Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 18 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 180
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال .::.اخبار و مصاحبه هاي مهم باشگاه آرسنال در فصل 2012-2013 .::.

به نام خدا

در اين تاپيك اخبار و مصاحبه هاي مهم بازيكنان و كادر فني باشگاه قرار ميگيرد:
    -خبر هاي غير مهم
    -اخبار نقل و انتقلات
    -بحث و تبادل نظر
    -پستهاي كوتاه
    حذف خواهد شد

با تشكر

به اميد جبران جام هاي نگرفته...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

این ذهنیّت را در هول کسب کردم

مانونه باور دارد دوره ی حضورش در هول سیتی به او ذهنیّت شماره ی 1 بودن را بخشیده است.

این دروازبان ایتالیایی به علت مصدومیّت ویچک شزنی در دو بازی پیشین آرسنال از ابتدا وارد زمین شده و در هر دو بازی دروازه ی خود را بسته نگه داشته است.

او معتقد است بازی های منظّم در هول سیتی به او کمک کرده که اکنون بتواند دروازبان مطمئنی برای توپچی ها باشد.

" وقتی شما دروازبان شماره ی یک هستید، احساس مهم بودن می کنید، انگار شادترین انسان روی زمین هستید! این حس کمک می کند با اعتماد به نفس وارد زمین شوید. من در هول سیتی بازی های خوبی را پشت سر گذاشتم و این تجربه ی مفیدی برای من بود. "

" آنجا برایم آشنا بود، قبلا در فصل 2010/11 به آنجا رفته بودم و دوباره هم تیمی هایم را ملاقات کردم. مربّی خوبی مثل نیک بارمی پیدا کردم و این ذهنیّت در من به وجود آمد که می توانم دروازبان شماره ی یک باشم. "

مانونه با بسته نگه داشتن دروازه ی هول در 6 بازی پشت سر هم در این تیم شهرتی برای خود دست و پا کرد و حالا می خواهد تجربه ی آن روز ها را برای بازی در ترکیب اصلی توپچی ها به کار گیرد.

" هول دفاع خوبی داشت و ما همیشه و هر زمان که به میدان می رفتیم سعی می کردیم همدیگر را حمایت کنیم و بهتر شویم. به نظرم بهترین چیز برای من بازی های پشت سر هم و متوالی در ترکیب اصلی بود که به من ذهنیّت شماره ی یک بودن بخشید. "

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

لیست بازیکنان برای فصل 2012/13 منتشر شد

آرسنال لیست بازیکنان خود را برای شرکت در لیگ جزیره و لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا منتشر کرد.

مقرّرات این رقابت ها با هم متفاوت است، عده ای از بازیکنان هستند که برای بازی در لیگ برتر واجد شرایط هستند اما نمی توانند در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنند، در لیست زیر این بازیکنان با علامت (*) مشخص شده اند؛

Aaron Ramsey آرون رمزی
    Alex Oxlade-Chamberlain الکس اوکسلِید چمبرلین
    Andre Santos آندره سانتوس
    Andrey Arshavin آندری آرشاوین
    Bacary Sagna باکاری سانیا
    Carl Jenkinson کارل جنکینسون
    Chuks Aneke چاکس انکه
    Conor Henderson کانور هندرسون
    Craig Eastmond* *کریگ ایستموند
    Damian Martinez* *دیمین مارتینز
    Daniel Boateng دنیل بواتنگ
    Elton Monteiro ئلتون مونتیرو
    Emmanuel Frimpong امانوئل فریمپونگ
    Francis Coquelin فرانسیس کوکلن
    Gervinho ژروینیو
    Hector Bellerin* *هکتور بلرین
    Ignasi Miquel ایگناسی میکل
    Isaac Hayden ایزاک هیدن
    Jack Wilshere جک ویلشر
    James Shea جیمز شی
    Jernade Meade جرند مید
    Johan Djourou یوهان ژورو
    Jon Toral* *جان تورال
    Jordan Wynter جوردن وینتر
    Josh Rees جوش ریس
    Kieran Gibbs کیرون گیبس
    Kristoffer Olsson* *کریستوقر اولسن
    Kyle Ebecilio کایل ابیچیلیو
    Laurent Koscielny لورن کوشلنی
    Lukas Podolski لوکاس پودولسکی
    Lukasz Fabianski لوکاژ فابیانسکی
    Marouane Chamakh مروان شاماک
    Martin Angha مارتین آنگا
    Mikel Arteta میکل آرتتا
    Nico Yennaris نیکو یناریس
    Nigel Neita نایجل نیتا
    Olivier Giroud اولیویه ژیرو
    Per Mertesacker پِر مرتساکر
    Philip Roberts فیلیپ رابرتس
    Reice Charles-Cook ریس چارلز کوک
    Samir Bihmoutine سمیر بیموتاین
    Sanchez Watt سانچز وات
    Santi Cazorla سانتی کازورلا
    Sead Hajrovic سائید هاجروویچ
    Sebastien Squillaci سباستین اسکیلاچی
    Serge Gnabry سرژ گنبری
    Theo Walcott تئو ولکات
    Thomas Eisfeld* *توماس ایزفیلد
    Thomas Vermaelen توماس ورمالن
    Tomas Rosicky توماس روزیسکی
    Abou Diaby آبو دیابی
    Vito Mannone ویتو مانونه
    Wojciech Szczesny ویچک شزنی
    Zak Ansah ژاک آنشا

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بازگشت فریمپونگ

به نظر می رسد امانوئل فریمپونگ که در ماه فبریه و زمانی که به صورت قرضی برای تیم ولوز بازی می کرد دچار مصدومیت لیگامنت زانو شد در پایان سپتامبر می تواند به تمرینات گروهی تیم اضافه شود.

این هافبک متولد غنا این خبر را از طریق اکانت توئیترش تایید کرد:

"از 17 سپتامبر به تمرینات گروهی تیم اضافه می شود، دو مصدومیت طولانی مدت زانو نمی تواند دوران بازی من را از بین ببرد، این هفت ماه خیلی دیر گذشت."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ژیرو: به روش خودم کار می کنم

این مهاجم 25 ساله فرانسوی که فصل گذشته آقای گل لاشامپونه شده در سه بازی اول خود برای آرسنال موفق به گلزنی نشده است، او در ابتدای حضورش در مونپولیه نیز در چهار بازی اول خودش گلی نزد و حالا تاکید می کند به محض جا افتادن در لیگ برتر گلزنی هایش را شروع خواهد کرد.

او در مصاحبه ای با Le 10 Sport گفت:

"به هر تیمی که رفته ام برای هماهنگی به زمان نیاز داشتم اما در نهایت دوران خوبی را سپری کرده ام."

ژیرو باز هم تاکید می کند علاقه ای به جانشینی ونپرسی ندارد و می خواهد به روش خودش کار کند.

" من آدم بلند پروازی هستم و همیشه هدفی برای خودم تعیین می کنم تا به آن برسم اما این هدف در حال حاضر برای من جانشینی ونپرسی نیست.

" من می خواهم جایگاه خودم را داشته باشم و به روش خودم پیروزی را به هواداران آرسنال هدیه کنم."

10. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ایستموند: آماده ام از فرصت استفاده کنم

این هافبک دفاعی در تور آسیایی این فصل همراه تیم بود و در برابر کیچی اف سی و مالزی در نقش دفاع میانی هم ظاهر شد.

او در سال 2009 در نقش دفاع راست موفق شد جام جوانان را ببرد و حالا احساس می کند یک پست دیگر به روزمه ی او می تواند در رسیدنش به ترکیب اصلی نقش مهمی داشته باشد.

"زمانی که نوجوان بودم در دفاع راست بازی می کردم، این مربوط به قبل از درخواست رئیس برای رفتنم به خط هافبک است زیرا او فکر می کرد در هافبک بهتر خواهم بود."

"بازی در پست های مختلف خوب است چون شما هرگز نمی دانید آینده چگونه خواهد بود ممکن است کسی مصدوم شود و شما بتوانید به جای او بازی کنید"

"همیشه مطمئن بوده ام و وقتی رئیس به من فرصت بدهد آماده ام تا با تمام قدرتم از آن استفاده کنم"

در فصل گذشته ایستموند دوران قرضی موفقیت لذت بخشی را در ویکامب وندررز سپری کرده است و آماده است که اگر نتواند در امارات بازی کند باز هم انتقالی قرضی داشته باشد.

"قرضی رفتم و برگشتم! و حالا امیدوارم به تیم اصلی راه پیدا کنم. اگر نشد من می توانم بار دیگر به صورت قرضی تیم را ترک کنم و آمادی خود را برای دریافت فرصت به رئیس نشان بدهم"

"ویکامب تجربه ی خوبی بود چون من در آنجا یک هفته در میان بازی می کردم. این را دوست داشتم و می خواستم همیشه بازی کنم تا به رئیس نشان دهم که من می توانم. می خواهم اکنون به یک سطح بالاتر بروم و در دسته یک بازی کنم یا حتی در لیگ برتر"

12. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

تمایل چمبو به تمدید قرارداد

این هافبک جوان و ملی پوش انگلیسی که در تابستان 2011 با 12 میلیون پوند از ساوتهمپتون به جمع توپچی ها پیوسته توانسته در همین مدت کوتاه پیشرفت قابل ملاحظه ای از خود نشان دهد و حتی در یورو 2012 نیز برای تیم ملی کشورش بازی کند.

او که روز جمعه همراه با تیم ملی انگلیس باید مقابل مولداوی قرار بگیرد در مصاحبه ای راجع به بحث تمدید قراردادش با آرسنال گفت:

"زیاد به این مساله فکر نمی کنم، اما اگر آرسنال بخواهد سر این موضوع مذاکره کنیم عالی است، واقعاً از بودنم در آرسنال لذت می برم.

" برنامه ام این است که برای مدتی طولانی در آرسنال بمانم اما در حال حاضر باید روی بازی برای تیم ملی تمرکز کنم و وقتی برگشتم دوباره روی حضور در آرسنال و قرار گرفتن در ترکیب اصلی تمرکز می کنم."

الکس همچنین سانتی کازورلا که در مدت کوتاه حضورش در آرسنال همه را شگفت زده کرده ستود، وقتی از او راجع به اینکه بعضی از کارشناسان بر این باورند که او یکی از بهترین بازیکنان فصل انگلستان خواهد شد گفت:

" فکر می کنم حق با آنهاست، او بازیکن بسیار خوبی است، همچنین نکته مثبت این است که دوست خوبی هم هست، همه بچه های تیم شاداب و سر زنده هستند و به همین خاطر جو خوبی در رختکن تیم وجود دارد."

14. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سانیا از وضعیت باشگاه ناراحت است

سانیا نگرانی خودش را در مورد اتفاقاتی که در باشگاه افتاده را پنهان نمیکند و در حال حاضر انتظار دارد باشگاه در هر تابستان تعدادی از بازیکنانش را از دست بدهد،چیزی که در طول زمانی که او به آرسنال آمده بارها تکرار شده است.

سانیا در مصاحبه با اکیپ از نگرانی بسیاری از هواداران مطمئن است و میگوید:
    "من انتظار خروج ونپرسی را داشتم.همه ما این انتظار را داشتیم.این آشکار بود.
    اما الکس،آن جای تعجب داشت!او 24 ساله بود و 3 سال دیگر با باشگاه قرارداد داشت.من هنوز این را درک نمیکنم.این زیانی بزرگ برای این باشگاه است."

"وقتی که شما میبینید دو تن از بهترین بازیکنان فصل گذشته باشگاه را ترک کرده اند،سوالات زیادی به سراغتان می آید.بسیاری از هواداران در خیابان با من صحبت میکنند.من میتوانم درک کنم که آنها غمگین هستند.من هم تنها مانند آنها همه چیز را نمی فهمم."

"در آرسنال،شما از تعطیلات برمیگردید،خودتان را آماده میکنید و شما میبینید دو بازیکن تیم را ترک کرده اند و فصل از سر گرفته میشود.این موضوع از زمانی که به اینجا آمده ام بوده است.در حال حاضر من به آن عادت کرده ام."

"من آخرین بازیکن باقی مانده از شروع سال 2007 هستم.در ماه می،من بازی منچستر سیتی را تماشا کردم.سیتی خودنمایی کرد.من وقتی سمیر و گائل جام را بالای سر بردن آنها را دیدم."

"این موضوع این ذهنیت را به من میدهد که آیا آنها کار درستی کردند که اینجا را ترک کردند؟بله،اما وقتی آنها رفتند ما این را نمی دانستیم."

سانیا در مورد وضعیت قراردادش میگوید:"وضعیت من؟در پایان این فصل،من یک فصل دیگر قرارداد دارم.کسی از طرف باشگاه با من تماس گرفته؟نه،نه،هیچکس."

او حتی حاضر به رد چشم انداز ترک باشگاه نشد و گفت:"وسوسه شوم برای ترک باشگاه؟من فقط میخواهم دوباره بازی کنم و دوباره با آرسنال بازگشت خوبی داشته باشم.سپس ما خواهیم دید.هر کس سرنوشت خودش را دارد."

او در مورد مصدومیتش میگوید:"من هفته قبل کار با توپ را از سر گرفتم.امیدوارم بعد از وقفه بین المللی برگردم،اما این بیش از حد نزدیک است."

16. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

آرشاوین آزاد است

به نظر می رسد علاقه ی این باشگاه روسی به آرشاوین بیشتر شده است گرچه هنوز پیشنهادی رسمی از جانب دینامو مسکو ارائه نشده است. از طرفی نام آرشاوین در لیست 25 نفره لیگ قهرمانان آرسنال دیده می شود.

در این بین به نظر می رسد زنیت سن پترزبورگ باشگاه پیشین آرشاوین که در فصل گذشته هم به صورت قرضی در آن حضور داشت و همچنین آنژی ماکاچ کالا نیز نسبت به جذب آرشاوین بی میل نیستند.

ظاهرا آرشاوین در برنامه های ونگر جایی ندارد و آرسنال امیدوار بود بتواند این بازین را با قیمتی نزدیک به 5 میلیون پوند بفروشد در حالی که در سال 2009 بالغ بر 13 میلیون پوند برای خرید او هزینه کرده بودند. اما اکنون در حالی که او به آخرین سال قراردادش نزدیک می شود آرسنال راضی شده است او را به عنوان بازیکن آزاد اعلام کند.

قطعا آرسنال پیشنهادی برای قرارداد جدید به آرشاوین ارائه نخواهد کرد و امیدوار خواهد بود زنیت برای سومین بار این بازیکن را در اختیار بگیرد. هر چند پس از پرداخت مبالغ گزاف برای هالک و ویتسل بعید به نظر می رسد باشگاه روسی بتواند برای جذب آرشاوین پولی بپردازد.

با این حال به نظر نمی رسد دستمزد درخواستی او چندان بالا باشد و شاید آرشاوین در انگلیس بماند اما محتمل ترین داستان بازگشت او به روسیه است به شرطی که باشگاهی برای خرید او اقدام کند.

18. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پولدی از لندن لذت می برد

این مهاجم 27 ساله آلمانی که موفق شد در بازی لیورپول اولین گل خودش برای آرسنال را به ثمر برساند در حال حاضر در اردوی تیم ملی کشورش به سر می برد، جایی که باید در طی روزهای آتی به مصاف جزایر فارو و اتریش بروند.

او در مصاحبه ای با DFB TV گفت:

" لندن شهر فوق العاده ای است و آرسنال هم باشگاهی فوق العاده، ما از 3 بازی 5 امتیاز گرفته ایم و من فکر میکنم این مثبت است."

بازیکن سابق کلن معتقد است سرودهایی که هواداران آلمانی در ورزشگاه ها سر می دهند از شعار "You Never Walk Alone" لیورپولی ها بهتر است.

"هم تیمی هایم راجع به جو خاصی که در ورزشگاه لیورپول به خاطر سرودی که قبل از بازی می خوانند حاکم است گفته بودند ولی باید بگویم که شخصاً شعار هواداران کلن را به لیورپول ترجیح می دهم. ولی در مجموع تجربه خوبی بود."

پولدی که 101 بازی برای تیم ملی آلمان انجام داده پس از اینکه یواخیم لو اعلام کرده جایگاه هیچکس در ترکیب تیمش تضمین شده نیست برای حفظ جایگاه ثابتش در ترکیب تیم ملی باید با بازیکنان خوبی مثل آندره شورل، مارکو رویس و ماریو گوتزه رقابت کند.

" من از سال 2004 در تیم ملی هستم و بازیهای زیادی را هم از دست ندادم، بخشی از تیم هستم و برای مدتی طولانی هم بوده ام،از اینکه به تیم ملی بر می گردم خوشحالم."

یواخیم لو برای بازی قبلی تیم ملی المان مقابل آرژانتین پودولسکی و مرتساکر را دعوت نکرد و دلیل آن را کمک به این دو بازیکن برای جا افتادن در تیم باشگاهی شان عنوان کرده بود، پولدی در مورد شرایطش در باشگاه می گوید:

" فصل تازه شروع شده و کاملاً احساس خوبی دارم، در فرم خوبی هستم ولی هنوز برای اینکه به بالاترین سطح آمادگی برسم کار دارم، سعی می کنم حضورم در تیم ملی به امر آمادگی بدنی ام کمک کند.

" باید جزایر فارو رو شکست دهیم، هیچ گزینه دیگری نخواهیم داشت، بازی با اتریش هم یک دربی به حساب می آید و در گذشته بازیهای دشواری مقابل آنها داشتیم، بازی دشواری خواهیم داشت و باید مبارزه کنیم و کلاس خودمان را به آنها دیکته کنیم."

تیم ملی آلمان روز جمعه در هانوفر با جزایر فارو رو به رو می شود و سپس به اتریش سفر می کند تا سه شنبه نیز یک بازی با تیم ملی اتریش انجام دهد.

20. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

بعد از همکاری بولت با یونایتد؛ مو فرح، مربی بدنساز آرسنال می شود

سایت گل- مو فرح ، دونده انگلیسی و دارنده دو مدال طلای بازی های المپیک لندن، تمایلش را برای همکاری با باشگاه آرسنال اعلام کرده و در نظر دارد که زمانی که در رشته دو و میدانی بازنشسته شد، به عنوان مربی بدنساز آرسنال مشغول به کار شود.
    طبق گزارش منتشره در روزنامه انگلیسی مترو، مو فرح، دونده انگلیسی که اصلیتی سومالیایی دارد و در رشته دوی 5000 متر و 10000 متر مدال طلای بازی های المپیک لندن را کسب کرده، طرفدار سرسخت آرسنال است و حتی با این تیم به تمرین هم پرداخته.
    فرح خیلی روشن و شفاف اعلام کرده که با وجود شرایط خوب فیزیکی اش، هیچ وقت آنقدر خوب نیست که بتواند پا به توپ شود و بخواهد پیراهن آرسنال را برتن کند؛ اما می داند که می تواند به این باشگاه لندنی کمک کند تا به بهبودشرایط فیزیکی بازیکنانش بپردازد و در نظر دارد که بعد از خداحافظی با دو و میدانی، در آرسنال به همکاری با مربیان این تیم بپردازد.
    فرح به روزنامه مترو گفت:« فکر نمی کنم که بتوانم بازیکن خوبی باشم ولی دوست دارم که به توپچی ها کمک کنم. یک روز همسرم به من گفت که می توانم مربی خوبی برای تیم باشم. من می توانم به بازیکنان مصدوم و یا کسانی که گرفتار لحظات وشرایط سختی شده اند، کمک کنم.می توانم کارهای کوچکی از این قبیل انجام دهم.»
    این درحالی است که فرح به تازگی پدر دو فرزند دوقلو به نام های امانی و عایشه شده و باشگاه آرسنال هم به مناسبت تولد این بچه ها، یک ست کامل از وسایل باشگاه را به خانواده فرح هدیه داده. صحبت های فرح در پی صحبت های اخیر یوسائین بولت، دونده جامائیکایی است که حالا از فرگوسن قول پوشیدن پیراهن یونایتد در بازی با رئال را گرفته.

منبع : سایت گل

22. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

صفحه 4 از 18 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)