Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برنده رفت و برگشت ؟

رأی دهندگان
48. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بارسلونا

30 62.50%
  • رئال مادرید

18 37.50%
صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 67
    مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

Jadide تبادل نظر و حواشی بازی رئال مادرید-بارسلونا(یک چهام نهایی حذفی اسپانیا 12/2011)

به نام خدا

Copa Del Rey 2011-12

تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون دو بازی رفت و برگشت جام حذفی باشگاهای اسپانیا

رئال مادرید -بارسلونا

چهارشنبه 25 دی 1390

ورزشگاه سنتیاگو برنابئو

بارسلونا - رئال مادرید

چهارشنبه 2 بهمن 1390

ورزشگاه نیوکمپ

بارسلونا ---------- 25 قهرمانی - 10 نائب قهرمانی

اتلتیک بیلبائو ---- 23 قهرمانی - 11 نائب قهرمانی
    رئال مادرید ------- 18 قهرمانی - 19 نائب قهرمانی
    اتلتیکو مادرید ----- 9 قهرمانی -- 9 نائب قهرمانی

والنسیا ----------- 7 قهرمانی -- 9 نائب قهرمانی

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri
    ویرایش توسط AL1reZA : 01-17-2012 در ساعت 14:14

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

یکی از دوستان من دیشب مادرید بود و بازی رو از نزدیک دید البته رئالی بود

رئال دیشب نه حمله میکرد نه دفاع میکرد فقط بازی بارسا رو خراب میکرد ..... الکسیس سانچس فوق العاده بود خیلی خوب بازی میکرد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

3. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

بازم رو هوا.
    75 درصد گل های که رئال مادرید تو این فصل خورده در ضربات هوایی و سر زنی بوده نمونش بازی های اخیر با مایورکا (یک گل) و مالاگا(دوگل). خسته شدیم بخدا.اینقدر افتضاح؟
    حنیف عمران زاده بود نمیذاشت پویول ضربه سر بزنه! په په هم فقط داشت پویول رو نگاه میکرد.
    اشتباه مورینیو این بود که درزمستان گفت بازیکن نمیخوام.بایست یک مدافع سر زن مثل ویدیچ یا تیاگو سیلوا یا کیه لینی یا هرکی دیگه که تو نبردهای هوایی کم نیاره رو استخدام مییکردیم.گواردیولا دید تیمش رو زمین تو نیمه اول نمیتونه گل بزنه بازی رو در نیمه دوم برد رو هوا رئال هم که رو هوا ضعف داشت عصبی بازی میکرد.مثل اینکه یک نفر استخون لای زخمتون بذاره و بره رواعصابتون.بعد از گل مساوی بارسلونا بازی همیشگی خودشو پی گرفت و آبیدال از بد شانس ما دومین گل دوران بازیگریش رو زد.تا یک مدافع سر زن جور نکنیم همین آش است و کاسه.
    داوری بازی عالی بود و درکمال عدالت . گل بارسلونا دوم سالم هم بود.
    دم داوران این بازی گرم که آراش خودشونو حفظ کردن و عالی قضاوت کردن.دستشون درد نکنه.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

ویرایش توسط مورینیو... : 01-19-2012 در ساعت 11:16

5. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

یک مورینیو با مختصات شخصیتی فرگوسن می تواند حریف ارتش گوآردیولا شود ....
    یک مدت پیش که با بچه های رئالی صحبت می کردم صحبت از بیمه نبودن تیم رئال مادرید می کردیم. تیمی که با هزینه های سرسام اور بسته میشه اما همیشه دخالت نظرهای بعضآ شخصی و غیرفنی باعث میشه که جام هایی که می گیرند به اندازه پولی که خرج کرده اند نباشه و همواره در مقابل تیم های بزرگ کم بیارن !
    مورینیو یک مربی فوق العاده و باهوش و با دید فنی بالاست اما باید قبول کنه که تعصب بیش از حد به فرد می تونه به تیم ضربه بزنه
    در بین 11 بازیکن اصلی تیم رئال مادرید بازیکنانی مثل په په , کریستیانو رونالدو و ریکاردو کاروالیو از کشور پرتغال و هموطن مورینیو محسوب می شن ! به نظر شما فوتبال پرتغال در حدی است که در تیمی که ادعای کهکشانی بودن داره 3 بازیکن در جمع ستاره های اصلی داشته باشه؟
    نکات مثبت بازیکنی مثل په په چیه که در هر بازی مهم داره انواع و اقسام کارت ها و حرکات بچه گانه رو انجام می ده.
    مروری بر سابقه این بازیکن در بازیهای مهم داشته باشید.
    از اخراج در الکلاسیکو تا شوت زدن مهاجم حریف در محوطه جریمه بدون توپ و لگد کردن دست لیونل مسی و تمارض و ....
    البته در مورد کاروالیو می توان تا حدودی کوتاه اومد و حداقل این رو میشه مطرح کرد که ریکاردو از لحاظ شخصیتی به مراتب بالاتر از هموطن خودش یعنی په په هست ولی به نظر من وجود این گونه بازیکنان که بیشتر از روی تعصب انتخاب شدن و نه از روی کار فنی باعث شده که رئال قادر به بردن تیم های درجه 2 باشه و همواره در مقابل تیم های بزرگ کم بیاره !
    نگاهی به حضور 26 ساله فرگوسن در تیم منچستر بیاندازید که هیچ وقت تمایلات شخصی رو قاطی مباحث فنی نکرد و همواره بازیکنی در زمین بود و پیراهن منچستر رو می پوشید که شایستگی داشته باشه .و این تا جایی پیش رفت که پارک جی سون کره ای در لیست اصلی بازی می کرد ولی خیلی از بازیکنانی که به پسر فرگوسن معروف بودن روی نیمکت می نشستند !
    به نظر من رئالی ها باید قبول کنند که مشکل در تیم خودشون و در بازیکنانی هست که در این تیم بازی می کنند
    فوتبالیست های تاثیر گذار و با شخصیتی مثل کاکا و .. که از لحاظ فنی هم مناسب هستند جایی در تیم مورینیو نداشتند اما یکی از بی شخصیت ترین بازیکنان پرتغال پاشنه آشیل رئال مادرید در الکلاسیکو ها شده !
    ارتش گوآردیولا در مقابل کهکشان رئال مادرید با جادوی اخلاق محوری و نگاه فنی در این چند ساله برتر بوده و بیان مسائل مختلف از سوی رئالی ها بیشتر شبیه بهانه ای بچه گانه به نظر می رسه
    موفق باشید ..........
    WelCome To Derby

7. 8 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

نقل قول نوشته اصلی توسط derby نمایش پست ها
    یک مورینیو با مختصات شخصیتی فرگوسن می تواند حریف ارتش گوآردیولا شود ....
    یک مدت پیش که با بچه های رئالی صحبت می کردم صحبت از بیمه نبودن تیم رئال مادرید می کردیم. تیمی که با هزینه های سرسام اور بسته میشه اما همیشه دخالت نظرهای بعضآ شخصی و غیرفنی باعث میشه که جام هایی که می گیرند به اندازه پولی که خرج کرده اند نباشه و همواره در مقابل تیم های بزرگ کم بیارن !
    مورینیو یک مربی فوق العاده و باهوش و با دید فنی بالاست اما باید قبول کنه که تعصب بیش از حد به فرد می تونه به تیم ضربه بزنه
    در بین 11 بازیکن اصلی تیم رئال مادرید بازیکنانی مثل په په , کریستیانو رونالدو و ریکاردو کاروالیو از کشور پرتغال و هموطن مورینیو محسوب می شن ! به نظر شما فوتبال پرتغال در حدی است که در تیمی که ادعای کهکشانی بودن داره 3 بازیکن در جمع ستاره های اصلی داشته باشه؟
    نکات مثبت بازیکنی مثل په په چیه که در هر بازی مهم داره انواع و اقسام کارت ها و حرکات بچه گانه رو انجام می ده.
    مروری بر سابقه این بازیکن در بازیهای مهم داشته باشید.
    از اخراج در الکلاسیکو تا شوت زدن مهاجم حریف در محوطه جریمه بدون توپ و لگد کردن دست لیونل مسی و تمارض و ....
    البته در مورد کاروالیو می توان تا حدودی کوتاه اومد و حداقل این رو میشه مطرح کرد که ریکاردو از لحاظ شخصیتی به مراتب بالاتر از هموطن خودش یعنی په په هست ولی به نظر من وجود این گونه بازیکنان که بیشتر از روی تعصب انتخاب شدن و نه از روی کار فنی باعث شده که رئال قادر به بردن تیم های درجه 2 باشه و همواره در مقابل تیم های بزرگ کم بیاره !
    نگاهی به حضور 26 ساله فرگوسن در تیم منچستر بیاندازید که هیچ وقت تمایلات شخصی رو قاطی مباحث فنی نکرد و همواره بازیکنی در زمین بود و پیراهن منچستر رو می پوشید که شایستگی داشته باشه .و این تا جایی پیش رفت که پارک جی سون کره ای در لیست اصلی بازی می کرد ولی خیلی از بازیکنانی که به پسر فرگوسن معروف بودن روی نیمکت می نشستند !
    به نظر من رئالی ها باید قبول کنند که مشکل در تیم خودشون و در بازیکنانی هست که در این تیم بازی می کنند
    فوتبالیست های تاثیر گذار و با شخصیتی مثل کاکا و .. که از لحاظ فنی هم مناسب هستند جایی در تیم مورینیو نداشتند اما یکی از بی شخصیت ترین بازیکنان پرتغال پاشنه آشیل رئال مادرید در الکلاسیکو ها شده !
    ارتش گوآردیولا در مقابل کهکشان رئال مادرید با جادوی اخلاق محوری و نگاه فنی در این چند ساله برتر بوده و بیان مسائل مختلف از سوی رئالی ها بیشتر شبیه بهانه ای بچه گانه به نظر می رسه
    موفق باشید ..........
    خوب من با تمام احترام کاملا مخالفم
    دلیل حضور کریس رونالدو درترکیب اصلی:
    این بازیکن امسال دومین بازیکن برتر سال شد و پارسال هم آقای گل اروپا و امسال هم دراروپا بیشتر از همه گل زده پس نذاشتن چنین بازیکنی درترکیب اصلی احمقانست.
    دلیل حضور کاروالیو درترکیب اصلی:
    بحران درخط دفاعی. مدافعین وسط رئال کیا اند؟ آلبیول؟ این بازیکن پنالتی بده نمیرسه حالا بیاد تو ال کلاسیکو بازی کنه؟ واران19 ساله رو بیاریم تا با خامیش بدبختمون کنه.میمونند په په و کاروالیو و راموس. خوب به دلیل مصدومیت خدیرا از په په درهافبک اتفاده کردیم از راموس که هم پیستونه و هم دفاع وسط درمرکز کاروالیو هم تنها گزینه ی ممکن برای زوج راموس درقلب دفاع بود.
    دلیل حضور په په:
    تحلیل شخصیت:
    نقش بازی کردن په په وقتی شروع شد که بوسکتس با تمارضش درمقابل په په باعث شد په په دردقایق ابتدایی یک کارت زرد بی مورد رو از داور بگیره برا همین فقط قصد تلافی داشت. درمورد لگد کردن دست مسی هم باید بگم که این شیطنت ها در برخی بازی ها از نظر روانی لازمه .مگه تو همین بازی دنیل آلوس گردن کایخون رو تا حد شکستن فشار نداد؟پس چرا این صحنه ها رو کسی نمیبینه؟
    تحلیل بازیش:
    خدایی مسی و ژاوی و اینیستا دیشب درحد خودشون بودند؟ انصافا نبودند.ژاوی که اصلا درجریان بازی موثر نبود پاس گلی هم که داد از روی ضربه ی ایستگاهی کرنر بود.مسی هم که تقریبا مهار شده بود اگه پاسش به آبیدال منجر به پاس گل شد اشتباه راموس در یارگیری بود نه اشتباه په په. اینیستا هم که غیراز دو صحنه چیزی ازش مشخص نبود.فابرگاس هم که بیشتر اشت توپ گیری میکرد تا بازی سازی.این ها همه دلایلی بر بازی موثر په په و لاسانا دیا را و آلونسو درخط هافبک بود که کار بزرگی رو انجام دادن.مهار مسی و ژاوی و اینیستا و فابرگاس کار هر بازیکنی نیست.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

ویرایش توسط مورینیو... : 01-19-2012 در ساعت 11:58

9. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    خوب من با تمام احترام کاملا مخالفم
    دلیل حضور کریس رونالدو درترکیب اصلی:
    این بازیکن امسال دومین بازیکن برتر سال شد و پارسال هم آقای گل اروپا و امسال هم دراروپا بیشتر از همه گل زده پس نذاشتن چنین بازیکنی درترکیب اصلی احمقانست.
    دلیل حضور کاروالیو درترکیب اصلی:
    بحران درخط دفاعی. مدافعین وسط رئال کیا اند؟ آلبیول؟ این بازیکن پنالتی بده نمیرسه حالا بیاد تو ال کلاسیکو بازی کنه. واران19 ساله رو بیاریم تا با خامیش بدبختمون کنه.میمونند په په و کاروالیو و راموس. خوب به دلیل مصدومیت خدیرا از په په درهافبک اتفاده کردیم از راموس که هم پیستونه و هم دفاع وسط درمرکز کاروالیو هم تنها گزینه ی ممکن برای زوج راموس درقلب دفاع بود.
    دلیل حضور په په:
    تحلیل شخصیت:
    نقش بازی کردن په په وقتی شروع شد که بوسکتس با تمترضش درمقابل په په باعث شد په په دردقایق ابتدایی یک کارت زرد بی مورد رو از داور بگیره برا همین فقط قصد تلافی داشت. درمورد لگد کردن دست مسی هم بید بگم که این شیطنت ها در برخی بازی ها از نظر روانی لازمه .مگه تو همین بازی دنیل آلوس گردن کایخون رو تا حد شکست فشار نداد؟پس چرا این صحنه ها رو کسی نمیبینه؟
    تحلیل بازیش:
    خدایی مسی و ژاوی و اینیستا دیشب درحد خودشون بودند؟ انصافا نبودند.ژای که اصلا درجریان بازی موثر نبود پاس گلی هم که داد از روی ضربه ی ایستگاهی کرنز بود.مسی هم که تقریبا مهار شده بود اه پاسش به آبیدال منجر به پاس گل شد اشتباه راموس در یارگیری بود نه اشتباه په په. اینیستا ه که غیراز د صحنه چیزی ازش شخص نبود.فابرگاس هم که بیشتر اشت توپ گیری میکرد تا بازی سازی.این ها همه دلایلی بر بازی موثر په په و لاسانا دیا را و آلونسو درخط هافبک بود که کار بزرگی رو انجام دادن.مهار مسی و ژاوی و اینیستا و فابرگاس کار هر بازیکنی نیست.

دوست عزیز اگه منظور از این مطالبی که نوشتی پاسخ به نظر شخصی من بوده باید عرض کنم که من مشکلی با بازی کردن این بازیکنان ندارم
    شما دلیل بازی کردن این دو مدافع رو می نویسی ولی صحبت من جذب این نوع بازیکنان و عدم جذب مدافعینی بهتر از اینها هست
    حرف من اینه که تیمی که داره چند میلیارد دلار پول به ستاره های نجومی اش می ده و به قول شما بهترین گلزن منچستر رو از این تیم می اره و برای ورود ستاره ای مثل کاکا و کریس رونالدو جشن های چندین هزار نفری می گیره باید به فکر مدافعینی در همین سطح باشه
    شما وقتی مصاحبه مورینیو در نیم فصل رو می خونید و می گن که نیازی به بازیکن در یک سوم دفاعی ندارم و این درحالی است که در لیگ اسپانیا فقط بارسلونا تیمی در حد رئال مادرید هست که اون هم در 2 سال اخیر تا تونسته بهش باخته این چی رو نشون می ده؟
    تعصب داشتن چیز بدی نیست ولی نباید تعصب تا جایی پیش بره که ما براییک اشتباه نادرست هم به دنبال دلیل فنی باشیم

شما این 3 جریان رو بگذار کنار هم دیگه

جریان 1_ مورینیو و باشگاه رئال مادرید اعلام می کنن که به علت بازی در جام حذفی نمی تونیم 24 ساعت قبل در مراسم گالا شرکت کنیم ! هواداران رئال مادرید می گن که دید فنی مورینیو باعث این کار شده اما همه ما می دونیم که اشخاصی هستند که به جای تلاش کردن برای بهتر شدن از حریف سعی در کوبیدن و کوچک کردن کارهای حریفان دارند ! به هر حال ایشون گفتن که ما به علل فنی توی این جشن شرکت نکردیم !

جریان 2_ مورینیو بارها اعلام کرده که مسوت اوزیل از لیونل مسی بهتره و فوتبالیستی کامل تر از اون محسوب می شه ! این مقایسه مورینیو من رو یاد حرف فتح الله زاده انداخت که گفت جاسم کرار از علی کریمی بهتره ! ( هر چند که فتح الله زاده بعدآ اذعان کرد که اشتباه کرده ) . شما یک نگاهی به جایگاه مسوت اوزیل ( که به نظر من هم یک بازیکن کامل ولی نه کامل تر از مسی هست ) در بازی های بزرگ از جمله الکلاسیکو ها بیاندازید تا ببینید که این گونه حرفها چقدر جایگاه فنی داره !

جریان 3 _ مورینیو در تعطیلات زمستانی بارها مقابل سئوال خبرنگاران مبنی بر خوب بودن عملکرد خط دفاعی در بازیهای بزرگ جبهه گرفت و این سئوال ها رو غیر کارشناسی دونست و از این طرف خود شما دارید دلیل و برهان می آرید که بازیکنی بهتر از په په و کاروالیو توی رئال مادرید نبوده !!!! بله ... اگه من هم الان این تیم رو داشتم این بازیکنان رو فیکس قرار می دادم ولی وقتی فکر می کنم که چرا در موقع نقل و انتقالات مدافعی جذب نمی شه برای من قابل هضم نیست قبلآ هم توی تاپیک های دیگه گفتم که شرط جام گرفتن این تیم رئال مادرید با وجود بازیکنانی مثل په په و مارسلو و .... اینه که یا اینکه توی اون جام به تیم های بزرگ زیاد برخورد نکنه و روی نبوغ فردی و این جور چیزا یکی 2 بازی رو ببره و یا اینکه اون جام پر از حریفان ساده مثل اسپورتینگ گیخون و این جور تیم ها باشه. به نظر من این تیم رئال مادرید پتانسیل قهرمانی لالیگا رو داره چرا که با په په و مارسلو بهتر از این نمیشه کار کرد و جام هایی بزرگ با تیم های بزرگ اختصاص به تیم هایی با بازیکنانی بزرگتر از لحاظ شخصیتی و فنی نیاز داره ...... لباس بازیکنانی مثل فرناندو هیرو یا روبرتو کارلوس و ... برای بازیکنانی مثل په په و مارسلو خیلی گشاده.

نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    تحلیل شخصیت:
    نقش بازی کردن په په وقتی شروع شد که بوسکتس با تمترضش درمقابل په په باعث شد په په دردقایق ابتدایی یک کارت زرد بی مورد رو از داور بگیره برا همین فقط قصد تلافی داشت. درمورد لگد کردن دست مسی هم بید بگم که این شیطنت ها در برخی بازی ها از نظر روانی لازمه .مگه تو همین بازی دنیل آلوس گردن کایخون رو تا حد شکست فشار نداد؟پس چرا این صحنه ها رو کسی نمیبینه؟.

من تا جایی که یادم می اد په په در همه الکلاسیکوها و بازیهای بزرگ همین بوده و احتمالآ همیشه قصد تلافی کردن داره
    همین په په توی همین بازی چندین بار تمارض کرد ( از جمله مقابل سسک فابرگاس ) ولی فابرگاس در مقام تلافی بر نیومد !
    در مورد این هم که می گین که این گونه شیطنت ها لازمه من خیلی موافق نیستم و فکر می کنم که کسانی که این جوری درباره فوتبال فکر می کنند به جای زمین چمن توی رینگ باید مبارزه کنند ...
    موفق باشید .....
    WelCome To Derby

11. 7 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

بازی درگیرانه بود دوباره بعضی بازیکن ها به جای فوتبال بازی کردن به حاشیه روی اورده بودند

وقتی که رونالدو گل اول رو زد گزارشگر گفت رونالدو شب خوبی رو پیش رو میزاره ولی اون تحت تاثیر جو قرار گرفت ودیگه بازی خوب چند دقیقه اول رو انجام نداد

یکی از برتری های مسی این که هر چقدر خوب بازی کنه بهتر میشه و کاری به حاشیه نداره

تو تیم رئال دیشب فقط کاسیاس با تمام وجود بازی میکرد بقیه در فکر جلب توجه و انتقام و بازی احساسی شدند

که این تو تیم بارسلونا بعد از خوردن 1 گل نبود و کار خودشون رو انجام دادن و بازی رو بازدن 2 گل بردن

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

13. 7 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

نقل قول نوشته اصلی توسط derby نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه منظور از این مطالبی که نوشتی پاسخ به نظر شخصی من بوده باید عرض کنم که من مشکلی با بازی کردن این بازیکنان ندارم
    شما دلیل بازی کردن این دو مدافع رو می نویسی ولی صحبت من جذب این نوع بازیکنان و عدم جذب مدافعینی بهتر از اینها هست
    حرف من اینه که تیمی که داره چند میلیارد دلار پول به ستاره های نجومی اش می ده و به قول شما بهترین گلزن منچستر رو از این تیم می اره و برای ورود ستاره ای مثل کاکا و کریس رونالدو جشن های چندین هزار نفری می گیره باید به فکر مدافعینی در همین سطح باشه
    شما وقتی مصاحبه مورینیو در نیم فصل رو می خونید و می گن که نیازی به بازیکن در یک سوم دفاعی ندارم و این درحالی است که در لیگ اسپانیا فقط بارسلونا تیمی در حد رئال مادرید هست که اون هم در 2 سال اخیر تا تونسته بهش باخته این چی رو نشون می ده؟
    تعصب داشتن چیز بدی نیست ولی نباید تعصب تا جایی پیش بره که ما براییک اشتباه نادرست هم به دنبال دلیل فنی باشیم

شما این 3 جریان رو بگذار کنار هم دیگه

جریان 1_ مورینیو و باشگاه رئال مادرید اعلام می کنن که به علت بازی در جام حذفی نمی تونیم 24 ساعت قبل در مراسم گالا شرکت کنیم ! هواداران رئال مادرید می گن که دید فنی مورینیو باعث این کار شده اما همه ما می دونیم که اشخاصی هستند که به جای تلاش کردن برای بهتر شدن از حریف سعی در کوبیدن و کوچک کردن کارهای حریفان دارند ! به هر حال ایشون گفتن که ما به علل فنی توی این جشن شرکت نکردیم !

جریان 2_ مورینیو بارها اعلام کرده که مسوت اوزیل از لیونل مسی بهتره و فوتبالیستی کامل تر از اون محسوب می شه ! این مقایسه مورینیو من رو یاد حرف فتح الله زاده انداخت که گفت جاسم کرار از علی کریمی بهتره ! ( هر چند که فتح الله زاده بعدآ اذعان کرد که اشتباه کرده ) . شما یک نگاهی به جایگاه مسوت اوزیل ( که به نظر من هم یک بازیکن کامل ولی نه کامل تر از مسی هست ) در بازی های بزرگ از جمله الکلاسیکو ها بیاندازید تا ببینید که این گونه حرفها چقدر جایگاه فنی داره !

جریان 3 _ مورینیو در تعطیلات زمستانی بارها مقابل سئوال خبرنگاران مبنی بر خوب بودن عملکرد خط دفاعی در بازیهای بزرگ جبهه گرفت و این سئوال ها رو غیر کارشناسی دونست و از این طرف خود شما دارید دلیل و برهان می آرید که بازیکنی بهتر از په په و کاروالیو توی رئال مادرید نبوده !!!! بله ... اگه من هم الان این تیم رو داشتم این بازیکنان رو فیکس قرار می دادم ولی وقتی فکر می کنم که چرا در موقع نقل و انتقالات مدافعی جذب نمی شه برای من قابل هضم نیست قبلآ هم توی تاپیک های دیگه گفتم که شرط جام گرفتن این تیم رئال مادرید با وجود بازیکنانی مثل په په و مارسلو و .... اینه که یا اینکه توی اون جام به تیم های بزرگ زیاد برخورد نکنه و روی نبوغ فردی و این جور چیزا یکی 2 بازی رو ببره و یا اینکه اون جام پر از حریفان ساده مثل اسپورتینگ گیخون و این جور تیم ها باشه. به نظر من این تیم رئال مادرید پتانسیل قهرمانی لالیگا رو داره چرا که با په په و مارسلو بهتر از این نمیشه کار کرد و جام هایی بزرگ با تیم های بزرگ اختصاص به تیم هایی با بازیکنانی بزرگتر از لحاظ شخصیتی و فنی نیاز داره ...... لباس بازیکنانی مثل فرناندو هیرو یا روبرتو کارلوس و ... برای بازیکنانی مثل په په و مارسلو خیلی گشاده.

من تا جایی که یادم می اد په په در همه الکلاسیکوها و بازیهای بزرگ همین بوده و احتمالآ همیشه قصد تلافی کردن داره
    همین په په توی همین بازی چندین بار تمارض کرد ( از جمله مقابل سسک فابرگاس ) ولی فابرگاس در مقام تلافی بر نیومد !
    در مورد این هم که می گین که این گونه شیطنت ها لازمه من خیلی موافق نیستم و فکر می کنم که کسانی که این جوری درباره فوتبال فکر می کنند به جای زمین چمن توی رینگ باید مبارزه کنند ...
    موفق باشید .....
    تحلیل جریان 1 شما
    درمورد شرکت نکردن درمراسم قبول کنید مسئله ی فنی بود خودتون دیدین که مالاگا چقر رئال رو تو دردسر انداخت.هفته ی بعد هم با بارسلونا بازی داره بازی مالاگا با بارسلونا رو ببینید متوجه منظورم میشین و به مورینیو حق میدین درضمن زیدان هم کم آدمی نیست به عنان نماینده ی باشگاه زیدان رو فرستادیم.
    تحلیل جریان 2 شما
    مورینیو خودش بعد از مراسم گالا گفته بوده مسی بهتر از رونالدوست . این حرفش یعنی پس گرفت حرفش که گفته اوزیل بهتر از مسیه.(انسان جایزالخطاست)
    تحلیل جریان 3 شما
    برخلاف اون سه مورد موافقم.رئال در زمستان بایست یک بازیکنی که پستش دفاع وسط باشه و رو هوا کم نیاره رو استخدام میکرد.بازیکنی مثل کیه لینی یا ویدیچ تیا تیاگو سیلوا.

15. 5 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    زیدان
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaRealMadridLiverpool

تشکر ها
    81
    تشکر شده 374 در 63 پست

به نظر منم رئال اصلآ دفاع خوبی نداره همیشه پرز به فکر خرید بازیکنایی بوده که خوب واسش پول بیارن و در درجه دوم به فکر پول بوده. اون سالهایی که تیم کهکشانی واقعی هم بود فقط به فکر خرید بازیکنان پول ساز مثل بکام و اینا بود و ما همیشه توی جام ها تا نیمه نهایی می رفتیم و روی سوتی مدافعین بازیها رو می باختیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

:مسئوليت شکست با من است

سرمربي رئال مادريد‌ مسئوليت کامل شکست 2-1 تيمش مقابل بارسلونا در جام حذفي اسپانيا را بر عهده گرفت.

در نخستين ال کلاسيکوي سال 2012 که در چارچوب دور رفت مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي اسپانيا در سانتياگو برنابئوي شهر مادريد برگزار شد، رئال مادريد در حالي که در نيمه اول از بارسلونا پيش افتاده بود در پايان، اين مسابقه را با نتيجه 2-1 واگذار کرد.

پس از پايان بازي، بازيکنان رئال در حالي که از سوي هوادارانشان هو مي‌شدند زمين مسابقه را ترک کردند. با اين حال، ژوزه مورينيو سرمربي اين تيم در نشست خبري پس از بازي با قبول مسئوليت کامل اين شکست گفت: هميشه متوجه اتفاقاتي که در بين جمعيت رخ مي‌دهد هستم اما هيچ وقت به سر و صداي آن‌ها گوش نمي‌کنم، نه قبل از بازي و نه بعد از بازي.

وي گفت: مسئوليت بر عهده شخص من است، مخصوصا زماني که تيمم شکست مي‌خورد. پيروزي پدرهاي زيادي دارد ولي شکست فقط يک پدر دارد. مدت‌هاست که در فوتبال بوده‌ام و به خوبي اين واقعيت را درک مي‌کنم. در قهرماني، همه با هم جشن مي‌گيرم ولي در شکست فقط من مسئول هستم.

در حدود 20 دقيقه مانده به پايان بازي، پپه بازيکن رئال مادريد در حالي که مسي روي زمين افتاده بود، سعي داشت دست او را لگد کند که اين موضوع اگرچه از چشم داور دور ماند ولي در تصاوير تلويزيوني به وضوح ديده مي‌شد. مورينيو در واکنش به اين مسئله اعلام کرد که اگر پپه مقصر باشد، قطعا تنبيه خواهد شد. وي گفت: متوجه نشدم که پپه چه کاري انجام داد. بايد تصاوير تلويزيوني را ببينم. پپه در اين بازي کمک زيادي به تيم کرد ولي متوجه آن حرکت او نشدم. به هر حال، اگر اين کار را عمدا انجام داده باشد قطعا تنبيه خواهد شد. (خود مورینیو هم قبول داره کارای په په اصلآ خوب نیست و در حد رئال نیست )

عملکرد رونالدو در اين بازي نيز با انتقادهايي مواجه شد. برخي اين بازيکن پرتغالي را متهم کردند که پس از به ثمر رساندن گل اول دچار افت شد و نتوانست درخشش خود را تکرار کند. با اين حال، سرمربي رئال مادريد اين اتهام را رد کرد و به دفاع از بازيکن تيمش پرداخت. وي گفت: به اعتقاد من رونالدو بهترين بازيکن تيم ما بود.

مورينيو در پايان اعلام کرد که هنوز کار براي تيمش به پايان نرسيده و يک بازي ديگر در نوکمپ باقي مانده است. با وجود اين، وي پذيرفت که ديدار برگشت مقابل بارسلونا، ديدار دشواري خواهد بود. سرمربي رئال گفت: رقابت هنوز به پايان نرسيده ولي اگر نخواهيم بگوييم که خيلي سخت است، بايد بپذيريم که سخت است.

ديدار برگشت دو تيم هفته آينده در نوکمپ برگزار مي‌شود. دو تيم پيش از آن بازي، در لاليگا نيز مسابقه خواهند داد. رئال مادريد به مصاف اتلتيک بيلبائو مي‌رود و بارسا در مقابل مالاگا قرار خواهد گرفت.

17. 3 کاربر از پست مفید santiago_bernabeo تشکر کرده اند .

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    0
    تشکر شده 4 در 1 پست

سلام دوستان. اول برد بارسا رو تبریک میگم. دوم رونادو مثل همیشه افتضاح بود اون گلیم که زد اشتباه دروازبان بارسا بود. در مورد این حرکات ناشایست بازیکنان رئال هم بگم. چون نمیتونم بازیکنان بارسا رو مهار کنن رو به بازی خشن و بعضی مواقع بی شرمانه میارن البته به نظر من مورینو هم در این کار دخیله اگه واقعا خوشونتو نمیخواد چرا در هر تیمی که میره بازیکنانش خشن میشن مخصوصا در مقابل بارسا. فکر میکنم این تاکتیک مربیگری مورینوست در مقابل بارسا.میخاد با این کار آنهارو عصبی کنه و نظاره کارشونو بکنن.وببره به حاشیه بازیرو.البته زهی خیال باطل.به قول معرف شتر در خواب بیند پنبه دانه.

19. 4 کاربر از پست مفید jeimz تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    یوآخیم لو
    بازیکن محبوب
    فلیپ لام.سرجیو راموس.مسعوت اوزیل.غلام رضا رضایی
    اسم واقعی شما
    alma

GermanyRealMadridBayern

تشکر ها
    299
    تشکر شده 603 در 161 پست

دیگه حالا اینقدر خوشحال نشید بازی برگشت نشونتون میدیم که رئال چه تیم بزرگی

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع