Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 94
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض گفتگوی خودمونی و تبادل نظر هواداران تیم ملی پرتغال

به نام خدا

در این تاپیک گوفتگوی فنی هواداران پرتغال قرار می گیرد

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 06-10-2012 در ساعت 00:16

2. 5 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو-کاسیاس-رائول-راموس-کاکا-کاظمیان-کریمی
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

SpainPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394
    تشکر شده 5,054 در 1,059 پست

منم این برد شیرین رو تبریک میگم
    داش علیرضا ادواردو هیچ مشکلی نداره
    اما مثله اینکه بنتو پاتریسیو رو ترجیح داده
    ولی من فک کنم ادواردو بهتر باشه
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

In all circumstances
    I'm always a fan of Real Madrid

4. 8 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

سلام به همگی برد خوبی رو بدست اوردیم تبریک میگم امیدوارم بتونیم مقابل هلند خیلی از این بهتر بازی کنیم من که خیلی به سعود امیدوارم.
    نمیدونم امشب کریس چش شده بود خدایش از اون بعید بود فقط امیدوارم که تو روحیه ش تاثیر منفی نذاره و بازی بعدی رو بهتر و موثرتر بازی کنه.

REAL MADRID

6. 8 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

نتیجه عادلانه بود و پرتغال به حقش رسید نمیدونم این وسط چرا من اینقد بالا پایین شدم البته دلیلش رئالی های پرتغاله
    اما پرتغال نشون داد تیمی نیس که توانایی قهرمانی رو داشته باشه و به قول یه نفر َشخصیت قهرمانی یکم کمرنگه اما اگه از گروهش بالا بره احتمال خیلی بالا نیمه نهایی هم میره اما اونجا فکر کنم به بن بست بخوره
    به هر حال پرتقال فوتبال جذابی رو نشون داده و امیدوارم این تیم تو یورو فعلا باقی قبمونه تا خودمون دوباره به خدمتش برسیم که دست غریبه نیفته(خودمون همون من اسپانیاس ها)

8. 7 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

خوب منم این برد شیرین رو به همه ی بروبچ پرتغالی تبریک میگم....
    بازی خوبی بود ولی پرتغال یه مشکلی که داره اینه که روی پاس زمینی و بلند که میده مشکل داره که امیدوارم این مشکل رفع بشه...
    به امید برد در بازی با هلند...

Just Real Madrid & Man Utdl

10. 7 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

مثل اينكه منم بايد آخرين نفر برد رو تبريك بگم به هر حال تبريك ميگم برد شيرين رو البته هلند هم امشب باخت و كار ما واسه صعود آسون تر شد

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

12. 5 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

چندتا نكته ديگه هست كه خواستم بهشون اشاره كنم .
    اول اينكه بايد به داشتن چنين تيمي افتخار كنيم ! نه به خاطر برد و مسائل تاكتيكي ! به خاطر اتحاد ! چيزي كه تو اردوي خيلي از تيمها نيست ! ولي پرتغالي ها هميشه همين طوري تيم احساسي و متحدي داشتند و ديشب خوشحالي بعد از گل سوم واقعا فوق العاده بود .
    دوم اينكه آلمان بر هلند پيروز شد ! مهمترين ويژگي كه اين نتيجه واسه ما داشت اين بود كه هلند از لحاظ روحي خيلي تضعيف شد و البته اميدهاشون هم بسيار كمرنگ شد ! با اين حساب نميتونند جلو تيم ما با اون طراوت اوليه بازي كنند ! ولي به هر حال اونها هلند هستند و بازيكنان خطرناكي دارند ! بايد نهايت استفاده از اين فرصت خوبي كه پيش اومد رو داشته باشيم .
    همه ما دوست داريم پرتغال به دور بعد صعود كنه . اميدوارم اميدوارم اميدوارم اين اتفا بيفته اما ميخوام بگم ما شانس خوبي داريم , در صورت صعود به مرحله بعد بايد با يكي از دو تيم صعود كننده از گروه اول بازي كنيم ! به احتمال زياد از بين چك و لهستان ! شايد شايد هم با روسيه ! به هرحال اين شاس خوبي هست ! تيمهايي كه از گروه اول بالا ميان خوب هستند ولي چيزي كه مشخص هست بهتر از بازي كردن با غولهاي اروپا مثل انگليس , فرانسه , اسپانيا و ايتاليا و ..... با اين حساب اگه بتونيم از اين مرحله به سلامت عبور كنيم راهمون هموار خواهد شد !
    اصولا فوتبال بارها به هممون ثابت كرده كه تا چه حد غير قابل پيشبيني هست ! كسي چيزي نميدونه شايد هلند بازيرو از ما برد و حتي در صورت برد آلمان به همراه اين تيم صعود كرد ! ولي مياخوام بگم ما با صعود از اين مرحله اعتماد به نفس بالايي رو بدست مياريم و اونوقت براي قهرماني تلاش ميكنيم ! براي قهرماني در يك همچين تورنومنت بزرگ و حساسي بايد شانس هم با شما يار باشه ! ضمن اينكه تلاش هم بسيار مهمه ! ما در خط هافبك ضعف داريم ! در گلزني تا حدودي ضعف داريم ولي اينها همه با تلاش حل خواهد شد و فراموش نكنيم از دور بعد بازيها حذفي هست و تك موقعيت ها و اشتباهات سرنوشت تيم بنده رو رقم ميزنه ! پس ميشه حتي اسپانيا رو هم برد ! هرچند ميدونيم اونا تيم بهترين نسبت به ما دارند !
    همه ما شاهد قهرماني يونان در يورو 2004 بوديم ! جايي كه نسل طلايي پرتغال حقش بود به قهرماني برسه ولي در پايان مسابقه اشكهاي پرتغالي ها ورزشگاه فينال رو خيس كرد و يونان در عين ناباوري قهرمان شد ! حالا پرتغال چندان مدعي قهرماني به نظر نمياد ولي اميدوارم اتفاقات خوبي برامون بيفته...
    در آخر ميخوام بگم همه ما از توانايي هاي كريس رونالدو آگاه هستيم ! وقتي در الكلاسيكو رفت اين فصل لاليگا اون نمايش ضعيف رو داشت و رئال در خانه باخت شايد باز هم اميد ها كمرنگ شد ! ولي در دور برگشت رونالدو همه چيو جبران كرد و با گلي كه زد قهرماني رئال رو به صورت غير رسمي مسجل كرد ! حالا هم رونالدو نمايش ضعيفي داشته تا به اينجا ! اميدوارم بتونه دوباره خودشو پيدا كنه و شروع به گلزني كنه ! بي شك اگه رونالدو خودش باشه و رو فرم بياد قدرت شكست دادن هر تيمي رو داريم.

غــــــــــيــــــــــرت( مضا )

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم
    ویرایش توسط ManUtd : 06-14-2012 در ساعت 08:49

14. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط J. Mourinho نمایش پست ها
    ادواردو از وقتی بنتو اومده شده دروازبان دوم!

خب! تبریک میگم
    یه برد خیلی سخت رو بدست آوردیم، پرتغال تو نیم اول خیلی خوب بازی کرد و تو نیمه دوم هم بد نبود
    رونالدو هم که این بازی خیلی افتضاح بازی کرد 3 تا موقعیت صد در صد گل رو از دست داد مخصوصا اون تک به تک که من هنوز باورم نیمشه که رونالدو اون رو خراب کرد
    ایشالا امشب هم المان از هلند ببره و کارمون راحتتر بشه برا صعود
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamaly7 نمایش پست ها
    سلام به همگی برد خوبی رو بدست اوردیم تبریک میگم امیدوارم بتونیم مقابل هلند خیلی از این بهتر بازی کنیم من که خیلی به سعود امیدوارم.
    نمیدونم امشب کریس چش شده بود خدایش از اون بعید بود فقط امیدوارم که تو روحیه ش تاثیر منفی نذاره و بازی بعدی رو بهتر و موثرتر بازی کنه.
    بچه ها تعجب نکنین که چرا رونالدو با اون مهارت گل زنی تک به تک رو خراب کرد.به خدا حقش نیست.
    متاسفانه شبکه 3 چون کپی می کنه صدای تماشاگران نمیاد.
    در بازی با آلمان ژرمن ها در ورزشگاه می گفتند مسی مسی بعد از پایان بازی رفتن دره هتله تیم و باز هم گفتند مسی مسی در بازی دیروز هم قبل از اینکه رونالدو تک به تک خراب کنه می گفتند مسی مسی.باورتون نمیشه کله دانمارکی ها می گفتند و خودم شنیدم.
    خوب از کریستیانو چه توقعی دارین؟خودتونو بزارین جاش مردونه چه حسی بهتون دست میده؟
    همه فقط بلدن از کریستیانو انتقاد کنن. مسی با پنالتی که خراب کرد مقابل چلسی بارسا رو حذف کرد یا در الکلاسیکو چی کار کرد؟هیچی! ولی هیچکس انتقادی نکرد.
    لعنت به آدمای این جوری.حالم از همه بهم می خوره

باید به کریستیانو اعتماد داشته باشیم کریس بازیکنی نیست که تسلیم بشه.کریس بازیکنیه که تحت فشار بهترین بازیشو به نمایش میزاره.
    هلند رو با درخشش کریستیانو خواهیم برد.

کریس دهنه همه رو میبنده. یادم نمیره با درخشش مقابل بارسا به منتقدان جواب خوبی دادی.
    رونالدو: حالا دهنتان رو ببندید

کریس باز هم تکرارش کن

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 06-14-2012 در ساعت 11:16

16. 5 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو_لوئیس سوارز_کاکا_مسوت اوزیل

PortugalRealMadridLiverpool

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    44
    تشکر شده 100 در 25 پست

برد پرتغال رو به همه تبریک میگم
    واقعا بازی قشنگی بود و برد حقشون بود
    ولی از 17 تا موقعیت حقشون بیشتر از 3تا گل بود
    رونالدو هم عالی بازی کرد حالا چه اشکالی داره اگه یه موقعیت خراب کنه

18. 2 کاربر از پست مفید ساغر72 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

نقل قول نوشته اصلی توسط Crisronaldo79 نمایش پست ها
    بچه ها تعجب نکنین که چرا رونالدو با اون مهارت گل زنی تک به تک رو خراب کرد.به خدا حقش نیست.
    متاسفانه شبکه 3 چون کپی می کنه صدای تماشاگران نمیاد.
    در بازی با آلمان ژرمن ها در ورزشگاه می گفتند مسی مسی بعد از پایان بازی رفتن دره هتله تیم و باز هم گفتند مسی مسی در بازی دیروز هم قبل از اینکه رونالدو تک به تک خراب کنه می گفتند مسی مسی.باورتون نمیشه کله دانمارکی ها می گفتند و خودم شنیدم.
    خوب از کریستیانو چه توقعی دارین؟خودتونو بزارین جاش مردونه چه حسی بهتون دست میده؟
    همه فقط بلدن از کریستیانو انتقاد کنن. مسی با پنالتی که خراب کرد مقابل چلسی بارسا رو حذف کرد یا در الکلاسیکو چی کار کرد؟هیچی! ولی هیچکس انتقادی نکرد.
    لعنت به آدمای این جوری.حالم از همه بهم می خوره

باید به کریستیانو اعتماد داشته باشیم کریس بازیکنی نیست که تسلیم بشه.کریس بازیکنیه که تحت فشار بهترین بازیشو به نمایش میزاره.
    هلند رو با درخشش کریستیانو خواهیم برد.

کریس دهنه همه رو میبنده. یادم نمیره با درخشش مقابل بارسا به منتقدان جواب خوبی دادی.
    رونالدو: حالا دهنتان رو ببندید

کریس باز هم تکرارش کن

[B]عليرضا درست ميگه ,‌ آدمهايي كه اسم خودشونو ميزارن با فرهنگ ميان از اين شيوه هاي كثيف واسه تاثير گذاشتن روي بازي كريس استفاده ميكنند ! اين حركات نشانه ضعف هست !
    از رسانه هاي هم حالم به هم ميخوره ! مخصوصا رسانه هاي ايراني ! حالم از مقايسه هاي غير حرفه اي و بي احترامي هاشون به ارزشهاي هواداران رونالدو به هم ميخره !
    مسي تو جام جهاني هيچ كاري نكرد ! چيزي نگفتن ! بعد تو كوپا امريكا اينقدر افتضاح بود كه هواداران خوب آرژانتين تهديد به مرگش كردن ! حالا اومده تو بازي اب زير 23سال برزيل هتريك كرده ميگن مسي تو بازي هاي ملي موفق تر از كريس هست ! در حالي كه مسابقات يورو بعد از جام جهاني مهمترين مسابقات فوتبالي هست و مسلما فشار بازي با حتي تيمي مثل دانمارك خيي بيشتر از بازي دوستانه با تيم اميد برزيل هست ! ولي متاسفانه بازم به حرفهاي توهين آميز خودشون ادامه ميدن !
    به خدا دلم گرفته از اين فوتبالي كه خيلي ها سعي دارند رونلادو رو منفور نشون بدن ! اينقدر گفتن مغرور و فقط بلده به مدل موهاش برسه و ...... كه ديگه خسته شدم ! عدالت به معناي واقعي برقرار نيست و مسي از لحاظ روحي ساپورت ميشه ! مسلما با اعتماد به نفس تمام توانايي هاشو به نمايش ميزاره ! ولي رونالدو هميشه تحت فشاره ! در اين صورت هم نميتونه بازده خوبي داشته باشه ! در حالي كه هممون ميدونيم رونالدو اگه خودش بود تا الان 3 4 گل زده بود تو همين 2 بازي !
    عليرضا قشنگ صحبت كرد ! اميدوارم رونالدو تو بازي با هلند گلزني كنه و دوباره اون حركت رو تكرار كنه ! به همه بگه دهنتونو ببنديد !

20. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

واکنش رونالدو به تشويق مسي در بازي با دانمارککريستيانو رونالدو، ستاره و کاپيتان تيم ملي پرتغال، در پايان ديدار تيم ملي کشورش مقابل دانمارک که با برد 2-3 سلسائو همراه بود با خبرنگاران به صحبت پرداخت.

درجريان اين ديدار که ديدار دوم دو تيم در مرحله گروهي رقابتهاي يورو2012 بود، خيلي از هواداران دانمارکي، فريادهاي «مسي، مسي » سرداده بودند و ستاره پرتغالي در ميکسد زون به اين نکته اشاره کرد.

رونالدو در جمع خبرنگاران گفت:« سال گذشته و در همين روزهابود که مسي از کوپا آمه ريکا حذف شده بود. در رقابتهايي که در کشور خودش برگزار مي شد. اين بدتر است.نه؟؟ من اينجا هستم تا براي صعودتيممان به مرحله بعدي رقابتهاي يورو2012 مبارزه کنيم.»

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا،ستاره پرتغالي درادامه به اين نکته اشاره کرد که از اينکه دراين بازي گلزني نکرده نگران نيست:« حالم خوب است. حاضرم که من هيچ گلي نزنم ولي پرتغال قهرمان يورو شود.»

او درادامه به اين نکته اشاره کرد که اگر تيمش مقابل هلند به پيروزي برسد، شانس زيادي براي صعود به دور بعد خواهد داشت:« ما براي صعود شانس داريم و از همين رو فريادهاي نام مسي برروي من تاثيري نمي گذارد.»

22. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)