Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام بازیکن خرید خوبی در زمستان برای اینتر ا

رأی دهندگان
18. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ابراهیم آفلای

3 16.67%
  • مارتین دمیکلیس

4 22.22%
  • ریکاردو کاکا

8 44.44%
  • دنیل اگر

3 16.67%
صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 113
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bomb آنالیز بازیها و آخرین اخبار از (( نراتزوری )) در فصل 2010/2011

به نام خدا

در این تاپیک اخبار و آنالیز بازی های تیم اینتر میلان گذاشته خواهد شد.

لطفا با همکاری خودتان ما را یاری نمایید.

با تشکر

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 4 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    خوزه
    بازیکن محبوب
    میلیتو - سزار

ItaliaInterInter

تشکر ها
    32
    تشکر شده 368 در 126 پست

InterFC.ir
    - گوران پاندف زننده گل سوم و پیروزی بخش نراتزوری در برابر بایرن مونیخ، در گفتگو با SkySport درباره گلی که به ثمر رساند، گفت: "فوتبال چیز عجیبی است. من امیدم را تا پایان بازی از دست نداده بودم. در این فصل بسیار سخت کار کردم، چون عملکرد مناسبی نداشتم. بازی سرنوشت سازی بود، و نیمه بسیار موفقی پشت سر گذاشتیم.
    "اشتباهات زیادی در این فصل مرتکب شدم. ولی همیشه آماده بودم. البته از وقتی که به اینتر آمدم، شاهد تغییر مربیان فراوانی بودم و تمرینات متفاوتی را انجام دادم. برای من تعهد به تیم، از خود تیم مهم تر است. امشب خوشحال هستم چرا که در پایان صعود کردیم".
    مهاجم مقدونیه ای اینتر در ادامه اظهار داشت: " گلی که به ثمر رساندم، مهم ترین گل زندگی ام است، حتی مهم تر از گلم در فینال باشگاه های جهان. پس از نیمه اول، هیچ کس تصور نمی کرد که به مرحله بعد صعود کنیم. ولی ما از پس این مهم بر آمدیم، چون ما اینتر هستیم. این گل را به همه خانواده ام، فرزندانم، و هوادارانی که همیشه به من ایمان داشته اند، تقدیم می کنم".

4. 6 کاربر از پست مفید 7up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    خوزه
    بازیکن محبوب
    میلیتو - سزار

ItaliaInterInter

تشکر ها
    32
    تشکر شده 368 در 126 پست

InterFC.ir
    -جولیو سزار دروازه بان نراتزوری پس از پیروزی تیمش در مصاحبه با شبکه Sky اسپورت این چنین گفت: " اکنون حالم خوب است و خوشحال هستم. البته هنوز در شوک اشتباهی هستم که مرتکب شدم. چنین اشتباه بزرگی تاکنون در هیچ بازی مهمی برایم رخ نداده بود. بعد از آن گل، تصمیم گرفتم پیاده تا میلان بروم".
    " اکنون اعتماد به نفسم را باز جسته ام، و به تمام هم تیمی ها و دوستانم تبریک می گویم. پس از گل پاندف، شروع به گریستن کردم. جولیو آدم احساساتی است. از خداوند و هم تیمی هایم سپاس گذارم. از دست دادن آن توپ، برایمان بسیار گران شد. اما اشتباهات به رشد انسان کمک می کند.

6. 5 کاربر از پست مفید 7up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    خوزه
    بازیکن محبوب
    میلیتو - سزار

ItaliaInterInter

تشکر ها
    32
    تشکر شده 368 در 126 پست

InterFC.ir
    - ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر میلان پس از پیروزی تیمش در آلیانز آرنا برابر بایرن مونیخ و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان، در گفتگو با شبکه SkySport گفت: "بازی عجیبی بود که شکل های مختلفی به خود گرفت. شروعی خوب، و در ادامه شرایطی خطرناک به وجود آمد. ولی نیمه دوم شاهد بهترشدن بازی تیم و بازگشت اعتماد به نفس بودیم"
    موراتی افزود: "با شرایط به وجود آمده در نیمه دوم، بازیکنان توانستند پیروزی را از آن خود کنند. اشتباه جولیو؟ چنین اشتباهاتی تنها یک حادثه گذرا است. دروازه بان اینتر هیچ همانندی ندارد و نمی توان او را بازخواست کرد، چرا که او بارها دروازه اینتر را از گل های صد درصد نجات داد".
    وی درباره پاندف اظهار داشت که شانس یار گوران نبود، ولی این یکی از ویژگی های بازی فوتبال است... به هر حال من بابت او بسیار خوشحال هستم، چرا که در غیر این صورت فاجعه بزرگی رقم می خورد".
    "مجموعه بازیکنان شخصیت و کاراکتر نیرومند خود، و همدلی موجود میان یکدیگر را نشان دادند. ما شاهد بودیم که همه شرایط به نحو مخالف پیش می رفت، اما آنان نشان دادند که توانایی جبران را به نحو قدرتمندی دارا هستند".
    موراتی در پاسخ به اینکه دوست دارد که اینتر با کدام تیم در مرحله بعدی روبرو شود، با خنده پاسخ داد: "مثل همیشه بارسلونا".
    وی در با ستایش از لئوناردو گفت: برخلاف سختی بازی از لحاظ روحی و روانی، لئو بسیار عالی کار کرد".
    البته موراتی اشاره کرد که آقای خاص در تماس با وی، به خاطر پیروزی نراتزوری بسیار خوشحال بوده است.

8. 5 کاربر از پست مفید 7up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    خوزه
    بازیکن محبوب
    میلیتو - سزار

ItaliaInterInter

تشکر ها
    32
    تشکر شده 368 در 126 پست

اختصاصی InterFc.ir
    استبان کامبیاسو در مصاحبه با شبکه SKY Sport Italia گفت :
    "ما احساس رضایت خوبی داریم . ما بازی مان رو تنظیم کردیم و می دانستیم که می توانیم از پس این کار بر آییم . در ابتدا بنظر می رسید که همه چیز بخوبی پیش می رود اما در ادامه دچار کمی لغزش شدیم اما همه ما با تمام وجود تلاش کردیم و موفق شدیم .
    جولیو سزار در نیمه اول خشنود نبود چون فکر می کرد که بازی امشب ما را خراب کرده است اما در ادامه او به ما روحیه داد تا به جلو حرکت کرده و پیروز شویم . ما تا انتها ، پیروزی را باور داشتیم و موفق شدیم .
    من برای پاندف خوشحال خستم .برای او و برای همه ما . این بسیار رضایت بخش است . حالا ما به جلو حرکت می کنیم . ما یک تیم عالی داریم و همچنین میلیتو نیز به جمع ما برگشته است .
    این تیم جرات بالایی دارد و می توند کارهای بزرگی انجام دهد ."

10. 6 کاربر از پست مفید 7up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    خوزه
    بازیکن محبوب
    میلیتو - سزار

ItaliaInterInter

تشکر ها
    32
    تشکر شده 368 در 126 پست

اینتر: تو بی نظیر هستی
    بازی حماسی قهرمان پنج گانه در مونیخ
    نراتزوری به یک چهارم نهایی صعود کرد.
    -کاکا خطاب به میلان: انتقال من به سین سیرو ممکن است، چون...؟
    - شوک در کاتالونیا: آبیدال به علت تومور کبد، راهی اتاق عمل خواهد شد.

- اینتر اسطوره ای
    با گل اتوئو اینتر پیش افتاد، سپس عقب افتاد، ولی با گل های اشنایدر و پاندف، ورق برگشت.
    پیوند ماتزاری با ناپولی: "هماهنگی کاملی در ناپل وجود دارد".
    - میلان و یووه به دنبال استعدادهای جوان در اروپا
    - مونتلا و دو ماه فرصت برای نیمکت رم.[/align]

-بحران در تورینو
    خشم بازیکنان از پاپادوپولو.
    رختکن تبدیل به بشکه باروت شده است.
    - غرور اینتر: دستاورد افسانه ای در مونیخ.
    - ناپولی و به خدمت گرفتن گاسپرینی.
    یووه-ماتزاری مناسب تر است.
    - شعار و تخم مرغ بر علیه سامپدوریا؛ دلو روسی، گزینه آینده سامپ.

منبع : InterFC.ir

12. 5 کاربر از پست مفید 7up تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    11
    تشکر شده 13 در 4 پست

ماشاالله فعالیت خوبی داری ؟ پس معلوم شد کجا فعالیت می کنی ...
    راستی صعود اینتر رو هم بهت تبریک می کم 7up عزیز

14. 5 کاربر از پست مفید haydar8881 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    خوزه
    بازیکن محبوب
    میلیتو - سزار

ItaliaInterInter

تشکر ها
    32
    تشکر شده 368 در 126 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط haydar8881 نمایش پست ها
    ماشاالله فعالیت خوبی داری ؟ پس معلوم شد کجا فعالیت می کنی ...
    راستی صعود اینتر رو هم بهت تبریک می کم 7up عزیز
    مرسی حیدر جان
    ما خیلی جاها فعالیت داریم
    کلاً بیش فعالیم !

16. 4 کاربر از پست مفید 7up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    خوزه
    بازیکن محبوب
    میلیتو - سزار

ItaliaInterInter

تشکر ها
    32
    تشکر شده 368 در 126 پست

InterFC.ir- هافبک میانی میلانی های اعتراف کرد که در بازی بایرن مونیخ برابر اینتر میلان، طرفدار بایرن بوده و آروزی باخت رقیب را داشته است.
    به گزارش رادیو مونتکارلو و به نقل از نسخه عربی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، جنارو گاتوزو در گفتگو با این رادیو گفت: "بگذارید به صراحت سخن بگویم...من طرفدار بایرن بودم و علیه اینتر شعار دادم. گمان کردم که پس از پیشی گرفتن بایرن، اینتر سه چهار گل دیگر دریافت خواهد کرد. ولی روشن بود که دفاع مونیخی ها حال و روز خوبی نداشت. ولی به هر حال برد اینتر ثابت کرد که لیگ فوتبال ایتالیا، آن چیزی نیست که درباره اش سخن گفته می شود".

اختصاصی InterFC.ir

18. 3 کاربر از پست مفید 7up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازبان
    مربی مورد علاقه
    خوزه
    بازیکن محبوب
    میلیتو - سزار

ItaliaInterInter

تشکر ها
    32
    تشکر شده 368 در 126 پست

- همه رنگهای ایتالیا از قرمز تا آبی.
    جشن 150 سالگی تولد ایتالیا با پلگرینی و روسی.
    - سرمقاله: ایتالیا 4- 3 استرالیا
    - لئوناردو: اشک و شادی، تولد اینتریستای جدید.
    -مو و کارلو، دو قرعه بسیار خطرناک.
    - پاتو: "مأموریتم را بدون ایبرا، به خوبی انجام خواهم داد".
    - آنیلی - ایلکان، توافق برای بازگشت به یوونتوس.

- شکستشان بده لئو!
    قرعه اینتر در برابر بزرگان اروپا: مورینهو، آنجلوتی، فرگوسن، پپ؛
    آیا اینتر رکورد جدیدی ثبت خواهد کرد: دو قهرمانی در دو سال پیاپی؟!
    - روز سرنوشت ساز برای یووه- اسپالتی
    مربی زنیت، هفته آینده در ایتالیا
    - روبن از مونیخ راضی نیست: میلان نزدیک است.
    آلبرتینی: تیم زیر 21 سال ایتالیا به دنبال بازی در سری B

-پیازون در چلسی، عملکرد ضعیف یووه!
    موفقیت آبراموویچ، بیانکونری یک استعداد را از دست می دهد.
    - سرمقاله: این گونه نیست، ماروتا.
    - پراندلی: تیم زیر 21 سال ایتالیا در سری B
    - زامپارینی: "50 میلیون یورو برای پاستوره".
    - سلطه مو بر لیگ قهرمانان.

منبع : InterFC.ir

20. 2 کاربر از پست مفید 7up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    Aguero
    اسم واقعی شما
    mohammad reza

ArgentinaRealMadridInter

تشکر ها
    325
    تشکر شده 383 در 124 پست

inter گزارش ویژه: اینتر – بایرن؛ یکی از بهترین دیدارهای تاریخ لیگ قهرمانان

اینتر با درخشش ساموئل اتوئو، بایرن مونیخ را از لیگ قهرمانان کنار زد. این بازی یکی از جذاب‌ترین دیدارهای تاریخ لیگ قهرمانان شد.

اگر پیروزی هیجان‌انگیز اینتر مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان را دیشب تماشا نکرده‌اید، اگر بازی دوباره پخش می‌شود حتما آن را نگاه کنید. امروزه این حرف که «فوتبال برنده واقعی بازی بود» کلیشه‌ای قدیمی شده، اما این بازی تا جایی که می‌توانست واقعا توجیه‌کننده این حرف بود. اینتر پس از آن که در اکثر دقایق دیدار تیم حذف‌شده بود، توانست برای دومین سال پیاپی به مرحله یک‌چهارم نهایی برسد. آنها روی شانه‌های ساموئل اتوئو دستشان را به مرحله یک‌چهارم نهایی رساندند و اتوئو هنگامی که اینتر به شدت به او نیاز داشت درخشید.
    گل اول مهاجم کامرونی عالی بود. او با فراری فوق‌العاده، پاس گوران پاندف را به گل تبدیل کرد و باعث شد تیم میهمان در 20 دقیقه ابتدایی بازی متقاعدکننده باشد. اما آرین روبن باز هم کاری کرد که ژولیو سزار اشتباه کند و تیاگو موتا هم اشتباهات خود را داشت و بایرن کنترل بازی را در دست گرفت. اما در زمانی که تنها پرسش این بود که بایرن چند گل به اینتر می‌زند، اف‌سی هالیوود نتوانست سرنوشت بازی را یک‌سره کند. موقعیت‌ها برای میزبان آمدند و از دست رفتند، و نتیجه بازی برای دقایقی طولانی دو بر یک ماند. بایرن در این دقایق البته مضطرب هم بود، به ویژه که خط دفاعی این تیم مشکل داشت.
    اتوئو در سن‌سیرو تنها مهاجم اینتر بود و اغلب راه به جایی نمی‌برد چون مجبور بود یک‌تنه از پس دو، سه مدافع بایرن بربیاید. اما دیشب او پاداش بزرگ‌تری برای تلاش‌هایش گرفت و عملکردی داشت که بار دیگر نشان داد اینتر در معاوضه او و زلاتان ایبراهیموویچ چه سودی کرده است.
    بایرن به دنبال گل سوم بود که تکلیف بازی را روشن کند، و تیم لئوناردو هم به دو گل احتیاج داشت. نیمه اول بازی فوق‌العاده بود و نیمه دوم هم در ادامه نیمه اول عالی بود. فیلیپه کوتینیو به جای دژان استانکوویچ مصدوم به میدان آمد، و آرین روبن هم جایش را به حمید آلتینتوپ داد

اتوئو در صدر بازیکنان کلیدی این دیدار قرار داشت.
    Samuel Eto'o
    عملکرد او بار دیگر نشان داد که در لیگ قهرمانان فوق‌العاده است
    Wesley Sneijderعقب‌تر از همیشه بازی کرد تا لوییز گوستاوو را خنثی کند و ضدحملات اینتر را رقم بزند
    Mario Gomezباز هم اشتباه ژولیو سزار را به بهترین شکل به گل تبدیل کرد
    Arjen Robbenدو پاس گل دیگر داد و چیوو را نابود کرد، اما خروج او روند بازی را عوض کرد
    Goran Pandev
    قهرمان نه چندان محبوب تا آخر بازی در میدان ماند و پاداشش را گرفت

. تعویض‌های اینتر تهاجمی‌تر بود و آنها زمانی پاداش این تعویض‌ها را گرفتند که کوتینیو توپ را به اتوئو سپرد، و او هم توپ را در سینی نقره‌ای تقدیم به وسلی اسنایدر کرد. گل اینتر زده شد و بایرن نگران‌تر شد.
    هنگامی که به نظر می‌رسید اینتر فرصت صعود را از دست داده، اسنایدر توپی به جلو فرستاد که اتوئو از تعقیب آن دست برنداشت. او برنو را با قدرت خود کنار زد و سپس آن قدر توپ را نگه داشت تا پاندف فرصت آن را پیدا کند که در موقعیتی قرار بگیرد که بتواند با شوتی محکم گل پیروزی‌بخش را بزند. ضربه پایانی او به اندازه پاس کامل بود، و به اندازه کل دیدار. عجب شوتی بود.
    مشکلات دفاعی را فراموش کنید؛ این بازی، نمایشی از فوتبال تهاجمی برای سال‌های پیش رو بود. بایرن با سرعت بالای فکری و حرکات عرضی‌اش بارها برای اینتر دردسر درست کرد، و اینتر هم با بازگشت تدریجی خود به بازی و ضدحملات کوبنده‌اش برای بایرن دردسرساز شد. این یکی از کامل‌ترین نمونه‌های رویارویی دو سبک متضاد و ارائه نمایشی جذاب است.
    در پایان باید از اتوئو سخن گفت. هنگامی که ضربه پاندف به تور دروازه نشست، این مهاجم مقدونیه‌ای با شادی دوید در حالی که اتوئو در همان‌جایی ایستاد که پاس گل را داده بود. او حرکت نکرد. شاید این تنها بار در تمام طول دیدار بود که او در جایی می‌ایستاد. او شاید می‌خواست از آنجا انرژی‌اش را برای دیدار یک‌چهارم نهایی ذخیره کند. با توجه به فرم و آمارش در لیگ قهرمانان، او می‌تواند باز هم الهام‌بخش رسیدن اینتر به فینال 28 می باشد.
    پنج دیدار برتر تاریخ لیگ قهرمانان
    Real Madrid - Manchester United
    2003 (3-1, 3-4)

مادرید در برنابئو حاکم میدان بود، ولی گل فان‌نیستلروی در برنابئو به منچستریونایتد امیدواری می‌داد. رونالدو در اولدترافورد بهترین هت‌تریک تاریخ لیگ قهرمانان را رقم زد و سرنوشت بازی را مشخص کرد، هرچند که یونایتد هم بسیار تلاش کرد.
    Real Madrid - Monaco
    2004 (4-2, 1-3)

فرناندو مورینتس در خانه و بیرون از خانه مقابل مادرید، تیم سابقش گل‌زنی کرد. مادریدی‌ها هرچند در مجموع دو دیدار پنج بر دو پیش افتاده بودند اما در نهایت با دو گل لودویک ژولی بازی در مجموع به تساوی کشیده شد و موناکو با گل زده بیشتر در خانه حریف به فینال رسید.

Milan - Deportivo La Coruna
    2004 (4-1, 0-4)

دپور در سن‌سیرو چهار بر یک باخته بود ولی در ریاسور میلان را نابود کرد. فران در دقایق پایانی گل زد و پاندیانی، والرون و لوکه در ابتدای دیدار گل زده بودند، گل‌هایی که همان‌ها هم برای صعود دپور کافی بود.
    Barcelona - Chelsea
    2005 (2-1, 2-4)

دیدیه دروگبا در دیدار رفت اخراج شد و به نظر می‌رسید این کارت قرمز کار چلسی را دشوار کند، اما چلسی با سه گل انفجاری که در همان 20 دقیقه اول دیدار در استمفورد بریج زد، و با ضربه سر جان تری در اواخر بازی، تاثیر دو گل رونالدینیو را خنثی کرد.
    Inter - Bayern Munich
    2011 (0-1, 3-2)

گل ماریو گومز در سن‌سیرو را ساموئل اتوئو به سرعت جبران کرد، اما گومز و توماس مولر بایرن را پیش انداختند. با این حال اسنایدر و پاندف از راه می‌رسیدند و با پاس اتوئو، بازگشتی دراماتیک برای اینتر رقم می‌زدند.

22. 2 کاربر از پست مفید mohammad reza hemmati تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)