحبه اش به عملکرد خود در اولین فصل حضورش در باشگاه نمره 5 از 10 داده است: «الکسیس بازیکن بسیار فروتن و بخشنده ای ست. نمره او بسیار بالاتر از 5 است».

بازگشت آبیدال

ویلانووا در کنفرانس خود خطاب به خبرنگاران اعلام کرد آبیدال قبل از نوامبر به تیم خواهد پیوست: «من گفته بودم هر چقدر زمان لازم باشد منتظر او خواهیم ماند. او هم اکنون مراحل را یکی یکی طی می کند اما هنوز زمان زیادی تا رسیدن به آمادگی کامل نیاز دارد. ما در مورد یک بازیکن استثنایی داریم صحبت می کنیم و مدت زمان لازم برای ریکاوری او هست که تعیین می کند چه زمانی به تیم برخواهد گشت».

10. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

بارسلونا

سسک: «شخصیت تیم خود را به نمایش گذاشتیم».

هافبک کاتالونیایی بارسا بسیار خوشحال است که توانسته 2 گل برای تیمش به ثمر برساند و از هم تیمی هایش به خاطر نگرش مثبتشان بعد از عقب افتادن از حریف در بازی دیشب مقابل سویا تمجید کرد.

سسک فابرگاس نقش کلیدی در پیروزی 3-2 بارسا مقابل سویا در بازی شنبه شب تیمش داشت. تیم او بازگشتی رویایی به بازی داشت و این موضوع به لطف دو گل این هافبک ارزشمند در نیمه دوم حاصل شد. بازیکن کاتالونیایی بارسا پس از این مسابقه بسیار خوشحال بود و از هم تیمی هایش به خاطر جنگندگی و تلاششان مقابل این تیم سخت کوش تقدیر کرد: «ما در تمام طول بازی بسیار آسوده خیال بودیم چرا که بر توپ و میدان تسلط کافی داشتیم، اما گاهی اوقات بازی گره می خورد و باید در چنین مواقعی بتوانیم شخصیت واقعی تیم را به نمایش بگذاریم، این همان کاری است که ما در این بازی انجام دادیم».

سسک در مورد انتقاداتی که اخیرا بر او وارد کرده بودند، گفت: «من همیشه با اين مسائل راحت هستم و هیچ مشکلی با این قضیه ندارم، به نظرم برخی افراد هستند که لازم است با آنها صحبت شود، یا در مورد آنها اظهار عقیده کرد یا حتی در مورد مسائلی برای آنها نوشت و هیچ کدام از این موارد اشتباه نیست. من شخصیت آرامی دارم و بارها این موقعیت های سخت را تجربه کرده ام و همیشه تلاش کرده ام که دوباره گلزنی کنم كه البته بازی در کنار بازیکنان با کیفیتی مثل ژاوی و مسی این امر را راحت تر می کند».

سسک همچنین در مورد صحنه ای که یک کارت قرمز برای مدل در بر داشت، صحبت کرد: «بین ما برخورد وجود داشت چرا که او به صورت من ضربه زد و در دنیای فوتبال هر حرکتی که از عمد انجام شود بیشترین جریمه را دارد. دلیلی برای بحث در مورد این موضوع وجود ندارد. در جامعه فوتبال در چنین مواقعی فرد خاطی را با کارت قرمز مستقیم جریمه می کنند».

در اینجا می توانید اظهارات تعدادی از بازیکنان اف سی بارسلونا پس از پایان مسابقه را مرور کنید:

بوستکس

درمورد رکورد 200 بازی: «واقعا فوق العاده است. من هنوز بسیار جوان هستم و به رکورد خوبی دست یافته ام، اما قصد دارم بسیار بیشتر از اینها برای تیمم بازی کنم و دوست دارم مانند این بازی، پیروزی های زیادی در کارنامه ام داشته باشم».

«وقتی تیمی از شما جلو می افتد بدون اینکه واقعا سزاوار آن باشد، نشان می دهد که ما کار خود را به خوبی انجام نداده ایم. با وجود این حرف و اینکه تیم رقیب بازی خوبی ارائه کرد، مهمترین نکته، روحیه و طرز تفکر ما در طول این مسابقه بود». وی همچنین از مصدومیت تیاگو به عنوان یک خبر تلخ یاد کرد.

در مورد کارت قرمز مدل: «مدل اجازه نداد ما توپ را به جریان درآوریم و سسک در آن صحنه جلو رفت تا توپ را بگیرد. دو بازیکن با هم درگیر شدند و مدل به او ضربه زد. به نظرم کارت قرمز عادلانه بود».

در مورد لیگ قهرمانان اروپا: «ما اشتیاق زیادی برای پیروزی داریم و می توانیم جایگاه خوبمان را در گروه تثبیت کنیم. ما می خواهیم پیروز این دیدار باشیم اما می دانیم که حریف بسیار سرسختی در پیش رو داریم و آنها بازیکنان بسیار باکیفیتی مخصوصا در خط حمله خود در اختیار دارند».

داوید ویا

«خوشحالم از اینکه توانستم در این فرصت کمی که در اختیار داشتم به تیمم کمک کنم. سویا خیلی سخت می جنگید و بسیار عالی هم بازی کرد. خدا رو شکر می کنم که توانستم ضربه آخرم را با دقت بزنم. ما سه امتیاز این بازی را گرفتیم».

«گل زدن برای تیم همیشه اهمیت دارد اما گلی که بتواند به تیمت کمک کند مثل این بازی، بسیار با اهمیت تر است. زدن گلهای 3 امتیازی مخصوصا مقابل رقیب سرسختی که دقایق زیادی از زمان بازی از ما دو گل جلو بود‏، بسیار مهم و روحیه بخش است».

«ما در هر زمینه ای می توانیم بهبود پیدا کنیم. چه پیروز میدان باشیم چه شکست بخوریم، باید روز به روز برای بهتر شدن خود تلاش کنیم. تیم ما در این مسابقه بسیار شجاع ظاهر شد. ما در سانچز پیزخوان 0-2 از رقیب خود عقب بودیم. پیروزی در این زمین همیشه دشوار است مخصوصا وقتی دو گل از حریف عقب باشید، اما بارسا جنگید و به همین دلیل هم بود که 3 امتیاز حیاتی این مسابقه را به نام خود ثبت کردیم».

در مورد برگشتن به بازی: «در بسیاری از بازیهای تیم موفق به انجام این کار شده ایم و این نشان می دهد که تیممان بسیار مشتاق پیروزی است».

در مورد لیگ قهرمانان اروپا: «حالا باید تمرکز خود را معطوف به رقابتی دیگر کنیم. خیلی خوشحالیم که با چنین نتیجه ای به استقبال این رقابت ها می رویم و از این لحظه باید فقط به بازی در لیبسون بیاندیشیم. دیدار بسیار مهم و دشواری خواهد بود و به همین دلیل هم نمی توانیم بی خیال و آسوده خاطر باشیم. ما فقط 3 امتیاز این مسابقه را می خواهیم».

12. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

بارسلونا ماسکرانو: "می دانم که بازی کردن در این استادیوم چقدر دشوار است"

این بازیکن ارژانتینی که در فصل 2009/10 با لیورپول در مقابل این تیم قرار گرفته بود گفت پیش بینی بازی مقابل تیمهای پرتغالی سخت است.
    ماسکرانو در خصوص اهمیت این بازی نسبت به بازی با رئال مادرید گفت: این هفته یا هفته بعد مهم نیست،اینکه بازی را در هر مسابقه پیروز شوی مهم است.

ماسکرانو که با لیور پول سابقه بازی در این استادیوم را دارد افزود که بازی در این استادیوم بسیار دشوار است زیرا جو کاملا به ضرر حریف است و نیز از هوای گرم ان منطقه هم یادی کرد و این موضوع را یک چالش دانست.

زمان تمرکز بر روی بنفیکا
    ماسکی بر روی تمرکز بر این بازی هشدار داد و افزود که زمان زیادی برای بازی با رئال مادرید وجود دارد و بنفیکا در حال حاضر مهمتر است. ماسکرانو می گوید بردن در هفته کاری است که از این تیم می خواهند و شرایط سخت بازی در تیم بزرگ این است که همواره باید پیروز شوی،این همان موضوعی است که من می گویم این هفته یا ان هفته ندارد و مهم پیروزی در هر مسابقه است.
    ما تیم برتر بودیم"
    هنگامی که از ماسکی درمورد بازی های قبل سوال شد ماسکی اعتراف کرد که بازیهایی بوند که می توانست ارام تر و ساده تر به پایان برسند . بازی با گرانادا و اسپارتاک مسکو و سویا بازیهائی بودند که ما دران دشواری های زیادی را تجربه کردیم اما در نهایت پیروز شدیم،بازی اخیر با سویا روحیه خوبی را به ما داد زیرا بازی با سویا همواره یکی از بازی های دشوار بوده است که ما توانستیم به پیروزی برسیم.
    عملکرد سانگ به عنوان مدافع میانی
    ماسکرانو در کنار الکس سانگ در مرکز خط دفاع در سانچز پیز خوان حضور داشتند. ماسکرانو درمورد الکس سانگ و عملکرد او در این نقش می گوید: او کار بزرگی را در فاصله کوتاهی انجام داد. و من مطمئن هستم او خود را با این شرایط دشوار تطبیق می دهد و روز به روز بهتر خواهد شد.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

14. 3 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

uefa

سسک خوشحال از روند پیشرفت تیم.

هافبک میانی بارسا گفت که در نیمه اول «ما بازی خشن و تا حدودی درگیرانه را دنبال می کردیم، اما در نیمه دوم کنترل توپ را بدست گرفتیم و شرایط متفاوتی را رقم زدیم». سسک و اکسیس هر دو از نخستین گلزنی خود در لیگ قهرمانان اروپا خوشحال بودند. بازیکن شیلیایی بارسا تاکید کرد «من پس از هر بازی اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنم». او همچنین در مورد بازی دیشب گفت : «ما یک تیم بزرگ را در یک ورزشگاه بزرگ شکست دادیم».

سسک فابرگاس یکی از بهترین بازیکنان بارسا در بازی دیشب در برابر بنفیکا در استادیوم دا لیوژ بود. علاوه بر نمایش خوب در میانه میدان، او گل دوم بارسا را در برابر دروازه بان سر سخت بنفیکا - آرتور - به ثمر رساند. او گفت: «ما پس از هر بار بازی کردن بهتر می شویم؛ آنها بازی را محکم و سخت آغاز کردند و ما تا حدودی درگیر سبک بازی آنها شدیم، اما در نیمه دوم کنترل بازی را در اختیار گرفتیم و شرایط متفاوتی را رقم زدیم».

در مورد مصدومیت کارلس پویول او گفت: «این یک بدشانسی محض است! ما واقعا احساس بدی داریم، او یکی از ارکان تیم ماست و این مساله مصدومیت او را دردناک تر می کند. ولی او یکی از قویترین افرادیست که من تا کنون دیده ام و مطمئنم قدرتمندتر از قبل بازخواهد گشت». در نهایت سسک در مورد بازیافتن دوباره فرم گلزنیش این چنین گفت: «من معمولا در مورد این موضوع سکوت کرده ام؛ گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد ولی الان من دو گل با پای چپم به ثمر رسانده ام، کاری که تا کنون انجام نداده بودم».

اظهارات بعضی از بازیکنان بارسا بعد از بازی دیشب را مرور می کنیم:

الکسیس:

«من اعتماد به نفس بیشتری بدست می آورم و باید به همین صورت ادامه بدهم. ما یک شنبه بازی مهم دیگری داریم و من میخواهم به روندم ادامه بدهم. ما تیم بزرگی را شکست دادیم که هرگز در گذشته در این ورزشگاه پیروز نشده بودیم، من از گلزنیم خوشحال هستم».

جوردی آلبا:

«پویول بازیکن بزرگی برای ماست، این واقعا شرم آور است زیرا او تازه از بند مصدومیت دیگری رهایی یافته بود. امیدوارم روند بهبودیش را هرچه سریعتر طی کند. ما تیم برتر میدان بودیم و یک بازی خارق العاده را در دفاع و حمله پشت سر گذاشتیم، ما دو گل به ثمر رساندیم و می توانستیم گلهای بیشتری را نیز به ثمر برسانیم. ما تیم بزرگی را در ورزشگاه بزرگی شکست دادیم. من هر روز احساس بهتری دارم و مطمئنم که پیشرفت خواهم کرد، خوشحال هستم زیرا فرصت بازی کردن یافته ام. ال کلاسیکو بازی مهمی برای ماست، هر کس به میدان برود مسئولیت بزرگی دارد.من در اختیار مربی تیم خواهم بود».

ماسکرانو:

«ما در برابر تیم سرسختی بازی کردیم، آنها تا حدودی ما را تحت فشار گذاشتند و بازی با کیفیتی را ارائه کردند.پس از گل اول ما بازی آرام تری ارائه دادیم و میتوانستیم گلهای بیشتری بزنیم که در نیمه دوم موفق به این کار شدیم. مصدومیت پویول خبر بسیار بدی است، او کاپیتان تیم ما و بازیکن خارق العادهی است، حضور او چیزهای زیادی به تیم ما اضافه می کند.اکنون او یک مصدومیت تازه یافته است و امیدواریم که زودتر به جمع ما برگردد. ما با بهترین فرم به ال کلاسیکو می رویم».

والدس(توئیتر):

«پیروزی بزرگ در برابر تیم بزرگی مانند بنفیکا! من یک نیمه اول هیجان انگیز را تجربه کردم، خبر بد مصدومیت پویول است، زنده باد کاپیتان».

بارسا در صدر جدول گروه

در بازی دیگر گروه سلتیک 3-2 اسپارتاک را شکست داد تا بارسا با 6 امتیاز صدر نشین گروه شود. تیم اسکاتلندی با 4 امتیاز در رتبه دوم و بنفیکا با 1 امتیاز در جایگاه سوم حضور دارد. اسپارتاک مسکو نیز بدون امتیاز می باشد. سلتیک در 23 اکتبر در نیوکمپ مهمان بارسا خواهد بود.

بازیکنان ظهر فردا در سیوتات اسپورتیوا به تمرنیات باز خواهند گشت.

The King

16. 2 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    891
    تشکر شده 447 در 221 پست

بارسلونا

هافبک میانی بارسا گفت که در نیمه اول «ما بازی خشن و تا حدودی درگیرانه را دنبال می کردیم، اما در نیمه دوم کنترل توپ را بدست گرفتیم و شرایط متفاوتی را رقم زدیم». سسک و الکسیس هر دو از نخستین گلزنی خود در لیگ قهرمانان اروپا خوشحال بودند. بازیکن شیلیایی بارسا تاکید کرد «من پس از هر بازی اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنم». او همچنین در مورد بازی دیشب گفت : «ما یک تیم بزرگ را در یک ورزشگاه بزرگ شکست دادیم».

سسک فابرگاس یکی از بهترین بازیکنان بارسا در بازی دیشب در برابر بنفیکا در استادیوم دا لوژ بود. علاوه بر نمایش خوب در میانه میدان، او گل دوم بارسا را در برابر دروازه بان سر سخت بنفیکا - آرتور - به ثمر رساند. او گفت: «ما پس از هر بار بازی کردن بهتر می شویم؛ آنها بازی را محکم و سخت آغاز کردند و ما تا حدودی درگیر سبک بازی آنها شدیم، اما در نیمه دوم کنترل بازی را در اختیار گرفتیم و شرایط متفاوتی را رقم زدیم».

در مورد مصدومیت کارلس پویول او گفت: «این یک بدشانسی محض است! ما واقعا احساس بدی داریم، او یکی از ارکان تیم ماست و این مساله مصدومیت او را دردناک تر می کند. ولی او یکی از قویترین افرادیست که من تا کنون دیده ام و مطمئنم قدرتمندتر از قبل بازخواهد گشت». در نهایت سسک در مورد بازیافتن دوباره فرم گلزنیش این چنین گفت: «من معمولا در مورد این موضوع سکوت کرده ام؛ گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد ولی الان من دو گل با پای چپم به ثمر رسانده ام، کاری که تا کنون انجام نداده بودم».

اظهارات بعضی از بازیکنان بارسا بعد از بازی دیشب را مرور می کنیم:

الکسیس:

«من اعتماد به نفس بیشتری بدست می آورم و باید به همین صورت ادامه بدهم. ما یکشنبه بازی مهم دیگری داریم و من میخواهم به روندم ادامه بدهم. ما تیم بزرگی را شکست دادیم که هرگز در گذشته در این ورزشگاه پیروز نشده بودیم، من از گلزنیم خوشحال هستم».

جوردی آلبا:

«پویول بازیکن بزرگی برای ماست، این واقعا شرم آور است زیرا او تازه از بند مصدومیت دیگری رهایی یافته بود. امیدوارم روند بهبودیش را هرچه سریعتر طی کند. ما تیم برتر میدان بودیم و یک بازی خارق العاده را در دفاع و حمله پشت سر گذاشتیم، ما دو گل به ثمر رساندیم و می توانستیم گلهای بیشتری را نیز به ثمر برسانیم. ما تیم بزرگی را در ورزشگاه بزرگی شکست دادیم. من هر روز احساس بهتری دارم و مطمئنم که پیشرفت خواهم کرد، خوشحال هستم زیرا فرصت بازی کردن یافته ام. ال کلاسیکو بازی مهمی برای ماست، هر کس به میدان برود مسئولیت بزرگی دارد. من در اختیار مربی تیم خواهم بود».

ماسکرانو:

«ما در برابر تیم سرسختی بازی کردیم، آنها تا حدودی ما را تحت فشار گذاشتند و بازی با کیفیتی را ارائه کردند. پس از گل اول ما بازی آرام تری ارائه دادیم و میتوانستیم گلهای بیشتری بزنیم که در نیمه دوم موفق به این کار شدیم. مصدومیت پویول خبر بسیار بدی است، او کاپیتان تیم ما و بازیکن خارق العاده ایست، حضور او چیزهای زیادی به تیم ما اضافه می کند. اکنون او یک مصدومیت تازه یافته است و امیدواریم که زودتر به جمع ما برگردد. ما با بهترین فرم به ال کلاسیکو میرویم».

والدس(توئیتر):

«پیروزی بزرگ در برابر تیم بزرگی مانند بنفیکا! من یک نیمه اول هیجان انگیز را تجربه کردم، خبر بد مصدومیت پویول است، زنده باد کاپیتان».

بارسا در صدر جدول گروه

در بازی دیگر گروه سلتیک 3-2 اسپارتاک را شکست داد تا بارسا با 6 امتیاز صدر نشین گروه شود. تیم اسکاتلندی با 4 امتیاز در رتبه دوم و بنفیکا با 1 امتیاز در جایگاه سوم حضور دارد، اسپارتاک مسکو نیز بدون امتیاز می باشد. سلتیک در 23 اکتبر در نیوکمپ مهمان بارسا خواهد بود.

بازیکنان ظهر فردا در سیوتات اسپورتیوا به تمرینات باز خواهند گشت

اسطوره من فرانچسکو

18. 3 کاربر از پست مفید FC.Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383

uefa

ژاوی اعتراف کرد که پیروزی در برابر رئال مادرید و برتری 11 امتیازی آبی اناری پوشان در آن صورت، بسیار عالی است. البته با وجود اینکه هنوز در ابتدای لیگ به سر می برند.

ژاوی هرناندز در رابطه با تمدید قراردادش که تا 2014 صورت می گیرد، گفت: «من کارم را در این باشگاه تمام خواهم کرد و این را همیشه گفته ام که این باشگاه، جایی است که من در آن راحتم و احساس خوبی دارم در نتیجه مشکلی نمی بینم».

«روش بازی ما منحصر به فرد است»

تقریبا 48 ساعت قبل از رویارویی با رئال مادرید، ژاوی هرناندز ظهر امروز در مصاحبه با مطبوعات گفت: «هیچ غروری وجود ندارد؛ با اینکه فرصت مناسبی داریم تا با شکست مادرید، از 11 امتیاز برتری برخوردار شویم اما می دانیم که هنوز در ابتدای فصلیم و نتیجه گیری در مورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد، کار درستی نیست، اگرچه انجام این کار، از اهمیت زیادی برخوردار است. برای حضور در این بازی شرایط مناسبی داریم؛ بازیکنانمان از مصدومیت باز می گردند و با اعتماد به نفس کامل قدم در میدان خواهیم گذاشت. تمامی بازیکنان سعی می کنند با ایده ال ترین فرمشان در زمین حضور داشته باشند تا هواداران و خود ما هم از بازی لذت ببریم».

مهم اما غیرقطعی

ژاوی درباره اهمیت بازی این چنین توضیح داد: «درست است که این مسابقه برای ما حیاتی محسوب می شود اما مشخص کننده چیزی نیست. هر آنچه که در این دیدار اتفاق بیفتد باید بدانیم که راه زیادی تا پایان لیگ باقیست. البته که برد در این بازی ما را با 11 امتیاز از جدی ترین حریفمان پیش می اندازد. ما تنها باید بر روی کار خود و برد تمرکز کنیم و این عامل تقویت کننده روحیه بازیکنان محسوب می شود. درست است که این مسابقه هم سه امتیازی است اما چون در برابر رئال مادرید است باید به فاصله بین دو تیم هم اندیشید».

«چیزی تغییر نکرده است»

هافبک کاتالانی توضیح داد: «با وجود اختلافی که بین دو تیم هست اما ممکن است هر اتفاقی در زمین رخ دهد. ما هم تغییری در روش خود نمی دهیم اگرچه سبک ما منحصر به فرد است و ما برای لذت خود و هواداران این چنین بازی می کنیم». با توجه به اینکه روش بازی مادریدی ها هم خیلی مشخص نیست، زاوی به هم تیمی هایش هشدار داد: «آنها مثل همیشه مادرید قدرتمند هستند که به خوبی حمله می کنند و بازی کاملا مستقیمی انجام می دهند».

از او در مورد شروع عالی تیتو ویلانووا پرسیده شد و ژاوی در جواب گفت: «از نظر من او فردی قدرتمند با افکاری مشخص است. تیتو با ما کاملا در ارتباط است و کارش را به خوبی انجام می دهد».

پیکه

ژاوی هرناندز در مورد افرادی که در این مسابقه غایب و یا امکان حضورشان قطعی نیست، صحبت کرد: «مصدومیت پویول شوک بزرگی برای ما بود و فعلا او را در اختیار نداریم. پیکه هم تلاش فراوانی برای بازی کردن می کند اما احتمال آن 50 درصد است. اگر بتواند نظر مربی را جلب کند، او را در زمین خواهیم دید». در رابطه با حضور سانگ در قلب دفاع آبی اناری ها، ژاوی معتقد است: «با توجه به آنچه که در چند بازی اخیر از خود نشان داده است، انتظار می رود که بتواند در این پست حضور داشته باشد و به نظر من شایستگی آن را دارد و کارش را به نحو احسنت انجام می دهد».

The King

20. 3 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    آرمان

ArgentinaBarcelonaSepahan

تشکر ها
    802
    تشکر شده 4,294 در 716 پست

سرجیو بوسکتس به بررسی چند بازیکن رئال مادرید پرداخت و ژابی آلونسو را کلیدی‌ترین بازیکن این تیم دانست.

هافبک بارسلونا در مصاحبه‌ای با کوئاترو، در مورد تک‌تک بازیکنان ترکیب پیشنهادی گزارشگر برای رئال مادرید توضیحی را ارائه داد و هم‌تیمی خود در تیم ملی را کلیدی‌ترین و مهم‌ترین بازیکن رئال در بازی فرداشب دانست.

ایکر کاسیاس: ”او یکی از بهترین دروازه‌بان‌های جهان است. او در سطح بالایی بازی می‌کند و هم‌تیمی خوبی است.“

سرجیو راموس: ”او توانایی‌های بالایی دارد و از نظر فیزیکی بازیکن بسیار خوبی است. او برای من در تیم ملی هم‌تیمی خوبی است.“
    په‌په: ”او مدافع بسیار سریعی است که تقریبا همیشه زودتر از مهاجم به توپ می‌رسد.“
    آلوارو آربلوا: ”او در هر زمانی و در هر تیمی بازی کند در حمله‌ها مهره مفیدی است.“
    مارسلو: ”او هماهنگی خوبی با کریستیانو دارد و در کنار زمین بسیار سریع و خطرناک است.“
    ژابی آلونسو: ”او لیدر تیم خود است. او یک مهره اساسی است. پاس‌های او از عقب زمین بسیار خطرناک است و ما باید تلاش کنیم که وی را مهار کنیم.“
    اوزیل: ”او بسیار خوب است. با قابلیت‌های بالا و پاس‌های نهایی کلیدی.“
    کریم بنزما: ”او در کنار گلزنی قابلیت‌های بالایی دارد. او بازیکنی است که می‌تواند پاس‌های کلیدی را دریافت و ارسال کند.“
    گونزالو هیگواین: ”او مهاجمی با شخصیت بالا است. او بازیکن بسیار مهمی برای رئال مادرید است. چون به خوبی می‌تواند در فضاها حرکت کند.“
    کریستیانو رونالدو: ”او بسیار قوی است و گل‌های زیادی می‌زند. او بازیکن بزرگی است. ما باید تلاش کنیم که از او سریع‌تر باشیم که این کار ساده‌ای نیست.“

I believe… whatever doesn’t kill you simply
    makes you
    stranger

EL Maestro
    Xavi Hernandez

22. 3 کاربر از پست مفید Arman.Leo تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)