Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 115
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

malavan خبر های باشگاه ملوان در فصل 91_90

خبر های باشگاه ملوان رو در فصل 91_90 اینجا بزارین.....

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

2. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

malavan انزلی قلتگاه سرخابی ها

ملوان بندرانزلی بعد از ۳ هفته شکست ، پیروزی شیرینی را مقابل آبیهای پایتخت کسب کرد. برای خواندن گزارش و حاشیه های این دیدار و همچنین دانلود گل های آن به ادامه مطلب بروید.
    شنبه سوم مهر۱۳۹۰ – هفته نهم لیگ برتر – دوره یازدهم ورزشگاه تختی بندرانزلی
    تماشاگر:
    حدود ۵ هزار نفر
    داوران :
    داور: سعید مظفری زاده کمک ها: رسول فروغی-محسن فریمانی و محمد ملکی
    ترکیب ملوان :
    مسعود پورمحمد جعفر، بابک پورغلامی، علی جراحکار، سعید سالارزاده، علیرضا رمضانی، محمد همرنگ، امید نظامی‌پور(۷۲ محمد رستمی)، محسن مسلمان (۸۸ مهران جعفری)، محمد نزهتی، سیدجلال رافخایی، مهدی دغاغله (۸۲ عزیز معبودی)
    ترکیب استقلال:
    سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، حنیف عمران‌زاده، جواد شیرزاد، خسرو حیدری، کیانوش رحمتی، آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری، جاسم کرار(۴۶ محسن یوسفی)، آرش برهانی(۶۷ میثم حسینی)، میلاد میداودی(۷۷ اسماعیل شریفات)
    آمار کل رویدادها
    ۴ گل ۲
    ۱۳ خطا ۱۶
    ۴ کرنر ۱
    ۲ آفساید ۳
    ۱ کارت زرد ۳
    ۰ کارت قرمز ۱
    ۴ شوت به چارچوب
    ۵
    ۹ سانتر ۶
    ۷ موقعیت گل ۳
    ۵۶% مالکیت توپ ۴۴%
    گلها و لحظات حساس :
    دقیقه ۶ : با پاس پشت دفاع علی جراحکار ، دغاغله در موقعیتی تک به تک با دروازه بان استقلال قرار گرفت که سید مهدی رحمتی شوت او را به کرنر فرستاد .
    دقیقه ی ۷ : مسعود پور محمد شوت میلاد میداوودی را با یک واکنش بسیار خوب به کرنر فرستاد .
    گل دقیقه ۸ : کرنر مجتبی جباری روی اشتباه مدافعین ملوان با بغل پای آرش برهانی تبدیل به گل اول استقلال شد .
    دقیقه ۱۲ : سانتر محسن مسلمان از روی نقطه ی کرنر به ضربه ی سر مهدی دغاغله همراه شد که مهدی رحمتی به خوبی توپ را به کرنر فرستاد .
    گل دقیقه ۴۳ : پاس عمقی نزهتی به رمضانی با ارسال زیبای او همراه شد و سید جلال رافخایی با یک ضربه ی سر این حرکت قشنگ را تکمیل و توپ را تبدیل به گل کرد .
    گل دقیقه ۴۴ : علی رمضانی یک ارسال دیگر را از روی ضربه ی ایستگاهی انجام داد که علی جراحکار آن را با سر تبدیل به گل کرد .
    گل دقیقه ۴۸ : جراحکار روی برهانی خطا کرد و میلاد میداودی با ضربه‌ای سنگین از فاصله ۲۵ متری دروازه نتیجه را به تساوی کشاند.
    دقیقه ۵۷ : پاس پشت دفاع پورغلامی به دغاغله رسید و این بازیکن در یک موقعیت بسیار عالی تک به تک توپ را به بیرون زد .
    گل دقیقه ۵۹ : پاس تو در مهدی نظامی پور به جلال رافخایی رسید و او با یک فرار عالی به سمت دروازه استقلال رفت که با خطای پنالتی منتظری متوقف شد . منتظری اخراج و جلال رافخایی نیز پنالتی را خلاف جهت حرکت سید مهدی رحمتی تبدیل به گل کرد .
    گل دقیقه ۶۳ : پاس پشت دفاع بابک پورغلامی را پویا نزهتی با فرار عالی خود و یک ضربه ی بغل پای زیبا بازی خوب خود را یک گل تکمیل کرد .
    دقیقه ۷۲ : پاس عمقی مسلمان به نزهتی رسید که شوت او را رحمتی در دو ضرب مهار کرد.
    در حاشیه :
    - باران از ساعت ۱ در بندرانزلی به شدت شروع به باریدن کرد و این باران تا پایان بازی هم ادامه داشت .
    - پروژکتورهای ورزشگاه از ساعت ۱۷ روشن شد .
    - محمد حیدری به دلیل مصدومیت از ناحیه ی کشاله روی سکوها حضور داشت . زوران بازیکن مقدونی ملوان نیز روی سکوها بود .
    - قبل از شروع بازی سعید سالارزاده با دست گل به سمت میلاد میداوودی رفت تا از او بابت تکلی که روی پایش زد و باعث مصدومیت چند ماهه اش شد ، دلجویی کند .
    - جایگاه خبرنگاران که به تازگی در استادیوم تختی ساخته شده نظم بسیار خوبی داشت هرچند که بعد از هر گل ملوان با سر و صدای زیاد خبرنگاران انزلیچی منفجر می شد . از معایب جایگاه خبرنگاران استادیوم انزلی نبودن اینترنت ، فکس و دیگر وسایل ارتباطی برای سهولت کار خبرنگاران است .
    - بین دو نیمه از گروهی از ورزشکاران شهر بندرانزلی که در مسابقات بین المللی مختلف افتخار آفرینی کرده بودند ،توسط تربیت بدنی شهرستان تقدیر به عمل آمد .
    - تماشاگران ملوان در این دیدار ۹۰ دقیقه بی وقفه تیم خود را زیر باران سیل آسا تشویق کردند . هرچند که نتایج ضعیف چند هفته ی اخیر ملوان و همچنین باران شدید موجب شده بود استقبالی که انتظار میرفت از این بازی صورت نگیرد .
    - هوادارن ملوان بعد از گل سوم با شعار انزلی عروسیه به خوشحالی میپرداختند .
    - بعد از گل چهارم هواداران که سر از پا نمی شناختند با شعار ۴تایی ها آبی های پایتخت را تحقیر کردند .
    - در حالی که استقلال با دو گل از ملوان عقب بود در جایگاه میهمان تعدادی از کسانی که برای حمایت از استقلال به استادیوم تختی آمده بودند شعار عجیب “نه اینتر نه میلان …!” سر دادند!
    اتفاق ویژه :
    - با بازگشت سعید سالارزاده به ترکیب ملوان نظم نیز به دفاع ملوان برگشت . سعید سالارزاده بعد از چند هفته دوری از میادین روز خوبی را به همراه دیگر مدافعان قوهای سپید پشت سر گذاشت .
    - خط حمله ی ملوان که در حال حاضر سومین خط حمله ی لیگ است تا اینجای کار عملکرد خوبی را از خود بر جای گذاشته در این دیدار نیز جلال رافخایی و پویا نزهتی آماده تر از گذشته ظاهر شدند . بعد از اعلام لیست نهایی تیم ملی برای بازی با بحرین به راستی جای خالی بازیکنان ملوان در این لیست احساس می شود . شاید بعد از دیدن این بازی سرمربی تیم ملی نیز متقاعد به دعوت بازیکنی از ملوان به تیم ملی شود .
    - امید نظامی پور که فصل گذشته را روی سکوها و نیمکت گذراند در این بازی و بازی نفت تهران عملکرد بسیار خوبی داشت . امید می رود بازی خوب این بازیکن و دیگر هافبکهای ملوان تداوم داشته باشد تا جای خالی پژمان نوری در میانه ی میدان ملوانان کمتر حس شود.
    دانلود گل اول – جلال رافخایی ۳ مگابایت
    دانلود گل دوم – علی جراح کار ۶ مگابایت
    دانلود گل سوم – جلال رافخایی (پ) ۲۰ مگابایت
    دانلود گل چهارم – پویا نزهتی ۳۰ مگابایت

http://news.malavanclub.net

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

malavan پویا نزهتی : اهداف خیلی بزرگی در ملوان و تیم ملی دارم

پویا نزهتی یکی از بهترین بازیکنان دو فصل اخیر ملوانان بوده و توانسته گلهای حساس زیادی به ثمر برساند . با زننده ی گل چهارم ملوان در بازی استقلال به گفتگو نشستیم و از او درباره ی شرایط تیم و عدم حضورش در لیست نهایی تیم ملی برای دیدار با بحرین با وجود آمادگی بالا پرسیدیم .
    ملوان کلاب : نظرت در مورد بازی با استقلال چیست ؟
    بازی خیلی خوبی بود و با توجه به نتایج ضعیی که در هفته های گذشته گرفته بودیم مصمم بودیم که هرطور شده این بازی را ببریم . در این چند هفته هم ما و هم هوادارانمان خیلی اذیت شدند و این بازی نقطه ی عطفی بود در نتایج این فصل ما تا بتوانیم به شرایط عادی بازگردیم و با اینکه بازی خیلی سختی بود اما هدف ما در این بازی فقط بردن بود که خوشبختانه به آن رسیدیم .
    ملوان کلاب : استقلالیها معتقد بودند که فقط شرایط هوا و زمین باعث باختشان شده !
    نه این بی انصافیست ! چون شرایط زمین و هوا برای هر دو تیم بد بود و اصلا در این مورد برتری نسبت به آنها نداشتیم زیرا ما در استادیوم تختی حتی یک دقیقه هم تمرین نکرده بودیم و برتری ما نسبت به استقلال انگیزه ی فراوان و حفظ انسجام تیمی و رفاقت و همدلی بچه ها بود . البته شرایط جوی بی تاثیر در کیفیت بازی نبود ولی فوتبال خیلی روان و زیبا و حمایت پرشور هواداران باعث شد که این نتیجه رقم بخورد و من این برد رو تقدیم به همه ی هواداران خوبمان می کنم .
    ملوان کلاب : بسیاری از هوادارن و کارشناسان معتقدند که از بعضی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی شایسته تر بودی ، در این مورد چه نظری دارید ؟
    اولا که هواداران و کارشناسان خیلی لطف دارند . خودم هم از این موضوع خیلی ناراحت شدم . در این یکی دو روز خیلی از اهالی رسانه و پیشکسوتان تماس گرفتند و اعتقاد داشتند که حقم بود که در لیست جدید تیم ملی باشم و در اردوی قبلی هم فکر می کنم خوب کار کردم و حتی آقای کیروش هم به این موضوع اذعان داشت و نظر مثبتی نیز نسبت به عملکرد بنده داشت اما حالا فکر می کنم که این اول راه است و شاید نقصی در کارم بود که دعوت نشدم و مطمئنم سرمربی تیم ملی لیگ را به دقت زیر نظر دارند و من هم سعی می کنم با برطرف کردن اشکالات و نقایص بازی ام باز هم به تیم ملی دعوت شوم و کم کم به یار ثابت تیم ملی تبدیل شوم .
    ملوان کلاب :ابتدای فصل پیشنهادات خوب و سنگینی از تیمهای دیگر داشتید ، چه شد که در ملوان ماندگار شدید ؟
    یکی از دلایلش این بود که من در این تیم و با مردم انزلی خیلی راحت هستم و با بچه های تیم و کادر فنی رابطه ی دوستانه ای دارم و خیلی از مشکلات درون و بیرون زمین خودم را به راحتی حل می کنم و شاید اگر به تیم دیگری می رفتم نمی توانستم انقدر راحت به اهداف خودم برسم و به راه پیشرفتم ادامه دهم . به نظر من ملوان بهترین جایی بود که می توانستم مراحل ترقی را پله پله طی کنم و و دلیل دیگر آن که نسبت به این مردم و هواداران احساس دین می کردم چون آنها فصل گذشته در مراحل نهایی جام حذفی خیلی زحمت کشیدند و ما را شرمنده حمایتهای همه جانبه ی خودشان کردند و در نهایت آنها خیلی اذیت شدند و امسال ماندم تا کار نیمه تمام خودمان را تکمیل کنیم تا محبتهای بی دریغ هوادارانمان را جبران کنیم . و ضمنا دوست دارم از تیم محبوبم به تیم ملی راه پیدا کنم و دوست داشتم با پیراهن ملوان به هدفم برسم و مثل پژمان نوری و مازیار زارع از انزلی و ملوان به این مهم دست پیدا کنم . مطمئن باشید اهداف خیلی بزرگی در ملوان و تیم ملی دارم .
    ملوان کلاب : فکر می کنی امسال چه رتبه ای به دست بیاوریم ؟
    خدا را شکر با این برد به لیگ برگشتیم و شرایط بهتری پیدا کردیم . انشالله با بازیهایی که در پیش داریم بتوانیم نتایج مطلوبی بگیریم و به بالای جدول که حقمان هست برسیم .البته تیم جوانی داریم که همچنان نیازمند هماهنگی بیشتر است . اما مطمئن باشید با حمایت هوادارن و درایت کادر فنی نتایج بهتری کسب خواهیم کرد .
    ملوان کلاب : چه صحبتی با هواداران ملوان داری ؟
    هواداران ملوان به معنای واقعی بار دوازدهم و همیشه یار و یاور ما هستند . ما به عشق آنها سعی میکنیم با تمام وجودمان در زمین مسابقه بجنگیم . باور کنید در این چند هفته نمی توانستم در چشم هواداران نگاه کنم و خجالت می کشیدم . ولی فوتبال از این برد و باختها زیاد دارد و حتی تیمهای مثل بارسلونا هم دوران افت دارند . ما به جز بازی با صبای قم در دیدار با نفت آبادان و نفت تهران حقمان باخت نبود و واقعا هواداران ما را تحمل کردند و در این روزها به ما روحیه دادند . به خصوص در بازی با استقلال زیر آن باران سیل آسا جانانه از ما حمایت کردند و از ارکان مهم پیروزی ما در این دیدار بودند . دست تک تک هواداران که باز هم در این بازی ما را شرمنده کردند می بوسم و امیدوارم با نتایج خوب بتوانیم محبت هایشان را جبران کنیم .
    شهرام شاهین
    منبع: ملوان کلاب.نت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

malavan انتصاب ناخدا غلامی به عنوان مدیرعامل ملوان نیروی دریایی

اختصاصی- ناخدا حسین غلامی سرپرست سابق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی طی حکمی به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه ملوان نیروی دریایی انتصاب شد.

ناخدا حسین غلامی که سال گذشته به عنوان سرپرست تیم فوتبال ملوان فعالیت می کرد روز گذشته از سوی دریادار دوم حسین آزاد فرمانده منطقه چهارم دریایی با حفظ سمت به عنوان مدیر عامل باشگاه ملوان نیروی دریایی بندر انزلی انتخاب شد.
    لازم به ذکر است باشگاه ملوان نیروی دریایی بندرانزلی اداره کننده قبلی تیم فوتبال ملوان بوده که پس از ورود منطقه آزاد انزلی این مسئولیت بر عهده این سازمان قرار گرفت، در حال حاضر این باشگاه به جز رشته فوتبال مانند گذشته در بعضی رشته ها ورزشی مانند قایقرانی، بسکتبال و… به فعالیت خود ادامه می دهد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

malavan طوفانی سپید به یاد جام حذفی

داوران:
    سعید مظفری زاده، رسول فروغی-محسن فریمانی و محمد ملکی
    ناظر:
    غلامرضا بهروان
    نتیجه آخرین دیدار در انزلی:
    لیگ برتر ، ملوان ۰ – ۱ استقلال
    جام حذفی، ملوان ۲ – ۱ استقلال
    محرومان:
    فرهاد مجیدی (استقلال)
    مصدومان:
    -
    رتبه فعلی:
    ۱۶ – در صورت کسب هر سه امتیاز ملوان تا رده ششم می تواند صعود کند و در صورت عدم کسب امتیاز احتمال سقوط تا رده هفدهم تهدیدش می کند.
    آخرین دیدار:
    نفت تهران ۳ – ۱ ملوان
    استقلال ۱ – ۰ سایپا
    ترکیب احتمالی:
    سید علی حسنی صفت ، سعید سالارزاده، علی جراح کار، علی رمضانی، بابک پورغلامی، محمد همرنگ، محسن مسلمان، سعید یوسف زاده ، پویا نزهتی، سید جلال رافخایی، مهدی دغاغله.
    مصاحبه:
    سعید سالارزاده در مورد این بازی به تماشا گفت : بازی سختی است ؛ چون این تیم در حال حاضر شرایط خیلی خوبی دارد و یکی از بهترین استقلال های تاریخ این باشگاه محسوب می شود . اما آنها می دانند که مقابل ملوان در انزلی مشکل دارند و این موضوع هم هیچ ربطی به جایگاه ملوان در جدول ندارد . استقلال بد موقعی به پست ملوان خورده ، چون ما در این برهه ی زمانی احتیاج مبرم به کسب سه امتیاز داریم . مدافع ملوان در مورد مصدومیتش افزود : نظر پزشک قبل از بازی نفت تهران این بود که پارگی عضله ی پایم کاملا ترمیم نشده . با این شرایط احتمال تشدید و ادامه ی مصدومیتم در بازی با استقلال وجود دارد ،اما می خواهم در این شرایط به تیم محبوبم کمک کنم و به همین خاطر با قاطعیت می گویم مقابل استقلال بازی می کنم .
    پویا نزهتی نیز در رابطه با این بازی گفت : ما در آستانه بازی با استقلال هم قسم شدیم تا تیم را از این وضعیت خارج کنیم.تابه حال ۴بار مقابل این تیم بازی کردم که فقط یک بار گل زدم ولی یک پنالتی گرفتم و یک پاس گل هم دادم. امیدوارم در این بازی هم گلزنی کنم.»
    نیم نگاه:
    ملوانان که در فصل قبل با عملکردی تماشایی خصوصا در جام حذفی توانستند بعد از ۲۰ سال دوباره به فینال جام حذفی صعود کنند در ابتدای فصل ۴ بازیکن اصلی خود را از دست دادند اما کسی فکر نمی کرد که ملوان پس از گذشت ۸ هفته از مسابقات لیگ برتر با تنها یک برد در رده ۱۶ جدول قرار بگیرد. عمده نگرانی این روزهای هواداران قوی سپید به جز عدم نتیجه گیری بازی نا آشنایی است که بازیکنان ملوان می بینند که کاملا با تیم سال گذشته تفاوت دارد. فردا ملوان به مصاف استقلال تهرانی می رفت که این فصل بی شک پر ستاره ترین و شانس اول قهرمانی مسابقات لیگ برتر محسوب می شود و آمار امتیازات و رده این تیم در جدول از همین موضوع حکایت دارد. نزدیک به ۴ ماه قبل ملوان در انزلی به مصاف همین استقلالی رفت که آن موقع هم تیمی پر از بازیکنان نامی بود و توانست با اجرای یک بازی دیدنی و شکست آبی های پایتخت راهی فینال شود،آن روزها هیچ تیمی درون زمین فوتبال! یارای مقابل با قو های اوج گرفته شمال را نداشت ولی اکنون با آن قوی سرحال فاصله گرفته است. آیا رفتن چند بازیکن کلیدی باید اینچنین تیم را دچار سقوط کند؟ مطمئنا این دلیلی نیست که هواداران فوتبال فهم ملوان بتوانند آن را قبول کنند، به هر حال ملوان در حال حاضر شرایط مناسبی قرار ندارد و همچنین در چند هفته ی آینده بازی های بسیار مهمی پیش رو است و همانقدر که کسب موفقیت در این دیدارها می تواند ثبات و آرامش را به تیم بازگرداند عدم موفقیت روزهای سختی را برای ملوانان به همراه خواهد داشت . برای نتیجه گیری در این دیدار ها علاوه بر مسائل فنی حمایت هوادران همانند جو فوق العاده ای که در زمان مسابقات جام حذفی بین تیم و هواداران بوجود آمده بود نیز بسیار کمک کننده خواهد بود، اتفاقات درون زمین که در دستان ما نیست پس بیایم در این هفته های پیش رو به امید بازگشت به روزهای خوش چند ماه گذشته با حمایت همه جانبه یمان وظیفه ی که بر دوشمان است به بهترین نحو انجام دهیم.
    آفساید:
    - یکی از نکات خوب ملوان در فصل قبل تعداد محدود مصدومان بود که متاسفانه در این ۸ هفته ی اول فصل ۹۰-۹۱ به انداره کل فصل قبل مصدومی داشتیم، خوشبختانه بازگشت اکثر مصدومان به شرایط بازی در مسابقه فردا خبری خوب برای هواداران نگران ملوان می باشد.
    - رویارویی سعید سالارزاده مدافع جنگنده ملوانان و میلاد میداوودی که هر دو به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته اند نیز از نکاته جالب این دیدار خواهد بود، میداوودی سال گذشته روی برخوردی که با سالارزاده داشت دچار مصدومیتی طولانی شد.
    - حضور علی حسنی صفت در قفس توری ملوانان نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد، حسنی صفته در دو بازی گذشته عملکرد ضعیفی داشت و به همین دلیل در شرایط روحی مناسبی قرار ندارد و ممکن در بازی فردا جای خود را به پورمحمد جعفر بدهد.
    - کلیپ پیش نمایش دیدار ملوان – استقلال را می توانید از اینجا دانلود کنید.

http://news.malavanclub.net/

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

ملوان تهدید شد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم ملوان را تهدید کرد در صورت تکرار فحاشی تماشاگران این تیم ؛ کسر امتیاز و یا محرومیت از حضور تماشاگر در انتظار ملوان خواهد بود.

براساس گزارش داور و نماینده فدراسیون در دیدار تیم های ملوان و استقلال ؛تماشاگران منتسب به تیم ملوان بندرانزلی به دفعات نسبت به تیم استقلال وبازیکنان و کادر داوری فحاشی کردند.
    بر این اساس کمیته انضباطی تیم ملوان انزلی را به پرداخت مبلغ ده میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.
    کمیته انضباطی تاکید کرده است ؛ در صورت تکرار این تخلف ؛ جریمه کسر امتیاز و یا انجام مسابقه بدون حضور تماشاگر در انتظار ملوان خواهد بود.
    ** براساس گزارش ناظر داوری مسابقه شاهین بوشهر و داماش گیلان مبنی برتوهین تماشاگران منتسب به تیم شاهین بوشهر به داور این مسابقه ؛ کمیته انضباطی این باشگاه را به تذکر کتبی و پرداخت مبلغ چهارمیلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.
    همچنین جهانگیر عسگری بازیکن تیم داماش گیلان که بعد از به ثمر رساندن گل خود باعث تحریک تماشاگران تیم شاهین شد به پرداخت مبلغ یک میلیون تومان جریمه نقدی و توبیخ کتبی در پرونده محکوم شد.
    ** بر اساس گزارش نماینده داوری مسابقه تیم های پرسپولیس و صبای قم ؛ در این بازی هر دو تیم در نیمه دوم با دو دقیقه تاخیر وارد زمین شدند.به این دلیل کمیته انضباطی هر دو باشگاه را به پرداخت مبلغ هشتصد هزار تومان جریمه نقدی محکوم کرد.
    ** جلسه رسیدگی به پرونده دعوی مطالبه وجه اسداله میکائیلی بازیکن تیم نفت تهران روز سه شنبه 26 مهرماه برگزار می شود و نماینده آن باشگاه باید در کمیته انضباطی حاضر باشد.
    ** کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلفات دیدار تیم های پرسپولیس و ملوان انزلی که در هفته اول لیگ برتر برگزار شده بود اصلاح کرد.
    براساس رای قبلی تیم ملوان بندر انزلی مبلغ سی میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده بود که مبلغ سه میلیون تومان صحیح است.
    ** جلسه رسیدگی به دعوی مطالبه وجه محمد احمدی پور بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز به همراه مهران عالی پور وکیل و نماینده باشگاه روز سه شنبه 26 مهرماه برگزار می شود.
    www.iribnews.ir

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

8. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

امیدوارم برابر شهرداری بازی خوبی انجام دهیم/پورغلامی: حدادی فر باید در ملوان بازی کند، مسئولان به قول‌شان عمل کنند

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: قاسم حدادی فر حق ملوان است و از مسئولان انتظار دارم به وعد‌ه‌ای که دادند عمل کنند.

فرهاد پورغلامی در مورد دیدار فردا برابر شهرداری تبریز عنوان کرد: بعد از پیروزی در بازی بزرگ برابر استقلال بازیکنان شارژ روحی شدند. فاصله‌ یک امتیازی دو تیم بازی را بسیار حساس کرده است. امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی در تبریز ارایه بدهیم.
    وی در مورد وضعیت بازیکنان ملوان گفت: علی حسنی صفت و مهران جعفری مصدوم هستند. جعفری از هافبک‌های خوب ما بود که بعد از مصدومیت‌ طولانی مدت بازگشت ولی دوباره مصدوم شد و سه چهار هفته‌ای این بازیکن را در اختیار نداریم.
    سرمربی ملوان در مورد مشکلات مالی این باشگاه تصریح کرد: در حال حاضر همان 15 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده است. بهمنی رئیس محترم هیئت مدیره باشگاه ملوان در تلاش است پول بازیکنان را پرداخت کند. ایشان با وجود مشغله‌های فراوانی که دارند به دنبال حل مشکلات مالی باشگاه ملوان است.
    پورغلامی در مورد حضور قاسم حدادی‌فر در تراکتورسازی اظهار داشت: امیر آزاد فرمانده منطقه 4 نیروی دریایی انزلی به ما گفت حدادی فر به ملوان می‌آید و باران چشمه نیز این قول را به باشگاه ملوان داده بود که بازیکنی مثل حدادی‌فر به خاطر سربازی به ملوان بیاید. تراکتورسازی به اندازه کافی بازیکن سرباز گرفته است. حدادی فر باید در ملوان بازی کند و حق این تیم است. ما از نظر مالی هم بسیار پایین‌تر از تراکتورسازی هستیم.
    وی افزود: اگر حدادی فر به تراکتورسازی برود عدالت رعایت نشده و از مسئولانی مانند باران چشمه دلخور می‌شوم که با وجود اینکه به ما قول داده بود این بازیکن به ملوان بیاید، به تراکتورسازی برود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

10. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    کارلو انجلوتی
    بازیکن محبوب
    IBRAHIMOVIC
    اسم واقعی شما
    rahim

ItaliaMilanPersepolis

تشکر ها
    997
    تشکر شده 2,290 در 522 پست

دوندگي بازيكنان صبا مهمترين مزيت اين تيم است

بازيکن تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: دوندگي بازيکنان جوان تيم صبا بسيار بالا است و اين امر مهم ترين مزيت اين تيم به شمار مي رود.

'' اسماعيل فرهادي '' پنج شنبه شب در کنفرانس خبري پيش از بازي تيم هاي صباي قم و ذوب آهن اصفهان درگفت و گو با خبرنگاران افزود: صباي قم تيمي جوان است و در اين فصل با تکيه بر بازيکنان خوب خود نتايج مناسبي را کسب کرده است.
    وي ابرازداشت :بازيکنان صبا به خوبي بازيکنان حريف را تحت فشار قرار مي دهند و اين کار را براي ما سخت خواهد کرد.
    وي اظهارداشت: صبا مي خواهد همچنان در بالاي جدول باقي بماند و به همين دليل در ديدار روز جمعه شاهد بازي جذابي خواهيم بود.
    فرهادي افزود: در اين بازي به دنبال سه امتياز هستيم و به خوبي صبا را آناليز کرده ايم.
    ديدار تيم هاي صباي قم و ذوب آهن اصفهان از چارچوب هفته دهم ليگ برتر فوتبال از ساعت 17 در استاديوم يادگار امام قم برگزار خواهد شد.varzesh3

12. کاربر روبرو از پست مفید Great Milan تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

برتري شهرداري تبريز برابر‌ ملوان

تيم فوتبال شهرداري تبريز با دو گل ملوان انزلي را شکست داد.

دیدار تیم های شهرداری تبریز و ملوان انزلی از ساعت 16 در ورزشگاه یادگار امام تبریز در حضور 2 هزار تماشاگر آغاز شد و با برتری 2 بر صفر میزبان خاتمه یافت.

نیمه اول این مسابقه با گل دقیقه 14 زینال خیری یک بر صفر به سود شهرداری تبریز به پایان رسید. در نیمه دوم و در دقیقه 90+5 مهرداد قنبری گل دوم شهرداری تبریز را به ثمر رساند.

قضاوت این مسابقه بر عهده سید مهدی سیدعلی بود. وی به امید نظامی پور و محمد همرنگ از ملوان کارت زرد نشان داد. همرنگ به دلیل کارت زرد دوم دقیقه 74 از بازی اخراج شد. همچنین در دقیقه 90+4 یسیچ سرمربی شهرداری تبریز به دلیل اعتراض به داور از روی نیمکت اخراج شد.

varzesh3

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

14. کاربر روبرو از پست مفید ManUtd تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

پورغلامي:بردبرابراستقلال تاثيري درشکست نداشت

سرمربي تيم فوتبال ملوان پس از شکست برابر شهرداري تبريز گفت: پيروزي بر استقلال تأثيري در نتيجه بازي امروز نداشت.

فرهاد پورغلامی پس از شکست 2 بر صفر مقابل شهرداری تبریز گفت: در حالی که شهرداری تبریز بازی را خوب آغاز کرد ما شروع خوبی نداشتیم. موقعیت‌های آنها طوری نبود که به گل برسند و ما ناباورانه گل زودهنگامی خوردیم. بعد از این گل تمرکز خود را از دست دادیم و ضرر کردیم و نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم.

وی افزود: نیمه دوم شهرداری تبریز بازی را خوب آغاز کرد اما در ادامه کنترل مسابقه را در اختیار داشتیم و می‌توانستیم با وجود اینکه 10 نفره شدیم بازی را مساوی کنیم اما گل دوم که دیرهنگام هم بود شکست ما را رقم زد.

پورغلامی در پاسخ به این سؤال که فکر نمی‌کند بازیکنانش به دلیل پیروزی مقابل استقلال مغرور شده بودند، گفت:‌ فکر نمی‌کنم چنین باشد و پیروزی بر استقلال تأثیری در نتیجه بازی امروز نداشت. دو تیم بازی کندی را انجام دادند ولی شهرداری تبریز صاحب توپ بیشتری بود.

وی درباره اخراج محمد همرنگ تصریح کرد: در مورد کارت زرد اولی که او گرفت اعتراض دارم، اما در مورد کارت زرد دومش معتقدم بازیکن ما نباید به داور اعتراض می‌کرد.

پورغلامی در مورد جو ورزشگاه یادگار امام تبریز گفت:‌ جوّ ورزشگاه تبریز نسبت به گذشته بهتر شده است. من می‌دانم که تبریزی‌ها مردم باصفایی هستند، بعضی‌ها جوّ تماشاگران را به هم ریخته بودند اما امروز نسبت به قبل بهتر شده‌ بودند.

varzesh3
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

16. کاربر روبرو از پست مفید ManUtd تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

malavan

مربي ملوان: به دنبال سه امتيازهستيم

مربي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي گفت : با حمايت تماشاگران و تلاش بازيکنان به دنبال برد تراکتورسازي و کسب سه امتياز اين ديدار حساس و پرهيجان هستيم.

سید محمد حبیبی عصر پنج شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم های ملوان و تراکتورسازی افزود :به علت عدم حضور سرمربی ملوان که از بیماری شدید چشمی رنج می برد، از همه خبرنگاران حاضر در این نشست خبری عذر خواهی می کنم.

وی با اشاره به این که هواداران دو تیم شاهد و ناظربازی زیبایی خواهند بود،ادامه داد: تراکتورسازی درانزلی به دنبال ارائه یک بازی هجومی است و این حالت قطعاً به ما در خلق موقعیت های بیشتر روی دروازه این تیم کمک خواهد کرد .

وی در مورد بازیکنان محروم و مصدوم ملوان، یادآورشد : محسن مسلمان را به دلیل محرومیت و علی جراح کار، محمد حیدری و رامین خسروی را نیز به دلیل آسیب دیدگی ،در اختیار نخواهیم داشت .

مربی تیم فوتبال ملوان در رابطه با کیفیت زمین ورزشگاه تختی انزلی اظهار داشت: وضعیت زمین ورزشگاه انزلی نسبت به گذشته بهتر شده اما هنوز با شرایط مطلوب فاصله دارد .

وی با بیان این که سید علی حسنی صفت در دیدار با تراکتورسازی دروازه بان اول ملوان خواهد بود، تصریح کرد: حسنی صفت درشرایط خوبی به سر می برد و در دریافت گل های سه بازی اخیر ملوان مقصر نبوده است.

حبیبی در پایان ضمن تشکر از هواداران ملوان که با وجود نتایج نامطلوب این تیم، ازخود صبوری نشان دادند ، گفت : درصدد هستیم با کمک هواداران پرشور خود، تراکتورسازی را در انزلی شکست و موقعیت مان را در جدول رده بندی ارتقا دهیم.

تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و تراکتور سازی تبریز، ساعت 15 روز جمعه هفته جاری به داوری یدالله جهانبازی و کمک های محمدرضا ابوالفضلی و حسین سنجری در ورزشگاه تختی بندرانزلی به دیدار یکدیگر خواهند رفت .

هم اکنون در پایان هفته شانزدهم لیگ برتر تیم های تراکتور سازی با 28 امتیاز دررتبه سوم و ملوان با 14 امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)