Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 116
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

پیش فرض تمدید قرارداد ها و نقل و انتقالات آ اس رم (11-2010)

به نام خدا

در این تایپیک اخبار مربوط به تمدید قراردادهای بازیکنان رم و همچنین نقل و انتقالات این تیم پایتخت نشین ایتالیا قرار خواهد گرفت.

لطفا از قراردادن اخباری غیر از این دو و همچنین بحث در این تایپیک خود داری فرمایید و بحث و اخبار دیگر را در تایپیک های مربوطه انجام دهید

موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 4 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

Jadide

مدیر برنامه های متئو بریگی: متئو در رم می ماند
    ناپولی، تنها اختراعات خبری روزنامه نگاران است!
    به گزارش خبرگزاری RomaNews.IR به نقل از Calcionews24،
    ممکن است متئو از رم برود؟ گفته می شد هافبک جیالوروسی به شهر ناپل و تیم ناپولی می پیوندد اما مدیر برنامه های یار شماره 33 رم، وانی پازولو همه چیز را تکذیب کرد.
    "متئو در رم می ماند. بدون نیاز به کوچک ترین تغییری. همچنین تیم رم، من این تیم را درک می کنم. اولویت فروش او نیست! او رابطه خوبی با کلودیو رانیری دارد. این تیم رابطه خوبی با متئو دارد و غیر ممکن است که او را به تیم دیگری ترانسفر کنند. "
    " ناپولی؟ اختراعات خبری ساده! شاید روزنامه نگاران در اتاقی نشسته اند و در مورد بازار بحث کرده اند. اما معامله ای در مورد پبوستن به تیم ناپولی در میان نیست! اگرچه ما مفتخریم در جامعه ای باشیم که بسیار مهم است! متئو روی این فصل متمرکز شده است و مشتاقانه منتظر بازگشت به زمین فوتبال است. "

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

4. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadid

رم رسما اعلام کرد: اجازه خروج مکسس از رم را نمی دهیم
    5 رم فروشی نیست!
    به گزارش خبرگزاری RomaNews.IR،
    سران باشگاه رم و بانک یونیکردیت اعلام کردند که موافق خروج مکسس از رم نیستند.
    مکسس، مدافع 28 ساله و فرانسوی رم که از 21 سالگی در جیالوروسی بازی می کند قراردادش در ژوئن 2011 به پایان می رسد و به بازیکن آزاد تبدیل می شود! میلان نیز از این فرصت استفاده کرده و آنها قصد دارند تا ماه آینده به برج مرابت های رم پیشنهاد ارائه بدهند.
    اما بانک یونیکردیت از خروج فیلیپ جلوگیری خواهد کرد! این گروه بانکی که از تابستان گذشته برای حل و فصل بدهی های باشگاه بخشی از رم را خریداری کرده است حاضر به فروش مکسس آن هم به صورت رایگان نیستند.
    آنها ترجیح می دهند که سران رم برای خرید بازیکن جدید پول زیادی ندهند و قرارداد این مدافع باتجربه را تمدید کنند.

!!! No Totti No Party

6. 6 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Neww

مکسس می ماند

برج مراقبت در پایتخت به کارش ادامه می‌دهد

روزلا سنسی اعلام کرد که مذاکرات برای تمدید قرارداد فیلیپ مکسس آغاز شده و پیزارو، سیسینیو و آدریانو هم در رم می‌مانند و به احتمال زیاد بهرامی در روزهای آتی به طور قرضی به رم می‌آید. البته دائمی کردن قرارداد بازیکن سوئیسی 5 تا 6 میلیون پوند خرج خواهد داشت. احتمال جدایی دونی هنوز وجود دارد و شاید مقصد بعدی او مالاگا باشد.

پس از جنوا حالا ناپلی هم مشتری متئو بریگی است اما مدیربرنامه‌های او مثل همیشه گفت که هدف اصلی این بازیکن باقی ماندن در پایتخت است.

مدیر ورزشی باشگاه باری اعلام کرد که رمی‌ها از آنها خواسته‌اند که برای جذب اوکاکا کمی صبر کنند. هنوز وضعیت مهاجم جوان مشخص نیست و شاید با جدایی باپتیستا او در رم باقی بماند.

باشگاه بولونا هم رسما علاقه‌مندی خود را به آلاندرو رزی اعلام کرده است. آنها که به تازگی صاحب مالک جدیدی شده‌اند پیش از این دست به جوانگرایی در ترکیب زده‌اند و در ادامه این روند بازیکن رم هدف بعدی آنهاست. البته داویده لیپی مدیربرنامه‌های رزی صحبت کردن با بولونا را خیلی زود میرداند و اعلام کرد که آنها علاقه‌ای به مذاکره در زمستان ندارند اما تا پایان ژانویه باید دید که چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

در همین حال خبر می‌رسد که جالوروسی هافبک 20 ساله تیم ترنانا را زیر نظر گرفته است. جیکوپو مورانو نظر رمی‌ها را جلب کرده و شاید او هافبک جدید گرگها باشد.

باشگاه آتالانتا هم اعلام کرد که سیمونه لوریا در برنامه‌های آنها جایی ندارد و آنها نیازی به مدافع سابقشان ندارند. اما ویتوریو آنتونز و مدیربرنامه‌هایش در انتظار پاسخ دنیل پراده هستند و در صورت موافقت رم، این بازیکن به لیرا می‌پیوندد.

!!! No Totti No Party

8. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadid

روزلا عصبانی شد!

هیچ ملاقاتی با گالیانی نداشته‌ام

رئیس باشگاه رم در مورد اخبار مختلفی که در اطراف باشگاه رم شنیده می‌شود صحبت کرد. در روزهای اخیر شایعات زیادی در پایتخت شنیده شد، از انتقال مکسس به میلان تا اختلاف نظر بین سنسی و یونیکردیت در مورد آدریانو و حتی دروغ‌هایی بزرگتر!

"2010 سال مهمی بود و ما خوب کار کردیم و بیشترین امتیازات را گرفتیم. در تورین برنده شدیم، بایرن را بردیم، هر دو دربی را بردیم. این باعث خوشنودی هوادارانی شد که لیاقت آن را داشتند. رم در سالهای اخیر به اهداف مهمی رسیده است. ما از موفقیت‌هایمان راضی هستیم."

"من یک مقدار از صحبت‌هایی که در مورد مکسس می‌شود خسته شدم. نمی‌توانم کلماتی پیدا کنم. رم در میلان پیروز شد اما چند روزنامه‌نگار برای پر کردن صفحاتشان بحث درست می‌کنند. فیلیپ بازیکنی است که به طور ویژه‌ای به ما نزدیک است و من می‌خواهم در این مورد برای شما خاطره‌ای را بگویم که هرگز نگفته‌ام. من در آن زمان ازدواج کرده بودم و از ترس تمدید قرارداد مکسس از ماه عسل برگشتم تا با مدیربرنامه‌هایش به توافق برسیم. من فداکاری نکردم اما اهمیت این بازیکن را درک می‌کنم. ما می‌خواهیم قرارداد مکسس را تمدید کنیم. هرگونه مذاکره با گالیانی را رد می‌کنم، کسی که یک دوست است اما با تمام احترام هرگز در مورد فروش مکسس صحبتی نبوده است. من از کسانی که این مطالب را می‌نویسند می‌خواهم کمی فکر کنند زیرا شما نمی‌توانید در اطراف باشگاه و کسانی که مسئولیت دارند هرج و مرج ایجاد کنید. من زیاد صحبت نمی‌کنم زیرا به حرفه و جایگاهم آگاه هستم. اما این به خاطر آرامش پسرهاست. از خواندن این مطالب خسته شدم، خواندن چیزهای اشتباه در مورد رم، آن هم زمانی که رم دارد سرپا می‌شود تا به هدفی برسد. حالا واقعا بس است. وقتی صحبت می‌کنم روی صحبتم با هواداران است، افراد بافهمی که مسائل را درک می‌کنند. آنها باید بدانند که این بحث‌ها در مورد رم حقیقت ندارد. و بالاتر از همه چیز مثل همیشه به پسرها نزدیک بمانند، چون آنها قوی‌ترین هستند و این چاپلوسی نیست. من با بازیکنان صحبت کردهرام و می‌دانم که تاثیر هواداران چقدر است."

اما یکی دیگر از خبرها مربوط به اختلاف نظر سنسی و بانک در مورد حضور آدریانو در رم است، بازیکنی که دستمزد بالایی دارد و البته در بازگشت به تریگوریا تاخیر کرده است.

"این هم یک بحث دیگر است، که از واقعیت به دور است. هیچ نظر متفاوتی با یونیکردیت در مورد آدریانو وجود ندارد و ما کاملا در برنامه‌هایمان هماهنگ هستیم چون ما در کنار یکدیگر برای باشگاه و هواداران فعالیت می‌کنیم. چیزی که من می‌توانم بگویم این است که آدریانو در مورد پاسپورت و ویزایش کمی بی دقت بوده و من او را سرزنش می‌کنم. اما بقیه چیزها کار روزنامه‌هاست."

اما عده‌ای حتی مدعی شدند که سنسی در کار رانیری دخالت می‌کند، و بازی کردن آدریانو در سن‌سیرو هم ناشی از این موضوع است!

"گاهی اوقات چیزهایی می‌خوانم که خیلی مرا می‌خنداند. پدرم به من آموخته که هرگز در کار مربیان دخالت نکنم و رانیری و بقیه مربیان می‌توانند این را تایید کنند. من هرگز از مربی نخواستم بازیکنی را به میدان بفرستد چون این کار اوست. ما باید به مربی و انتخاب‌هایش اعتماد کنیم و چیزی که من می‌بینم توهین به رانیری و بقیه مربیان است. رانیری فقط مربی‌ای با شخصیت عالی نیست بلکه او کار بزرگی را انجام داد. او انتخاب‌های عجیب زیادی داشته، اما بازیکن باید گاهی اوقات نیمکت نشینی را قبول کند. پیزارو یک حرفه‌ای عالی و یک مرد بزرگ است و همیشه به خاطر تیمش فداکاری کرده است. او اخیرا کم بازی کرده و من می‌توانم درک کنم که این برای هیچ کس خوب نیست. او مصدومیت بزرگی داشت، فداکاری کرد تا در دسترس تیم باشد، زمان‌هایی هست که ما مشکلاتی داریم اما من این بحث را در مورد پیزارو زشت می‌دانم. ما باید از او تشکر کنیم و صبر داشته باشیم."

"همه باید به توتی احترام بگذارند به خاطر کارهایی که انجام داده و هنوز هم می‌تواند انجام دهد. البته که من با او رابطه بسیار ویژه‌ای دارم ولی او لیاقت این احترام را دارد. آنها باید ساکت و آرام باشند زیرا فرانچسکو چیزهای زیادی به این تیم خواهد داد."

"آرزو دارم که هواداران سلامت و در آرامش باشند. سپس سال باارزش و آرامی داشته باشیم و چیز بیشتری از سال قبل نصیبمان شود."

!!! No Totti No Party

10. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadide

مکسس؟

فیلیپ صد درصد می‌ماند

مدیر ورزشی باشگاه آ اس رم، دنیل پراده که در دوبی برای حضور در کنفرانس بین‌المللی ورزش به سر می‌برد در مورد شرایط جالوروسی در فصل نقل و انتقالات صحبت کرد. پراده هم مثل سنسی از باقی ماندن مکسس در رم خبر داد و به نظر می‌رسد که رمی‌ها دیگر نباید نگران وضعیت جواهر فرانسوی خود باشند.

آدریانو دیر کرده است. جریمه‌اش می‌کنید؟

"باید شرایط را بررسی کنیم. از او می‌توان گلایه کرد زیرا آنها باید از ابتدا به مشکلات این کارهای اداری فکر می‌کردند، اما ما باید اول شرایط را درک بفهمیم. آدریانو هنوز مشغول است، مصدومیتهایش را برطرف می‌کند و می‌تواند به فوتبال ما کمک کند. او 100 درصد در رم می‌ماند."

درمان پیزارو در شیلی چطور است؟

"او کمی مشکل زانو داشت. ما به یک دکتری که در شیلی می‌شناسیم اعتماد کردیم. و چیز مهمتر اینکه این بازیکن فروشی نیست."

مکسس

"ما همه روشها را امتحان می‌کنیم تا راه حلی پیدا کنیم، اما بازیکن می‌خواهد حرکت باشگاه را ببیند. به هر حال، فیل پسر بسیار باهوش، جدی و خوبی است. او همیشه اولویتش را به رم داده است. هر تصمیمی که بگیرد اول ما را باخبر می‌کند."

توتی لحظات سختی را سپری می کند، نه؟

"فرانچسکو وقتی بازی نمی‌کند خوشحال نیست. او نمی‌تواند خوشحال باشد، اما من می‌دانم که او برای انجام وظیفه‌اش ادامه می‌دهد."

در همین حال خبر می‌رسد که باشگاه سمپدوریا آماده است تا به رم برای خرید کامل جیانلوکا کورچی پیشنهاد بدهد. گلر جوان در جنوا عالی کار کرده و در ماه‌های اخیر بارها از علاقه‌اش برای باقی ماندن در سمپ گفته است. گفتنی است که استفانو گوبرتی دیگر بازیکن جالوروسی هم که از اهداف سمپدوریاست و آنها قصد دارند مالکیت او را هم به طور کامل در اختیار بگیرند.

وکیل آمانتینو مانسینی هم اعلام کرد که یار سابق جالوروسی قطعا به لاتزیو نخواهد رفت زیرا او بازیکن اینتر است و در این تیم باقی می‌ماند!

!!! No Totti No Party

12. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Bomb

هنوز پیشنهادی نرسیده اما...

می‌خواهم در رم بمانم

فیلیپ مکسس می‌خواهد در رم بماند ولی هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد به او نرسیده است. ستاره فرانسوی که قراردادش در تابستان به پایان می‌رسد، مورد توجه باشگاه‌های مختلفی قرار دارد اما او به جالوروسی علاقه زیادی دارد.

"من هنوز هیچ پیشنهادی برای تمدید قرارداد دریافت نکرده‌ام."

"به هر حال، خواسته‌ام باقی ماندن با این باشگاه است و هنوز زمان زیادی برای مذاکره بین من و باشگاه وجود دارد."

میلان مهمترین مشتری مکسس است زیرا روسونری از آینده آلساندرو نستا مطمئن نیست اما در روزهای اخیر مسئولان باشگاه رم از تلاش برای تمدید قرارداد برج مراقبت خبر داده‌اند.

در همین حال مدیربرنامه‌های آدریانو اعلام کرد که مهاجم برزیلی در رم خواهد ماند اما زمان دقیق بازگشت او به پایتخت مشخص نیست. پاسپورت و ویزای این بازیکن دچار مشکل شده و او هنوز نتوانسته به تریگوریا بازگردد. دیوید پیزارو هم در حال حاضر در کشورش تحت درمان است و گفته می‌شود که زودتر از 12 ژانویه به رم باز نخواهد گشت.

!!! No Totti No Party

14. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadide اوکاکا به صورت قرضی به باری می رود

استفانو اوکاکا تا روز های آینده به احتمال فراوان با قراردادی قرضی راهی باری می شود. هر دو تیم بر سر این مهاجم جوان به توافق رسیده اند. روز گذشته توافقات حاصل شد اما کلودیو رانیری امروز رضایت خود را مبنی بر خروج اوکاکا اعلام کرد.
    جیامپیرو پوکتا به RomaNews.eu گفت: " رم رضایت داده است. ما فکر می کنیم که او می تواند تا فردا کارهای انتقالش را انجام دهد. او بسیار خشنود است چون می تواند بازی های پیشتر و متداومی را در باری انجام دهد. او احساس خاصی با هم تیمی هایش دارد. ما به این یک انتقال موقتی و فعلی می گوییم! "

16. 6 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadide

اوکاکا به باری پیوست
    مهاجم جوان رم برای نیم فصل به طور قرضی به باری پیوست تا رم در ادامه راه از ووچینیچ، بوریلو، منز، آدریانو و فرانچسکو توتی در خط حمله استفاده کند. با خروج اوکاکا و باپتیستا، ترافیک در خط حمله رم مقداری کاهش پیدا کرد و تنش های روحی بازیکنی چون آدریانو کمتر از قبل شد.
    اوکاکا در طول سه فصل گذشته همواره در نیم فصل دوم رم را به طور قرضی ترک کرده است. او در طی سه سال گذشته به ترتیب به برشا، فولهام و باری پیوسته است.
    پروستا نماینده رسمی این بازیکن در مصاحبه با بخش ایتالیایی سایت گل گفت:"اوکاکا؟ او یک قرارداد قرضی تا پایان فصل جاری با باری به امضا رسانده است و در پایان فصل میتواند به رم بازگردد."
    ظاهرا اوکاکا روز گذشته برخورد بدی با خبرنگاران داشته که نماینده او در این خصوص گفت:" روز گذشته او از ملاقات های پی در پی عصبانی شده بود و خشم سراسر وجود او را فرا گرفته بود. اما در حال حاضر او وضعیت مناسبی دارد."
    اوکاکا با 21 سال در 15 سالگی وارد آکادمی جوانان رم شده. او در سنین کم همواره برای رم بازیهایی را انجام داده است.

!!! No Totti No Party

18. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

دیوید پیزارو تا سال 2013 در رم باقی خواهد ماند.

هافبک شیلیایی و ریز نقش رمی ها امروز در مصاحبه imperoromanista.it به تمامی شایعات پایان داد و اعلام کرد که قصد جدایی از رم را ندارد.
    موضوع دیگری که پیزارو در مصاحبه خود به آن اشاره کرد، ترک رم در سال 2013 است. دیوید پیزارو در حال حاضر به دلیل مصدومیتی که از ناحیه زانو دارد در شیلی حضور دارد و هنوز به ایتالیا سفر نکرده است. وی در خصوص اخبار ضد و نقیضی که در خصوص خروج او از رم شنیده می شود، اینگونه توضیح داد:"در ایتالیا چیزهای زیاد می نویسند زیرا در حال حاضر نقل و انتقالات زمستانی فعال است. اما تنها دلیل این که من در حال حاضر در شیلی حضور دارم و به رم سفر نکرده ام مشکلات فیزیکی ام است."
    "آخرین تیمی که در ایتالیا انتخاب کرده ام رم بوده است. تا سال 2013 با جالوروسی قرارداد دارم و به آن احترام خواهم گذاشت. پس از آن قصد دارم به شیلی بازگردم و برای سانتیاگو واندررز بازی کنم. رویای من این است که به والپارایسو برگردم."
    پیزارو در سال 99 از سانتیاگو به اودینزه پیوست. حدودا 6 سال در اودینزه حضور داشت که در این بین یک فصل را نیز به طور قرضی در انیورسیداد شیلی طی کرد. پس از آن در سال 2005 اینتر با قراردادی به ارزش 12 میلیون یورو و همچنین دادن 50درصد از مالکیت پاندف توانست این ستاره را به سن سیرو بیاورد. حضور او در اینتر با 24 بازی به پایان رسید و در سال 2006 رم به درخواست اسپالتی 50 درصد از مالکیت پیزارو را در ازای 6.5 میلیون یورو از اینتر خرید. در سال 2007 رم با پرداخت 5.75 میلیون یورو موفق شد مالکیت کامل این بازیکن را بدست بیاورد.

!!! No Totti No Party

20. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadide

اجنت بریگی: از علاقه ناپولی خوشحالیم اما متئو می خواهد در رم بماند

به گزارش خبرگزاری RomaNews.IR، پس از شایعه علاقه مندی پارما به متئو بریگی، اکنون شایعاتی مبنی بر علاقه مندی سران ناپل به گوش می رسد. وانی پازولو، مدیر برنامه های یار شماره 33 رم به رادیو ورزش توضیح می دهد.
    " اکنون آنها در حال انجام مذاکرات هستند. اما این مانند همیشه تنها یک آشنایی است. متئو یک هافبک خلاق است که در هر نقطه ای می تواند بازی کند و می تواند در آمد خوبی در رم داشته باشد. با این حال متئو می خواهد در پایتخت بماند و در پیراهن جیالوروسی بازی کند. ناپولی؟ خوب است اما متئو در یک تیم بزرگ بازی خواهد کرد. در پایتخت. در باشگاهی بازی می کند که در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد. "

!!! No Totti No Party

22. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)