Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 96
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Post حواشی و اخبار تیم ملی پرتغال

تو این تیپیک تمام اخبار و حواشی و خلاصه همه چی درباره تیم ملی پرتغال هست بذارین.

ویرایش توسط Los Anseleig : 04-10-2010 در ساعت 11:51

2. 6 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

رونالدو: آلمان را شکست مي‌دهيم

رونالدو معتقد است که پرتغال مي تواند در نخستين ديدارش در رقابتهاي يورو 2012 مقابل آلمان پيروز شود.

مهاجم رئال مادريد و تيم ملي پرتغال گفت: منتظر شروع رقابتهاي يورو 2012 هستيم. فقط چند روز ديگر زمان براي آماده سازي داريم. سرمربي تيم بهتر از هر شخص ديگري مي داند که چه کاري بايد انجام دهد. تا زمان نخستين بازي ما کمتر از 20 روز ديگر باقي مانده و زمان کافي در اختيار داريم تا بتوانيم تاکتيکهاي لازم را براي شکست آلمان طرح ريزي کنيم.

وي همچنين اعلام کرد که رئال مادريد مي تواند در سال 2013، شش جام مختلف کسب کند. رونالدو گفت: فکر مي کنم دستيابي به چنين هدفي امکان پذير است چون ما تيم خيلي خوبي در اختيار داريم. در فصل آينده، ساختار تيم ثابت باقي مي ماند و بازيکنان جديدي نيز به ترکيب اضافه مي شوند. ما همه چيزهايي را که براي يک فصل خوب لازم است در اختيار داريم و تلاش مي کنيم تا بتوانيم به شش جام دست پيدا کنيم.

رونالدو درباره تجربه بازي زير نظر سر الکس فرگوسن و ژوزه مورينيو گفت: اين فرصت را داشتم که زير نظر الکس فرگوسن به کسب تجربه بپردازم. زماني که تنها 18 سال داشتم به منچستر يونايتد رفتم و فرگوسن چيزهاي زيادي به من آموخت. همچنين بازي زير نظر مورينيو هم فوق العاده است و نمي توانم خواسته اي بيشتر از اين داشته باشم. از مورينيو نيز چيزهاي زيادي ياد مي گيرم و سعي دارم بيشتر از قبل پيشرفت کنم.

HALA MADRID

4. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

رونالدو: تيم مقدونيه در دفاع منسجم بود

کريستيانو رونالدو، مهاجم تيم ملي فوتبال پرتغال، پس از تساوي نااميد کننده تيمش در برابر مقدونيه گفت بازيکنان پرتغال خوب بازي کردند اما تيم حريف در دفاع منسجم بود.

رونالدو در پايان بازي دوستانه تيم ملي پرتغال در برابر مقدونيه که با تساوي بدون گل به پايان رسيد، گفت:« تيم ما خوب بازي کرد اما حريفمان تيمي بود که سراسر دفاع بود. بازي کردن و گل زدن به چنين تيم هايي دشوار است. اين آزمون خوبي براي تيم ملي پرتغال بود. بازيکنان ما هر کاري را که لازم بود انجام دادند اما در به ثمر رساندن گل بخت با ما يار نبود. اما اين مهم نيست چرا که اين بازي يک مسابقه تدارکاتي بود و قرار است در بازي تدارکاتي بعدي خود در برابر تيم ملي ترکيه قرار بگيريم اما آنچه اهميت دارد اولين بازي ما در يورو دو هزار و دوازده در برابر تيم ملي آلمان است.»

ستاره باشگاه رئال مادريد و تيم ملي پرتغال افزود:« لازم نيست که چيزي به ديگران ثابت کنم، آنچه من براي رئال مادريد انجام دادم اکنون تمام شده است و حالا بايد فکر و تلاش خود را براي موفقيت تيم ملي پرتغال متمرکز کنم. اميدوارم هستم که با هم تيمي هاي خود در يورو دو هزار و دوازده نتايج خوبي بگيريم. »

رونالدو در پاسخ به سوالي درباره توپ طلا گفت:« صادقانه بگويم که دغدغه من به دست آوردن توپ طلايي نيست و حتي اصلا به آن فکر هم نمي کنم.»

به گزارش خبرگزاري فرانسه از ليريا، در اين بازي که در پرتغال برگزار شد، اين بازيکنان براي تيم ميزبان به ميدان رفتند: بتو، پريرا (از دقيقه هشتاد و يک اوليويرا)، آلوز، رولاندو، کونترائو، موتينهو ( از دقيقه چهل و شش ميرلس)، ولوسو ( از دقيقه هفتاد و چهار ويانا)، روبن ميکائل( از دقيقه شصت و چهار ناني)، کوارسما، پوستيگا ( از دقيقه شصت و چهار الميدا)، کريستيانو رونالدو ( از دقيقه هفتاد و چهار وارلا).
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

بنتو: تساوي بدون گل مقابل مقدونيه سودمند بود

سرمربي تيم ملي فوتبال پرتغال اعتقاد دارد بازي با مقدونيه اگر چه بدون گل خاتمه يافت اما سودمند بود.

به نقل از آبولا، پائولو بنتو که شب گذشته تيمش در ديداري دوستانه مقابل مقدونيه در ورزشگاه ليرا به تساوي بدون گل رسيد، اظهار داشت: قبل از رويارويي با مقدونيه درگير انجام فاز اول تمرينات آماده سازي شديم. بديهي است بيشتر به امور پايه‌اي پرداختيم و تمرکز کافي براي کسب هماهنگي تاکتيکي نداشتيم. به نظرم به مرور تا زمان شروع يورو 2012 آماده خواهيم شد.

وي ادامه داد: با وجود اينکه بازي با تساوي بدون گل خاتمه يافت،‌ اما فکر مي‌کنم براي پرتغال سودمند بود. اين بازي جنبه‌هاي مثبت زيادي داشت که البته با ضعف‌هايي هم همراه بود. هدف ما اين است تا زماني که به شروع بازي‌ها در اوکراين و لهستان باقي مانده به آمادگي صددرصد برسيم.

بنتو ادامه داد: در روزهاي آينده بيشتر تلاش مي‌کنيم تا بازيکنان کنار هم، ‌در وضعيت‌هاي گوناگون کار کنند.

ديدار تدارکاتي آينده ياران وي روز شنبه مقابل ترکيه است.

پرتغال در پيکارهاي جام ملت‌ها که از روز 19 خرداد در اوکراين و لهستان آغاز خواهد شد، با آلمان، هلند‌ و پرتغال همگروه است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

کوئنترائو: پرتغال فقط در گلزني ناموفق بود

مدافع تيم ملي پرتغال گفت: تساوي با مقدونيه نشان مي‌دهد براي رفع اشکالات بايد صبر و حوصله داشته باشيم.

به نقل از آبولا، فابيو کوئنترائو پس از تساوي بدون گل در ديدار دوستانه شب گذشته مقابل مقدونيه در ورزشگاه ليرا اظهار داشت: براي کسب آمادگي بايد حوصله به خرج دهيم. اين بازي به ما پيام داد قدم‌هاي خوبي در مسير آمادگي بر مي‌‌داري؛ اما هنوز بايد با صبر و حوصله کار را دنبال کنيم. اشکالاتي که موجود است در سايه حوصله برطرف مي‌شوند.

لژيونر رئال مادريد که براي تيم کشورش تاکنون 20 بازي انجام داده، افزود: در بازي رو به جلو فکر مي‌کنم در اکثر زمان بازي خوب کار کرديم. فقط در گلزني ناموفق بوديم که اين به کم دقتي ما و دفاع فشرده حريف مربوط مي‌شد. بايد بيشتر تمرکز کنيم، قادريم از ديواره‌هاي سخت دفاعي عبور کنيم.

ديدار تدارکاتي آينده ياران وي روز شنبه مقابل ترکيه است.

پرتغال در پيکارهاي جام ملت‌ها که از روز 19 خرداد در اوکراين و لهستان آغاز خواهد شد، با آلمان، هلند‌ و پرتغال همگروه است.

10. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

مقایسه من با مسی مانند مقایسه "پورشه" با "فراری" است
    رونالدو: از حضور در گروه مرگ متاسف شدم/ رویایی قهرمانی اروپا همراه با رئال و پرتغال
    خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم ملی پرتغال و عضو تیم رئال مادرید اسپانیا گفت: کسب قهرمانی اروپا با پرتغال یا رئال برای من مثل یک رویا است.

به گزارش خبرگزاری فارس، کریستیانو رونالدو در گفت‌وگویی با هفته نامه کیکر آلمان اظهار داشت: کسب قهرمانی اروپا با پرتغال یا رئال،‌ برای من مثل یک رویا است. در مادرید، حتی آقای خوزه مورینیو، با این رویا زنده است و دوست دارد قهرمان شود.
    وی که همراه تیم کشورش در گروه دوم مسابقات یورو 2012 حضور دارد، افزود: شکی نیست که دوست دارم پس از کسب قهرمانی قاره، یک‌بار دیگر مرد سال هم شوم. ستاره فوتبال پرتغال و جهان در این مصاحبه مبسوط به نکاتی قابل تامل این‌چنین اشاره کرده است:
    * سال 2008 پرتغال در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌ها 3 بر 2 از آلمان شکست خورد. در جام جهانی 2006 در بازی رده بندی نیز پرتغال متحمل شکست 3 بر یک از میزبان جام یعنی آلمان شد. در هر دو مسابقه، شما حضور داشتید. آیا بازی نخست تیم تان در یورو 2012 که مقابل آلمان انجام می شود، به منزله انتقام آن دو شکست است؟
    جبران ناکامی ها یا به طور کلی انتقام گیری، در قاموس من نیست. درست است در آن 2 مسابقه که با آلمان‌ها داشته ایم، وضعیت بدی برایمان رقم خورد، اما این سریال شکست سرانجام یک روز به پایان خواهد رسید. امیدوارم در یورو 2012 ، عصر تازه‌ای را ایجاد کنیم.
    * کسب برد در بازی نخست در یورو 2012 مقابل آلمان به منزله کلید موفقیت‌های احتمالی پرتغال است؟
    بازی با آلمان کلیدی نیست. تیم‌های ملی آلمان همیشه خیلی قوی هستند. بسیار متحد عمل می‌کنند. پس رقابت با آنها بسیار سنگین است، اما غلبه بر آنها ناممکن نیست. روشن است آلمان در کنار هلند صاحب بهترین‌ تیم‌های یورو است، اما در فوتبال هیچ چیز غیرممکنی وجود ندارد.

*احتیاط، احترام یا هیجان. با کدام احساس وارد بازی با ژرمن‌ها می شوید؟باید بگویم به هیچ‌وجه ترس نخواهیم داشت، اما بیشترین احترام را برایشان قائل می شویم. امتیاز مهم ما این است که فشار روانی روی دوش‌مان نیست. در واقع این آلمان‌ها یا تیم‌های مثل هلند و اسپانیا هستند که فشار زیادی را برخود می بینند. در مقابل این‌ها هم پرتغال بهترین بازی‌اش را ارائه خواهد کرد و از حضورش نیز لذت خواهد برد.
    *ببخشید در مورد این واژه لذت، به ما بگویید از زمان آماده‌سازی در تمرینات رئال مادرید آیا با مسعود اوزیل و سامی خدیرا، دو هم تیمی آلمانی‌تان ، گپ وشوخی داشتید؟
    بله و این اتفاق بارها برایم تکرار شده است. ما همیشه با هم شوخی می کنیم. به خصوص با مسعود که طبع بذله‌گویی نسبت به خدیرا دارد. سامی هم چهره ای خوش برخورد است، اما یک کم از مسعود، جدی‌تر است.
    *سر چه چیزهای سر به سر هم می‌‌گذارید؟
    خیلی چیزها. همین مرتبه آخر من و کوئنترائو حرف را به اینجا رساندیم که من گفتم: مسعود تصورش را بکن، چقدر عالی می‌شود که پرتغال قهرمان یورو 2012 شود! او هم به سرعت پاسخ داد: عجله نکن، در یورو 2012 وقتی مقابلت قرار بگیرم، چنان دریبلی خواهم زد که خودت هم متوجه نشوی.
    از این گونه شوخی ها همیشه با هم داریم.
    *خودتان برای یورو 2012 هدفی را مد نظر دارید؟
    بگذارید اینگونه پاسخ دهم که همان‌گونه که گفته شده، پرتغال مدعی قهرمانی یورو 2012 نیست. این گفته به سود ما است. چون با تیم و مربی جوان مان فشار کمتری را بر خود حس می کنیم و چون این فشار کم است، تصور می کنم ما در واقع برای خلق شگفتی آماده هستیم.
    *موقع قرعه‌کشی گروه‌ها وقتی شنیدید با حریفانی مثل آلمان و هلند همگروه شده‌اید، چه واکنشی داشتید؟
    متاسف شدم.چون این سخت‌ترین گروه جام ملت‌ها است. به واقع گروه مرگ است، اما از طرف دیگر زیبا هم است. چرا که مقابل چنین تیم‌های قدرتمندی قرار می گیری و بازی می کنی. به طور قطع تیم ما نسبت به رویارویی با تیم‌های کوچکتر، تمرکز بیشتری خواهد داشت. در ضمن این حالت سختی و دشواری تنها برای تیم پرتعال نیست. برای هلند، دانمارک و آلمان وضعیت همین‌گونه است.
    *در رویارویی با آلمان یا هلند فکر می کنید روی بازیکن یا بازیکنانی خاص توجه بیشتری باید داشته باشید؟
    فقط روی یک بازیکن خاص نباید توجه کرد. بازیکنانی مثل آرین روبن یا مسعود اوزیل هر چند بزرگ و بسیار خطرناک هستند، اما اگر فقط روی این نفرات، دقت کنید و از بقیه تیم غافل شوید، ضرر خواهید کرد. به نظرم باید به کل تیم رقبا توجه کرد.
    *شما کاپیتان تیم ملی پرتغال هستید. در سال 2004 هم که پرتغال پس از یونان نایب قهرمان شد، حضور داشتید. چگونه در داخل تیم به عنوان یک بزرگتر و فرمانده ، بازیکنان جوان را هدایت می کنید؟
    می کوشم در کارهای روزمره به ساده‌ترین شکل به آنها کمک کنم. آنها هم به این حمایت‌ ها پاسخ می دهند. هر کدام‌شان از من کمک بخواهند، برایشان انجام می دهم و فوری توصیه های لازم را انجام خواهم داد. ما قوای جوان و همچنین خارق‌العاده‌ای داریم. حتی پائولو بنتو، مربی مان تنها 42 سال دارد و یک شخصیت شوخ‌طبع است. واقعا کاپیتان این تیم بودن، ‌به من احساس خوشایندی می دهد. در کنار این، یک نکته خوب ما هم این است که با وجود جوانی، تیم‌‌مان تجربه بازی‌های بزرگ را دارد. چون اکثر بازیکنان‌مان در تیم‌های مطرح بازی می کنند.

*با این حال شما سوپر استار پرتغال هستید. واقعا نحوه برخوردتان با همه نفرات عادی و به یک شکل است؟
    شاید بگویید سوپراستارم، اما من خودم را یک فرد عادی می بینم. همه بازیکنان با شخصیتم آشنا هستند. من هم آنها را خوب می شناسم. ما همه در کنار هم برای سربلندی تیم تلاش خواهیم کرد. تمام تلاش من این است که در درون تیم جو کاملا دوستانه‌ای حاکم باشد. گمان می کنم در این زمینه خیلی هم موفق عمل کرده ایم.
    *دو تیم اول گروه شما، در یک چهارم نهایی به حریفان گروه اول یعنی لهستان، چک، روسیه یا یونان برخورد می کنند. از این جمع کدامیک رقبایی راحت تر است؟
    اجازه دهید بگوییم اینها همگی تیم‌های خوبی هستند، اما حریفان قابل تاملی هستند. توجه کنید چه کسی اکنون است که به عدم صعود آلمان و هلند فکر نکند؟ من می گویم هر چیزی دراین فوتبال،‌ ممکن است. بر این اساس هیچ‌کس حق ندارد از گروه دوم، تیم های گروه اول را دست کم بگیرد. ما به جای فکرکردن در مورد این موضوع‌ها، تمرکزمان را ابتدا روی مساله صعود از گروه می گذاریم.
    *با این حال دوست داریم از قول شما بشنویم کدام تیم قهرمان یورو 2012 می شود؟
    از نظر من اسپانیا شانس خوبی دارد. در کنارش آلمان، هلند و ایتالیا هم قابل تامل هستند.
    *پرتغال چطور؟
    چرا که نه؟ اما همان‌گونه که گفتم بهترین شانس اکنون برای اسپانیا، آلمان و هلند است.
    *اگر بخواهید به عملکرد یک فصل اخیر خودتان از یک تا 10 نمره بدهید،‌ با رعایت انصاف چه نمره ای را برای خود قائل می شوید؟
    اگر بخواهم به توان و آمادگی بدنی نمره بدهم، آنوقت می گویم 10 هستم، اما اگر بحث تیمی در میان باشد، نمره 9 می دهم...
    *چرا؟
    چون می خواستم همراه با رئال صاحب جام‌های بیشتری شوم. مثلا قهرمان لیگ قهرمانان شوم که البته برای این منظور واجب است هر تیمی، از شانس کافی هم برخوردار باشد. اما من اطمینان دارم عاقبت به این جام خواهیم رسید.
    *شما به کسب دهمین جام برای رئال باور دارید. چه عاملی شما را اینقدر مطمئن نگه می دارد؟
    من به سال آینده خوشبین تر هستم و هواداران خیال‌شان راحت باشد. با تمام وجود اطمینان دارم قهرمانی قاره بالاخره کسب خواهد شد.

*شما در سال 2008 همراه با منچستریونایتد فاتح لیگ قهرمانان شدید. چه چیزی را کم و کسر دارید تا جایی که بگویید : حالا من به همه آن چیزهایی که خواستم رسیده‌ام؟
    این که با تیم ملی افتخار‌ کسب کنم. در سال 2004 که خود برگزارکننده یورو بودیم، به قهرمانی خیلی نزدیک شدیم، اما در فینال یک بر صفر مغلوب یونان شدیم. در این جام هم مطمئن هستم روزی خواهد رسید که فاتح عنوان قهرمانی اروپا شویم که البته امیدوارم این اتفاق خوش همین تابستان امسال باشد.
    *کسب عنوان قهرمانی اروپا با تیم ملی و همچنین عنوان نخست قاره با رئال برای شما از موفقیت به عنوان برترین بازیکن جهان مهم‌تر است؟
    در کل بله. کسب قهرمانی اروپا با پرتغال یا رئال،‌ برای من مثل یک رویا است. در مادرید، حتی آقای خوزه مورینیو، با این رویا زنده است و دوست دارد قهرمان شود. البته شکی نیست که دوست دارم پس از کسب قهرمانی قاره، یک‌بار دیگر مرد سال هم شوم.
    *خوزه موریینو می گوید امسال نباید لیونل مسی مرد سال شود بلکه این افتخار باید به شما برسد. مسی هر چند 50 گل در لالیگا زده که از رکورد شما بیشتر است. اما 46 گلی که شما زدید، در عمل باعث قهرمانی رئال شد. فکر می کنید حق با مورینیو است؟
    عجب سئوالی کردید. من که قاضی نیستم. پس نمی توانم رای دهم چه تیم یا بازیکنی باید برنده شود یا کدام نه. فقط همین نکته را می دانم که امسال فصل بسیار عالی را پشت سر گذاشتم و ما توانستیم همراه با رئال قهرمانی را کسب کنیم. ضمن آنکه لالیگا از نظر من پیچیده‌ترین لیگ دنیا است. اکنون هم می روم که تمام وجودم را برای حضور در یورو 2012 بگذارم. اگر بتوانم در یورو موفق شوم، احتمال دارد قهرمانی در جام ملت ها کمک کند باز هم بازیکن اول جهان شوم.

*شما با رئال قهرمان شدید. اما مسی برای بارسا بیشتر گل زد. تا چه حد برای شما مهم است که بهتر از او باشید؟
    دوست دارم همیشه بهتر شده و پیشرفت کنم. دوست دارم همیشه برترین نفر باشم حتی اگر مرتب با لیونل مسی مقایسه شوم. فکر می کنم رقابت ما با هم تنها جنبه فردی ندارد و به رقابت‌های باشگاهی ما دو نفر نیز مربوط می شود، اما در کل این مقایسه‌های دائمی چیزی جالب نیست. چرا که لزومی ندارد که خودروی «فراری» را با «پورشه»‌یا مرسدس بنز مقایسه کنید.
    *منظورتان چیست؟
    مسی و من بازیکنانی با خصوصیات متفاوت هستیم. ما در دو تیم مختلف بازی می کنیم. حتی ملیت‌ مان با هم فرق دارد. تازه من الان دارم به یورو 2012 می روم، اما او آرژانتینی است و به طور طبیعی در این جام نیست. اجازه دهید بگویم، مسی بازیکنی خارق‌العاده است و ما دو نفر با هم رقابت می‌کنیم.
    *کسی که رقابت می کند، دلش می خواهد برنده هم باشد؟
    بله البته. البته رقابت ما در شکل مثبتش است، اما من آدم‌هایی را می شناسم که در زندگی عادی، خودشان را با دیگران مقایسه می کنند و دل‌شان می خواهد پیشرفت کنند. پس می بینید که این رقابت چیزی غریب نیست و در زندگی بشر است. فوتبال هم جزیی از این زندگی است.
    *شما قبل از حضور در رئال زمانی گفتید که سرآلکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد حکم پدر را برایتان داشته است. اکنون خوزه مورینیو در رئال در حکم چه کسی برای شما است؟
    وقتی سال 2003 به منچستریونایتد رفتم، تنها 18 سال داشتم. سر آلکس مثل یک پدر برایم بود. او به من خیلی کمک کرد و مثل یک معلم به من آموزش داد.او از نظر ورزشی و انسانی یک الگوی خوب برای من است.از نظر من او و مورینیو بهترین مربیان جهان هستند.
    *به صراحت بگویید مورینیو که اکنون قراردادتان را در رئال تا سال 2016 تمدید کرده، از چه جایگاه و اهمیتی برایتان برخوردار است؟
    در شرایطی که اکنون می خواهم بهتر شوم و پیشرفت کنم، مورینیو بهترین مربی برای این هدف است. بیشتر از این، از او خواسته‌ای ندارم. من می گویم او به حق «آقای خاص » جهان است.
    *چه جالب. همین چندی قبل او نیز شما را بازیکن خاص جهان معرفی کرد. فکر می کنید توان‌تان سقفی هم دارد؟
    من برای توانایی‌هایم هیچ سقفی را قائل نمی شوم. یعنی حد و مرز ندارم. تلاش می کنم بهتر از گذشته شوم. دو فصل قبل 40 گل درلالیگا زدم، همین فصل اخیر به 46 گل زده رساندم. البته بالاتر رفتن از این حد بدیهی است که خیلی دشوار است. اما طبیعت من به گونه ای است که می دانم باز هم بهتر خواهم شد.
    *پس از سه سال یکه تازی بارسا، امسال رئال قهرمان شد. با این قهرمانی آیا باید شاهد یکه‌تازی جدیدی باشیم؟
    ایجاد فاصله با بارسلونا کاری به هیچ‌وجه راحت نیست، اما در فصلی که گذشت، این توانایی را نشان دادیم. به نظرم دوره سلطه‌ نیز تغییر می کند. اجازه دهید بگویم دوره یکه‌تازی بارسا دیگر به سر آمده است.

12. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

رونالدو می‌تواند جا در پای فیگو بگذارد
    اسکولاری: با پرتغال قهرمان نشدم، چون جام ملت‌ها از جام جهانی سخت‌تر است
    خبرگزاری فارس: سرمربی سابق تیم ملی پرتغال گفت: با ستاره‌های پرتغالی یورو را فتح نکردم، چون جام ملت‌ها از جام جهانی سخت‌تر است.

به گزارش خبرگزاری فارس، لوئیس فلیپه اسکولاری در گفت‌وگو با پایگاه نوتیسیادوسلها اظهار داشت: تیم کنونی پرتغال می تواند از حد و اندازه‌‌‌های تیمی که برای جام ملت‌های 2014 شکل دادم، فراتر رود و پیشرفت کند. به واقع آن تیم سابق، گروهی منجسم و قدرتمندی بود. شاید بهتر باشد بگویم یکی از بهترین‌ تیم‌های تمام ادوار مربیگری‌ام بوده است. در کادر آن ستارگان بزرگی مثل روی کاستا، دکو، مانیش و ... بودند. تازه ریکاردو کاروالیو و کریس‌رونالدو هم بودند. اما برتر از همه آنها،‌ لوئیس فیگو بود. او به واقع یک رهبر مقتدر در زمین بود. آنقدر خوب بود که ادعا می کنم قدرتمند‌ترین بازیکنی از این جنبه بوده است که در تمام دوران مربیگری‌ام داشته ام. او به لحاظ ذاتی،‌ فرمانده واقعی است. اکنون مطمئن هستم کریس رونالدو می تواند جا در پای او در یورو 2012 بگذارد.
    این مربی برزیلی که تیم کشورش را در جام جهانی 2002 به مقام قهرمانی رساند،‌ اکنون هدایت تیم باشگاهی پالمیراس کشورش را برعهده دارد. وی که در سال‌های 2003 تا 2008 مسئولیت پرتغال را داشت، در مورد بخت‌ موفقیت تیم اروپایی در پیکارهای جام ملت‌ها در اوکراین و لهستان نظرش را اینگونه بیان کرده است:
    *آقای اسکولاری، شانس تیم ملی پرتغال را در یورو 2012 در چه حد می دانید؟ فکر می کنید در مقطع کنونی حرف زدن از قهرمانی این تیم در جام ملت‌ها لزومی دارد؟
    در این مورد بهتر است پس از انجام بازی‌های دور گروهی در این جام صحبت شود.‌ به این دلیل که این مرحله جام ملت‌ها خیلی سخت‌‌تر از جام جهانی 32 تیمی است، پس بطور طبیعی دشوارتر است. در جام جهانی تیم ها با کمی آمادگی و قدرت، مدعی می شوند. اما در جام ملت‌ها رقابت‌‌ها نزدیک‌ و فشرده‌تر است. مشخص است که پرتغال با توجه به پتانسیلی که دارد، می تواند در کنار همگروهی‌های پرقدرتش یعنی آلمان، هلند و دانمارک عرض اندام کند. آن هم در شرایطی که اکنون همه از مدعی بودن آلمان و هلند در کنار فرانسه و اسپانیا صحبت می کنند. من کارهای که لوران بلان و یواخیم لو در مورد تیم‌‌های فرانسه و آلمان انجام داده‌اند را تحسین می کنم. کسب قهرمانی به طور کلی با شرایط رقیبان، برای پرتغال سخت است. اما فکر کنم تیمی که پائولو بنتو در آرامش ساخته، پتانسیل خوبی دارد.

*فکر می کنید برای هدایت این تیم در زمین، کریستیانو رونالدو فرمانده‌‌ای مقتدری ‌است؟
    به نظرم کریس رونالدو چهر‌ه‌ای با خصوصیات مشابه همین نیمار ‌خودمان در سانتوس است. به این 2 بازیکن اگر بگویی ، شب و روز بازی کن، برایت بازی خواهند کرد و تازه خسته هم نمی شوند. داشتن این همه شور و شوق، به واقع خیره‌کننده است. نباید فراموش کرد که این همه اشتیاق، به فرم مطلوب عالی آمادگی جسمانی‌شان و فیزیک قوی‌شان ربط پیدا می کند. شما به همین کریس در رئال نگاه کنید که در فصلی که گذشت، چه بخش زیادی از بار مسئولیت در رئال را بر عهده داشت. چنین شخصیتی که اینقدر انگیزه دارد، به طور حتم می تواند به تیم به عنوان فرمانده در زمین کمک کند. البته در جریان جام باید کادر فنی و پزشکی خیلی دقیق او را زیر نظر داشته باشند. چون روحیه‌اش ظریف است. به گمانم با وجود کادر بسیار قوی پزشکی تیم ملی پرتغال و متخصص‌های مثل آنتونیو گاسپار که در کارش یکی از 5 روانپزشک ورزشی ماهر جهان محسوب می شود، نباید از این بابت نگران بود.

*فکر می کنید تیم کنونی پرتغال مثل تیمی که خودتان ساختید ، قدرتمند است؟
    بله. این تیم حتی می تواند از حد و اندازه‌‌‌های تیمی که برای جام ملت‌های 2014 شکل دادم، فراتر رود و پیشرفت کند. به واقع آن تیم قبلی، گروهی منجسم و قدرتمندی بود.شاید بهتر باشد بگویم یکی از بهترین‌ تیم‌های تمام ادوار مربیگری‌ام بوده است. در کادر آن ستارگان بزرگی مثل روی کاستا، دکو، مانیش بودند. تازه ریکاردو کاروالیو و کریس‌رونالدو هم بودند. اما برتر از همه آنها،‌ لوئیس فیگو بود. او به واقع یک رهبر مقتدر در زمین بود. آنقدر خوب بود که ادعا می کنم قدرتمند‌ترین بازیکنی بوده است که در تمام دوران مربیگری‌ام داشته ام. او به لحاظ ذاتی،‌ فرمانده واقعی است. اکنون مطمئن هستم کریس رونالدو می تواند جا در پای او بگذارد.

*آخرین سئوال ما از شما، پرسشی است که احتمال می دهیم باعث آزردگی خاطرتان شود. ناراحت نمی شوید اگر بپرسیم؟
    نه. خواهش می‌کنم.
    *از قدرت زیاد تیمی که با پرتغال ساختید، صحبت کردید. در چند مصاحبه دیگر هم به این نکته اشاره کرده‌اید. پس چرا آن تیم صاحب جامی نشد؟
    سئوال‌تان همین بود؟... باور کنید مردم برزیل هم مرتب این سئوال را از من می پرسند. چند روز قبل که داشتم سر کار می رفتم، یکی از علاقمندان با شور و هیجان زیادی از من پرسید؛ لوئیس، تو که همیشه می گویی تیم پرتغالی که در سال‌های 2003 تا 2008 ساختی ، بسیار قدرتمند بوده، چرا صاحب هیچ افتخاری نشد؟ می دانید پاسخ من به این شخص و کسانی که مثل او فکر می کنند، چه بود؟
    *نه نمی دانیم. دوست داریم از زبان شما بشنویم.
    پاسخم پیچیده نیست. این که جام ملت‌ها از جام جهانی بسیار سخت‌‌تر است. در جام ملت‌ها 16 تیم ناب و درجه یک حاضرند. 16 رقیبی که فاصله قدرت‌شان با یکدیکر بسیار کم است. یعنی با کوچکترین اشتباهی، سرنوشت یک تیم بطور کامل عوض می شود. من هم به همین خاطر با پرتغال جامی نگرفتم.

14. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

مدعی بودن اسپانیا غیرقابل اجتناب است
    راموس: پرتغال مدعی قهرمانی در یورو ۲۰۱۲ است
    خبرگزاری فارس: مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: پرتغال با وجود هم‌گروهی شدن با تیم‌های قدرتمند، یکی از مدعیان قهرمانی در یورو ۲۰۱۲ است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه رئال مادرید، سرخیو راموس اظهار داشت: فرصت‌های ما برای پیروزی بر ادامه فلسفه و شیوه بازی ما تکیه دارد که در سال‌های اخیر ما را به موفقیت رسانده است.
    وی ادامه داد: پس از قهرمانی در جام‌جهانی و جام ملت‌های اروپا مدعی بودن غیرقابل اجتناب است، زیرا رسانه‌ها همیشه بر روی اسپانیا تمرکز می‌کنند. ما با کمک پشتکار و فروتنی قهرمان شدیم و این همان چیزی است که اجازه قهرمانی‌های بیشتر را به ما می‌دهد.
    مدافع تیم ملی اسپانیا افزود: ما سال‌ها یک هسته ثابت در تیم داشتیم، چیزی که سایر تیم‌ها ندارند. فصل بسیار طولانی است و همه تیم‌ها فرصت دارند تا در اوج آمادگی باشند. آمادگی تیم به آمادگی بازیکنان نیز بستگی دارد.

سرخیو راموس خاطرنشان کرد: یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی از نظر من پرتغال با وجود داشتن حریفانی قدرتمند در مرحله گروهی است. آنها بازیکنان فوق‌العاده‌ای در اختیار دارند و من خوش شانس بودم که با برخی از آنان در رئال مادرید هم‌بازیی بودم. مطمئنم که پرتغال می‌توانند در یورو 2012 فوق‌العاده ظاهر شوند.
    وی ادامه داد: شانس زیادی داشتم که در بهترین لیگ دنیا بازی کردم و فکر می‌کنم آقای گل یورو 2012 از میان بازیکنان لالیگا باشد. من معتقدم که آقای گل اسپانیایی خواهد بود زیرا ما بازیکنان زیادی داریم که در سال‌های اخیر در بهترین سطح دنیا فوتبال بازی کرده‌‌اند.

16. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

پس از شکست برابر ترکیه
    بنتو: با یک شکست فکر می‌کنید همه چیز به هم ریخته است
    خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی پرتغال مدعی شد وقتی تیمی شکست می‌خورد تصور می‌کند همه چیز به هم ریخته ولی نباید امید را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ساکروی، تیم ملی فوتبال پرتغال در آستانه یورو 2012 در دیداری دوستانه 3 بر یک از ترکیه که نتوانسته به این رقابت‌ها راه پیدا کند شکست خورد.
    پائولو بنتو در این مورد گفت:‌ فکر می‌کنم این یک نتیجه غیر عادلانه بود ولی این موضوع نباید ما را از کاری که می‌خواهیم انجام دهیم دور کند. نباید امیدمان را از دست بدهیم. حمایتی که هواداران در طول بازی انجام دادند بسیار عالی بود. در پایان این دیدار تنها چیزی که ما را آزار می‌داد، نتیجه‌ای بود که تابلوی ورزشگا نشان می‌داد.
    هافبک پیشین اسپورتینگ لیسبون و تیم ملی پرتغال در ادامه گفت: زمانی که شما در یک بازی شکست می‌خورید، تصور می‌کنید همه چیز به هم ریخته است. در جدال با ترکیه هیچ چیز آن طور که ما می‌خواستیم پیش نرفت. اگر به شکلی که ما بازی را آغاز کردیم نگاه کنید متوجه خواهید شد که ما پیش از ترکیه باید گل می‌زدیم. پس از آنکه دروازه ما باز شد، چندین فرصت گلزنی بسیار خوب را نیز از دست دادیم تا آنها گل دوم را نیز وارد دروازه ما کنند. بدون شک ما در این بازی با مشکلاتی روبه‌رو شدیم. دریافت 3 گل در یک بازی چیزی نیست که بتوانیم آن را نادیده بگیریم. باید روی اشتباهاتمان کار کنیم.

18. 3 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

په په: رونالدو از مسي کامل تر است

په په، مدافع پرتغالي رئال مادريد معتقد است که کريس رونالدو شايسته فتح توپ طلاي امسال است. او در گفتگو با روزنامه پرتغالي «او ژوگو» در تمجيد از هم تيمي اش در رئال و تيم ملي اسپانيا گفت:« رونالدو يک ماشين است.»

مدافع پرتغالي بدون هيچ شکي توپ طلا را به رونالدو مي دهد:« به نظر من رونالدو بهترين بازيکن دنياست.» او درپاسخ به سوالي درمورد مقايسه مسي و رونالدو گفت:« انتخاب کردن سخت است ولي رونالدو بازيکن کامل تري است. او يک ماشين است و با وجودي که او به عنوان آقاي گل اين فصل لاليگا برگزيده نشد، ولي شايسته کسب توپ طلاي امسال است.»

او در ادامه اين مقايسه گفت:« رقابتي ترين ليگ دنيا، لاليگاست. به همين خاطر و به عنوان يکي از اعضاي رئال مادريد ما بايد به رونالدو کمک کنيم تا از مسي پيشي بگيرد.»

په په درمورد شرايط شخصي اش درآستانه آغاز رقابتهاي يورو گفت:« در فاز آرامش و باثباتي هستم. تمديد قراردادم با رئال، به من ثبات فراواني داد. از نظر فيزيکي شرايط خوبي دارم و آرام و با اعتمادبه نفس هستم.»

په په مي داند که شنبه آينده و در اولين بازي تيم ملي کشورش در رقابتهاي يورو2012، مي بايست مقابل هم تيمي هايش در رئال يعني اوزيل و خديرا قرار بگيرد. په په درمورد اين ديدار حساس گفت:« دراين باره در برخي از جلسات تمريني با دوستانم شوخي کرده ام ولي قطعا در اين بازي، هر يک از ما، براي علايق و تيم ملي کشورمان بازي خواهيم کرد.»

سوال پاياني مطرح شده، درمورد هالک و احتمال پيوستن او به رئال بود:« فکر نمي کنم که او زياد به درد لاليگا بخورد و حضور در ليگ برتر انگليس بيشتر به نفع او خواهد بود.»

20. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

هنوز فرصت وجود دارد
    رونالدو: مقابل ترکيه بد عمل کرديم

کاپيتان تيم ملي فوتبال پرتغال گفت: بايد از شکست مقابل ترکيه خوشحال باشيم.

به نقل از سايت ورزش آلمان، کريستيانو رونالدو گفت: مقابل ترکيه به لحاظ نتيجه، بد عمل کرديم. اما از نظر کيفيت بازي و ايجاد موقعيت، خوب بوديم. در واقع تنها اشکال ما، عدم دقت کافي در زدن ضربه‌هاي نهايي بود.

او که تيم کشورش در گروه دوم جام ملت‌ها با آلمان، هلند و دانمارک همگروه است، در جدال تدارکاتي روز شنبه، 3 بر يک مغلوب ترک‌ها شد.

وي ادامه داد: ما سه گل دريافت کرديم؛ اما فقط مرتکب سه اشتباه شديم. اين نتيجه به هيچ‌وجه بيان‌گر کيفيت بالاي بازي‌مان نبود.

رونالدو اضافه کرد: به نظرم بابت اين باخت، حتي بايد خوشحال باشيم. زيرا قبل از حضور در يورو 2012 مرتکب اشتباه شديم، پس فرصت براي رفع اشکال را داريم.

ستاره عضو رئال مادريد اسپانيا افزود: کتمان نمي‌شود کرد که در جام ملت‌ها نبايد مرتکب اين گونه اشتباه‌ها شويم. خطاب به همه هواداران مي‌گويم تجربه خوبي از اين بازي کسب کرديم و همچنان روحيه خود را براي بازي‌هاي مهم پيش‌رو حفظ خواهيم کرد.

او در مورد شدت مصدوميت لوئيس ناني، لژيونر عضو منچستريونايتد انگليس عنوان کرد: خوشبختانه مصدوميت ناني سطحي است. او به سرعت آماده خواهد شد. هيچ يک از اعضاي تيم نگران اين موضوع نيستند.

دور نهايي يورو 2012 از روز جمعه با شرکت 16 تيم در دو کشور لهستان و اوکراين آغاز خواهد شد.

22. 2 کاربر از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع