Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 53
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    آرمان

ArgentinaBarcelonaSepahan

تشکر ها
    802
    تشکر شده 4,294 در 716 پست

Champions بحث و تبادل نظر بازیهای دور یک چهارم نهایی(رفت و برگشت) جام باشگاه های اروپا 2011-2012

پس از قرعه کشی برنامه مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر مشخص شد:

آپوئل – رئال مادرید

المپیک مارسی – بایرن مونیخ

بنفیکا – چلسی

میلان – بارسلونا

بر همین اساس بازی های رفت از یک چهارم نهایی ۲۷ و ۲۸ مارس (۷ و ۸ فروردین) و بازی‌های برگشت ۳ و ۴ آوریل (۱۴ و ۱۵ فروردین) برگزار خواهد شد.

برنده دیدار بایرن مونیخ و مارسی در مرحله بعد به مصاف برنده بازی رئال مادرید و آپوئل می‌رود و برنده دیدار بنفیکا و چلسی با برنده مسابقه میلان و بارسا روبه‌رو می‌شود.

*** طبق این قرعه آسون ترین قرعه به رئال خورد و سخت ترین قرعه به بارسا ... امسال سال رئاله گویا ***

(((شکلک هایی که گذاشتم یهو فکر نکنید از قرعه بارسا هست ها ، دیدم قشنگ تر از اینا نبود همینا رو گذاشتم وگرنه من در اینجا تعصب رو میگذارم کنار)))

I believe… whatever doesn’t kill you simply
    makes you
    stranger

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

EL Maestro
    Xavi Hernandez

ویرایش توسط ibrahim : 03-30-2012 در ساعت 17:42

2. 12 کاربر از پست مفید Arman.Leo تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

جای تیم هایی مثل سیتی و یونایتد خالیه
    یکی از آرزو هام اینه که رئال در فینال به یونایتد بخوره دلم می خواد عکس العمل رونالدو رو ببینم دلم می خواد ببینم چطوری بابازیکنان یونایتد برخورد می کنه دلم می خواد ببینم چطوری با فرگی رو برو میشه نمی دونم شاید اون لحظه گریم بگیره ولی برام فرقی نمی کنه کی پیروز بشه هر کدوم گل بزنن خوشحالی می کنم چون طرفداره سر سخت یونایتد و رئالم

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 04-03-2012 در ساعت 14:06

4. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

با سلام خدمت دوستان نظرات خیلی جالبه درسته که بعضیا تعصبی حرف میزنن ولی خوب کلا نظرات پخته و قابل احترام هست نظر من اینه

اول این که باید مقطعی گفت نه زود قهرمانی معلوم کرد نیمه نهای به وقتش

چلسی_ بنفیکا_ شانس چلسی خیلی زیاده ولی بنفیکا کم تیمی نیست (چلسی)

رئال مادرید_ اپویل_مگه این که معجزه رخ بده کلا رئال میره بالااگه اتفاق خاصی رخ نده(رئال)

بایرن _مارسی با بردی که بایرن اورده و تیم کم نوسانیه شانسش خیلی زیاده(بایرن)

بارسلونا_میلان شاید بیشتر بحس اینجا باشه روی کاغذ شانس بارسا زیاده ولی امروز خبر اومده ژاوی نیست این خیلی تاثیر داره میلان گل اول بزنه خیلی سخت میشه انور نیوکمپ داریم ولی اگه گل اول بارسا بزنه 90درصد کاره میلان تموم (بارسا)

Argentina te quiero para siempre

6. 3 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Crisronaldo79 نمایش پست ها
    جای تیم هایی مثل سیتی و یونایتد خالیه
    یکی از آرزو هام اینه که رئال در فینال به یونایتد بخوره دلم می خواد عکس العمل رونالدو رو ببینم دلم می خواد ببینم چطوری بابازیکنان یونایتد برخورد می کنه دلم می خواد ببینم چطوری با فرگی رو برو میشه نمی دونم شاید اون لحظه گریم بگیره ولی برام فرقی نمی کنه کی پیروز بشه هر کدوم گل بزنن خوشحالی می کنم چون طرفداره سر سخت یونایتد و رئالم

دوست داشتم تو مرحله حذفی به سیتی می خوردیم تا حالشو جا بیاریم تا بفهمه دیگه واسه ما زبون در نیاره

از اینی هم که در مرحله بعد به بایرن می خوریم خوشحالم بدجور چون ریبری گفته بود هم رئالو میزنم هم بارسا رو

و باید یه حقیقتی هم بگم که از برد پرگل بارسا مقابل لورکوزن خوشحال شدم چونکه خیلی واسه رئالو بارسا زبون در آورده بود
    داش ما به اون یونایتدتون 6 تا زدیم چی برسه به رئال
    شوخی کردم ! خواستم یکم جو عوض شه

منم همیشه دوست داشتم رئال بخوره به یونایتد ! دلیلشم ... !

8. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    V.Delbosqe & J.Moruinho
    بازیکن محبوب
    RAUL&CRIS&CASILLAS& J.compos&L.Hernandez
    اسم واقعی شما
    MORTEZA

SpainRealMadridArsenal

تشکر ها
    6,208
    تشکر شده 12,757 در 2,549 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderkiller نمایش پست ها
    دوست عزیز باز هم بحث کل کل نیست ولی مهم موفقیت تیمه نه برتری نسبی.اون الکلاسیکو که شما میگید نتیجش چی شد؟حذف رئال.اوساسونا چه تیمیه؟تیمیمه که خارج از خونه 8 تا 8تا میخوره.باخت بارسا به اوساسونا هم علت داره به خاطر اینکه بارسا کلا تو لیگ بی انگیزه بود الان هم اون انگیزه لازم رو نداره.سویا یک تیم بحران زده است.برای چی والنسیا رو نمیگید که با یک گل اونم با اشتباه داور رئال پیروز شد.بارسا والنسیا رو که قدرت سوم اسپانیا هست رو به راحتی زد با اینکه انگیزه نداشت ولی بحث الان رئال بارسا نیست بحث اینه که الان نسبتا صعود کننده ها مشخص شدن.فقط بارسا میلان مونده که اونم اگه قرار باشه نتیجه غیر از پیروزی بارسا باشه مطمئن باش بیرون از زمین رقم خورده(مثل بازی با اینتر).شما از هر بعد فنی نگاه کنی توی بازی رو در رو بایرن بهتر هست.همونطور که خیلی ها قبل از الکلاسیکو برنابئو میگفتن رئال با این نتیجه ای که تو لیگ گرفته و 6 امتیاز جلو هست حتما بارسا رو میبره.همین تایپیک شما پر بود از بحث هایی که مطمئن بودید رئال بارسا رو میزنه ولی نتیجه چیز دیگه ای شد.الان هم نمیشه به صورت غیر مستقیم مقایسه کرد.شاید رئال تو لیگ وضع بهتری داشته باشه نسبت به بایرن ولی بازی رودر رو هیچ ربطی به بازی غیر مستقیم نداره.بکن بایر هم که این ترفندش کاملا مشخص بود که میخواست انگیزه بده به تیم و به اونا بگه باید تلاش کنید.
    من اصلا تعصبی نگفتم
    وقتی میگی رئال بدون شک میبازه کجای این نسبیته اخه این قطعیته
    نظر شما هم محترم اما اینکه بگی بارسا چون بی انگیزه بود به اوسا باخت ادم شاخ در میاره اون موقع فصل چرا بارسا باید بی انگیزه باشه
    من دیگه راجبه بارسا نمیگم
    اما باخت رئال به بارسا ناشی از ضعف روحی بود و استرس تیم نمیخوام توجیه بیارم تو بازی رفت ما اصلا شایسته برد نبودیم و باختیمم اما تو برگشت شایسته برد بودیم و نبردیم
    بایرن بسیار قوی و تیم خوبیه و سرعتشم بالاس اما رئال قدرت جریان انتقال توپش فوق العادس
    من نمیخوام تعصبی نگاه کنم اما هر جور نگاه میکنم رئال قوی تره اما این دلیل نمیشه که حتمنم صعود کنه
    و به نظرمم کار درستی نیس ادم تا هر جا میبره خودش برده تا هر جا میبازه نتیجه رو به کارهای بیرون زمین نسبت بده
    به نظرم همیشه نباید سعی کرد تو تیم برنده جای گرفت
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 3 کاربر از پست مفید mortezarm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola _ Arsen Wenger_Vicente Delbousque
    بازیکن محبوب
    Z.Zidane
    اسم واقعی شما
    Reza

France

تشکر ها
    2,995
    تشکر شده 4,726 در 862 پست

Ohum

بازی میلان - بارسلونا :
    به نظرم مهمترین بازی مرحله یک چهارم نهایی همین بازی باشه .........
    هردوتیم در شرایط خوبی نیستن چون :
    از یه طرف بارسلونا هافبک طراح و خلاق خودش (( ژاوی )) رو در اختیار نداره و از طرف دیگه هم میلان به خاطر تساوی مقابل کاتانیا از شرایط خوبی برخوردار نیست !
    شیوه بازی کردن میلان از دو حالت خارج نیست :
    اول اینکه شاید الگری بخواد کار رو به پنالتی بکشونه چون میدونه که تو زمین بازی حریف بارسلون نمیشه ! که اگه این کار رو بکنه بارسلون حذف میشه !
    دوم اینکه شاید بخواد تدافعی بازی کنه و از ضد حمله های زلاتان و الشراوی بهره ببره ! که این هم منجر به حذف بارسلونا میشه !
    ولی من با شناختی که از بارسلون و گواردیولا دارم مطمئنم که بارسلونا پیروز میشه مگر اینکه اتفاق نادری بیوفته ! البته به شرطی اینکه الکسیس مثل بازی رفت ضعیف نباشه ! بارسلونا اگه یه تموم کننده خوب داشت همون بازی رفت کار میلان رو تموم میکرد .........
    (( اینجاست که جای خالی داوید ویا احساس میشه ))

Always in my heart Zizu

?Once the player like you found

12. 4 کاربر از پست مفید Zid@ne تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط fcb10 نمایش پست ها
    خوبه حد اقل تو این پیش بینی یکی از تیم های من میاد فینال
    ------------------------------------------------------------------------------------

منم بدون تعصب و کل کل میگم ! چون نمیخوام کسی رو ناراحت کنم

به نظر من رئال از پس بایرن بر نمیاد !

CL2010 یونایتد نتونست جلوی بایرن رو بگیره !

سیتی توی بازی با بایرن نتوننست جلوی بازی با برنامه ی بایرن رو بگیره !

میلان توی آئودی کاپ داشت بایرن رو میبرد ! که یه دفعی نمیدونم چی شد آلگری زد ترکیبو عوض کرد ما باختیم !

بایرن تیمیه که حساب شده بازی میکنه و توانایی انجام هر کاری رو داره ! به قول شهریار رئال چند ساله که با تیمه قدری طرف نشده 1 ولی در مقابل بایرن با بیشتر تیم های صاحب نام بازی کرده و اکثرا بازی هاش رو برده !

تازه اونا جلوی رئال با انگیزه تر هستن ! یکی مثل روبن همینجوری مهارش سخته , چی برسه به اینکه بخواد روی رئال تلافی سال های بدش رو در بیاره !!!
    داداش تمام این تیم هایی که گفتی با رئال قابل مقایسه هستن؟منظورم حملشونه
    ستارهاشون به اندازه رئاله؟مربی مثل مورینیو داره؟جزء یونایتد

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderkiller نمایش پست ها
    دوست عزیز باز هم بحث کل کل نیست ولی مهم موفقیت تیمه نه برتری نسبی.اون الکلاسیکو که شما میگید نتیجش چی شد؟حذف رئال.اوساسونا چه تیمیه؟تیمیمه که خارج از خونه 8 تا 8تا میخوره.باخت بارسا به اوساسونا هم علت داره به خاطر اینکه بارسا کلا تو لیگ بی انگیزه بود الان هم اون انگیزه لازم رو نداره.سویا یک تیم بحران زده است.برای چی والنسیا رو نمیگید که با یک گل اونم با اشتباه داور رئال پیروز شد.بارسا والنسیا رو که قدرت سوم اسپانیا هست رو به راحتی زد با اینکه انگیزه نداشت ولی بحث الان رئال بارسا نیست بحث اینه که الان نسبتا صعود کننده ها مشخص شدن.فقط بارسا میلان مونده که اونم اگه قرار باشه نتیجه غیر از پیروزی بارسا باشه مطمئن باش بیرون از زمین رقم خورده(مثل بازی با اینتر).شما از هر بعد فنی نگاه کنی توی بازی رو در رو بایرن بهتر هست.همونطور که خیلی ها قبل از الکلاسیکو برنابئو میگفتن رئال با این نتیجه ای که تو لیگ گرفته و 6 امتیاز جلو هست حتما بارسا رو میبره.همین تایپیک شما پر بود از بحث هایی که مطمئن بودید رئال بارسا رو میزنه ولی نتیجه چیز دیگه ای شد.الان هم نمیشه به صورت غیر مستقیم مقایسه کرد.شاید رئال تو لیگ وضع بهتری داشته باشه نسبت به بایرن ولی بازی رودر رو هیچ ربطی به بازی غیر مستقیم نداره.بکن بایر هم که این ترفندش کاملا مشخص بود که میخواست انگیزه بده به تیم و به اونا بگه باید تلاش کنید.
    به قول شما اوساسونا تیمیه که در خارج از خانه 8 تا 8تا می خوره ولی در خانه چی؟ برعکسه
    دوست من بارها بارها گفتم مدرک گذاشتم تو سایت نظرات کارشناسان رو گذاشتم ولی شما قبولش نکردید که اون صحنه بازی والنسیا و رئال اشتباه داوری نبود خواهشا خلاصه نیمه دوم بازی رئال دان کن با دقت نگاه کن متوجه میشی

درسته قبول دارم بارسا والنسیا رو راحت زد ولی در نیوکمپ نه در خانه والنسیا
    رئال در خانه والنسیا پیروز شد و هنوز رئال در خانه به والنسیا بازی نکرده پس نباید قضاوت کرد
    عجب!!!
    فقط بارسا میلان مونده که اونم اگه قرار باشه نتیجه غیر از پیروزی بارسا باشه مطمئن باش بیرون از زمین رقم خورده(مثل بازی با اینتر).

من جوابی در این باره ندارم بدم
    من هنوز هم می گم اگه رئال بازی همیشگیشو انجام بده بارسا رو راحت میبره که تا الان این اتفاق نیوفتاده متاسفانه
    درسته بایرن تیم خوبیه ولی احتمال برد رئالو بیشتر میدم 70 به 30 به دلیل اینکه رئال از همه جهت ها قوی تره.

از مدیران عذر خواهی می کنم که این 2 پست رفت روی رئالو بارسا

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 04-03-2012 در ساعت 02:36

14. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

آخرین اخطار به کاربران:از این به بعد تمامی پستهای بی ربط به موضوع لیگ قهرمانان حذف میشود.در صورت تکرار اخطار داده میشود.
    خب تاپیک بحث و تبادل نظر بازیهای دور یک چهارم نهایی(رفت و برگشت) جام باشگاه های اروپا 2011-2012 است.
    بحثهای متفرقه چیه که میکنید؟..............

16. 4 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    کارلو انجلوتی
    بازیکن محبوب
    IBRAHIMOVIC
    اسم واقعی شما
    rahim

ItaliaMilanPersepolis

تشکر ها
    997
    تشکر شده 2,290 در 522 پست

نمیدونم تا حالا چند تا از بازی های میلانو دیده باشید البته به جز طرفدارای میلان که این جوری دارید در مورد میلان صحبت میکنید
    بهتون همیو بگم که میلان تیمه کوچیکی نیست که بخواد به این راحتی تو زمین وا بده و بگه دیگه بازی تموم شده یه مثال بزنم تو این مورد اگه سال اول که خورد به رئال یادتون باشه{2009}که گله اولو رو اشتباه دیدا رئول به گل تبدیلش کرد همه گفتن میلان با نتیجه سنگین میبازه اینم بهتون بگم که بازی تو سانتیاگو بود ولی اخرش چی شد میلان 3به 2 بازی رو برد یا همین ارسنال بازی رفت کی فکرشو میکرد میلان 4 تا بزنه بازی برگشت دلیل داشت حالا بگذریم ولی این جوری میلانو فرض نکنید که تو نیکمپ به راحتی ببازه

18. 5 کاربر از پست مفید Great Milan تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

فینال رو من از الان میدونم

رئال مادرید vs بازی امشب

حالا از اون بیام کنار میلان کار سختی داره تو نیوکمپ درسته تیم از بازی رفت سروسامون بیشتری گرفته ولی بارسا فعلا بهترین تیم دنیاست

و پیش بینی در مورد این تیم درست نیست من امیدوارم میلان از پس بارسا بربیاد تا فینال همیشگی و تاریخی پر افتخار ترین تیم های دنیا یعنی رئال و میلان رو شاهد باشیم

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

20. 5 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    یوآخیم لو
    بازیکن محبوب
    فلیپ لام.سرجیو راموس.مسعوت اوزیل.غلام رضا رضایی
    اسم واقعی شما
    alma

GermanyRealMadridBayern

تشکر ها
    299
    تشکر شده 603 در 161 پست

همه نتیجه ها معلومه دیگه نیازی به گفتن نیست
    رئال-بایرن
    میلان-چلسی

22. 3 کاربر از پست مفید Girl Soccer تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)