Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: عملکرد ایتالیا در جام جهانی چگونه بود؟

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • از گروه بالا نمیاد

2 6.25%
  • یک هشتم حذف میشه

2 6.25%
  • یک چهارم حذف میشه

10 31.25%
  • چهارم میشه

2 6.25%
  • سوم میشه

4 12.50%
  • دوم میشه

0 0%
  • قهرمان میشه

12 37.50%
صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 57
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja اخبار و بررسی ایتالیا در جام جهانی 2010 (در نظرسنجی هم شرکت کنید)

ایتالیا در جام جهانی 2006 تیم خوش آهنگی رو به گردونه رقابتها فرستاد.و قهرمان جهان شد

به نظر شما ایتالیا در جام جهانی که در پیش رو داریم چه عملکردی رو به جا خواهد گذاشت؟

در این تاپیک به خبرهای ایتالیا در جام جهانی 2010 و بررسی بازیهای ایتالیا در این مسابقات می پردازیم. ضمنآ لطفآ در نظر سنجی این تاپیک که درباره پیش بینی شما از رتبه ایتالیا در جام جهانی 2010 است شرکت کنید.

به امید تکرار روزهای خوش 2006

مشخصات كشور ايتاليا

وسعت:301 هزار و 323 كيلومتر مربع
    جمعيت: 58888000 نفر
    (آمارگيري مربوط به سال 2005)
    همسايگان: اتريش، فرانسه، سن مارينو، اسلووني و سوئيس
    زبان: ايتاليايي
    پايتخت: رم

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 12 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

جام نوزدهم با اتزوری ( 1 )
    20 خرداد 1389
    قهرمان جهان صبح چهارشنبه با ده دقیقه تاخیر وارد فرودگاه تامبوی شهر ژوهانسبورگ شد. دوربین های تلویزیونی و رسانه های خبری اطراف لاجوردی پوشان صف کشیده بودند تا استقبال پرشوری را از قهرمان دوره گذشته جام جهانی شاهد باشیم. این استقبال به مانند بدرقه هم وطنانشان در فرودگاه مالپنسای شهر میلانو بود که از انان می خواستند تا یک بار دیگر جام زرین قهرمانی را برای شان هدیه بیاورند.

چهار سال پیش این گروه با قدرت و نمایش زیبا توانست کشورشان را به عنوان قهرمانی برساند و حالا نوبت تکرار ان، در کشوری دیگر فرا رسیده و شاگردان همان مربی مو نقره ای با کمی تغییر باید افتخار دیگری را تکرار نمایند. اما مدیران و مربیان لاجوردی پوشان ایتالیا نیز به خوبی می دانند تکرار این قهرمانی به سادگی و راحتی امکان پذیر نیست و انان برای کسب مجدد جام به تلاش و توان بیشتری نیاز دارند.

تیم گذشته و قدیمی نیستم
    شاید همه ایتالیا را یک تیم قدیمی با مهره های گذشته بدانند که چهار سال پیش توانست جام قهرمانی را بالا سر ببرد اما مارچلو لیپی که چهار سال پیش در کنار شاگردان قدیمی که تعدادی شان در افریقای جنوبی نیز حضور دارند جشن باشکوه و فراموش نشدنی ای را به پا کرد نظری مخالف دارد.

" ما تیم گذشته و قدیمی جام نیستیم، ما تنها در رویا و خاطرات سال 2006 ماندیم اما هرگز ان تیم قدیمی با همان 23 بازیکن کهنه کار قبل نیستیم، تغییرات موثری داشتیم، تعدادی از مهره های قدیمی حاضر در جام جهانی گذشته در ترکیب تیم حضور دارند اما هرگز این مسئله تضمینی برای تکرار قهرمانی نیست. "

من بارها ایده و نظر خود را بیان کردم، یک گروه هماهنگ را انتخاب می کنم و در این تیم مهره های قدیمی و جدید خواهم داشت. زمانی که بار دیگر به این تیم بازگشتم از پیمودن نیمی از راه قهرمانی مطلع بودم. می خواهیم مرحله به مرحله پیش رویم و تا پایان جام در افریقا باشیم.

سرمربی اتزوری تاکید کرد همه در کنار یکدیگر خواسته ای ویژه داریم و خوشحالیم که بار دیگر با تمام قدرت به مسابقات جهانی قدم گذاشتیم. با این وجود جام جهانی را به یاد ندارم که ایتالیا بخت نخست قهرمانی باشد اما لاجوردی پوشان به یک باره قدرت برتر مسابقات می شوند.

از لیپی در خصوص مصدومین سوال کردند، خوشبختانه تنها پیرلو را در تمرینات نخست نخواهیم داشت. اما وی به بازی سوم ما خواهد رسید. رقابت های سخت و فشرده پیگیری می شود و ما باید از همان ابتدا امتیازات را جمع اوری کنیم و فرصتی را از دست ندهیم.

وی تاکید کرد تیمش یک تیم هماهنگ و قدرتمند است و در این تیم مدافعینی مستحکم حضور دارند که به خوبی در حمله و دفاع تیم شرکت می کنند.

4. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

جام نوزدهم با اتزوری ( 2 )
    20 خرداد 1389
    نخستین تمرین اتزوری در افریقای جنوبی نیز با شور و هیجان زیادی برگزار شد. این هیجان برای برخی مهره های جوان از جمله کلودیو مارکیزیو بسیار بیشتر بود. کلیه مهره های ایتالیا در این جلسه تمرینی حضور داشتند و تنها غایب اندره ا پیرلو بود که گروه مربیان امیدوارند وی به بازی سوم ایتالیا برسد.

هافبک ایتالیایی – ارژانتینی که از ناحیه زانوی پای چپ مصدوم شده بود نیز توانست در تمرینات شرکت کند و امادگی حضور در نخستین دیدار ایتالیا که برابر پاراگوئه برگزار خواهد شد را نیز کسب کرد.

لیپی دو سیستم تیمش را بررسی کرد و به نظر می رسد کامورانزی یکی از بازیکنان موثر و تاثیر گذار وی در این جام محسوب می شود.

اما جورجو کیه لینی که با اسیب دیدگی جزیی دست و پنجه نرم کرد نیز توانست امادگی خود را نشان دهد تا هیجان حضور در جام جهانی را حس کند. مارکیزیو که با تلفظ اشتباه سرود ملی کشورش توجهات را در کنار توانایی بالایش جلب کرده نیز چهره شاخص تمرین بود.

او با انگیزه، قدرت و انرژی زیادی تمرین کرد و کلیه مهره های اتزوری برای موفقیت او امیدوارند زیرا هیجانی که در چهره این جوان 23 ساله دیده میشود گروه را تحت تاثیر قرار داده و همه منتظر شگفتی و درخشش او با شروع مسابقات هستند.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

ستاره باتجربه تیم ملی ایتالیا در صحبتهایی اعلام کرده که پس از پایان رقابتهای جام جهانی دیگر پیراهن آتزوری را بر تن نخواهد کرد.

جنارو گتوزو، ستاره خط میانی تیم ملی ایتالیا در صحبتهایی اعلام کرده که پس از پایان رقابتهای جام جهانی دیگر برای تیم ملی کشورش به میدان نخواهد رفت.
    گتوزو که در آفریقای جنوبی، سومین حضور در رقابتهای جام جهانی را تجربه می کند، در صحبتهایی اعلام کرده که با فوتبال در عرصه ملی خداحافظی خواهد کرد.

او در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« پس از جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی دیگر برای تیم ملی ایتالیا بازی نخواهم کرد. من 33 ساله هستم و از نظر خودم فکر می کنم که بهتر است فضا را برای سایر بازیکنانی که انرژی بیشتری دارند، خالی کنم. ولی رویای من این است که روزگاری مربی تیم ملی ایتالیا در رقابتهای جام جهانی باشم.»
    اولین دیدار تیم ملی ایتالیا در رقابتهای جام جهانی روز دوشنبه مقابل پاراگوئه برگزار خواهد شد.

خداحافظ اسطوره من

7. کاربر روبرو از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

جام نوزدهم با اتزوری ( 3 )
    21 خرداد 1389
    ایتالیا تک ستاره ای مشهور را در ترکیب خود نمی بیند اما شاید همین مسئله یکی از نکات مثبت قهرمان گذشته جام جهانی باشد. فابیو کاناوارو که سابقه فتح جام را در چهار سال پیش دارد نیز چنین عقیده ای دارد.

ما ستاره ای مانند کریس رونالدو، مسی و یا رونی را در ترکیب نداریم، شاید هرگز نتوانیم مانند برزیلی ها بازی کنیم و حتی مانند اسپانیا و یا پرتغال اما همه این تیم ها هرگز نمی توانند مانند ما دفاع کنند.

بهترین حمله، دفاع کردن است و این مسئله تنها به فوتبال ایتالیا و روش فوتبال این کشور نیست، دفاع و داشتن دفاعی مستحکم و غیر قابل نفوذ نکته ای مهم برای رسیدن به پیروزی است و حالا کاپیتان اتزوری با تاکید به این مسئله خاطر نشان می کند که لاجوردی پوشان کشورش نسبت به سایر تیم ها نکته ای ارزنده و پر اهمیت داراست و توان تکرار افتخارات گذشته را دارد.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

جام نوزدهم با اتزوری ( 4 )
    22 خرداد 1389
    در اخرین ازمون اتزوری پیش از شروع رسمی شان در رقابت های افریقای جنوبی با نمایش مقتدرانه و هماهنگ قهرمان جهان روبرو شدیم. شاگردان سن لیپی با شش گل توانستند پیروز از میدان خارج شوند و با روحیه ای بالا خود را اماده دیدار نخست خود نمایند.

در این دیدار دوستانه، ایتالیا با سیستم 1- 3 – 2- 4 و با ترکیب بوفون، کاناوارو – زامبروتا – کیه لینی – کریشیتو – مونتولیو – په په – مارکیزیو – یاکوئنتا – جیلاردینو به میدان رفتند و در نهایت با شش گل پیروز از میدان خارج شدند.

در این دیدار سیمونه په په مهره تازه خریداری شده بانوی پیر درخشش فوق العاده ای داشت و تواست دوگل به ثمر برساند. پاتزینی نیز دو گل زد و یاکوئنتا و دی ناتاله نیز هر یک با یک گل توانستند در این شش گل سهیم باشند.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

جام نوزدهم با اتزوری ( 5 )
    23 خرداد 1389
    برای اخرین مرتبه پیراهن اتزوری را بر تن خواهد کرد تا پس از اتمام جام جهانی افریقای جنوبی از تیم ملی کشورش خداحافظی خواهد کرد تا به بازی باشگاهی ادامه دهد. گاتوزو هافبک روسونری در گفتگویی از بازنشستگی گفت.

من 33 سال سن دارم و در پست مهمی بازی می کنم، برای اینده مناسب دیدم که فوتبال ملی را ترک کنم، زیرا در این پست انرژی بیشتری نیاز است و یک جوانشین مناسب و مقتدر می تواند اینده را از ان خود کند.

اما مصدومین ایتالیا و شرایط این گروه، پیرلو که پیش از این احتمال حضور نیافتنش در رقابت ها وجود داشت، شرایط بهتری کسب کرده و گروه مربیان امیدوارند او را در دیدار سوم در اختیار داشته باشند.

ایتالیایی ها که از مراسم ابتدایی و افتتاحیه جام جهانی رضایت داشتند در خصوص کشور افریقای جنوبی می گویند فضای عجیبی ست، یک کشور با فرهنگ و زبان مختلف، مطمئنا این کشور شایسته این مشکلات نیستند، انها بی اندازه خوشحال و هیجان زده هستند درست مانند که ما در این کشور حاضر شدیم.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

جام نوزدهم با اتزوري ( 6 )
    24 خرداد 1389
    نخستین دیدار قهرمان جام گذشته از راه رسید و حالا همه منتظر هنرنمایی شاگردان مربی ارزشمند و موفق این گروه است که برای دیدار امشب برنامه های خاصی در سر دارد. نخستین بازی و نخستین سه امتیاز مهم در مرحله گروهی که می تواند راه صعود را هموار نماید.

لیپی برای این دیدار مشکل زیادی ندارد، تنها یک غایب در میانه میدان که مطمئنا جانشینان انتخابی می توانند برنامه های مربی را در میدان به نمایش بگذارند تا غیبت پیرلو احساس نشود.

با این حال خبرهای خوشی از شرایط پیرلو به گوش می رسد، همه چیز خوب پیش می رود و پروفسور کاستلاچی نیز شرایط بازیکنان اتزوری و پیرلو را بسیار خوب توصیف و تاکید کرد منتظر درخشش لاجوردی های اروپاست.

در این میان شانس بوکتی و پاتزینی برای حضور در ترکیب بیش از سایرین است و انتظار می رود کریشیتو، ماجو و یا بونوچی در کنار کاناوارو و کیه لینی خط دفاع اتزوری را تشکیل دهند.

اما در خط حمله جیلاردینو می تواند زوج پاتزینی را در کنار خود داشته باشد و با توجه به سیستم جلسه پایانی ایتالیایی ها پیش بینی می شود این دو در کنار یکدیگر به میدان روند.

گفتني ست طبق پيش بيني رسانه هاي سرزمين چكمه اي ليپي سيستم 3 - 3 - 4 را انتخاب خواهد كرد.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

جام نوزدهم با اتزوری ( 7 )
    24 خرداد 1389
    به همراه يووه فصل بسيار سختي را پشت سر گذاشت و به خوبي از شرايط هواداران اين تيم بزرگ اگاه است به همين دليل پيش از برگزاري ديدار نخست شان در جام جهاني افريقا به تيفوسي هاي كشورش و يووه قول داد تا يك ماه ديدني و زيبا را براي شان رقم زند.

جيجي بوفون كه يكي از مهره هاي موثر اتزوري خواهد بود گفت مي دانم و مطمئن ام كه اين جام، جام ما خواهد بود و ما بسيار اماده هستيم و امشب در اولين بازي خود به برتري خواهيم رسيد.

وي به مصدوميت پيرلو اشاره اي داشت و گفت اين تيم به اندازه اي بزرگ است كه با مصدوميت مهره اي برنامه هايش با مشكل روبرو نخواهد شد، ايتاليا بدون من نيز بزرگ است و مي دانم كه اندره ا خيلي زود به جمع ما مي پيوندد.

جيجي رو به تيفوسي هاي يوونتوس نيز گفت مطمئن باشيد يك ماه زيبا را براي شما با تيم ملي رقم خواهيم زد. مي خواهيم با تيم ملي براي شما هديه دهيم، ليپي به ما اعتقاد دارد و ما هرگز به برلين فكر نمي كنيم. حال و فضاي ان سال را فراموش نخواهيم كرد اما در حال حاضر بايد ديدارهاي ديگري انجام دهيم و به پيش روي در اين جام توجه داشته باشيم.

بوفون نظر و تصميم جديد هم تيمي اش در تيم ملي را تصميمي صحيح و منطقي مي داند و به گاتوزو براي خداحافظي با تيم ملي پس از جام حق مي دهد، ما به نيروي بيشتر و قدرت جواني نياز داريم و مهره هاي بسيار مقتدر و نيرومندي در تيم هاي ايتاليايي براي جانشيني ما حضور دارند.

از جيجي در خصوص اشتباه سنگربان انگليس گرين سوال كردند و او با حمايت از هم پستي خود در تيم ملي انگليس گفت مي دانيم كه در جام جهاني بهترين و شايسته ترين سربازان حضور دارند، زماني كه بازي هاي زيادي انجام مي دهيم خسته خواهيم شد اما گرين بهترين است و من مي دانم مشكلاتي كه جابولاني دارد براي سنگربان هر تيمي امكان روي دادن چنين حادثه اي مي رود.

جيجي افزود من به نمايندگي از ساير بازيكنان مي گويم ايتاليا با خواسته هاي جديد به افريقاي جنوبي امده بنابراين منتظر ايتاليايي جديدي باشيد، ما مهم افتخارات تازه را مي خواهيم و با ورود جوانان به تيم مطمئنا انگيزه انان براي ما مفيد خواهد بود.

اما كيه ليني و ياكوئنتا، دو هم تيمي بوفون كه همانند او روزهاي سختي را در فصل گذشته پشت سر گذاشتند. مي دانم كه جورجو نيز مي خواهد همراه اتزوري شگفتي ساز شود تا تيفوسي ها يووه كمي از نمايش ما خوشحال شوند. ياكوئنتا نيز به گلزني فكر مي كند تا خاطره چهار سال پيش با گل الكس و گروسو اين بار با گل وينچنزو تكرار شود.

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

جام نوزدهم با اتزوری ( 8 )
    25 خرداد 1389
    حالا نوبت ماست، این شعار هماهنگ و یکدست لاجوردی پوشان سرزمین چکمه ای پیش از اغاز دیدار نخست شان در جام نوزدهم بود اما با شروع بازی نگرانی های دوست داران ایتالیا کاملا حس شد زیرا این تیم نشان قابل توجهی از قهرمان دوره گذشته نداشت با این حال اگر همانند دیدار اول کلیه تیم ها به این بازی نیز بنگریم باید تاکید کنیم که بازی نخست ملاک نیست.

شاگردان لیپی با شروعی خوب حال و هوای جام هجدهم را نشان می دادند و برای دقایق ابتدایی توانستند میدان را در دست بگیرند و از راه دور و ارسال جناحین دروازه پاراگوئه را با خطراتی هر چند کم زهر به خطر بیاندازند اما این حملات قدرت بالایی نداشت .

دقایقی پس از حملات کم خطر اتزوری بازی یکنواخت دنبال شد و در ادامه این پاراگوئه بود که اهسته اهسته به سمت دروازه قهرمان جهان نزدیک شد تا در یک ضربه ایستگاهی ارسال شده از میانه میدان و با یک ضربه سر دروازه بوفون باز شود. با این گل، دو تیم به رختکن رفتند تا 45 دقیقه نخست از ان نماینده قاره امریکا تمام شود.

نیمه دوم با یک مصدومیت ناگهانی برای یک مهره بزرگ و موثر شروع شد، جان لوییجی بوفون جای خود را به مارکتی می دهد تا مردان اتزوری برای شروع دفاع از عنوان قهرمانی 45 دقیقه سختی را پشت سر گذارند.

دقایق نخست این نیمه نیز جذاب و زیبا سپری نشد، ایتالیایی ها نسبت به نیمه نخست از هم گسیخته نشان می دادند و کمی ناهماهنگ ظاهر شدند. اما با گذشت زمان لاجوردی های ایتالیا اهسته اهسته به حملات شان افزودند تا در نهایت با اشتباه مدافع حریف توسط دروسی به گل تساوی دست یافت تا ادامه بازی اهمیت بیشتری به خود بگیرد.

په په مهره تازه خریداری شده بیانکونری یکی از مهره های نسبتا موفق اتزوری در این بازی بازی بود و بارها نقش موثری در نمایش تیم داشت. اما مونتولیوو تنها در یک صحنه درخشید و در طول 90 دقیقه چهره شاخصی نبود.

با رسیدن به دقایق پایانی بر حملات ایتالیا افزوده شد و در حالی که می توانست به گل دوم نیز دست یابند موفق به گلزنی نشد تا دو تیم به تساوی یک بر یک دست یابند تا این گروه نیز با تساوی جام را اغاز کند.

ترکیب ایتالیا
    بوفون – کاناوارو – کیه لینی – کریشیتو – دروسی – مارکیزیو – په په – زامبروتا - مونتولیوو – یاکوئنتا – جیلاردینو

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

جام نوزدهم با اتزوری ( 9 )
    25 خرداد 1389
    ایتالیا در اولین گام در جام جهانی 2010 افریقای جنوبی در مقابل پاراگوئه تن به تساوی یک بر یک داد تا گام اول خود را متزلزل بردارد و در انتظار دیدارهای بعدی خود براي تكرار قهرماني باشد.

صحبت های پایانی دیدار

مارچلو لیپی:
    از نتیجه بازی بسیار متاسف و ناراحت هستیم. بدون شکل مستحق برد بودیم و این دیدار مصافی نبود که بدون امتیاز از زمین بازی خارج شویم. انها در اولین تلاش خود برای رسیدن به دروازه ما به گل رسیدند و در ضربات ایستگاهی این اتفاق در فوتبال مسئله عجيب و غير قابل انكار نيست. واکنش ما در قبال گل انها خوب بود ولی برای بردن چنین دیدارهایی باید خط حمله ی قوی تری در اختیار داشته باشیم. انها تصمیم گرفته بودند از گل خود دفاع کنند و در جریان بازی هیچ خطری بر روی دروازه ما ایجاد نکردند.

د روسی:
    بابت گلي كه ایتالیا دريافت كرد متاسف هستم چون من مقصر بودم زیرا ان بازیکن یار من بود و از دست من فرار کرد و ساير بازيكنان نيز نتوانستند مانع وی شوند. من مسوليت گل را به عهده می گیریم و سعی خواهم كرد مانع تكرار ان شوم. مارکیزیو تجربه ی بازی در این پست را ندارد و زمان زیادی تمرین نکرده ولی همانند سال 2006 همه با هم پیشرفت خواهیم کرد و رشد می کنیم.

کریشیتو:
    در ابتدای دیدار پاهای من از استرس می لرزید اما چون در کنار خود بازیکنان با تجربه ای می دیدم ارام تر شدم. به دستور لیپی قرار نبود هر دو بازیکن کناری با هم جلو بروند و چون زامبروتا مدام به جلو می رفت من زیاد جلو پيش روي نكردم.

مارکتی:
    جیجی هنگام گرم کردن قبل از بازی دچار مشکل شده بود و ذهنم اماده ی پذیرش این مسئله بود. بین دو نیمه که بوفون نتوانست ادامه دهد با من حرف زد و نکاتی را گوشزد کرد و به من اطمینان داد.

بوفون:
    ابتدا فکر کردم پارگی ماهیچه پیدا کردم ام و همه چیز برای من تمام شده ولی خوشبختانه فقط کشیدگی عصب بود و فکر می کنم ظرف دو روز اینده بهبود خواهم يافت.

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)