Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 63 نخستنخست ... 234561454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 630
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

آرسنال ܓܨܓ●۩ بحث و تبادل نظر توپخانه آرسنال فصل 2012/13 ۩•ܨܓܨ

با سلام خدمت همه توپچی های عزیز

::::

بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال فصل 2012/13

حرفهای خودمونی هواداران آرسنال و بحث و تبادل نظر درمورد دیدارهای این تیم در این تاپیک قرار می گیرد.

ویرایش توسط GOLL : 06-04-2012 در ساعت 15:25

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

هر کی بره فرمائلن نمیره

وای چه حالی میده این بار بارسا تو گرفتن فرمائلن شکست بخوره

اصلا با وجود پویول و پیکه بارسلونا فرمائلن رو واسه چی میخواد؟
    من میگم کلا با ارسنال مشکل دارن و راضین سر به تنمون نباشه

راستی پیوستن سندروس به دین اسلام و مذهب شیعه رو هم تبریک میگم
    تولد پودولسکی هم تبریک میگم

رابین هم نمیره
    خیالت راحت
    خدا كنه..
    راست ميگي دفاع ميخوان چيكار؟!
    شايد هم از الان به فكر جايگزين هستن پويول هم مصدوميتش دردسر شده احتمالا واسه دهمين دنبال دفاع هستن

من به شخصه بازی فرمالن رو دوست دارم سبک بازیش یه جواریی منو یاد ویدیچ
    اسطوره...
    ورمالن ميمونه و هنوز راه هاي زيادي در پيش داره
    نظراتت با ما كه آرسنالي هستيم جوره ژسني هم سال به سال بهتر ميشه اينو مي بينم،والكات،چمبرلين،سانگ
    و جكي هم همينطور هستن

ارشاوین باید برگرده

بايد.....

باشگاه علاوه بر اين كه بازيكن با بارسلون نميده هيچ الان هم در پي جذب آفلاي هستن:
    آفلاي:
    بازيم به رابين ميخوره ،عجيب.

اينو تو اردوي تيم ملي هلند گفته احتمال اومدن آفلاي هست از طرف ديگه خودشم ميدونه بارسلونا بازيش نميده يا كم بهش بها ميدن ايراد هم از هيچي نيست چون بارسا با بازيكنهاي خودش اعتقاد داره و تركيبشون كاملا تازه پدرو هم رفت و آفلاي هم ممكنه تبعيت كنه!
    تركيب بارسا كامله بازيكنهاي ديگه طبيعيه كه اونجا دووم تميارن نه تنها بارسلونا هر تيمي كه تركيبش فيكس و مطمئن باشه اين كارو انجام ميده

آفلاي اگه بياد ونگر حتما يه جايي رو براش در نظر رفته و با برنامه كار ميكنه

پودولسكي هم همه جا ميتونه بازي كنه البته تو تركيب آرسنال
    ميتونه نوك باشه و رابين پشتش خيليها به اين اعتقاد دارن

اما لوكاس ميتونه گوش هم باشه :
    اگه سيستم 4-2-3-1 باشه لوكاس ميتونه سمت چپ بازي كنه خط هافبك ها اين پست خيلي به ويژگي هاش نزديكه هم به سرعتش ميخوره و هم خلاقيتي كه در اين پست لازمه مخصوصا هوشياري و آگاهي محيطي !
    چه تركيبي شد خوشبحال ونگر...

رابين هم ميتونه وسط يا جلوتر از همه باشه ،فرقي نداره چون تيم به شوتهاي رابين احتياج داره كه از هرجا گل ميشه !با ترفندها و پاسكاري هاي تيم هميشه اين ون پرسي بوده با جايگيري خوبش در خارج از حيطه مدافعان حريف شوت كشيده...

يه چيزي تابستون آرسنال با منچستر سيتي ديدار پيش فصل داره ....
    بازي خوبي ميشه و من سيتي حريفه خوبيه و هر دو تيم ميتونن از اين موقعيت براي آمادگي تيم هاشون استفاده كنند%

بازيهاي پيش فصل هم جزئي از ليگه چون به بازيكنها كمك ميكنه شريط بازي رو زود پيدا كنند از طرف ديگه آرسنال تو يورو حداقل 4يا 5 بازيكن داره كه قطعا تو زمين هستن و اين خيلي به تيم كمك ميكنه ،بازي تو يورو به تجربه هاي بين المللي بازيكن هامون اضافه ميكنه و ملي پوش بودن آرسنالي ها به نفع تيمه

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط GOLL : 06-07-2012 در ساعت 14:50

3. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

داشتم الان همینجوری رد میشدم دیدم یه پسره دستشو میکنه تو تار عنکبوت
    اره همین پسره رو میگم

خلاصه براش تارعنکبوت ها رو زدم کنار کو ببینم که پشت تار عنکبوت چیه ک یهو دیدم پسره آرسنالی بوده و میخواست قسمت آرسنال رو از تار عنکبوت پاک کنه

بابا چرا کسی پست نمیده ؟
    یه روز خوب میاد ...

5. 6 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر-پیر جزیره
    بازیکن محبوب
    جک ویلشیر
    اسم واقعی شما
    پویان

IranArsenalPersepolis

تشکر ها
    3,390
    تشکر شده 2,517 در 487 پست

همه تو جو یورو هستن لوکاس.رابین.والکوت همه اونجان باید تمرکز کرد اونجاالان تو هیچ جایی خبر خاصی نیست

WENGER 4 EVER

7. 6 کاربر از پست مفید pooyan_wenger تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

قرار نيست اين آرشاوين دوباره بيادش تو تيم واقعا بين نيم فصل جاش خيلي خالي بود اميدوارم كه برگرده

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

9. 6 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرشاوين نسبت به بقيه تا الان موفق ترين بوده
    ونگر آرشا رو قرضي رد كرد و بهش فرصت داد بيشتر بازي كنه و بره خودشو پيدا كنه كه تونست و بايد منتظر برگشتنش باشيم
    حركت ژسني هم كارت زرد داشت نه قرمز آقاي دارو !تاثر مستقيم در گل زدن نداشت توپ داشت بيرون ميرفت و ژسني هم نبايد سوژه نيداد دست داور!ميتونست كارت زرد بهش بده
    چمبريلن و والكات هم ديشب بازي كردند كه والكات دقيقه 90 اومد!چمبرلين هم برا آرسنال بهتر بازي ميكنه و اين خياباني هم هي ميگفت بي تجربه اس!
    آمار آرسناليها در يورو:

-ژسنی- 69 دقیقه بازی کرد و یک کارت قرمز گرفت

-رسیسکی- 90 دقیقه بازی کرد و 3 شوت زد

-ارشاوین- 90 دقیقه بازی کرد و 2 پاس گل داد

-بنتنر- 90 دقیقه بازی کرد و 1 شوت زد

-مرته ساکر- در بازی اول حضور نداشت.

-پودولسکی- 90 دقیقه بازی کرد و 4 شوت زد

-فان پرسی- 90 دقیقه بازی کرد و 7 شوت زد

-کوسلنی-در بازی اول حضور نداشت

-چمبرلین- 77 دقیقه بازی کرد و یک کارت زرد گرفت

-والکات- 3 دقیقه بازی کرد

يه خبر ديگه:ونگر بلاخره موفق شد پيرس رو متقاعد كنه جك نميتونه به تيم المپيك انگليس برسه و طبق ليست 35 تفره اي كه انگليس داده اسم جك ويلشر نيست !اگرم بود نمي تونست بازي كنه
    سانيا هم به بازي هاي اول فصل نميرسه
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

11. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

آرسنال

نقل قول نوشته اصلی توسط GOLL نمایش پست ها
    [SIZE=2]
    سانيا هم به بازي هاي اول فصل نميرسه
    اب بابا

چرا ما همش باید یک فصل رو بدون یک بازیکن شروع کنیم
    پارسال اینهمه منتظر جک بودیم اما همش مصدوم بود
    حتما اینم مثل جک میشه
    یه روز خوب میاد ...

13. 4 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

خبر خوب:اوليور جيرود به آرسنال مياد
    بعد از اومدن لوكاس، آقاي گل ليگ فرانسه داره مياد ظاهرا شرط رابين داره اجرا ميشه البته اگه همين مهره برا جايگزينيه رابيبن نباشه!
    قد:192

جیرود کار خود را در گرنوبل ( Grenoble ) قبل از حضور قرضی در ایسترس ( Istres ) ، آغاز کرد ، جایی که رکود قابل توجهی از خود بر جای گذاشت ، 14 گل در 33 بازی . حضور ناگهانی او در این مسابقات ، شوک بزرگی برایش بود ولی او پاسخ اعتماد آنها را با به ثمر رساندن 24 گل در 44 بازی به خوبی داد . هم چنین کار خود را به عنوان دومین گلزن لیگ به پایان برد و جایزه بازیکن سال در این بخش را نیز به خود اختصاص داد .

طولی نکشید که باشگاه های لیگ 1 به سراغ او امدند و در سال 2010 تیم مونتپلیر به سراغ او آمد و قراردادش را محکم کاری کرد . از ان زمان او تبدیل به یک پدیده شده است و نام جدیدش ‘le buteur de charme’ ( مهاجم افسونگر ) به اندازه رکود گلزنی اش خوب به نظر می رسد .
    از سال 2010 كه به مون پلي رفته 82 تا بازي كرده و جمعا39 تا گل زده اين فصل هم 25 گل زد

اميدورام با خريدهايي كه ونگر داره انجام ميده ون پرسي هم بمونه و جام گرفتنها شروع بشه ،اين فصل خط حمله عالي بسته شده و هافبك ها هم رو آرتتا و سانگ ميشه حساب كرد ،ون پرسي هم ميتونه پشت فوروارها بازي كنه
    اينا هيچي آرشاوين با بازيهاي اين روزهاش آرسنالي ها رو اميدوار كرده ...

15. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

اومدم پست بدم نمیدونم از چی بنویسم
    خوب تو یورو هستیم و همه خبرها حول یورو هست و طبیعیه که باشگاههای اروپایی فعالیت کمتری برای نقل و انتقال بازیکن دارند ولی باز هم میبینیم تک و توک شایعات و خبرها هست
    ارسنال هم مستثنا نیست و احتمالا داریم جیرود مهاجم مون پلیه که فصل قبلی اقای گل تیمش هم شده رو میگیریم ، احتمالش خیلی بالاست در حد قطعا خودش طی مصاحبه ای گفته که بعد از یورو تصمیم میگیره ..

از این انتقال خیلی خوشحالم ، مهاجم اینده داریه و من یکی خیلی بهش امید دارم حداقلش افریقایی نیست خیال نکنید نژادپرستم نه کلا به بازیکنهای افریقایی اعتقاد ندارم
    یه اماری در موردش بگم : 25 سالشه ، قد بلنده 192 هست ، چون کلا تیمی هستیم که خیلی سانتر از جناحین داریم میتونه با قد بلندش مفید باشه و به تیم کمک کنه . یه جا توی ویکی پدیا زده بود :
    After finishing the season as the club's top scorer, on 31 May 2011, Giroud signed a contract extension with Montpellier until 2014
    مثل اینکه تا سال 2014 با مونپلیه تمدید کرده ولی ...
    توی این دوفصلی که برای مون پلیه بازی کرده در محموع ، 86 بازی کرده و 39 گل زده که 25 تاش برای این فصلش بوده . امار بدی نیست ولی من تو چند تا کلیپ که ازش دیدم سبک بازیش به ما میخوره و میتونه تو پریمیر هم موفق باشه ، انشالله امیدوارم هرچه زودتر بعد از یورو قرارداد باهاش امضا کنیم چون یه خورده تعلل باعث از دست رفتنش میشه
    یه نگرانی دیگه ای هم که داریم تمدید نکردن رابین هستش ، فعلا که هیچکی هیچی نمیگه نه ونگر صحبتی کرده نه خود رابین ولی اخرین خبری که داشتم این بود که به من سیتی نمیره عجب خیلی امیدوار شدم ... حتما میدونین که شایعاتی هم مبنی بر خرید یورنته مهاجم بیلبائو بود البته در حد شایعه بودن ولی منو یه کم نگران کرده ، میترسم اینا ربطی به رابین داشته باشن . یعنی بخوایم جیرود و یورنته رو بگیریم برای جایگزینی رابین البته اینا فقط نظر منه ولی خوب احتمال این هم هست .

یه خورده هم در مورد اسطوره باشگاهمون یعنی جورو بگیم : میگفتن قراره بره ایتالیا و پیشنهادهایی هم از سوی برخی تیمهای ایتالیایی بهش داده بودن ولی تازگی تو تویئترش گفته : "فقط میخواهم تمامی چیزهایی که در رسانه ها در مورد انتقال من میگویند را رد کنم. اصلا حقیقت ندارند.

اکنون 10 سال است که در آرسنال هستم و همیشه به این باشگاه متعهدم".
    بابا دمت گرم اسطوره .. خودم به شخصه نظر اینه که بره شاید جای دیگه موفق بشه حیفه به خدا تو آرسنال که دیگه بازی گیرش نمیاد .

17. 4 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

من که تا قرار داد بازیکنی رو با تیمی نبینم رسمی نشده هیچ چیو باور نمیکنم
    اما حداقلش اینه که خبرای خوبی به گوش میرسه و نشون میده یکم ترانسفر تیم راه افتاده و فقط پایه دیگه نیس
    امیدوارم با موندن ون پرسی تیم قدرتمندیو رو اماده کنیم برای فصب بعد که بدجوری عقده جام نگرفتن چند ساله رو دلم سنگینی میکنه(البته عقده فکر نکنم رو دل سنگینی کنه ها)

19. 4 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004

امسال باید این طلسم بی جامی رو بشکنیم و به نظر من هم باید از بازیکن های با تجربه بگیریم
    الان تصوری که خیلی ها از آرسنال الان دارن خیلی فرق کرده با تصوری که 10 سال پیش از این تیم داشتن

الان همه تیم ما رو جوان و بی تجربه میشناسن که طلسم شده و قهرمان نمیشه

اما اگه بتونیم همین بازیکن ها رو هم بخریم خوبه البته به شرطی که بازیکن های اصلی امسالمون رو هم نگه داریم
    امیدوارم فصل با جامی داشته باشیم

البته من یه نظر دیگه هم دارم اینه که ما این همه میگیم آرسنال بیجامه بیجامه خوب همین دلیل باعث میشه که بازیکن های ارسنال فقط و فقط دغدغه اصلیشون رو شکستن این طلسم بدونن و اصلا حواسشون از نتیجه بازی که میگیرن پرت بشه
    مثلا شما ببینین چلسی تیمی بود که تو لیگ اصلا خوب نبود و به ما 5 بر 3 باخت اما اومد قهرمان جام باشگاه ها ی اروپا شد و فک کنم یه جام دیگه هم اورد که الان یادم نیست
    چلسی چه کار کرد که اینجوری شد ؟ با این که مربیش رو هم عوض کرد باز هم جام گرفت چون اونها مثل ما به خودشون لقب بیجام رو نمیدن
    اما ما از وقتی که ارسنال جام نگرفته از همون سال اولش هی میگم 1 سال جام نگرفتیم 2 سال جام نگرفتیم و ... و همینجور رو هم جمع شد رسید به 7 سال !
    و همین هم برای بازیکن های ما شده یک جور استرس که واقعا نمیتونن رو بازی خوب تمرکز کنن و فقط به فکر جام هستن .

امیدوارم منظورمو تونسته باشم بهتون فهمونده باشم

ممنونم که زحمت کشیدین و همشو خوندین
    یه روز خوب میاد ...

21. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 63 نخستنخست ... 234561454 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)