Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 137
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bia Inja سياه و سفيدهاي يوونتوس (( اخبار , حواشي , گزارش بازيها)) Juventus Fans

به نام خدا

با سلام به هواداران پر افتخارترين تيم كالچو يعني يوونتوس .

اين تاپيك هم براي هواداران يوونتوس ايتاليا در نظر گرفتيم.توي اين قسمت به بررسي حوادث , اخبار , گزارش بازيها و ديگر مسائل حاشيه اي بيانكونري مي پردازيم.هواداران مشكي و سفيد هاي تورين در اين قسمت از تيم خودشون مي تونن صحبت كنند و آناليز و مسائلي كه دوست دارند رو مي تونن اينجا قرار بدن.از ارسال پست هاي بي محتوا خودداري كنيد تا مجبور به حذف كردن مطالبتون نشيم تا سطح كيفي تاپيك هم بالا بره. من هم به عنوان مسئول ليگ ايتاليا سعي مي كنم حواشي و مسائل هفتگي يوونتوس رو اينجا قرار بدم.

به اميد موفقيت شما

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 8 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

توافق سران یوونتوس و بنیتس

سایت گل- روزنامه ایندپندنت،در گزارشی به این نکته اشاره کرد که وکلای باشگاه یوونتوس درانگلستان به سر می برند و مذاکراتی را در مورد جدایی بنیتس، بادرنظر داشتن قرارداد کنونی او با آنفیلد آغاز کرده اند.
    این گزارشها حاکی از آن است که ژان کلود بلان، رئیس بینکونری تمایل زیادی دارد تا توافقات نهایی با بنیتس به عمل بیاید و به نظر می رسد که این اتفاق رخ داده است:« همیشه چیز با رافا بنیتس هماهنگ شده و او در میز کار شخصی اش، برگه ای که شامل جزئیات قراردادش با یوونتوس و طول مدت این قرارداد را در اختیار دارد.»
    مسئولان بینکونری اخیر چیرو فررا را به دلیل نتایج ضعیفی که یووه در دیدارهای اخیر می گرفت،از سمت مربی گری یووه برکنارکردند و زاکه رونی را به عنوان جانشین این مربی جوان معرفی نمودند.البته طبق توافقات انجام گرفته زاک تا پایان رقابتهای فصل جاری، مربی یووه خواهد بود واین روزها صحبت از حضور رافا بنیتس در رختکن تیم شهر تورین در تابستان آینده به گوش می رسد.
    این در حالی است که بنیتس در ماه مارس گذشته، قرارداد جدیدی را با سران آنفیلد به امضا رساند که طی آن می بایست تا سال 2014 درخدمت تیم قرمزپوش باشد.پس از نتایج ضعیف لیورپول در هفته های اخیر و حذف از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، جام حذفی و جام اتحادیه،آینده این مربی اسپانیایی دررختکن آنفیلد نیز زیر سوال رفته است.
    در هفته های اخیر صحبتهای متعددی از احتمال انتقال بنیتس به یووه به گوش رسید و این مربی اسپانیایی نیز در صحبتهایی اعلام کرده که از شنیدن چنین صحبتهایی خوشحال است و در عین حال براین نکته تاکید کرده که در حال حاضر تمرکزش را برتیم لیورپول قرارداده تا هدف و خواسته اصلی سران آنفیلد که حضور این تیم در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپاست را فراهم آورد.

خداحافظ اسطوره من

4. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

سایت گل- آلبرتو زاکه رونی به این نتیجه رسیده که اگر بخواهد جایگاه یووه در جدول رقابتها را بهبود بخشیده و بار دیگر برای فتح اسکودتو وارد گود شود، می بایست تلاش سختی را آغاز نماید.
    بینکونری دیشب در دیدار مقابل لاتزیو در حالی به تساوی 1-1 رضایت داد که به گفته مربی جدیدشان، موقعیتهای بیشتری برای گلزنی داشت.
    زاکه رونی در پایان این دیدار که یک امتیاز برای بینکونری به همراه داشت، گفت:« ما نسبت به حریفمان بهتر بازی کدیم و به دنبال کسب نتیجه پیروزی بودیم ولی برخی مسائل در تیمم احساس نمی شد و نمی توانستیم برخی نکات را در زمین مسابقه پیاده کنیم. در نیم ساعت اول بازی، تیم ما کمتر از جناحین استفاده می کرد و برایمان بسیار سخت بود که خود را به دروازه حریف برسانیم و البته تدریجا تلاشهایمان را بیشتر کردیم.»
    مربی جدید یووه با عملکرد شاگردان کنونی اش گفت:« ما مهره های فوق العاده ای را در رختکن خود داریم ولی می بایست در خط میانی خود را تقویت کنیم.چرا که حدود 90 پیروزی ها با کنترل میانه میدان حاصل می شود و هر تیمی که بتواند میانه میدان را کنترل کند،به پیروزی می رسد.من به تیممان ایمان دارم و این حس را نسبت به هر تیمی که مربی گری اش را برعهده داشتم، در دل داشتم و امیدوارم که همان موفقیتها در رختکن یووه نیز تکرار شود.من تا ماه ژوئن مربی یوونتوس خواهم بود و پس از آن اگر مربی بهتری در مقایسه با من به رختکن تیم بیاید که بهتر خواهدبود.»

خداحافظ اسطوره من

6. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

دل پیرو،از ناامیدیهای یووه می گوید

سایت گل- الساندرو دل پیرو در صحبتهایی اعلام کرده که بازیکنان یوونتوس همچنان تلاش می کنند تا تساوی ناامید کننده 1-1 مقابل لاتزیو را به دست فراموشی بسپارند.
    یوونتوس در 4 دیدار اخیر خود در رقابتهای سری آ، به پیروزی دست نیافته و اکنون با 4 امتیاز فاصله نسبت به تیم رده چهارمی ناپولی قرار گرفته ولی ستاره های بینکونری به فکر آن هستند تا با قرارگرفتن در جمع 4 تیم برتر رقابتهای سری آ، مجوز حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند.
    الکس دل پیرو در وب سایت شخصی اش در این باره نوشته:«همه بازیکنان یووه از اینکه نتوانستیم در دیدار مقابل لاتزیو به پیروزی برسیم و دو امتیاز را از دست دادیم، بسیار ناراحت و ناامید هستند. من این نتیجه را "از دست دادن پیروزی" می دانم و فکر می کنم که تیم ما شایستگی این را داشت که سه امتیاز این دیدار را کسب کند.ما به خوبی کنترل بازی را در دست داشتیم و موقعیتهای بیشتری را در مقایسه با لاتزیو خلق کردیم.»
    دل پیرو ادامه داد:« ناامیدی و ناراحتی ماهمچنان ادامه دارد و از این بابت به شدت ناراحتیم ولی باید نهایت تلاشمان را به کار بگیریم و با خوش بینی به پیشرفت و بهبود تیممان فکر کنیم تا بتوانیم بار دیگر روحیه پیروزی طلبانه مان را باز یابیم.»
    یووه در دیدار بعدی خود می بایست به مصاف یکی از قعرنشینهای جدول رقابتهای سری آ، یعنی لیورنو برود. لیورنو نیز در دیدار قبلی خود موفق به کسب یک امتیاز ارزشمند در دیدار مقابل میلان شده بود. دل پیرو در پایان صحبتهایش در این رابطه گفت:« کسب نتیجه مطلوب مقابل لیورنو کار آسانی نیست، چرا که آنها در دیدار قبلی شان موفق شدند تا در سن سیرو یک امتیاز از میلان بگیرند. ولی ما باید خوش بین و مثبت اندیش باشیم. نباید ناامید شویم و باید نهایت تلاشمان را برای بازگشت به روزهای اوج به کار گیریم.»

خداحافظ اسطوره من

8. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Bia Inja یوونتوس در هفته گذشته

یوونتوس 1
    - 1 لاتزیو

این اولین بازی زاکه رونی در نیمکت یوونتوس بود. این بازی که با تیم نچندان راحتی بود به تساوی یک یک منجر شد.
    یووه در بد بحرانی گیر کرده است. و ممکن است سال بعد اصلا به رقابتهای لیگ قهرمانان راه پیدا نکند.

یوونتوس 1-1 لاتزیو هفته 22 سری آ ایتالیا
    المپیک تورین شنبه 10 بهمن سال 1388

ترکیب یوونتوس: بوفون- گریگرا- کاناوارو- کیلینی- سالی همیدزیچ- سیسوکو- ملو- دلپیرو- مارچیسیو- دیه گو- آمائوری- پالوچی

گلها:

دلپیرو یووه
    مائوری لاتزیو

یوونتوس کماکان با 10 برد و 6 تساوی و 6 شکست در رده پنجم قرار دارد.

بازیهای هفته بعد:

لیوورنو - یوونتوس شنبه 17 بهمن 1388 سری آ ایتالیا

شنبه 17 بهمن توسط مهراد

خداحافظ اسطوره من

10. 4 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Bia Inja دل پیرو می تواند رئیس یووه شود

بونیپرتی در صحبتهایی از ایده مدیریت دل پیرو در دفتر باشگاه بینکونری استقبال کرده است.

سایت گل-جیامپیه رو بونیپرتی در صحبتهایی اعلام کرده که الکس دل پیرو می تواند مدیر لایق و توانایی برای یوونتوس باشد.
    دل پیه رو که امشب با انجام چهارصد و چهل و چهارمین دیدار خود با پیراهن بینکونری،رکوردی برابر با رکورد حضور بونیپرتی در ترکیب یووه را به اسم خود ثبت خواهد کرد، اکنون با پیشنهادات جدیدی مواجه شده است.
    بونیپرتی در گفتگو با توتوسپورت اعلام کرد:« دل پیرو، پسر طلایی یوونتوس است و تمام شرایط لازم برای برعهده گرفتن سمت مدیریتی و ریاست باشگاه را دارا می باشد. من می توانم او را درسمت رئیس آتی بینکونری تصور کنم و اگر این اتفاق بیفتد،بسیار خوشحال خواهم شد.»
    این بونیپرتی بود که در سال 1993 دل پیرو را از تیم پادووا برای تیم جوانان یووه خریداری نمود. او در پایان صحبتهایش در این باره گفت:« دقیقا آن روز را به یاد می آورم که برای تماشای بازی دل پیرو رفته بودم و دریافتم که او از جنس یک قهرمان است. من در انتخابم بسیار خوش شانس بودم و اکنون برای الکس بسیار خوشحالم.»

خداحافظ اسطوره من

12. 4 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Bia Inja دیه گو: همه باید سرزنش بشویم

ستاره برزیلی بینکونری معتقد است که او تنها مقصر بحران کنونی یوونتوس نیست

سایت گل- دیه گو ستاره برزیلی باشگاه در صحبتهایی شرایط کنونی بینکونری را مورد ارزیابی قرار داده است. یوونتوس در 5 دیدار اخیر خود نتوانسته حتی به یک پیروزی دست بیابد و در دیدار شنبه شب خود مقابل لیورنو به تساوی 1-1 دست یافت.
    دیه گو از زمانی که با قراردادی 25 میلیون یورویی در تابستان گذشته از وردربرمن به یوونتوس پیوست، نتوانست تاثیرچندانی در ترکیب بینکونری بگذارد و در هفته های اخیر عملکرد ضعیف او به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است ولی این ستاره 24 ساله معتقد است که ضعف در رختکن بینکونری همه گیر می باشد.
    این ستاره برزیلی در صحبتهایی در این رابطه گفت:« به نظر می رسد که ما قدرت گلزنی نداریم و نمی توانیم از فرصتهای ایجاد شده استفاده کنیم ولی این کاری است که می بایست آن را انجام دهیم. ما درنیمه اول بازی، نهایت تلاشمان را به کار گرفتیم ولی در نیمه دوم به مراتب بهتر کار کردیم.در هر صورت ما به پیروزی نیاز داشتیم که این طورنشد. اگر به پیروزی نرسی و هیچ چیز تغییر نکند، این مشکل خواهد بود. »
    دیه گو در پایان صحبتهایش گفت:« فکر نمی کنم که مشکل تیم من باشم و به نظر من این مشکلی کلی است. من شخصا حالم خوب است. به نظر من ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم ولی اگر به پیروزی نرسیم، همه چیز برای ما سخت تر و سخت تر می شودو می بایست به تلاشمان ادامه دهیم.همه ما می توانیم به مراتب بهتر باشیم. حتی خود من. همه ما به کیفیت واقعی مان آشنا هستیم و می بایست راهکار مناسبی در این رابطه بیابیم.»
    یوونتوس در حال حاضر در رده ششم جدول قرار دارد.

خداحافظ اسطوره من

14. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Bia Inja یوونتوس به دنبال جذب ایگواین

سران بینکونری نام ستاره آرژانتینی رئال مادرید را به لیست خریدشان اضافه کرده اند.

طبق گزارش منتشره در توتو سپورت، مسئولان یوونتوس در نظردارند تا برای خریداری گونسالو ایگواین، ستاره جوان کهکشانی ها وارد عمل شوند.
    ایگواین به رغم شامه بالای گلزنی اش و به دلیل پرستاره بودن تیم مادریدی، فرصت چندانی برای حضور در ترکیب اصلی رئال نمی یابد.او رقابت شدیدی را با کریم بنزما برای حضور در ترکیب تیمش دارد و در 15 دیداری که برای رئال به میدان رفته، به 12 گل رسیده است.
    البته سران بینکونری به خوبی می دانند که خریداری ایگواین کار آسانی نیست؛ چرا که سران تیم مادریدی حاضر نیستند تا او را به قیمتی ارزان تر از 35 میلیون یورو به فروش برسانند. البته آنها گزینه های دیگری را نیز مد نظر دارند که از آن جمله می توان به جیامپائولو پاتزینی، ستاره سمپدوریا و ادین ژکو، مهاجم وولفسبورگ اشاره کرد.
    قیمت تقریبی پاتزینی حدود 22 میلیون یورو برآورد شده ولی مسئولان یووه امیدوارند تا در صورت ناکامی در جذب ایگواین، برای جذب پاتزینی ، سباستین جووینکو را به عنوان بخشی از این معامله روانه سمپدوریا کنند تا بتوانند این مهاجم توانا را با قیمت کمتری دراختیار بگیرند.

خداحافظ اسطوره من

16. 4 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Bia Inja ملو: درخشش در یووه = جام جهانی

ستاره سابق فیورنتینا معتقد است که می بایست با ارائه نمایشی قابل قبول در ترکیب یوونتوس، راه را برای حضور در رقابتهای جام جهانی هموار کند.

سایت گل - فلیپه ملو، ستاره خط میانی یوونتوس در صحبتهایی اعلام کرده که عزمش را برای حضور در رقابتهای جام جهانی 2010 همراه با تیم ملی برزیل جزم کرده است ولی در ادامه بر این نکته تاکید کرده که به همین منظور نهایت تلاشش در ترکیب یووه را به کار می گیرد تا بتواند خواسته اش را محقق کند.
    ملو در گفتگو با گلوبوسپورته گفت:« حضور در رقابتهای جام جهانی اوج پرونده ورزشی هر بازیکنی است. بازی کردن برای تیم ملی فوق العاده است و بیشترین خواسته ای است که هر بازیکنی دارد. من حتی زمانی که خوابم هم به این موضوع فکر می کنم و قطعا زمانی که بیدارم نیز بیشتر فکر و ذکرم بر این موضوع متمرکز است. البته در طول این مدت به یوونتوس هم فکر می کنم. چرا که نهایتا این باشگاه یوونتوس است که دستمزد مرا می پردازد.»
    ملو ادامه داد:« معادله بسیار آسانی است. اگر در تیم باشگاهی ات خوش بدرخشی، می توانی به تیم ملی راه پیدا کنی. این دو با هم و در کنار هم هستند.»
    تیم ملی برزیل جام قهرمانی رقابتهای جام کنفدراسیونهای سال 2009 را به خانه برد و ملو یکی از ستاره های تیم دونگا در آن رقابتها بود.او درپایان صحبتهایش با تمجید از دونگا گفت:« دونگا همان تکه گم شده ای بود که تیم ملی برزیل به آن نیاز داشت. ما تیمی داریم که بسیار خوب بازی می کند، گلهای فراوانی را به ثمر می رساند و آثار موفقیتش را همه جا باقی می گذارد. دونگا توانسته کیفیت فراوانی را به تیم ملی برزیل بیاورد و بازیکنانی با توانایی های مختلف را دراین تیم گرد هم جمع کند.»

خداحافظ اسطوره من

18. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Bia Inja یوونتوس در هفته گذشته

یوونتوس 1
    - 1 لیوورنو

یوونتوس مانند میلان در بحران است و احتمالا اگر بخواهد همینطور ادامه دهد به لیگ قهرمانان سال بعد نخواهد رسید.
    در این هفته مقابل لیوورنویی رفت که هفته قبلش همین نتیجه را از میلان گرفته بود و امید فراوانی داشت.
    یووه در این هفته که بیاید با جنوا بازی دارد و پنجشنبه اش هم در یک بازی سخت به دیدار آژاکس در لیگ اروپا میرود.

یوونتوس 1-1 لیوورنو هفته 23 سری آ ایتالیا
    استودیو: آرماندو پیچی
    شنبه 17 بهمن سال 1388

داور: بریگی

ترکیب یوونتوس: منینگر- کاسرس- لگروتالیه- کیلینی- گروسو- جیاندوناتو- دل پیرو- زبینا- مارونه- دسیگله- جووینکو- آمائوری- پالوچی

دانلود گلها:

یوونتوس با 10 برد و 7 تساوی و 6 شکست در رده هشتم قرار دارد.

بازیهای هفته بعد:

یوونتوس - جنوا یکشنبه 25 بهمن 1388 سری آ ایتالیا

آژاکس -یوونتوس یکشنبه 25 بهمن 1388 سری آ ایتالیا

شنبه 17 بهمن توسط مهراد

خداحافظ اسطوره من

20. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566

Bia Inja دیه گو : آژاکس را می بریم

ستاره برزیلی آماده است تا در دیدار تیمش در آمستردام تاثیرگذار ظاهر شود

دیه گو به آژاکسی ها هشدار داده که منتظر دیدار آسانی نباشند. یوونتوس پنجشنبه شب در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در آمستردام به مصاف آژاکس خواهد رفت.
    بینکونری در فکر آن است تا پس از حذف از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، در رقابتهای لیگ اروپا خوش بدرخشند و امیدهای موفقیتشان در رقابتهای اروپایی را زنده نگاه دارند.
    دیه گو، ستاره برزیلی یوونتوس نیز امیدهای فراوانی دارد و مطمئن است که تیمش در دیدار شهر آمستردام نتیجه خوبی کسب خواهد کرد.
    این ستاره برزیلی در وب سایت شخصی اش در این رابطه نوشت :« ما برای کسب پیروزی به آمستردام می رویم. می خواهیم دوره منفی و فاز ضعیفمان را پشت سر گذاشته و در رقابتهای جدید خوش بدرخشیم. حضور در رقابتهای جدید، همیشه انگیزه مضاعفی به تیم می دهد. البته به خوبی می دانیم که مقابل آژاکس کار سختی را پیش رو خواهیم داشت؛ چرا که آژاکس تیم قدرتمندی است و در لیگ هلند نمایش بسیار خوبی را به اجرا می گذارد ولی ما هم باید مطمئن باشیم که با اتکا به منابع غنی مان می توانیم برای پیروزی نبرد کنیم.»

خداحافظ اسطوره من

22. 3 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)