Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 49
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

naft آخرین اخبار و حواشی تیم صنعت نفت آبادان 91 -92

تو این تایپیک میتونید آخرین اخبار و حواشی تیم صنعت رو ببینید.

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

مربي نفت آبادان: آرامش نداشتيم و باختيم
    تعدادي از بازيكنان با تفكرات كادر فني سازگاري ندارند.

مربي تيم صنعت نفت آبادان پس از شکست این تیم مقابل فولادخوزستان گفت: در بازي‌اي كه چهار گل رد و بدل مي‌شود و تيم‌ها موقعيت‌هاي زيادي را در آن خلق مي‌كنند، بايد آن را يك بازي غني دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشي ايسنا از خوزستان،‌ مرتضي بچاري در نشست خبري پس از بازی اظهاركرد: همانگونه كه پيش از اين بازي پيش‌بيني مي‌كرديم، بازي سختي را پشت سر گذاشتيم چون فولاد در چند هفته گذشته با كسب نتايج خوب، از شرايط مناسب روحي و رواني برخوردار بود و توانست از اين فاكتور براي رسيدن به پيروزي استفاده كند.

وي افزود: تيم ما برعكس حريف به دليل مشكلاتي كه در اين چند هفته برایش به وجود آمده، از شرايط روحي و رواني خوبي برخوردار نبود و همين امر باعث شد در اين ديدار نيز نتواند با آرامش خوبي بازي كند.

وي ادامه داد: ما همچنان در تلاشيم تا بتوانيم اين روحيه تضعيف شده بازيكنان خود را تقويت كرده و به روزهاي خوبمان بازگرديم.

مربي تيم فوتبال صنعت‌نفت آبادان بیان كرد: تيم ما در بازي‌هاي گذشته نشان داده كه مي‌تواند برابر تيم‌هاي بزرگ به گل برسد ولي مشكلاتي كه درخصوص يارگيري در ابتداي فصل داشتيم، تا اندازه‌اي ما را براي رسيدن به اهدافمان باز داشته است.

وي خاطرنشان كرد: اگر وضعيت كادر فني تيم مشخص شود، تيم ما به انسجام خوبي مي‌رسد و مي‌توانيم در هفته‌هاي آينده امتيازات از دست رفته را جبران كنيم و اين وعده را بدهيم كه در ليگ برتر مي‌‌مانيم.

وي عنوان كرد: تيم ما مشكلات مالي ندارد و مشكل عمده ما، نبود سرمربي است ولي در هفته‌هاي آينده خيلي بهتر از اين ظاهر مي‌شويم.

بچاري درخصوص بستن تيم نفت در ابتداي فصل توسط سرمربي پرتغالي تيم گفت: اين مربي خارجي يك ليست از بازيكنان موردنظر خود را در اختيار باشگاه قرار داد ولي باشگاه به دليل شرايط خاصي كه داشت، نتوانست تمام بازيكنان موردنظر را جذب كند.

بچاري خاطرنشان كرد: وقتي يك تيم در يك جا دچار ضعف مي‌شود، بايد با كار و تلاش اين نواقص را برطرف كرد ولي ما از ابتداي فصل به دنبال كارهاي تيمي بوديم و از برطرف كردن ضعف‌هايي كه در پست‌هاي مختلف داشتيم، غافل شديم.

وي عنوان كرد: ما سعي مي‌كنيم در اين فصل به عنوان كادر فني اين تيم، ضعف‌هاي برخي از بازيكنان را به باشگاه اعلام كنيم چون تعدادي از بازيكنان با تفكرات كادر فني سازگاري ندارند و باشگاه باید درخصوص ماندن يا رفتن آنها اقدامات لازم را انجام دهد.

مربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان درخصوص درگيري يكي از بازيكنان تيمش در دقايق پاياني گفت: بازيكنان در اواخر بازي فشار رواني زيادي را تحمل مي‌كنند و نبايد از آنها انتظار داشته باشيم كه آرامش خود را حفظ كنند. بازيكن ما در آن صحنه مقصر نبود و اين را بايد جزو اتفاقات فوتبال بدانيم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

مشخص‌‌شدن گزينه انتخابي هدايت آباداني‌ها تا 48 ساعت آينده

عضو هيات مديره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: مطمئن باشيد تا 48 ساعت آينده گزينه انتخابي هدايت تيم نفت آبادان كه هنوز داخلي يا خارجي بودن آن مشخص نيست، تعيين و سپس با او وارد مذاكره مي‌شويم.

اصغر احمدي در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: هنوز براي انتخاب گزينه سرمربي‌گري تيم كه ايراني يا خارجي باشد، تصميم‌گيري نكرده‌ايم.

وي ادامه‌داد: ‌در اين سه، چهار روزي كه به بازيكنان‌مان استراحت داده‌ايم، سرمربي تيم مشخص خواهد شد ولي اكنون هيچ گزينه‌اي مدنظر مديرعامل باشگاه نيست و بايد در اين زمينه بررسي كنيم.

عضو هيات مديره باشگاه نفت آبادان بيان‌كرد: ‌صالحي (مديرعامل باشگاه) با اعضاي هيات مديره براي انتخاب گزينه هدايت تيم مشورت خواهد كرد اما هنوز فردي را انتخاب نكرده است ولي ظرف امروز يا فردا گزينه انتخابي مشخص مي‌شود.

وي درباره آينده تيم نفت آبادان خاطرنشان‌كرد: ما تيم و بازيكنان خوبي داريم ولي به هر حال بايد سرمربي تيم مشخص شود تا بتواند ضعف‌ها و ايرادها را برطرف كند.

احمدي ادامه‌داد: در كل ما از نظر نيرو مشكل خاصي نداريم؛ البته براساس چند جاي خالي كه در تيم وجود دارد مي‌توانيم بازيكن‌هايي را جذب كنيم تا تيم تكميل شود. البته ‌جذب بازيكن جديد به نظر سرمربي تيم برمي‌گردد.

وي در ادامه با بيان اين‌كه در ديدار مقابل فولاد ما سوار بر بازي بوديم، افزود: گل‌هايي كه دريافت كرديم بر اثر اشتباه دفاع‌مان بود. البته ما تمركزمان روي دفاع است تا بتوانيم آن‌ را تقويت كنيم و فكر مي‌كنم با جذب چند بازيكن در اين پست، مشكلات‌مان حل شود.

عضو هيات مديره باشگاه نفت آبادان عنوان‌كرد: ‌در كل در اين ديدار بازيكنان‌مان عملكرد خوبي داشتند ولي تيم حريف به گل رسيد. گل‌هاي اول و دوم را ما به تيم حريف تقديم كرديم. ما در اين ديدار كم نياورديم و اميدوارم بتوانيم در بازي آينده جبران كنيم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

سرمربي نفت آبادان تا جمعه مشخص مي‌شود.

عضو هيات مديره باشگاه صنعت نفت آبادان مي‌گويد تا روز جمعه (14 مهرماه)‌ سرمربي تيم مشخص مي‌شود.

محمد دادار در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: سرمربي تيم بايد تا روز جمعه مشخص شود چرا كه به بازيكنان تا روز جمعه استراحت داده شده است و شنبه تمرينات‌شان آغاز مي‌شود و سرمربي بايد در اين روز سر تمرينات حاضر باشد.

وي ادامه‌داد: پرويز مظلومي، علي فيروزي و كاسيميرو از گزينه‌هاي هدايت نفت آبادان هستند كه انتخاب هر كدام از اين مربي‌ها بستگي به كارنامه، صحبت‌ها و توافقاتي دارد كه حاصل مي‌شود.

اين عضو هيات مديره باشگاه نفت آبادان گفت: اكنون در حال مذاكره با گزينه‌هاي موردنظر هستيم و تاحدودي با آن‌ها وارد مذاكره شده‌ايم كه البته اين مذاكره‌ها به صورت قطعي نبوده است.

وي بيان‌كرد: پيش از اين با جلالي و مايلي‌كهن وارد مذاكره شديم اما به توافق نرسيديم و بعد از آن تصميم گرفتيم با گزينه‌هاي ديگر وارد مذاكره شويم.

دادار در ادامه با بيان اين‌كه شرايط نفت آبادان خوب است،‌ گفت: اميدوارم كه با آمدن سرمربي جديد بتوانيم از پايين جدول جدا شويم و روند رو به رشدي داشته باشيم.

وي عنوان‌كرد: در حالي‌كه با كاستا نتوانستيم روند رو به رشدي را دنبال كنيم، ‌قطعا با سرمربي جديد وضعيت‌مان بهتر مي‌شود. يك سوم ليگ را با كاستا پشت سر گذاشتيم ولي او نتوانست به برنامه‌هاي مدنظرش برسد.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

كاسيميرو فردا به آبادان مي‌آيد؟

قائم‌مقام باشگاه نفت آبادان مي‌گويد اولويت هدايت تيم با كاسيميرو و علي فيروزي است.

اصغر احمدي در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: هنوز گزينه قطعي هدايت تيم مشخص نشده است ولي خليل صالحي (مديرعامل باشگاه) مذاكره خود را با كاسيميرو و فيروزي آغاز كرده است و فعلا مشخص نيست با كدام يك از اين مربي‌ها به توافق برسيم.

وي ادامه‌داد: مديرعامل باشگاه قصد دارد با هر دو گزينه به صورت حضوري مذاكره كند كه البته اين مذاكره با فيروزي صورت گرفته است.

عضو هيات مديره باشگاه نفت آبادان بيان‌كرد: با مدير برنامه كاسيميرو و يكي، دو واسطه صحبت كرده‌ايم ولي صالحي قصد دارد به صورت حضوري با كاسيميرو مذاكره كند.

وي عنوان‌كرد: احتمال دارد اين مربي پرتغالي فردا به آبادان بيايد كه در صورت حضورش در اين جا، مذاكرات‌مان را با او آ‌غاز مي‌كنيم و تا فردا شب همه چيز مشخص شده و در غير اين صورت تا شنبه صبح انتخاب سرمربي نهايي مي‌شود.

احمدي خاطرنشان‌كرد: تا هنگامي كه صالحي مذاكره حضوري با كاسيميرو نداشته باشد، انتخاب او مشخص نيست ولي تا صبح روز شنبه باتوجه به اين‌كه بازيكنان تيم به تمرينات برمي‌گردند، بايد سرمربي تيم مشخص شود.

قائم‌مقام باشگاه نفت آبادان گفت: پرويز مظلومي نيز جزو گزينه‌هاي هدايت تيم است ولي تاكنون هيچ مذاكره‌اي با او صورت نگرفته است. در كل انتخاب سرمربي تيم به نظر صالحي بستگي دارد.

وي با بيان اين‌كه تيم‌مان مشكل خاصي ندارد و اكنون بازيكنان تيم در استراحت به سر مي‌برند، اظهاركرد: ما قصد داريم باتوجه به اين‌كه سه، چهار جاي خالي در تيم وجود دارد، بازيكناني در پست‌هاي دفاع، هافبك و فوروارد جذب كنيم كه البته اين اقدام بستگي به نظر سرمربي جديد تيم دارد.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

تمرینات تیم صنعت نفت از روز شنبه پیگیری خواهد شد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از چهار روز استراحت، از روز شنبه پانزدهم مهر تمرینات خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، طلایی‌پوشان آبادان در حال حاضر با هفت امتیاز از یازده بازی در جایگاه هجدهم لیگ برتر قرار دارند.
    نماینده آبادان در لیگ برتر در دیدار آینده خود روز جمعه بیست و هشتم مهر در آبادان به مصاف تیم داماش گیلان خواهد رفت.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

كاسيميرو بارديگر سرمربي نفت آبادان شد

مسوولان باشگاه صنعت نفت آبادان با آلفردو كاسيميرو به توافق نهايي رسيدند.

به گزارش خبرنگار بخش ورزشي ايسنا از خوزستان، مسوولان باشگاه نفت آبادان و كاسيميرو در جلسه‌اي كه بعدازظهر امروز در آبادان با يكديگر داشتند، به توافق نهايي رسيدند.

اين جلسه از ساعت 15 و 30 دقيقه امروز آغاز و لحظاتي پيش با مشخص‌شدن كاسيميرو به عنوان سرمربي تيم به پايان رسيد.

قرارداد اين مربي پرتغالي كه دو فصل قبل نيز هدايت تيم فوتبال نفت آبادان را بر عهده داشت، تا پايان فصل است. قرار است سرمربي جديد تيم در تمرينات امشب به بازيكنان معرفي شود.

براي هدايت تيم فوتبال نفت آبادان گزينه‌هايي ازجمله مجيد جلالي، محمد مايلي‌كهن، پرويز مظلومي، حميد استيلي، مهدي تارتار و علي فيروزي مطرح بودند.

مسوولان باشگاه نفت آبادان پس از شكست اين تيم برابر استقلال تهران آلبرتو كاستا رابركنار كردند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

فیروزی: به نظر هیئت مدیره احترام می‌گذارم.

علیرضا فیروزی: من همواره به انتخاب و نظر هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان احترام می‌گذارم.

علیرضا فیروزی صبح امروز در گفت‌و‌گو با پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: من همواره خودم را وابسته به باشگاه صنعت نفت آبادان می‌دانم چرا که من سهام‌دار و عضو خانواده این باشگاه هستم.

وی ادامه داد: همیشه سعی کرده‌ام از بروز اختلاف و حاشیه در باشگاه جلوگیری کنم و همواره حامی این باشگاه بوده‌ام و هم اکنون نیز مربی این باشگاه هستم.

بازیکن اسبق تیم صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: در بحث انتخاب سرمربی هرگز اعتراضی ندارم و به نظر و انتخاب هیئت مدیره باشگاه احترام می‌گذارم.

فیروزی افزود: هر کسی به عنوان سرمربی تیم انتخاب شود برای من محترم است و برای او و تیم صنعت نفت آرزوی موفقیت دارم و در راه کمک به او از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم.

علیرضا فیروزی در پایان با اشاره به برخی اعتراضات افزود: به کسانی که به من اعتراض کردند و یا من را مورد تشویق خود قرار دادند، احترام می‌گذارم چرا که می‌دانم آن‌ها نیز مانند من خواهان موفقیت و سربلندی باشگاه هستند و ممکن است در برخی اوقات درگیر احساسات جوانی شوند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

نفت آبادان به مصاف تیم‌ملی جوانان مي‌رود.

سخنگوی باشگاه نفت آبادان از دیدار تدارکاتی این تیم با تیم‌ملی فوتبال جوانان خبرداد.

علیرضا خلیلی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشی ایسنا در خوزستان اظهارکرد: فردا (18 مهرماه) یک دیدار تدارکاتی با تیم‌ملی جوانان در آبادان برگزار می‌کنیم.

وی ادامه‌داد: کاسیمیرو درخواست یک اردو داشته است که ما نیز به دنبال هماهنگی آن هستیم و قصد داریم بعد از این دیدار تدارکاتی به مدت سه، چهار روز یک اردو که احتمالا در خوزستان است، برپا کنیم.

سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان با بیان این‌که روز گذشته قرارداد رسمی کاسیمیرو به ثبت رسید، گفت: هم‌چنين بنا به درخواست مدیرعامل، سعید سلامات به عنوان دستيار به کادر فنی تيم اضافه شد.

وی افزود: کاسیمیرو قرار است یک دستیار پرتغالی نیز به کادر فنی اضافه کند که البته فراهانی و بچاری نيز هم‌چنان به کار خود ادامه می‌دهند.

خلیلی‌نیا بیان‌کرد: روز گذشته مدیرعامل و اعضاي هیات مدیره جلسه‌اي با بازیکنان و کادر فنی برگزار كردند و بعد از آن کاسیمیرو اولین تمرین رسمی خود را با بازیکنان آغاز کرد.

وی درباره دلایل انتخاب کاسیميرو گفت: محبوبیت این مربی پرتغالی نزد هواداران آبادان و كسب نتایج خوب طی دو سالی که او در این جا بود، از دلایل حضور مجدد او در تیم است.

سخنگوی باشگاه نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آيا قصد جذب بازیکن جدیدی را دارید؟ اظهار‌کرد: کاسیمیرو ابتدا می‌خواهد نقاط ضعف و قوت تیم را بررسی کند و در ادامه اگر احتیاج به بازیکن داشت، به ما اعلام می‌کند.

وی در ادامه با بیان این‌که تمرینات‌مان را در دو نوبت صبح و بعدازظهر دنبال می‌کنیم، افزود: تیم‌مان شرایط خوبی دارد و تمرینات خوبی را نیز انجام می‌دهد تا برای دیدار با داماش آماده شویم.

خلیلی‌نیا با اشاره به این‌که باید سه امتیاز اين دیدار را به دست آوریم، گفت: ما در این بازی که جمعه هفته آینده در آبادان برگزار می‌شود، محکوم به برد هستیم.

وی شرایط داماش را نامناسب دانست و عنوان‌کرد: البته داماش تیم خوب و یک‌دستی است و خوب فوتبال بازی می‌کند و درخشان سرمربي اين تيم، يك مربي فني است.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

كاسيميرو: نتوانستم به درخواست آباداني‌ها نه بگويم
    ماندن در ليگ برتر در اولويت است

سرمربي جديد تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به دليل رابطه و خاطرات خوبي كه از آبادان دارم، سه پيشنهاد خارجي را رد كردم و به درخواست مسوولان نفت پاسخ مثبت دادم.

آلفردو كاسيميرو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره بازگشتش به آبادان و بر عهده گرفتن هدايت تيم فوتبال صنعت نفت، اظهاركرد: چند روز پيش از طرف باشگاه درخواستي براي همكاري ارايه شد. من به اين تيم علاقه داشتم و خاطرات و رابطه خوبي با تيم و مردم آبادان داشتم. همچنين به دليل اين‌كه مردم آبادان را دوست دارم و آن‌ها هم مرا دوست دارند، نتوانستم به اين درخواست نه بگويم.

وي درباره اين‌كه آيا اين تيم نياز به جذب بازيكن دارد يا خير؟ گفت: هنوز تيم را نشناخته‌ام و نياز به زمان دارم تا ببينم كه مشكلات چيست. ضمن اين‌كه فعلا زمان گرفتن بازيكن نيست و بايد تا نيم‌فصل صبر كنيم و نقاط ضعف و قوت تيم را تشخيص دهيم و پس از آن تصميم بگيريم كه چه كسي را حذف و چه كسي را اضافه كنيم.

سرمربي تيم فوتبال نفت آبادان همچنين بيان‌كرد: هيات مديره نفت نسبت به زماني‌ كه من در اين تيم بودم كاملا تغيير كرده و گروه جديدي جايگزين شده است. از طرفي من هم حرفه‌اي هستم و نياز به شغل دارم. با مردم آبادان هم خاطرات خوبي دارم و هيچ مشكلي با آن‌ها ندارم.

وي در پاسخ به اين سوال كه در اين تيم چه هدفي را دنبال مي‌كنيد؟ گفت: هدف ما اين است كه تيم در ليگ برتر بماند و اگر امتيازهاي كافي را كسب كرديم، براي رده‌هاي بالاتر جدول تلاش مي‌‌كنيم. بازي با داماش هم اولين قدم ما براي رسيدن به اين هدف است. اگر در اين بازي نتيجه‌ بگيريم بخشي از مشكلات روحي رواني تيم حل مي‌شود.

كاسيميرو همچنين در پاسخ به اين سوال كه مشكلات و نقاط ضعف تيم چيست؟ گفت: قطعا اگر تيم مشكلي نداشت من اينجا نبودم. حتما مشكلاتي وجود دارد و من تلاش مي‌كنم كه آن‌ها را بشناسم و براي برطرف شدنشان راه حل پيدا كنم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

صنعت نفت در دیدار با استقلال خوزستان مغلوب شد

در دیدار تدارکاتی تیم‌های استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان که در اهواز انجام شد، طلایی‌پوشان نفت آبادان تن به شکست دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، این دیدار روز شنبه بیست و دوم مهر از ساعت 16 در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد.
    تیم صنعت نفت آبادان این دیدار را با نتیجه دو بر یک واگذار کرد و تک گل تیم صنعت نفت را علی ممبینی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
    طلایی‌پوشان صنعت نفت آبادان در چهارچوب رقابتهای لیگ برتر فوتبال، روز جمعه هفته جاری از ساعت 18:05 در ورزشگاه تختی میزبان تیم داماش گیلان خواهند بود.

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)